Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

picurk, biztos, hogy az hasmenés? Az ilyen pici babáknál gyakori a nagyon híg kaki és már többször leírtam valakiknek, hogy mi a teendő, de leginkább semmi, majd elmúlik. Ne aggódj, és szerintem ne adj neki répalevet!!! Konzultálj a gyerekorvossal is hogy megnyugodj!

Nos az időeltolódást ne is említsd, klauszka! Szonja tegnap napközben keveset aludt, és este már hulla volt, ezért korán megfürdettem és letettem aludni (6-kor). Nos, a drágám mai idő szerint 3/4 5-ig ki is pihizte magát és teljes vigyorral, gügyögve kezdte volna a napot :shock: Képzelhettek engem! :? Próbáltam visszarázni, de nem ment. Negyed 7-ig kínlódtunk, és megaludt. Akkor csak annyit kértem bárcsak egy órát aludna!! Betartotta :( Negyed 8-kor ismét indult a nap. Pedig normál esetben 9-ig is szoktunk aludni. Szóval most én vagyok hulla, úgyhogy sürgősen pótolok. :)

Nektek az oltásoktól lett valami gubanc? Minket riogatnak folyton a lázzal, de eddig észre sem vettük, hogy kaptunk. :D

Jaj azt nem is írtam tegnap, hogy voltunk moziban!!! :lol: Először hagytam itthon Szonjust úgy, hogy lefejt tejet kellett ennie. Anyukám vigyázott rá nem volt semmi gond azt mondta, én mégis nagyon aggódtam. :oops: Viszont nagyon jó volt már ketten elmenni valahová. Ja és a film is tök jó volt! :D

Na, jó éjszakát mindenkinek!

thenus
 
 


Csajok!
Ma senki nem írt, vagy a net nem jó?

Klauszka!
Én is ma gyorsba megvettem a Kismamát és el is olvastam a történeteteket. Nagyon szép. Megható, és nagyon megindító is.
Az a lényeg, hogy mind a ketten baj nélkül úsztátok meg! Ez a legfontosabb!

Üdv nektek!
Giga

Kép
Kép
giga1
 
 


vagy mindenki el van havazva?
sajna én is, hó vége van, azt se tudom hol áll a fejem.

én meg újból átnyálaztam az októberi kismamát, még csodálkoztam is, h nem emléxem rá...
ti már megkaptátok a novemberit(akinek jár)? én még nem, pedig már tök kiváncsi vagyok :(

szerintetek az nagy gáz, h 7,5-ös vércukorral (annyi volt két hete a terhelésesen) egyszerűen nem bírom türtőztetni magam és majdnem ugyanúgy eszek mint korábban (a csokit meg a cukrot fogtam vissza vmennyire). viszont a vérnyomásom marha alacsony és a 6 hónap alatt 7 kilót híztam. én néztem azt a diétás papírt amin rajta van a szénhidráttáblázat, h mennyit lehet enni, de én ha azt betartom éhen halok, pedig nem vagyok egy nagy zabagép.

murphyke

Kép
murphyke
 
 

 
 

Sziasztok,
Én voltam csütörtökön terheléses cukron, szombaton közölte a doki, hogy nem találják a leletemet, jó nem?
Murphyke: a 7,5 terhelés után volt?
Cukrosvizet kaptál, vagy zsemlét tejjel?

Kép
tami2900
 
 


Sziasztok!

Ma voltam NST-n, fájástevékenység nulla. Ezt a gyereket tuti belémbetonozták! :D
Meglátogattam Malit. Jól van, már jó a kedve is. Mindenki neki drukkol, hogy hamar megszüljön és ne kelljen még 3 hetet a kórházban lennie.
Murphyke, mit mondott EZS a 7.5-re? Engem 7.7-el beutalt a diabetológiára, azzal az indokkal, hogy 7.1-ig jó az érték. Más kórházakba 7.8-ig jó.
A novemberi kismamát az Auchan-ban vettem pénteken.
Este fél hétre megyek a dokihoz, gondolom ő is megállapít egy bebetonozott gyereket! :)
Vendég
 


Kismaszat merre laksz Csömörön? Szarka a gyerekorvosotok?

Pilla (37+2)
Vendég
 


A magas cukorral miért kell a szülés előtt 3 hétig kórházban maradni?

nekem ez magas... ez azért nem ugyanaz mint a toxémia (vagymi...)...
Vendég
 


Csakegy! Mali-nak azt mondták, hogy ez az előírás. A védőnőm szerint pedig félnek a kórházak és az orvosok, mert mostanában egyre több a műhibaper és így próbálják bebiztosítani magukat.
Vendég
 


de ez nekem tök logikátlannak tűnik...

(azért lázongok, mert elvileg én is magasabb rizikófaktorú vagyok... terhesség előtt sokszor volt magas a cukrom ... )

Hát... remélem sikerül majd megúsznom a dolgot (mindent megteszek az érdekében)... de ha nem akkor mielőtt bevonulok tutira kikérem az orvos ismerősök véleményét (csak mert erről még soha nem hallottam)...

Bevallom van egy sanda gyanúm, hogy itt nem csak óvatosságról hétre befektetett kismama, a 3 zsáknyi extra elvégzett illetve el nem végzett csak kiírt vizsgálat és egyéb felszámolható költség miatt legombol a TB-ről...

De lehet, hogy simán rosszindulatú vagyok:)
Vendég
 


bocsi... ez valahogy kitörlődött a közepéről...

szóval itt szerintem nem CSAK óvatosságról van szó hanem arról a pénzről IS amit így a kórház a 3 hétre befektetett kismama, a 3 zsáknyi extra elvégzett illetve el nem végzett csak kiírt vizsgálat és egyéb felszámolható költség miatt legombol a TB-ről...
Vendég
 


Ez is elképzelhető. Elég sajnálatos, hogy ilyen az egészségügy...
Vendég
 


de ilyenkor az ember saját felelősségre elhagyhatja a kórházat a szülés napjáig... nem?
Vendég
 


Nem tudom, hogy ez a terhes nőkre is vonatkozik -e, hiszen ebben az esetben nem csak a TE életedről van szó, hanem a babáéról is.
Vendég
 


Tami, cukros vizet ittam (tök fini volt:-) és után lett annyi, az éhgyomri 3,8 volt.
Pilla, nekem azt mondta E.Zs. h 7,8 a fölső határ és nem mondta h diétázzak, csak fogjam vissza magam édesség terén (mivel mondtam neki h durván édesszájú vagyok). a védőnő adott ilyen táblázatokat, de ő se mondta a diétát csak segítségképp. szóval akkor most nem tudom mit csináljak. Már u.a. a doki is mást mond?
mikor fogják legközelebb mérni a vércukrot?

Kép
murphyke
 
 


Pilla,

Sármány u.-ban. Ti ? Első baba lesz Laura ?

A Szarka "doktornőt" látni sem akarom többé, már egy éve elvittem tőle a gyerekeket, miután a kórházból éppen kiengedett másfél éves gyerekemmel bementem hozzá, úgy hogy időpontot kértem, stb, merthogy a kórházban azt kérték menjünk be a zárójelentéssel a gyerekorvoshoz, erre közli velem az ajtóban: "anyuka én ezzel nem érek rá foglalkozni". Akkor eldurrant az agyam és kerestem a XVI. kerületben egy édes dokinénit, a gyerekeim puszit adnak neki ha megyünk úgy szeretik.


Na megyek, szétszednek.. :roll:

Timi
kismaszat
 
 


Murphyke ezt én sem értem... Nekem azt mondta, hogy 7.1-ig jó az érték. Nem tudom mikor van a következő mérés, mert nekem 2 hetente ellenőrizték.
Vendég
 


Mi a Rozmaringban lakunk. Laura a második leányzó.
Nekem eddig nem volt bajom a dokinénivel, bár Sára már 6 éves volt amikor ide költöztünk és ő lett az orvosa. Ezért is kérdeztem, hogy ő -e az orvosotok, hogy mire számítsak nála kisbabával.
[/quote]
Vendég
 


naccempilla:

de ha egyszer a kórházban nem lehet normálisan diétázni + stresszeli is az embert akkor az bizony már a babát is veszélyezteti... míg egy jól beállított cukor nem hiszem... (a magas cukor szerintem a terhesség alatt okozhat fejlődési rendellenességet - meg lehet belőle óriásbaba, túl sok magzatvíz stb.)

Szóval nekem az automatizmussal van bajom... mert ha személyre szabottan azt mondja valaki, hogy ez necces az teljesen más... de ez pont olyan, mint a 35 év felett kötelezően ajánlott amnio... amit nem is tudom hány ismerősünk utasított eddig pl. vissza...

Nekem sokkal inkább az tűnik neccesnek, hogy csak a 24-26. hét után néznek először terheléses cukrot...

Most nálam is az lesz, hogy ma szépen kiíratok egy beutalót a házidokimmal a terhelésesre... mert ha gond van akkor ne csak egy-másfél hónap múlva jöjjek rá... mert egy időben elkezdett diéta szerintem pl. még csodákra képes...
Vendég
 


Pilla, nekem is nagyon sokan szidták ám Szarka Zsuzsát, szóval valószínűleg mi is a XVI. kerületbe fogunk járni...

Amúgy jó, hogy összefutottunk! :) Ne siess, jó helyen van az a baba! :)

Nekem a cukrommal kivételesen semmi gond nem volt, sőt, alacsony, szóval erről nem tudok nyilatkozni... Egyébként én ismerek olyat, akinek a 26. cukorterhelés még jó volt, aztán 34. héten szült egy közel 4 kilós babát, mert a végére lett cukros... szerencsére nem lett gond, de ilyen is van...
Vendég
 


Csakegy én sem értek ezzel az egésszel egyet. Valószínűleg, ha velem történik ugyanez mindent megtettem volna, hogy ne kelljen befeküdnöm.
Nagyon sok országban egyáltalán nem néznek terheléses vércukorszintet, pl. Hollandia. Ez a vizsgálat amúgy is egy extra megterhelés a szervezetnek, hiszen a legritkább esetben fogyasztasz el egyszerre olyan mennyiségű cukrot, amit ezen a vizsgálaton éhgyomorra meg kell inni.
Vendég
 


Verna én is örülök, hogy újra összefutottunk! :) Nagyon sajnálom, hogy te is rosszakat hallottál a dokinéniről, velünk eddig rendes volt, Sárát mindig becsülettel megvizsgálta. De nem itt volt csecsemő, illetve kisbaba...
Vendég
 


Sziasztok!

Lehet hogy hülyének fogtok nézni, de én eddig ne hallottam erről, hogy a cukortól nagy lehet a baba.
Lehet hogy nekem is azért nagyobb a bébi mert cukros vagyok??????
Azt mondják még mindig nagyobb egy-másfél héttel a koránál.
Nekem a terheléses cukrom lelete még mindig nincs meg, de lehet hogy én is fogok kérni a körzetitől vagy a nődokitól még egy beutalót, merthogy ezt elég korán csináltattam!

Kép
tami2900
 
 


sziasztok!

szerintem az, hogy mali inzulinos lett azért a babára nézve fokozott odafigyelést igényel....bár nem értek hozzá...de én már annyi szörnyűséget láttam és hallottam...

henus írok...
becsi
Iklad
 
 


Becsi ebben teljesen igazad van. De a kórházban semmilyen "extra" vizsgálatot nem kap, sőt! A diétájához otthonról kellett kaját hozatnia, mert a kórházi diétás kaja nem jó. A vércukrát ugyanúgy magának méri, mint otthon. Nem csinálnak neki több UH-ot, vagy NST-t, mint másnak. Én ezek miatt a dolgok miatt nem látom értelmét ott lenni...
Vendég
 


Sziasztok!

Hallottátok a híreket?
"Megszűnt a szülészorvos-választás tegnaptól a szombathelyi Markusovszky Kórházban. Innentől kezdve mindenki annál szül, aki éppen ügyel. A rendszer tulajdonképpen eddig sem volt hivatalos, mégis évtizedek óta az volt a gyakorlat, hogy a kismama és a szülész már a terhesség kezdetén megállapodtak a részletekről. A kórház igazgatója azonban megtiltotta, hogy az orvosok a munakidejükön túl is dolgozzanak a kórházban."

Akit érdekel a cikk esetleg:
http://www.online.rtlklub.hu/hirek/haza ... 0610233892

Nem semmi. Szép lesz, ha itt is bevezetik...

Azért további szép napot Mindenkinek!
Giga

Kép
Kép
giga1
 
 


Giga, hallottam!!! Kiborultam. Én egyébként sárvári vagyok (20 km onnan...), tehát ismerem a fenti kórházat. Még jó, hogy azóta már itt lakok a Dunakanyarban. Köszönöm a jókívánságokat!
Thenus, nekem Elcsi 6 hetes volt, mikor először elmentünk moziba. Szörnyű volt. A férjem kérte, hogy az X-Men3-at nézzük meg, mert nagyon szereti ezt a sorozatot - én is. Ráadásul Elcsi már akkor is átaludta az éjszakát, így a 8-as elalvás után kocsiba vágódtunk, és bementünk Pestre. Már az esti szopi alatt görcsösen kapaszkodott belém, mintha érezte volna, hogy anya nem lesz itt, amikor ő alszik... 3/4 12-kor értünk haza, anyósom ült a gyerekkel a kanapénkon, és várt. Elcsi pedig kiabált. A szívemben meg tőröket forgattak. akkor és ott megígértem neki, hogy most hónapokig nem fogok elmenni. így is lett. A film egyébként jó volt, bár Elcsi végig a fejemben járt.
Csajok, senkinek nem volt baby blues-a? Csak mert ezt a témát még nem beszéltük meg. :D

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Nórikának jelenleg semmilyen kakija nincs :cry: . Legutobb már nem volt olyan hig igy a répalé is elmaradt, nem mertem adni neki tul korainak találtam én is neki a répalevet inkább vártam vele de igy hogy nincs semmi igy nem adok neki.

Húú a terheléses vércukor dolgot én is nagyon utáltam föleg hogy a kettő vérvétel között semmit nem lehetett enni és annyira rossz az a glukoz. Csak azt nem értem hogy régen miért volt elég a zömle meg valami mellé már nem emlékszem mit mondtak de akkor igy is meg tudták nézni most akkor miért nem elég az? Á minden változik a picik is régen ihattak teát a mai világban már nem lehet azt sem ha igen meg akkor csak cukor nélkül.
Na mindegy ilyeneken mindig föl tudom huzni magam :oops: :lol:


Kép
picurk
 
 


Klauszka bocsi hogy megkérdezem de mi az a baby-blues? :oops: :oops:


Kép
picurk
 
 


picurk: az a tesztreggeli: tej és zsemle, de én rá is kérdeztem a dokinál, és közölte, hogy pár éve az volt a standard, de már elavultnak számít, sokkal pontosabb a cukorterhelés.
Viszont nem tudom, ti Bébitek hogy áll a témához, de enyimgyerek kifejezetten UTÁLJA az éhezést. A cukorterhelésnél is és a mai laborra várakozásnál is végigtombolta a várakozást - pedig reggelente nem nagyon szokott aktív lenni amúgy.
Vendég
 


Szerintetek hányadik héttől kéne már naponta sokszor éreznem a babát?

Pontosabban érezni érzem de csak úgy ímmel-ámmal... (elöl tapad a lepény)... ma pl. nem is emlékszem, hogy éreztem-e... (most vagyok kb. 19+1)

(ja...a házidokitól megkaptam a beutalót a terheléses cukorra... ő azt mondta, hogy sima éhgyomri, utána reggelizzek be és 2 óra múlva újra vérvétel... mert nem kéne a sima cukros terhelés... )
Vendég
 


Én a 20. héttől éreztem naponta. Addig csak hébe-hóba...
Szóval nem vagy lekésve semmiről! :)
Ja, és nekem is elöl tapad a lepény. :)

Amire beutaltak, az tesztreggeli. A terhelésest cukros löttyel csinálják, és azt megkövetelik a dokik, csak változó, hogy a 24. vagy a 26. héten.
Vendég
 


sziasztok!

Klauszka én is elolvastalak :wink: Nekem most a kedvenc cikkem a 31. oldalon van :x olvastátok?

Pilla olvastam , hogy Mali nincs túl jól ellátva bent......de ennek ellenére úgy gondolom továbbra is, hogy a baba érdekeit nézik.....nemakarok így szülés előtt riogatni senkit...de feküdtem bent 2 hetet és annyi szörnyűséget láttam.....sokan örülhettek, hogy éppen bent feküdtek... :(

Nekem az első 8 hónapos volt mikor depis voltam...nagyon rossz volt..de apa kirángatott! :D :wink:

Ezen a kórház dolgon én is paráztam tavaly...utáltam volna ha egy idegennél kell szülni :cry:
Kíváncsi lennék, hogy a női nőgyógyászok is így gondolják-e, vagy csak a férfiak döntenek a fejünk fölött...
reggel egyébként téma volt ez a mokkában...

Szép napot!
becsi
Iklad
 
 


Sziasztok!

Nemsokára indulunk a kis Levivel az ortopédiai klinikára,arra a rutin csípőficam vizsgálatra,de már most ideges vagyok,mert állítólag kötött neki a csípője,szóval remélem nem lesz semmi baj!

A másik dolog ami idegesít,a köldöke:
az orvos szerint csak egy sarjadzás és remélhetőleg elmúlik,de amióta megpiszkálta azóta vérzik neki és váladékozik és szerintem egyre nagyobb lesz. :cry:
Fájni nem fáj Levinek,de engem idegesít,mertelég csúnya,de az orvos azt mondta hogy kenegessem alkohollal.
Szerintetek ne vigyem el másik orvoshoz?
mano83
 
 


Még egy kérdés:
-Ti hol nyitottatok start számlát a babakötvénynek?
Melyik banknál érdemes? Vagy hagyjam inkább,hogy a MÁK vezesse?
mano83
 
 


mano,
ez a start számla dolog engem is kezd foglalkoztatni. Az OTP-nél néztem csak körül eddig ezügyben, de az nem tetszett. Majd informálódok a CIB háza táján is, talán (ebben is) jobbak. Egyelőre csak az a biztos, hogy nem akarom a MÁKnál hagyni.

Voltam tegnap az anesztesnél, elvállalt EDA-ra. Mondtam neki, hogy ha megindul szépen magától a szülés, és halad is, akkor nem fogom kérni, de ha mondjuk indítani kell, akkor kérem. Simán rábólintott, úgyhogy már csak abban bízom, hogy ha kell, akkor tényleg elérhető lesz, és bejön (nem úgy, mint a lányomnál...). Ja, és szerinte leszállt a pocakom. :)

Kép

Kép
sikati
 
 


becsi: "nemakarok így szülés előtt riogatni senkit...de feküdtem bent 2 hetet és annyi szörnyűséget láttam....."

Hát... én ezért nem fogok befeküdni csak akkor, ha legalább 2-3 orvos ismerősünk is azt mondja, hogy van értelme:... Én azt az elvet vallom, hogy egy orvos nem orvos :) :twisted: (a szabályok meg azért vannak, hogy az ember megszegje őket ha úgy látja jónak :twisted: :twisted: )

... nem véletlenül nem akarok az ucsó 3 hónapban már dolgozni... kell a nyugi a babának a pocakomon belül is... szerintem ez az egész életére kihathat... (a munkahelyi stressz pedig tutira nem tenne neki jót... egy kórházi meg pláne nem...)

Azért azért tény, hogy vannak olyan esetek amikor én sem gondolkoznék és azonnal befeküdnék a kórházba...

csak ez nekem kb. olyan mint az amniocentézis... amíg sokkal nagyobb a valószínűsége a vetélésnek mint egy beteg babának addig nem biztos, hogy megcsináltatnám... ha viszont neccesnek érezém a helyzetet akkor nem haboznék... szóval teljesen szitufüggő...
Vendég
 


csakegy én ezen nem akartam vitatkozni, csak a véleményem írtam le....úgy gondolom ha 3 terhesség alatt minden beavatkozás miatt azon agyaltam volna hogy ezzel csak rosszat akarnak nekem és tök fölösleges akkor jobban járok ha itthon maradok és nem járok terhesgondozásra és itthon kipottyantom a manót...én bíztam az orvosomban és a kórházban is...
De persze mindenkinek szíve joga, hogy mit vállal be......

Mi még nem nyitottunk számlát.

Mano szorítok! a köldökhöz nem tudok hozzá szólni...

Nekünk a doki néninkkel is szerencsénk van, bár nagyon hangulatember , én tartok is emiatt tőle, de pl. mikor a fiának esküvője volt, ő ott ült a tüdőgyuszis fiam mellett és ápolgatta :D
becsi
Iklad
 
 


Én már csak novemberi kismamát kaptam! :cry:
Az óraátállítás minket is megviselt, sokat kukorékolt Alexa, a legjobb, hogy olyan édesen tud ilyenkor mosolyogni, hogy nem is lehet rá haragudni. Már nagyon mondja a dolgait, próbálgatja a hangját, főleg, ha az apukájával beszélget.
Én azt is hallottam, hogy akár 1 hónappal a kiírt időpont előtt kellene befeküdni a cukrosoknak és csak kedvezmény a 2 hét. :roll:
Én is utánanéztem a babakötvénynek, a CIB-Bankhoz fogok menni.
mano83!
Szerintem mutasd meg másik dokinak is, nehogy gond legyen.
A mi dokinőnk rettentő alapos, szeret mindennek utánamenni, sokan ezért nem is szeretik. De inkább legyen egy felesleges vizsgálat szakorvostól, minthogy baja legyen. :shock:
klmaria
 
 


A novemberiben keresd!!
becsi
Iklad
 
 


Hű de vak vagyok! :shock: Most már megtaláltam, csak még korán van :lol: , keveset aludtunk :lol:
klmaria
 
 


Klauszka,
mi az a baby blues? Én sem hallottam még róla.

A vércukros vizsgálatok közül velem mind a kettőt megcsináltatták. Pontosabban az elsőt én szúrtam el, mert hallgattam a nővérkére, aki levette a vért. Ő azt mondta, hogy elég a zsömle felvágottal és tejjel. Persze a dokim ezt nem fogadta el.
Utána megcsináltatták velem a cukros lötyis verziót is. Hát attól majdnem elájultam. Először is katasztrófa volt számomra az a szirup. Utána se inni, se enni nem lehetett. A 2. óra végén a szomszédomat kértem meg, hogy vigyen vissza a kórházba, mert én magam már nem mertem vezetni. Szédültem, meg minden bajom volt. De a lényeg az, hogy jó eredményem lett. :D

Csakegy,
szerintem egyáltalán ne izgulj, amiért még nem mocorog rendszeresen a picur. Majd fog! Tuti!!!
Lili mostanában nagyon keveset alszik. Most is focizik, vagy biciklizik a hasamban. Folyamatosan mozog. Hála a jó égnek!!! :lol:

Becsi,
elolvastam a 31.oldalon lévő irományt és én csak röhögni tudtam rajta. :twisted: Kész kabaré, hogy egyes emberek mikre nem vetemednek.
Simán csak nemet kellett volna mondani a gyereknek. Azért nem ő a főnök szerintem. Oké, hogy a sőrben van csomó tápanyag, de nem egy ilyen pici babának!!! :evil:

Húúú! Babakötvény. Jó, hogy mondtátok. Utána is járok a dolgoknak! Köszi!!! :wink:

Szép napot Nektek!
Giga

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!
Szabó doktor magánrendelőjét keresem Gödöllőn!
Tudnátok segíteni? Telefonszám és pontos cím elég lenne :roll:
Ildikó
lukika
 
 


Ildikó! A telszám: 30 960 7297. Egy asszisztens hölgy veszi fel, nála lehet időpontot kérni. Szerdánként van rendelés Gödöllőn , az Áttrium üzletház emeletén. Hátulról , a parkolók felől lehet bemenni.
Era
tüccs
 
 


Sziasztok!!!

Aha, azért nem tudtok róla, mert
1. vagy még nem szültetek
2. vagy nem volt...
Becsi, neked - ha jól olvastam - 8 hónaposan volt???? Én közvetlenül a szülés után kaptam. A baby blues az - depis vagy nem, ki-ki döntse el - állapot, amikor állandóan sírnod kell. vagy az öröm, vagy a bánat miatt. Általában csak az első gyereknél jön ki, ha kijön, a másodiknál az első már nem hagyja. :lol: na, ez az én orvosi megfogalmazásom róla.
Miért nem hagyjátok a MÁK-nál a babakötvényt??????? Mi előnye van máshoz vinni azon kívül, hogy tudsz még rá befizetni, a MÁK-nál meg nem????
Picurk, szorítunk Nórikának. :wink:
A terhelésesre vigyetek citromot!!!!

K.
Kép
klauszka
 
 


Üdv!

klauszka, én tudom mi a baby blues sajnos :( kb a 3. héten. semmi nem volt jó és csak bőgtem, de azóta jól vagyok :lol:
A MÁK-nál nem tudsz befizetni az a gáz vele, érdemes átvinni egy bankhoz. Minket OTP-sek üldöznek, de körbe kell nézni a bankok háza táján.

sikati, gratula az aneszteshez, remélem szerencséd lesz!

becsi, holnap írok

thenus
 
 


Sziasztok! Hívtam Surányit, és a laboreredményem TÖKÉLETES. Cukor, fehérje, májenzim... minden szuper, szóval a védőnőm menjen a sunyiba! :) A vérnyomásom pedig szinte állandóan 120/80!!! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos holnap vissza kell mennünk egy csípő UH-ra,mert nagyon kötött Levi csípője. :cry:
A köldöke miatt pedig keresnünk kell egy gyerek sebészt,hogy leégesse azt a csúnya részt a köldökéről! :(
Állítólag rosszul vágták el a köldökzsinórt,azért maradt olyan a köldöke! :( :twisted:
Most fogok utána nézni a bankoknak,megnézem melyik a kedvezőbb.
mano83
 
 


Sziasztok!

Végre november!!! Már nincs sok hátra (remélem)!
Verna örülök, hogy jók lettek az eredményeid, a védőnővel meg ne foglalkozz!
Mano Sárának is kötött volt a csípője, terpeszpelenkázni kellett. Azzal csak az a gond, hogy eldobhatós pelussal nem lehet kivitelezni, csak textilpelussal. Venni kellett egy ilyen speciális gumibugyit, aminek az alsó részében egy kemény kocka volt és az feszítette szét a két lábat. Tudom, hogy rosszul hangzik, de Sárát például egyáltalán nem zavarta.
Tőlem örökölte a kötött csípőt ami egy hátránnyal jár, hogy sosem fogunk tudni spárgázni! :D Gondolom ez Levit is nagyon le fogja törni idősebb korában. :)

Klauszka nekem ilyen bébibigyóm nem volt. Ez olyasmi, mint a szülés utáni depresszió?

Pilla (37+4)
Vendég
 


mano: hűha... nyugtass meg légyszi, hogy nem Toldi vágta rosszul azt a köldököt...

A kötött csípőre nem valami spéci gyógytorna kell? Szurkolok, hogy csak vaklárma legyen és ne kelljen gyógytornáztatni...
Vendég
 


Csakegy,
nem Tolodi vágta el a köldökzsinórt,hanem a Szülésznőnk,Kati!
Azt mondták,hogy meggyógyul a köldöke,de csúnya marad,szóval erre az égetésre szépészeti okból lenne szükség.
Csak nem tudom hogy meg merjem-e neki csináltatni!
Már most sajnálom szegénykémet!
A csípője miatt már nem aggódok,mert legrosszabb esetben is pár havi gyógytornával megússzuk! :P

Pilla,
én még erről a pelenkás dolodról nem hallottam,jó hogy írtad,hogy ilyen is van!

Erről a baby blues dologról csak annyit,hogy én már bent a kórházban sírtam mindenen,még a Toldi doki mondta is hogy ezzel vigyázni kell,aztán itthon még 2 hétig sírtam mindenen,majd egyszer csak elmúlt! :D
Annyira hülye voltam,hogy a legnagyobb gondom az volt,hogy 3 számmal nagyobb nadrágot kell vennem,mint szülés előtt!
De már nem érdekel!
mano83
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?