Új privát üzeneted érkezett!

Andi!
Annyira régen voltál, hogy két oldalt vissza kellett mennem, mire vonalzót találtam!!!! Tessék sűrűbben jönni, sé persze sok képet a szülinapról!!!

Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk Majának!!!!
Kép


Kata!
biztos, hogy nem. akkor félreérthető voltam, csak a őszölést akartam írni, lehet hogy így megyünk, ha már iylen jól vannak, de majd holnap a dokinéni megmondja a tutit.

Angol? és csak olvasgatod majd neki, vagy eljátszod? vagy hogyan gondoltad?

óhh de sűrű napotok volt!

hát akkor mi lehet nem tartozunk az átlaghoz, de fel sem merült, hogy Leti műtétjére én anno pénzt adjak, sem a sebésznek, sem az anesztesnek. nem gondolt rá egyikünk sem, majd jóval hónapok után itt a topikon kérdezte valaki, és akkor mondtam Misinek, hyog hát mi nem si adtunk. az ellátásban semmit nem vettem észre, sőt az anesztes annyira kedves volt, hogy minden szobába beköszönt amikor végeztek az összes műtéttel, sé gyógyulást kívánt. vagy lehet naív vagyok, és akkor kellett volna a hálapénzt adni? na már sosem tudom meg...nem figyeltem a többieket

Betty!
hát akkor fel a fejjel, de azért ne hagyd magad! Mit mondtak az ovikban? mikor lesz hely? már csak jövő ősszel?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Áve.

Noami megmaradt a fejembene...

Hííí, Maja szülinap?! Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk neki! :oops: :oops: :oops:

Márti, dejó, hogy kiengedték a picikét! A sönt az a tasak, amiben gyűlik az agyvíz? :oops:
A körmöd nagyon szuper lett! Lehet lekoppintom :wink: (Bár magamnak sztem nem tudom ilyen szépen kifesteni...)

Olga, torták :shock: Nagyon klassz! Ügyi vagy :D Honnan szedted le a recit, folyamatot?

Dorka, engem is megragadott Szabi lila inges vagány eleganciája :lol:

Katlina, szívhangfigyelő még megvan :) Bár éppen szedem össze a nemkellő dolgainkat, fel kéne rakni a vaterára. De sztem január előtt nem jutok oda :? Szóval eladó, de kölcsönbe is szívesen odaadom, ha kell :)

Judit, örülök, hogy a lányok ilyen könnyen átestek a dolgon! :D Hajrá, hajrá Sopron!

Kata, noez fasza nap volt :? :shock: Én nemtom (szerencsére) a mandulás tarifát, de 20 körülre saccolom a dokit, az aneszteziológust meg 10...15... Jaó a tipp? :) Tudom, nem tippet kértél, de mosmán érdekel, mennyiért műtenek egy kisgyereket...

Évi, anesztes minden műtétnél van...vagy nem?! :oops:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!Kata:jöhet a mézeskalács reci,ha puha úgy még jobb!!!Nem semmi utat jártatok be,sajnos szörnyű ez az eü. én is tudnék mesélni mostanában sokat megfordulok a kórházban... :( !Dorka:szépek vagytok nagyon a képeken!Katlina hogy vagy?????????????Vera te is rég írtál,a hétvégén voltál eszembe megnéztük mi is a martfűi fürdőt hát tényleg nagyon klassz jól éreztük magunkat még a kinti meleg vízbe is kivittük a lányt tök jó volt.Judit gyógyuljatok aztán tessék menni pihizni,én is mennék szívesen!!!Kutyafüle gratula a kis tesóhoz!!!

Kati Kép
virag9
 
 

 
 

Sziasztok!

Virág, köszi a hiányolást! :) Majd jövök valamikor és írok, de hétvégére lebetegedtem, fel sem keltem egész nap :( Tegnap voltam dokinál, torokgyulladás, a szokásos antibiotikuomot adta, de nem vizsgált meg, csak vérnyomás és toroknézés volt :shock: És annyira gyorsan történt mindez hogy csak akkor kaptam észbe mikor már kint voltam. Pedig fáj a hátam is... Úgyhogy lehet ma visszamegyek egy tüdőhallgatásra :roll: Gyerekek (még) jól, bár mindkettő náthásodik sztem. A férjemnek egy hete meg majd' leszakad a dereka az influenza oltástól :? És nekem is ajánlotta tegnap a házidoki.
Szóval ez van, amúgy jól vagyunk ;)

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Balwin, Csongit nem altatták...., sokáig gondolkodtam rajta, de a doki is ezt a módot ajánlotta, meg így hamarabb túl voltunk rajta. Nem mondom, én végigbőgtem a műtétet, Csongi pár hétig rettegett az ollótól, de egyébként már semmire! nem emlékszik!!! Nem volt ébredési mizéria, sem előtte, hogy hamarabb be kellett menni...szóval nálunk így volt, nem tudom mi a jobb!

Ah, Majácska, boldog szülinapot!

Dorka, én még nem is dicsértelek benneteket! :lol: Tényleg nagyon vagány az az ing! És mekkorák már a gyerekek! Főleg Dávid változott sokat, de hát biztos azért ennyire felűnő mert őt ritkán "látjuk"!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Hola.

Pár dolog kimaradt tennap, sijettem...nanemminthamost nemígylenne...

Olga, fajintos darut kapott Balázs :D Veszettül nől ez a gyerek :shock:

KNiki, gratulálok a pocaklakóhoz! :) Boldog, problémamentes pocakosodást kívánok!

Gitta, elhiszem, hogy nehéz melót találni :( Én már előre félek enyim álláskereséstől...

Lehet holnap nem leszek, úgyhogy mostan előre:

Katalinjainknak, és kicsi Katánknak Nagyon Boldog Névnapot kívánunk! :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Vera, jobbulást a családnak! :(

Évi, most lehet hülyeséget kérdezek, de bent lehettél?
Csongi csak helyi érzéstelenítőt kapott?

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Hali!

Balwin, nem nem lehettem benn, de mikor vitték a műtőbe nagyon el kezdett sírni...így én kinn bőgtem a folyosón :(
Először valami tablettát kapott (fájdalom-nyugató), utána pedig igen, helyi érzéstelenítőt.

Vera, jobbulást! Lázad is volt/van? Inkább menj vissza a dokihoz, nehogy nagyobb baj legyen!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Vera!
Jobbulást mindannyiótoknak akkor!hát, most ennek van a szezonja a cégnél is majd' mindenki taknyos... még jó, hogy délután megyek, kevesebb behatás ér...

Ma 18-ra megint van időpontunk a dokihoz, a múlt héten annyian voltak, hoyg én még ekkora tömeget nem láttam, lincshangulat alakult ki, mikor én 6 óra után pár perccel belibbentem, (5,58-kor érkeztünk, mert 6-ra volt időpontom) lehet ma apát küldöm...

Kati!
képek készültek? miért jársz Te sokat a kórházba?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

na végre van egy kis időm energiám írni. Először is köszönjük a köszöntéseket, főleg, hogy még vonalzó nélkül is emlékezetek, nekem tuti nem menne. Még így is olyan figyelmetlen vagyok sokszor.

Nagyon jól telt a szülinap először anyukámék és a nagymamámék voltak nálunk aztán másnap mi mentünk az anyósomékhoz. Mindenhol tortahegyek úgyhogy még az oviba is tudtunk vinni hétfőn. Maja nagyon élvezte és Nóri sem volt nagyon féltékeny. Egyébként jól vagyunk, nekem egy picit fáj a torkom, de hátha nem lesz belőle semmi.

Tegnap voltunk Majával ortopédián, mert a háziorvos mondta, hogy nézessük meg gerincferdülés ügyileg, de az nincs, csak hanyagtartás, viszont a bokája be van fordulva, vagy micsoda, és cipőt írt fel neki. Nem lesz olcsó, de állítólag ettől helyrejön. Hát remélem.

Minden betegnek jobbulást!

Niki gratulálok!

Kismamák, hogy vagytok?

Szerintem még ezzel is tartozok:
Marci boldog szülinapot!

Betti: de jó, hogy jól érzitek magatokat, hátha az ovi is megoldódik.

Bocsánat, hogy nem reagálok mindenre, de hála az égnek nagyon sokat írtatok!

Most már megpróbálok többet jönni!

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Olga: a torták egyszerűen fantasztikusak!

Dorka: a fiúk gyönyörűségesek és nagyon jól áll ez a frizkó!!!

Már csak 30 nap karácsonyig! Anyám, ideje összekapni magam.

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Szami! De jó, hogy jól sikerült a felmérés! Gratulálok hozzá! Nekünk még nem volt, kíváncsi vagyok mikor lesz és persze az eredményre is!

Ha valaki jó kis mikulásos vagy adventos programot tud írja már meg!

Kata nagyon szorítunk a műtét miatt. Eszembe sem jutott volna, hogy pénzt kell adni...

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Hali!

Andi: no problem, én sem figyeltem, hogy nálatok is volt szülinap... :oops: Boldog szülinapot Majának!!!

Miért... nem kell adni zsé-t a dokiknak?! :roll: :oops: :shock: :twisted: (ebben minden benne volt...)

Mézes puszedli:

50 dkg liszt
25 dkg méz
10 dkg porcukor
12 dkg margarin
1 egész tojás
2 tojás sárgája
1 kávéskanál szódabikarbóna
1 kk fahéj
1 kk szegfűszeg
esetleg reszelt narancs vagy citromhéj

én a mézeskalács fűszerkeverékből raktam bele, nem külön a fent felsoroltakat, de ez az alaprecept

Szóval: a liszt kivételével mindent összekeverünk, utoljára bele a liszt. Egész éjszakára hűtőbe, nálam 190 fokon 8 perc elég neki, hakb. 5-7 miliméter vastagra van kinyújtva... tehát nagyon hamar kész. Tetejét én tojás fehérjével is megkenhetjük, attól fényes lesz, vagy ha diót, mogyorót, mandulát teszünk a tetejére sütés előtt, akkor jobban odaragad.

Kép

Kép
szolkata
 
 


Szió,

Kata, ez a kórházas-SZTK-s délelőtt 2 gyerekkel....... elhiszem, hogy lefárasztott!

Vera, jobbulást Neked meg a kisnáthás gyerkőcöknek! Nálunk meg Bálint szörcsög már megint... :cry:

Andi, boldog szülinapot kívánunk Majának!!!! teszel fel képeket????

Judit, holnap akkor...???? Indulás?

Balwinjudit: merre lesztek?

Jamiee, kézsülődtök a szülinapra?

Kati, miért kell kórházba járnod? Már ha publikus....

Betti, majdcsak kialakul minden! Majd mesélj, mit sikerült intéznetek Bettike ovijával!

Köszönjük a dicséreteket, ez a lila ing nagyon megfogott mindenkit :wink: :D Pedig turis... :roll: :oops: 8)
Dávid és Levente is sokat nyúlt, nőtt. A vakondtúrás torta meg aztán isteni volt, Szilbee maga sütötte, nem a dr. Öetkeres dobozosból!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Maja!
Boldog Születésnapot!!!!!!!


Voltunk ma dokinál,minden rendben és Vencel kisfiunk lesz,láttuk a pöpöst :oops: :D


Nekem meg elkezedett menni a hasam,remélem nem lesz komoly,rossz a közérzetem is :cry:

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina, gratulálunk a kis "Pöpös"-höz! :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!Judit:fotó nem készült martfűn de ide felrakni még mindig nem tudok béna vagyok :( !Hát kórház......sajna anyósomat meg anyukámat kisérgetem szeptember óta felváltva,anyucimat izületi nyavajával de annyira lerobbant egyik napról a másikra hogy bottal jár,anyósomnál meg daganatot találtak,második kemóra készülünk,túl vagyunk egy sikertelen hasi műtéten is neki.Ennyi röviden,kicsit félek ezek miatt a karácsonytól de remélem nem történik addig már semmi más!!!

Kati Kép
virag9
 
 


Judit írd meg mi volt a dokinál,hogy vannak a lányok???Katlina na kisfiatok lesz az igen,ugy veszem észre egyre több az egynemű testvérpár.

Kati Kép
virag9
 
 


Majának nagyon boldog születésnapot kívánok!



Katlina! Gratulálok az újabb kisfiúhoz! Nagyon szép nevet választottatok neki!

Kata! Nem semmi a kórházas-sztk-s délelöttötök! Egyébként nekem sem jutott volna eszembe magamtól, hogy adjak pénzt a dokinak. Végül is munkaidőben csinálja... Ugyhogy árak terén sem tudok segíteni. Bár húgomnak (igaz ő 17 éves) néhány hónapja volt a torokmandula műtétje, és annyira gyulladt, gócós volt a mandulája, hogy helyi érzéstelenítéssel nem tudták megcsinálni a műtétet, altatni kellett. Azt mondja nem volt vészes az altatás maga, bár tudom mindenkire máskép hat.

Nem is tudom, talán Évi kérdezte Mártitól a söntöt. Az igazából egy rugalmas, benyomható "dolog" a gyerek koponyacsontja alá beültetve, és egy cső abból kiindulva végig a gyerek nyakán (mindez természetesen a testen belül) vezeti el a felesleges vizet a gyerek gyomrába. Hogy ott pontosan hová csatlakozik passz. De azt tudom, hogy ismerősünk fia néha lilul és olyankor anyukának kell nyomkodnia ezt a söntöt a koponyacsonton keresztül, hogy pumpáljon. De reméljük Márti tesójáék esetében nem ennyire vészes a helyzet.

Sokmindenre én sem emlékszem már, amit olvastam (két részletben).

Üdv mindenkinek és jobbulást a betegeknek!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


levay Judit! Ha rendelsz a Hippsy-től gondolj már rám egy krémszínű M-es és egy fekete M-es derékmelegítő kapcsán! Köszönöm szépen! Azért kérek most M-est, mert mintha az előző L-es nyúlt volna. Ti nem vettetek észre ilyet?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


A dokinéni azt mondta, hogy nyugodtan mehetünk a gyógyikat szedjék végig, azt itthon ne hagyjuk. DE nem tudom, tanakodunk.... igazából attól tartunk, hogy egy enyhe kis vacakkal megint visszaesünk...hétfőig egyébként is itthon dekkolnak.

Katlina!
gratulálunk a kisfiúhoz!!!!! Nekem is nagyon tetszik a neve! gyógyulj meg Te is mihamarabb!!!!

Kati!
Hát ez csupa rossz hír! jobbulást kívánok akkor a mamáknak!

Andi!
tényleg gyere sűrűbben! ez a karácsonyos vonalzó annyira gyönyörű!!!! húúú már csak 30 nap??? ez tényleg mindjárt itt van!!!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Jó reggelt!

Csak gyorsan, amíg a lányok fel nem ébrednek.

Kata, Kati, Katlina: NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKTEK!

Andi: Maját is Isten éltesse utólag is!

Katlina: Gratula a kisfiúhoz! Jól összenőnek majd Robikával.

Kati: Sajnálom a mamákat és gyors felépülést kívánok Nekik!

Kata: Nem semmi napotok volt hétfőn. És még Marcit is vinned kellett? Érdekes, hogy S. doktor ki akarta venni a garatmandulát is. Egyszer-kétszer voltunk nála ügyeleten, de nekem épp úgy tűnt, hgy csak akkor vesz, ha muszáj.
Hálapénz: Én az anesztesnek nem adtam Dorka kézműtétjénél. Bevallom, eszembe sem jutott. A főorvosnak 10-et adtam, egyszer este későn jött be műteni, egyszer meg a szabijáról.

Évi: A mandulaműtéteket már minden gyereknél alatatásban végzik. Nincs választás, úgy tudom.

Rólunk: Jól vagyunk, csak Zoli sokat dolgozik. Általában kedden nem alszik itthon és szerdán is csak későn jön haza. Dorka balettra, néptáncra, angolra jár, Kata bölcsizik délig, én meg próbálok mindennek megfeleni. De elég ideges vagyok mostanában. Várom már én is az ünnepeket nagyon, jó lesz egy kicsit pihenni.

Szép napot!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!

Katlina, Kata, Kati boldog névnapot kívánok nektek!

Niki, tényleg, már csak altatatásban műtenek? Végül is fogalmam sincs, hogy mi a jobb. Akkor legalább nem emlékszik rá sokáig a gyerek...Én pl. nagyon, nagyon sajnáltam az enyémet, de utána azt mondtam, ennél nagyobb baja sose legyen!

Ismerős érzés amiről írsz, nálam is sokszor előfordult, és fordul ma is, hogy nem tudok mindennek és mindenkinek megfelelni!!! A folyamatos rohanás, de foglalkozz a gyerekkel, a háztartással, és még légy jó feleség is...hát ez nagyon nehéz. Én úgy gondolom, ez igazából belülről jön, fel kell állítani a fontossági sorrendet, és ha valami elmarad, nem szabad, hogy lelkiismeretfurdalásod legyen! Mindent nem bír el az ember lánya, és ezt valahogy magunkban kell tudatosítani!
És ne legyen lelkiismeretfurdalásod, ha elviszed a nagyszülőkhöz a gyerekeket! A gyerekenek is szükségük van mamákra-papákra és a nagyszülőknek viszont! Neked pedig kell, hogy kapj egy kis levegőt!

BBJ, halleluja, hogy jobban vannak a csajok!

Kati, sajnálom, hogy ennyit kell járnod a kórházba, és főleg, hogy miért! Kitartást kívánok neked!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!

Nem valószínű, hogy megyünk, gondolkodtunk a vasárnapban, de az meg már szűkös, 6--án jönnénk, nekem 7-én vizsga... na majd februárban...


Kata, Kati, Katlina!

nagyon sok boldog névnapot kívánunk!

Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szami!
Mi lenne ha... társas, nekem tetszik első olvasatra, csak még mi kicsik vagyunk hozzá.

pentago ez sem rossz, ma találtam az interspari újságban, és sokkal olcsóbb, mint a neten

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Katik: boldog névnapot!!!

Katlina: gratulálok a fiúcskához!

Képek csak a nagyik gépével készültek, úgyhogy ha megkaptam őket, csak akkor tudok felrakni.

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Most akkor kopog, vagy locsog a Katalin?
Mert fagy nincs, de eső sincs. Ilyenkor, milyen lesz a karácsony? Mondjuk ha nem fagy, akkor karácsonykor kell, ami tök jó!

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Katalinoknak nagyon boldog névnapot!!!

Kép
jaimee1
 
 


Boldog Névnapot a Katalinoknak!!
gitta79
 
 


Sziasztok!Köszönöm mindenkinek aki gondolt rám is!!!Ugye milyen szép időt hoztunk nektek,de Andi ez jó kérdés hogy milyen lesz karácsonykor ezen ma már én is elgondolkodtam??? :lol: Én is kívánok minden Katinknak boldog névnapot!!!

Kati Kép
virag9
 
 


Én is köszönöm a köszöntéseket!

Szerintem karácsony kopogni fog, nálunk reggelre volt eső nyoma... szerintem...

Én is köszöntöm a többi Katalint!!!

Katlina: gratulálok Vencel babához, meglátod, a második fiú még anyásabb lesz :-)

Ma egy isminktől hallottam, hogy néhány hete voltak bent garatmandula műtéten... és nem adtak senkinek pénzet, mert ez a dolguk, szerintük, meg a magánrendeléseken mindig 5000 Ft-ot fizettek több alkalommal voltak (mi is)... most sem vagyok okosabb... vagy akkor 5000 az anesztesnek, 10.000 a fog dokinak?! Az olyan középút. Mert mi van, ha valamiért még is vissza kell mennünk?! Sőt azt is hallottam, hogy van amelyik nővérke is elvárja.... hát mondom, meg még a takarítónőnek is, nem?! Anyád!!! :twisted: Én a parlament előtt fogok lassan tüntetni a kórházak magánosítása érdekében... Amennyi pénzt költünk az eü-re... És akkor nekem is illene elmennem fogorvoshoz, Dinyát egy rák-ra meglátogatni... de ezek jegelve egyenlőre...

Nagyon-nagyon dühös vagyok!!!

Kép

Kép
szolkata
 
 


Kati: küldj nekem mail címet és küldök neked fénykép kicsinyítőt... még régen Elin Nóritól kaptam.

Kép

Kép
szolkata
 
 


Köszöntéseket köszönöm!

Kata,Kati!
Boldog Névnapot Nektek!!!!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Katalinoknak nagyon boldog névnapot kívánok!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Katalinoknak nagyon boldog névnapot kívánok!!!

Kép


Kata, én nem bizti hogy adnék pénzt... Helyzettől függően, legyen ott a borítékban mondjuk egy 10es... és ha úgy látod akkor add oda. Emlékszem, én anno Bence születése után szerettem volna adni a koraszülöttes nővérkék közül kettőnek, de végül olyan gyorsan távoztunk hogy elmaradt :( Pedig ők igazán megérdemelték volna! De sztem ezt csak ott fogod érezni hogy mennyire leszel "hálás" avagy sem :? De tényleg ez a dolguk :wink:

Katlina, gratulálok az újabb kisfiúhoz, gyönyörű neve lesz! :)

Andi, Majának nagyon boldog szülinapot utólag! :oops:

Judit, akkor nem mentetek el? Sajnálom hogy elmaradt :(
Miből vizsgázol először?

Én ma az Okos játékok boltjában voltam, hát ott is el tudnék költeni nem kevés pénzt... :roll:
Akinek nincs ötlete, csak menjen be! ;)

Kati
, hát nektek sincsenek könnyű napjaitok akkor :( Jobbulást a mamáknak, már ha ebből lehet gyógyulni :?
Írok privit!

Dorka, tényleg nagyon menő volt Szabi abban a lila ingben :) Bálint hogy van azóta???
Te pedig kb. 20évesnek (se) nézel ki az új hajaddal! :):)
Ha meggyógyultam, beszéljünk már meg valamit tényleg, jó lenne már találkozni! ;)

Egyébként csak én vagyok náthás, a gyerekeken szerencsére mégsem jött ki :) Viszont O.Á. már nem volt olyan rossz véleménnyel az oltásról, így lehet mi Bencét csak beoltatjuk. És magamat is, ha rendbejöttem... :roll:

Felébredt Jázmin. Mostanában már csak másfél-két órát képes aludni :)

KépKép Kép
76vera
 
 


Majának boldog szülinapot kívánunk!

Kép

Katalinoknak boldog névnapot kívánunk!

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok, mi is hazaértünk tegnap, de nagyon rövid volt...

Judit, sajnálom, hogy nem mentek. Köszi az ötleteket, most úgy néz ki, egy komolyabb mikroszkópot kap majd. És képzeljétek, ötös lett a nyelvtan téma jegye!!!

Vera, jobbulást Neked! Ez a Tófenék úti bolt?

Kati, sok erőt kívánok Neked, Nektek a szülőkhöz. Nem lehet egyszerű...

Niki, na, ma én is így éreztem magam. Drága anyósom úgy kiakasztott... Az egész abból indult ki, hogy hétközben nincs szabad délutánunk, amikor át tudnánk menni hozzájuk, erre az volt a felvetése, hogy persze, mert akkora faxnit csinálunk a gyerekekből, minek járatjuk őket ennyifelé és különben is, egy szavam se lehet, mert én még csak dolgozni se dolgozok, csak otthon vagyok... na, szép... Én meg közben néha szó szerint majd' szétszakadok, hogy mindenhol és mindenkinek megfeleljek, a gyerekeimmel együtt... Á, nagyon kiborított...

Katlina, gratulálok a fiúcskához! :lol:

Andi, mesélj, hogy sikerült a szülinap?

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Csak gyors bekukk... eldícsekedeni... sikerült a szóbeli nyelvvizsgám! :oops: :lol: Az írásbeli eredménye még nincs fent.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga: HATALMAS GRATULA!!!Tuti hogy az irásbeli is sikerült!!
gitta79
 
 


Sziasztok!

Olga!
gratulálok!

Szami!
hát elhiheted mi is! na majd februárban! na tessék akkor amit kipihentél magadból, rögtön visszajött!

Vera!
Büntetőeljárás 7-én nemzetközi jog 9-én így kezdek, aztán a többit majd látom...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szép napfényes reggelt!

Kati: kis Virágnak virágot nevenapja alkalmából!!! Sok boldogságot!

Bbj: Isten éltessen szülinapodon!... még vagy 3x ennyit érjél meg!!! (Szemtelenül fiatal vagy!!! :wink: ) :oops: 8)

A partikról majd küldjetek képeket!!!

Kép

Kép
szolkata
 
 


BBJ: Nagyon boldog szülinapot!

Kép

Olga: Nagy nagy nagy gratula!!!!
jaimee1
 
 


Kép

BBJudit! NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Olga: gratulálok! De jóóóóóó neked!!!

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Kati!
Virágnak Boldog Névnapot!

sajna nem jutok be holnap,pedig rámférne :cry:


Bbj!
Boldog Születésnapot!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


BBJudit: Sok Boldog Születésnapot!!!!!!!
gitta79
 
 


Judit, boldog szülinapot!!

Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Judit, nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!

Kép

Kati, Virágnak pedig boldog névnapot!

Kép


Olga, hatttalmas gratula!!! Ügyes vagy! De tudtuk mi ezt ;)

Szami, na ettől biztos én is kiakadtam volna :( Lehet hogy régen más világ volt, nem volt ennyi lehetőség semmire, a gyerekek fejlesztésére, szórakoztatására, semmire. De hogy egy mai világban (is) élő ember ezt ne tudja tudomásul venni... Még a 87éves nagymamám is belátja hogy ma már másképp működnek dolgok! És ő nem is bánt semmiért, amikor esetleg neki mesélek (panaszkodok) bármiről. Komolyan mondom, nekem ő a legjobb tanácsadóm, pedig idős és mégis, annyira a mai világban él hogy hihetetlen. Nagyon jól látja a dolgokat :)
Anyósodnak meg ha más is a véleménye, magában kellene azt tartania, a saját önzését félretéve nem téged bántani amiért nem tudjátok sűrűn meglátogatni :( Sajnálom hogy ilyen vitába keveredtél vele :(
Én azt hiszem le sem állnék, az első mondatnál bevégezném a beszélgetést :lol:

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!!!Bbj:Isten éltessen ezen a szép kerek jeles születésnapodon!!!Olga:gratulálok neked a fele már megvan,az nem rossz arány!Kata:kiraly.k@chello.hu köszi előre is!Katlina:nem baj majd hátha két hét múlva úgy alakul hogy be tudsz ugrani!Köszönöm a tegnapi és mai köszöntéseket Kiss Virág nevében is!Jövök még....

Kati Kép
virag9
 
 


Sziasztok!

köszönöm, hát igen én is xXx-es lettem! (imádom vin dieselt :lol: , oylan szép ember!)

Buli, hát semmi ilyesmiről nem tudok, ugyi Sopron lett volna az én nagy ajándékom, de majd februárban valahol...képeket majd azért rakok fel.. iylen volt, ilyen lett? hahaha

Kati!
Sok boldog névnapot Virágnak!
Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?