Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most érzem úgy, hogy csatlakoznom kell hozzátok! Velünk hétfőhöz 5 hete történt a tragédia. 21 hetesen lettek angyalkák az iker babáink. Hosszas kínlódás után 5. inszemre sikerültek. Mi voltunk a legboldogabbak. Nehéz terhesség volt, sok minden gondom volt közben, de nem érdekelt, amíg a babák jól voltak. A 19. héten a genetikai uh-n mondták, hogy nagyon sok a magzatvíz mindkét babánál, de azt mondták ez nem szokott nagy problémát okozni. Aztán a magzatburok mégsem bírta. Pont aznap mentem volna megbeszlni a dokimmal, hogy mit lehet tenni....
Azóta sem tudjuk, hogy mi volt a gond, én egyelőre azt sem tudom, hogy akarom-e tudni.
Eddig próbáltam abba kapaszkodni, hogy márciusban újra kezdhetjük, de most már egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy akarom-e.
Nekiálltam előről olvasni a topikot, de még mindig csak a 150. lapon tartok. Annyira jó, hogy vagytok egymásnak, ugyanis tényleg nem lehet erről beszélni szinte senkivel. Akiről úgy gondolom, hogy tényleg érdekli a dolog, arról kiderül, hogy annyira mégsem akarja tudnia dolgokat.
Ja és hétfőn már megyek dolgozni, elképzelésem sincs, hogy fogom bírni, ugyanis 6. héttől itthon kellett lennem.....
kubi
 
 


Drága Kubi:Ikerbabák...kimondhatatlanul sajnálom....Jázi babám is a 21. héten lett angyalka...Gyere ide bármikor beszélgetni!Nagyon sok erőt Neked. :cry: :cry: :cry:
Hány éves vagy?Milyen neműek voltak?

Miért történik mindez?Miért vagyunk egyre többen?Miért?Miért???Na erre válaszoljon valaki. :(

Kép
jázmin20
 
 


Sziasztok!

Tudom én Angie, hogy nem tehet róla, hogy neki könnyen megy, nekem meg egyáltalán nem..., de akkor is nagyon rosszul esik, ha ilyet látok és hallok..., akkor is nagyon belém mar, hogy nekem miért nem adatik meg, és miért ilyen kegyetlen az élet, hogy képes kisbabákkal ilyet tenni....
Mindig az jut az eszembe, hogy már lehetne egy 4 éves Kisgyerekem, aki oviba jár, és egész nap fecserészik...., és vajon az én Kicsikéim milyenek lettek volna, és mi miért nem ismerhettük meg őket. Az első 3-nál még azt sem tudom, hogy kisfiúk vagy kislányok lettek volna... A télen pedig, amikor már kezdtük elhinni, hogy most tényleg kapunk egy kisbabát, akkor sokszor arról beszélgettünk a Férjemmel, hogy vajon milyen lesz a mi Kisfiunk..., a világos szem és bőr nem kérdéses, hiszen mást nem is tudna örökölni, de hajban már van választék...., és mennyire lesz magának való, mint a Férjem, vagy inkább bújós mint én...., és ezt már soha nem fogjuk megtudni..., és mi miért nem?????

dido
dido
 
 

 
 

Lányok!
Sajnos a miértekre nincs válasz :( :(

Kubi!
Nagyon nehéz lehet most neked! Gyere közénk, itt biztos mindenki megérti az érzéseidet. Muszáj visszamenned ilyen hamar dolgozni? A doki köteles kiírni több hétre is.
Vendég
 


Drága Kubi!

Nagyon sajnálom az Ikerbabáidat....
Náluk kedden múlt 5 hete, hogy elvesztettük a 19. héten a Kisfiunkat..., nekem sokat segít, hogy itt írhatok róla, mert szóban még mindig nem igazán tudok beszélni a történtekről.
Én is augusztus végétől, ahogy pozitív lett a teszt itthon voltam, és nekem is nagyon nehéz újra kimozdulnom, és a munkába járást még elképzelni se tudom. Miért mész ilyen hamar dolgozni?

dido
dido
 
 


Kedves Kubi!

Őszintén sajnálom én is, és nagyon együttérzek veled. A mi kisbabánk is a 21. héten ment el, szörnyű fájdalom ez....
Neked is azt tudom mondani, mint a többieknek: légy erős, nehéz időszak következik.... De ide bármikor jöhetsz, mi meghallgatunk, és bár segíteni nem nagyon tudunk, se lelkileg támogatunk!!!! Én úgy gondolom, hogy itt mindannyiunkak sokat segített, és sok erőt adott ez a topik.

Zsófi
zs(ófi)
 
 


Olyan nehéz....
Nem is tudom, mit írjak elsőre.

Két kisfiút vártunk! Amúgy is ikreket szerettünk volna, és megint benne lesz a pakliban, hogy ikrek lesznek.....
Annyira nehéz, már tudtuk, hogy milyen bútoruk lesz, babakocsi stb. És annyi tervünk volt.....

Én döntöttem úgy, hogy visszamegyek dolgozni. Az a helyzet, hogy itton kezdem nem találni a helyemet, és úgy érzem, hogy két hét vagy egy hónap múlva sem lesz jobb a helyzet. Most is alig akarok kimozdulni és emberek közé menni, de lehet, hogy ha még maradok akkor becsavarodok itthon, és még nehezebb lesz. Így talán hasznosan fog telni az idő vagy legalábbis gyorsabban. Remélem nem bánom meg nagyon a döntésemet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kubi 2011.10.18 08:00-kor.
kubi
 
 


Kubi!
Ilyen háttér mellet még nehezebb lehet elviselni a veszteséget! Borzasztóan sajnálom, de nem tudok közhelynek hangzó vigasznál mást mondani, mert nincs ezekre az érzelmekre szó!
Persze, lehet úgy is érezni, ahogy te. Én sem akartam túl sokáig otthon maradni. Ki ahogy érzi, és ha te így, akkor biztos fog is segíteni neked, ha emberek közé mész. Az idő úgy mindenképpen gyorsabban telik, mint otthon egyedül.
Vendég
 


Kubi:Én két hetet voltam itthon és utána visszajöttem, mert úgy éreztem otthon becsavarodok.Itt az irodában legalább lefoglalt a munkám és azon, hogy emberekkel találkozz újra, át kell esni.Szar lesz, a hülye részvétnyilvánítások, vígasztalások...de túl kell esni rajta!Ha majd visszaolvasol, látni fogod, hogy mi is átmentünk mindezen, mindenki más más szituban.Egy volt a közös mindannyiunkban, hogy fáj a lelked és úgy érzed belepusztulsz a veszteségbe.Rohadt érzés.Tudom, könnyű dumálnom, mert már "régi" a sebem, de hidd el, az idő ebben a helyzetben valóban gyógyír lesz valamelyest.

Kép
jázmin20
 
 


Kubi:ha elfogadsz egy jó tanácsot, persze csak egy ötlet, amit én próbáltam a mioma műtét és Jázi születése után.Szerezz be palástfű teát a herbáriában és igyál naponta egy két nagy pohárral belőle.Segíti a méhed regenerálódását.Én hiszek a gyógynövényekben.

Kép
jázmin20
 
 


Kubi:èn nangyon-nagyon sajnálom ami velettek történt.Veleünk pont ma van egy hete közölték a szörnyü hírt.Nagyon nehéz el hiszem hogy félsz a meló miatt.Velünk is közölték hogy 3 hónap múlva probálkozhatunk újra.De én nem érzem hogy egyenlöre bele fogok ismét vágni.A mi történetünket az elözö oldalon olvashatod.Nekem igaz rövid ideje irok ide de jót tesz.Hisz aki ezt nem élte átt úgysem tudja átt élni nem tud tanácsot adni.

Ma pakoltam a karácsonyi diszeket el.Furcsa volt anyóstól kaptunk egy angyalka díszt.Ö nem is tudta hogy terhes vagyok csak csomagot küldöt karácsonyra nekünk és abban volt.Hogy miért nem tudta?Egyszerö oka van csak a ki oktatást kaptuk volna hogy minek 3. gyerek.Furcsa volt múlthéten az Uh után akartuk el monani neki nos el mondtuk és hogy már nem él.Reakciója persze ami minden embernek jobb ez így biztos beteg lett volna..honnan tudja ö amikor egyenlöre a dokik sem tunak magyaráztott adni.Minden esetre az angyalkát nem pakoltam el.....

Ma mi akat a kezembe amikor kerestem valamit a terhességi tesztem amit 0kt.29-én teszteltem...Elsö reakciómba ki dobtam a tesztet most nem tudom el dönteni hogy ki vegyem a tesztet a szemetesböl.Azon agyalok hogy mit csináljak az Uh képekkel amin még nem volt semmi baj.....
hemej
 
 


Jázmin, köszi az ötletet. Valószínűleg kipróbálom.
Remélhetőleg visszaállt már minden az eredeti állapotra. CSak gondolom, mert másfél hétre a történtek után kellett kontrollra mennem, és 30 napra rá meg is jött rendesen. (mondjuk ezt jó jelnek tekintem, bár valahogy a természet könyörtelenségének is érzem, hogy a szervezetem ennyire könnyen visszaáll)

A meló miatt azért aggódom, mert egyelőre én sem tudom, hogy mi esik jól másoktól. Egyszerűen az halálra idegesít, ha valaki úgy tesz, mintha semmi sem történt volna, de közben meg nem tudok róla beszélni. No mindegy. Fel vagyok rá készülve, vagy legalábbis azt hiszem, hogy az első hét nagyon szörnyű lesz, főleg a vizslató tekintetek miatt, de remélhetőleg minden csoda három napig tart csak.
kubi
 
 


Hemej:ki ne dobd.Keress egy kis dobozkát és rakd bele szépen.Később bánnád, ha most kidobnád.Én elraktam egy helyre mindent, pár hónappal később elővettem és olyan keservesen szenvedtem tőle, iszonyúan zokogtam... azóta sem vettem elő.Viszont úgy érzem ott az emlékének helye a szekrényben.
Nekem egyetlen egy kép van a pici lányomról, amin megerősítették, hogy beteg.

Kép
jázmin20
 
 


Köszi Jázmin!Azt hiszem ezt fogom tenni.


ITT van egy hely a temetöbe ahol az ilyen babáknak aki abortusz miatt vetélés miatt el ment a babájuk van egy sírhelyük.Ide fog kerülni az én kis angyalkám a többi anygyalka közé.Leglább nem lesz egyedül SAJNOS vannak társai is.De azért jó hogy van egy hely ahova ki mehetsz vihetsz virágot egyszóval emlékezhetsz.Bizonyos idö közönkét pedig isten tisztelet is lesz..........azt hiszem veszek egy angyalkát és el helyezem a síron.
hemej
 
 


Kubi...sajnos itt köztünk... :cry:

Nekem is ikreim voltak. Egy kisfiú és egy kislány. Zalán és Hajna. A 24. héten születtek, Hajni 1 napot, Zalán egy hónapot élt. Tudom, milyen érzés, és segítek Neked bármiben. Ugyanígy megrepedt a burok.
Nem tudom, mit írhatnék...Nekem nemsokára egy éve lesz, és a kezdeti sokk, aztán a kimondhatatlan fájdalom, bánat, üresség enyhül valamelyest, élhető lesz az élet. De ez még messze van.
A munka, az első napok nehezek lesznek, de aztán természetessé válik, hogy jársz dolgozni, mindenki napirendre tér majd, hogy visszamentél. Talán jó lesz, pláne ha szereted a munkád.
Megírod, hol születtek a fiúk? Nevet adtatok már nekik?
Ha gondolod, priviben.
Annyi mindent szeretnék még, de bent vagyok a munkahelyemen és mennem kell :( .

Többiek, Rátok is gondolok, ne haragudjatok, hogy Nektek most külön nem írok, szíven ütött, hogy más is ikreket veszített el. :cry: :cry:

Hétvégére elutazunk, ha lesz wifi, jövök majd, ha nem, akkor vasárnap.

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Kubi!
Nekem is jót tett, hogy visszamentem dolgozni. Mondjuk, nekem nem tudták bent, takargattam rendesen. A 12. héten akartam elmondani a főnökömnek, de akkor derült ki, hogy baj van. Utána szabin voltam 2 hétig, aztán egy hét munka, de nem vették észre pedig már 15 hetes voltam, és szerintem látszott, de jól álcáztam. Ezért nem is sajnálkozott rajtam senki, csak az iroda-társamnak mondtam el, aki egy nagyon diszkrét lány, és sosem beszélt utána róla.
Vendég
 


Remélem nem fogom nagyon megbánni, hogy visszamegyek és nem jutok majd arra, hogy várni kellett volna. De itthon is tehetetlennek érzem magam, akkor meg meg már mindegy.
kubi
 
 


Ha mégsem érzed jól magad, a doki még mindig felvehet betegállományba.
Vendég
 


Kubi!
Nagyon-nagyon sajnálom ami veletek történt. Még most is folynak a könnyeim. Nem tudok mit írni amit még nem írtak a többiek, csak sok erőt és kitartást kívánok.
Egyetértek Angieval, ha úgy érzed vissza kell menned dolgozni, menj és legfeljebb ha nem megy otthon maradsz.

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Hemej

én még nem tudtam leszedni a karácsonyfát. Rá sem bírok nézni. De most már muszáj lesz. Nekem volt 2 angyalka az éjjeliszekrényemen, de amikor hazajöttem a kórházból elraktam őket. Most már a valóságban is 2 angyalkám van, nem tudtam őket nézni.
Én is elraktam a pozi tesztjeimet és az UH képeket.Valamikor még biztos előveszem.

Dido

ha tudtam volna, hogy még fent vagy beszélhettünk volna. Én még mindig 1 után járok aludni.
A méhem méhszájgyulladástól fájt :( Így most antibiotikumon vagyok. A doki szerint ez előfordul ilyenkor. Hát a múltkor nem volt. Szerintem az ilyen akkor fordulhat elő, ha nem elég sterilek.
Megnéztem a papírt amit a kórházból küldtek, tényleg nincs rajta semmi, csak,hogy terhesség volt és kész.
Ráadásul ma már egyértelműen arról beszélt a doki, hogy meg kéne gondolnom vállalok-e még újabb babát, mert az életem veszélyeztetem vele, de azért majd meglátjuk mit mond a hematológus. Ha nem engedik, orvost váltok. Más is hordott ki már babát heparinnal. Nem vehetik el tőlem a reményt. Csak attól félek, hogy ha ezt meghallja a párom, nem lesz rá hajlandó. Már így is sokáig tartott míg rábeszéltem. Miért nincs síró fejecske?! Most azt szeretnék ide tenni, de sokat, mindenkiért legalább egyet.

Te hogy vagy? Ha jól emlékszem tegnap mentél volna dokihoz, nem?

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


hsilvia:szegénykém nagyon sajnálak.Nehéz lehet neked is mint itt mindenkinek.Azzért elég dúrván fogalmazot szerintem a dokid.Sajnos nincs itt siró fej SAJNOS sokunknak van rá szükségünk.

Nektek nem volt szédülésetek a tragédia után èn pár napja be szédülök napközben elég sokszor.Allitólag lehet a tragédiam miatt .Nem sokár indulok a pszicho dokihoz.Hivot a nögyógyászom is jövö hétten kontrollra kell mennem hozzá.Nem hiszem hogy addigra meg lesz a genetikai eredmény a picimröl.Próbáltam olvasni a kórházi papiromat de Dr-nö valami német-latin nyelven írta amit a Német férjem sem tudott el olvasni.Remélem jövö hétten a saját orvosom kicsit többet tud majd mesélni.Nektek nem volt az alatatás után pár napig olyan mintha alig birnátok nyelni?Meg mindegy mennyit iszok olyan száraz a a torkom tök kellemetlen érzés.
hemej
 
 


Frankával mi van Jázmin? Tudunk már róla valamit?

Kubi, sajnálom a történeteteket én is.

Hemej, igaza van Jázminnak, ne dobj ki semmit. Én is akartam, de inkább elraktam messzire. Jó tudni, hogy itt van a lakás egy pontján valahol, volt is már a kezemben a napló, a tesztek a ruhák...ne dobd ki, később megbánhatod, vagy keresheted.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Nekünk csak egy pici 30-40 cm-es cserepes fánk van. Én nem akartam most fát, de végül jó, hogy hozta a Férjem. Egy pár napja szedte le azt a pár kis gömböt ami volt rajta és képzeljétek, pont ma vettem észre, hogy elkezdett új hajtásokat növeszteni.

Kubi!
Nagyon nehéz ennyi küzdelem és nehézség után végre sikerült babákat elveszteni.
Ha úgy érzed, hogy jobb lenne dolgoznod, biztos úgy lesz jobb, mindenki máshogy reagál a történtekre, csak az iszonyatos nagy fájdalom, és a hiány közös mindannyiunkban.

Hemej!
Tedd el a képeket, később biztos megbánnád, ha nem tennéd el.
Én nem szédültem a műtét után, csak másnap, amikor adták a bromót, attól viszont nagyon rosszul voltam.
Azért nagy különbség van a külföldi és az itthoni egészségügy között. Itthon még úgy sem végeztek genetikai vizsgálatot a Kisfiunknál, hogy meg van rá az esély, hogy az volt a baj.

Silvi!
Remélem, gyorsan elmúlik a gyulladás, és szerintem sem csináltak minden tökéletesen, ilyennek nem szabadna lennie.
Azért az nagyon fontos, hogy kiderüljön mi Nálad pontosan a baj, addig meg ne foglalkozz azzal, mit mond mindenféle vizsgálat nélkül a nőgyógyász.
Igen tegnap kellett volna mennem, csakhát megjött, úgyhogy átrakattam az időpontot a jövő hétre.

dido
dido
 
 


Betti:Frankával kapcsolatban vagyok folyamatosan, de nem tud még mindig belépni.Olvassa a fórumot, a körülményekhez képest jól van és elárulhatom, hogy egy nagyon jófej csajt ismertem meg benne! 8)

Kép
jázmin20
 
 


Sziasztok!

Láttom hétvégén nem nagyon vagytok.

Na voltam a pszicho dokinál hát nem vagyok el ájulva töle.Egy idösebb férfi volt ahelyet hogy engem hallgatott volna azt ecsetelte hogy milyen finom a pick szalámi. :shock: Meg az óráját bámulta hogy lenne maradjon a vonatjáról. :shock:



Hallgattam ráttok ki halásztam a tesztett venni akkarok egy dobozgát jövöhéten amibe bele rakom az emlékeket.
hemej
 
 


Hemej:eszedbe ne jusson odamenni többet...ilyen barmot...akkormár inkább ide írd le amit érzel, mi legalább meghallagatunk és odafigyelünk rád.Sajnálom, hogy ilyen szar élmény volt. :roll:

Kép
jázmin20
 
 


Hemej!

Az ilyennél kár az időt vesztegetni! Ha akarsz és tudsz keres másikat., de ehhez én sem mennék többet.
Ide pedig mindig jöhetsz a lányok tényleg nagyon aranyosak és beszélgetni mindig van kivel.


Ma végre leszedtem a karácsonyfát. Bőgtem mint a záporeső. Közben jutott az eszembe, hogy most karácsonyeste nem is fényképezkedtünk. Pedig minden évben szoktunk. És csomagbontás közben nem mentek a karácsonyi énekek, csak sima rádió szólt. Mintha már minden előre jelzett volna, hogy vmi nem úgy van ahogy kéne lenni. Nem akarok több karácsonyt! :cry:

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást Mindenkinek!

Hemej, jó hogy írtad a pszichológust. Éppen akartam kérdezni, hogy amelyikőtök jár, mit gondol érdemes? Mi alapján találtatok szakembert? (nekem az a bajom, hogy erre most nagyon nem futná, tb alapon pedig ki tudja kit lehet találni) Akinél te voltál az nagyon gáz. Hogy lehet már valaki ilyen???????

Arra én is gondoltam már, ha elég erőm lesz csinálok az ikreknek egy kis albumot. Belerakom a teszteket, a dvd-ket, a rólam készült pocakos képeket. De még nincs itt az ideje.

Dido, olvasgattam visszafelé, a dokid volt bent a szülésnél. Remélem nem lesz bántó a kérdésem, nálatok, hogy adták ki a papírokat? Én csak a magamra vonatkozó zárót kaptam meg semmi mást. A dokimat kellene zaklatni érte?
Eddig nem akartam tudni konkrétumokat, de úgy gondolom itt az ideje szembenézni vele.
kubi
 
 


Kubi:Nem tudom hogy nálatok Magyarországon hogy müködik.Nálunk itt nekem az Eü pénztár fizeti:Nekem azzért mert van egy gyenge pánikbetegségem(nem durva)és most ez a tragédia nehogy sok legyen ezzért fizetik nekem.Mivel nem vagyok ezzel a dokival meg elégedve válthattok.

hsilvia:el hiszem hogy nem akarsz több karácsonyt.De ha pld áprilisba be költözne az újab pocaklakód.De szuper lenne.....

Lányok ismét lenne egy kérdésem aki csinált az angyalkájának vonalzót ne rossz érzés látni hogy mennyi idö telt el a szörnyüsség óta?Vagy így nektek könnyebb fel dolgozni?
hemej
 
 


Sziasztok!

Kubi!
Az jó, mert nálunk nem ő volt bent.... :?
A Férjem ment be a papírokért, és az osztályon ahol feküdtél a nővérpultnál a nővérkék adják oda. Ha nem Te mész érte, akkor vinni kell egy meghatalmazást, és könnyebben megtalálják ha viszitek a Te zárójelentésedet.
Az orvosom majd csak a jövőhéten a kontrollon fogja látni a Kisfiunk leletét.
Neked ki az orvosod?
Ezek szerint mi egyszerre voltunk bent a klinikán, lehet, hogy találkoztunk is....

Mennem kell, a Férjem jönne a géphez, majd még jövök.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára dido 2010.01.16 21:34-kor.

dido
dido
 
 


Kubi
ha úgy érzed szükséges, próbáld ki a tb-set. Valószínű én is elmegyek majd. Nekem sok választásom nincs, csak 1 doktornő van a városunkban, 50 km-t pedig nem akarok utazni a pszichodoki miatt. Így az az egy vagy be jön vagy nem.

Hemej
akkor nálad egyértelmű újabb pszichodoki kerestetik.
A vonalzóhoz annyit,egy kicsit rossz ha látom a hány hete, napja történt, de úgy érzem kell is ennyi ahhoz, hogy napról napra könnyebb legyen. Amikor csináltam nagyon sírtam, de utána sokkal jobb volt. Egy kicsit olyan mintha elbúcsúztam volna. Onnantól már úgy beszélek hozzá, mint egy angyalkához, nem pedig mint a kisbabámhoz aki itt van a pocakomban. Eddig az utolsó UH képem is ott volt, de azt kivettem, mert mindig elsírtam magam ha megláttam. Úgy is mindennap azzal ébredek hányadik hétben lennék. A héten valószínű már érezném a mozgásokat.
Szóval nekem úgy érzem segít.
Aranyos tőled, de nálam, ha megengedik, akkor is leghamarább május-júniusban kezdhetünk próbálkozni és még sikerülni is kell.... azért abban igazad van, hogy ha már július elején, azon a napon amikor meg kéne születni a kis angyalkámnak ott lenne az újabb pocaklakó biztos könnyebben viselném azt a napot is és a karácsonyt is.

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Dido, köszi az infót.
Mi december 7-én hajnalban mentünk be és másnap reggel jöhettem haza. Iszonyat volt, hogy a látogatási tilalom miatt nem lehetett velem utána senki.
Sipos Miklós a dokim, ő nincs a kórházban, csak vizsgálatokat és szüléseket vezet le. Ő a meddőségiben volt, műtött, de bejött hajnalban, megnézett, és a Gidait kérte meg, hogy jöjjön be hozzám.
kubi
 
 


Kubi!
Mi is dec.7-én mentünk be és dec. 9-én jöhettem haza.
Nagyon nehezen viseltem én is a látogatási tilalmat, már a portán külön könyörögni kellett, hogy engedjék be a Férjemet is, mert a portás csak azt ismételgette, hogy nem engedhet be látogatót, és hiába mondtuk, hogy a Férjem nem látogató, hanem a Kicsi apukája, akkor azzal jött, hogy csak szüléskor engedheti be az apukákat, hát sajnos azért jöttünk mi is..., végül még a betegfelvételre el tudott kísérni, de utána se az osztályra se a szülőszobába nem jöhetett be...

Silvi!
Én sem vagyok most jóban a karácsonnyal...
Jobb, hogy túl vagy rajta és leszetted a fát, legalább nem fogod minden nap látni.

dido
dido
 
 


Akkor tényleg egyszerre voltunk bent. Hű, nem is tudom mit mondjak.
Velem a férjem a szülőszobában bent lehetett. Nem is tudom, hogy bírtam volna ki nélküle. Akkor biztos megkattantam volna, ha egyedül kell végigcsinálnom.....
kubi
 
 


Pszicho doki: én még járok most is hetente egyszer, egy tréning miatt, de korábban havi rendszerességgel mentem, vagy ahogy éreztem. Én egy velem egykorú nőt találtam, nagyon meg vagyok vele elégedve, figyelmes, halk szavú, de ugyanakkor határozott is. Lehet csak szerencsém volt elsőre vele.
De olyanhoz nem szabad menni, akinek nem tudsz bizalommal mindent elmondani.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Magyar eü-n m indig meg lepödök.........mégis milyen dolog hogy apa nem mehet még látogatni sem.Nálunk itt ha lett volna valaki aki a fiúkra vigyázzot volna a férjem végig velem lehetett volna.

Pszicho doki:Hétfön be megyünk a rendelöbe és kérünk másik dokit...
hemej
 
 


Hemej:a vonalzó hozzám tartozik, mint ahogy a pici lányom is emléke is örökre.Engem nem zavar, hogy látom az időt...ha nem látnám, akkor is pontosan tudnám, nap, mint nap.

Kép
jázmin20
 
 


Sziasztok!

Hemej!
Ez most a H1N1 miatt volt, ezért zárták le a kórházakat.
Csak szerintem ez a fajta lezárás azért nem ér semmit, mert a Férjem ahogy megjelent az oltás, beoltatta magát a Pici és én miattam, erről meg volt a papírja is, szóval neki már 2 hónapos védelme volt, még az 5 ágyas szobában ahol voltam egyetlen egy szobatársam sem volt beoltva...., nem beszélve a kórházi dolgozók beoltottságáról....
Akkor a Férjem miért is nem jöhetett be?

Nézegettem már én is a neten pszichológust, rengeteg van és ezek csak akik hirdetik magukat, de alkalmanként 8ezer-től indul az órabérük....
Van valaki aki Pesten tud esetleg egy jót?

dido
dido
 
 


Jázmin:Persze értem én hogy hozzád tartozik meghogy tudod mennyi napja történt én sem tudom el felejteni mégha akarnám sem...pont apósom szülinapja..ök ünnepeltek én meg....... többek között ezzért is jó hogy messze vannak így legalább férjemnek nem kellet menni ünnepelni...(habár úgysem ment volna és ök ezt nem értették volna meg)


Dido:
Gondoltam hogy a vírus miatt de akkor is bosszantó.


Nem értem hogy Mo-n ilyen esetben miért nem jár mindenkinek egy pszichólogus azzért a 8000Ft nem kis összeg ha úgy vesszük nekem a doki min 24 órát javasolt.8000Ft -tól indul gondolom a határ a csillagos ég.
hemej
 
 


Ingyenes pszichológus? Itt? :D
Hát mikor még arra sem figyelnek, hogy ne rakjanak egy kórterembe a várandós kismamákkal....
Igen, ez lenne a normális, hogy segítő legyen, már bent ha igényled, de a helyzet igencsak más.
Itt nálunk 5000 az egy óra, de az én dokim nagyon rendes volt, mivel hetente járok most, megállapodtunk anyagilag, mert szeretne segíteni és ne az anyagi része legyen akadály. Szóval ilyen doki is van.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok.

Épp ma egy éve, hogy kórházbe kerültem. Itthon feküdtem, sütőtököt ettem, kézilabdameccset néztem, amikor elöntött a magzatvíz. Hát, sütőtököt már nem eszem többé, és kézilabdameccset sem nézek.
Mennyire fáj, nem gondoltam volna, hogy így kiüt ez a nap. Legalább hülye hétköznapra esett volna, amikor a másnapi teendőkkel van elfoglalva az ember, nem hétvége, mint tavaly. Nézem az órát, előttem a képek, a tócsa a fürdőben, az előszobában, az átázott farmerem, a váci orvos, aki közölte, hogy meg kell őket szülnöm, és ordítva bömbölök, a Kútvölgyi, ahol mindenki sajnál és fogják a kezem és simogatják az arcom, és az egyik csecsemősnővér, akit Vince születésekor ismertem meg, azt mondja: nincsenek csodák, és megölel. Aztán a Sote, ahol nem akarnak fogadni, én meg csorgó vízzel állok a kapuban. És látom, hogy mozog a gyermekorvos szája, ahogy az esélyeket magyarázza, és mindent értek és mégis semmit.
És ködbe borul minden február végéig.

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Zahám:((((((((((((((((())))))))))))))))))
Nagyon nagyon sajnálom.....rohadték élet...... :cry: :cry: :cry:

Tiszta libabőr vagyok, ahogy olvaslak...

Kép
jázmin20
 
 


Jázi, Jázi, hogy a francba van ez, mondd meg, hogy veszíthettük el őket??????!!!!!

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Zaha:Sajnálom!èn is ezt kérdezem hogy miért miért pont mi?Sajnos Zaha erre nincs válasz.Mindenre van esély hogy egy nöt férfivá operáljanak akkor miért nem tudták a mi babáinkat meg menteni?
hemej
 
 


Nem tudom, nem tudom, csak a nagy kérdések vannak és kurva nagy űr a szívünkben....Te lány, annyira megölelgetnélek!!!!!!!!!!
Menj és szorítsd magadhoz a nagyfiadat és egy picit próbálj halás lenni ennek a szar világnak, amiért itt van Ő Neked.Tudom, sovány vígasz, de a fiad kell, hogy éltessen!

Kép
jázmin20
 
 


Igen, nézem, ahogy játszik, és arra gondolok, hogy nem is tudja, de az életemet mentette meg.

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Szüksége van Rád és nagyon nagy szerencséje van, amiért ilyen klassz EMBER az anyukája.Sosem fog ez már elmúlni, ez mindig fájni fog piszkosul.

Kép
jázmin20
 
 


Zaha annyira, de annyira sajnálom!:((((
Gondolom az is rossz, hogy jöttem én, és még jobban felszakadtak a sebek.
Én sem értem miért kellett ennek velünk megtörténnie, és ahogy látom, még egy évvel utána sem könnyebb egy picit sem.....
kubi
 
 


Kubi:egyet értek veled

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Zahám ölellek!!!
Nagyon sajnálom!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
szintus
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: