Új privát üzeneted érkezett!

Vera! :lol: Utolsó mondatod...

Dorka! Kész veszedelem! Az állam leesett! Ja, elfelejtettek szólni? :shock: Nem lesz ott semmi baj, stramm nagy fiad van! Remélem mihamarabb elfelejtitek ezt a csúnya balesetet.

Öööö, csomó mindent elfelejtettem...

Torta holnap lesz betöltve, de fényképezni majd fényképezek!

Jaimee/ Katlina! És miért kellett ez a kombinált teszt? Hiszen Katlina is nagyon fiatal, mint ahogy Jaimee is. Nem csak idősebb anyukáknál szoktak ilyen dolgokat szűrni?

Niki! Hol vagy? Na, mozi? Látod, már legalább ketten Évivel vállaljuk, hogy a kísérőid leszünk!

Na megyek visszakukucskálok az előző oldalra... Egyébként Vera, laptető! :lol: :lol: :lol:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Aha!
Anikó! Durva Dorcinál az az alvás... Fürdés után már én is agyhalott vagyok, apjára hagyok mindent.
Mi lett a "nagy", amit levay Judittól rendeltél? Garbó?
Anya süti nálunk sem nyerő, bár nyáron a linzerből evett egy-két darabot. Palacsintát max. egyet, de mostanában azt sem... Viszont az uborkát (savanyút) Balázs is nyomja.

Kata! Bocsi én nem reagáltam ivás ügyben. Balázs nagyivó, én már a sok folyadék miatt féltettem és féltem még mindig. Gyerekorvostól mindig megkapom a magamét, mikor mondom, hogy a gyerek a 4-5 deci kakaót megissza reggelire. A tea-gyümölcsléről meg ne is beszéljünk... :roll: Szóval nálunk az ellenkezője van... Reméljük hamarosan megoldódik ez a probléma Marcinál is.
Katám azt hiszem te kérdezted a nyelvvizsgát is, néztem ma is, de még nincs fent az itk honlapján... Végül is még hol van a 30 nap...

Elköszönök hétvégére. Legyen szép hétvégétek! Niki te meg írd meg melyik nap mozizunk!

Apjuk odavan régi katonatársakkal Pesten hepajozni, kíváncsi vagyok mikorra ér haza. :roll:

Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Köszi Lányok a bíztatást. Mostmár kicsit jobb a kedvem, bár ma turizni voltam és a próbafülkékben elvesztettem a maradék önbizalmamat is.

Mozi: HA Judit jön akkor kedd, ha nem akkor nekem a hétfő lenne jó. Nektek jó?

Anikó: Jó, hogy visszatértél. Tényleg érdekes napirendet kreált magának Dorci.

Katlina, Jaimee: Olyan jó Nektek. Én is annyira szeretnék megint kismama lenni és kisbabát.

Andi: Merre vagy?

Oltás: Apa megkapta, szerintem jövő héten én is megkapom. Lányok egyelőre nem.

Holnap megyünk a Mátrába. Apa most javasolta.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 

 
 

Dorka!
ez nem semmi! Jobbulást Szabinak!

Mozis lányok, menjetek nélkülem, nekem szegedre kell a hét elején mennem.

Pillangó hatás kezdődik a viasat3-on 21-kor Judit ajánlotta pár oldallal ezelőtt, hihetetlen jó film, de figyelni kell!!!!!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Vera, köszi, aranyos vagyy, már elkezdtük a protexint. De a nevét felírom legközelebbre, amit Évivel ajánlottatok.

Gyanítom, hoyg a tegnapi hányás is az eséstől lehetett, csak akkor még nem voltam biztos benne, hogy valóban leesett a gyerek (máskor is esett le róla, nem tudtam, hogy most arra a pár nappal ezelőtti esetről beszél-e. Meg máskor is kamuzott, pl. hogy esőben kint játszottak az udvaron), meg őszintén szólva nem gondoltam, hogy nem szólnak egy esésről.
Még jó, hogy apósom tudott ma gyerekfelügyelni (tök véletlen, hogy ma nem dolgozott), míg lementem a bölcsibe, és Szabival végigcsináltuk mindezt.

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka!Szegénykém, nagyon kész lehettetek!Hogy csinálhatnak ilyeneket?Elfelejtenek szólni. :evil: Jó!!!Bár 25 évvel ezelőtt sem volt máshogy.Egyszer ment anya értem oviba,és ott talált az egyik kiságyon.Rákérdezett mi van, és mondták, hogy pár órája 39°os lázam van.Anya leordította a fejüket.
Szóval,megbízhatatlan, vacak intézmények! :evil: :x

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Köszi Niki (kutyafüle)! :wink: Egyébként mi a másik végletet tapasztaljuk. 39 fokos lázzal simán hozzák a gyereket, taknya-nyála egybe. Ha szólva van, hogy nem kéne, még neki áll feljebb... De tény és való, hogy sajna néha olyan is van, ami veled és Dorkáékkal megtörtént. És talán húszonévvel ezelőtt még nem volt olyan elterjedt a telefon sem. Mindegy.

Akkor mozi hétfőn?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga: Nekem szerintem oké.

Egyébként anya is azt mondja, amit Te. Ő bölcsiben gondozónő és náluk is a lázas, taknyos, köhögő gyereket simán beviszik.
De a Dorkáék sztoriján Ő is kiakadt.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


LÁnyok, ne értsetek félre, nekünk nagyon szimpi a bölcsi, a gondozónénink (nem az, aki nem szólt) meg különösen. Az ilyen leesések megtörténnek (persze nagyon szar, hogy az én gyerekemmel), amikor 12 gyerekre kell felügyelni. CSAK SZÓLJANAK!!! amikor megyek érte, és akkor tudom, hogy az első hányás után irány a kórház az agyrázkódás miatt!
Szóval Niki, én nem tartom vacaknak az intézményt, de most hibázott valaki, és nagyobb baj is lehetett volna. Azt is tdom, hogy a bölcsiben 12-14, az oviban meg majd' 30 gyerekre figyelni, nevelni, ellátni stb. nagyon nagy munka és felelősség (tegyük hozzá, nem sok pénzért, elismerésért, háláért).
Na, nem akarom túlragozni...

Kép
Kép
dorkáék
 
 


LJudit, bíborka derékmelegítő, ha megérkezett, szólj! :) Mennék fizetni, meg a Katlina garbóját is elhoznám!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Teljesen igazad van Dorka, hogy szólniuk kellett volna. Gondolom pár mondatot szoktak mondani a gondozónénik: Hogy aludt a gyerek, Hogy evett, Egész napi hangulata, stb... Szóval lett volna lehetőség megemlíteni, és MEG IS KELLETT VOLNA.

Egyébként egyik hugom suliban járt úgy, hogy betört a szája. Ketten összekapaszkodtak és forogtak az udvaron. Nem emlékszem pontosan, hogy az iskola épület falának esett neki, vagy az aszfaltnak. A lényeg, hogy tényleg nagyon csúnya volt a szája. És ott az volt a tanító néni kifogása: Nem volt a gyereknél húsz forintos, azért nem telefonáltak... :shock: Igaz, ez már egy kb. tíz éves sztory. Na de ilyenek is vannak. Ja, tesóm kórházba került az eset után 3 napra, a száját varrni kellett, és a többi.

Ki jön még moziba? Niki én megyek! Utána Frei? Oda esetleg valaki(k) csatlakozni?

levaj Judit! Ha megint rendelnél a Hippsy-től, szólj légyszi! Köszönöm!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Dorka, itt a cuccos :) Ez a mászókás dolog elég durva...

Donkó Anikó, akkor hogy legyen? Csere, vagy ügyik vagytok és be tudjátok venni az oldalát?

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok!Kata:a Liget úti oviba jár Virág.Anikó:Köszi,alakulok még nem teljesen gyógyultam meg de a csajszim nem kapta el úgy tünik.Dorka:nem semmi a bölcsis sztori,megjegyzem zárójelben nekünk is volt hasonló esetünk annó.Magunkról:voltunk ma délután a hüllő kiállításon,nem volt nagy szám a kislányomnak a fehér egér dobogtatta meg a kicsi szívét.Igazából tök kicsi területen van kb.10 perc alatt körbe lehet járni!A légvárba jön valaki holnap de.?Mi szeretnénk de majd meglátjuk még.

Kati Kép
virag9
 
 


Hali!

Dorka: TEljesen igazad van, szólniuk kellett volna. Nem kértek elnézést legalább? :roll: Szabi hogy van?

Kutyafüle: Hááááát..... :)

Kata: Fotó a srácokról? Esetleg?

BBJ: Elkezdtük nézni a pillangós filmet, tetszett is, csak Réka még ébren volt, így el köllött elég hamar kapcsolni....Háttt mi szívtuk a fogunkat, amikor összeállt papíron a ktgvetés....Apa azonnal leporolta a "kéttanúvalkellettvolnamégisházasodni" rövid litániáját, de így utólag minden így volt szép és jóóóó!

Niki: Szép idő volt ma. A Mátrában is sütött a nap? És döntöttetek már Hármaskáról?

Vera: Minden a régi, nincs időpont. DE! Van paraván végre. Nekem ez újdonság volt. Igen, Réka velünk volt, nem érkeztünk neki megmutatni a kistesót, mert nagyon el volt foglalva a berendezéssel. Éppen csak a vizsgálóasztalra nem mászott fel, de asse rajta múlt. :roll: :lol:

Tényleg, Andi, veletek mi van? Jól vagytok?

Frei nagyon jó volna!!!!!!!!!!!!!!! De én este még vizszintben érzem magam biztonságban..meg nem rontom a hangulatot, hogy "hűdehányingerem van...." :oops: :)
jaimee1
 
 


Jamee!!Nemsokára!!!!!! Remélem!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ljudit, ööö...számod nem írtam fel, leírod megen? Ésa kkor hétfőn kereslek!!

Jaimee, a NAGY nap kiadásait kár összeadni, én is elhűltem... Pedig éxtramentes volt: se tüzijáték, se nászút Balira stb. :) De nem csinálnám másképp!
Köszi, Szabi jól van, már ugyanolyan eleven, mint szokott, 1-2x a hasát fájlalta ma, de remélem az éhségtől (még szigorú diétán van ).

Sejtem, Réka mit garázdálkodott a dokinál :) ezen a vizsgálóasztaloson jót röhögetm!

Niki, milyen volt ma a hegyekben? Ott is szép idő volt?

Vera, most nálunk is soká alszanak el a fiúk, B. simán fél 10-10 közt, de nála asszem épp napirend változás van, valahogy sosem akkor alszik, mint eddig. Szabit sem lehet fél 10-nél korábban ágyba parancsolni... Hátha csak múló hóbort ez náluk, ugyanúgy vagyok mint te: semmire nincs így este időm... csak netezni :)

Kati, erről a hüllő show-ról nem hallottam én sem túl jókat. Azért kisegeret nem vesztek, ugye? :)

Olga, tesód storyja is durva.... :?
Torta készen lett? FOTÓKAT!!!!!
Mi majd jövő héten köszöntjük Szilbeeék Dávidját.

Anikó, gyere sűrűbben! Jó volt hallani rólatok!
Fotót tennél a nallányról?

Kata, nálatok most hétvégén van a köszöntés?

No, már mindenki ágyban, egyedül én nyomulok még utcai ruhában, mosogató tele, játékok szanaszét... Tudjátok, éjjeli műszak jön...
[/quote]

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka!
nehoyg azt hidd! igaz én már pizsiben, de várom a barátosném az osztálytalálkozóról, sé hajnalig letye-petye-lepetye...na meg persze teregetés, mosogatógép pakolás, és egyebek...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


...és én még most kezdek el vasalni :roll:

DE! előbb írok ;)

Dorka, nem tudom hogy múló hóbort-e, de mi lassan kikészülünk :(

Nálunk a fő baj nem is az hogy Jázmin nem akar az ágyában aludni, hanem hogy egyáltalán nem akar aludni :evil: Annyira elromlott, és tökre el vagyok keseredve :( Nem csak az alvás miatt, hanem mert hisztiiiiiis, de nagyon :roll: Amúgy tündérbogár, rettentő okos kislányom van, de tényleg! Olyanokat mond és csinál hogy megzabálom :) csak a napi ezer hiszti ne lenne mellette... :? Ez életkori sajátosság lenne? Nyugtassatok meg! Mert nekem Bence SOHA nem fetrengett hisztizve és úgy általában, jó gyerek volt, na ;) Most már nem mindig az, de van mit pótolnia :lol:

Jaimee, a paraván tök jó, én már ennek is örülök :) Az időpont maga lenne a kánaán :lol: De rászánom magam és majd megyek akkor, pletyizhetünk ;) Lesz rá idő valószínűleg :roll:

Niki, milyen volt a Mátra? Láttam hogy kerestél este. De már némán volt a telóm, én tornáztam, apa pedig altatott. Mármint a gyerekeket ;)

Hú, én a hüllő kiállításra is szerettem volna őket elvinni, mert szerdán az ovival mentek (volna) Bencéék, de ő szerdán ugye nem jár oviba, meg szerintem el sem mentek a szakadó eső miatt végül. De beígértem neki hogy akkor majd elmegyünk családilag... Meg a holnapi légvárba is, de semmi kedvem :oops: Majd kiderül a reggeli ébredés-kedv után...

Tényleg megyek vasalni :?

KépKép Kép
76vera
 
 


Nálunk most mentek el a barátosnémék. Kettesben vagyunk, lányok anyukámnál.

Vera: Jösztök holnap délelőtt? Ezért kerestelek volna.

Ja, a Mátráig nem jutottunk el. Jászalsószentgyörgy környékén Kata behányt, így aztán visszafordultunk. Felfordult a gyomra a kocsiban. Nem is mi lennénk.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Voltunk a légváras programon, nekünk tetszett, csak kicsit leizzadtam az idegtől és cikázott a szemem a két gyerekem között :roll: ;) De jó volt, élvezték és nagyon elfáradtak! :)
Kati, Kata, Niki, ez nem az a beszélgetős hely :lol: Kár hogy nem sokat tudtunk trécselni (gyakorlatilag pár szót :( )

Mozizóknak jó szórakozást holnapra! ;)

KépKép Kép
76vera
 
 


Marci boldog névnapot!

üdvözlök mindenkit inne Pestvárosábl :-)

rólunk!

pénteken elintéztem a papírjaimat! Azzal a nappal vettek fel.
Hétfőn reggel 6:30-ra kell mennem. héttől kezdünk akkor van műszak váltás
péntek óta Bettike is itt van velünk.
tetszik neki nagyon. Pénteken birtokunkba is vettük az elbérletet. ami egész jó!
Ovi Bettikének még nincs egy ovit hívtam ami itt van velünk szemben azt mondták tele van e ha meg van az albérleti szerződés menjek mlgegyszer!
De nem vagyok megijjedve mert olyan 300 méteres körzetben azt hiszem még van vagy 3-4 ovoda. Téncsak lesz hely valamelyikben!
A pesti élet is tetszik Bettikének!
Bár egyenlőre még nem sokat látott belööle,mert tegnap egésznap takarítottam, ma meg Coráztunk a Budakalászi Corában :-)

puszilunk mindenkit!

Most már jövök sűrűbben mert van ilyen mobilinternetünk!

Kép
kbernadett
 
 


Dorka: 30/531-2104

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok!Tényleg jó volt a légvár,nem nagyon kell altatni a lányt(most mesél neki az apja)legalábbis bízik benne :D !!!Örülök,hogy lassacskán mindenkivel találkozok közületek,csak hát tényleg nem az a hely volt ma ahol túl sokat lehetett volna beszélgetni sajna!

Kati Kép
virag9
 
 


[color=green]BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK DÁVIDNAK ÉS BALÁZSNAK!!![/color]
Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot kívánok Balázsnak és Dávidnak! Szilbee, egy képet azért tehetnél be a fiúkról!

Olga, Niki, ne haragudjatok, de csak nem tudok moziba menni. Anyukám nem tud bejönni este, mivel suli van, így Csongit nem akarom máshol altatni.
De december 10 után itthon lesz a férjem, akkor egyet mozi+Frei-t összehozunk!

Csongi elkezdett tüsszögni, kicsit taknyos, de nem tudom, megfázott-e, vagy az oltás hatása. Ma én is megyek 1-re, azért egy kis félsz van bennem...

Dorka, nem semmi bölcsis történet...szerintem úgy voltak vele, hogy ha nem lesz gond, hát meg sem tudod, hogy leesett... Örülök, hogy jobban van Szabi!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


BALÁZSNAK ÉS DÁVIDNAK NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!

Olga: Akkor menjünk? 19,45-kor van a film.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Nagyon boldog szülinapot Balázsnak!

Kép
jaimee1
 
 


Judit, köszi a számot!

Betti, első nap??????????? mesélj!!!

Bálint féléves státusza megvolt, 7900 g, 69 cm, vasat kell szednünk, meg dufalac-ot, amúgy okés minden!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Hali!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk Balázsnak és Dávidnak!!!

Jaimee: valahogy Popiapunak is mostanság van a szülinapja..?! Nem?! Tavalyról ilyen rémlik... :oops: :roll: vagy nem?! :wink:

Légváron .. én nem is tudom mi lesz, ha Marci is már tud menni mindenfelé... Bencét folyamatosan elvesztettük szem elől :oops: Őt nem annyira zavarta :wink: Örülök Kati, hogy megismertelek :lol: Nagyon szépi csini kislányotok van :lol:

Kép

Kép
szolkata
 
 


sziasztok!

jól, vagyunk, de mostanában csak olvasásig jutok el! Majd megpróbálom magam utólérni!

Balázs boldog születésnapot!!!

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Sziasztok!


Köszönjük a köszöntéseket!

Niki! Mozival kapcsolatban mindjárt hívlak... Remélem megvan a számod... :oops: Tábli elveszett áprilisban, amikor tönkrement a winchesterünk. Sajnálom, hogy a kirándulásotok nem jött össze.

Szilbee! Dávidnak boldog születésnapot!

[size=12]Kata! Marcinak is nagyon boldog első születésnapot kívánok!
[/size]

Lányok! Nem hiszitek el! Ezer képet csináltunk (na jó, vagy húszat), és nem találjuk az átjátszókábelt... Úgyhogy majdcsak egyszer jönnek képek...

Légvárra nem jutottunk el... Na majd legközelebb!

Dorka! Nagyon szép Bálint méretei! Szabi azóta hogy van?

Évi! Csonginak jobbulást! Te még élsz oltás után? :lol: Bocsi! :lol: Én holnap megyek... ha megyek.

Betty! De jó, ha minden jó! :D Várjuk a beszámolót az első napodról!

Éjjeli műszakosok! Vera, Dorka, bbj Judit! Felolvastam Petinek, hogy ti éjszaka mit és mikor csináltok erre a válasza: Tanulhatnál... :shock: :lol:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Olga, élek :lol: Hát jót röhögött rajtam az aszisztens csaj, mondtam neki, hogy egy kicsit parázok. Készíti elő a dolgokat, állok, megkérdeztem, hogy állva akarja beadni :wink: Mondta, hogy nyugodtan üljek le :lol:
Szóval túl vagyok rajta, a karom fájdogál, olyan izomfájdalom-szerű.

Hűha, Marci fiú már egy éves :shock: Kata, sok boldog szülinapot kívánok neki is!!!

Betti, de jó, hogy jól alakulnak a dolgaid! Majd mesélj az első napról!

Niki, Csongi is ilyen hányós a kocsiban, 4 évesen kezdte. Mi hosszabb útra negyed Daedalonnal indulunk el. Képzelheted, mikor pl. focizni megyünk Pestre... mire magához tér... de hát még mindig jobb, mintha végigszenvedné az utat. Sajnálom, hogy nem sikerült a kirándulás :(

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!Boldog születésnapot mindhárom kis legénynek!!!

Kati Kép
virag9
 
 


Sziasztok!

Balázsnak és Dávidnak boldog születésnapot kívánunk!

Kép

Niki, sajnálom, hogy nem jött össze a kirándulás! Azóta semmi gond? Mennyire komoly a harmadik bébi kérdése? (én csak drukkolni tudok mindenkinek, aki akárhanyadik gyerkőcét is vállalja - a harmadikhoz meg különösen szorítok...)

Dorka, hogy van Szabi? Jók a kis féléves méretei :lol:

Lányok, voltatok moziban - kávézni?

Olga, pedig jöhetnének azok a képek :wink: Meggyógyultál már, te "nagy bagós"? :lol: :lol: :lol:

Andi, valami extra elfoglaltságod van mostanában? Mesélj!

Vera, nálunk semmi mellékhatása nem volt az oltásnak. Hiszti... háááát... én tudnék mesélni... de ne izgulj, ha szerencséd van, nem tart tovább...ööö... 2-3 évnél... :oops: :roll: Aztán majd kamaszkorban újra előjön, ha szerencséd van :arrow: Máté...

Évi, Csongi hogy van? Én is a héten kapom (holnap v. csütörtökön), remélem, azért túlélem :wink:

Jaimee, Vera: lesz (várható) időpontra menés M. dokinál? Vagy ez csak az álmodozás része? Nekem is kellene mennem rákszűrésre, de órákra beköltözni... :roll:

Betti, mesélj, milyen volt az első nap?!

BBJ, lányoknál van valami az oltás után? Mentek valahová a téli szünetben?

Balwin, mamiztok?

Kata, mi lett a döntés szárítógép ügyben? Az én férjem havonta max 1-szer hord inget, nekem ez nem volt fő szempont. Csak ez az egy gép tudja, amit te kinéztél?

Légváras lányok, képek nem készültek?

Mi bálozni voltunk szombat este, most volt az évi aktuális Márton napi újbor és liba bál. nyertünk 4 üveg bort a tombolán, degeszre ettük magunkat a finomabbnál finomabb kajákból és egész jót táncoltunk.

Máténál végre megtört a jég magyarból: nyelvtanból (fogalmazásra - érdekes, azt mi mindig irodalom órán írtunk) 4 ötöst kapott ma és irodalomból is egyet, a hétvégén 9 versszakot kellett megtanulniuk a János Vitézből.

A lányok elemükben voltak szombat este: felpróbálták a cipőimet, ékszereket válogattak, ők találták ki, hogyan fessem ki magam, az apjuknak nyakkendőt válogattak... :roll: :lol: hááát, tényleg igazi csajok!

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Balázs!

Boldog születésnapot!

Dávid!

Boldog születésnapot!

Kép
kbernadett
 
 


Nagyon köszönjük a köszöntéseket!

Átadom feltétlen az ünnepeltnek!!! :)

Millió pusza!

Sz!
szilbee
 
 


Áve.

Akkor meggen én utoljára :oops: ...
Balázsnak és Dávidnak Nagyon Boldog Szülinapot! :D

Mára pedig Marcinak kívánunk Boldogságos 1. Születésnapot! :)

Dorka :shock: Noez dúúúva. Tényleg szólhattak volna. Illetve ez a minimum.

Szami, gratulálok Máténak az 5-ökhöz :D Fotó a báli ruciról? :wink: Jóisaz, ha van segítség az öltözködésnél :lol:

Jaimee, én is akartam kérdezni a ktg-eket :) Sztem nem durva...én többre saccoltam...
Nah, hogy itten titokzatoskodtok KutyafüleNikivel, muszáj vótam utánanézni... Hmmmmmm... :) :lol:

Judit, az Azonosság is volt a hétvégén, azÉekszenen :)

Köszönjük, Hunor szerencsére jól van, most is csak kicsi szörcsögés van, a tüdeje tiszta.
Jelentem, Apa levágatta a copfját :roll: És én is rövidültem megint. Luca meg néha hajlandó bilibe kakálni...nééééha...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Marcinak nagyon boldog 1.születésnapot!

Kép
jaimee1
 
 


Hali!
Köszönjük! Valahogy az első szülinapokon még élénken bennem él a szülés percről percre... már amire emléxem. De ez már a hajrá... 13.40-kor kint lesz :lol: Kész a szülinapi torta, ma este felköszöntjük a mi kis Hügybürüttyünket :lol:

Jaimee: annyira jó olvasni a blogot.... mi is szoktunk apával mesékről beszélgetni... vagyis inkább meséken baromkodni :lol: :oops: :lol: (Tegnap uhun Dinya volt?) Ugye mondtam, hogy Tibiapunak is mostanság van szülinapja?! Isten éltesse Őt is!

No csajok, volt tegnap mozi?

Valaki kérdezte valamikor Gumimacit... én néha találkozom vele itt a lakótelepen, állandó menésben vannak... gyerkőc után.

Dorka: hogy vagytok?

Balwin Judit: miért vágatta le apukátok a haját?

Ha valakit érdekel:
http://bookline.hu/sortlist/sortlist!pa ... &sortBy=no

Szami: még kivárunk szárítógépileg... majd egy olcsóbbat kapok 100-120eFt között. Máténak gratula!!! Nagyon ügyes!!! Bálról képek?

Légváros képet mindjárt teszek

Kép

Kép
szolkata
 
 



Kép

Kép
szolkata
 
 


Na mindegy, végig a sort be kell másolni. Nagyon akciós könyvek a Bookline-on.

Kép

megszületett Marci

Kép

Kép
szolkata
 
 


és most:

Kép

Kép

Kép

Kép
szolkata
 
 


Marci Boldog Szülinapot!!!

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


III. Szolnoki Vasútmodell Kiállítás, 2009. november 20. és november 22. között a VOKE CSOMÓPONTI MŰVELŐDÉSI KÖZPONTBAN. A péntektől vasárnapig tartó és 10-18 óráig látogatható kiállításon sok újdonság lesz, mint pl. a 20 m hosszú modulrendszer, de látható majd város villamossal, rendező pályaudvarral, kikötővel. A kisebbeket LEGO és színes kerti vasút várja a színpadon.

Kép

Kép
szolkata
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT AZ EGYÉVES MARCINAK!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Boldog szülinapot kívánunk az egy éves Marcinak!

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!

Nikivel elmaradt a tegnapi mozi... majd pótolunk!

Kata hülye kérdés, de Marci ennyire nem volt magzatmázas? Mondjuk Balázs sem nagyon... Erre a képre emlékszem, hogy már felraktad! Tényleg régen hány ilyen képet raktunk szülinapkor: Ilyen volt-Ilyen lett!
Szülinapozásról képeket lökjél!


Szami akartam írni, hogy nagyon eltűntél! Gratula Máténak a sok jó jegyhez!

Balwin Juditékról nem is beszélve... Mármint eltünésügyileg...

Apa vett ma kábelt a fényképezőhöz, ugyhogy mindjárt kicsinyítek is.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Nem kicsinyítek... valamit szarakszik a program... holnap megfejtem...

Jó éjt!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!Márti:hogy van a testvéred kislánya,kórházban vannak még???Valaki kérdezte hogy egeret ugye nem vittünk haza a hüllő kiállításról,hát nem pedig poénból mondtam az én kislányomnak hogy vagy hármat vegyünk és otthon meg elengedjük :lol: jó lett volna!!!Velünk semmi extra,hála nem lett beteg a lány nem kapta el tőlem(kop-kop-kop)ma tornán volt úgy hogy kivan,fáradt(én is,torna nélkül)ennyi!Jóccakát!

Kati Kép
virag9
 
 


Olga, kedves vagy! Igyekszem legalább olvasni, írni néha meg nincs mit... Úgy telnek a napok, mindenki csinálja a dolgát, s én már annak is tudok örülni, ha semmi extra nem történik velünk!

Báli ruhám nem volt extra- csak előkaptam a kis feketét a szekrényből... Az én gépem még mindig a tesóméknál, 28-án jönnek haza a kicsivel és akkor megkaparintom. Eddig úgy voltam vele, hagy fényképezzék a törpét inkább!

De közben a webalbumukban találtam néhány képet:


Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?