Új privát üzeneted érkezett!

Látom mindenki nyaral vagy takarít!!! :lol:
Rég tettem fel Oliról képeket, na de most köv.:

Kép Útközben


Kép Nehogy megfázzak!!!


Kép Kukucs

Kép
timesz
 
 


Köszi , már talán jobb. Vettem a gyógyszertárban egy gyógynövényes oldatot, vizbe kell tenni és 3 X inni egy nap. Borzalmas a színe , az íze pedig még attól is borzalmasabb.

Eleve ott kezdődnek nálam a gondok, hogy nem szeretem a teát és a vizet sem pohárból. Csak üvegből. :? :oops:

Azért iszom hősiesen , és úgy érzem segit.
Még mindig jobb mint a gyógyszer.

A takaritással szépen haladok, holnap a háló jön és vele a felső fürdő.

Utána nagyjából meg is leszek , mert a nappali már félig elkészült , csak függöny csere lesz. Vettem szép szines voile függyönyt , mert eddig fehér volt. Kell egy kis változatosság.

Tegnap keresztelőn voltunk, és életemben először elmondhatom magamról , hogy keresztanya vagyok. :lol:

Szép volt a szertartás és szerencsére rövid is.



timesz : jók a képek :P


mindenkinek sok puszi
nadimo
 
 


Timesz!

Édes kis hapsi Olivér!!!
Lesz nagy szülinapi buli!!!!

Te jól vagy? Mi újság? :D

Nadimo!

Én is csak üvegből szeretek inni. Pohárból nem. :oops:
Gyógyulgassál és idd azt a borzalmat hősiesen!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 

 
 

Csajok, ma 11 hónapos a kisfiam,jövő hónapban lesz 1 éves.... Már úgy várom...
Meg a többit is.
Elég jól aludtunk. Tegnap rámdobta a főzeléket a kisfiam, úgyhogy át kellett nekem is és neki is öltöznünk.
A tejpépet sem lehetet megbolondítani vele, megérezte az illatát.
Ja, tegnap milánóis tésztát evett...
Bezzeg az ment, csúszott neki.

Kép
fridus
 
 


Fridus! Boldog hófordulót Balunak!

Kép
timesz
 
 


Hello !

Ma úgy jelentkezek be hogy oooooooááááá-ooooáááááá.
Most születtem az elöbb. :D
Ja és nagyon gyorsan növök , mert már egyből 35 lettem... :cry: :cry: :cry: :cry:


Szülinapi ajándékba azt kaptam , hogy végre levetethettem magamról egy anyajegyet, ami nagyon zavart.
Nem volt olcsó, de ma kivették a varratokat és nagyon szép a heg.

Másik pedig egy új telcsi lenne, de még nem kaptam olyat ami kellene.

Szóval igy telt a mai napom.

A hétvégén és a jövő hét elején pedig jönnek a rokonok, barátok .
REmélem azért lesz időm netezni is a vendégeskedés mellett.

Fridus : én is gratulálok , boldog hófordulót. Gyorsan telnek a hónapok. Már egy éves mindjárt ..
:shock:


krisz : köszi, iszom rendületlenül, ma már egész jó volt.


puszi mindenkinek
nadimo
 
 


Nadimo!

Hát Isten éltessen egészségben és ép elmével sokáig!!!!! :D

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Nadimó, boldog 15. szülinapot :-)
A 20-at add gozzá, vonj ki hármat, adj hozzá kilencet.....:-)

Kép
fridus
 
 


Na csak vicceltem..
Nekem meg anyósommal van jó kapcsolatom, befizetett egy havi masszázsra. Azóta jobban fáj az a csontom is, amiről nem is tudtam, hogy van. :-)
De legalább a csaj mondta, hogy eltünteti a gerinc ferdülésemet, és nem fogok minden lépésnél összeesni.
Ez is valami.

Kép
fridus
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok is sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja! :)

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
hanee
 
 


Sziasztok, hát a gyermekem nem semmi, mikor nincs itthon az apja kikéreckedik és keresztben alszik el az ágyon, hogy sehogy sem férek fel rá, csak a deszkára.... :-)
Az ágyunkban nyugodtan alszik, bezzeg az övében mindig van valami, ami miatt nyöszörög.

Kép
fridus
 
 


Köszi lányok a jókivánságokat :P :P :P

krisz : talán az egészség fele megoldható kis szerencsével és odafigyeléssel, nade az ép elme az már nehezebb dió .... :roll:

Főleg igy a nyári szünet vége felé érzem ezt , mert már kivannak az idegeim a gyerekeimtől.
Nem birnak már magukkal , a legjobb elfoglaltságuk az egymás püfölése.

:twisted:

Elkezdtük megvenni az iskolai -óvodai dolgokat, amitől szintén 400 volt a vérnyomásom ...

Na de mindegy , majd lesz jobb is.

Ja , meg mára balcsit, vagy strandot terveztünk, ez látszik is az időjáráson.

Ma marad a szobafoglalkozás.


fridus : az tény hogy a szülői ágy mindig sokkal kényelmesebb...
ez nálunk is igy van , igy ezért elég gyakran ébredek a gyerekágyban :oops:

Még jó hogy nem vagyok 1,80 cm és nagydarab, igy elférek. Csak ne fájna másnap minden részem. Mondjuk előnye is van , nem hallom a párom horkolását. :wink:

pusz
nadimo
 
 


Hát azt ma én sem hallottam. :-)
Viszont rugdosást éreztem. Ha jobbra, ha balra feküdtem az ágyon. :-)
Gyerek lába mindenhová elér. :-)

Kép
fridus
 
 


Domi is kataszrtófálisan alszik.

Hogy tud egy 69 cm-es seggdugó lelökni a 2 méter széles ágyról???!!!
Nem értem.
Matematikailag sem jön ki.

Nadimo!

Holnap jön hozzánk a hugom égedelem kisfia (Tudjátok a rákos kisfiú, akiről már írtam)
Azt mondta a hugi, hogy hoz mellé Xanaxot vagy Seduxent is. :D
Lélekben átérzem majd gyermekeid viselkedését!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Domi, a 69 kevesebb a 78-nál. :-)
Ha van helye is rám teszi a lábát. Apja ma elment reggel dolgozni, hát rámmászott a gyerek. Úgy aludt. Olyan huncut...
Teszek fel fotót, hogy eszi a fiam a kukoricát.

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép
fridus
 
 


Már megint csak én vagyok itt. Tudtam, hogy mindenki itt hagy és elmegy nyaralni. :-)

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Vagyok én is, csak itt a hugom kisfia, a Domi meg már mászik és képtelenség utolérni.
Egyszóval agyrém van!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta! Hogy van a hugod kisfia? Ahogy olvasom jól lehet a kis csibész. Jár most valami kezelésre????

Én pénteken kapom a 3.-ik kemot, már előre hányingerem van tőle! :x

Kép
timesz
 
 


Ti,esz!

Jól. Kezelést semmilyet nem kap már. Őssejt után nem kaphat kemót, sugarat meg azért nem, mert felhasználta az "adagját".
Megy ősszel suliba és aug 31-én megy MR-re, hogy megnézzék a tumort hogyan fejlődött kezelés nélkül.

Nagyon nagyon Drukkolunk neked Timesz, csak így tovább és kitartás!!!!
És ne programozdbe az agyadba, hogy szarul leszel a kemotol, mert akkor tényleg az leszel.
Gondolj CSAK jó dolgokra. Az agy csodákra képes!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Igen, ez igaz.... Ha azt mondod fájni fog, tutira fog, ha meg azt, hogy ezt simán kibírom, akkor így is lesz.
Csajok, már nem tudom, ki adta meg ezt az 5 perces fánk receptet, de nagyon fini... A család minden tagja elkérte a receptet. Nem kell bíbelődni vele, ez benne a jó.
Kisfiam lassan egy órája húzza a lóbőrt, mert nem aludt délután... Itt járt a nagyi és úgy belemelegedtek a nagy játékba, hogy nem aludt.

Kép
fridus
 
 


sziasztok!

tud valaki nyilatkozni az ügyben hogy elkezdtem a szoptatos fogamzásgátlot és 3 napra rá megjött,és már 7 napja meg is van,pedig nekem max 5 nap volt és alig,most meg sok.....az árátol majdnem elájultam a gyogyitárba....szerintem nem váltok ki többet ez a 3 honap és vége,abbol inkább a gyerekeknek veszek valamit...

Kép
Kép
nuncili
 
 


Nuncili, nem tudom mitől lehet, de nekem meg a 9-10 hónapos volt a Balu, mikor megjött, és csak 4 napig tartott.
De mondták, hogy nyugodtan lehet szoptatni, na erre rá pár héttel kezdte abbahagyni a szopizást.
De szerencsére volt egy teljes dobozom, amit megvett a szomszédom, mert neki meg pont kellett... Ezt jól elmagyaráztam. :-)
Én most nem szedek semmit, el kéne mennem a dokihoz, de nehezen veszem rá magam.
Van ugyan egy doboz Gracialom, amit anno szedtem, de mikor vegyem be, ha most meg nem jött meg a havim..
Úgyhogy most vegetálok.
Főzök egy kis kukoricát a kisfiam nagy örömére.
Nagyapja szilvás gombócát is megkóstolta. Hát, vágott pár furcsa fejet.

Kép
fridus
 
 


Nuncili!

Nemtudom.
Nekem eleve nem ajánlotta az orvos, mert szerinte laza 10 kiló pluszt felszed mindenki tőle.
Ezér kalmopyrin a két térd közé védekezést alkalmazzuk.
:D

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Drága Kriszta!
az én 50kg-ra nyugodtan felfér akár 10kg,hátha nem szédülnék reggelente.... :lol:

Akkor ha ti sem tudjátok én sem,a doki szerint nincs összefüggés.

JAJ Fridus,én is mennék már hozzá,bár ráérek sztem decemberben,ha januárban szültem,a cicimet is megakarom nézetni van ultrahangja.
Szerintem ez volt az uccso mert rohadt drága,ha elfogy vigyázunk... :?
Bár nekem ingyen lenne az abortusz,mert a drnéni adna igazolást hogy jogosult vagyok rá,de odáig nem akarok eljutni.... :roll:

Kép
Kép
nuncili
 
 


Kép

Kép
Kép
nuncili
 
 


Kép

Kép
Kép
nuncili
 
 


Kép

Kép
Kép
nuncili
 
 


Kép

Kép
Kép
nuncili
 
 


nuncili,én Kristóf után szedtem,volt olyan,hogy folyamatosan véreztem tőle 3 hétig. Hízni én nem híztam tőle szerencsére.
Aztán abba is hagytam. Elizánál meg már nem is kértem.
Nekem mindkettőnél hamar megjött,Kristóffal akkor,mikor 6 hetes volt,Elizával meg akkor mikor még nem töltötte be a 3 hónapot.
Aztán,mikor abbahagytam azt a szörnyűséget,akkor normalizálódott a dolog,és rendszeressé vált,de napra pontosan.
Na,lépek,rohanok,már lassan jó 2 hete.
ja,és nagyon édes Szonja :wink:
Vendég
 


Nekem a cerazette -t irta fel anno , el is kezdtem és onnantól folyamatosan megvolt 2 héten túl is. A betét szétmarta a lábam és .... is, mert száz fok volt , nyár közepe. Visszamentem panaszkodni és azt mondták sajnos ez normális, gyakran okoz ilyen kisérő tüneteket. Na akkor abba is hagytam , maradt a külön szoba , a szoptatás, a kalmopirinest nem próbáltam :D :P :P :wink: , azóta is ott figyel a fürdőszoba szekrényben.
Hizni nem hiztam , bár gondolom 2 hét alatt nem is tudta kifejteni ezt a hatását ( ha lett volna ).
Nekem egyáltalán nem vált be.

Puszi
nadimo
 
 


Sziasztok!
Most egy picit megint vagyok, bár még tart az őrült rohanás. Már cak egy esküvő van hátra jövő héten, na jó, meg most egy elcsúsztatott esküvői vacsora :-) Forgalmas időket élünk, remélem, ősszel megint belassulunk és tudok jönni rendesen.
Én is cerazettet szedek, mivel nekem a császár miatt külön felhívta a figyelmemet a doki, hogy nem kéne túl hamar teherbe esni, én nem szeretnék kockáztatni. Most tartok a harmadik csomagnál, egy hete kezdtem meg. Kezdésnél tényleg elhúzta egy picit a mensimet, illetve az első csomag végén volt egy kb egy hetes, nagyon lájtos valami, inkább csak idegesítő volt, hogy most döntse el, megjön rendesen vagy sem. Azóta semmi egyelőre. Mondjuk nekem a korábban évekig szedett Mercilont is jól bírta a szervezetem, nem produkált semmiféle elrettentő tünetet. Ez alatt a két hónap alatt én sem híztam még, bár az nálam úgysem lenne feltűnő, megy az gyógyi nélkül is. :-D
Balu is nagyon szuper a képeke, és Szonja is, természetesen!
Utólag is mindenkinek boldog akármit, amiről lemaradtam!
Mondtam már, hogy foga van a drágának? Csak ne vágná haza ennyira az éjszakákat ez a fogzás! Akkortájt, amikor áttör egy-egy fog, néha két-két és fél órát is tud üvölteni éjjel, mi meg mint a holdkórosok támolygunk másnap. Ő persze nem, nem is értem, hogy csinálja...
danann
 
 


Annyira kómás vagyok, hogy kiamradt a bűvös szám: 6 darab foga van a drágának! :oops: :lol:
danann
 
 


Danann, akkor utoléri a Balut, nekünk 8 fogunk van, de jobb felső hátsó fogak fognak jönni, szerintem.
Ott van most nagyon bedagadva.
Kicsit dicsekedjek, hogy mi most este 8-tól reggel fél 6-ig aludtunk.
Én nem, fent voltam hajnal kettőtől, nem kaptam levegőt, be volt teljesen dugulva mindkétt orrlukam...
Még most is, és már fáj a torkom, ahogy azon veszem a levegőt.
Szóval nem egyszerű ez az allergiás időszak.
És persze megkérdezik, beteg vagyok ? Hát nem...

Kép
fridus
 
 


Fridus, tudom, miről beszélsz, bár nekem relativ rövid az ennyire rossz allergiás időszakom még nyár elején. Szerencsére pont a parlagfű nekem nem okoz nagy gondot, pl.
Samu 3 hónapos kora óta ugyan olyan intenzitással dörgöli a kis ínyét, de ahhoz képest nem kapkodják el a fogai. Szerintem lesz még majdnem egy hónap, mire meglesz a 8, de lehet, még lassabban jön ki, addigra meg Balunak még több lesz. Az éjszakai nem-alvások mostmár láthatóan összefüggenek a fogak áttörésével, és most éppen elég jól alszunk, azaz fél9-9 felé kidől, 1-2 ébredés van, de gyorsan vissza lehet altatni, aztán hajnalban magamhoz kell venni olyan 5 felé, és cicivel a szájában még szundikál 6-fél7ig. Nem lenne annyira rossz, ha nem mindent az elalvása után tudnék csak megcsinálni, annyira intentzíven éli meg napközben a szeparációs szorongást. Néhány hosszabb-rövidebb periódustól eltekinve egész nap vagy rajtam lóg, vagy üvöltve követeli, hogy nehogymá' fél méternél messzebb menjek, mi az, hogy hátat fordítva ülök a gépnél, tegyem le azt a botmixert és hagyjam a kajáját meg hasonlók. És nappal továbbra sem alszunk 1-1,5 óránál többet, azt is 3 részletben...
danann
 
 


Fridus!

Én vettem a claritin akut-ot, recept nélkül kapható.
Napi 2 szemmel élek. És kapok levegőt is.

Nadimo!

Segíts kérlek! Asszem Dominak szájpenésze van! Eléggé meglepett, mert én erősen adok a tisztaságra, igaz a sterilizálást már nem művelem, csa 1-2 naponta.
Van a cunciján egy piros kiütéses terület, és nem akart elmúlni. Gondoltam belekukkolok a szájába.
Hát mit találok? Apró fehér pöttyöket, ami nem jön le.
Ma veszek gézlapokat és borraxot, de még mit vegyek?

Persze reggel felhívtam a gyerekorvost, kiderült szabin van, holnap lesz először rendelés. :?

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


A borax glicerin az jó, az ujjadra tekersz egy gézlapot vagy pelus csücskét és jól alaposan beletörölsz a szájába egy kicsit dörzsölő mozdulattal. Mivel viszont a szájon át a bélrendszerbe is eljut a kimenetet is kezelni kell. Az alsó fertájra szintén lehet alkalmazni a boraxot , vagy canesten krémet, esetleg gombaölő hatású popsikrémet .
A cumit és a tárgyakat amiket a szájába vesz fertőtleniteni kell, ( cumira lehet boraxot kenni mielött visszaadod a szájába ) a száját naponta több alkalommal kell kenni, de még igy is kell pár nap mire múlni kezd.


puszi
nadimo
 
 


Köszike!

Szerencsére nem cumizunk, csak a tápszer megy cumisüvegből, de minden használat után alaposan elmosom.
Mondjuk az tény, hogy Domi mindent alaposan bevizsgál a szájával, mindent talán nem is tudok sterilizálni, de azokat elzárom előle.
A többi meg kap egy domestos pofont.
No megyek gyógyszertárba, amíg orvos nem látja, addig is kezelem a hölgy száját.
Köszike a gyors választ!!!

puszika

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


sziasztok!

Akkor mostmár én is beszedem ezt a 3 havi adagot,most mult el,8-9napig is megvolt,remélem legközelebb csak 1 ho mulva jön hozzám ujra,nem vagyunk barátok...ahhoz képest Szonja egyáltalán nem szokott le a ciciről,pedig gyogyszer is,menszesz is,azthittem mostmár abbamarad,de szerencsére nem...
Viszont van egy nagy bajom,nem eszik rendesen és most kissé bepánikoltam,alig eszik 500ml körül egy nap,meg mondjuk cicizik éjjel az nemtudom mennyi,de most éjjel csak teát kapott és este 9után 120ml teát ivott reggel 5.30ig,remélem nem a betegsége miatt,4honaprol 5 hora 930gr-ot hizott most meg 2 hét alatt 70gr-ot.
EZ NORMÁLIS?

Kép
Kép
nuncili
 
 


Sziasztok, tegnap nem jelentkeztem, mert itt volt a nagyi már kora hajnalban és átmentünk Kispestre, csak este jöttünk haza.
Mi tegnap 40-40 percet aludtunk reggel és ebéd után, ez máskor nála 1-2 óra szokott lenni.
Viszont ma este ő is elég nyügi volt, fel felsírt, cumit vagy éppen teát adtam neki, akkor visszaaludt, de szegénykém nem sokat aludt, velem együtt. Talán a meleg miatt is, de alig evett.
Nincs megint széklete már 1 hete, pedig eddig volt.
Már a Mira víz sem használ...

Kép
fridus
 
 


Nuncili!

Sztem az. Ebben a nagy melegben kinek van amúgy is kedve teletömni a hasát? (Domit és engem leszámítva..)
Ha nem az, akkor úgyis jelzi a védőnő és a doki is. A múltkor Domi pl fogyott 20 grammot.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta!

Fogyott,de mitől?és azota? mennyi a havi minimum hizás?és ha nem hizik vagy éppen fogy akkor mivan?áááá a védönőt hagyjuk,az is csak akkor lát ha én megyek be a rendelőbe...6100GR VOLTUNK JUNIUS 27ÉN,és most megyünk aug.27én a Klinikára és most vagyunk 6700gr.Tehát akkor 2 ho alatt jött fel 600gr.Az milyen??nem kevés????
Kicsit izgulok,bár most éjjel 150ml vizet ivott 6ig és utánna cicizett,ez éhség lehet,vagy a meleg?nem issza nekem a Humana2 est,vagy a nyár miatt,vagy nem izlik neki....Érdemes váltani MILUMIL-ra?Ádika imádta....

Kép
Kép
nuncili
 
 


jézusom segitsetek,kifolyik a szemem,elcsöppen az orrom,112 tüsszentek,mit lehet szopi mellett?????????

Kép
Kép
nuncili
 
 


Nuncili!

Szopi mellett csak homeopátiás készítményt szedhetsz.
Gyógyszerész segít benne!!!!

Nekem meg bagzónyúl szemem van, ha vígasztal.

600 gramm hízás 2 hét alatt, az több, mint jó!
Ne válts tápszert, mert azt nem tolerálja a babapoci.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Jaj, ne is mondjátok, a szemem, mint a hímes tojásé. De tegnap vettem gyogyit, ma már kicsit úgy érzem, hogy jobb, csak aludhatnékom van, gyerek mellett meg ugye mégsem lehet.
Ma még valamit főznöm is kéne, de csak keveset, mert holnap szüli és névnapot ülünk.

Kép
fridus
 
 


fridus!

kiét????
Ilona nap előre hozva?

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta! nem 2 hét,2 honap alatt 600gr???az nem kevés???
jo akkor megyek hétfön gyogyitárba,megőrülök már,ez is egy jo kis népbetegség...


Most meg anyum cicijében találtak valamit,hétfön megy mammográfiára,szegénykém,volt egy nagy vörös csik a mellén,meg lázas volt,elment megnézetni,aztán kapott is az oktoberi helyett hétföre egy idöpontot.....
Szörnyü ez a kor,remélem nem az.....
Én feldobtam délben egy hus leveskét,az lesz holnap,meg babapiskotát leöntöttem forro pudinggal,hát ez lesz holnap,vagyis a piskotás balhé már elfogyott... :D
Majd megcsinálom a gyümitortát,vettem tortalapot...

Kép
Kép
nuncili
 
 


Csajok, minden együttérzésem a tiétek! Nekem csak nyár elején jön ki az allergia, meg macskás lakásban, de azt el tudom kerülni. Én régebben Zyrtec-et szedtem, de az csak receptre megy és álmosít, szopi mellett biztos nem lehet szedni, illetve próbálgattam a Luffeel nevű homeós cuccot (van tabletta meg orrspray is), változó hatással.

Nuncili, ti már elkezdtétek a hozzátápit, ha jól tudom, írtad, akkor pedig normális, hogy átmenetileg belassul a súlygyarapodás. Samu nekem mindig is cicifixált volt, sokat szopizott (még ma is többet, mint gondoltam volna, mostmár napi 3x szilárd kaja és egy kiflicsücsök mellett), mégis így alakult a gyarapodása:
1.hó: 1kg
2.hó: 1kg
3.hó: 0,85kg
4.hó: 0,5kg
5.hótól pedig 0,2-0,25kg
A hozzátápit mi ugye 5,5 hósan kezdtük el. Tudok olyanról is, ahol a hozzátápi mellett hetekre 0 gyarapodás volt, aztán újra beindult. Szerintem Szonja most letornázza a kalóriákat, ne izgulj miatta!
danann
 
 


sziasztok...csak egy gyors bekukk: allergiára próbáljátok meg: pollens-úgymond megelőzésre,allium cepa-orrfolyásra,sabadilla-torok és szemviszketésre. Nekem bevált. Ja,és ha nem is minden nap,de azért minden másnap mellette egy calcimusc injekció valamilyen lityiben.
Én most elég jól vagyok,nem szedek semmi. A zirtec nekem semmit nem használt,meg társai sem.
De ez bevált.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: