Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!

Mindenkinek nagyon Boldog, Békés Karácsonyt Kivánunk!:)

Nálunk már megvolt az első fele, reggel volt nagy csodálkozás a karácsonyfa láttán. :)

Vigyázzatok magatokra és egymásra! Sok puszi mindenkinek:
Enci és Marci

Kép
makkmarci
 
 


Áldott Békés Karácsonyt Mindenkinek!!!

Kép
trimi2003
 
 


Karácsony éjjelén ezer csillag ragyog.
Boldogság tölt el aprót és nagyot.
Angyalkák hada száll alá lassan
Kellemes Karácsonyt,suttogják halkan!


Dolli és Gézu

Kép
Kép
tekiroll
 
 

 
 

Nektek is boldogat!!!!
Marci az a baja, hogy el akar indulni, vagy le akar hajolni, mindenesetre valamit abból a pozícióból meg akar tenni! Én nem segítenék neki, mert nem tudhatod, hogy melyiket szeretné és igen meg fogja szokni...fül kérdése, mennyire bírod.
Teki nem válaszoltál, kérdeztem egy csomó mindent az előző oldalon, a hsz-od után!!!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Nyafi! Bocsánat, igazad van, eléggé el voltam havazódva decemberben… :oopsz:
Már másodszorra fulladt be Gézu, úgy néz ki, hogy nem allergiás eredetű, hanem megfázáshoz, vírusokhoz kötődik. Legalábbis egyenlőre ez a felállás, remélem, nem lesz rosszabb.
Első alkalommal 5 nap, másodjára három napot voltunk kórházban, amíg a nagy roham elmúlt.
Most egész jól vagyunk, bár most reggel folyamatosan tüszizik, de az orra nem folyik. Lehet, hogy a fenyőre allergiás?

Trimi! Nagyon tündér lehet a riszálós Enikő! Én is imádom nézni, ahogy Gézu táncol! :) És nagyon szép csajszi!
Anyudnak mennek továbbra is a drukkok, klassz, hogy ilyen jól viseli.

Makkmarci! Köszi, remélem én is, hogy előbb-utóbb kinőjük. Bizakodó vagyok, és próbálom nem betegnek tekinteni a fiamat! :)
Milyen gyorsan beindult Marci!

Na most megint mennem kell, bébim nyűgi az utóbbi időben, jön a 9. fogacska és nagyon megviseli.

Most már sűrűbben lesznek, jönnek az uncsi januári napok! :)

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Nos karácsony estén Enikőnek kibújt a 3. fogacskája, a felső jobb oldali, és még 2 foga jön mert nagyon fehér ott a foginyje.persze a mellette lévők. Megint csak egy sírás volt amikor kibújt, és kész. A karácsonyfára nálunk is volt nagy csodálkozás csak leül meg se moccan úgy nézi, édes. Én sajnos sikeresen megfáztam szóval elég szarul vagyok remélem nem kapja el.

Kép
trimi2003
 
 


Szokás szerint késve, de BOLDOG 10. HÓFORDULÓT MARCINAK!!!

Kép
trimi2003
 
 


Enikőnek is BOLDOG 10.HÓNAPOT!!!

Marcinak, ahogy jött, úgy ment is szerencsére ez a hisztis "korszak". 3 napig tartott. Eleinte hagytuk, hagyj sirjon, de aztán rájöttünk, hogy tényleg fél, ezért segitettünk neki, de nem úgy, hogy elvettük onnan, hanem megmutattuk, hogy kell letérdelni, stb, és egy nap múlva már egyedül csinálta. Úgy látszik ez volt a hatásos módszer. Ha hagyjuk, lehet, hogy még most is csinálná, igy meg elmúlt a félelme.
Viszont nem tudom mitől, de nagyon anyás lett. Ha nem lát, akkor elvan, de amint meglát, egyből mászik rám és fel kell venni, vagy ha valakinek a kezében van, akkor rögtön kéredzkedik át hozzám. Iszonyat fárasztó...

Dolli!
Gyógyulgassatok! Nem tudom melyik a jobb, az allergiás vagy a betegséges fulladás... Nem irigyellek! :( De remélem, a karácsonyotok jól telik.

Puszi mindenkinek!

Kép
makkmarci
 
 


Na , kijött a 4. fog is, ugyhogy mind a 2 felső-alsó fogunk vírít :D

Kép
trimi2003
 
 


Gratulálunk Trimi! :)

Marcinak még mindig csak 1 fogacskája van alul! :) Annyira cuki vele!
Viszont neki is jön a másik alsó és fönt 3. Nem tudom mikor törik át neki, de iszonyat fehér és meg van duzzadva neki. Tesóm szerint mindjárt áttörnek... Hát, remélem!

Kép
makkmarci
 
 


Sziasztok, nos most jöttünk a Madarászból, sajnos Enikő elkapot valami bőrfertőzést, ótvart kérdezte a doki néni hogy érintkezett e kutyával vagy macskával, közvetlenül nem de macskás nénivel igen valószinű tőle kapta, most csupa pöttyi az arcunk már a testünk is kezd , kaptunk krémet remélem elkezd gyógyulni mert ha nem a Heim Pálba kell mennünk :( .

Kép
trimi2003
 
 


Hú, Trimi! Nagy nagy drukk, hogy gyógyuljatok! Szegény csajszi!

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Trimi!

Gyógyuljatok meg gyorsan!!! Reméljük használnak a kencék!

Lányok!
MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNUNK!

Én már csak jövőre jövök, úgyhogy jövőre veletek ugyanitt!
Puszi mindenkinek!

Kép
makkmarci
 
 


B.U.É.K MINDENKINEK!!!!!

Kép
trimi2003
 
 


Csengjen pohár, zengjen ének,
Köszöntsétek az Új Évet,
Hozzon nektek jó ízű kenyeret,
Hozzon egészséget,
csendes szeretetet. B.Ú.É.K!



Dolli és Gézu

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Trimi! Hogy vagytok?

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Én úgy vesszem ésszre mintha gyógyúlna , fülecskéje rendbe jött, a szeme körül is a pöttyik joval kisebbek, csak a fül mellett nagyobbak de azok sem leveznek már, meglátjuk hogy alakulnak. így csak hétfőn megyünk dokihoz ellenörzésre.

Kép
trimi2003
 
 


Oké Trimi! Akkor hajrá, csak így tovább! :D Sokat gondolok Rátok!

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Trimi! Mit mondott a doki? Gyógyulgattok?
És Anyud hogy van?

Mi megvagyunk, Marci iszonyatosan aktiv, le sem lehet lőni. :) Időnként hulla vagyok tőle! Már mindenhol feláll és kapaszkodva megy is, ha meg akar közeliteni valamit. Egyfolytában jár a szája és felesel is. Ha azt mondjuk neki, hogy "nem, nem", akkor ő közli, hogy "de", meg ha tudja, hogy valami rosszat csinál, akkor mondja, hogy "nem, nem" és még rázza is hozzá a fejét. Annyira édes ilyenkor, győzzön az ember szigorú maradni.
Meg azt szokta csinálni, hogy ha valami rosszat csinál, hogy ha rászólsz, akkor ártatlanul néz, elkezd "pengetni" a száján, mondván, hogy ő ott sem volt. Nagyon nagy csibész!

Lányok! Jó lenne megint összehozni egy talit!

Kép
makkmarci
 
 


Sokkal jobban vagyunk már nagyon halványak a pöttyik. Anyúm a körülményekhez képest jól van , 12-én kezdi a kemot. A "nem nem " nálunk is van.. :D

Kép
trimi2003
 
 


Holnap megyünk mérésre meg oltásra, remélem megint jól viseli.

Kép
trimi2003
 
 


Örülök, hogy jól alakulnak akkor a dolgok!
Mi is jövő héten megyünk oltásra.

Nekünk elvileg új védőnénink van, de még nem jelentkezett nálunk, igy nem tudom, hogy ki ő és milyen. Mi ugye dokihoz máshova járunk, de majd jövő héten igyekszem ott leméretni. Az biztos, hogy utoljára a régi védőnénink elmérte Marci centijét, mert azóta nőtt és kb. most 79 centi, amit október 30-án mért a régi védőnő.
De mindegy!

Kép
makkmarci
 
 


Nekünk is új védőénink van és nagyon aranyos, fiatal , sokkal jobban lehet vele beszélni mint az elözővel. A miénket Zsuzsinak hivják. Lehet hogy ő a tietek is ... :? . NOs immár elértük a 9980 grammot :D , szépen fejlődünk. Ja és oltás is rendben ment csak mig felvettem sírt ,utána el is hallgatott.

Kép
trimi2003
 
 


Trimi!

Én nem tudom, hogy hogy hivják a védőnéninket, mert a régi védőnéni, akivel szinte semmilyen kapcsolatunk nem volt, felhivott még karácsony előtt, hogy elköszönjön és ő csak annyit mondott, hogy majd jelentkezik az új védőnéni szerinte január közepén. Igy én úgy döntöttem, hogy nem keresem. A dokinál is lemérik Marcit, ha kérem, és egy kicsit besokalltam, hogy az előző védőnénivel is csak akkor találkoztunk, ha mi mentünk, neki eszébe sem jutott keresni minket. Egyszer volt nálunk mióta Marci megszületett. Jellemző módon, amikor elköszönt, megkérdezte, hogy szopizunk-e még... Arra nem volt képes, hogy a kartonból, ahonnan a telefonszámot megnézte, megnézze ezt az infót is.

Jó kis súlyban van Enikő! :)
Marci sztem max.9 kiló lehet. Majd jövő héten leméretem én is.
Valamikor összefuthatnánk végre, olyan kivi vagyok, hogy most mit szólnának egymáshoz a srácok!:)

Kép
makkmarci
 
 


Jó lenne, jöhet a tali. :D

Kép
trimi2003
 
 


Sziasztok! De szép méretekkel rendelkeznek ezek a 10 hós babák! :)
És édesek lehetnek, amikor ellenkeznek. Nálunk ez a nemnem dolog kimaradt az életünkből. Mondjuk tudatosan nem is használtam ezt a szót, ha nem volt nagyon muszáj. Viszont volt helyette anyié (anyáé). :) És csak hozzányúlt a tiltott dologhoz, de ugye csak azért, hogy elmondhassa, az nem az övé, hanem anyié. :)

Makkmarci! Védőnők... :-/ Az túl bonyi lett volna utánaolvasni. Gondolom a többi infoval is ennyire volt tisztában, mint ezzel.

Trimi! SZuper, hogy Enikő jól van! És kis hősként viseli az oltást. Még jövök, de most ébredtünk.

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Dolli!

Mi úgy szoktuk Marcinak mondani, hogy a nem, nem után hozzátesszük, hogy anyáé vagy apáé, de ez nem zavarja. Egyenlőre mindenhez ugyanúgy hozzányúl. Tegnap kicsit kicsesztem vele, mert a CD tartót, ahonnan mindig kiszedte a CD-ket, megforditottam, igy nem tudja kivenni őket. Igy ma össz-vissz kétszer próbálkozott, de belátta, hogy nem megy.

Viszont ma iszonyatosan nem akart enni Marci.
Nem tudom Ti hogy vagytok/voltatok vele, de Marci eszi a darabos dolgokat, de egyszerűen a főzeléket csak turmixolva hajlandó, nem tudom mit csináljak vele. Ma paprikás krumplit csináltam, neki is azt akartam adni, ismét próbálkozva, hogy csak villával töröm össze, de nem volt hajlandó megenni. Utána meg hiába turmixolom le, már nem kell neki, ezt is többször eljátszotta már velem. Ma is, csak ma addig hergelte magát, amig azt a pár kanálnyit is kihányta, amit eredetileg megevett.
Pedig mindent eszik, ami darabos, a kölesgolyótól kezdve a sültkrumpliig mindent megeszik, de a főzelék, az neki hig. Nem tudom mit tegyek, hogyan szerettessem meg vele igy a kaját? Vagy ez egyszer csak kialakul csak próbálkozzak?? Nem tudom mi tévő legyek!

Kép
makkmarci
 
 


Makkmarci! Én allergiás vagyok a nemre, úgyhogy önző mód ezért nem használtuk sokat. Viszont másképp is tud nagy franc lenni, mert ha olyat csinál, amit nem kéne, és rászólok, akkor olyan bájosan tud pislogni, mintha kacsintana, csak két szemét hunyja be! Nagy franc! :)

Én hagynám egyenlőre Marcira a dolgot, ha turmixolva szeretné, akkor egye úgy. Szép lassan ki fog alakulni szerintem a dolog, megérik rá, látja, hogy ti is azt eszitek. Nálunk most nagy divat, hogy nem feltétlen az kell, ami az ő tányérján van, még ha ugyanaz is, inkább az én szendvicsemről eszi le az ubit, vagy a nagy tálból kéri a sajtot, kóstolna mindent, amit tőlünk lát.

És sokat dumálunk: szia, dédi, mejje (meleg), pippa (répa), nui (nyuszi), pájsi (párizsi), vivi (virsli), únni (úgy ni), atti (azt is), mami, néni, autó, ajtó, nana (kanál), tea, tejje (tej), kakó (kakaó), naja (narancs), cicci (cica), vauvau és még rengeteg dolog, annyira édes ez a korszak. Tudtam, hogy klassz lesz, de hogy ennyire. :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Én is örülnék már a talinak! Hol lesz? Most kinél tartsuk?
Turmixolva eszi még Gigi is a főzit, amit darabosan eszik a párizsi, virsli, tojásrántotta, sült krumpli, háztartási keksz és zsömle...ja meg a banán. Majd idővel. Sztem, ha majd ő kezd el enni nem? nem nagyon tudom...

Kép
nyafi
 
 


Akkor hagyom, még turmixolom én is. Igazából Marci elég rossz evő, ezért sem tudom sokszor, hogy mi tévő legyek.

Hát, sajnos mi 35 nm-ben lakunk, ezért nálunk nem jó a tali, nem férünk el, de kitalálhatunk valami olyan helyet is, nem feltétlenül lakás, ahol a gyerekek játszhatnak, mi meg dumcsizhatunk.

Dolli!
Az nálunk is van, ha Marci rosszat csinál, akkor utána elkezd a kis száján "pengetni", hogy ő ott sem volt, most miről beszélünk... Olyankor meg tudnám zabálni, annyira édes.
Nagyon cuki lehet, hogy Gézu már ennyi mindent mond, Ő már olyan nagy fiú! :)

Marci is mond egy-két dolgot, de nem tudom mennyire tudatos ez nála, bár mindig a megfelelő helyen-időben használja őket. Pl. van kutyánk és elindul a kutya fele, akkor szokta mondani, hogy vau. Meg múltkor látott egy macskát és egyszer csak megszólalt, hogy nyau. Meg ilyenek.

Kép
makkmarci
 
 


Makkmarci! Azok már a tudatos szavak kezdetei, nálunk is a vau meg a szia volt az első és azokat már 10 hósan a megfelelő helyen használta.

Lányok! Hozzánk jöhettek, csak messzi vagyunk. Pedig a nappaliban lenne elég nagy hely játszani.

Nyafi! Hú, megeszi Gigi a sült krumplit? Nálunk az nagyon nem megy. Mondjuk magunknak is csak évente egyszer csinálok, anyóséknál próbáltam már adni, de nem igazán jött be neki.

Tegnap megsütöttem életem első kuglófját, és úgy falta uzsira kis petit danone-nal megkenve, hogy öröm volt nézni! :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Dolli!

Én is gondoltam, hogy tudatos, de azért ez még olyan furi ilyen kicsin!

Marci is szereti a sültkrumplit, leginkább a Mekiset! :) Nem úgy falja, hogy az nem igaz. Annyira cuki olyankor!

Ti kertesházban laktok Dolli? Mert akkor mondjuk tavaszra szervezhetünk hozzátok "bulit". Most télen elég macerás oda kijutni, pláne innen Újpestről...

Nincs valami olyan játszóház, ahol ilyen törpék is lehetnek??

Kép
makkmarci
 
 


Sziasztok!

Ma megkaptuk a 2.pneumo elleni oltást. Szerencsére sikeresen hazaértünk még a jégpáncél kialakulása előtt, bár azért már volt egy kis csúszka.
Marci mai mérés szerint 8900 gramm és 79,5 centi. :)

Majdnem elaludt mire hazaértünk, de persze felébredt, amikor betettem a kiságyba. Egy órán keresztül hagytam randalirozni, de nem aludt el, igy inkább kivettem, vártam még 2 órát, közben megebédelt és most végre alszik. Kiváncsi vagyok mennyi alvás lesz belőle!

Egyre inkább gond neki ez a napi 2-szeri alvás. Pedig nagyon igényelné, mert az egy meg kevés, de mégis.
Ti mikor tértetek át a napi egy alvásra? És az hánykor van?

Kép
makkmarci
 
 


Szia Marci mi most próbizunk, de nem bizti, hogy ez mérvadó. Ált. egyszer alszik, de hetente egyszer becsúszik kettő is.
Ujpesti Sugar cukrászdában most mondta a barinőm, hogy van gyerekjátszó. Ahhoz mit szólnátok?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Makkmarci! Sajna nem kertes, csak társas, és még a kertrész sincs megcsinálva. Ha nyárra kész lesz, akkor azért lehet kerti parit szervezni, ha vannak vállalkozó szellemű anyukák, végülis mi is bebumliztunk Nyafiékhoz, meg Brinzáék is Csepelről.
Mi elég későn tértünk át, igazából dec elején. Az azt jelenti, hogy 16 hónaposak már elmúltunk. De szerintem ezt babája válogatja. Meg nálunk is elindult korábban a szoktatás, csak a kórházban a hajnali 4-5-6-os ébresztések visszavetették a rendszert.
Mi is ma voltunk oltáson, megkaptuk a 15 hóst, és 11, 68-at nyomunk. :)

Nyafi! Merre van az a cukrászda? Valamelyikőtök nem tudná letesztelni? Mekkora? Mit lehet csinálni a gyerkőcökkel? Milyenek a körülmények? Egyébként lehet, hogy nekünk is jó lesz, csak januárban semmiképpen nem tudunk menni.

Holnap megyünk a kórházba kontrollra, kíváncsi vagyok, mit mondanak. Végülis a legutóbbi alkalom óta nem voltunk betegek.

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Nyafi!
Az nem a Sugar cukrászda, hanem a Horváth Cukrászdának egy része, mi itt lakunk nem messze tőle. Gyakorlatilag az utcánk végén van az Árpád út másik oldalán.
A cukiban többször voltunk, de a gyerekjátszót még nem ismerem, ha lesz egy kis időnk, akkor megnézem, ha Dolliéknak úgysem jó a január, akkor februárig csak eljutunk oda.:) Amúgy nagyon jó kis cuki, a nyáron költözött oda, egy teljesen új épitésű modern épület, és a sütik is nagyon fincsik. :)

Akkor megnyugodtam, én is jobban örülnék, ha maradna egy darabig még ez a napi két alvás. Látom rajta, hogy igényli, de mégsem mindig sikerül elaludnia. Ráadásul mostanában a du-i alvásból majdnem mindig sirva ébred, aminek nem tudom az okát, pedig amúgy sosem szokott igy ébredni.
Hát, én azért próbálkozom még délelőtt és du is letenni, aztán ha becsúszik egy-két nap, mikor csak egyszer alszik nem baj.

Irj majd Dolli, hogy mi volt a kórházban! Gondolunk Rátok!

Kép
makkmarci
 
 


Ez a cuki ötlet nagyon ötletes :D ,a február nekünk is jó lenne, addigra remélem jobb lesz anyumnak is.

Kép
trimi2003
 
 


Marci igen a Horváth, de hatalmas betükkel a sugar van kiírva, azért gondoltam, hogy azt látja mindenki. Labdás, csuszdás játékok vannak...Bébijáték nem sok, de majd visszük a sajátunkat.

Kép
nyafi
 
 


Na, akkor kiegyezünk a februárban, addigra talán mindenkinek jó lesz és akkorra már Marci és Enikő is majdnem egy évesek lesznek, igy majd jobban kijönnek a srácok egymással. :)

Ha a csúszda nem is, de a labdás játékok tutira lekötik Marcit, imád labdázni. :) Meg a lényeg, hogy olyan hely legyen, ahol mászva is lehet közlekedni! :)

Kép
makkmarci
 
 


Sziasztok!

Tegnapra kibújt Marcinak a két felső középső fogacskája, igy már 3 foga van. :) Viszont a két felső mellett is nagyon jön mindkét oldalt, szerintem napok kérdése és azok is kibújnak.
Lekopogom, de extrán nem viseli meg Marcit. Asszem ezzel szerencsénk van.

Irjatok csajok, mert úgy érzem, csak magammal beszélgetek!!

Dolli! Remélem, nincs baj és nem azért nem irsz!

Kép
makkmarci
 
 


Sziasztok!

Makkmarci! Köszi az érdeklődést! :) Nincs baj, csak én vagyok lerobbanva a változatosság kedvéért, sokihoz meg nem tudtam elmenni, mert nincs akire bízzam a csibét. No mindegy, majd kimászom belőle valahogy.

Kontrollon nagyon szépnek találta a dokinéni Gézu tüdejét, legközelebb 3 hónap múlva megyünk, és ha ilyen szép marad, akkor lehet, hogy nyáron elfelejthetjük a szteroidot! :D

Szerintem teljesen jól csinálod a napközbeni alvást. Alkalmazkodni kell a picúrhoz, és figyelni, mikor igényli az alvást. Nálam is ez vált be. Amikor csak azért akartam letenni mert idő van, akkor nem ment és harc lett belőle.
Mostanában a kajával vagyok így. Jóval kevesebbet eszik Gézu, mint korábban. Talán a foga miatt, talán mert minden más jobban érdekli. Az elején paráztam miatta, de rájöttem, hogy ha éhes, akkor enni fog. Amihez viszont ragaszkodom, hogy nem kínálok fel neki ezerféle finomságot. Ha az egyik nem kell, max egy másik variációval még megpróbálkozom, ha az sem, akkor csókolom! :) Ezt csak azért írtam le, mert tuti nálatok is lesznek hasonló időszakok! :)

Gratula a fogacskákhoz! És szuper, hogy ilyen jól viseli Marci! :)

Trimi! Hogy viseli anyud a kezeléseket? Ez nem egyszerű időszak. Mennyi kezelést kap?

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Dolli!

Örülök, hogy Gézu jobban van! :)
Te viszont mindenképpen szedjél valamit, ha más nem valami homeós cuccot, nehogy rosszabb legyen a helyzet!

A kajálással kapcsolatos dolgok sajna már nálunk is vannak, de hasonlóan hozzád ebben én is következetes vagyok. Olyannyira, hogy én nem kinálok fel más variációt, ha kell neki, akkor kell, ha nem, akkor majd eszik, ha éhes lesz. Eleinte én is idegbeteg voltam ettől, de aztán én is úgy voltam vele, hogy azért éhezni nem éhezik, elfogyni nem fog, majd szól ha éhes. nem akarom, hogy válogatós legyen.

Kép
makkmarci
 
 


Hát nincs a legfényesebben, már ez az 5. nap hogy kapta az első kemot mégis ugyanolyan rosszul van . Valószinű hogy hétfőn beutalják mert ráhúzodott a rák a lábára és kitalálnak majd valamit remélem hogy enyhítsé a fájdalmát, mert járni alig tud, még azt sem tudom hogy jutunk a korházba, mert ugye mi itt vagyunk Újpesten és a SOTEba kezelik, és kocsink nincs. 6 kemot írtak ki és hétfőn beszélik meg a sugarazást.

Kép
trimi2003
 
 


Trimi!

Kitartást! Nagyon szoritunk Anyukádnak!!! Küldjük a sok pozitiv energiát!

Mára kibújt Marcinak még egy felső fogacskája. Igy már 4 foga van! :) Kezdi behozni a lemaradást, mert az 5. is hamarosan ki fog bújni minden jel szerint! :) Szerencsére továbbra sem viseli meg extrán.

Képzeljétek, Marci nagyon régóta integetett már, de egy darabig aztán leállt, de most napok óta újra kezdte, és mostmár az utcán is integet, pedig eddig ez nem volt jellemző és néha még mondja is hozzá, hogy "pápá". Annyira cuki!! :)

Kép
makkmarci
 
 


anyukádnak jobbulást!
Lányok még hallottam a király u-ban is van valami gyerekjátszó és az lényegesen olcsóbb, mint a Sugar, nincs labdás játék, de vannak bébijátékok...Asszem rákeresek a neten.

Kép
nyafi
 
 


Ehhez nincs valakinek kedve februárban??

http://www.mupa.hu/programreszletes.jsp?id=K_24149

Ma is van elvileg, de én is csak most olvastam róla, igy a mairól lecsúsztunk, de szerintem 300Ft-ot megér!

Kép
makkmarci
 
 


Nyafi!
Melyik Király utcában? Itt Újpesten vagy a belvárosban?

Kép
makkmarci
 
 


Gratula a fogacskákhoz!!

Kép
trimi2003
 
 


újpesten van állítólag...
mi még mehetünk? 0-12 hósig írja...mert ha igen, én mennék...

Kép
nyafi
 
 



Kép
nyafi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: