Új privát üzeneted érkezett!

Erika!
Tünemény ez a kislány!!!
És van már feliratod is (én olyan büszke voltam a feliratomra)!!!!



Ja tea bevált,Avent-es cumisüvegből,szomjas a gyerekem!!!!!!!




Lindicita!!!

Mindenki a saját orvosát fogja dicsérni mert hát valljuk be azért vannak még rendes orvosok!
Én is az enyémet tudom mondani Georgevics János,a szülésznőm pedig Cseh Mária volt,gátvédelemmel szültem habár szóba nem került előtte,az orvos humoros bármikor hívhatod elmomagyaráz mindent amit kérdezel!
De azzzal eggyett értek hogy minden szülésznő nagyon kedves,ha megvan fogadva ha nincs!

Kép

Kép
katlina
 
 


Erika, nagyon ügyi vagy, én borzasztó béna voltam, nekem Elin segített, meg Petri. Ők nagyon ott vannak a szeren.

Nagyon szép csajszid van, majdnem egyidős az én fiammal :wink:

Katilna, Petike is úgy issza a vizet, mint aki egy éve nem kapott inni. :lol:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Szia Mindenkinek!

Katlina! ,,feliratom"? Mire gondolsz? szerintem nincs, mert nem tudom mi az. Lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, mint előszőr a ,,terhesvonalzó"? Arra is Olga hívta fel a figyelmem. :)

Ildikó! Köszönöm a dicséretet. Számomra ő a világon a legszebb, legaranyosabb, legügyesebb... Kicsit el vagyok szállva tőle. De igyekszem ezt neki nem mondani sokat, nem szeretném ha beképzelt lenne. Gondolom Te is, Ti is így vagytok gyermekeitekkel. :)


Kórházba vinnem kell majd, a házassági anyakönyvi kivonatot. Csak azt nem kérdeztem meg, hogy az eredetit, vagy lefénymásolhatom, és az is jó?

Alakulunk a lánynevekkel. Már 5 is van. (eddig egy sem volt) RÉKA, GRÉTA, PETRA, KITTI, NOÉMI :) Kiírtam papírra. Egésznap látom a neveket. Majd csak megérik bennünk, hogy melyik is tetszik igazán.
Ha mégis fiú lesz, akkor az apukája után Józsika lesz.

További szép napot, majd még visszanézek később.

sziasztok

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 

 
 

Erika, Katlina az Anyának már nagy pocakja van feliratra gondolt!
Brigikét beadod oviba szeptembertől?
Imike csak jövőre fog menni, mert szalajtós és amúgy is itthon vagyok.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Elin!!!!!!!!!

AMúgy meg..........és ha mennénk mi is?......mondjuk ez a csüt.nem jó.

ErikA!
Teljesen megértjük,olyan bályos pofija van a lányodnak! :D
Tőlem nem kértek semmilyen papírt,de azért az eredetiket bekészítettük.
Ó,én megbolondulnék :roll: a kíváncsiságtól ha nem tudnám a babuci nemét. Te egy nagyon-nagyon türelmes anyuka vagy akkor!!!!Melyik név rímel a legjobban a családnevetekre?

Katlina!
Hol vetted a teát? Babavilág? Hol is van?
Én már lassan 1 hónapja küzdök ezzel a teatémával. Most almásat (Hipp) adok,nagon ízlik neki,igaz ez is csak 4 hónapos kortól van.....remélem nem lesz semmi baja. De ebben van cukor,amit te adsz abban nincs? Szóval nem akarnám állandóra venni ezt a fajtát. " Féltem a fogait... :lol: :shock: :lol: "

fanna3
 
 


Fanna! He-he...itt van a Babavilág, a cuki melletti 3. bolt... :wink: csak el kéne jönnöd...

Ja, ÚÚÚÚGY izgulok amúgy! Délután találkozok egy kedves ismerőssel, akivel eddig még csak neten csacsogtunk...remélem, nem fog esni még nálunk.

Lindicita! Orvosválasztás tényleg olyan, mindenki a sajátját dicséri...mondjuk én Balogh-hoz jártam, de ő normál szülést külön nem vállal, én így meg az ügyeletesnél szültem. De szerintem ha kiválasztasz egy dokit, akármelyiket is, biztosan készségesen segít majd mindenben.
A gátvédelmet meg szerintem a szülésznővel kell megdumálni...ezért már érdemes fogadni.

Ildi! Mikor menjünk hozzátok? Ha otthon lesz már Imike, vagy ha nem?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ja! Erika! Tényleg nagyon bájos a lánykád! :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Fanna!
Szóval a babavilág ott van a Cuki mellett,és ebben nincs cukor,Babamosoly a neve,de ha megkérdezed az eladót bizti tudni fogja meg rendes nagyon,lehet mást is fog ajánlani mert azért ti már csak 3hónaposak vagytok!(aszta még csak most született :roll: :roll: )

Kép

Kép
katlina
 
 


Elin, és férfi vagy nő a "kedves ismerős" :wink:

No, úgy néz ki nekünk sem lesz jó a csütörtök cukizni, bejelentkeztek rég nem látott barátnőmék.

Erika, de szép a lánykád. És tök szép a haja, ezért szerettem volna anno kislányt, hogy lehessen csatozni, fésülni, öltöztetni :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Évi! Kép Akkor ebből szóló-nyalás lesz...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Új volnék itt, bár az "Újra Szolnoki kismamik" topikba már írogattam, mert nem tudtam, hogy kismamás is létezik. :oops: :oops: Csatlakozhatom hozzátok is?

Igyekszem visszaolvasni szorgalmasan! :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a hozzáaszólásokat :) Tudom, hogy mindenki a saját dokiját fényezi, de legalább hallottam pár nevet (én csak Svéd Attilát ismerem, és hát egy kicsit fura figura)

És igen, nem magamnak keresek dokit, én már túlvagyok 2 babócán, hanem egy barátnőmnek, aki Szolnokon lakik.

Még egy kérdés: a Hetényiben van szülésfelkészítő tanfolyam, vagy valami hasonló, ahol esetleg meg lehetne ismerni a H-ban dolgozó dokikat és szülésznőket?

Mi a szokás egyébként a szülés után, hova kerül a baba? Lehet az anyával egész nap?

Köszi a válaszokat :D

KépKép
KépKép
lindicita
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a hozzáaszólásokat :) Tudom, hogy mindenki a saját dokiját fényezi, de legalább hallottam pár nevet (én csak Svéd Attilát ismerem, és hát egy kicsit fura figura)

És igen, nem magamnak keresek dokit, én már túlvagyok 2 babócán, hanem egy barátnőmnek, aki Szolnokon lakik.

Még egy kérdés: a Hetényiben van szülésfelkészítő tanfolyam, vagy valami hasonló, ahol esetleg meg lehetne ismerni a H-ban dolgozó dokikat és szülésznőket?

Mi a szokás egyébként a szülés után, hova kerül a baba? Lehet az anyával egész nap?

Köszi a válaszokat :D

KépKép
KépKép
lindicita
 
 


Üdv Jaimee, kismamiknak mindig örülünk :lol:

Erika, nagyon bájos kislányod van :D

Lindicita, szépek a gyerkőceid, és a nevük is tetszik :) Gratula hozzájuk!

Szülésfelkészítő van, de orvossal, szülésznővel ott nem találkozol (legalábbis párbeszédre alkalmas szituban :) )... Asszem pesten a Szent Imrében (vagy máshol, vagy több kórházban is) van olyan szülésfelkészítő-sorozat, ahol nőgyógyik, szülésznők tartanak előadásokat... itt egy védőnő vezet körbe a szülőszobás részlegen, megmutat/elmond mindent, ami a szüléssel kapcsolatos.

Szülés után a babát elviszik letisztogatni, majd visszahozzák egy pillantásra, puszira, újra elviszik kb. 10 percre megfigyelésre, majd visszahozzák az anyának a szülőágyra. Itt lehetnek együtt úgy másfél órát Anya-Baba-Apa. Nálunk legalábbis így történt :) Aztán Babót leviszik a gyermekágyas osztályra, anyát rendberakják, majd őt is leviszik a gyermekágyasra (ha épp nincs hely, akkor sajna órákat is dekkolhatsz a szülőágyon - gyerek nélkül). Rooming-in van, vagyis a baba 24 órában az anyával lehet.
Dióhéjban ennyi :)

Ahh, Svédre párom mondott egy jó jelzőt (hasonlít valakire), csak elfelejtettem :oops: :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!
Nagyon fáradt vagyok, engem ez a mindennapi buszozás jobban kimerít mintha dolgoznék.Mamár Szolnokot elhagyva a besenyszögi úton vezettem.Jövő héten rutin vizsga. A kormánytechnikát még nagyon csiszolni kell.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Szia Jaimee!
köszöntelek én is. Én sem régóta vagyok tag de egyet biztosan tudok hogy a lányok itt mindenkit szíves fogadnak és számomra olyan mintha már személyesen is találkoztam volna velük.Őszinték .

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Kép
Kristóf amikor megszületett 5720gr és 62cm Kép Kép
majd6- 8 hetesen

Kép
Kép
bmárti75
 
 


HÚ,jó nagy baba,de nagyon szép!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Nóri: csak nem félted a lányodat a fiamtól? :oops: :lol:
Ahogy gondolod, holnap kertelünk anyukámékkal, csüt.pént szabad.
Erika, jesszusom, természetes úton szülted a kicsinek nem mondtató kisfiadat?

Balwin szakszerűen leírt mindent a szülésfekészítővel és szülés utáni dolgokkal kapcsolatban.Lindicita, ti hol laktok?

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Szeretettel fogadunk mindenkit! :lol:

Nóri!
Milyen volt a találkád?Udvarolt a fickó? :lol:

fanna3
 
 


Ildi! Nem azért kérdeztem, hadd szokja csak a pasikat :wink: !
Csak így nincsen játszópajtása, de ha mindenki otthon lesz, nem leszünk neked sokan? Nem fáraszt még? Bár amennyi mindent te csinálsz...mi már meg sem kottyanunk.
Csütörtök nekem is jó lenne, mert lemondták a randinkat... :?

Kérlek, ne bántsátok Svédet :cry: ! Nagyon jó doki, és kinéz, ahogy kinéz...

Márti! Engem az a 2 óra vezetés is mindig lenullázott :shock: . Míg bele nem jön az ember...én a rutinpályát nagyon szerettem.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ó, Fanna! Biztos nem jöttem be neki, mert először elbóbiskolt, utána meg az anyjáról beszélt mindig. De azért kicsit közelebb is kerültünk egymáshoz :wink:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!
Üdv Minden új Topiklakónak! :D

Nagyon szépek a gyerkőcök egytől egyig. :D

BbJudit!
Dehogy haragudtam meg... nem is lett volna rá okom, csak kicsit lenullázódtam és most kezdek magamhoz térni. Egy pár napja írok csak a másik topikba.
Meg hát egyébként se vagyok az a haragvós fajta. :lol: Szóval csak most tudom itt is újra felvenni a fonalat. Viszont most már az átlagtól picit lehet kevesebbet fogok írni , mert többet kéne most már pihiznem.

Jaimee!
Jó hogy ide is írogatsz! És köszi a jelölést! :wink: Megnéztem a melóhelyed is. Párom is az agráriumban dolgozik az MVH-nál. Ti a Vízügy Székházban vagytok?

Svéd Doki:
Tényleg elsőre fura figura, de nekem jó dokinak tűnik. Mondjuk én csak a terhesgondozóból ismerem.
szilbee
 
 


nah sziasztok!

túl vagyok az első két napon!!!!!!!!

De hulla vagyok persze hogy most nem akar este időben lefüdni Betti mind a két nap sőt már lassan három is csak 4 órát alszom nagyszerű :?

De viszont ma adtam be teljesen egyedül két injekciót fenékben!!!!
S akinek adtam azt modta hogy nem is érezte, olyan büszke voltam magamra :lol:

szép napot!!!

Kép
kbernadett
 
 


Jóestét, jóestét :)

Elin, dehogy bántom én Svédet, nekem kifejezetten szimpi :D Pedig csak egyszer "beszéltem" vele, amikor helyettesítette Emődit a terhesgondozóban. Nah, aznap úgy haladtunk, mint a fene, nem sokat lacafacázott :lol:

Betti, hajrá, hajrá, csak így tovább :D

Vezetés: én mán nem is emlékszem milyen volt... :oops: Azt tudom, hogy egyszer elindítottam a Skoda 120-ast (még olyanon tanultam :lol: ) 2-ben :mrgreen: Örült az oktatóm.

Friss képek Annalucusról:

Mai séta után (Békakirálylány pózban):
Kép Kép

Anyával:
Kép

Fürcsi előtt (nyitva is tud lenni a szemünk :mrgreen: ):
Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Azannyát, de szép! :lol: :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Na szép jó estét!

Szilbee!
Örülök, hogy újra magadhoz tértél! Tettem fel régebben kérdéseket! Megválaszolod?

Márti!
Hát nem semmi babó volt Kristóf, de gondolom, meg írtad is, hogy ez azért nagyban köszönhető volt a cukor nem kezelésének. 6 hetesen teljesen úgy néz ki, mint egy 6 hónapos!

lindicita!
A barátnődnek üzenem, hogy ha van , vagy lesz rá lehetősége szívesen fogadjuk, gondolom most nincs, ezért Te vagy a szószóló. Én Dinya fanclub tag vagyok, de persze mindenki mást favorizál.

Erika!
Nagyon szép a kislányod! Hogy bírod, hogy nem tudod ki várható? Engem megenne a kecura! Egyébként Tőlem sem kértek házassági anyakönyvi kivonatot, bemondásra ment!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit!

Gyöngyvirág!!!! :D

fanna3
 
 


Na megint én, mert félek, hogy kidob, és már nem lenne erő újra kezdeni, szóval folyt:

Elin!
mi ez a csacsogás? És tényleg pasi? Vagy csak hülyéskedtek! Fél mondatokból nem értem!!! Vagy nagyon bizalmas? Akkor bocsi!

jaimee!
üdv köztünk! Bár, ha jól emlékszem egyszer már írtál, aztán semmi. Remélem, most nem tűnsz el. Valami bővebbet magatokról?

Balwin!
Tündér lány ez a Luca! Teljesen kiszőkült a haja! Vagy inkább már világos barnának mondanám! Nagyon csini rucitok van!

Katlina!
mi is nyakig be vagyunk mindig takarózva, bár állítólag Leti azért ilyen fázós, merthogy kis súllyal, és hamarabb született. Ha meg megissza, a folyadékot, akkor itasd!

Hú de sokat eszembe jut Olga, meg Petri! De jó nekik! Én is mennék már, de hol van még szeptember :cry: !

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szia éjjeli bagyoly társam (Fanna), úgy látom egyszere írtunk! Nem tudom kibírom-e még 11-ig hiszen nagy SAC rajongó vagyok, és most már Grétit is fertőtöm!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit!

Nórinak tényleg pasi! Csak az én egyetlen szemem fénye: NIMI!!!!
És ráéreztél...... :lol: tényleg csak hülyéskedtünk......ma találkoztunk először élőben! pusssz :lol:

fanna3
 
 


Mi az az SAC? .......én oly hülye vagyok, BAlwinnak sem esett le a South Parkja...... :?

fanna3
 
 


amúgy megy bagyoly vagy te....
de én dőlök ha nem írsz.... :shock: jóéjt!

fanna3
 
 


Szép estét mindenkinek!

Ildikó!Brigitta menni fog az oviba szeptembertől. Most bölcsis. Heti 4 nap bölcsi, szerdán és hétvégén pedig itthon van. Olyankor az egésznapom az övé. Igyekszem előre megfőzni, vagy olyat készíteni, amiben ő ias tud segíteni. Szeret a konyhában ügyködni velem. Játszunk sokat, vagy uszodába megyünk. Bölcsiben is jól érzi magát. Ha nem megyünk hosszabb ideig, akkor hiányoznak neki a társai. Emlegeti őket. Én csak előnyét látom a közösségnek.

Szerintem a másik üzidet Mártinak szántad. Neki született ,,nagykisfia" :)

Családnevünkhöz (Kutas) talán a Kitti név passzol. de még magam sem tudom igazán, melyik lesz.

Évi: sajnos a fésülködést, fodrászkodást nem nagyon szereti. Ha itthon marad, akkotr nagyon ritkán engedi ferlkötni a haját. Pedig már be lehetne fonni, szépen. Viszont öltözködni azt szeret. ebben ,,tipikus nő" :)
Nem tudom mikor megyek még Szolnokra. Úgy volt hogy ma megyek dokihoz, és megbeszéljük a részleteket, de elmaradt a rendelése. Majd csütörtökön megyek houzzá.

Balwin: nagyon édes ez a kicsibaba. Különösen tetszik az a kép, ahol együtt vagytok.

Békés,éjszakát mindenkinek.

Erika

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Bocs! bagoly! Ilyen pasit én is akarok!!!
Sex and the city! Most már tutira megvárom!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Héééé,Judit!

Csak nem akkor a harmadik babócán gondolkodtok...????
Persze...simire kölcsönadom :P csúszok...aludni....holnap!! :lol:

fanna3
 
 


Na, mizu ledőltél? :cry: Egyedül maradtam?

Betty!
Ment mail!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Jól elvagytoke :lol:

Druszám, a ruci olasz, lesz-keresztszüleitől kapta :)
Én is SAC-fan! Kár, hogy nincs már több új rész :( Mindig csak ismételnek...azé minden részt meg tudok nézni 100x is :)
Én Nóri "randija" kapcsán lapítottam,mint szar a fűben; gondoltam majdcsak kiderül valami :mrgreen: Mosmán bevallhatom, hogy én sem értettem...ehehehe. Hogy Stallonét idézzem az Oscar-ból: "Tudtam! Csak nem sejtettem!"

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Jaigen, Annalucus haja: hát tulképp barnás vörösesszőke a legtalálóbb :oops: :D Napfénynél látszik jól, hogy a vörös nem írtódott ki a hajszínéből :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Judit!
Az angol tanulásra gondolsz, ugye? Kb. azóta nem írtam, mert felhergeltem magam, hogy megírtam rá a választ, csak elszállt. :twisted:
Szóval aláírom, hogy ez az időszak, amikor a legfogékonyabbak a gyerekek, de én gyerekkori rossz tapasztalatomból kifolyólag nem fogom korán idegennyelvre tanítatni.
Én oviban kezdtem (oroszt), jól ment nagyon, imádtam is, de mikor bekerültem általánosba, teljesen más volt a légkör, a követelmény. Az a jó kis játékos tanulás abbamaradt, pedig ugyanaz a nő vitt tovább minket, aki oviban is tanított... És hát az általánost és gimit végigszenvedtem. Ált. 2-es 3-as között voltam. Viszont szerencsére jött az angol... így volt valamiben sikerélményem.

Mi volt a másik kérdésed? :oops: Arra nem emléxem. :oops:
szilbee
 
 


Ti nem alszotok??????????????? :D :D :D :D
Balwin!
Apája emlékszik a férjedre,ránézett babócára és mondta hogy látta az apukályát amikor jött látogatni,szóval bizti nagy a hasonlóság,én vettem volna így észre pedig én is láttam a párod!

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

BBJ: Igen, írtam, de az véletlenül volt. :oops: Akkor még az első trimben voltam és óvatos....

Mi szolnokiak vagyunk, 32 éves vagyok, első baba lesz, karácsonyra várjuk nagyon-nagyon. :D :D Még dolgozom, amíg nagyjából jólesik, aztán szeptember-október magasságában feladom a munkát. Ha van még kérdés, válaszolok...A dokim Mosonyi Attila, talán még ennyi. AKtualitás: Jövő héten AFP.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Erika, igen Mártinak írtam, a hatalmas gyönyörű babuci teljesen kiütött.


Balwin!
Annalucus egy tündérvirágszál. Kép

Nóri: hát bevallom őszintén, amikor írtad, hogy egy pasival találkozol, de lehet nem is írtad, hogy pasi, megdobbant a szívem, és nagyon drukkoltam neked! De azért nem vagyok csalódott, így legalább a nászasszonyoddal találkoztál!Nem lehet elég korán kezdeni! Bár ha belegondok, hogy Lilcsi több vasat is tart a tűzben.....ha én azt Imikének elmesélem.....Nekünk is jó a csütörtök, reggel, délben, este, mikor jöttök?

Fanna, BbJudit, jól elvagytok. Mi az a kecura? :?

Remélem Olgáéknak jól telik a anyaralás, és az időjárás is kedvez neki. Volt egy koleganőm, mindig akkor mosott ablakot, amikor délután a hónap legnagyobb zápora jött :lol:

Na csá mindenkinek, megyünk Tiszajenőre kertelni, már vagy egy éve nem voltam!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Köszi ismét a sok hsz-t :D , aranyosak vagytok.

Mi Pesten lakunk, de a gyerekek előtt én is Szolnokon laktam és dolgoztam, és pont ma megyünk haza a szüleimhez 2 hétre.

Elin! Dehogy bántom és Svéd dokit, első babámmal nála kezdtem, és nagyon rendes volt, akármikor hívtam és bajom volt (mert volt) rögtön mehettem hozzá. De szülni nem nála szültem, és nem is Szolnokon, hanem Pesten, a Szent Imrében, ahol tényleg vannak szülésfelkészítő tanfolyamok, amiket a dokik és a szülésznők tartanak, így ott mindenkit meg lehet ismerni. Én így választottam végül a dokimat is és a szülésznőmet is. Mindkettő főnyeremény volt.

Márti! Nem semmi méretekkel született Kristóf! Simán szülted vagy császárral?
Az én fiam sem volt kicsi, ő 4740 grammal született, és sajnos nem császárral.

A barátnőm pedig hamarosan bejelentkezik, biztos jól fogja itt magát érezni :D

KépKép
KépKép
lindicita
 
 


Hú kkor jön a friss husi a csapatba!
Olyan jó hogy ilyen sok kismamánk van lehet sorban izgulni értük! :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!
Hogy mekkora nagy eső volt Szolnokon, én éppen a rutin pályán voltam és hát nem volt semmi.
Balwin!Annaluca gyönyörű.
Igen Kristóf császárral születtet.
Ennyi rengeteg kisbabás kép látván és a témák mindig egykicsit elszorítják a szívemet, hiszen még én sem vagyok öreg még szülhetnék,de sajnos az az átkozott cukorbetegség mindig előjön,Na meg egy utálatos doktornő van a cukorgondozóban, aki meg sem engedné hogy szülessen,már Angit is elakarta vetetni,de a kórházban segítettek, így nem volt gond.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Sziasztok!!
Na, hát Olgáékra én is gondolok ma sokat....remélem tudnak azért a fedettben ázni. Vagy most mehettek át Ausztriába?

Lindicita!Az a másik (nekem a 4.) topik, az Ikeás, amit még szoktam olvasgatni!!Olyan jó, nálatok is mindig van, akiért lehet drukkolni! Mindig veletek szorítok :lol:
Azt meg olyan furinak találtam, hogy csak az apás szülésre jelentkezőknek van felkészítő. Nekem, így, hogy egyedül mentem be -meg még egy páran voltunk így-, miért nem lehetett előtte ilyen szülőszoba túrára menni?
Vagy nekünk semmi közünk akkor hozzá? :shock:

Ildikó! Akkor holnap 3 körül megyünk.
Lilcsi szegény nem is tudott mit kezdeni Nimivel. Szerintem azt hihette, valami játék...mindig lábbal közelítette meg :cry:
De olyan jó volt ilyen kismanót magamhoz ölelni megint!! Biztos neki is tetszettem, mert egyszer olyat böfizett, hogy tocsogtam a papucsomban is :lol: :lol:

Lányok! Én is imádom a Sex és N.Y.-ot! Mindig megnéztem az ismétléseket én is, most is, ha nem alszom éppen.
A másik ilyen a Férfi fán terem.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


A mai képek! Kép Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Nóri, gyertek, bár a gyerekeket az eső sem zavarta haza. Imike előszeretettel locsolja a fákat, csak éjszakára van még rajta pelus. Így mostmár elmondhatom, hogy szobatiszta.De legalább tudunk dumcsizni,ami mellettük szinte lehetetlen.
Van már géped, te mint állandó fényképészem esetleg el is hoznád? Csak ha nem vagyok nagyon pofátlan!
Kép

Katlina, Robika nagyon fejlődik. Az én Petikém a cingárabb fajta, látszik rajta, hogy hízik, de csak diszkréten.

Mi kerteltünk anyukáméknál, egész végig eset az eső, így a teraszon üldögéltünk, de volt még egy haszna azon kívül, hogy Petike nagyot szunyált, hogy varrtam melltartóbetétet. Tegnap majdnem infarktust kaptam, amikor venni akartam, hát majdnem mellé guggoltam az ára láttán. 1700 Ft 40 db. Akkor inkább varrok, és mosogatom, mint hogy ennyi pénzt kidobjak.

Lindicita, van valami más neved is, amin szólíthatunk és megosztanád velünk? Hol laktatok Szolnokon? Itt nem is gondolnád, de régen nem látott ismerősök bukkanhatnak fel! Ugye Nóri, Kati?

Márti, nem értem, a cukorgondozós dokinőnek mi köze ahhoz, hogy ti vállaltok-e még gyerkőcöt, vagy sem? És mi az, hogy el akarta vetetni? Ja és most hosszú a hajad, vagy csak fel van tűzve az avatar/ vagy hogy kell leírni/ -on.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


sziasztok!!!

csak egy gyors bekkuk üdvözlök mindenkit!!!!

s szeretném elújságolni ma megkaptuk a levelet Bettikét felvették az oviba így szeptember 1.-től mehet !!!! augusztus 21.után az egyik ovonő jön családlátogatásra s ott elmond mindent hogy mit kell vinni az én cseppemnek majd!!!!

szép estét mindenkinek!!!

Holnap megyek reggel megint a kórházba! Esetleg nst- re nem jön valaki?

Erika!
azon gondolkozom hogy mi a babaszobában nem beszélgettünk már egyszer? a szolnoki topicban? mert nekem nagyon úgy rémlik! vagy nem?

puszika

Kép
kbernadett
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: