Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Igaza van Ilduskának,a rossz időben mindenki befagyott.Hát ami azt illeti elég nyomasztó ez a szürkeség és hideg.Nálunk is felválltva náthás valaki.Ráadásul megkaptuk egy hete a 15hónapos oltást és elég nyűgi a kicsi Dorkám.A fogzásról nem is beszélve:egyszerre jön az összes rágó és szemfoga szegénykémnek.Szóval mi nem vagyunk jó passzban.Üdv.:Gabi

petergabi
 
 


Szerettem volna feltenni fotókat,de valamiért nem megy,sajna.Gabi

petergabi
 
 


Szia mindenkinek!!!!

Szia Szilvi!

3,5 hét után 1 napra hazaengedtek!! Még jól vagyunk, a pocakom hatalmas lett, mivel a kh-ba csak eszek, meg alszok. Még van 3 hetem a kiírt időpontig. Látom gyarapodunk, csak így tovább!

Sziasztok

Anyaaa.

Kép
KépKép
anyaaa
 
 

 
 

Sziasztok!

Anyaaa de jó, h. írsz, remélem ma még jössz olvasni, mielőtt visszamész és látod azt a sok energiát, amit küldünk neked. Kép Kitartás a kórházban, aztán egy jó kis szülést kívánok.
Mikor legközelebb írsz, biztosan meglesz a babó Kép

Üdv. I.
ilduska
 
 


Sziasztok!
Most tudtam leülni a géphez úgy, hogy van időm írni is.
Petergabi!
Szia Sorstárs! A mi Dorkánknak is a szemfogai jönnek, van minden:nyűgőds, nyáltenger, hasmenés :-((
Nekem meg huzatot kapott a fülem, és egyre jobban fáj :-((
Szép napot Midenkinek!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!
Látom, mindenkinek van valami nyavalyája Kép Én épp a fogorvossal küzdök, tegnap kihúzott egy pár gyökeret, és még mindig eléggé kába vagyok.

Zsuzsi
jamina
 
 


Sziasztok!Minden nyűglődőnek jóbulást kívánok.Deerszilvi:a hasmenés miatt Neki is borzasztóan piros,vörös a feneke?Egyszerűen már nem tudok mit rákenni,semmi sem segít,pedig a Tókos 2 fajta krémet is adott.Minden egyes foggal így járunk.Szegénykém van,hogy nem akar a fürdővízbe beleülni,mert az is fáj.Nincs valakinek,valami bevált módszere?Üdv.:Gabi

petergabi
 
 


Sziasztok!
Jobbulást kívánok a betegeknek!

Képzeljétek, azt hallottam, h. az Orgoványi elmegy Svájcba dolgozni. Állítólag feleségül vett egy svájci nőt és mennek ki...
Szilvi! hozzá jársz, tudsz valamit? mert ajánlgattuk itt ezerrel Ráhelnak és a Gabinak.

Jamina, ne is említsd a fogdokit Kép sajna mind a 4 bölcsességfogamat ki kell vésni, nem férnek el Kép áááááááúúúú, már most rosszul vagyok. Igazából nem tudom mire számítsak, idáig csak tömtek, de ez a vésés igen rosszul hangzik.
Szegény babók is mennyit nyüglődnek a fogakkkal... tényleg nem használ semmi?

Tök jó idő van, tegnap sétáltunk egy csomót. Nagyon jó volt, addig, míg Dorka fel nem kapott egy szép madártollat a földről... szegényemre úgy rákiabáltam, h dobja el azonnal...Kép ez a hülye madárinfu!!! Gyerekkorunkban mi mindig játszottunk ilyenekkel és simán szabadott. Vagy nem voltak ilyen betegségek v. nem tudtunk róla, de jobb volt. Manapság már mindentől rettegni kell...Kép
Vagy csak én reagálom túl a dolgokart???

Üdv. I.
ilduska
 
 


Sziasztok!Ilduska:Mi már hetek óta nem eszünk szárnyast,de a férjem már kiszívja a vérem.Szerinte ez valami sertés lobbi,a gyógyszeriparról nem is beszélve.Állítólag ez nem új dolog,20-30 létezik,csak most valamiért felfújták.Azért én kicsit félek tőle.Ami a fogadat illeti,nem irigyellek,nem hangzik valami jól!Habár a szájsebészek nagyon profik.Sajna volt már velük dolgom,de nagyon jót csalódtam.Dorkádról tudsz felrakni képet?Nekem sosem sikerül,csak a profilomba.Mindig azt írja,hogy túl nagy.Jamina:az mit jelent,hogy pár gyökeret?Üdv.:Gabi

petergabi
 
 


Sziasztok!Ilduska mi már hetek óta nem eszünk szárnyast,a férjem már kiszívja a vérem.Szerinte ez jó kis sertés lobbi,a gyógyszeriparról nem is beszélve.Állítólag ez már 20-30éve létezik,csak valamiért most felfújták.Én azért kicsit félek.Amit a fogaidról írsz az nem hangzik túl jól.Habár a szájsebészekről sokkal jobb a véleményem,mint a fogorvosokról.Dorkádról tudsz felrakni képet?Nekem sosem sikerül,mindig azt írja,hogy túl nagy.Csak a profilomba sikrült.Jamina:az mit jelent,hogy kihúztak pár gyökeret?Üdv.:Gabi

petergabi
 
 


Bocsi,magam sem értem,hogy mi történt.Gabi

petergabi
 
 


Ez a szárnyas-mizéria sztem is erősen el van túlozva, engem nem befolyásol az étkezési szokásaimban.
Gabi: az a pár éppenséggel 6; ez 3 fog hat gyökere, ami ugye hatszori húzás, mert így jöttek ki.
Tényleg, ti tudtok a környéken jó (normális, kedves, hozzáértő, és nem hónapokkal későbbi időpontot adó) fogdokit?

Orgoványit még nem hallottam, hogy lelép. Az enyémDoki meg nyugdíjba készül lassan Kép

Zsuzsi
jamina
 
 


Sziasztok, reg nem jartam erre.
Szarnyas....gondoltam, nem eszunk mi sem. Aztan atgondoltam....nem fogom tulpanikolni. Marad minden mint eddig. Valamennyit eszunk. Fura volt, amikor az oltasrol volt szo, mar arrol beszeltek, jol johet az orszagnak az uzlet, piac. Ahogy figyelem a hireket, meg azert van homalyos pont. Ki tudja, miota kering mar itt, meg a pipikbben. Talan mar ettunk is.
En meg mindig nem jutottam el a dokihoz. Vacilalok. Az Orgovanyit amikor ajanlottak, annyit mondtak, sokat van Svajcban.
Kérés...a mi Petink januarban lesz 1 éves. VAlami jo torta recept kellene. MOst kostolgat, de tejtermeket, tojast csak 1 év utan szeretnek adni. NIncs otletetek? vagy honlap?
Jamina, voltunk a szopis csoporton, bocsi, amiert nem mutatkoztunk be. Majd legkozelebb.
Rahel
rahel
 
 


Sziasztok!
Azóta hallottam más helyről is, hogy Orgoványi megy...

Rahel,
Recept van, én is ilyen tojásfehérje és tej nélkülit csináltam és tök jó lett. A babás receptes könyvben van, megkeresem és leírom.

Jó éjt! I.
ilduska
 
 


Rahel,
és te tudod, én ki voltam a szopisban? Kép Van jópár anyuka, akiket még régről ismerek, azokkal szoktunk beszélgetni, és mivel rettentő rossz az arcmemóriám, így nem tudok visszaemlékezni Rád kicsi Petivel Kép

Ajánlanék Nektek egy jó kis oldalt, ahová még régebben a babanetről (meg máshonnan is) összeszedtünk egy csomó hasznosságot. Vannak ott receptek is, bár konkrétan 1évesnek való tortára most nem emlékszem, de lehet Kép
http://www.otlettar.try.hu
jamina
 
 


Sziasztok,
Ildi koszi, meg en is nezegetek.
Jamina, mi meg csak masodszor voltunk ott, szinte ujak. A baba alapjan gondoltam, kik vagytok,
Legkozelebb is keszulunk.
R.
rahel
 
 


baba Kép Majdnem 3 éves nagy ló Kép
jamina
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek jobbulást!

Ilduska, Orgoványiról 2 éve terjesztik, hogy elmegy Svájcba, én Tőle tudom, hogy (most még) nem. (és nem is mostanában vette feleségül azt a nőt)
Az igaz, hogy sokat van Svájcban, de leginkább hétvégén.

Rahel, én tudok egy tej és tojásmentes almatorta receptet, majd megkeresem, és beírom ide, ha érdekel.

Szép őszi napokat Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Sziasztok!
Újra jelentkezem. A fülem nem lett jobb, sőőőt...Külső hallójáratom gyulladt be, ami most már tovább is terjedt, így sajna semmit nem hallok már a bal fülemmel. Az éjjel borzasztó volt, de talán már kifelé megyek belőle...
Petergabi!
Nekünk a Neogranormon szokott segíteni, recept nélkül lehet kapni a gyógszertárakban.
Orgórol meg annyit, hogy tavasszal nekem azt mondta, menne is meg nem is. Papírjai megvannak, de Svájcban sem várják az orvosokat tárt karokkal. Meg itt már van 1 klientúrája. De a legnagyobb gondot -ha jól értettem- a nyelv jelenti számára. Úgy volt, hogy kimegy 1 hónapra tanulni, de valszeg nem sikerült, mert hazajött. Ez talán neki nem olyan jó hír, de nekünk igen. :-)))
A madárinfluval kapcsolatban nekem az a véleményem, hogy nincs értelme túlreagálni, hiszen akkor nem ehetünk marhahúst sem, mert Szegeden találtak 1 pasit, aki meg attól fertőződhetett meg. Szóval szerintem ezt a média fújta ennyire fel.
Szép napot Mindenkinek!
Szilvi
Ui: Orgo már 2 éve tervezi, hogy kimegy, és egyszer ki is fog, de akkor szól majd a pácienseinek. (Ezt mondta az informátorom :-)))

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!
Elore koszi a receptet.
Szilvi, en is igy latom, nem kell tulreagalni a madarakat, szarnyasokat. Eddig is mar megehettu.
Nekem ketszer volt ilyen gyulladas a fulemben, amikor Pesten laktam, csak nem javult. Elmentem orvoshoz, kitisztitotta, kezelte, ugy mult el. Kerdeztem mitol? Mondta, lehet a metrotol is. Erdekes, hogy ket evben egymas utan mindig dec. elejen volt. Azota sem jott elo.
Jamina. Nagyon orulok a szopis csoportank, mert harom honapja koltoztunk ide Somogybol, ahol semmi sem volt. Meg segitseg sem. Mert volt egy halom szopis gondom. JO, hogy Esztergomban van ilyen. Ott a deli végeken, semmi.Amugy nem a varosban lakunk, hanem falun. Nekem igy gyorsabb kerdezni. Most eppen arrol, hogy hol lehet jo jatekokat kapni? Kb. tudom, hol vannak a bababoltok.
Koszi.
Rahel
rahel
 
 


Rahel,
és melyik faluban, azt szabad tudni?
Játékbolt sztem nagyon jó, és elég nagy, ami Dorogon a Pilis áruház alagsorában van (illetve már nem Pilis a neve talán, de mindenki így ismeri Kép )
jamina
 
 


Jamina,Dorogon meg nem jartam. Nehezen mozdulunk. Auto a ferjemnel. Busztol kicsit tartok. Kendoben sokaig vinni a babat mar nem olyan konnyu. Egyszer egy varosi buszt vegigorditott, nem valami jo elmeny volt. Merthogy nincs cumi. Ha ordit, mindenki kerdezi ehes? faj valami, stb.
Amugy Pilismaroton lakunk. Nagyon szep hely. A szuleim Komaromban, ott szoktam venni babadolgokat. Most is megyunk 1 hetre.
De ti sem Esztergomban, ugye?
Rahel
rahel
 
 


Sziasztok!
Õrület, hogy terjednek a pletyik, én már úgy hallottam, h meg is van az Orgo helye, felvették egy kórházba kint.

Voltunk tegnap oltáson, kisebb bonyodalom támadt, mert egy anyuka már az új oltást akarta beadatni a lányának úgy h, eddig a régi szerint kapta és mindenáron ragaszkodott az újhoz. Azon tanakodtak, hogy a régi és az új hogyan legyen összehangolva. Az újat még recepre fel kell írni és patikában kiváltani, oltásonként 8ezer valamennyiért. Az nem ingyenes nekünk, mert még nem vagyunk rá jogusultak, csak azok akik majd 2006-ban töltik a 2 hónapot. Ezek után én választhattam, h melyiket akarom. Kérdeztettem, h mi a különbség, mennyivel jobb. Azt mondták, h. csak annyival, h. a gyerek nem kap 3 és 4 hós korában mindkét lábába szurit és még a kanalast, hanem csak 1-et a lábába. Valamint a szamárköhögésnél nem gyengített élő vírus van, hanem valami más, amitől nem lázasodik a gyerek.
A régiben egyeztünk meg a doktornővel, a lányom is azt kapta és nem volt semmi gond vele. Remélem jól döntöttem.

Rehel, sztem is jó az a dorogi bolt, ott vannak minimaxos játékok is. Ha Egomban jártok, akkor estleg Tesco.

Szilvi, jobbulást a fülednek. Nagyon rossz lehet ez a nemhallás.

Üdv. I.
ilduska
 
 


Sziasztok!Szilvi:sajna a neogranormon sem a legjobb nekünk,habár az összes közül ez a legjobb valóban.Nálatok kibújt végre a szemfog?Mi még szenvedünk,olyan szegénykém inye,mint a domborzati térkép.Én is jobbulást kívánok a fülednek.Rahel:pilismaróton sincs gyerekorvos?Mi dömösön fogunk építkezni és állítólag ott nincs.Amúgy mennyire van ellátva a falu?Posta,patika,közértek,stb?Üdv.:Gabi

petergabi
 
 


Sziasztok!
Petergabi!
Sajna fog az nálunk sem bújt ki, pedig a bal felsője már olyan, mintha kint lenne, de ha megtapogatom, akkor mégérezni rajta az ínyét. Nem tudom, mikorra lesz kint az összes fogunk.:-(
Ilduska!
Hiiii, tényleg már ezek keringenek? Az én forrásom ezt nem mondta.:-))
Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat! Remélem mihamarabb kikecmergek ebből a nyavalyából, mert az ellenségemnek sem kívánom ezt, főleg éjjel, amikor beindul igazán. :-((
Szép napot!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Gabi, a felnottorvos ellátja a gyerekeket. Mi dontottunk hogy a Tokoshoz bejelentkezunk, ismereos is, homeos is, jarunk is Esztergomban. A gyereknek legyen gyerekorvosa. Van patika, posta, de a bevasarlas a varoson olcsobb. Busz meg orankent jar. Es persze gyonyoru hely. Domos ha jol tudom kisebb, de ott is lattam boltot. Oda mar Visegrad is nagyon kozel van.
R.
rahel
 
 


Sziasztok!Rahel:többek közt ezért döntönttünk a Tókos mellet mi is,mivel elvállalta,hogy ha már ott lakunk,akkor is kijár hozzánk/átalányt fizetünk érte/.A vásárlás nem probléma,úgy is esztergomba dolgozik a férjem,gondolom késöbb majd én is.Az orvos kérdés izgatott amikor ide költöztünk.Pláne,hogy kicsi Dorkám refluxos volt,kellet egy tuti orvos.Szerencsére megoldodott,és valóba csodaszép az a környék.Alig várjuk már,hogy elkezdődjön az építkezés.Üdv.:Gabi

petergabi
 
 


Rahel:mi többek közt azért döntöttünk a Tókos mellett,mivel elvállalta,hogy oda is kijön/most is "átalányt"fizetünk/.Igazából ez izgatott,amikor idejöttünk,mivel szegény Dorkám refluxos volt és kellet egy tuti doki.A vásárlás nem lesz gond,a férjem eszterg.ba dolgozik,gondolom idővel én is.Na meg elég sokat ingázunk pestre is.A környék tényleg csodaszép,alig várjuk,hogy elkezdődjön az építkezés.Üdv.:Gabi

petergabi
 
 


Bocsi

petergabi
 
 


Petergabi!
Én is jártam már így! ;-))

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Az a röhej,hogy épp neki álltam a 3.-nak.Nem értem...

petergabi
 
 


Időnként belassul, de nagyon...

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Deerszilvi,
most vettem csak észre, hogy még valamikor szeptemberben irtál nekem. Kép Ne haragudj, hogy nem reagáltam rá, de tényleg nem vettem észre, meg sajnos a két gyerek (20 és 2,5 hónapos) mellett nem sok időm marad netezni.
Igen, tényleg vannak közös ismerőseink, Dettivel és Judittal is szoktam mostanában találkozgatni.
Képzeld, lecseréltem a hangyás ebédet. Most Tokodaltáróról hozatom és sokkal jobban izlik. Kép Igaz a férjemnek ez sem jön be túlságosan. De hát ez van, egy darabig még biztos, hogy eem fogok tudni főzni.

Szeretnék kérdezni Tőletek valamit. Már egyszer régebben kérdeztem (akkor másnak kellett, most sajnos nekünk), hogy nem ismeri-e valaki Mészáros Judit vagy Tóthné Takács Erika gyógytornászt? Nem tudjátok, hogy melyikük dolgozik Dévény módzserrel?

Köszi,
Réka
remka
 
 


Szia Réka!
Semmi gond! Merértlek! Sikerült már összerázódni négyőtöknek? Martin hogy viseli, hogy osztoznia kell rajtad?
Honnan hozatjátok most a kaját?
Szép napot!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok! Bekukkantottam ide is! Szia Szilvi! Réka! Én nem ismerem Mészáros Juditot, de a Takács Erikához vittem a lányomat és nagyon jó! Nagyon rendes! Nekem a gyerekdoki ajánlotta. Azt hiszem be kell hozzá jelentkezni telefonon, de a száma benne van a telefonkönyvben! Remélem tudtam segíteni!
Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Szia Kata!
Itt is :-))
Réka!
Én csak Piszton Hajnit ismerem, ő is gyógytornász, de nem itt dolgozik a kórházban, hanem Visegrádon. Vállal magánban is tornáztatást, ha érdekel, megadom a tel.számát! (Dettinek találtam őt, amikor még a terhesség elején gondok voltak.)
Szép napot!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Felkeltek fiókáim! Mennem kell! További szép hétvégét Mindenkinek!
Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Réka,
Piszton Hajni maszíroz a csolnoki uszodában is.
Olvasom, mi van a kisfiaddal, nálunk Szaffi volt hipotón. Ezt a II. Gyerekklinikán állapították meg, ott mutattak gyakorlatokat, és nekem kellett itthon tornáztatni.
jamina
 
 


Sziasztok,

Réka, nem ismerem a gyógytornászokat, de a barátnőm az ikreit a Monteverdi út elejére viszi tornáztatni és nagyon meg van elégedve. A Monteverdi út elején, ott a Duna Múzeumnál fel kell menni és a sarkon van egy nagy ház, amit most lilára festettek, azt hiszem abban van a torna. Én is tudok telefonszámmal szolgálni ha kell. Kép Azt tudom, h. nagyon fájadalmas, de nagyon hatásos is ez a Dévény módszeres torna.
Nekünk azt mondta a gyerekorvos, hogy D. túl laza, tornáztassam itthon, de azt nem mondta, h. hogyan (én meg elfelejtettem megkérdezni Kép) Tudtok segíteni?

Én is rákaptam arra, h. hétköznap hozatom az ebédet. Mindenki ebédel valahol, magamnak meg nem főzök. A totalfoodtól rendelem meg kb. 1 hónapja és szerintem tök jó.

Kata, Petőfis voltál?

Jamina, voltatok a Gyurinál babaúszáson? Tudsz írni róla valamit?

I.
ilduska
 
 


Ilduska,
nem voltunk babaúszáson. Terveztük most a vízhezszoktatót, de nem sikerült összeegyeztetnünk időben.

Tornát leírni nem tudom, esetleg mutatok legközelebb a szopis csoportban egy-két elemet, ha eljöttök. Nincs esetleg babamasszás-tanfolyam nálatok? Az tutira jót tenne (Csolnokon szokott lenni, tényleg, Réka, azt is megpróbálhatnád!)
jamina
 
 


Szép estét! Ilduska nem Petőfis voltam. Lehet, hogy ismerjük egymást?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok,

PeterGabi, lefüleltelek ám a másik topicon Kép Kép Én is ugyanott szültem ám. Szt. Imre rulez! Kép
Jaja, a topic egészen más, ott nem lehet követni annyit írnak, bár jóval többen vannak.

Kata, én már nem merek mondani semmit, h. kit ismerek, mert kép alaján ismerősek voltak Jamina gyermekei is, aztán kiderült, h. nem láthattam én őket a játszin. Bár csendben hozzáteszem, hogy a nevedhez tudok arcot kapcsolni, de valamiért Petőfisnek hittelek. Majd nov. 9-én, ha tudtok jönni a csoportba minden kiderül. Kép

Jó éjt!
I.
ilduska
 
 


Gabi, megnéztem a képeiteket, tündériek a gyerkek. Rózsaszínben szültél? Legalábbis a kép alapján úgy láttam, én szemben, a kékben. Kép Ez így van jól, a csajszik ott, a fiúk itt. Kép

Jamina, köszi, a torna-bemutatót elfogadom. Kép Nem tudok róla, hogy lenne babamasszázs-tanfolyam. Van egy könyvem, abból próbálom ellesni a technikát. Minden este maszírozom pár percet, nagyon szereti.

Na most már tényleg jó éjt.
I.
ilduska
 
 


Petergabi, milyen volt a Dorkanal a reflux?Azert kerdem, mert Petire is mondtak UH alapjan. De normalis bukasai voltak. A dr.no szedetett volna gyogyszert 1 honaposan. Meg jo, hogy a haziorvos is mondta, meg mas doki ismeros, ha nem sokat bukik, nem kell.
Nalatok elmult?
szerintem nekunk nem volt reflux.
Rahel
rahel
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Ildi! Sajnos nem tudom, mi van nov. 9-én!Mikor végeztél a Petőfiben? (Ha publikus!)

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!Ilduska:milyen kicsi a világ!Tényleg a rózsaszínben szültem.Te mikor és kinél?Nagyon szeretem ezt a kórházat.OLyan jó visszagondolni rá.Rahel:először is rengeteget bukott,napszaktól függetlenül,aztán az UH is látszott,hogy szinte folyamatosan nyitva volt a gyomorszája,szeegénykémnek nagyon rossz lehetett.Jó kis savazás is lehetett.Közel 1 évig gyógyszereztük,volt,hogy 1-2 hónapig úgy tünt,elmúlt de vissza jött.Akkor kezdett jobb lenni amikor már evett szilárdabbat és inkább ült,mint feküdt.Elég borzasztó volt eleinte mert féltem,hogy a gyomra és a nyelőcsöve nehogy sérüljön a savtól.De a gyógyszerrel elég jól lehetett kezelni,csak közben megszüntették sajna.Újabb vesszőfutás volt e miatt,mivel nincs más helyette.Szerencsére mára teljesen elmúlt/kop-kop/.Ha van még kérdésed nyugodtan írj,remélem Ti megússzátok,bár nem nagy tragédia.Ez még kinőhető,ellenbe a felnőtkorival.Gabi

petergabi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen az infókat mindenkinek a gyógytornásszal kapcsolatban.

Ilduska,
amit emlitettél ott a Duna múzeumnál, nem tudod, hogy ki csinálja? Ha jól értettem, akkor ott Dévény módszerrel dolgoznak, ugye? Szeretném elkérni a telefonszámot, küldheted mailen is, benne van a cim a profilomban. Köszi!

Kata,
A kislányodnak mi volt a problémája, hogy gyógytornászhoz kellett vinned? Igen, szeretném elkérni a Takács Erika számát is. Mennyibe kerül nála egy kezelés és hol tartja?

Jamina,
nem is tudtam, hogy Szaffi is hipotón volt. Az a fura, hogy én korábban nem is hallotta nagyon erről (talán csak nem figyeltem), most meg kiderült, hogy az ismerőseim körében is sok babánál volt ilyen.

Voltam kint tegnap Csolnokon az usziban. Ha valakit érdekel, november 19-én indul a következő tanfolyam. 6200 Ft / 8 alkalom Az is lehet, hogy indul "családos" csoport is, ahova mindkét gyereket el lehet vinni, ha az egyik pici, másik kicsi, mint pl. nálunk.
Ha még esetleg van kérdésetek, csak irjatok, hátha tudok válaszolni.

Szilvi,
most az Üveg étteremből hozatom a kaját. Ez is 340 Ft, de sokkal finomabb, mint a Hangyás. A baj csak az, hogy eléggé össze-vissza időben jönnek, és sokszor úgy kell könyörögni a menüért.Kép
Martin egész jól viseli, hogy osztozkodnia kell rajtam. Nagyon szereti Márkot, egyáltalán nem féltékeny rá, de azóta sokkal hisztisebb lett és elég rosszul alszik (Tókos szerint ennek a féltékenység is lehet az oka). Hát nem mondhatom, hogy könnyű két picivel, de egyszer csak túl leszünk ezen a nehéz időszakon és utána nagyon jó lesz, hogy ilyen kis korkülönbség van közöttük.
Dorka mennyi idős most? Te szoktál találkozni a Dettivel vagy a Judittal?

Réka
remka
 
 


Sziasztok!
Réka!
Dettivel és Judittal is össze-össze futunk, úgy volt, hogy Juditék pl. a héten is eljönnek hozzánk, de nem ígértem nekik semmit, mert nem tudtam, milyen lesz hétvégére a fül-nyavalyám. Dorka 19 hónapos lesz 9én. Szerintem is jó a kis korkülönbség a gyerkőcöknek. Az anyukáknak szerintem nem annyira, de azért gondolom nem kell belehalni. :-)) Nálunk nagyobb korkülönbség lesz köztük, mert vissza kell mennem dolgozni jövőre vagy 2 év múlva. :-((
Szép napot!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Réka! Itt a szám: 316-782 ( Takács Erika ) Mi azért voltunk, mert még 5 hónapos korában sem fordult meg semerre és hason nem tartotta a fejét. Elég pufi volt kiskorában és nehezen ment neki minden. 5 hónaposan elvittük, mutatott pár gyakorlatot, amit mi is meg tudunk csinálni otthon! Azt mondta, ha egy hét múlva semmi változás, akkor jön a Dévény módszer, csak azért nem azzal kezdi, mert az nagyon fájdalmas. 1 hét múlva visszamentünk és akkor már a fejét 20-30 mp-ig tarotta és egyik oldalára meg is fordult. Nagyon rendes volt, egy alkalommal 500 Ft-ot kért, és akkor még a Bánomin lakott és a lakásában tartotta! Azt hiszem, azóta elköltözött, csak nem tudom, hova! Ez volt 2003. júliusában. Bár mindent később csinált, de most 2 és fél évesen teljesen behozta magát!

Remélem tudtam segíteni! Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!

Remka, Te nem Dobós voltál véletlenül? Amennyi látszik belőled, nagyon ismerős vagy Kép Kis korkülönbségért jó értelemben irigykedem, mi is így terveztük anno... Sebaj, egyszer csak sikerül

Mi járunk a kisfiam 6 hós korától (szeptemberben volt 2 éve) úszni Csolnokra, nagyon szeretjük! Kép

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: