Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

szirom,
de jó nektek, hogy már tudjátok a nemét! Gratulálok! Hányra mentetek, sokan voltak? Videokazit vittetek, hogy felvegye a doki?
Amúgy télleg mindig nagyon rendesen magyaráz, soha nem türelmetlen, ezt én is csípom.

Évica,
Örülök, hogy minden rendben van!!! Azért mesélhetnél, milyen BKV-s élményeid voltak...

Kati,
ha olvasgatsz minket, írjál!!! Már megveszünk a kíváncsiságtól, hogy mi lehet veletek!!!

pusz,
Kriszta
12+3
Krisztocs
 


Sziasztok!

Kriszta, olyan 8 körül értünk oda, és csak pár percet kellett várni. De szerintem ez nem mérvadó, mert a múltkor 3/4 8-kor a 7-es sorszámot sikerült csak megkaparintanunk. Nem vittünk videokazit, lehetett volna? Technikailag megoldható? Igazából arra gondoltunk, hogy a mostani és a 30. heti uh között elmegyünk egy 3D-re. Talán ott meg is tudják erõsíteni, hogy kisfiú. Vagy nem azKép

Kati, én is csatlakozom Krisztához, tessék elõkerülniKép

szirom (20+3)

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom,

Akkor én mindig jól fogtam ki, mert mindig fél 8-8 körül mentünk, és nem volt senki.
Igen, lehet vinni kazit, Regirõl megvan az összes uh, és most is mondta, hogy ne felejtsek el vinni! Amúgy két éve 1000 ft-ot kért érte, nem tudom, maradt-e az összeg....

Kriszta
12+3
Krisztocs
 

 
 

Sziasztok,

képzeljétek, tegnap a Baross u-i SOTE-I-en voltam Uh-on. Kivételesen nem engem vizsgáltak (egy siket leányzót kísértem el, tolmácsolni kellett neki), amit nagyon sajnáltam, mert van 3D-s lehetõség. Sõt! Automatikusan, kérés nélkül váltanak át, állítja össze a kis hölgy a 2D-s képeket 3D-ssé! Meg is forgatta kissé. Nagyon jó volt!! Mindez mennyiért? Felvétel + egy fotó:2.500 Ft!! Jó, nem 20 perces felvétel, de nagyon tuti, szép kép és felismerhetõk az apuka vonásai!


Évica
19+3, amíg a doki mást nem mondKép
Évica
 
 


Sziasztok!

Kriszta, nem tudom, miért nem mondta a doki, mert egyébként szerintem elég jóban vagyunk vele. Lehet, hogy ez nyûg neki, te meg már tudsz a lehetõségrõl, így 20 lóval sem tudna visszatartani úgyse?Kép

Évica, és oda más is mehet? Nem csak azok, akik mondjuk ott fognak szülni? Már annyira megnézném 3D-n, hogy csak naKép

szirom
20+4

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom,

ezt még nem tudom, de rákérdeztem a 3D-s Uh topicban, hátha tudja valaki. Majd még a dokimtól informálódom, de lehet, hogy egyszerûen felhívom a SOTE Uh-t és megkérdezem.
Én is nagyon kíváncsi lennék, mert tényleg nagyon szép képet ad. Eddig, amit újságban, itt-ott láttam azok elég bizarrnak tûntek és én semmi hasonlóságot nem bírtam felfedezni a mellé tett fotóval (fotón, -ban??)
Hmm egy héttel jártok elõttünkKép
Évica, még mindig 19+3Kép
Évica
 


Szirom,

Nem azt nézem ki a dokiból, hogy nyûg lenne neki...két éve nekem se mondta, én kérdeztem rá, végülis le is tagadhatta volna...Szerintem nyugodtan szólj neki, hogy hallottad mástól!

Kriszta
12+4
Krisztocs
 


Csajok,
miért írja ki, ha a nevemre kattintok, hogy nem elérhetõek az adataim? Eddig láttam mindig, ja és új képet is jó lenne már feltennem, de már elfelejtettem, hogy kell, segítsetek!!!
Krisztocs
 


Sziasztok!

Jelenleg 15. hetes terhes vagyok és Újpesten élek. Egyelõre a SOTE I-es klinikára járok terhesgondozásra, de felmerült bennem, hogy jobb lenne ide járni a Szülõotthonba. Már csak a közelsége miatt is Kép Javaslatok orvosra, véleményre az intézménnyel kapcsolatban?

Kép
hanzika
 
 


Szia Hanzi!!!!!!! Kép

Üdv köreinkben Kép Minden okés, jól vagy? Láttam, hogy szabin vagy, de remélem, minden rendben! Én már javasoltam neked dokit, szerintem a többség õt fogja ajánlani Kép
Ugye most már rendszeresen jössz ide?

pusz,
Kriszta
12+4
Krisztocs
 


Kriszta,

szerintem az azonosító mellé a jelszót is be kellene írnod. Nézd meg esetembe, ha lusta vagyok jelszavazni, akkor nincs zárójeles név, ha veszem a "fáradtságot", mint pl Hanzi, vagy Szirom és Manó szokta szorgalmasan bepötyögniKép, akkor ott vannak az adatok. Én Nálad még sose láttam fotót! Intézkedj lécciKép
Hanzi, te tudsz vmit a SOTE 3D-s Ultrahangról? Feljebb írtam róla.
Évica 19+3
Évica
 
 


Ja, és a Segédletek - Regisztráció,Profilban tudsz 8jelszavas belépés után ) adatokat módosítani ill. képet feltenni.
Évica
Évica
 


Sziasztok!

Üdv Hanzi, jó, hogy itt vagyKép Én csak a saját orvosomat tudom javasolni, de szerintem már Kriszta is ajánlotta neked Hammersberg doktortKép Korrekt, kedves, jó humorú pasi. Még sok minden jót lehetne róla írni.

Kriszta! A nyûgöt nem rossz értelemben értettem, hanem úgy, hogy látom, hogy a kórházban sokszor nagyon el vannak havazva. De majd ráérdezek, bár most már csak a 30. heti uh jöhet számításba. Mondjuk tényleg el akarunk menni 3D-re, úgyhogy onnét lesz felvétel.
A profilod szerintem sosem volt elérhetõ mert én már kíváncsiságból rákattntottamKép

Évica, te milyen profi vagy adat-, illetve képügybenKép

Szép napot mindenkinek!

szirom
20+5

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szia Kriszta Kép

Többé-kevésbé jól vagyok, gondok voltak babócával, de remélem, hogy most már minden okés lesz. Szerdán megyek AFP-re, meg vissza a dokihoz, remélem, hogy akkor is csinál UH-t, hogy lássuk, hogy minden okés. Addig is szabin vagyok (betegácsi) és próbálok pihengetni. Bent már bejelentettem, ezt majd szóban Kép

Hanzi
16+0

Kép
hanzika
 
 


Évica!

A 3D-s UH-ról nem tudok semmit, mélyen hallgatnak róla a SOTÉ-n, viszont az UH készülékük is nagyon hiper-szuper Kép

Szuper felszereltek, viszont a csecsemõsökrõl, meg magáról a gyerekágyas osztályról inkább negatívumot hallottam Kép Úgyhogy most hezitálok - de nagyon.

Hanzi

Kép
hanzika
 
 


Szia Szirom!

Igen, róla már sok jót hallottam Krisztától Kép Én annó a Pomázy dokinál születtem, de szerintem õ már 70 után nem vállal szülést, meg aztán, milyen dolog beállítani, hogy "ha már engem világra segített, akkor tán..." Kép Kép Kép

Hanzi

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Évica, szirom,
volt nekem jó a profilom, mert már évek óta irogatok a társalgóba, és mások is látták, azért nem értem, mitõl sz.rt be...De Évica köszi az infokat, próbálkozom! Kép

Hanzi,
Okés, majd, ha bent leszel, csörizzél feltétlenül! Kíváncsi vagyok minden részletre! És gyere már te is Hamihoz!!! Kép

Képzeljétek, most éjjel a szerdai uh-val álmodtam (ami lesz), és azt, hogy kisfiú Kép Ezek után végképp kivi leszek, hátha már tud mondani valamit...

Kriszta
12+5
Krisztocs
 


Ja, amúgy, aki kiv ránk, a fotóalbumoknál a Krisztocs albuma1 néven, megtalálja az egész családot! Kép
Krisztocs
 


Sziasztok!

Újpesten nekem sose csináltak videot az Uh-ról, igaz nem is sokszor voltam ott Uh-on, csak a vége felé, merta "komolyabb", betegség feltáró céllal végzett Uh-re engem mindíg elküldötta dokim a Szabolcs utcába, mert õ nem profi Uh-os és így biztonságosabbnak érezte, gondolom. De a szabolcsban sem adnak felvételt. Így nekünk csak a 2 3D-s felvétel van, amit csináltattunk.

Hanzi!

Mi volt a baj?

Kriszta!

Én láttalak titeket! Nagyon szép családod van, még épp egy mini manó hiányzik belõle, de már nem sokáig.Kép

manó+Emma

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó,
örülök, hogy megnéztél minket, mert már kezdtem kínosan érezni magam, hogy én vagyok az egyetlen anonymus Kép

Amúgy, képzeljétek, próbáltam bejelentkezni a profilhoz, de azt írja ki, hogy adminisztrációs hiba Kép Pedig tuti a nickem is, meg a jelszavam is...
Krisztocs
 


Kriszta!

Megnéztük megint a képeket, csúcs ez a kiscsaj Kép Kép Kép

De a pocakod mekkora!!!??? Nekem pár hét előnnyel nincs ilyen nagy! Biztos, hogy egy gyerkőc lakik odabent? Kép

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok,

Kriszta! Megnéztem a képeket, nagyon ott van a kisasszonyKép A sok legbõl a legszebb kép (nekem) a 30-as, azt hiszem Szerelem a címe. Mennyi idõs Regi? És akkor most fiúcska a "nagy álom"?

Hanzi,
mi az hogy mélyen hallgatnak róla? Az Uh-s gép szerintem(ahogy láttam) egyben a 3D-t is tudja, azért látszik az is szupernek. Neked nem csináltak 3D-t automatikusan? Én a belsõ (4-es számú, sárga függönyös)vizsgálóban láttam ezt.
Elsõ gyerkõc nekem a SOTE-n született és azóta is vissza-visszaolvastam abba a topicba, semmi jót nem írnak róla. Nekem furcsa, mert semmi rossz emlékem nem maradt az ott töltött idõrõl. Lehet, hogy nagyon boldog voltam?? De ezzel itt nem foglalnám a helyet, ott már leírtam és nem is akarlak rábeszélni a Klinikára. Mert, ha ez közelebb van és nem ragaszkodsz annyira az ottani orvosodhoz, akkor inkább hallgass az itteni véleményekre, ketten is uazt az orvost ajánlják, ha jól értettem. Én sem a Klinika miatt szültem ott (valójában semmi ismeretem nem volt az intézményrõl, csak utólag találtam rá a Babanetre), hanem a dokim miatt, aki miatt most hajlandó vagyok a XI.ker-be menni szülni... innen a IV. ker-bõl. Az, hogy miért itt szaporítom a szót, a lányoknak köszönhetõ, kedvesen kisegítettek, amikor az AFP-re készültem. Aztán itt is ragadtam. Szirommal ráadásul csak kb. 1 hét választ el a nagy eseménytõlKép

Szirom,
én se tudok ám mindent technikailag. Pl, hogy lehetne több képet feltenni a profilba? Nekem mindig cserélõdik. Egyébként van egy ilyen topic a fõoldalon, aminek az a címe, hogy Útmutató a Babanet használatához. 1x végigolvastam... Sokat megtudtam belõle, mert addig csak próbálkoztam.

jajaj, felébredt a "Fõnököm"Kép
Sziasztok, Évica
Évica
 


Manó!

Vérezgettem, meg görcsöltem. Minimális lepényleválás az UH eredmény, így most pihenésre vagyok kárhoztatva.. én az örökmozgó!

De az UH-os meg a doki azt mondta, hogy nem hiszi, hogy komolyabb lesz a gond az ijedségen kívül! A párom viszont nagyon megrémült, így most már a házimunkákat is bevállalja Kép

Kép
hanzika
 
 


Hanzi!

Minden rosszban van valami jó.Kép
Kriszta!

Tényleg jó nagy poci! Vagy csalóka a kép. vagy kidugtad.Kép Nekem akkor volt az esküvõm mikor 12 hetes voltam Emmával, és semmi se látszódott a hasamon, bezzeg a mellemen.

manó
manó
 


Hanzi,
Ne kezdd Te is! Kép Az egész család azzal fáraszt, hogy tuti ikrek, mert apámnak a lánytestvérei, meg nagymamám egyik testvérpárja is az...Érdekes, hogy Reginél fel se merült ez a téma...De jó, hogy nagyobb most a pocim, mert már minden "ki van ott nyúlva". Regivel kb négy hónaposan volt ekkora. De tuti nem lehetnek ikrek, már csak kiderült volna az uh-n, nem? Kép Ha mégis, keresek egy kötelet Kép
Ádám otthon van és vigyázz rád? Nagyon helyes, megdícsérve! Kép És nem mondták, hogy mitõl volt a vérzés? Végülis meddig akarsz mókuskerekezni kedvenc cégünknél?

Évica,
Regi februárban volt két éves, és a kedvenc képeden, -ami megjegyzem, az én nagy kedvencem is-, "szerelmével" Gergõvel látható. Kép
Teljesen mindegy, hogy milyen nemû lesz, apa inkább lányt szeretne megint, de tényleg édes mindegy. Elsõre akartunk nagyon kiscsajt, az már teljesítve Kép
Krisztocs
 


Évica!

Lehet aztán, hogy 3D-s volt az UH, bevallom, akkor nekem mindig olyat csináltak és nem láttam a különbséget Kép

Majd szerdán jól megkérdezem Kép

Hanzi

Kép
hanzika
 
 


Kriszta!

Esély meglehet, mint Házy Orsiéknál.. bár ő mindezt 5 hónapos terhesen tudta meg! Kép

Jelenleg ő is itthon van, megint álláskeresőben vagyunk, úgyhogy zajlik az élet Kép

A vérzésre annyit mondott a doki, hogy mivel pecsételő volt, nem normál és erős, így lehetett attól, hogy akkor indult be a méhlepény működése a hormon helyett. Igazából rám bízta, hogy maradok-e itthon egy kicsit, viszont a körzetisem kerek-perec pihent javasolt és nem is engedett dolgozni.

Főnöknek azt mondtam, hogy ha minden okés, akkor max aug vége... tovább biztos, hogy nem!

Nekem 16 hetesen alig van pocim, és a melleim sem nyomulnak ezerrel.. bár lehet, hogy nekem majd szüléskor lesz akkora, mint másnak ilyenkor, amilyen nyüzüge vagyok Kép Kép Kép

Hanzi

Kép
hanzika
 
 


Hanzi!

Nem is tudtam, hogy Orsiéknál olyan késõn vették észre...na, most aztán mehet a para...

Sok sikert az álláskereséshez, merre keresgél? Mármint milyen körökben?

Nagyon jól teszed, ha legkésõbb augban lelépsz, de ha közben megint lenne vérzés, szerintem már vissza se menj!!!

Amúgy ciciügyben, az a véleményem, hogy minden terhességnél más, mert Regit úgy "vettem észre", hogy háromszor akkora volt, mint kéne, most meg semmi a mai napig....

Kriszta
Krisztocs
 


Szia Hanzi!

Nekem 5 hónapos terhesen is kicsi volt a hasam. A 36. hét után pedig hirtelen megnõtt a hasam, akkora lettem mint egy vemhes bálna. Nem voltam kövér, a terhesség végén is csak 65 kiló voltam, csak a hasam volt óriási.

GE
Névtelen
 


Nahát, ti hogy belehúztatokKép

Kriszta, én is megnéztem az albumodat, gyönyörû a kiscsaj meg az egész család! A pocakod tényleg nem semmi, de azért az ikreket már csak kiszúrta volna a dokiKép Egyébként anyukámnak volt úgy, hogy a bátyámmal még a végén is alig látszott, és amikor bement a szülõotthonban, nem hitték el, hogy szülni ment. Velem meg akkora pocakja volt, hogy az egész család ikrekrõl susogott(akkor még ugye nem volt uh, meg ilyesmi). Közben meg még óriás sem voltam, mert kerek 3 kilóval születtem. Mondjuk nem volt teljesen alaptalan a reménykedés, mert nagyon sok ikerpár van a családbanKép Mi is tartottunk ettõl egy kicsit, mert elsõre azért jobb a békesség szerintem, de egyelõre megúsztukKép

Manó, te nem voltál rosszul az elején? Mert én nem mertem bevállalni egy esküvõt az egész napos hányingerrel és aluszékonységgal. Pocakkal pedig már nem akartam, meg 12 hetesen szerintem már nekem is simán látszott. A 80A-s melltartóból pedig mostanra 90D lett, kicsit ki is billentem emiatt. Szóval nemcsak a nadrágok nem jók, hanem egy halom felsõ sem.... Jövõ nyárra lefogyok és majd akkor noszaKép

Hanzi, de most már minden ok? És vissza akarsz menni még dolgozni?

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Kriszta! Szerintem ez csak az orvost jellemzi, úgyhogy no para Kép

GE! Akkor nem aggódom annyira Kép Baba biztos van a pocimban, mert láttam.. élt ezerrel és nagy orvosellenes mint az anyja ;-) De nem tetszett neki az UH Kép Csak úgy mocorgott Kép Egyelõre lapkiadós, internetes, hirdetésszervezõs munkákat. Tudod, neki kommunikációs diplomája van... szvsz sokat nem ér, sajnos Kép

Szirom! Igen, szeretnék. Van egy-két dolog, amit nem szívesen hagynék ott csak úgy félbe.. én már csak ilyen vagyok Kép Meg aztán nyáron nem átok a légkondi :D Arról nem is szólva, hogy még a babóca születése elõtt a diplomamunkámat is össze kéne hozni, ami egy céges rendszerrõl szól.. utána már csak a diplomázás legyen hátra.

Kép
hanzika
 
 


Mostanra mindekitöl búcsúzom, megyek meglátogatni a család többi gyermektagjait hétvégén - azaz az unokaöcséimet, akik már nem is olyan kicsik Kép

Éljen a gyereknap! Kép

Jó hétvégét!

Kép
hanzika
 
 


Hanzi,
hát igen, elvileg a doki hibája, de már olyanokkal rémisztgetnek, hogy mi van, ha egymás mögött vannak...mint laikusnak, elég idétlenül hangzik, de lehet, hogy van ilyen????
Ádám is volt veled uh-n? Télleg, mocorog már?

Szirom,
Köszi a dícséretet! Kép Remélem, tényleg nem lesznek ikrek, nagyon nem szeretném! Pedig kiskoromban mindig azt akartam, de hamar megtapasztaltam egy gyerekkel is "sok" néha...Még, ha elsõre jön össze, nem is olyan rossz, le van tudva két gyerek, de így......Kép Amúgy Regi is pont 3 kg-val született Kép
Mikor lesz az esküvõtök? Nekünk akkor volt, mikor 16 hetes voltam, és pont a templomban mozdult meg elõször!

Kriszta
Krisztocs
 


Jó hétvégét neked is, Hanzi!

Télleg, ki mit csinál hétvégén? Mi megyünk cirkuszba, szerintem jobban várjuk apával, mint a gyerek Kép
Krisztocs
 


Szirom!

Mi nem így terveztük az esküvõt. December közepén jelentkeztünk be az anyakönyvvezetõhöz, és januárban "készült" Emma.Kép Így nem volt mit tenni. Nem véletlen baba, csak az elsõ hónapban "összejött" ahogy nem védekeztünk, ezt nem gondoltuk volna.De szerencsém volt, mert nem voltam rosszul egyáltalán. Nekem csak a melleimen látszott, azok nõttek pár számot, pedig addig se panaszkodhattam, így alig találtam fehérnemût az esküvõre, tök ciki volt. Elõtte 75 C, az esküvõre meg a 75 maradt(de jó is lenne maKép) de a kosár nõtt 3 számot.Kép A menyecske ruhából újat kellett választani, a menyasszonyit szerencsére ki tudták engedni, mert persze még mindkettõt decemberben kiválasztottam.

Kriszta!

Hú, akkor neked tényleg van esélyed ikrekre. de az UH-on gondolom már látszódna. Bár mégelég az elején tartasz.Kép
A férjed másodiknak is lányt akar? ritka ez férfiben, általában fiú mániások.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó,
Nálunk is így volt az esküvõnél, hogy már le volt foglalva a ruci, mikor terhes lettem...igazság szerint nem is tetszettem már a ruhában, de akkor mindenben dundinak láttam magam Kép
Szerintem is az uh-n már látszott volna, mert egy baba mindenképp látszott, és egy szivecske volt "csak"...
Igen, lányt szeretne, bár Neki van már egy fia az elõzõ házasságából, igaz, ritkán látja, de ennek ellenére is lányt szeretne. Azt mondja, hogy már mindkettõt "megtapasztalta", és hogy egy kislány teljesen más, bújós, "szerelmes" apuciba stb. Legalábbis Regi ilyen és azt akarja, hogy két ilyen ricsaj lógjon rajta Kép

Kriszta
Krisztocs
 


Kriszta!

Ne hülyéskedj már! Vékonyabb vagy az esküvõi képeken mint én valaha is voltam.Kép

Második házasság? Olyan fiatal a férjed a képeken, hogy eszembe nem jutott volna! Nem mintha baj lenne, én apukám 3. házasságából születtem.Kép
De akkor azért már értem az okot, egy fiú már van, aki viszi tovább a nevet, így könnyû.Kép Amúgy tényleg imádják az apucik a lánykákat, de azért 1 fiút valahogy mind akar.Kép

Manó
manó
 


Sziasztok!

Az én kispapim tisztára oda van, hogy fiú, baromi boldog veleKép Mondjuk így is képzelte, de nem kételkedem abban, hogy a lánynak is örülne marhára. Azt mindenesetre látom, hogy a tesóm kislányát imádja, úgyhogy nem aggódtam egy percig semKép

Kriszta! A baba elõtt már biztosan nem lesz esküvõ. Leírom, miértKép Amikor kiderült, hogy terhes vagyok, épp leszakadt a félméteres hó, és még baromi sok volt vissza a télbõl. Akkor átbeszéltük, hogy összeházasodjunk-e most. Vacakul is voltam, ahhoz pedig, hogy ne látsszon, sietni kellett volna a szervezéssel. Nagy is a család, kihagyni meg nem lehetne õket belõle, meg nem is szeretném. Ráadásul jó messze van a 2 família egymástól, az enyémek a jugoszláv határnál meg Szekszárdon laknak, a párom családja Tiszafüreden. Melyiket utaztassuk a világ végére? Mi valahogyan mindig azt terveztük, hogy nyáron lesz esküvõ, itt félúton, a Szentendrei-szigeten, kibérelünk a családnak egy halom nyaralót, hogy jót pihenhessenek a buli után. És a kedvenc éttermünkben tartjuk, oda viszont télen nem fér be száz ember, legfeljebb nyáron, a terasszal együtt. Szóval ez nem jött volna össze, úgyhogy elhalasztottuk. Nem teljesen így képzeltem, de nem is bánkódom, mert a baba mindennél többet ér. A papája pedig egy tündér, úgyhogy így is minden okKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Micsoda nyüzsgés volt itt délután, mióta itt hagytam a gépet!!

Kriszta, nekem is van egy "rémtörténetem" ikrekre: Anyuka 2. terhessége, kiírás elõtt 2 nappal magzatvíz el, õ be a kórházba, 2-2,5 óra múlva megszületeik a 2. lánya. Aztán szólnak neki, hogy ne szálljon le, mert lesz itt mégegy baba...Kép Mama padlót fogott, bár gyanús volt a sürgés-forgás körülötte, amikor szülni jelentkezett. De nem volt idõ elmélázni, mert megszületett a 3. lánya is... Név persze semmi, szülésznõ ingázott apa-anya közt, hogy na, hogy fogják hívni?
Mielõtt bárki is elfehéredne az eset olvastán, megjegyzem, a történet picivel több, mint 34 éves. Uh a habokban. Szívhang pedig tutira kettõ kellett, hogy legyen max. 1xre dobbantKép Ja és az a 3. lányka én voltamKépKépKép

Kriszta gondolj bele ennyi erõvel nem csak Te aggódhatnál a többes állapoton, hanem bármelyikünk! Engem a férjem megjegyzése ilyesztett meg (még mielõtt elõször mentem volna dokihoz), miszerint nagyobb a pocim, mint Kornéllal ilyenkor volt. Persze 2. terhesség, lazábbak a szövetek stb. egyébként ezidáig kevesebbet híztam, mint elsõ alkalommal és mégis valóban nagyobbnak látszik.

Szirom, óriási buli lesz akkor az esküvõ, jó ötlet az elszállásolásra, pihire a nyaralók lefoglalása.
Évica
Évica
 
 


Manó,
Mindig ezt "kapom" meg, hogy mit ugrálok a súlyommal, de tudod általában úgy van, hogy az ember önmagához képest hasonlitgatja magát. Szó se róla, most se vagyok lelkibeteg, de Regivel 50 kg-ról indultam, most meg 60-ról...Kép És az az érdekes, hogy a plusz tiz kg az a szoptatás befejzése után jött rám. Szülés után visszamentem 50-re, és 7 és fél hónap után szépen feljött 10 kg...
Párom egyébként 30 éves, úgyhogy nem a legfiatalabb kategória, az esküvõnkön 27 volt. Vagy ennél is fiatalabbnak tûnik? Kép

Szirom,
igy már érthetõ, nálunk is jó nagy a család, kb kilencvenen voltunk az esküvõn...És mit terveztek, mekkora legyen a picur a bulin? És télleg az összes rokonnak nyaralót béreltek??? Nem lesz az kicsit sok(k)? Kép

Kriszta
Krisztocs
 


Kriszta!

Akkor helyesbítek, érettségikor voltam én is 50 kg.Kép De ma már megelégednék olyan 55 körülivel, de még attól is írtó sok választ el.Kép
A férjed fiatalnak néz ki, de az a jó!!! Azért nem 20-nak néztem, csak ma ahhoz van az ember lánya szokva hogy a férfiak nagyon nehezen adják be a derekükat.Kép Egyébként az én férjem is 27 volt az esküvõn.Kép Illetve inkább 26,5.

Évica!

No lám, csupa iker esélyes. már ha ez öröklõdik.Kép Én egyébként viccen kívül nagyon szerettem volna 2 petéjû ikreket, de nálunk sehol semmi ilyesmi a családban.Kép Meggyõzõdésem hogy az ikrek jobb gyerekek és nem olyan nehéz velük mint ahogy az 1 gyerkõc alapján gondoljuk, mivel õk az elejétõl ketten vannak, sosincsenek egyedül, ez fõleg már pár éves koruktól hasznos.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó,
nem öröklõdik, mert 2 petéjûek vagyunkKép és ne tessék itt kárörömködniKép De, hogy megnyugtassalak, elõttünk sem volt a családban ikerpár...és a nõvérem után következtünk miKép Igaz azóta neki is vannak iker fiai, de õk is 2 petéjûek. Tehát ott is véletlen a dupla megtermékenyülés. Legalábbis az én ismereteim idáig terjednek. De ez már egy ikres topic témája lehetneKép

Egyébként az ikerségrõl is tudnék mesélni, meggyõzõdésbõl...Képés azért perszeKép is.
Évica
Évica
 
 


Sziasztok, mindenkinek jó reggelt!Kép

Hogy én milyen boldog lennék, ha az lenne a gondom,hogy 50 vagy 60 kilóKép Na jó, Kriszta, tudom, hogy mindenkinek a sajátja számít, igazad van. Az esküvõrõl csak annyit még, hogy valószínûleg megoldható a szállás, ha nem is különálló házakban, hanem vannak itt Horányban nagyobb üdülõk, ifjúsági táborok faházakkal, vállalati üdülõk, ilyesmi. Egyébként szerintem jövõ nyáron lesz itt az ideje.

Évica, én olyat még nem hallottam, hogy a kétpetéjû ikrek esetében nincs öröklõdés, és én nem is hiszem: nálunk az anyukámék ikrek, a nagymamám testvére szült ikreket, anyukám tesójának vannak ikrei, egy másik tesójának pedig az unokái lettek ikrek. Mindenki kétpetéjû, néhol fiú-lány páros, de az tény, hogy sehol sem elsõ szülésre.

Manó! Én nem tudom, hogy jobb gyerekek-e az ikrek: anyukám középsõ ujjának utolsó percét az ikerhúga 3 évesen lemetszette kisbaltával véletlenülKép

Tényleg, nevekkel hogy álltok? És még valami, ti jártok tornára vagy valami felkészítõ tanfolyamra? Én mindig elfelejtem megkérdezni a doki bácsit, közben meg szalad az idõ!

szirom
21+1

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a hétvége? Nekünk nagyon jól, szinte végig jöttünk-mentünk, voltunk ligetben, cirkuszban, szupi volt! Annyira, hogy Regit ma úgy kellett kilenckor felkeltenem, nem bírt magához térni Kép

Szirom,
ez a baltás sztori nem semmi...Ti Horányban laktok? Az nem valahol Ajka felé van? Csak azért, mert már többször hallottam Horány nevét a páromtól, Õ ajkai Kép

Nevekrõl nálunk még semmi hír, majd ténylegesen akkor akarok filózni, ha tudjuk a nemét. Persze, tudom, hogy szülésnél akkor is mindkét nemre kell név, de azért ha már mond valamit a doki, valamelyik "területre" erõsebben koncentrálhatunk Kép

Én az elsõ terhességnél meg most se járok semmi tornára, se tanfolyamra. Regivel csináltam itthon a Kállai Ildikós tornát, az szupi volt, most meg elég nekem a "Regi-torna" Kép A felkészítés meg azért jött ki jól, mert a páromnak ugye van már egy fia, és akkor õ járt, szóval tanfolyam nélkül is bejöhetett a szülõszobára, mert a doki csak ráfirkantotta a kiskönyvre, hogy elvégeztük Kép

Hogy bírjátok, hogy megint ilyen meleg van? Én kivagyok már most...valahogy ilyenkor nehezebben kapok levegõt, alig élek Kép

Kriszta
13+1
Krisztocs
 


Sziasztok!

Mi tele voltunk vendégekkel, köztük egész kicsikkel, úgyhogy próbáltam "szokni" a helyzetetKép Különben klassz volt, csak kicsit megrémített, hogy a teraszunk küszöbén az összes kölyök megbotlott és hasraesett. Eddig nem tudtam, hogy ez ekkora akadály...

Kriszta! Horány a Szentendrei-szigeten van, a pesti oldalról Dunakeszivel, a budairól pedig Szentendrével egy magasságban. Elvileg üdülõterület, de sokan lakunk kint. Egy külön világ, komppal járunk dolgozni meg vásárolniKép És a meleget sem nagyon érzékelem, mert ez egy õsfás, óriási fenyõk meg más fák között élünk, a ház kb. olyan, mint ha légkondi lenne benne. Kánikulában pedig miattuk és a Duna miatt néhány fokkal eleve hûvösebb van, úgyhogy jó nekem és nem akarok innen menni sehovaKép Mondjuk nincs is messze semmitõl, reggeli csúcsban a kórház most legutóbb 22 perc volt Káposztás felé.

Egy kazettát én is vettem, de olyan ritkán van hozzá kedvem, inkább sétálok. Az persze nem ugyanaz, tudom. Felkészítõ tanfolyamra viszont én még sosem jártamKép Az most hasznos vagy nem hasznos?

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom,

ebbõl is látszik, hogy az ismereteim hiányosak (erre utaltam is), de én tényleg úgy tudtam, hogy az egypetéjûség az, ami öröklõdhet genetikailag, a két pete megtermékenyülése az tök véletlen illetve peteérés serkentõvel nagyobb rá az esély. De most kíváncsiságból utánanézekKép

Tegnap a Szigeten voltunk kint. Ahogy kiértünk Kornél elaludtKép és még Hevesi Tamás "zajongása" se tudta felébreszteni. Annál inkább egy visító hangú néni, aki az elkóborolt kutyáját hívogattaKép
Kriszta, milyen volt a Ligetben, voltatok a Babaréten?

Évica 20+0
Évica
 


Évica,

Mindkét nap a ligetben voltunk, szombaton jobb volt, mert negyedannyian voltak kb, úgyhogy lehetett nézelõdni, meg kiélvezni mindent.
Vasárnap azért mentünk oda, mert cirkusz után, meglestük a Babarétet, de elég hülye idõpontban mentünk, mert kb két óra volt, és vagy elmentek már többen, vagy még nem jöttek ki. De azért ismerõsök így is voltak! Nem voltunk ott sokat, kb fél órát, mert elég nagy tömeg volt, viszont játék alig, szóval ott nyomakodott ezer gyerek kb négy csúszdáért...
Kaptunk ingyen Nivea termékmintákat, meg volt szoptatási tanácsadás, na ezt nem vettük igénybe...Kép

Kriszta
Krisztocs
 


Sziasztok!

Látom, mindenkinek jól telt a hétvége Kép Mi a telken voltunk, szombaton bográcsozás kicsiny családommal (szülők és tesócsalád - így 8 és fél fő), vasárnap meg nálunk grillparti gyereknap alkalmából. A skacokat még a hatalmas vihar és zuhé sem tántorította el, sőt a párom is beszállt a buliba Kép Kép Kép Nem csoda, hisz sokszor olyan, mint a 8 éves unokaöcsém :D

Krisztocs,

Ádám még nem volt velem UH-n, mivel idáig kettőn voltam. Az egyik a felismerő UH (vagy hogy a csudába híjjjják), a másik meg amikor panasszal mentem a dottore bácsihoz. Majd 13.-án megyek a genetikaira, tán akkor bejöhet - remélem Kép Babóca szerintem mocorog, bár nem esküszöm meg rá - még nincs benne tapasztalatom, mint neked Kép

Hanzi
16+

Kép
hanzika
 
 


Hanzi,

Nálatok hogy bográcsoztatok? A lakótelepen? Kép Na jó, gondolom a telken, nem?
Már mocorog babóca? Kép De jó! Hát én elõször ilyen bugyborékolás-szerût éreztem, aztán meg egyértelmû rúgást Kép
Most töltöd a 16. hetet? Mikor mész AFP-re?
Látod, ha jönnél a dokimhoz, Ádám már kb háromszor láthatta volna bébikéjét, õ mindig behivja még a magánrendelésen is az apócákat Kép

Kriszta
Krisztocs
 


SziasztokKép

Nagyon jo, hogy mindenki ilyen jol van, meg hogy ilyen elenk a topik. Mult het kozepe ota nemigen jatram erre, jo volt olvasgatni benneteket.
Jo, hogy Nektek ilyen eskuvoi elmenyeitek, problemaitok vannak. Sajnos mi egy nagy vita heveben lemondtuk ket nappal azutan, hogy bejelentkeztunk. Ezt az elso idot egyebkent is viharosan eljuk meg sajnos sokat vitazunk. De egyebkent meg tunder, bekeidoben meg ugy el vagyok kenyeztetve, hogy csuda. De most mar lassan elmulik az elso harom honap igazabol mar jol erzem magam, remelem minden rendbe jonKép
Amugy nekem is nagyon bejon Hami parom mar ket ultrahangon is ott volt. Az utolso annyira meghato voltKép Nem is szamitottam ra, es a kepernyon a kis pont helyett vegre egy izgo mozgo kismanot lattunkKép Jol el is kezdett folyni meg a konnyem is. Azota erzem magam igazan Kismamanak, elotte olyan megfoghatatlan volt az egesz. Mar jo parszor megneztem a videot, amit csinaltunk rola. Elso este a kezeit meg a labacskait szamolgattam, mert nem lattam a masodik kezet es addig nem tudtam elaludni, amig meg nem lattam. Negyszer porgettem vissza, mire talaltam egy olyan reszt, ahol latszik mindket kezeKép
Lanyok talit szervezunk valamikor? Valaki tudja, van a Medicoverbe 3D-s ultrahang? En is szeretnek majd elmenni, meg jo lenne tudni a baba nemet is minel elobb. Eleinte lanyt szerettem volna inkabb, de most mar csak orulok a kis Mocorgonak akarmi lesz isKép

Vigyazzatok magatokraKép
Mese
Mese
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: