Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsi,csak gyorsan a kérdésekre válaszolok,mert bármikor kelhet a pici kajcsizni.

Szóval.Nem,nem lepődtem meg az ikrek hallatán,sőt titkon reméltem is,hogy azok lesznek.Lombik babák,a 6. beültire sikerültek.Ráhel is az.Mindenképpen akartunk 3. gyereket és úgy voltunk vele,hogy az ikrek után gyorsan vágjunk újból bele,mert ki tudja mikor jön megint össze.Én sem leszek már fiatalabb,35 vagyok és ezért sem akartam várni éveket a kistesóval...Aztán milyen a sors,Rasikám rögtön összejött.
Az ikreknél a 29. héten el kezdett nyílni a méhszájam,onnan kórház.A SOTE II-n feküdtem és szültem.Két hetet bírtunk egyben maradni,a kislányom burkot repesztett,elfolyt a magzatvizem és vittek császározni.Ez a 31+5. napon volt.A kislányom 1740g-mal és 47cm-el,a kisfiam 1820-g-mal és 45cm-el született.Hála az égnek semmilyen komplikáció nem adódott,a PIC-en is csak 5 napig voltunk,utána 2 hét "hízlalda" kövezkezett és mehettünk haza,amikor elérték a 2kg-ot.Most már agy culák,szépek,okosak,nyoma sincs annak,hogy "kismacskák" voltak. :D Ha esetleg kiváncsiak vagytok a gyerekeimre,akkor a vonalzim alatt a www-re kattintva megnézhetitek a képeket. :wink:

Megyek is,végszóra nyekergés van.

Ági

pálgi
 
 


Csak gyorsan belenéztem a képekbe, mert megyünk sétálni még egyet. Nagyon szépek a gyerekek, s te... tiszta szexi és szép vagy kismamiként, anyaként... gratulálok!!! Idegen csinálta a képeket? Műtermi? Vagy ismerős? Csoda szépek!!!
Tündéri család vagytok és ne haragudj, de nyoma sincs annak a 35-nek, simán mondanék jóval kevesebbet!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szoktam gondolkodni, hogy milyen jó lenne, ha ikreim lettek volna, de azért le a kalappal a kedves anyukák előtt az első pár hónap, évben, meg 18éves korukig. :lol: Néha 1 gyerekkel alig bírok, nemhogy kettővel :shock: azt sem tudom mit kezdenék velük.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 

 
 

Pálgi!


6.-dik beültire sikerültek???? Azta!!!! Akkor te nem adtad fel....Pedig én azt hittem 5 után már nem szokott összejönni. Megnéztem a képeiteket gyönyörűek vagytok.
Mi az iwiw-en vagyunk rajta akit érdekel megadom a nevem priviben de én is megkereslek titeket iwiw-en ha gondoljátok, írjátok meg privi-ben milyen névre keressek és megnézem.

Amúgy nagyon durva történeteket meséltetek lányok. Ezért félek egy harmadik babát szülni, hogy félnék ha vele bármi történne...Bár tudom ez hülyeség hiszen bármelyik babával történhet rossz.
Képzeljétek most volt itt a védőnő, annyi idős mint én és az 5.dik gyermekével terhes, tök irigyeltem hogy újra babát vár de azért nem biztos hogy lennék a helyében, mert 5 az nekem már durva, sőt mondta hogy még akar hatodikat is....
Ja és 4 fia és 1 lánya van, úgyhogy lehet hogy velem is ez volna ha akarnék még egyet hogy a két fiam mellé kapnék egy harmadikat is!!! :D
Persze nem baj de akkor már inkább egy kislányt mert az még nincs, bár persze a két fiamat nem cserélném el 20 lányért se, csak mégis harmadikra talán jó lenne.Na de azt hiszem inkább maradok a kettőnél. :roll: De azért álmodozni még lehet nemigaz??? :lol: :wink:
csézjang
 
 


Csézjang írtam privit.
Nekem van fotoalbumom, meg blogom, meg mindenféle, de évekkel ezelőtt nyúltam hozzá mind ehhez. Rendezetlen már, nem friss, ezért nem is szoktam megadni, vagy reklámozni. :oops:

Én nagyon nem szerettem volna fiút még így másodszorra sem, bár eljátszadoztam a gondolattal, de nem... nagyon lánypárti vagyok. Meg most még egy kis gazdaságosság is közrejátszott, hiszen egy lánynak megvan mindenem. Nekem valahogy furcsa egy kis kukis, nem tudom mit kezdtem volna vele, a férjem fiút szeretett volna először is most is, de nekem nagyobb szerencsém volt. :lol:

Nem is mondtam!!! Csütörtökön 14órakor megyek Szuromihoz. Nagyon örülök, csak nem akarok előre inni a medve bőrére...
Akik ismerik: hogy s mint adjam be neki a történetet, úgy hogy vállaljon is???

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Nszoke!


Sztem vállalni fog Szuromi , mert ő tök rendes.

Amúgy a férjem szeretett volna másodszorra kislányt, de én mindig éreztem/ már kislány koromban is/hogy nekem 2 fiam lesz. Anyukám mindig nevetett a megérzésemen hogy ez hülyeség mert megérzések nem léteznek, aztán ő lepődött meg legjobban rajta hogy tényleg 2 fiam lett. Már a férjem sem bánja,hogy a második is fiú lett.

Amúgy a ruhakérdéssel mi is így voltunk, ráadásul mindketten tavasziak az egyik áprilisi a másik márciusi így teljesen jók a nagy fiam ruhái a picire így ezzel szerencsénk van!!!

Én meg lányt nem tudnék elképzelni magamnak, mert megszoktam a fiamat, hát igen a fiúk verekednek, autóznak, fociznak meg kiabálnak egész nap, de már megszoktam. Egy lány biztos csendesebb csajosabb, habár a tesóm kislánya kitesz 3 fiút is.

Amúgy a fiúkat is lehet ám imádni, mert ahogy odabújik hogy imádlak anya, téged foglak feleségül venni majd ha nagy leszek, na ilyenkor olvad a lelkem, szóval én imádom a fiaimat.
Akinek lánya van az azért jó mert felnőttként egy lány sztem sokkal anyásabb amíg a fiúk hamarabb kirepülnek és önállósodnak. Bulik, csajok, haverok ez lesz a fontos és hát így van ez rendjén, de azért biztos egy picit szar lesz hogy már nem én leszek számára a legfontosabb 20 éves korában.
De igyekszem majd jó anya lenni és nem rátelepedni a fiaimra mert hányok az olyan anyáktól és az olyan fiúktól is akik anyuci szoknyája mellett ülnek még 40 évesen is. Na erre majd nagyon figyelni fogok a fiaimnál hogy ne rontsam el. :D
csézjang
 
 


Szép jó estét mindenkinek!

Én hiszek a megérzésben mert én minimum 2-őt, de lányt álmodtam magamnak mindig is. Hát úgy néz ki így is lesz.

A fiúkkal kapcsolatban ez hiányzik nekem, hogy állítólag anyásak míg a lányok apásak, ezért az érzésért jó lenne egy fiú, de a lányom is bújik, imád, sőt néha én leszek a férje neki is... :oops: :lol:
A lányom nekem is egy ördög. Ma meg főleg bemutatkozott úgy ahogy még nem is ismertük, olyan hisztit csapott, azt hittem zuhany alá nyomom :shock:

Énmeg arra leszek kíváncsi milyen anyós leszek, az ismerőseim körében minden pasi fasírtban van az anyósával, mindegyik ellen áskálódnak valamelyest és nem szeretnék ilyen lenni. Szerencsére a férjem meg anyám, nagyon jól kijönnek az első perctől, mint anyja fia. Örülök neki nagyon, mert férj nagyon tartott anyóstól.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Nszoke érdekes ez a megérzés dolog.
Én mindég fiúrol álmodtam,hogy nekem bizti kukacosom
lesz és Balázs lesz a neve! :D
Most pedig már el sem tudom képzelni,hogy milyen lenne kisöcsivel.

Mi is álmodozunk egy harmadik gyerkőcröl.De valszeg nem lesz.
Nehéz a világ,felkell nevelni ezt a kettő csemetét is! :D

Hogy milyen anyós leszel? :lol: Hát az majd attol függ,hogy milyenek lesznek a vejeid,a lányaid veled szemben.Sztem sokmindentől függ.
Anyukám és párom között bizony már voltak surlódások.
Alapvetően a férjem nyugodt ember.

Általában azért az anyósok jobban kijönnek a vejeikkel,mint a menyeikkel.
Sajnos az én anyósom már meghalt,jó fej volt,de azért köztünk is volt vita.Nem is kicsi.Majdnem a kapcsolatunkba került./akkor még nem voltunk házasok/

Csézjang hááát bizony az én Fruzsóm is kiabál,autózik,motrozik,mindég mozgásban van.Nagyon csintalan kiscsaj,akaratos/mint az anyja/De azért kiscsajos is,mert imád szép lenni,illegeti-billegeti magát a tükör elött. :D
Ez a szoknya mellett ülős fiú szarul hangzik.De én is ismerek pár illetőt,aki ilyen.
Féltem,hogy az öcsikéjeim is ilyenek lesznek,de mára már felszabadultak.15 és 17 évesek.Én voltam a pótanyjuk! :lol:
Küldd a neved priviben :D

Gondolom,hogy Pálginak nem könnyű 3 pici gyerekkel.
De most túljut a nehezés és csak könnyebb lesz!
Igaz Ági?
6.-dik beültit már nem ias finanszirozza az ország igaz?
Húúú,elképzeltem,ahogyan leírtad a gyerekek napi cselekedeteit és jót mosolyogtam rajta! :D

Már nagyon várom,hogy Hanna és Fruzsó együtt játszanak! :lol:
Bizti lesz minden!Addigra megcsináljuk a gyerekszobát,még nincs kész.

Nszoke sajnálom a férjed tesóját! :(

Tünci remélem,hogy semmi komolyabb nincs Bátor lábával.
Biztos könnyen megoldódik ha gond is van egy kis tornával.
Szépen fejlődik Bátor,szép súlyt hízott/a másikban olvastam/
A bukást pedig majd kinövi!
Örülök,hogy van tejcsid,hajrá,szoptassál ameddig birsz! :D

Azthiszem ma már Viki szoptathatta is a kisbabóját!
De jó neki!!!!! :D :D :D

Jaj,Hannám kipatogott,valami allergia.
Csak tudnám mire.Tápot iszik és vizet.Mosóport nem cseréltem,öblitőt sem.Sok folyadékot kell innia,kiürül remélhetőleg a szervezetéböl.Jáááj....

Mindenkinek jó éjszakát kívánok!

Kép
Kép
szintus
 
 


Jó reggelt!

Hú csajok, ha jól számolom ma jön haza KVIKI a babával a kórházból !!!!!! Hát elrepült ez a 3 nap, pedig még hogy félt szerdán.... :D
Tisztára én is így voltam ezzel!!! Én is a negyedik nap reggel jöhettem haza, gondolom ő is.Nagyon várjuk a beszámolóját!!! :)

Kikocsen

veled mizujs, hogy bírod még??? :lol:
csézjang
 
 


Nszoke


Lehet hogy béna vagyok de nem találtalak iwiw-en, milyen várost keressek?
csézjang
 
 


Szintus!


Hát teljesen igazad van, az hogy milyen anyós leszek majd rajtam is múlik de a lányokon is.Bár ez még odébb van! :D

Hát igen amikor éjjelente nem alszom akkor nem akarok valahogy még egy harmadik babát is...csak ALUDNI!!!!!! :D
Persze nem ezen múlik hanem ahogy te is írtad azt a kettőt is fel kell nevelni...de azért olyan jó álmodozni! :roll:
csézjang
 
 


Sziasztok!

CSézjang bejelöltelek.
A Jánosból hétvégén is haza lehet jönni? Tehát 4.nap mindegy hétköznap vagy sem? Ez nagyon jó, utálok kórházban lenni. Ha nem itthon aludhatok végem van.
Más: már írtam korábban, hogy barátnőm szülni fog, és
tegnap előtt megszült. Nagyon büszke vagyok rá, csodaszépszülése volt, annyira akarta a simán, természetesen szülést és sikerült neki. 3héttel előbb jött a baba. Kislány lett. Első gyermeke és ami a legjobb 1óra 40perc az első fájástól a baba érkezésig. Modtam neki szerintem tök szerencsés. Túlélte a gátseb ami fáj neki, amúgy jól vannak.

Ja és nagyon örül mert hogy még 3évig lehet gyesen, nem csak kettőn a törvénymódosítás miatt.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Nszoke!

Igen, én is hétvégén , pontosabban szombaton jöttem haza. Ráadásul a dokim 1 nappal korábban engedi el a császárosokat mint a többiek úgyhogy tök jó! :)
csézjang
 
 


Nagyon jó! Hogy hazaenged. Nekem Zsebinél nagy szerencsém volt a dokival, mert hétfő délután született, s szerdán este már itthon voltam :lol: de nem hivatalosan, papíron, a következő szerdán 9napra engedett haza, a gáz csak annyi volt benne, hogy külön szobába voltam, s ki kellett érte csengetni a napidíjat hiába nem voltam ott :cry: Mondanom sem kell, azonnal gyógyultam!!! Hazajöttem, óriási kényelmes zuhanyt vettem, s a saját ágyamba, a saját wc-n, már szerdától úgy néztem ki mint akit nem is műtőttek.

Az Alkotás útra kell menni ugye? Nagyon izgulok, hogy vajon mit mond!? Meg hogy egyáltalán én mit mondjak neki.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Nszoke!


Édesek a képeitek! :wink:

Arra gondoltam hogy KVIKI már biztosan otthon van, az első éjszakája otthon, emlékszem én alig vártam hogy végre a saját ágyamban aludjak, úgy fájt a derekam a kórházitól...


KIKOCSEN!


Te hogy bírod még???
:D
csézjang
 
 


Nszoke!

Mikorra jelentkeztél be Szuromihoz? az a MOM-ban van, azt nem tudom milyen út.
Szerintem simán elvállal nem lesz semmi gond, mondhatod hogy többen ajánlották és ezért hozzá járnál ezután.Nem?
csézjang
 
 


Szisztok!

Csézjang! Én is néztem nálad, nagyon édesek vagytok, szép kis család így 4esben. Nekünk a képeink elég régiek, mindig csak mondom, ígérgetem mindenkinek hogy teszek fel, aztán valami mindig fontosabb :oops:

Csütörtökön 14óra. A Mom a Bach csomópont után van ugye? Mert mindig keverem a Mammutot meg a Momot, tehát ez az ami nem a Moszkvánál van? És a Momba kell bemenni? Ott merre, hányadikon...stb?
JA és olvastam nlcafé, vagy valamilyen fórumon, csak a googleba írtam be, a doki nevét, hogy állítólag, január óta a Kútvölgyiben van és a Kútvölgyi pedig talán márc31 vagy ápr30tól magán, olyasmi mint a schöpf mérei volt régen, tehát egy szülés 380ezer ft vagy mennyi. De nem értettem, hogy lehet Szuromi a kútvölgyiben fél milláért, ha Kvikit csütörtökön szülesztette???!!! :shock:
Pedig Szuromiról volt szó, többször is elolvastam.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Nszoke!


Nyugodj meg, Szuromi a Jánosban van hiszen én is ott szültem nála 6 hete, azért olvastad ezt róla mert ősszel tényleg úgy volt hogy átmegy a Kútvölgyibe ezt nekem is mondta az egyik vizsgálatkor, de aztán 2 héttel később amikor ismét mentem hozzá már mondta hogy mégsem megy mert nem tetszett neki a Kútvölgyi ezért marad a Jánosban.
Szóval maradt a János kórházban, és a MOM-ban rendel magánban.
Igen a MOM a Bach csomópontnál van azt hiszem a Moszkva téri az a Mammut.
Ha felhívod a MOM-ban a recepciós csajt kedvesen elmondja hogy pontosan merre van a rendelő/ én is eltévedtem párszor a MOM-ban/ azt hiszem vagy a földszinten van vagy az első emeleten,....nem tudom hirtelen mert mindig máshol parkoltunk néha a mélygarázsban, néha a MOM mellett az utcában.Bocs de tájékozódásból tök béna vagyok....
Ráadásul a MOM-ban két Medical center van és én egyszer a másikba mentem, csak aztán vettem észre hogy az fogászat... :oops:

Egyébként nem nehéz megtalálni, csak én azért bénáztam mert egyáltalán nem szoktam a MOM-ba járni és én ezekben a plázákban mindig eltévedek annyi kis utca van....de ne izgulj te megtalálod mert én extra béna tájékozódó vagyok! :D
csézjang
 
 


Sziasztok!

csak gyors bejelentkezés!
Megszületett Kaszás Richárd Péter ápr. 22-én, 8:41-kor, 3750 grammal, 55 centivel! Gyönyörű baba! Tegnap délelőtt jöttünk haza, most csak pár percem van, de ígérem jövök és leírok mindent!
nagyon furi egy lány után kisfiú, most ezt szokom, tanulom, pláne, hogy pelusozásnál rendszerint lepisil:)

nszoke
csüt megyek varratszedésre Szuromihoz, lehet összefutunk:) még nem tudom hányra kell menjek.

puszi Mindenkinek!
kviki23
 
 


Sziasztok!

Juhéjjj!!!! Kviki amikor megláttam hogy írtál!!!!
GRATULÁLOK!!! Nagyon sok boldogságot és örömöt nektek a kisöcsihez. S végül ugye Ricsi lett:) :) plusz apa neve. Szépséges.

S hogy már tegnap otthon s voltál!!! Majd írd meg hogy mikorra mész, ha tényleg összefutnánk az szuper lenne, még ha csak 5percre is.

Várom, várjuk a beszámolót, fényképeket!!!

Puszi nektek

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


KVIK!

Már nagyon vártunk, gratulaaaaa!!!!!!!! :D :D :D
csézjang
 
 


Sziasztok!

Elöször is gratulálunk a kisfiadhoz Kviki és nagyon örülünk neki,hogy minden rendben volt.Majd ha lessz idöd irj még meg képet is kérünk.
Nekem most már izgalommal telnek el az utolso napok,már visszafelé számolunk.Ma voltam ctg és ráadásul egy kis eltérés volt a szivhangnál 2x is,hát nagyon megijedtem,aztán csináltak egy flowmetriaát és ott azt mondta a doki,hogy minden rendben.Jaj lányok hazajöttünk de még mindig nagyon félek,hogy nehogy legyen valami baja a kis drágámnak.Ugy szeretném most elörepörgetni az idöt és tullenni az egészen.Remélem csak én félek és tényleg nem lessz semmi,csak lehet az izgalom is.
Szoritsatok nekümk nagyon.
Szerdán megyek be aztán csütörtökön lessz a császár.
Látom ti jol vagytok,babáztok,örülök neki és remélem hamarosan csatlakozunk mi is hozzátok.Holnap még jelentkezem és elolvasom amit irtatok,aztán legközelebb majd ha hazajöttünk.
Puszi mindenkinek.
kikocsen
 
 


Sziasztok!

Kikocsen: tuti minden rendben van és valóban "csak" a te izgalmadról lehet szó.
Tudod mi lesz? Kisfiú, kislány? Nevek?
Nem semmi a topicban hetente valakit császároznak :)
Viszont azt nem irigylem tőled, hogy már előző nap be kell feküdj :(
Az utolsó éjszakán, egyedül, kényelmetlenül bent kell "szenvedj". Ez azért nem túl jó ötlet, de ha így kell, akkor így kell.
Nagyon drukkolok nektek, hogy minden rendben, gyorsan történjen, és a babával is minden rendben legyen.

Irigyellek ám titeket, csézjang, kviki, hamarosan kikocsen és fentebb a többieket, hogy ti már "túl vagytok" rajta. Én meg még csak most szenvedek a sok éjszakai pisiléssel, alig tudok normális pózban aludni című dologgal...stbvel, mikor én még a műtétre megyek, nektek már rég egy szaladgáló, kis cserfeseitek lesznek :lol:

Ma voltam védőnőnél, minden rendben most híztam 1,5kilót, eddig még semennyit a terhesség alatt. De kb.2hete folyamatosan zabálom a csokit, normális esetben 1év alatt egy táblából egy kockát eszek meg. NEm vagyok valami édességevő, sőt, abszolút szinte utálom az édességet, mostmeg... :shock:
Agyilag zavart lettem, mert kérdeztem azt, hogy lehet e hajat festeni, gyantázni? Az előzőnél nem kérdeztem de csináltam, ritkábban festettem, de festettem a hajam, s mostmár szupergáz. Mondtam a hasam alatti nyomó fájást, mert a dokinak nem merem említeni, nehogy még ezzel is befektessen.
És a legszebb hír: 110/80 volt a vérnyomásom!!!!!!!! Végre először eü intézményben nem mérnek sokat. :lol: :lol: :lol:
Mondta is jó naggyal írja be a kiskönyvbe, hogy lássa a nőgyógy :twisted:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Húúú csajok nagyon köszönöm a gratulációkat, aranyosak vagytok, jó érzés, hogy gondoltatok ránk, és küldtetek sok erőt, kellett is!!!
nem is tudom hol kezdjem, ég a szemem a fáradtságtól, alig aludtam pár órát az elmúlt npkban, de gondolom ez nektek is ismerős, nem is tudok elaludni, a sok élmény miatt, folyton jár az agyam, meg a babuci minen rezdülését figyelem.
A műtét:
minden úgy zajlott ahogy Csézjang írtad, nem volt váratlan meglepetés, és mégegyzer ezer köszi! a dokink még mindig szuper :) (nszoke: bízd rá nyugidtan magatokat, tuti nála szülném harmadikat is), az egész műtős csapat nagyon kedves volt, bíztattak, mert látták, hogy be vagyok "szarva" :) nem kicsit. alapvetően az volt nálam a baj, hogy volt egy nagyon rossz császár élményem, és azt hittem ez is olyanlesz, így nagyon be voltam ijedve,és előre éreztem a fájdalmat, ami kiült az arcomra végig.
7re beértünk férjemmel, mondták én leszek az első, azonnal bementem előkészítőbe, és negyed 9 körül tolt be János a műtősfiú a műtőbe, ő nagyon édes volt! a szülésznő, aki előkészített, ő is iszonyú aranyos volt, mindent elmondott, mi hogy lesz. Kikocsen egy percig ne félj, tudom ezt könnyű mondani, de hidd el , a legjobbkezekben lesztek!
úú, most mennem kell, de majd jövök...folytatom, most nyüsszög a baba!
kviki23
 
 


Nszoke--köszi szépen a biztatást,reméljük minden rendben lessz.
Kisfiú a drágám és Mátyás-Attila lessz.
Igen,az,hogy szerdán be kell feküdnöm az nem túl jó de hát ez van,rossz lessz egész nap bent lenni és még az éjszaka is.Nekem is és a férjemnek is.Csütörtök reggel bejön anyuval és elkezdödik a várakozás és a nagy pillanat majd amikor megpillanthatjuk,alig várom.
Ne izgulj neked is eltellik,hamar meglátod,jaj én is annyit jártam pisilni ,hogy csak csuda,néha csodálkoztam,hogy már megint?És állandoan szomjas voltam még éjszaka is.Aztán nem tudtam aludni minden éjjel fent voltam kb.2-3 órát.No de ez legyen a legkevesebb,van akinek rosszabb,pl. a gyomorsav én azt megusztam.Nekem az epémet nyomta kb 2,5 honapig,az kegyetlenül fájt de mostanra megszünt.
Ha eddig hiztál 1,5 kg az jo,vagy nem?az én dokim állandoan a sulyomat figyelte én összesen hiztam 11kg.De csak az utolso 2 honapban jött meg az étvágyam,addig csak szuszakoltam magamba,a gyekek miatt.És a csokira rá se birtam nézni,meg a sütikre sem.
kikocsen
 
 


Sziasztok!

Viki, nagyon nagy gratula! A neve gyönyörű, biztos a baba is az! :-)
Kikocsen, szorítok!!!

Többieknek millió puszi!
integet-integet

Kép
manguszta
 
 


Viki sok boldogságot kívánok a picibabóhoz! :wink:
Minden jót,sok tejcsit és amennyire lehet nyugodalmas
éjszakát nektek! :D

Kikocsen neked is megy a drukk+++++++++++
Igazábol én is azt gondolom,hogy hülyeség,hogy ott kell tölteni a műtét elötti éjjelt/én is ott voltam/,mert így sem biztos,hogy birsz aludni,
de legalább a férjed mellett lennél....
Ugyanis én nem birtam és egész éjjel egy nő horkolását kellett
hallgatnom a férjem szuszogása,horkolása helyett... :? :roll:
Tehát én a műtét elött 1 percet nem aludtam....

Nszoke mi meg téged írígylünk a terhességed miatt :lol:
Olyan jó volt terhesnek lenni! :D De neked is gyorsan elfog pörögni ez a pár hónap.Igaz,mire te megszülsz az én Hannusom már kb.7 hónapos lesz :D :shock:
A vérnyomásod magas szokott lenni?
/egyébként ez törvény,hogy az intézményben magasabb vérnyomást mérnek.Nekem is szinte állandóan nagyobb volt/

Tünci?

Kép
Kép
szintus
 
 


Jó reggelt!


Szintus!


Szívemből beszélsz! :D

Amikor terhes voltam alig vártam hogy megszüljek mert utáltam hogy nem bírtam ülni állni, feküdni, éjjelente százszor mentem pisilni, fájt a derekam, hánytam sokáig, meg még sorolhatnám ....
Most meg azt irigylem aki még pocakos!!! :D
Tényleg örülni kell neki mert az az állapot nem tart örökké! Persze én is alig vártam már hogy a kezemben tarthassam a kisbabámat, de akkor minden bajom volt, most meg örülnék ha még egyszer átélhetném!


KVIKI!

Ha lesz időd mesélj, ugye hogy tényleg fantasztikus és szép volt???
Ugye hogy nem kellett félni?
Ugye hogy tök rendes volt Szuromi? Én is csak nála szülném a harmadikat! Ti akartok még harmadikat?Majd mindent mesélj el.Rajtad is nevettek a műtőben hogy fosol?Ki volt az anesztes?Rendes volt ugye????Záporoznak ám a kérdéseim!


NSZOKE!


Látod már ketten vagyunk Szuromi fan-ok itt, úgyhogy jól tetted hogy őt választottad, nagyon nagy élmény lesz a császárod meglátod !!! Mindent elmondunk neked KVIKI-vel ha érdekel majd a szülés előtt bármi, főleg a végén amikor már agyon parázod magad! Kitartás, iszonyat gyorsan elröpülnek a hetek!!! A legjobb orvost választottad, és a kórház is szuper szerintem! :wink:
írj majd csütörtökön hogy mi volt a dokinál! :roll:
csézjang
 
 


Sziasztok!

Szintus
Sajnos mindig magas vérnyomást mérnek, kivéve ugye tegnap a védőnőnél, s ez nagyon jó hír nekem.

Csézjang
Én is Szuromi fan leszek, ahogy az égiek összehozzák, hogy ő is legalább fele annyira akarjon az orvosom lenni, mint én a paciense... :lol: megnyugodnék egyből, ha lenne végre egy normális orvosom. Ráadásul több okból is szükségem lenne rá.

A védőnőmtől kérdeztem, hogy s merre induljak a művi meddővétetel kapcsán. (Gondolom most mindenki utál akinek nem vagy nehezen lehet babája, hogy küzdenek a gyermekért, én meg eldobom a lehetőségét, hogy lehessen. ) Szóval beszéltünk a 3.babáról én mondtam, hogy nem anyagilag vagyunk ellene, hanem egészség miatt inkább. Nem szeretnénk férjjel, ha vele (harmadikkal) vagy velem történne valami, mert kettő már itt van, lesz, akikért felelősek vagyunk, fel kell őket nevelni. Nem tudhatom, meg senki sem, hogy a harmadiknál történik e bármi, de egy csomó mindent mondanak a toxémiáról, s közben meg semmit nem is tudnak róla, mindig egyre súlyosab lesz...stb. Mindegy mi nem szeretnénk kockáztatni, inkább köszönjük a két( egyenlőre egy, de remélem Jázmin is az lesz) egészséges gyereket.
Szóval 100%os védekezésnek gondoltuk ezt a meddővétételt, amit az én esetemben a császárral együtt megcsinálnak, elvileg, a férjemnek meg 10perces beavatkozás helyi érzéstelenítéssel. Csak mindkét esetben van várakozási idő, talán 2*6hó vagy 2*3hó, pénteken megyek a családvédelmi szolgálathoz megbeszélni a vonatkozó jogszabályokat. Mert ez fizetős dolog, hacsak nincs orvosi indok mögötte, nem tudom, hogy az én esetemben lenne-e? A háziorvos azt mondta, hogy 2császár után tbalapra kérhető a méh kivétele is...szóval egy csomó "lehetőségről" nem tudunk szerintem, ezért most megpróbálok utána járni. Ha időbe beleférne a császáromba (a várakozási időbe) akkor nálam, ha nem akkor férjemnél, mert ne vágjanak már mégegyszer emiatt is 1-2hónap múlva. Mit gondoltok? Mindkét esetben vissza lehet állítani a helyzetet, de nem biztos, hogy sikerül, viszont akkor ott van a lombik...stb. De én tuti nem akarok 3.at. Meg ő sem. Fentiek miatt.
Szerintetek hülye vagyok? Vagy ez normális?
Nem szeretném, ha 1év múlva abortusz miatt állnék sorban és mindenki megvetne...s közben nem tudják, hogy miért.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

nszoke
csak gyors válasz erre az utóbbi ötletedre. A méhedet semmiképp se vetesd ki, mert borzalmas elváltozásokat okoz,hidd el nekem, nincsidőm most leírni, de van a családban tapasztalat, nagyon fiatal vagy, és nemkéne szétcseszni a testedet.
nekem jobb ötletem van, barátnőm pasija nőgyógyász győrben, elég jó doki, híres stb, és barátnőmnek egy spirált tett fel,amit menopauza idején is szoktak javasolni,Nyugat -európában szinte tilos a méhkivétel, ehelyett van ez. Elég drága, de 5 évig véd, és a szülést követő 6. héten feltehető. nincs mellékhatás, a hormon a méh nyálkahártyáján belül marad, én épp ezt akarom megbeszélni dokival csüt.

Kikocsen
nagyon-nagyon szorítok értetek, minden szuper lesz meglátod, csodálatos élményed lesz! Próbálj pihenni addig, mert én már 5.napja nem alszom, lassan összeesek a fáradtságtól, tegnap csillagokat láttam, szóval fontos h pihenj.

jövök még a szüléstörténetemmel ígérem, csak most várjuk a gyerekorvost!
Csézjang
minden csodás volt, letekintve a fájdalmat, anesztes egy nagyon kedves nő volt, csodálkoztak h félek, próbáltak nyugtatni, érzéstelenítés nem is fájt annyira, csak utána szenvedtem a mellékhatásoktól de nagyon. első este felálltam, és kihisztiztem h vegyék ki a katétert,mert annyira idegesített, de nagyonmessze volt a wc, így a nővér nem akarta kivenni, énmeg erőt vettem magamon, és kigyalgoltam hozzá 2szer is a nővérpulthoz, elsőrenem volt ott, ömlött a vér belőlem, fogtam a katéteres zacskót, majd össze szartam magam,de akkor is mentem, és így kivette a katétert!! hurrá! onnantól kezdve kezdtem jobban lenni. Kikocsen állj fel te is minél előbb! sokat segít!
most mennem kell végszóra nyöszörgés!
pusz
kviki23
 
 


mangusta, szintus köszönjük a jókívánságokat! tejcsi van rendesen, de 2 óránként kívánja a drágaságom, így élő halott vagyok!
Ti hogy bírjátok babákkal, milyen alvók? 2-3 hónap múlva könnyebb lesz? tartottátok ezt a 3 órás etetést, vagy akkor adtátok neki, amikor csak kívánta? mást mond gyerekorvos, mást a védőnő, nem akaromelrontani, egyenlőre 2 óránként cicizünk, de el akarom húzni 3ra.. nektek hogy sikerült?
várom a megváltó tanácsokat!
puszi
kviki23
 
 


KVIKI!

Az én babám is falánk mert másfél- két óránkét kér enni,éjjel pedig kb: 3 óránként kel fel enni, így muszáj bírnom már 6 hete...De azt mondják hogy ez normális mert az újszülött 2-3 óránként eszik.
Éjjel kb: 2-3 szor kelek fel hozzá etetni hát nem könnyű de lesz majd könnyebb is ahogy nőnek a drágaságok. :D
csézjang
 
 


KVIKI!

Minden elismerésem hogy első este elgyalogoltál a folyosóra, nekem elég volt a szobában mászkálni de majd elájultam úgy fájt.....
Az első éjjelt hogy bírtad?Nekem iszonyúan fájt a hasam az oxitocintól és folyt rólam a víz a műanyag lepedős ágyban....Nagyon szar volt, de másnap már könnyebb volt.
Meglepődtek hogy félsz műtét előtt?Hát én is féltem még nevettek is rajta, pedig szerintem tök normális hogy az ember fosik ha hátba szúrják aztán ébren felvágják, nem????. :roll: :lol:
csézjang
 
 


NSZOKE! KVIKI!

A hormonális spirál amiről beszéltek nekem is megfordult a fejemben, de azt olvastam hogy rengeteg a mellékhatása, és aki még gyereket szeretne az semmiképp ne rakassa fel mert évekig nem lesz tőle menstruációja, és akár évekbe is telhet amíg a hormonrendszere ismét a régi lesz.
Bár mi nem tervezünk harmadikat, de azért ez megijesztett, ezért megkérdeztem a neten az orvostudakozón egy nőgyógyászt erről aki azt válaszolta nekem hogy tapasztalata szerint nagyon rossz fogamzásgátló és senkinek sem ajánlja, pedig én is azt akartam felrakatni szülés után Szuromival !
Barátnőmnek pedig ilyen van és ő szereti, hát most légy okos....

10-én megyek Szuromihoz szülés utáni kontrollra és akkor megkérdezem a véleményét erről a spirálról, amúgy elég drága 45.000.-ft, de ha jó akkor megéri szerintem.

Ja sima spirált nem akarok semmiképp mert az gyulladást okozhat, bő fájdalmas vérzéseket és most olvastam hogy úgy hat hogy minden hónapban abortuszt csinál a méhben, na köszönöm nem kérek ebből....
A cerazett tablettát meg nem ajánlom nektek, mert én használtam első szülésem után a szoptatás alatt de hetekig véreztem tőle, szerintem egy rakás sz@r az egész, a nőgyógyászok sem szeretik mert össze vissza vérzéseket produkál, aztán már gumival csináltuk amíg szoptattam, jobbat nem tudtunk....
De majd én is megkérdezem a dokitól a hormonális spirált, bár azt írják hogy rengeteg a mellékhatása.De akkor könyörgöm hogy védekezzünk,nem???? :twisted:
csézjang
 
 


nekem barátnőm 2 éve rakatta fel a pasijával, aki szülész-nőgyógyász, nyilván nem akar rosszat a párjának, és még akarnak gyereket. Van mensije,nincs semmi mellékhatása. sőt még a fertőzésekkel szemben is véd, plusz mióma ellen is jó.Anyunak most teszik fel, egy másik ismerősnek is van már majdnem 3 éve, én csak jót hallottam, és ez a nőgyógyász isemrős nagyon elismert a pályán, én bízom benne, és remélem Szuromi is támogatja majd az ötletem.meglátjuk..
még bírom ezt a 2-3 órás cicizést, férjm sokat segít, de azért kemények ezek a napok, mert még fáj mindenem, főleg a hátam..
még jövök, most fürdetem a nagylányomat!
kviki23
 
 


KVIKI!

Én is ezt szeretném felrakatni mert úgy hallottam hogy jó a barátnőmtől de a neten sok rosszat is írnak róla majd olvasd el az erről szóló fórumokat amiket lányok írtak akik használták vagy használják és elég vegyes, de sajna több a rossz vélemény, ezért nem tudom most én sem hogy fel merjem-e rakatni.
Barátnőm is használja, ő nagyon szereti ezért most nem tudom mit gondoljak.
Amúgy nem okoskodni akartam nehogy azt hidd csak én is hallottam mindenfélét róla és jól összezavart de nekem is az a tervem hogy felrakatom.
Viszont az orvostudakozón a Hamvas doktor azt írta hogy ezt a spirált az ellenségének se írná fel, na akkor most mit gondoljunk, nem????
Majd akkor döntök ha beszéltem Szuromival / úgy ahogy te is / mert benne maximálisan bízom mivel hozzá járok már 9 hónapja.

Ja nekem is a hátam fájt iszonyúan de már elmúlt, meg a katétertől 2 hétig fájt a pisilés.Neked nem?
Hogy fogadta Jázminka a tesót? Ti akartok harmadik babát??? :roll: :D
csézjang
 
 


Csézjang, van egy nagyon buta kérdésem... :oops: Ha csaszid volt, miért kaptál oxitocint?
Ezer köszi a választ! :-)

Lányok, mindannyiotoknak ezer puszi! Olyan jó olvasni, hogy jó étvágyúak a babák!

Nszoke, szerintem ez felelősségteljes, átgondolt döntés, és mint ilyen, teljesen megállja a helyét! Jól teszed! Jó, ha az ember átgondolja a lehetőségeit, és nem a vágyai, hanem a realitás alapján dönt - legalábbis így gondolom.

A katétertől azért fáj a pisi, mert a záróizmok "zaklatásnak" voltak kitéve. Ez történik hólyagtükrözéskor vagy más, műszeres "piszkatúrák"nál is. Kedvenc Kriston Andreás hasonlatom, (bár ő ezt a tamponra mondta), hogy próbáljunk meg egy kiflit a szánkban tartani órákig, tök' rosszul érzik magukat utána az izmok. Ismerős az érzés, de higyj az öreg medvének :-), tökéletesen el fog múlni, és az izmok abszolút visszakapják régi mivoltukat.

Kép
manguszta
 
 


Manguszta!


Én az első babámnál sima szülés után nem kaptam oxitocin injekciót, de most a császár után igen, hogy összehúzza a méhet, tudomásom szerint ez minden kórházban így van, a Jánosban is, a BM-ben is, az ÁEK-ben is és a Péterfyben is.
Azért tudom ezeket mert itt szültek a családtagjaim. Azt hiszem császár után mindenhol kötelező a napi 2 oxitocin injekció ha jól tudom.
Úgy tudom olyan kórház is van ahol sima szülés után is kötelezően adnak oxitocin injekciót, de az István kórházban nem szokás mert én ott szültem az elsőt és nem kaptam./Nem is hiányzott!!! ha-ha!/
Hát most a Jánosban kaptam mint minden császáros, de túlélhető a cél érdekében, csak utána fáj nagyon a méhed ahogy öszehúzódik kb: 2 napig. A harmadik nap már nem kaptam.
csézjang
 
 


Csézjang, köszönöm szépen a választ!
A fájdalom tökmindegy... mensikbe úgyis minden hónapban belehalok kicsit (endo miatt), a hasi seb is fáj(ni fog)... A két nap meg biztató... csak két nap! :-)

Köszi mégegyszer!

Kép
manguszta
 
 


nekem is nagyon szar volt oxitocin, feszített mikor beadták popsiba, azt utáltam legjobban, denekem szoptatás közben is iszonyúan húzódott össze..
csézjang
milyen volt varratszedés? ti hogy mentetek? vittétek Balázskát hordozóban? meg is vizsgált a doki?
nszoke
még nem tudom hányra kell menjek, majd most hívom fel dokit, és írok, hátha összefutunk, örülnék nagyon. Hogy vagytok?
Kikocsen már kórházban elvileg, fúú szorítok neki, remélem nem izgulja szét magát! nem lehet kellemes egy nappal előbb már bent lenni, mondjuk én itthon is készen voltam.
kviki23
 
 


KVIKI

Nekem a Jánosba kellett mennem Szuromihoz varratszedésre egy másik aznapi császáros lánnyal és nem vittük a babákat, szerintem ideje se lett volna nagyon a babák nézegetésére a dokinak mert rohant nem is nagyon beszélgettünk, gondolom ezer dolga volt.
3 perc alatt kész voltunk, csak kihúzta a damilt hipp-hopp nem fájt egyáltalán mert teljesen érzéketlen még az a terület. Addig anyukám vigyázott a picire.
Te a magánba vagy kórházba mész varratszedésre?

Hálisten mi meg tudtuk oldani hogy ne kelljen a babót 1 hetesen szállítgatni mert anyukám tud jönni ha szükség van rá. :)
csézjang
 
 


Sziasztok!

Eleinte én is a spirált akartam, de szintén mindenkitől csak rosszat hallottam, meg méhen kívűli terhességet, meg ez nem végleges megoldás nekem meg az kéne, amit egyszer "elintézek" és többé nem kell vele foglalkozzak. :? Mindegy utánajárok még azért az összes jónak tűnő lehetőségnek, úgyhogy majd csak döntök valami miatt. De köszönöm a megértést. Aranyosak vagytok, hogy nem ítéltek el.

Katéter! UTÁLOM!!!! :evil: :evil: :evil: De szerencsére nem lett tőle semmi, de kész vagyok tőle ha valami idegen anyag vagy cső vagy bármi bennem van. Nem bírom.

Kikocsen megy a drukk!!! Remélem viszonylag nyugodtan telt a napod és az éjszaka tudsz egy picit pihenni. Holnap ilyenkor már sokkal boldogabban látod az egészet.

Kviki: a méh kivételen én is erősen gondolkozom, mert nem valószínű, hogy az olyan jó, bár sokat nem tudok róla, viszont ha jól tudom, többé nem jönne meg :lol: de nyilván nem erre keresek megoldást.
Viszont néztem a képeid, nagyon szépek vagytok. S te igen csinos. Most is táncolsz, vagy "régebben" versenytáncoltál vagy hogy s mint van ez? Én mindig szerettem volna táncolni vagy legalább alapokat tudni, de ahhoz negyed akkorának kéne lennem mint vagyok :wink: :lol: Szerintem olyan szép dolog. Viszont tudom nem szabad megvalósítani a szülő vágyait a gyermekben, de a lányom is imád táncolni, már beírattuk 1 éve jazz balettre, nem olyan komoly, minden hétfőn 2óra, de jó kis ugri bugri, viszont tetszik neki. Szeretném ha kicsit komolyabban csinálná. Csak keresek majd itt a környéken erre helyet. Hogy kell ezt elkezdeni, hogy jól működjön idővel? Úgy hallottam, hogy balettal kezdenek az ilyen nők, férfiak, majd áttérnek a táncra... vagy hogy?

Szuromival kapcs még egy kérdés: 12re megyek terhesgondozásra, viszont 14re Szuromihoz, elvileg csak azért, hogy vállalna-e. Szerintetek megvizsgál, vagy kérhetem, hogy ne mert előtte fél-egy órával vizsgáltak, vagy ne "kötőszködjek"? Mit tanácsoltok? Természetesen minden esetben egyértelmű, hogy rendezem a számlám.

Puszi mindenkinek.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


NSZOKE!


Én simán felhívnám Szuromit hogy vállalna-e mert nagyon rendes telefonban is, és csak akkor mennék hozzá ha vizsgálatra is hív mert szerintem csak úgy ezért hülyeség elmenned ha csak 2 mondatot akarsz vele váltani!
Biztos hogy elvállal, ezért elég telefonba rákérdezned, és majd kérj ott időpontot tőle viszgálatra szerintem!

KIKOCSEN!

KITARTÁS!!!!! :D :wink:
csézjang
 
 


Sziasztok!

fél 12-re megyek Jánosba varratszedésre, nszoke Te akkor 12-kor leszel ott? Szuromi el fog vállani, és valszín csak ultrhangot csinál, engem sose vizsgált agyon, furcsáltam is, méhszájat is talán egyszer nézett a végén, szóval sztem UH lesz és kész, valamint megebszélitek a részleteket.
ez nem olyan mint a spirál, amiről írtam, nincs méhen kívüli terhesség stb.. de én is csak akkor döntök emellett, ha dokink is javasolja,ha nem akkor nem.
Táncotérdemes kkorán elkezdeni, balett jó alapot ad, de pl én is jazz balettel kezdtem,utána tértem át versenytáncra, aztán argentin tangóra. Először bőven elég az a heti 2 óra, de valami komolyabb helyen, edzővel, ahol felfigyelnek tehetségekre.. én ősztől oviban táncot tartok piciknek, ilyen mozgáskultúta félét, mert sikerült tavaly hobbiból megcsinálnom a táncportoktatóit a TF-en(záróvizygám most lesz még nyáron), és gyerekekkel akarok foglalkozni, amíg nem megyek vissza dolgozni csak kikapcsoldásképpen. Jazz balett nagyon jó alap, de ha tetszik neki balett oda érdemes elvinni, ha komolyan gondolod beszélhetünk róla, hova érdemes stb.
most megyek mert learagd a szemem.. úgy nézek ki mint egy mosott fos, nem ismerek magamra a tükörben.
kikocsennek sok-sok távölelés, megy a drukk, remélem tud aludni, és minden rendben lesz.
kviki23
 
 


Sziasztok!

Szurominak én nem tudom a számát, ezért gondoltam, hogy elmegyek hozzá s megbeszéljük hogy vállal-e?! Meg szerintem elég furcsa így telefonba látatlanul(mármint a papírjaimat nem látja) 22.héten elvállalnia, nem? Tehát én akármilyen jó fej és rendi lennék vaktába nem biztos hogy igen-t mondanék a helyébe egy ismeretlennek.

Kviki 12re az sztk-s orvoshoz megyek terhesgondozásra, 14re megyek Szuromihoz a Momba.
Akkor nem értettem, vagy nem olvastam figyelmesen amiről írtál mert én spirálnak értettem. :oops: de visszaolvasok majd holnap.

Melyik oviban tartasz táncot? Tehát akkor a TF-et is elvégzed, végezted? 3diploma??? :lol: :lol: :lol: :oops: :shock: Le a kalappal előtted!!! Fentebb már kérdeztük (többen is) hogy hogy csináltad, gyerek mellett? Ilyen fiatalon? Stb.stb. MEg hogy mit végeztél? Potosabban miket?
"csak" egy oviban tartod a táncot? NEm akarsz tánciskolát csinálni egyszer? Majd valamikor?
A táncot azért szeretném, mert valamit mozogna, sportolna, levezetné az energiát, meg szerintem olyan jó és szép ha valaki tud táncolni, még ha nem is világbajnok, vagy országos bajnok, de egy helyen, disco, klub...tudom is én, meg tud mozdulni, nemcsak fadarab, meg nem utolsó sorban, a táncosnők gyönyörűek, szép a testük, nőiesek...szeretném ha a kislányom is ilyen lenne. Te is olyan szép vagy, kecses, karcsú, már amennyire ez lejön a képekből, és ehhez olyan baba, barbie arcú. :oops: Bocs nem udvarolni akarok, de nem szoktam titkot csinálni abból ha egy másik nőt szépnek látok, sőt, ha tényleg és természetesen az...inkább egy kis irigység, mint sem egyéb "ferde hajlamok".... :oops: :lol:

Na jó mostmár megyek én is alukálni, holnap ismét korán kelés, irány az oviba reggel.

Jó éjt nektek.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


NSZOKE!


Szerintem is menj el hozzá/Szuromihoz/ úgyis csak egy uh-t csinál / tök aranyosan elmagyaráz és megmutat mindent/ és közben beszélhetsz vele, de ne izgulj, elvállal, hidd el nem fog problémázni. Na szóval szerintem menj el hozzá a MOM-ba megultrahangoz és mindent megbeszélhetsz vele nyugodtan a magánrendelőjében!!! :wink:


KVIKI!

A mosott fos feeling-et ismerem mivel én már ezt 7.-dik hete nyomom !!!
Képzelheted hogy nézek ki.... :? Reméljük később majd könnyebb lesz! :roll:
csézjang
 
 


KIKOCSEN!!!

Ma van a nagy napod!!!!! :wink:
csézjang
 
 


Jó reggelt, sziasztok!

Küldenék egy kis pozitív energiát Kikocsenéknek!!! Ügyesek lesztek Kikocsen, meg természetesen a csapat is. Kitartás.

Természetesen megyek a dokihoz. Annyira izgulok, mintha először mennék nőgyógyászhoz. :oops: Ha ő sem vállalna valamiért, akkor azt hiszem már nem is keresek tovább.

Na de most megyek, hogy beérjünk az oviba.

Most hogy terhes vagyok annyira aluszékony (meg a vérnyom.csökkentő miatt is szerintem) ha nem aludhatnék annyit és akkor amikor szeretnék belehalnék a "fáradtságba". Alig tudom elképzelni, hogy fogok pár hónap múlva "éjszakázni"??? :shock:
Most ez a "fos"-osság miatt nem irigyellek ám titeket! :oops: :lol:

Tényleg mentem mert 9re sem érünk be.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


NSZOKE!


NE IZGULJ MÁR, EL FOG VÁLLALNI, ÉS UTÁNA MÁR NEM IS AKARSZ MÁS DOKIHOZ MENNI, OLYAN KEDVES ÉS PROFI DOKI BÁR MEGLEPŐEN FIATAL, DE MÉGIS NAGYON JÓ ORVOS MINDENKI CSAK DICSÉRI ÉS IMÁDJA !!!

AZTÁN MAJD ÍRD ÁM MEG MI VOLT!!!! :wink: :D
csézjang
 
 


sziasztok!
kiszedték a varratot, hát ez tényleg nem fájt, nem is éreztem. azt nem tudjátok véletlenül mikortól lehet kádba ülni, mert azt mondta doki egyelőre ne áztassam. Kérdeztem hormonális spirálról (másként működik mint a sima spirál), azaz mirenaról, azt mondta abszolút javasolja, neki eddig 1 páciense volt akinek nem jött be, viszont nagyon soknak igen, így nekem fel is írta, és a 6 hetes kontrollra vihetem magammal. Mondtam még átgondolom. Rendi volt, 2perc volt az egész. Nszoke feltétlen írj, h mi volt, elvállalt-e, stb, gondoltam mondom neki, h jön egy ismerősöm hozzá du.. de aztán nem akartam kavarni, sztem úgyis elvállal.
ott voltam Jánosban, Kikocsen milliószor gondoltam Rád, h ott fekszel tőlem pár méterre valamelyik szobában, épp megy ki az érzéstelenítő... az eleje nehéz, de a baba minden fájdalmat elfeledtet!!!
Ma kiviszem Ricsikét levegőzni kertbe, azt hiszem csak 10-15 percre, olyan szép idő van.
pusz mindenkinek
kviki23
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: