Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Baba!

Nagyon jó hírekkel jöttél,nagyon örülök és fogadd szívályes gratulációmat!!! :D :D :D :D


Tinkyb!

Ne haragudj,h ezt írom,de könnyesre nevettem magam a sztoritikon!!Eltudom képzelni milyen érzés lehet...de szerintem nem kettecskén voltatok a pároddal,hanem kitudja hány babucival!!


Hugikám!

Tetszik nagyon a vonalzód!! :D


Azt üzeni V.doki mindnkinek,h KITARTÁS!!!


Pussz mindenkinek!!!
bandy27
 
 


JÓ REGGELT LÁNYOK!

én friss vagyok, mint egy mosott.... most már fogacska kijöhetne.

hugi!
egyáltalán nem untatsz a történeteddel, hogy is gondolod, megpróbálom megkeresni és elolvasom. nem szabad feladni, sajnos most ez egy szerencsétlen időszak, hogy nem tudtok lombikozni, mert gondolom a méhen kívüli terhességek miatt inkább az lesz vagy tévedek? a másik fórumon is, ahova vasi is jár, ott is sokan így kezdték, hogy sok nehézség és utána jött a baba. sajnos a jóisten nem osztja egyformán a lapokat, nekünk ez nehezebben jön össze, de majd meglátod, hogy 100x-osan megtérül. én a lombiknál olyan nyugodt voltam, tudtam, hogy minden ok lesz. én nem értem meg tragédiaként, mondjuk ebben benne volt, hogy nálam más szóba sem jöhetett. addigra már úgy belefáradtam a sok kísérletezőbe. sok-sok erőt és kitartást, megéri! lsd baba és a többiek!

noki!
egyben vagy még drága? jön megint a meleg, szegénykém.

bandy!
köszönjük az infót!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


pálgi!
gratulálok az ikrekhez aranyosak! mindenkinek az a jó hely, ahol a babáit "összehozták". neked a kaály, nekünk v doki. mi nem írunk mocskolódó üziket a kaálys fórumra, egymás között természetesen megbeszéljük a tapasztalatokat, de sajnos, mint látod ide azért jönnek mocskolódni. egyébként én a debreceni k.-ról csak jót hallottam, a pestiről már kevésbé. szerencsére nekem már fix dokim van, ezért nem kell keresgélnem és, mint a te mostani állapotod is mutatja, te is megtaláltad a saját orvosodat. könnyü kismamaságot kívánok a 3. babához.
ja és amerikában sajnos zugintézetként müködik, mindenkinél végrehajtják a terhesség megszakítást, ami ugye mindenkinek a magánügye, csak nem mindegy, hogy hány hetes terhességig. ott nincs határ. bármikor elveszik, ha 20. hét fölött, akkor akkor.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 

 
 

hugi!
de hülye vagyok, eszembe jutott közben, hogy írtad, hogy hány lombikod volt. persze, hogy lombik lesz. bocsánat, álmos vagyok! :oops:

szia bibus!
azt hiszem mi még nem "taliztunk" itt a fórumon. az első inszemre vársz? lehet tudni, hogy mikor lesz? ne haragudj, hogy kíváncsiskodom, de én is új vagyok itt és még nem tisztult ki mindenkivel kapcsolatban a kép. szép napot!

detko!
hogy vagytok?

baba!
még semmi rosszullét? gyomorégés, hányás, stb? hármas babáknál ez még erősebb lehet? jó buli lesz! család mit szólt?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Szép napot lányok! :D

Pálgi!
Gratula az 1 szépséges babához!! Látod, így is lehet fórumozni!!! Nagyon szívesen látunk itt Téged és a többieket is, ha nem úgy jelentkeztek be, mint a múltkor vagy mint valaki tegnap.

Etna!
Igen, nekem csak a lombik jöhet szóba, mert a p.vezetőimnek annyi a méhenkívüliek miatt! :cry:

Noki!
Nagyon várjuk már,hogy meg legyen az első fórum babánk!!!

Baba!
Na, hogy vagy???? :lol: :wink:

Andyka!
Strand? Beszélünk, hívlak!!

Detko!
Növesztgesd, meg ragasztgasd azokat a pöttyöcskéket!!!

Tinkyb!
Neked szintén! Húha, itt babaeső lesz!!!

Mindenkinek szép napot!!!
Hugi.
Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok
Én még 2in1!
Nagyon szar éjszakám volt.....fájdogál a karcsú lábacskám :D:D:D:D
Biztos már sztrájkol ,hogy nem bír el ekkora súlyt :roll:

Tudjátok a másik fórumon írták,hogy mennyi pénzeket kért el V doki egy OEP támogatott helyen!
Könyörgöm.....melyik doki nem kér???
Etna tudja,hogy most épp a szülés tarifája miatt vagyok kiakadva!
Férjem 4hónapja sajnos nem tud elhelyezkedni!
Feléltük a tartalékokat és most fogok szülni....100eFt-ért!!!! :shock:
Kerek-perec közölte a doki,hogy ennyi....ha csaszi , ha sima szülés!
Én értem ,hogy bejön a gyerek szülinapjáról, na meg éjjel a felesége vagy a szeretője mellől ,hogy szüljünk,de akkor is......
Amikor a másik OEP-es helyre járta lombikozni ott is a dokinak megvolt az ára.
Jó jó.....Én adtam oda neki ,de feltételeztem ,hogy így talán könnyebben elérem a célom...és akkor még volt is miből adni.
Az más kérdés,hogy felesleges pénzkidobás volt,de ha tudom ,hogy elesek akkor leülök....nem?!


Na ezt a szülés ennyibe és ennyibe kerül dolgot nem azért írtam ám le,hogy most összedobjátok nekem :D:D:D:D:D:D:D
Talán nem tuszkolja vissza belém a gyereket a dokim ha csak a felét kapja :D
Tényleg Etna! Judit mennyit adott végül a dokinak? Lehet tudni?

Pussz mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!
Tegnap nem volt lelkierőm mindent leírni.
Szóval: Múlt hét kedden voltam uhun, V.-doki EGY gyönyörű, szabályos petezsákocskát látott 14x14mm-eset. Örültem, az aggasztott egyedül, hogy semmi terhességi tünetem nem volt, kivéve a mellem érzékenysége. Az előző gyerekeimmel nagyon hányingeres voltam. Aztán szombaton iszonyatos szurkálást éreztem. Ezt úgy képzeljétek, hogy pisilés után, vagy mosogatás közben bent maradtam egy-egy mozdulatban. Megmozdulni nagyon rossz volt. Féltem, nem múlt el, éjjel már fordulni is fájt. Hétfőn első dolgom volt felhívni Krisztinát, hogy be vagyok tojva, valami nem stimmel. Ő azt mondta, egyébként nagyon kedves és megértő volt, hogy ne várjak még egy hetet a megbeszélt uhuig, hanem menjek tegnap azaz kedden, nézzük meg, hogy mi a gond.
Az úton még sírtam is, biztos voltam benne, hogy vége, nem lesz szívhang. V.- doki nagyon megértő volt, már szégyenlem magam, hogy mindig csak nyüglődöm neki, de Ő kedvesen uhuzni kezdett.
Megkérdezte, hogy hányat tettünk vissza? Én mondtam, hogy múlt héten egy volt. A férjem fogta fel a kérdést és válaszolta, hogy 3-at. Én annyira féltem, hogy nem él, hogy nem is tudtam koncentrálni. Erre Ö azt mondta, hogy itt vannak. Fel sem fogtam, nem akartam elhinni. A férjemet figyeltem, aki egyre sápadtabb volt. Kérdeztem, hogy mind a három? Élnek? A 17x17mm-es petezsákomban 5,2mm CTL méretű baba van szuper erős szívhanggal, annyira jó volt hallgatni, azóta is csak arra tudok gondolni. A 15x15mm-es petezsákban még csak lüktetős szívecske van, de ott is szép szikhólyag mint az előzőnél, és van még egy 9x9mm-es petezsákom, amiben baba még nem látszik, de azt mondta V.-doki, hogy ő sokáig vándorolt és csak nemrég ágyazódott be, jövő keddre kiderül, hogy mi van vele.
Próbálok feltenni képet, bár csak a mobilommal tudom itt a balcsin lefotózni az uhus képet, így nem lesz jó minőség.
Hugi! Tinkyb! Detkó!
Mega drukkom száll felétek, bizonyítsuk be, nekünk sikerül!
Ja és a szurkálás a babók miatt van, de hányingerem továbbra sincs. Kép

Kép
baba1973
 
 


Baba
Tiszta szívemből gratulálok nektek!
Gyönyörű a kép!!!!!
Rendesen bekönnyeztem....olyan csoda dolog ilyeneket nézegetni!
Ahhhh.lehet a terhesség vagy a nemsokára szülök dolog miatt vagyok most ilyen kis érzékeny,de kb annyira örülök most mint amikor nálunk készült ilyen kép :D

Kép
noki&potyi
 
 


Baba ez FANTASZTIKUS!!!!!!! Annyira örülök neki!!!!!!!!!!!! Vigyázz nagyon-nagyon magadra!!!!!!!!! Jó nagy osztoszkodás lesz a szupi kis bölcsőtök felett!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Lányok később írok, most rohangászok mindenhova! Mindenkinek megy a drukk!!


Millió puszi:

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


Szia Baba!

Hihetetlen, hogy milyen kiszámíthatatlan az élet! Nagyon nagy gratula Nektek!

Noki

Kitartás nem sokára kibújik a kis manód! Képzeld el milyen lesz Babának a szülés előtt 3 babával a pocijában. :)

Móni
móni101
 
 


Sziasztok!

Baba,
nyugodj meg, az idegesség nem tesz jót, magamról tudom. Gyönyörűen látszik mind a 3 babóca:-)!!!

Szia Etna,
igen, mi még nem "találkoztunk". A régi fórumra írtam többet. Röviden annyit rólunk, hogy 2 orvos után kerültem februárban a Cirisbe. Hála Vereczkey dr.-nak sikerült megszabadulnom egy poliptól, amit addig senki nem vett észre. A műtét utáni 2. ciklusban sikerrel is jártunk (spontán, csak tüszőrepesztő szurit kaptam), de csak a 7. hétig tartott az öröm :-( Lehet a táblázat már tud valamit és tényleg belevágunk egy inszembe, de most még pihizünk, mert Kósa dr. (a Cirises események miatt orvost váltottam, mert nem tudtam mi lesz Vereczkey dr sorsa) elküldött minket immunológiai és hematológiai kivizsgálásra. 2-3 ciklusnyi pihit kell tartanunk, úgy beszéltük meg, hogy majd az eredménnyel együtt megyünk vissza, amit sajnos csak szept. 3.-án kapunk meg. Aug.-ban szabin van a hemás orvos :-( Addig is pihenünk, nyaralunk és bízunk benne, hogy az utolsó kettesben töltött nyarunk lesz ez, mert jövőre már nem tudunk majd a babóca miatt sehova menni:-)

Noki,
hogy bírod a nagy pocakkal ebben a hőségben?

Most be is fejezem, mert férjuram mérges lesz, hogy nem megyek aludni. :-)

Puszi Mindenkinek, szép álmokat!

Bibus
bibus
 
 


jó reggelt!

baba!
gratulálok az első családi fotóhoz a manókákról. nagyon szépek!

noki!
én azt tanácsoltam juditnak, hogy a felét adja, nem tudom, hogy megfogadta-e, de szegénykém tőlem kérte el a mellszívót, mert munkanélküli lett közben, szerintem ilyen körülmények között én nem gazdagítanám az amúgy sem szegény nőgyógyászt. 50ezer ft sem kis pénz, főleg, hogy nála programozott császár volt, tehát munkaidőben. én azt csinálnám a helyedben, hogy nem rögtön szülés után, hanem varratszedésnél (ja nem tom, hogy rendes szülésnél van-e ilyen) adnám oda a pénzt és 6 hetes controllra v dokihoz mennék. ki tudja, hogy mire jön a tesó fog-e emlékezni. elvileg ingyen kéne csinálnia, ez nem hivatalos lóvé.
mivel juditra sem nyitotta az ajtót, mint írtam, ezért én elgondolkodom, hogy legközelebb, ha a jóisten is úgy akarja és lesz tesó, meg persze anyagilag is megengedhetjük majd magunknak,akkor én v dokihoz járok végig és kósa dr-nál lesz a csaszi. tök mindegy, hogy van-e orvosod vagy csak szerződéses, így sem úgy sem nagyon látod. viszont nagyon szép vágás, profi munka, az tény.

bibus!
mire meglesznek az eredmények, már nyílik is v doki új helye, remélhetőleg. de kósa dr is augig van a cirisben, utána ő sem. szóval tényleg "jól" jött a pihi. nagyon sajnálom a babócádat, de a kivizsgálás után legalább tudják, ha találnak valamit, hogy merre induljanak, hogy ne forduljon többet elő. ha nem találnak semmit, akkor meg az a jó. inszem szerintem jó dolog, azért mégis több esélye van a dolognak, mint természetes úton.

képzeljétek lányok, tegnap volt reni beültetése, 5 babóca maradt meg az 5. napra, 2-őt raktak vissza, szerintem ikrek lesznek, mert állati gyönyörü embriók voltak. szóval a lényeg, hogy volt nála v doki, már konkrétan megmondta,hogy hol lesz az új klinika. nekem közel lesz, végre nem buda. bár már sok variációt hallottam. azért nem írom ki, priviben bárkinek szívesen. bemehetett a cirisbe! egyből ment renátához, gondolom a lelkiismerete, egy olyan dolog miatt megszólalt, ami nem is az ő hibájából alakult ki, hála istennek ő ilyen.

szép napot mindenkinek, sajnos a 2. fog is meggyötri a kishercegemet, nagyon nyügi. nem akarok 40 fokot!!!! kiég a zsírom.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok Lányok!

Segítsetek nekem, hogy most hogy is lehet V. dokit elérni, milyen számon? Helyileg hol rendel? Köszi

Móni
móni101
 
 


Jó reggelt lányok! :lol:

Móni!
Én tudok egy pár számot, próbáld meg mind a kettőt. Én ezen beszéltem vele kedden délután:20-388-10-36.
A másik:20-993-50-63.

Puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Ja! Valahol a Deák térnél rendel, mintha Károly krt.11.

P:H.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

Remélem, Mindenki jól van! :lol:

Andy, megnyugtató, hogy hozod az üziket V. dokitól! Köszi, Neked is a kedves szavakat, valóban lehet, hogy a párommal nem ketten voltunk bezárva a rendelőben! :lol:

Baba, újdonsült kismami, sok erőt kívánok a triós várandósághoz! :lol: Nagyon szép vonalzót választottál. Tényleg, kié lesz az a gyönyörű bölcső, amit Apa vett a műtéted után :?:

Detko, küldöm a babaragacsokat! :lol:

Etna, kitartás, egyszer majd csak kibújnak azok a fogacskák, még néhány álmatlan éjjel és nappal! :lol:

Hugi, sok sikert a következőhöz! Nagyon drukkolok Nektek! :lol:

Noki, bírod még, Réka baba nem igyekszik kifele :?: Nagyon tetszett, hogy azt írtad, esetleg a doki visszatuszkolja beléd a gyereket. :lol:

Bibus, Móni, Zsiby Nektek is szép estét! :lol:

Kép
tinkyb
 
 


Köszi Lányok az infokat!!!!!!!

Móni
móni101
 
 


Sziasztok Harcostársak:)
Újra kezdjük mi is, mínusz 20 kilóval talán sikerülni fog. A Cirisben mondták, hogy szeptemberig nincs időpont, akkor jelentkezzek, Vereczkey doktornál sikerült időpontot kapnom augusztus 25-re. Lett volna keddre is, de akkor meg nekem nem jó. Remélem elégedett lesz az átváltozásommal és valahogy "megcsinálja" nekünk a porontyunkat, vagy porontyainkat:) A párom többre gyúr, én persze elégedett lennék eggyel is.
Baba nagyon vigyázz a kis csomagokra, szorítunk Nektek és mindenkinek akinek már van szívecskéje.
Akinek nincs az ne adja fel mi 27 hónapja küzdünk remélem most már ránk is mosolyog egy zebrateszt.


Jók legyetek!
kockaspled
 
 


jó reggelt lányok!

szia kockáspléd!
tök jó neved van, nagyon gratulálok a -20 kg-hoz, egyben gyorsan rá is csapok a témára, hogy csináltad kérdéssel. én 30-at hítam, de gondolom annak a receptjét nem kéred. fogyi nem nagyon akar beindulni. sok sikert a babásodáshoz! bizti összejön!

majd írok cajok, de boti járni tanul, más nem érdekli.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


na itt vagyok! végre alszik a szerelmem!

azt akartam nektek írni, hogy a cirises fórumon van egy aranyos lány, aki tényleg szeretné tudni a dolgokat, írtam neki priviben és szegény hasonló dolgokat mondott, mint kockáspléd, hogy nem kap időpontot a cirisbe ő menne kósa dr-hoz is, mondjuk válaszoltam neki, leírtam, amit tudok. tökre sajnálom őt is, hogy csinálná, haladna, babát szeretne, a lányok nem mondhatnak neki semmit, nem tudom miért ilyen inkorrekt módon kell ezt intézni? miért nem mondják meg nekik a frankót és akkor dönthetnek, hogy maradnak vagy mennek az orvosok után vagy keresnek egy 3. helyet. nem elég az embernek, hogy bizonytalan a baba dolog, akkor még hitegetik is? na jó, ennyit akartam erről a témáról.

noki!
még mindig semmi? kiscsaj már onnan fog ballagni. :P

tinkyb!
most csitult a fog, most megy, az sem semmi. majd meglátod te is nemsokára. de baba, hogy fogja megoldani 3-al egyszerre?
aztán ki tudja ti hányan vagytok?

ajaj, felébredt a főnök! :roll:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Kockáspléd, örülök, hogy jelentkeztél! Sok sikert kívánok a folytatáshoz! Én is gratulálok a -20 kilóhoz! :lol:

Etna, sok sikert az első lépésekhez! Nagyon ügyes Boti, hamar próbálkozik, a fiúk lustábbak szoktak lenni. :lol: Kompot használtok?

Noki, 2 az 1-ben vagy még? :lol:

Detko, küldöm a babaragacsokat továbbra is! :lol:

Baba, tart még a meccs a legjobb helyekért, helyezkedik a három babygirl? :lol:

Még jövök, addig is szép hétvégét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


tinkyb!
pont a kompon gondolkodom, hogy kéne venni, de vannak akik dícsérik és vannak szidják, nem tom, hogy mit csináljak. ja a lombikos gyerekek tényleg ügyibbek a többieknél. jó erős mind! witch kislánya botival egyidős és bilibe kakil! (ő is lombikos)
pusza vigyi magatokra

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etna, a kompot alapból és is elleneztem, úgy gondoltam, hogy abban nem tanulja meg, hogy kell a kis testét megtartani. A sógornőméknek – kérésükre – mi vettük meg ajándékba. Nem akarok hazudni, de ha jól emlékszem, 5-6 hónaposan ültette bele a fiát. Fantasztikus szabadságot ad a babának és a mamának. Önállóan fedezte fel az egész lakást, minden pontra eljutott. Egy pár hét után már "életveszélyes" sebességgel rodeózott a lakásban, mindent elért vele, amire kíváncsi volt. Ennek ellenére korán megtanult mászni és járni. Úgy látom, az egészséges mértéket kell megtartani a használatával, nem kell mindig abban lennie, de ha benne van, sok újdonságra ad lehetőséget. Nekem pozitív irányba változott a véleményem róla. Nincs a baráti körötökben, hogy egy kicsit ki tudnátok próbálni?
Csak ügyesen azzal a tipegéssel! :lol:

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok
Velem annyi történt,hogy........az egész estét oly mértékig végigszenvedtem,hogy az csak na!
Amióta kiengedtek a kórházból a hasam megy folyamatosan :(
Tegnap este viszont megint hánytam mint a lakodalmas kutya!

Nem voltam hajlandó bemenni a kórházba,mert tudom,hogy semmit nem csinálnak velem....
Felhívtam a helyi ügyeletet ahol mondták,hogy B6vitaminon kívül nem tudnak semmit sem adni,de ezért ne menjek be....hanem ,majd reggel menjek el a gyógyszertárba és vegyem meg !!!

Alig vártam már,hogy reggel legyen!!
Párom, amint 8óra lett ment is és vett B6 injekciót és normaflórt.
Jéghideg vizet tudok csak inni,de legalább már hajnal 5től megmarad bennem és nem rókázom ki!
Hasam alja a sok rókától annyira fáj,hogy csak fekszem és fekszem és jajgatok mint nagyanyám :P

Férjecském most készít nekem krumplit sárgarépával!
Kíváncsi vagyok ,hogy bennem marad vagy az is kijön?

Vett Coca colát,étcsokit és banánt is!
Tehát minden olyat ami házilag is gyógyíthat.

Nagyon megvagyok ijedve,mert ha most jönne rám a szülhetnék, akkor semmi erőm nem lenne hozzá!

Kép
noki&potyi
 
 


én állat átmentem a cirises fórumra, látom noki és bandy nem bírtátok megállni szó nélkül. az a barom somodyné (csirkin vagy, hogy hívják) most ott osztja az észt. 8 hozzászólásból, amit eddig tett, mind a 8 v doki ellen van. meg a többi okos, aki olvasta, hallotta.....stb. mi lett abból a fórumból :!: :?:
remélem nem jönnek át ide, aztán még azt írta, hogy v dokit minősíti a fórumunk, akkor a cirist is az ő fórumuk.

katitól és kósa dr-tól hallották, hogy van új orvosgárda! :lol:
egyikük sem tud róla, hogy lenne! miket találnak ki?

na nem is idegeskedem, szegényeket sajnálom, akik tényleg infót akarnak.

noki, látom nagyon szülni akarsz, hogy te is olvasod őket! nehogy felidegeld magad rajta, árt a kiscsaj szépségének!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


nokikám!
most olvastalak!
sajnálom, hogy így megvisel a vége, szóljál csak nyugodtan, ha szülsz, bemegyek, kihívom a kiscsajt. lesz erőd, fasza csaj vagy! ha nem akkor császár, az sem gáz!
vannak fini bébikaják, hippes, az a leginibb, nem próbálod meg? az ízlene a kiscsajnak. biztos a gyomrodon van, nem? pihizz, ha kicsit jobban leszel, remélem azért minden ok lesz. pusza

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


tinkyb!
köszi, meggyőztél! kicsit nekem is könnyebb lenne.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Látom pörög a fórum.

Nokikám! Nincs már sok hátra, nagyon szorítok!

Etna! Botika is biztos nagyon ügyes baba, sajnos a fogacskát mindenki így viseli, remélem hamar túl lesztek rajta.

Tinkyb!

nagyon sokat gondolok rád, én is küldöm neked a babaragacsokat!!

Kockáspéld! Nagyon ügyes vagy, én biztos nem bírnám azt a szigorú diétát, hallottam már róla jó sokat.

Én jól vagyok, pihizek, nagyon fájnak a melleim és a fejem, de szerintem csak a hormonoktól.

Várom már nagyon a jövő pénteken, remélem Baba "sorsára" jutok én is, nagyon szeretnénk ikreket.

Puszi mindenkinek
detko79
 
 


detko!
nagyon drukkolok én is, figyu, ha nem gond és a renáta rászánja magát és bejelentkezik, akkor tudsz majd neki segíteni kérdései megválaszolásában? egy hét van köztetek a kismamaság alatt ez tök jó, mi witchel voltunk így, én már nem mindenre emlékszem. köszi

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok Lánykák!

Detko és Tinkyb!

Részemről is mennek a ragacsok tonna számra (sok-sok kamionnal) és a +++++++++++++++++++++++++energiák!!!

Etna!

Köszike a választ!
Nem akarok beleszólni,de én azt hallottam a komppal kapcsolatban (gyerekorvostól),h a csipőnek nem tesz jót.
A döntés úgyis a Te kezedben van!Bocsi,h leírtam!

Nokikám!

Annyira veled érzek!!Nagyon aggódok értetek,vigyázz magadra!!
Jövőhéten akkor megszületik Rékus??
Szeretnélek fölhívni,mikor lehet??

Kockáspléd!

Nagyon-nagy gratula a fogyáshoz,tök ügyi vagy!!
Biztos sikerül a baba!!


Pussz mindenkinek!!
bandy27
 
 


Andy!

Köszönöm, hogy gondolsz rám.

Etna!

Persze mindenben segítek és válaszolok Reninek.
detko79
 
 


Sziasztok Lányok!
Nagyon jó kis csapat van itt ha nem bánjátok csatlakoznék hozzátok az Edina barátnője vagyok (Reni).
Edina bíztatására kezdtem el olvasgatni és regisztrálni itt a nagy ráérésembe.
Noki szegénykém még egyben vagy? Kitartás :lol:

Detko: neked is a Kósa doki csinálta a beültit? A tüneteim ugyanazok mint neked csakmég hozzá hol a bal hol a jobb oldalam fájdogál bízom benne,hogy ez jót jelent!!
Én jövőhét után szerdán megyek.

Baba: nem semmi GRATULA!!!!!!!!!!!!!
rája baby
 
 


Szia Reni!

Nekem Kósa doki csinálta, neked V. doki?? Ha igen, hogy hogy beengedték??

Nekem is szokott szurkálni, bár már egyre kevesebbet, inkább az első 5 napban.

Pihizz sokat!!

ha van kérdésed, nyugodtan írj!
detko79
 
 


Detko: Nekem is a Kósa doki csinálta a leszívást és a beültit is. Vereckey doki állította be a gyógyszereket mé anno.
Neked a végére hány babód maradt? Nekem 3 lett lefagyasztva 2 beültetve. Én megvoltam elégedve a Kósával is.Előtte nem ismertem.
rája baby
 
 


Detko: neked mondta a Kósa hogy szedjél magne B6-ot én Edina javaslatára elkezdtem szedni főleg, hogy úgy fájt a hasam
rája baby
 
 


Nekem 3 baba lett beültetve, és 4 maradt, de azokat nem sikerült lefagyasztani. Nekem nem mondta, hogy szedjek magne B6-ot, de én szedem a femibion terhes vitamint, vasat, + B vitaminokat.

Én is nagyon meg voltam vele elégedve.
detko79
 
 


Szia Renáta!

Sok szeretettel üdvözöllek közöttünk!!! :D :D :D :D
Hamarabb is jöhettél volna...de most már gyere sűrűbben és ne csak olvasss!! Jó??
Neked is küldöm a tonnányi ragacsot (sok-sok kamionnal) és a ++++++++++energiát!!

Pussz!

Andy
bandy27
 
 


hali lányok!

valaki tudja, hogy milyen vizsgálatokat szokott kérni v doki inszem vagy lombik előtt? átjárhatósági, hüvelyváladék, spermakép, teljes vér vizelet, hormonok hányadik napon? ezek jutottak eszembe.

reni te még biztos emlékszel! hívtalak skypon, csak nem vetted fel.

megvettem a bébikompot nagyon tetszik neki, rodeozik vele, nem lehet benne sokat, de nagyon tetszik neki a helyzet. aranyos kis fülesem.

noki még egyben?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok
Csak egy gyors vizit :D
Reni
Üdv néked :D
Remélem gazdagabb lesz a táblázat 1-2 szívecskével általad is :D
Andy
Mikor szeretnél hívni?
Mond és akkor magamévá teszem a telót.
Etna
Basszus Én nem akarom siettetni a szülést,de a terhesség vége....ahhhhh...nem egyszerű még beszélni is róla :shock:
Alvás,evés,séta stb....még lélegezni is k...a nehéz :D
Alig várom már,hogy szanaszét puszilgassam ezt a kis virgonc kisembert aki folyamatosan lerúgja a jobboldali bordáimat :D:D:D
Eldöntötte,hogy jön amikor jön és nem erőltetem a dolgokat....lehet pont ez kell neki?!?!? És így be is indul a szülés :D:D

JA!
A kismamiknak csak annyi tipp,hogy Magne B6-ot folyamatosan szedni,mert az nagyon kell!
Én volt,hogy magnezii citricint is szedtem amikor erősebben görcsöltem!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Noki!

Neked jó lenne ma olyan 3/4 6 felé??
Te is nyugodtan írd meg mikor jó,én hozzád igazodok!!

Lányok!

Kinek hogy telik a hétvége??

Pussz mindenkinek és mennek a mega drukkok!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!

Andy, köszi a sok drukkot, és a + energyt! :lol:

Detko, pénteken rajzolom Neked a dupla szívecskéket! :lol:

Etna, kérjük a kompos képet Botiról! Örülök, hogy tetszik a Maminak és a pici fiának! :lol:

Noki, remélem jobban vagy már! Hidd el, Réka baba ki fog bújni, ha itt lesz az ideje. Csak nyugalom! :lol:

Reni, én is üdvözöllek itt a topikon! :lol: Küldöm Neked is a babaragacsokat! Beírjalak a táblázatba?

Én nem érzek semmit. :cry:

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi most érkeztünk haza a Balatonról. Olyan jó volt végre eltávolodni Pesttől. Fürödni nem fürödtem, de azért vízibicikliztünk. Pontosabban én csak ültem, és hagytam, hogy a hullámok ringassanak. Kicsi Tündérkirálylánynak nagyon tetszett. De ennyi elég volt, most örülök, hogy itthon vagyok. Képzeljétek el, egyik este azt álmodtam, hogy Lilikének adtunk még egy nevet. Mégpedig a Veronikát. Most erre a névre is rá vagyok izgulva..... :D :D :D
Fűzöm azóta apát, hogy legye két neve. Szerintem tudat alatt szólt Lilike, hogy neki még a Veronika is kell.......

Tinkyb, Detko mennek ezerrel a drukkok, ne nagyon ugráljatok!!!!!! :-) Ja és a felejthetetlen babaragacsokat is küldöm Nektek!!!!!!!! +++++++++++++
Baba hogy vagy? Minden rendben?
Noki kitartást, már tényleg alig van hátra. Kicsit izgulok, hogy akkor nálunk mi lesz...... :shock: :shock: :shock:
Rája baby (Reni) neked is küldöm az ezer sok ragacsot ++++++++++++++!!!!!!!!!! :D
Kockáspléd, nagyon jó, hogy mindjárt kezdtek. Milyen fogyokúrával tudtál így lefogyni?

Lányok tudtok infót adni, hogy V doki rendelőjében mennyit kell a legelső alkalommal fizetni? Valószínű, hogy uhu is lesz. Hugomat viszem hozzá, mert nagyon megijesztett amit a szervezete vele művel........ :(

Megpróbálom feltenni a múltkori 3D-s uhu képeit. Remélem sikerül.

Kellemes estét mindenkinek, holna terheléses cukor kontroll vizsgálatom lesz, és rá kell nagyon készülnöm.....

Millió puszi:

Zsiby Kép

Kép
Kép
zsiby
 
 


Még egy kép:

Kép

Kép
Kép
zsiby
 
 


És egy utolsó:

Kép

Kép
Kép
zsiby
 
 


jó reggelt lányok!

zsiby!

nagyon édes lilike, szép név a veronika is. boti is kétnevü, botond levente, ja rajta van a vonalzómon, mindegy, azért leírtam. liliána vagy lili lesz hivatalosan? szegény, én majdnem rókáztam a terheléses cukornál. ki találta ki ezt a vizsgálatot? nem tartom életszerünek. ki eszik meg ennyit cukrot egy nap alatt? nekem határértéken volt 7,6 volt terhelésre, éhgyomri 4,2. de nem foglalkoztam vele, ettem a fini csokiskekszet. most is enném, ha nem fogyiznék. ja aki napi 1 doboz sparos cookies-t megevett, az most éhezzen! a belem úristenit! téliszalámit is ennék, rájöttem azok a fini kaják amik hízlalnak.

detko!
már nem sok van hátra, hogy végre tudjuk az eredményt. a péntek lesz életed leglassabban elmúló napja. legalább is nálam az volt, az első vérvétel. 1/2 5-kor volt eredmény, de már előbb szokott lenni. én még a kezdetekkor voltam. utána meg jönnek a boldog idők. ja noki most más véleményen van szegény, de majd, ha kijött rékus egy hétre rá azt fogja írni, hogy de jó volt.

reni!
hívtalak du mobilon, pont elkerültük egymást. te foglalt voltál, mikor én értem rá, én meg lehallkítva hagytam a telóm, azért nem hallottam, hogy hívsz. majd csak elérjük egymást. elküldöd nekem a vizsgálatokat, ha eszedbe jutnak? tudod a másik fórumról megismert leányzónak kellene, hogy mire tud menni v dokihoz meglegyenek az eredményei. hétvégén meglátogassunk? vagy megy valaki? ha kell kimoshatok vagy kivasalhatok nálad. de ha mást kell segíteni szólj nyugodtan. te is egyből jöttél mikor döglődtem az epekő mütét után.

nokikám!
még egyben te szegény! ha kell neked is segítség szólj nyugodtan. egybe estek renivel útvonalilag. addig odaadom botit, tuti megszülsz tőle. nyügös megint, kicsit égnek áll a hajam. de norbin jól letöltöttem a bajom. már megszokta szegény. csak röhög rajta. a héten alig lesz itthon, végem lesz.

tinkyb!
nem baj, hogy nem érzel semmit, majd fogsz! visszasírod a nyugis időszakot, mikor róka rudi meglátogat. majd rakom fel a képeket. ma nincs komp, mert sikálom ezerrel, de alig várom, hogy megszáradjon a huzata és újra rodeozzon benne.

bandy!
igen, sokan mondják, hogy ártalmas, de nem hagyom benne sok ideig. mikor benne van, akkor vigyorog folyamatosan. csak hátrafele megy, nem tom, miért nem előre. az jobban tetszik neki. márknak nem volt? szegedi vagy? megvan még a hamburger alakú
hamburgerező. tök jókat kajáltunk ott. meg a főtéren (nem tom a nevét) olyan isteni halászlé volt. de nem csak a kaja tetszett. onnan jársz fel vizsgálatokra? nem semmi!

baba!
jó vagytok?

tinkyb, reni, detko megy a ragacs és a +++++++++++++++energy!

megyek mert 3 adag vasalni valóm van és boti mindjárt kel.

jövök, amint lesz egy szusszanásnyi időm.

csók lányok!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszönöm az üdvözléseket és a ragacsokat aranyosak vagytok!

Etna: Mónival dumcsiztunk sokáig :lol: Skypon elmondom milyen vizsgálatok kellenek. Aranyos vagy gyertek legalább dumcsizunkés látom a kiscsávót tudod, hogy imádom :oops: Segíteni köszönöm de apa megcsinál mindent meg anyu átjön ha valami olyan van köszke azért jólesik.
Akit érdekel szívesen elküldöm vagy leírom ide ha valakinek kellenek ezek a vizsgálatok.

Tinkyb :örülnék ha engem is betennél a táblázatban.
Bocsi ha még nem nagyon tudom vagy összekeverem a neveket vagy hogy ki hol tart de igyekszem :roll: :)
Detko: nagyon szorítok neked!!!
Tegnap éjszaka úgy görcsölt a jobb oldalam egy kicsit sokat mászkáltam meg lehajoltam a spejzba a kukoricáért és nem kellett volna apának órák óta mondtam, hogy tegye fel főzni aztán elegem lett mert úgy megettem volna :twisted: . Dehát Pasi de nem szólok semmit mert egyébként mindent megcsinál behozza a kaját porszívóz elmosogtstb. Najó nem fárasztalak benneteket.
rája baby
 
 


Zsiby!

nagyon édes Lilike, nekünk is ez a név tetszik, meg a Dorka, Zorka.

Etna!

köszönöm a babaragacsokat. már nagyon várom a pénteket.

Most vidékről feljött az anyukám segíteni, mert a férjem eddig mindent megcsinált -egy angyal- de becsípődött a dereka, itt fekszik mellettem.

Tinkyb!

Sokat gondolok Rád, nem lesz semmi gond!

Reni! Ne hajolgass, légy türelmes, bár én is olyan vagyok mint Te, ezerszer elmondom a férjemnek, anyunak, hogy mit csináljanak.

Én alapból pörgős kis KOS vagyok, így nehezemre esik a fekvés, és, hogy nem szabad semmit csinálni, de a gyerekekért mindent.

Kukoricát én nem merek enni, mert az nehezen emészthető, legalább is nekem, remélem neked nem okoz gondot.

Noki!
Írd ám a fejleményeket.

Puszi mindenkinek
detko79
 
 


Detko: neked is a Vereckey doki állította be a gyógyszereidet??
rája baby
 
 


Lányok lehet, hogy hülye kérdés de meddig (jó) normális, hogy fájdogál vagy görcsöl főleg éjszaka a hasam?!5.napon vagyok (beültetéstől számítva -azt a napot nem számoltam bele)
rája baby
 
 


Sziasztok!

Zsiby, köszi Lilike fotóit és a drukkot! Jól sikerült képek, szép kislány, milyen kis pisze orra van! :lol: A Veronika is kedves név, nekünk az egyik barátunk lányát így hívják, és Vercsinek becézik. Tőlünk V. doki magánrendelőjében az asszisztens 10 ezret kért az uhu-ért. Remélem szerencsésen túl vagy a cukor terhelésen!

Etna, köszi a biztatást és a ragacsot! Boti ilyen sokáig alszik? Kivasalódott a 3 adag ruha? :lol:

Detko, én is nagyon szorítok Nektek! :lol: Ti is szép neveket találtatok.

Reni, sikerülni fog, majd meglátod, drukkolok! Azért fájdogál a hasad, mert meccselnek a gyerekek a legjobb helyekért a pocidban! :lol: Beírtalak a táblázatba, azokkal az infókkal, amiket tudtam rólad. Kérlek, írd meg, ha szeretnél még módosítani rajta.

Andy, merre jársz, ma nem is írtál? :cry:

Noki, jobban vagy, minden rendben Veletek? :lol:

Baba, holnap mesélj majd, ha végeztetek az uhu-val! :lol:

Ezek a pasik az oldalunkon annyira drágák! Én ma nem mehettem el busszal és gyalog (bár jogsim van, de csak az Uram mellett vezetek, mert még nincs elég rutinom) a turiba és a temetőbe, mert a férjem szerint ne rohangáljak. Inkább elvitt kocsival, és mindenhol várt rám. Nem emelhetek itthon semmit, a felmosó vödröt is hurcolja utánam. Olyan jól esik, hogy ennyire vigyáz rám, imádom!

Jó éjszakát Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: