Új privát üzeneted érkezett!

Szia Viki!

Amikor már az üzenet jött,hogy Viktória ismerősnek jelölt,akkor már éreztem,hogy te leszel az! :D Örülök neki!
A sejtecskék szépen fejlődnek!Már úgy hiányoznak!Vasárnap lesz a visszahelyezés! :D Azt mondták igyak,és fehérjét egyek mégtöbbet,amikor mondtam,hogy fáj.De így most nyugodtabb vagyok,hogy nincs belöle baj.Neked mennyi babót ültettek vissza?Pontosan mikor történt?

Kincs!Mi újság?Hogy vagy?

Kép
ani0227
 
 


Ani!:)
Nekem is vasárnapi nap volt a beülti napja, 2 embriót egy 9és6 sejteset kaptam vissza márc.4-én.Akkor azt éreztem, hogy most tutira sikerül....igaz utána 5 napra kiborultam, hogy nem érzek semmit, nem is éreztem nagyon nagyon sokáig kb a 12 hétig.
Igen igyál sokat,egyél is rendesen!!!!! jajjj annyira szorítok!!! :)
Vendég
 


Sziasztok!

De jóóó Ani! :D :D Vasárnap nagyon fogok rátok gondolni!
Milyen jó fejek a dokik(főleg B.B.),hogy hétvégén is dolgoznak!

Viki te hogy vagy lelkileg??
Túl vagy az első nehéz napokon a párod nélkül??
Jön haza vagy csak a legvégén??
Míra sokat mocorog,mennyit nőtt a pocid képet kapunk?

Én már jobban vagyok ,ma "pihengettem" és meglátogattam B.B.-t kaptam infúziót,de mivel nem hánytam ma és nem volt lázam nem kaptam antibiotikumot,bár mióta a dokitól hazajöttünk hőemelkedésem van. :evil: Ma gombóc arturnak szólított a doki :lol: :lol:
Sztetek van másik ilyen problámás tyúk vagy csak én? :roll: ,már azon gondolkodtam lassan nem látnak szívesen a kaáliban.

puszi
Vendég
 

 
 

Kedves Gombóc Artúr!

Nehogy úgy érezd,hogy nem látnak szívesen!!!Ezt csak te gondolod úgy!Eszedbe ne jusson ilyen hülyeségeken törni a buksidat!Lehet,hogy éppen ezek a problémás helyzetek hoznak sikert!

Viki!
Te nem éreztél semmit????Cici?Hányinger?Kaja-undor?

Kép
ani0227
 
 


kincs! Találtam egy jó képet! Kabalának elküldöm! Remélem nem haragszol meg!
Kép

Kép
ani0227
 
 


Hali!

Dehogy haragszom Ani! :lol:
Akár most is készülhetne ez a fotó rólam! :lol:
Olyan ehetnékem lett,hogy csuda, édes sós minden :oops:
Te miket szedsz most? Már a progit szerda óta kell szedned?
Hány babócát fogtok kapni vasárnap?

Vikimi és Míra szép álmokat!
Vendég
 


Kincs!:)
ez a B.B nagyon jópofa egy doki.Remélem a hőemelkedés nem komoly,nagyon bízok benne hogy ebből csak jól(babásan)kerülsz ki.Szokták mondani, hogy legalább a szervezet nem a beágyazódásra készülő embióra figyel,hanem a bacikra.... :) nem vagy problémás eset,csak te érzed annak...én is az voltam
Már túlvagyok a mélyponton, főleg,hogy skypon webkamerán keresztül kb 1,5 órát beszélgettünk, de azért iszonyatosan hiányzik.Minden porcikája az illata,meg az hogy itt motoszkál mellettem.:)
Míra egyik nap aktív,pl tegnap,ma nagyon kusti éppen csak valamit mozog.Persze ilyenkor izgulok,nincs e baj...
pociskép:
Kép

Ani!:)
nem éreztem semmit csak egy picit görcsöltem, mikor az eredményre vártunk..el is mentünk tampont venni :) és utána sem éreztem semmit,cici nem feszült nem barnult, hányinger nem volt, semmi... max össz.5x hánytam de azt is csak a 12-13 hét körül. :)
Ma sem feszül a cicim,csak nő csendben... :)
így te sem keress tüneteket,kár ezen izgulni,csak majd beszélgess velük,pihenj sokat,sok sok fehérje, és a lényeg!!nyugalom!!!!!
Vendég
 


Viki!

Nagyon mutatós a pocakod! :D
Köszi a képet!!
(Én ha a párom nem tudott itthon aludni,azt csináltam mint egy kisgyerek, a pizsijét szagolgattam és szorongattam.) :oops:
De milyen jó a technika, láthatod és beszélhettek, szegény szüleink és nagyszüleink, hogy bírták régen :shock:
A babával kapcsolatban legyen igazad!
köszi mindkettőtöknek! :P

Sztetek a 3*2 utrótól lehet 37 vagy a fölötti a hőm?? (higanyossal hónaljban)
Mikor hőmértem,pé után 37 volt hüvelyben digivel de azért az más..
Hozom a formám? :lol:
Vendég
 


Kincs!:)
én a polójában alszok,és amásik pólóját szorongatom mint egy kispárnát.... :) :oops: ilyenek vagyunk mi nők!!! :) ez a skypolás menti meg a mindennapjaimat
Az utrotól lehet magasabb a hőd,az a jó,hiszen 37-37,2 az ideális a babóknak!Igaz nekem a hőm is ingadozott...vagyis én sem hoztam a nagykönyvben írtakat! :) szerintem te sem vagy az a szokványos ,tipikus csaj... :) akikről ezeket a nagy tapasztalatokat írják :)
jó éjt!!!
Kép
Vendég
 


Ani
Drukk.... :lol:

Kincs
Akkor lehet, hogy találkoztunk?
Voltunk ma búcsú-UH-n, vérvételen a Kaáliban :lol: :lol: :lol: :lol:
BB. szerint Kismóki csajos...
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Nem semmi!Jól belehúztatok az este! :D
Kincs!Utrot3x2, Magne-B6 3x2, Sumamed, Medrol, Kálium-R, Rutascorbin, E vitamin, Folsav, Aspyrin, Cetrum Materna.
37 a hőd!?az nagyon jó ilyenkor!

Viki!Nagyon ari a pocakod!

Poppilau!Köszi a drukkot!És gratula!Gyere többször is hozzánk!!!!

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Most telefonált az előbb a biológusnő!Honap 8-ra kell menjünk!Kettő szépen fejlődiik,de a harmadik leakar állni! :( Nem vagyok telhetetlen,nehogy azt gondoljátok,de annyira sajnálom,már úgy beleéltem magam.Valahogy biztonságot adott,hogy három lesz beültetve!Na de nem sajnálkozom,örülök így is ,hogy végre ide eljutottam! :)
Holnaptól már nem leszek sűrűn a gép előtt,mert a férjem azt mondta nem fogja engedni a netet,mert megvan győződve arról,hogyaz első beülti is azért nem sikerült mert mindig a gép előtt ültem.És mindig fel kellett jönnöm az emeletre.Na de nem vagyok megrémülve,úgyis kerítek rá alkalmat! :D

Kép
ani0227
 
 


Szépséges jó reggelt!

Ani jajj már én is izgulok!
Két szép embrió lapul holnap ilyenkor a pocidban! :P
Az első napokban pihizz, tudom a teliszámod és vagy hívlak vagy sms-n értekezünk és hozom a híreket a topikra :wink:
Azt hiszem függők vagyunk,de ezt máshogy nem lehet kibírni..

Poppi jó hogy benéztél!!!! :D
Gyere gyakrabban!
Lehet hogy láthattuk egymást én 12 körül voltam,de szinte csak az őrzőben voltam infúzió miatt.
Furi érzés lehetett eljönni a kaáliból nem?
Egy idő után azt érzed csak B.B. ismer és ottvagy biztonságban,
és hogy van minden nőhöz türelme meg kis vicces megjegyzése meg emlékezőkéje..

Ma reggel csak 36.8 volt a hőm , a tegnapi sztem kis hőemelkedés lehetett.
Vendég
 


Poppi!:)
:) kisnunis??? :)

Kincs!:)
ez a hő is jó!!! csak nagyon nagyon kíméld magad,és pihengess sokat!!!
Írtad,hogy furcsa érzés lehet eljönni a Kaáliból- nos valóban az,nekem nagyon rossz érzés volt,megszünt a jó kis biztonságérzetem,a szuper csajok és szuper B.B., olyan elveszett lesz az ember,mert nem tudja kihez?mihez?kell innen menni,mit kell csinálni....amikor megyünk egy-két Uh-ra akkor mindig lesek lefelé, hogy mi újság lent???

Ani!:)
a kettő is nagyon szép, az alényeg,hogy szépek és visszakapod őket.Nekem volt 2x is hogy 1-t kaptam vissza és azok is szépen beindultak...csak megálltak...Valóban a lépcsőt az elején még kerüld,de Kincsen keresztül adjál hírt magatokról!!!! Sok sok sikert holnapra!!!!! :)
Vendég
 


Oké csajok,betartok mindent!Megigérem! :D De,de...HIÁNYOZNI FOGTOK!!! :oops:

Viki!Akkor most neked hanyadik beültetés sikerült?Mennyit pihentél az elején?Mit tettél másképpen,hogy az utolsó megmaradt? :roll:

Kép
ani0227
 
 


Ani!:)
nekem a 4.beülti sikerült, és különösebben nem csináltam semmit másképpen,mint azelőtt.Az 4.beülti előtt kaptunk a párommal gyenevacot 3adagot,szerintünk ez is segített.
Sok fehérjét ettem,főleg tonhalat,nagyon sokat aludtam, és én végig feküdtem 4napot(Igaz nekem az esett jól, de van aki szalad a kutya után a beülti utáni napon),majd utáni napokban nagyon lightosan éltem a mindennapjaimat..igaz vezettem,sétáltam,de semmi megerőltetőt dolgot nem csináltam.Az idő nagyrészésebn pihentem.
A beültetés előtt és utáni érzések nevű topikban, van egy lány Pandácska,aki nagyon nagyon optimizmussal vágott neki az első lombikbak,ami sikerült is.Vagyis a lényeg elhinni, hogy most sikerülni fog!!!!!!:)
Vendég
 


Sziasztok!

Előkerültem én is...

Ani
Nagy drukk...

20-án kezdem a Decapeptylt szúrni... :lol:
Remélem, hogy a 2. legalább olyan sikeres lesz, mint az első...
A legjobb az, hogy mire akció lesz, addigra T. doki lesz... én nem rajongok B-ért... a humorára nem vagyok vevő... :oops:
Vendég
 


SZIA GIGABOSZI!!!! :D
Akkor neked is nagy drukk!Két hétig nem lesz T.!Ott voltam,amikor beszélték!Merre jártál?A nyaralás milyen volt? :roll:

Viki!
Köszönöm,hogy beszámoltál nekem! :D

Kincs!
Elküldöm a másik mobil számom,mert anyósom bekerült a kórházba,és odaadtuk neki a telefonomat,hogy tudjunk beszélni vele!

Puszi!

Kép
ani0227
 
 


Ani
Ausztriában voltunk, meg Tolna megyében...
Apa 1 hónapig itthon volt szabin... :lol: :lol: :lol: :lol:

Tudom... :wink:
(klinikán dolgozik apa is és elvileg én is...)
Vendég
 


Vikimi
Mi is Mirára hajtunk most.... :lol:
Vendég
 


Szióóó!

Ani privi érkezett!
Kapcsolat lezsírozva! :lol: :wink:
Anyósodnak jobbulást!
Neked pedig szép álmokat, és sok sok babatapit holnapra!!!!!!!!

Gigaboszi szia!!
Akkor neked is sok sikert a hamarosan induló Mírás projekthez! :wink:
Jól kinyaraltátok magatokat?

Olyan jó,hogy kezd éledezni a topik,remélem a zebrák is szépen sorban idetalálnak! :D

Pisiléskor még mindig fájnak a fészkeim,de ma nem csináltam semmit, egészen jól kezdem bírni,mire megszokom kezdődik a munka :?
Vendég
 


Sziasztok!

Aniék most értek haza,két csodás babócával a pocakban,minden rendben ment! :D 24-én kell kontrollra menniük.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Gigi lesz segítséged majd a beülti után? Egy kicsigyerek melllett nem egyszerű :roll:
Vendég
 


gigaboszi!:)
hajrá kicsi Mircsiért!20-a nagyon gyorsan eljön.Nem tudom nekem meg B.B is szimpatikus sőt,nekem külön tetszik a humora,igaz T.Z. meg nagyon komoly,de ha kell ő is eltudja engedni magát.nekünk végülis Ő mondta ki a jóhírt:"na ez már lejátszott menet volt a múltkor is"...csak akkor még nyiltan nem mondták, hogy sikerült....csak Ő.
Szakmabeliek vagytok???akkor a szurizások biztosan nem okoznka gondot :)

Kincs!:)
nagyon kegyetlenek ezzel a munkával.... remélem vigyázol magadra,és semmi megerőltetőt nem csinálsz!!!!!

Ani!:)
azóta otthon pihennek a pöttömökkel....csak nyugi,pihi,evés-ivás és optimizmus!!!! :)
Vendég
 


Ani
Most csak pozitív gondolatok... kényeztesd a tested, a lelked... :lol:
Mi meg drukkolunk!

7kincs
Anyós, após... és persze munka után apa is... :lol:

Viki
Másnak bárhol, bármilyen szurit beadok... magamnak semmit... :oops:
Az előzőnél apa és após adta be mindig...

Az meg, nagyon személyfüggő, hogy kinek melyik orvos jön be... wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Ani
Szorítok nektek....

Viki
Nekünk is a 4. beültetés lett sikeres... :lol:

Gigi
Hajrá!
Petya haveromnak nagy puszi :lol:
Vendég
 


Szép estét!

Beszéltünk ma Anival, mindenkit puszil!
Pihenget,de ma izgult is kicsit, egy pici barna maszat volt neki.
Beszélt a dokival,a rutascorbinon emeltek.
Mondtam neki,hogy mindenki szorít érte és ne izguljon, ez bizti semmi rosszat nem jelent!
A beágyazódás mikor van ilyenkor?

Legyetek jók!
Vendég
 


Kincs
Köszi a tudósítást!
Beágyazódás kb. 3-5 nap... barnázás inkább a beavatkozástól lehet...
Vendég
 


Kincs!:)
Aninak én is csak azt tudom mondani a barnázás a beavatkozástól lehet,de a rutascorbin ugyis segít,nem kell izgulnia csak pihenni és kikapcsolni.
És te hogy vagy? Mikor kell tesztelned???

Poppilau!:)
hogy vagy?pocak?hanyadik hétben jársz???
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem nem baj, ha csatlakozok hozzátok. Mi most kezdünk talán, szintén B.B.-nél. Holnap reggel fog eldőlni, hogy a bennt maradt tüszőm távozott e a mensimmel. Remélem igen, és akkor holnap már szurizok. Ha nem akkor megint egy hónap várakozás. Ahogy nézem, itt mindenki nagyon nyílt, megosztjátok egymással a tapasztalataitokat. Nekem még ilyen téren nincs. Inszemekben nagyon otthon vagyok. Haton estem át. Gondolom az eleje ennek is hasonló. Majd meglátjuk.

Sziasztok
kabócabobár
 
 


Szia Kabócabogár!

Üdv köztünk!B.B nagyon jó fej doki,nekem legalább is nagyon bevált.A lányok meg szuperek egytől egyig.Remélem holnap jó hírrel enged el a doki!Szorítok.
A lombik is hasonlóan indul, mint az inszem,igaz nagyon hormonadagokkal,leszívás és beülti.Nem vészes a dolog,inkább lelkileg megterhelő egy kicsit,de mindent a cél érdekében!!!:)
remélem rendszeres látogatónk leszel!:)
Vendég
 


Szép napot minden kedves topiklakónak!

Ani híradó:
Azóta semmi maszat nem volt, jól van bár lassan a pihenés unalmas.
Drukdrukdrukkkkkkkk

Kabócabogár üdv köreinkben :)
Mi volt a dokinál??

Én egy hét múlva tudok eredményt, az utrótól nagyon álmos vagyok kb így feküdnék :
Kép
Érezni semmit nem érzek, bízom a sikerben (de azért kicsit készítem magam a lombikra is) :oops: :roll:

pááá
Vendég
 


Sziasztok!

Szóval, reggel 7 óra 40-re ott voltam, ahogy B.B. kérte. Persze azt nem mondta, hogy 8-ig takarítás van! Ő is megérkezett, úgy fél 9 körül :lol: . Megnézett, és kiderült, hogy a tüszőcském elhagyott, tehát KEZDHETÜNK. Felírta a szurikat, gyogyikat és vasárnapi vérvételre hívott. Rövid programot csinálunk. Holnaptól 3 napig 150 egység Gonal F, decapeptyl szuri ma egy egész, majd 4 fél ampulla vasárnapig, gyogyik e vitamin, rubascorbin, magna B6, aspirin protect. A másik doki nincs, és 3 leszívásos leendő mamika volt, meg még persze a 8 órára hívottak várakoztak. Szóval ennyi történt.
Vikimi: a pocid édi. Én is akarok olyat! :wink:
Kincs: nekem soha nem volt ilyenem az utrotól.
6 inszemináción vagyok túl, tavaly a harmadik sikeres volt , ikreket vártunk. A 19. héten a babák sajnos meghaltak. Már hamarabb is baj lehetett, mert már elvesztettük őket mire meglett az AFP eredmény, ami kimutatta, hogy baj van. A dokim azt mondta, hogy már akkor is halottak lehettek. Senkinek nem kívánom. Bocsi, remélem nem lett ettől rossz kedvetek, csak azért írtam le, hogy már előttem ilyen dolgok vannak. Sokan mondták itt is, hogy ők nem biztos, hogy csinálták volna tovább. Erre én azt mondtam, hogy aki már volt pocis, az tudja, hogy a leg csodálatosabb dolog a világon.

Na, sziasztok!
kabócabobár
 
 


Kbogár!!! :)
ez remek hír!Hajrá szurik!!!
mélységesen elszomorított ami veletek történt...nagyon nagy erőd,erőtök van!
nagyon szorítok neked és kívánom, hogy te is növeszgesd a pockódat!!!

Kincs!:)
az utrotól én is sokat aludtam,amint beszedtem(orált kaptam mindig) fél óra és szundi :) de ez csak a szervezetnek meg a manóknak jó!azóta már benned is megágyaztak maguknak:)

Ani!:)
megadrukkkkkkk
Vendég
 


Sziasztok!

Vikimi: köszi, remélem hamarosan elkezd növögetni. Hidd el, szerintem aki igazán akar babát, mindenki ezt tenné. Vigyázz magatokra!

Kincs: lehet nekem azért volt más, mert én mindig hüvelyben olvadós változatot kaptam. Reggel, este 2-2 bogyót kellett felraknom. Utáltam, hogy napközben, mikor tanítottam, állandóan folydogált belőlem kifelé. Persze az alvás sem lett volna jobb, bár a gyerekek biztos örültek volna! :lol:

Ani: én is nagyon szorítok neked, nektek!

Szép napot mindenkinek, megyek folytatom az ablak pucolást.
kabócabobár
 
 


Halihóóóó :D

Anival beszéltünk,jól van csak a fekvés uncsi kicsit,lehet hétvégén segítséggel beköszön hozzánk
Drukkjaitokat továbbítottam.

Kabóca (most olvastam rendesen végig a neved,hogy nem is bogár :oops: ,maradsz csak kabóca oké? :lol: )
Szóval tök,jó hogy kezdhettek!
Sajnálom,hogy ilyen rutinos szurizós vagy ,nagyon erős akaratod van, de az igaz ha valaki nagyon babát akar minndent megtesz...sok sikert!!!!!++++++++++
Kaáliba mikor kell menned?
Jó takarítást Anival mi is ezt csináltuk két hete :lol:

Én tegnap és ma is purcantam egyet a reggeli utró után, kár hogy a déli adag után nem lehet :? , régen én is dugdostam vagy csak 3*1-et szedtem de ez a 3*2 lerendez :lol:
Tegnap mondtam a férjemnek,hogy olyan jól ellennék itthon kicsi szunya,takarítás,főzőcske és pocaknövesztéssel.
Ja lányok szerdán megyek vérvételre és az utróm keddd estig elég ,az gond ha szerda reggel és délben nem tudom bevenni,vagy pár nap szedjek délben egyet és akkor marad szerdára is??? :?:


Viki Giga Poppi puszi
Vendég
 


kabócabobár!:)
mostmár nem írtam hanem bemásoltam a neved,mert én is elovastam ... bocsika! :oops:
Én sem tennék másképpen,én is mentem amint csak tudtam,alig vártam a programok kezdését és lám a 6.stimu,4 beülti után,valaki növöget bennem.
Nagyon szorítok!

Kincs!:)
Ez az utro márcsak ilyen... pihenés otthon..nincs is jobb nála.
Szerdára nagyon drukkolok.Nekem is így volt az utro,mindig előző estig tartott... ezért én ahogy írtad 1-1 szemet elvettem a déli adagból,így aznapra is maradt 1-1 szem.
Vendég
 


Sziasztok!

Kincs: szerintem amíg teheted szunyizz csak nyugodtan reggel, délben, este. Amúgy utálok takarítani, de hátha később nem szabad már az ablakban csüngenem. :roll: Vasárnap reggel megyünk vérvételre. Addig elég is a 450-es gonal. Szorgalmasan szurogatom magam és szedem a gyogyikat. Az utro nekem mindig több volt, mint ami kellett, de két hónapra sose volt elég.

Vikimi: minden alkalommal kimaradt 3 hónap a két beülti között? Engem ez tör le nagyon. Szeptembertől nem megyek vissza tanítani, mert nem akarok félévet félbehagyni, úgyhogy itthon fogok ülni, és számolom a napokat. Ez szörnyű lesz.

Ani: sok babatapacsot küldök! :D

Sziasztok
kabócabobár
 
 


kabócabobár!:)
nálam igen kimaradt a 3 hónap, sőt volt hogy 8 hónapot hagytunk ki,pihenés lelki okok,és én is tanítottam,és nem örültek hogy 2 hétig nem voltam...pedig csak egyszer voltam táppénzen 10 napig a 3 év alatt....nem is hosszabbították meg a szerződésemet,persze sosem mondták a képemben,hogy mi volt a valós ok.....csak mert bejárós vagyok, meg nem helyi....na persze.Mindegy.
Neked is jobb lesz otthon, hiszen a gyerekektől sok fertőzést,azaz betegséget el lehet kapni!Az elsőnél én is így jártam,hányás-hasmenéses járvány,persze elkaptam a stimu alatt...láz 1 napig 38,5 3 sejtet tudtak leszívni,amik nem maradtak meg... szóval jobb lesz neked otthon!
Majd gyere a vérvétel eredménnyel!!!:) jó szurizás!:)
Vendég
 


Jóóóóó reggelt topiklakóóóók!

Kabóca sztem is jobb,hogy nem fogsz melózni.
Vasárnap vérvétel?jó sokat dolgoznak a kaáliban
Én alig aludtam ,felhúztam magam mert jól elszámoltam az utrót , 2*3 szedek és így csak hétfőig tart a bogyó,én szerdán dokizok, csökkentsem 3*1-re?
Vagy gyógyszertárban ha szépen kérem adnak recept nélkül?
Kabóca megkérdezhetem hová való vagy? Jöhet piriviben :wink:

Szép napot!!
Vendég
 


Sziasztok!
én Timi vagyok és mi még most fogunk menni az első lombikunkra ha minden jól megy.volt egy kis problémám,mert B.B azt mondta,ha minden jól megy akkor augusztusban lesz a beültetés de sajna nem így lett,mert meg kellett hozni a mensesemet,mert PSOS mind a 2 petefészek és nincs peteérésem.csak az volt a baj,hogy úgy megjött,hogy 21 napig egyfolytában és úgy állították el a norculut gyógyszerrel de még abba sem hagytam a szedését azonnal megjött és én nem tudtam,hogy ez a rendes menstruáció.és most megint kiírták a gyógyszert hogy megjöjjön szeptemberben és nem tudom,hogy B.B mit mond mert ő ez idő alatt szabin volt.jövőhéten kérek tőle időpontot.hogy megbeszéljük a továbbiakat.amúgy ő tök jó fej szerintem.bár még eddig 1-szer beszéltem vele.írjatok a tapasztalataitokról mert nagyon kíváncsi vagyok!Timi
timé&tati
 
 


Jó reggelt!

Kabóca
Drukk a szurikhoz...

Aniról hírek?

Kincs
Én nem csökkenteném... próbálnék kisírni a gyógyszertárban... vagy valamilyen doktorral felíratni...
Vendég
 


Timi
Üdv!
Vendég
 


Hali!

Anival nem beszéltünk,de lehet hétvégén a sogornője segítségével bekukkant :)

Szia Timi!

PCOS???
Voltál endokrin kivizsgáláson,milyen tüneteid vannak ,mióta tudod a pco-t?? (én is pcos vagyok)
Van egy pcos honlap http://pcos.hu/ , nagyon sok hasznos infóval!!!!!!
Ha kérdésed van írj nyugodtan,akár privit is,hogy ne a lányokat terheljük.
B. dokit nagyon szeretem. :)

Lehet nem kell utróért kuncsorognom, most voltam wc-n és rózsaszín volt a papír..pedig az utóbbi időben utró alatt nem jött meg,meg még csak10-11dpo-n vagyok :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Kincs: nekem sem jött meg utro mellett soha, mondtam volna, hogy van itthon és adok, de csak egy hüvely golyócskám van. A kaáliban nem adnának? Vagy ezt nem ott adják, csak a receptet? Egy kicsit meglepődtem, mikor a nővérkék adták ide a szurikat és mondták az árat. Miskolcon csak egy gyógyszertárban lehet venni ezeket a szurikat ( egyébként Miskolctól 40 km-re, Tiszakeszin lakom). Úgy kellett elküldeni a férjemet pénzt felvenni, mert csak vagy19-20 ezer volt nálunk, a szurik pedig többe kerültek. Ne sírj Kincs, hátha csak a tapadás egy kicsit nehezebb! Pihizzél! Szedsz magne B6-ot? Hátha csak a szemed káprázott! Szorítok!
Vikimi: nekem soha nem nyavalyogtak e miatt. Igaz, egyházi iskolában tanítok és a főnököm nagyon megértő a kollégáimmal együtt. Mindenki nagyon szorít nekünk. Én véglegesítve vagyok.
Timi: szia, gyere sokszor, ha tudsz! Még én is most kezdek. Remélem hamarosan követjük Vikit!
Gigaboszi: köszi a drukkokat, remélem használni fognak. :D

Ilyenkor csak vérvétel van vagy UH is? Persze ezt holnap úgyis meglátom. Az eredményt meg kell várni? Gondolom attól függ a további szuriadag, amit biztos megint ott adnak majd. Na, jól elbeszélgettem magamban. Persze ezt tőletek szeretném megtudni, ha lehet.

Jó hétvégét, még benézek később!
kabócabobár
 
 


Szióó

Kabóca sztem uh is lesz és a vérvétel eredményét is biztos nézi a doki, hanyadik cn jársz? (vonalzót nem szeretnél?) Sok sikert!
Folyamatosan lesem a wc papírt,ici-pici rózsaszín van, már én is gondoltam beágyazódásra is. :roll: Utrót nekem nem a Kaáliban adták csak a receptet (de azt láttam,hogy van szuri amit ők helyben eladnak) Hát nem közelről jártok :( (vannak ott rokonaim).Rutascorbint és B6 is szedek.
A kaálit nem akarom zargatni,ha ma nem tudok gyógyszertárban kunyizni,holnap lehet hívom őket.. lehet írok neked privit!
Vendég
 


SZIASZTOK!
MÉG NEM VOLTAM ENDOKRIN VIZSGÁLATON,MERT MÉG EL SEM KÜLDTEK PEDIG LEHET,HOGY NEM ÁRTANA.A PCOS-EMET MÁR 3 ÉVE TUDOM,MEG IS MÜTÖTTEK,DE MÉG ROSSZABB LETT MINT VOLT,MERT UTÁNNA MÉG KEVESEBBSZER JÖTT MEG MINT AZELŐTT.AZUTÁN 3 INSZEMINÁCIÓN VOLTUNK,DE 1-SEM SIKERÜLT!SAJNA.DE A HORMONINEKCIÓKRA JÓL REAGÁLTAM.MAJD ELDŐL,HOGY MOST HOGY FOGNAK ALAKULNI A DOLGOK.REMÉLEM JÓL ÉS VÉGRE SIKERÜL ÖSSZEHOZNI EGY KIS ÉDI-BÉDI IMÁDNIVALÓ KISPORONTYOT!REMÉLEM ÍGY LESZ,DE NEM CSAK NEKEM,HANEM MINDENKINEK AKI KÜZD ÉRTE!NA SZIASZTOK!
timé&tati
 
 


Sziasztok!

Hívott Ani, nincs net kapcsolata de erősen munkálkodik,hogy végre netezhessen. Sajnos neki is volt ma pici barna,de reméljük csak jót jelenthet.++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
(lehet vmi front van? :shock: :roll: két kismamiról is hallottam hogy pecsételtek de nincs gond, frontra indulhatnak meg szülések,és vannak olyan időszakok ,hogy lányok néha fiúk fogannak többen)
Timi ,kabóca küldtem privit.
Gigi már nem sokat kell aludnod a szuri kezdésig.

Viki, Poppi kismamik hogy vagytok? Viki neked lehet már visszaszámolni a párod érkezéséig?

Ja utrót nem tudtam szerezni,hiába kérleltem a patikust,holnap telcsizek,biztos örülnek majd nekem :oops:

Aludjatok jól!
Vendég
 


Sziasztok!

Végre van babanet. Szörnyű, mikor elszakítanak minket egymástól! :lol:
Nem volt UH. Az E2 eredményem szuper lett, így a doki vissza is vette a gonal f adagomat a felére(csak 75 egységet kell adnom). Szerda reggel kell mennem megint vérvételre, és csak délután egyre tudtak adni időpontot UH-ra. Ma van a hatodik ciklusnapom. A doki meg is kérdezte, hogy hova sietek ennyire? Tudjátok milyen a humora! Behívott az egyik nővérke, hogy míg a doki gyógyszert ír fel vetkőzzek le az UH-hoz. Én engedelmesen levetkőztem, de mondtam, hogy az én papíromon nincs bejelölve az UH. Mondta, hogy akkor öltözzek vissza. Jót nevettünk, de elmondta a dokinak. Ő is nevetett, én meg mondtam, hogy én már csak ilyen vagyok, hogy ahogy meglátom, rögtön vetkőzök. Mondta is, hogy Ő ilyen hatással van a nőkre! :lol:
Vigyázzatok magatokra! Az idő nagyon bolondos!
kabócabobár
 
 


Sziasztok!

Megérkeztem!!!Már nagyon hiányoztatok!!!!Minden rendben van a barnázáson kívül!Sokat pihenek,már unom,de kibirom!

Puszi nektek!

Kép
ani0227
 
 


Kincs!:)
köszike jól vagyok,de nagyon dagad a lábam,hamar kifáradok.Igen már számolom anapokat vissza,1 hét múlva lassan hazaér..csak az a baj hogy 5 nap után ismét elmegy 2 hétre :(
Na de most beszéjünk csak rólad!sikerült utrot szerezned?nekem van itthon kimaradt hüvelytabletta,ha jól emlékszem.Megnézem gyorsan...igen van másfél levél.A rózsaszínezés remélem már elkerült.... ennyi izgalmat... Vigyázz magadra!

kabócabobár!:)
igen ő B.B.!Nekem nagyon szimpatikus volt mindig is.Nagyon jó lehetett az érték, ha megdícsért!akkor ha szerdán kell menned,akkor már 9cn.on leszel?akkor már tudni fogod a punkció napját!lehet szombat???:)

Ani!:)
pihengess vigyázz magadra nagyon szorítok!!!

Tündi!:)
üdv itt!B.B. jó doki!!! :)
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: