Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szóval azt mondjátok hogy itt Gyöngyösön 3x csinálnak terhelésest?Nem értem miért!Mondjuk láttam hogy a laboros papiron az is fel volt tüntetve,kérdeztem is a védőnőtől,de ő sem tudta hogy akkor mi van!
Marha jó!Örültem hogy 1x meg tudtam inni!Nekem Barnival Tarcsán csak 1x csináltak és az is a zsömlés módszer volt,ami sokkal emberibb!Amúgy általában csak a 24. héten csinálják!
Most meg nem elég hogy megint megcsapolnak és hogy alig birom cipelni a 112cm-es pocakot,még azt a rossz löttyöt is megint meg kell inni!
De tök érdekes,mert mikor voltam dokinál megkérdezte hogy Barnival volt-e valami mikor terhes voltam cukor terén,és hogy most volt-e valami és mondtam hogy minden a legnagyobb rendben volt!És mégis kel!
Na nem ragozom tovább!
Üdv újra Ágota!
Azért gondolom hogy jó volt a kis kikapcsolódás :wink:
Legközelebb én csak szept 18-án megyek újra orvoshoz,de akkor már a 36 betöltött hetemen leszek túl.....hogy repül az idő!! :shock:
Te mikor mész Magdi?

Puszi:
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!!


Mindig szoktalak benneteket olvasni.
Látom mindenki jól van!

A cukros löttyön én is elhasaltam, végig diéta 3X voltam cukor profilon a kórházban.
Van előnye is nem híztam annyit.
Ha valakinek rossz lett az eredménye nem csinálnak már terhelést a továbbiakban.
24, 32, 36 hét körül vannak a cuki vizsgálatok.

Nagyon megy az idő ma holnap ti is babáztok.
Remélem személyesen is megismerhetjük egymást, most készülök nyitni egy bababizományit ma megyek az üzlethelyiséget lefixálni.
Bár Benci miatt nem sokat leszek ott de remélem ellátogattok majd hozzánk.

Judyt mi újság?

Boldog babavárást mindenkinek!
Vigyázzatok magatokra!
üdv Zsu&Bence

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Zsu!

Végre valami jó is lesz ebben a városban! :) Emlékszem kb 6-7 éve is volt a Török Ignác utcában, de bázártak. :(
Rám tuti számíthatsz, főleg a mostani árak mellett...

Ágota!

Üdv újra "itthon"! :)

Brékó, brékó! Föld hívja Juditot! :D :D

Kép
Kép
beus.
 
 

 
 

Itt vagyok :)))))))))) Sziasztok!!!!! :))))))))))))

A hétvége annyira megviselt, hogy képtelen voltam írni :) Péntek, szombat és vasárnap este is éjszakáztunk, szombaton ráadásul alkoholmámorban :))) :oops: Nem nekem való már ez, napokig regenerálódok, pedig régen hogy bírtam :))))

Ágota. de örülök neked, mesélj majd el mindent. Sokat gondoltam rád a múlt héten, hiányoztál :)))

Zsu: de örülök, hogy írtál :)))))))) Mizujs? Jól vagytok?? Bence baba gyönyörű!!!
Nem tudok semmi újat mondani, még mindig semmi. Próbálkozunk, de nem jött össze. Szeptemberben kell mennem Szelvához, hogy megbeszéljük a teendőket. Köszönöm, hogy hozzá irányították, annyira rendes ember.

Beus: hol lehet venni szuper babakocsit Gyöngyösön? Útban van ugyanis a keresztgyerekünk :))) A barátnőm 8 hetes kismama. Igaz messze még a szülés, de azért jó tájékozódani előre.

Helga: férjeddel mi van? Van már valami fejlemény?

Magdica: remélem jól vagy és nem viszed túlzásba a kapálást. :) És sajnos igen, irodai munkát végzek, így akkor marad az eredeti felállás: én dolgozom, te pedig táppénzen vagy :)

Doki kérdésről: a barátnőm novemberben fog szülni, Nadimhoz jár. Ő mondta múlt héten, hogy most így a terhesség végéhez közeledve ő már nem vált dokit, lesz ami lesz.
Viszont a barátnőm Suskóhoz jár, aki azt mondta, hogy nála is lehet szülni. Úg ytudtam ez eddig nem volt így. Szóval jól összekevertek mindent. Sztem tényleg az a legkézenfekvőbb magyarázat, hogy továbbra is dolgoznak, de mint vállalkozók a kórház megbízásából.

Most megyek, mindenkinek millió puszi!!!!!!!
judy-t
 
 


Sziasztok Lányok! :)
Köszi az üdvözléseket!
Most egy kicsit szomi vagyok, mert itthon már megint túl jó idő van, Szoboszlón pedig elég változatos volt az időjárás. :x

Azért nem panaszkodom, mert jól éreztük magunkat. A szálloda tényleg jó választás volt, a szoba és a konyha is nagyon tetszett. Sajnos a nehezen leadott kilóimat elég gyorsan magamra kaptam. :cry:
Voltunk Nyíregyházán a vadasparkban, Debrecenben többször is jártunk, voltunk a Bihari-síkon, ahol a vadőr kalauzolt minket (ide biztosan vissza fogunk még menni). A Hortobágyra is elmentünk megnéztük a hidi vásárt és a madárkórházat. Azért persze strandoltunk is, volt amikor csak a szálloda medencéje mellett pihentünk. Szép a hely, de számomra elég zsúfolt volt. Rengeteg ember mindenhol. A strandra csak reggel volt érdemes kimenni, mert egyébként nem találtál magadnak helyet, hogy le tudj ülni. Rengetek volt a külföldi, főleg lengyelek és románok.

Judit! :)
A virágkarneválon volt Az Operaház Fantomja-nak is egy autója. Majd küldök át egy-két képet, ha nem is tudod hasznosítani, de ereklyének még jó lehet (sajnos nem művészi minőségűek a képek). :oops: :roll:

Helga! :)
Úr Isten! Már a 38. hetet emlegeted! Nagyon elszaladt az idő. :shock: Gondolom szép lassan készül a babaszoba, gyűjtögeted a babakelengyét és ami még szükséges. Most már picit kezdhetsz lassítani, ha ezt megteheted egy 2 éves gyerek mellett. :P Azért nagyon vigyázz magadra! Az alsó vonalzóról a Kristóf nevet babonából nem törölted? A pici lányod a kisfiaddal egy szobában fog aludni, vagy veletek?

Zsu! :)
Ha már nem lesz titok, hogy hol és mikor nyitod meg az üzletet, majd írd meg légyszi. Küldöm Hozzád az ismerősöket. :wink:
Az üzlet olyan jellegű lesz, ahol használt ruháktól a babkocsin keresztül az etetőszékig bármit lehet majd kapni, és bárki beviheti a már használaton kívüli holmijait (gondolom csak a jó állapotúakat)? Esetleg lehet majd újakat is kapni?
Minden érdekel, hátha egyszer én is érdekelt leszek a témában, mamaként. :oops: :roll: :shock:

Magdica! :)
Remélem jól vagy! Aztán ne sokat dolgozzál a kertben!

Beus! :)
Üdv neked is!

Aztán írjatok ám, hagy pörögjön ez a topik! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Zsu!
Ez a bababoltos dolog engem is érdekelne,főleg hogy van egy Bergon babakocsink amin túl szeretnék adni!Meg hát azért vásásrolni is jó lenne ezt-azt :oops: Szóval mindenképp szolj ha megnyitottál!

Ágota!
Igen,egy szobában lesznek elméletileg,de lehet hogy éjszakára kinyitom majd az utazóágyat a kicsinek nálunk!Még nem tudom hogy Barni hogy fog reagálni Alízra!A vonalzót meg nem volt kedvem átírni,azért hagytam :)
Még csak a 36-ot emlegettem,de már igen,parázok :)
Ráadásul a szobát még mindig nem tudjuk csinálni,mert a padlósok még mindig nem jöttek!Ha minden igaz akkor a komódokatis csak szept.közepén hozzuk haza :( A baba ruciai már ki vanak mosva,csak elpakolni nem tudom még hova!
Amit még kell vennem az a pelus meg téli zsák!De ezek még ráérnek!Még a kórházi csomagomat sem pakoltam össze!Úgy döntöttem hogy majd szept közepén erre is ráérek!Örülök hogy jól telt a nyaralás....irigyellek is érte!!!

Judit!
Köszi a kérdést,de nem vizsgázott le Pisti,mert közölte a csaj hogy most neki dolga van,úgy hogy bocsi!Pedig már ő következett volna :evil:
De végül is most jó sok beosztást kapott e hónapban úgy hogy lesz pénzünk legalább szept. közepén:)
Majd máskor vizsgázik MEGINT :x

Beus!
Veled minden rendben?...remélem!

Na mindenkinek üdv!Rohanok mert megyünk a házassági kivonatért:)!

Puszi:
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!!

A sírógörcs kerülget,egyszer nagyon happy vagyok /a bolt miatt/ már több éves dédelgetett álmom.
Következő pillanatban már az ellenkezője lehet hogy most jött ki rajtam a szülés utáni depi?!!
Tegnap megegyeztünk az üzlethelyiségre, ma már meggondoltam magam!
Most olvasgatom hogy milyen pozitívan írtok a dologról és örjöngök magamban hogy milyen hülye vagyok!!
Sajnos csak szept közepén tudok hozzá kezdeni az engedélyekhez/ha addig nem adom fel teljesen/
mert megyünk nyaralni jöv pénteken.
Amint konkrétummal szolgálhatok azonnal megírom.
Addig is csendben maradok az ügyről mert nem akarok hülyiteni senkit.
üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


lemaradt:

Nők:pont ilyet álmodtam,ha beindul akkor szeretném bőviteni új dolgokkal is.

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Judit! A babakocsit a Kossuth úti Chicco boltbank találtam, meg sok más jó dolog is van. Az eladó hölgy pedig nagyon kedves. :)
Hétfön genetika után megyünk ebbe a boltba: http://babyoutlet.hu/Default.aspx
Állítólag nagyon jó, és vannak olcsóbb cuccok is, nem csak azok amik a honlapon fent vannak.

Ágota! Ez nagyon klassz nyaralás volt akkor! Mi most keresgetünk a párommal ill. a férjemmel pár napos kirándulást nászút gyanánt. :) Valószínű csak belföldön, bár Prága az álmom. :D

Zsu! Fel a fejjel, mi lélekben veled vagyunk! Remélem, mondhatom mindenki nevében!
Ja, boldog névnapot Bencének! :)

Pussz

Kép
Kép
beus.
 
 


Hello!

Köszönöm!!!!!

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Helga! :)
Bocsi, elírtam... azért a 36. hét is nagyon a vége már! :shock:

Zsu! :)
Nem feladni! Ha kell, majd mi biztatunk innen a háttérből. Már küldöm is a pozitív energiát és gondolatokat. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Biztosan nem depresszió ez, csak megijedhettél kicsit a gondolattól. Azért egy saját bolt nem semmi. De arra kell koncentrálnod, hogy Te képes vagy rá, hogy megcsináld!!! Ha meg már belekezdesz, megy minden magától. :wink: :) :o :D :lol: :P
Én is szeretnék egy saját boltot, de még elég távol állok tőle. :(
Egyébként Te Gyöngyösön laksz?
Bencének pedig boldog névnapot! :P

Beus! :)
Prágába én is szívesen elmennék, még soha nem jártam ott. Hajdúszoboszlón a gyógyvizes medencét kismamáknak kifejezetten tilos használni, de van nagyon sok olyan medence, amit ők is használhatnak. Egyébként merre szeretnétek utazni? Kelet vagy nyugat Magyarország?
Megnéztem az outlet honlapját, el is mentettem magamnak a kedvencek közé. :)

Judy-t és Magdica! :)
Hol vagytok???!!!
Vendég
 


Helló Lányok!

Köszi a cukros infókat!:)

Zsu!BOldog névnapot Bencének!Tök jó, hogy nyitsz egy ilyen boltot!

Ágota azért látom, így is jól éreztétek magatok!:) A virágkarnevált én is szívesen meglestem volna. Mindig betervezem, hogy elmegyünk, aztán valami miatt mindig le kell mondanom róla. :? Vizsgálatok terén veled mi a helyzet?

Helga én szept. 11- én megyek du. Uh-ra. Akkorra már biztos meglesz az AFP eredménye is. Már úgy mosnám én is azokat a pici ruhácskákat!:) Tényleg, te tudod, hogy miket kell vinni ebbe a kórházba a gyerkőcnek?

Beus jó vásárlást! Állítólag Palotáson van a Brendonnak varrodája, és ott lehet jó áron venni kifutó termékeket. Lehet, hogy fizu után elmegyek a szomszédasszonnyal körülnézni.

Judit mit dolgozol? Én nem kapáltam azóta, mertszakadt az eső. Aztán meg jött tesóm, aki dolgozott helyettem.:) Akkora kupacokat csinált a kertben, hogy el lehet mögöttük bújni.:) Nem jöttek be a páfrányok? :( Nem baj, nincs semmi veszve. Bár én is tudom, hogy milyen pocsék várakozni. Aztán egyszer csak sittysutty összejön minden.:)

Pussz!

Kép
magdica
 
 


Jó reggelt csajok! :)
Remélem mindenki jól aludt az éjjel?! Én sajnos nem. Így most csak vánszorgok, és nincs semmihez se kedvem. :x

Magdica! :)
A karnevált nekem is mindig álmom volt, hogy élőben lássam. TV-ben nekem jobban tetszett. De azt a hangulatot, ami az utcákat ilyenkor bejárja, viszont nem adja vissza a TV. Akkora a tömeg, ráadásul esős éjszaka után voltunk, mindenki úgy nézett ki, mint a varacskos disznók. Viszont a táncosok, akik a kocsik között felvonultak, akkora élmény volt számomra, hogy nem érdekeltek a zavaró körülmények.
Nem teszel fel egy vonalzót? Mindig pironkodom, de sajnos nem tudom fejből, hogy hanyadik hétben is jársz. :oops:
Ez a Palotás dolog engem is érdekelne, ha már voltatok ott, majd írj róla légyszi. Köszike! :D

JUDY-T! :)
Én megjöttem, Te pedig elbújtál? Gyere és írj, légyszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Magdica:
Hát multkor rákérdeztem attól a védőnőtől aki az nst-t csinálja és azt mondta hogy pelus popsitörlő!De van egy csak akivel szoktam a babaszobában beszélgetni és ő júliusban szült Gyöngyösön.Majd megkérdezem tőle hogy pontosan mi az amire szükség van,mert nem tudom hogy te beszéltél-e már azzal a védőnővel,de nekem marhára nem tünik segítőkésznek!

Ja,nem tudom hogy hallottátok-e már,de én azt hallottam,hogy itt Hatvanban bezárják a kórházat és valami Wellnes lesz.Mondjuk ezért a kórházért nem is kár!!!!
De a legrosszabb,a Gyöngyösit is be akarják zárni!Mi hatvaniak majd Tarcsához fogunk tarozni,Gyöngyös meg gondolom Egerhez!
De azért eléggé felháborított a dolog,mert mondjuk a házunkban van egy kislány aki kruppos(nem tudom hogy írják) és ha éjszaka befullad akkor menjenek vele Tarcsára? :shock:
Szerintem ilyen esetekben minden perc számít!

Na,most nem is írok többet!Mondjuk ma nem kell főzni,mert Pisti főzött tegnap isteni gombás tokányt és még maradt mára!

Szép napot:
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Kórházba babynek:--pelenka
--popsitörlő
--cumisüveg/én hozzatam be/
--ruha/szintén hozattam be
--legalább 1 textilpeleka

maminak:---betét!!!
---szopishálóing
---Gharmastan/ bimbó kenőcs ha esetleg kisebesedne.
---kispárna / én vittem jó volt rajta szoptatni
---hálos bugyi

hirtelen ennyi jutot az eszembe, bár én 7 napig voltam lehet hogy nektek a 3 napra nem szükségesek.

Jó hétvégét!
Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok! :)

Helga! :)
Ne ijesztgess! Remélem ezek csak pletykák, és nincs semmi valóságalpjuk!

Judy-t! :)
Nagyon eltűntél! Remélem nincs semmi baj, csak sok a meló, házimunka stb. JELENTKEZZ!

Én ma egy kicsit megpróbálom kipihenni magam (bár egyedül vagyok az irodában), mert tegnap buli volt, és eléggé lestrapált állapotban vagyok. :oops:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Ismét köszi az infókat!:) Még nem voltam nst-n, de ezek szerint ne számítsak sok kedvességre? Igaz, majd az Uh-t is az adjunktus csinálja, aki kb. 2 szót szokott szólni a vizsgálatkor. Abból az egyik az, hogy húzzam le a hasamról a ruhát.:)

Ha bezárják a környék egyetlen normális kórházát, nem tudom mi lesz. Én nem igazán akarok Tarjánba járni. Van egy ismerős, aki eddig egy pásztói dokihoz járt, de mivel itt nem lehet szülni, keresnie kell egy másik orvost valahol. Én biztos görcsölnék, ha szülés előtt egy hónappal kellene felhajtani valakit, akinél mernék szülni.

Ági te tartod a frontot? Ha nincs bent senki, pihenj te is.:) Mára én is azt terveztem. szerencsére nem kell főzni.:)

Üdv.

Kép
magdica
 
 


Hali csajok!

Bocs, hogy eltűntem, de múlt héten rengeteg munkám volt, ráadásul olyan, amit nem gépen csináltam. Ráadásul hétvégén nagy családi banzáj volt, férjem unokatesójam megnősült, igazi falusi lagzi volt, péntek-szombat-vasárnap.

Most is rohanok, csak beköszöntem. Millió pussz mindenkinek!!!!!
Ágota: küld a fantomos fotót mindenképpen!!!! judyt@freeweb.hu
judy-t
 
 


Sziasztok!

Na, megvolt a nagy genetikai vizsgálat... leírom miből állt... 5 perc UH!!!!!( Ami alapján 21+4 napos a baba és 440 g. Persze nem mutatta meg magát a kis huncut!:) )
Ezután fél óra várakozás, majd a doki közölte, hogy minden ok, de a kockázat kedvéért jöjjek vissza szívUh-ra a babának. Mit gondoltok mikor?? Pont azon a héten mikor az esküvő lesz! Hát nem vagyok ideges....

A mai nap kellemesebb része a bababoltlátogatás volt. :) Nagyon jó hely, tele van Brendonos cuccal, de sokkal olcsóbban. Pl babakocsik 18.700 Ft-tól vannak, kisplédek 1.500 Ft-tól, fürdőkád is kb annyitól. Rengeteg kismamaruha, én vettem is egy vastag kordnadrágot 6.000 Ft-ért. Meg apa vett egy csörgőt, ha jól emlékszem 400 Ft.ért. :)

Ennyi a mai nap, holnap viszem a leleteket a dokihoz. Szép estét nektek!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok Lányok! :)
Hol vagytok? Mindenki piheg a melegben? Holnaptól jelentős lehűlés lesz, akkor remélem aktívabbak lesztek. Ma már nekem is beindul az élet a melóhelyen. Ma megjött a főnököm és a kollégám, úgyhogy a lovak közé csapunk. :?

Judy-t! :)
Elküldtem a képeket, remélem megkaptad őket! Aztán gyere és írjál!

Beus! :)
Örülök, hogy minden rendben van a babócával! 8) Én nagyon hülye vagyok hozzá, de az itthoni UH-on nem tudják azt megnézni, amit Pesten? Egy UH miatt kell felutazni? Persze az ember megtesz bármit, ha a babája egészségéről van szó, de akkor is? Vagy csak én látom rosszul a dolgot? A szív UH is hasonló lesz a mostanihoz? Tulajdonképpen milyen problémára gyanakodnak nálatok az orvosok? Bocsi, ha már írtad, de nem emlékszem. :oops:
Melyik boltban vásároltatok?

ÍRJATOK! ÍRJATOK!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Hát tegnap reggeltől 2-ig pakoltam,ki is voltam már a vége felé :? !
Felállítottam a kiságyat,kivasaltam a kisruhákat,megpróbáltam összepakolni a kórházi csomit,de nem sikerült mindent bepakolni....mondjuk van még rá időm elméletileg!De már így is jó félig van az utazótáskám :oops:
A padlósok még mindig nem jelentkeztek,így azt csináltam,hogy mindent beraktam a kiságyba,egy plléddel letakartam és ha végre megcsinálják és ben lesz a bútor is akkor csak gyors be kell pakolni!
Mondjuk még van pár apróság:van egy macis szőnyeg,azt ki akarom takarítani és azt még a szőnyegre lerakni,függönyt cserélni,mert láttam egy tök jót 8000ft-be kerül,de sötétítő és fehér függöny,tehát ha úgy vesszük akkor jó árban van(persze gyerekszobába való)
Meg még pár bútorlapot kell megvenni amiből játéktároló szerűséget szeretnénk!
Szóval van még pár dolog :)
Most már épp elég volt ebből a melegből!!!Holnap megyek vérvételre és terhelésesre....megint!!
Gondoljatok rám hogy ki ne jöjjön :? Aztán hazaérek vmikor és du. mehetek vissza Barnival a gyerekortopédiára!Kértem egy beutalót a gyerekorvostól mert nem tetszenek a bokái,mert szerintem annyira befeleforduló.

Na bocsi...kisregény lett :oops:

Üdv:Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Beus: szép nagy babád van :)) Remélhetőleg hamar megmutatja a nemét, de most még biztosan szégyenlős :)
Egyre jobban érdekel egyébként ez a bolt, barátnőmnek mindenképpen ajánlani fogom!
A szívUH miatt pedig ne aggódj, minden rendben lesz!!!

Ágota: nem kaptam meg a fotókat :( judyt@freeweb.hu-ra küldtet?

Helga: majd írd meg mint modtak Barnika lábára! Reméljük semmi komoly!!!!

Millió pussz mindenkinek!!!!
judy-t
 
 


Sziasztok!

Ágota! Én is több vizsgálatra számítottam, de csak ennyi volt. Persze mindenképp felmentem volna, és ez még plusz megnyugtatás, hogy minden ok. :) Konkétan nincs gond, csak a kockázatok miatt kell ennyi vizsgálat. Jövőhéten megint vérvétel.
Ez a bolt: http://babyoutlet.hu/Default.aspx

Helga! Biztos minden rendben lesz a terheléssel és a lábacskákkal is! :) Szereintem én is ilyen aggódós leszek. :D

Judit! Atz mondják, hogy ha ennyire szégyenlős fiú lesz, de én ennek nem akarok hinni. Sajnos fogalmam sincs, hogy a pesti UH előtt kell e még mennem Gyöngyösre. De addig nem nyugszom most már míg meg nem tudom. :) Amúgy minden babaholmiból a kislányosakat nézegetem, de így nem merem megvenni...

Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Hát túléltem a terhelésest és voltunk az orvosnál is!
Barninak írt fel gyógycipőt,de gondolom hogy így is lesz vagy 8-10 ezet ft. :?
Valaki tudja hogy Gyöngyösön mikortől csinálnak NST?
Már csak azért mert ma beszéltem egy csajjal aki azt mondta hogy neki a 35. héttől már csináltak.Már csak azért kérdezem,mert akkor a dokilátogatást előrébb hozom egy héttel!

Ma Barnit nagyon sokat kellett cipelnem sajnos és rohantunk a buszhoz hogy ne kelljen várakozni a buszra és most egy kicsit elkezdett fájdogálni a hasam! :(
Remélem nem lesz semmi gond és majd egy kis pihi után elmullik!

Holnap meg interjut adok a Blikk újságírónőjének a hálapénzzel kapcsolatban!Ma keresett fel,hogy a babaszobában olvasta a hozzászólásokat és engem választott! :D
Szoval fotó is lesz úgy hogy ha kíváncsiak vagytok akor majd olvassátok az ujságot:)Nem tudom melyik számban adják le!

Mindenkinek minden jót:
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Hahóó!!

Hová tűnt mindenke??? :shock: :cry: :shock:

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok csajok!

Én itt vagyok. Múlt héten nagy volt nálunk a hajtás, nem igazán tudtam jönni.

Mizujs? Hogy vagytok?

Nálam 3 cn, szombaton váratlanul megjött, így most sincs babókánk. :cry:

Hétvégén voltunk a férjemmel színházban, fantasztikusan jó előadás volt, most csak ez jár a fejemben. Egyébként is nagy színházba járó vagyok, de ez különösen lenyűgözött.

Beus: hétvégén lesz a második nagy nap?

Ágota: köszi a fotókat, megérkeztek és nagyon jók. Megyek és fel is rakom az oldalamra, ha nem bánod :)

Helga: milyen volt az interjú? Megjelent már? Úgy elolvasnám!
Remélem azüta már nme fáj a hasad! Vigyázz magadra!!!!!

Magdica: nálatok mi újság? jól vagytok?

Zsu: hogy áll a boltnyitási projekt?
judy-t
 
 


Sziasztok Csajok!

JUDY-T!
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK! Remélem apa nem feledkezett el róla? :wink:

Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült ez a hónap sem. De fel a fejjel, tudod mit írtam Neked?! :roll:
Sikerült, nemsokára én is a suli padjait koptatom megint. 8) Most nagyon boldog vagyok, de félek is! :oops: 22-én beiratkozás, a többit majd csak ott tudom meg. Olyan izgis, úgy készülök, mint egy kis elsős (végül is az leszek). :)
Hová jártok színházba? Én is szeretem a színházat, de mi nem túl gyakran járunk. Ha van olyan előadás, amelyik nagyon tetszett, írd meg nekem is, mert a jó darabokra (akár zenés is lehet), én is vevő vagyok. A képeket persze, használd csak, büszke leszek magamra, ha viszont látom őket. :oops: :)

Beus!
Készülsz már 1000-el? Minden OK lesz, csak erre gondolj! :wink:

Helga!
Az interjút én is szívesen elolvasnám. Tudod, mikor jelenik meg? Remélem jól vagy(tok)?

Magdica! Zsu!
Hol vagytok! Jelentkezzetek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Judit! Nem most lesz, hanem 22-én. Minden le van szervezve, szóval nem idegeskedem. :)

Ágota! Mit és hol fogsz tanulni? Én is gondolkodom rajta, hogy rámférne még egy kis fejtágítás! :D Majd ha megszületett a baba. Nyelvet mindenképp szeretnék tanulni.

Többiek!!! Hogy vagytok? Remélem mindenki jól van ebben a kellemes hidegben! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Ágota: köszi szépen :))))))))))))))))) Iwiw-en is olvastam, teljesen elpirultam :))))) Hogy Te mi mindent tartassz fejben :)))

Nos soha nem szokta elfelejteni, pláne azért, mert 4-e közelettével egyre gyakrabban kérdezgetem, hogy mit vett nekem :) Valszeg órát kapok tőle, de egy fantom koncertbelépőnek jobban örülnék. Viszont szegénykém kiütést kap már a sok színházi élménytől :))))

Mi most a Magyar Színházban néztük meg a Vámpírok bálja musicalt. Polanski rendezte, s valóban fergeteges volt. Legközelebb decemberben játszák újra. Ha érdekel: www.vampirokbalja.hu - itt bele is lehet hallgatni. Szerintem Ti is imádtátok volna. Október 27-én pedig Operettben nézzük meg az Elizabeth-et, már azt is nagyon várom. Én ilyen őrült vagyok. :)) Ha gondolod, legközelebb szívesen szólok és jöhettek velünk :)

Az iskolától pedig ne félj, miden rendben lesz. Én mint végzős hallgató majd egyengetem az utadat :)))))

Beus: szégyenlem, összekevertem a hétvégéket :oops: Jövőhéten ugyanis lesz egy statisztika konzultációm egész hétvégén, s csak arra emlékeztem, hogy nem akkor lesz :) De így nem előtte, hanem utána. Megyünk ám lagzit nézni Ágotával :wink: Hol lesz? :)
judy-t
 
 


Sziasztok!

Először is én is Boldog szülinpot kívánok(köszi Ágota az infót :wink: )!
Az interju majd 2-3 hét múlva jelenik meg a Blikk nők-ben,de majd szólok,mert azt mondta a csaj,hogy elötte elküldi e-mail-ben,hogy át tudjam nézni!

A színház tényleg jó dolog,főleg úgy hogy a nagybátyjám szinész és ingyen járhatnánk előadásokra,csak hát gyerek mellett sajna soha nem jut rá idő!Meg Pisti sokat van el,egyedül meg...
És most megint nem tudunk menni tuti egy jó darabig :?

Ma átmegyek Gyöngyösre az eredményeimért!Remélem minden ok lesz!Aztán jövőhét kedden meg megyek orvoshoz!Akkor senki nem tudja hogy mikortól csinálnak NST? :shock:
Ha megtudtok valamit jövő keddig akkor szoljatok légyszi!!!
Ma Barni meg apa elutaztak Halasra!Majd csak pénteken jönnek haza.Remélem ez nem olyan rosszul fog elsülni mint multkor...bár most apa is ott lesz!!

Tegnap is voltunk át Gyöngyösön,mert akkor akartam kikérni a leleteimet,de mivel ilyen jól megváltoztatták a leletkiadás időpontját,közölte a nő,hogy sajnálja és nem adja ki :twisted:
Nem tarott volna pedig sokból két gombot megnyomni!Aztán a Barni cipőjét sem tudtuk elintézni,de legalább kiderült hogy vényre felírva majdnem 8000 ft.ISZONYAT!!!!
Mondjuk egy normális cipő is annyi és azt tarom furcsának,hogy mi állandóan normális cipőket vetünk neki ami direkt gyógybetétes és még is "rossz" a lába!Itt valami nem stimmel! :shock:

Remélem mindenki jól van!Aki babát vár az jól viseli!

Ágota te mibe kezdtél bele?
Magdicával mi a helyzet?Régen jelentkezett!Remélem nincs baj!

Azt hiszem most mást nem írok!
Mindenkinek szép napot!!
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Beus!
A 22. számomra szerencsés szám (22-én születtem). Kívánom, hogy számodra is nagyon szerencsés legyen ez a nap, és örömmel gondolj rá vissza egész életeden át. :D

A KRF-en leszek elsőéves a pénzügy és számvitel szakon. Sokgyerekes családból származom, ezért anno nem tanulhattam tovább, majd a munkám nem tette lehetővé, egy pár éve amióta anyagilag is megengedhetem magamnak, pedig sokáig vacilláltam rajta, mert nem vagyok már mai csirke, és a tanulásból is eléggé kiestem már. Most azért vágtam bele, mert 4 év az sok idő, és ki tudja mi lesz akkor. Remélem 1, esetleg 2 babócával többen leszünk, és a sulit is sikeresen befejezem (jó lenne ha a támogatást sem vennék el a kismamáktól, és akkor "ingyen" tanulhatnék). Engem egyébként a kötelező szakmai gyakorlat riasztott most el, de ha otthon leszek GYED-en, majd csak megoldom valahogy. Munkából hosszú kiesés az a fél év. :(

Judy-t!
Próbálkozik az ember, meg persze talán szakmai ártalom is.
Hátha apa megnézi a IWIW-et, és akkor gyorsan beszerez még estig egy jegyet Neked! A helyében nem szívesen mondanék le a túrós rétesről. :wink:
Én most a Mamma Mia c. előadást néztem ki magamnak, október 24-28. játszák majd a Papp László Sportarénában. De szinte mindenevő vagyok. Még ma is a hatása alatt vagyok a Mozart-nak. De nagyon tetszett Egerben a Tanulmány a nőkről c. előadás is. Ezek az utolsó élményeim.
Már most köszönöm, ha Te mint "öreg" diák egyengeted a kis gólya útját.

Helga!
Az eredményekkel gyere majd! Az NST-nek utána érdeklődöm volt kismamáknál, és majd írok. Elég húzós a cipő ára, dehát a gyerek minden pénzt megér (és ezt ők is tudják). :?

Na befejezem, mert úgy néz ki szóf.....m van ma. :oops:

Bocsi...

Á.
Vendég
 


Sziasztok!

Próbáltam három nap is feljutni a babanetre, de mindig kiírta a gép, hogy valami szerver nem elérhető. Nem tudom, mi lehetett... :shock:

Amúgy köszi mindenkinek, jól vagyok. A babóca is, mert mostanság már nem csak este rugdosódik.:)
Viszont férjem megfázott, így ápolgatom. Ha már hajlandó bevenni a gyógyszert, akkor tényleg beteg. S már 2 napja szedi a Kalmopirint. Én is hapcizgatok, de nem vészes.

Boldog szülinapot Judit!!!! :D Lehet, hogy az óra mellé kapod a jegyeket.... :)

Helga hasad megnyugodott? Na ez a leletkiadás.... Hát nem látta az a nőszemély, hogy nagy hassal és egy kisgyerekkel várakozol? Ennyit a rugalmasságról... :? Igaz, a múltkor én is egy héttel később mentem, mikor uh-ra is menni kellett, mert egy leletért
nem fogok bemászni, szóval megjegyezte a nő, hogy ezt a papírt már rég el kellett volna vinni. Én meg mondtam, hogy bocs, de nem tudtam előbb jönni.

Ágota neked pedig jó sulikezdést!:)

Pussz!

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!

Majdnem kimaradtam...Judit boldog szülinapot!!! :)

Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép
beus.
 
 


Helga!
Remélem tudok az infóval egy kicsit segíteni. Az NST az orvostól függ. Van aki a betöltött 35. hét után csinálja először, van aki a betöltött 36. hét után. De általában azt mondják a 36. héttől. Ahogy nézem, már nem sok idő van hátra egyik időpontig sem.

Magdica!
Megint megkérdezem, habár lehet, hogy válaszoltál rá, csak nem emlékszem. Nem szeretnél föltenni egy vonalzót? Az olyan gyengébbek kedvéért, mint én. Akkor pontosan tudnám én is, hogy hanyadik hétben jársz. Bocsika, de csak körülbelüli időre emlékszem. A megfázással vigyázz! Apának mielőbbi gyógyulást kívánok!

Hogy viselitek ezt a hideget? Én nagyon fáztam reggel, amíg odaértem a garázshoz. Az autó 8,5 fokot mért. Tiszta november. És az esőt se komázom, ha esik akkor inkább éjszaka essen, és napközben süssön a nap. :(

Judy-t!
Remélem kellemesen telt az este, kettesben apával. :wink: :oops:

Ma még biztosan jövök.

Addig is írjatok! 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Ágota:
Köszönöm szépen az infót!!Így is-úgyis megyek jövőhéten dokihoz mert tegnap is folyamatosan keményedett a pocak és a derekam is fájt és hát kíváncsi vagyok hogy zárt vagyok-e még egyáltalán!Most már nekem úgy is mindegy,mert hetente kell átjárkálnom :?
Lehet hogy csak az időjárás csinálja ezt velem,vagy nem tudom...ha 37.hetem betöltöm,akkor már nem izgulok:)

Most meg rendberakom a gyerekszobát.Képzeljétek a padlósok csak a jöv hét végén vagy az utánna való hét elején jönnek :twisted:
Ajánlom nekik hogy ide is érjenek!!!

Tegnap voltam az eredményekért...a vércukor ok!ami meg rossz lett az már az előzőnél sem volt jó!De a vasam viszont a legjobb:)
Pedig nem is szedem mostanság!

Ez az időjárás a férfiakkal is kibabrál:) :?

Még ma tuti leszek szerintem délután.Most pedig belevetem magam a takarításba :? (nincs sok kedvem)!

Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Ez a nyálkás idő, teljesen elszomorít. Semmihez sincs kedvem. Ami engem illet, már 2 napja esténként befűtünk. Lehet, hogy hülyének néznek a szomszédok, hogy nálunk füstöl a kémény, de olyan jó a melegben. Ráadásul nem akarok megfázni. Apropó megfázás. Ha nem szed rá az ember semmiféle gyógyszert akkor is károsodhat ilyen idősen a baba? Próbáltam utánaolvasni, de nem sok szó esett erről a lapokban.:(

Ágota 19. hétben járok. Próbáltam párszor vonalzózni, de mikor ötvenedjére is elbénáztam, hagytam a fenébe. Én totális analfabéta vagyok a gépekhez.
:oops:

Helga szedsz valami vitamint? Nekem Hrabár Felírt egy magnéziumot, meg egy vas, folsav,B vitamin kombinációt. De lehet, el kéne kezdeni heti kétszer Elevitet szedni. Ha már ősszel göthösödünk, mi lesz később?!

További jó munkát mindenkinek!:)

Kép
magdica
 
 


Magdica!
Szerintem a megfázás miatt ne aggodj,mert mikor Barnival terhes voltam akkor 2x is elkaptam,de úgy hogy ki sem látszottam a takonyból(bocsi :oops: )!A legjobb gyógyír rá az enyhén citromos hársfa virág tea!Kb olyan íze van mint a hányásnak,de engem pár nap alatt kirántott a náthából anno!Cukor helyett mézet tettem hozzá!
Egyébként a babádnak nem lessz a náthától semmi baja,csak a láz okozhat problémát!Az is akkor ha nagyon magas!Én úgy tudom egyébként hogy csak az első harmadban nagyon ártalmas a láz,mert akkor alakulnak ki a babának a szervei és a láz károsítja!
Én nem szedek semmi vitamint,vasat és magne b6-ot nekem is felírt,de ez teljesen normális,mert a baba tőled veszi fel a vasat,amit pótólni álltalában gyógyszerrel szoktak (gyógyszerrel is!!)
Én Barnival Elevitet 6 hónapig szedtem.Most azért nem is szedek semmit,mert nem akarok hatalmas babát!!!
Egyébként szerintem ezeknek a magzatvédő vitaminoknak csak az első 3 hónapban és terhesség elött van értelmük!
Én javaslom neked hogy próbálj minden nap enni gyümölcsöt,minnél több zöld növényt (spenót meg társai...a vas miatt)és nem kell aggódni a vitamin miatt! :)
Remélem megnyugtattalak kicsit:)
Én nem szedtem a terhesség eleje óta semmit,mostis hébe-hóba szedem a vasat és az eredményem meglepően jó lett!A magnéziumot meg most abba is hagytam,csak akkor kezdem újra,ha érzem hogy sokat keményedik a pocak,mert ugye az izomlazízó!
Na megyek még gyors felmosok és összepakolok a kamrába!
Majd még jelentkezem:)

Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, végre sikerült eladni a hatalmas ágyat a szobából, így indulhat a babaszoba szépítgetés! :)

Én csak azt szedem, amit a doki felírt a vérnyomásomra + vérképzőt(vas+folsav+b12), mást nem is akarok. Semmi jót nem hallottam egyikről sem, csak hogy te is hízol és a baba is nagyobb lesz. A magnéziumot majd én is megkérdezem, mert éjjelente begörcsöl a vádlim. :(
Egyébként én a diéta miatt már fogytam 6 kilót, persze ez így a normális szerencsére.

Az én férjem is betegeskedik. Most itatom vele a kamillateát mézzel és citrommal. Ja, meg lándzsás utifűszirupot. :)

Szép estét nektek! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Nem tüntem el csak nyaralni voltam.
Gyorsan bekukkantottam majd még jövök!
Üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Hahóóóó lányok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hol vagytok?

Remélem jól van mindenki, kismamák beszámolót kérek az állapototokról :)))

Ágota: természetesen órát kaptam embertől :)) Jól vagy? Megyünk jövőhéten lagzit nézni? Egyébként valszeg Mátrafüreden leszünk buliban! :))

Zsu: hol nyaraltatok?

Nálam egyébként nincs semmi különös. Max annyi, hogy irtóra fáj a derekam, megyek holnap dokihoz.
judy-t
 
 


Sziasztok!!


Judyt: Horvátországban voltunk.Szerencsére az idő is kedvezett,itthon kihagytuk a hideget.

Ma adtam be a működésihez a kérelmet 30 nap és nyitunk!!!
Lányok hol vagytok??
Kismamák beszámolót!!

üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocs, de elég rohangálós időszak van nálunk. Anyósoméknál voltunk pár napig, most meg munka még mindig ezerrel. De legalább haladunk.

Kedden be kellett menni a munkaügyibe, aztán du. voltam uh-n. Valóban nem volt beszédes az orvos. Úgy kellett rákérdeznem, hogy rendben van - e minden. Szerencsére nincs semmi baj, az AFP is jó lett.:) De a baba neme az titok, mert a huncut úgy ficánkolt, hogy ne lehessen látni.:)

Tegnapra vártuk a gázszerelőt, de nem jött, remélem ma benéz.
Ma bementem a suliba, mert az augusztusi hóközi kifizetéses pénzemet még mindig nem kaptam meg. :? Kiderült, hogy egyedül nekem küldtek ki róla példányt, a fenntartónak nem. Így nem is utalták volna, ha nem szólok.

Holnap jön egyik kolléganő barátnőm, aztán mehetek Tupperezni, majd futás másik kolléganőhöz munkát nézni. Szombaton anyuéknál disznóvágás. Zajlik az élet. szerintem vasárnaptól előbb nem leszek.

Addig is mindenki vigyázzon magára és pihenjetek helyettem is!!!!:)

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!

Nálunk semmi különös nincs. Most az esküvőre koncentrálok, ma voltam smink és hajpróbán, a férjem meg sem ismert mikor hazaértem. :)
Gyertek lányok jövőhéten leskelődni a Benevárhoz! 3-tól ott leszünk.:)

Babóca nagyon aktív, és már csuklik is. :D Hétfőn megyek Pestre UH-ra. Remélem, minden ok még mindig.

Zsu! Ez jó hír nagyon, majd kérünk pontos címet, hová menjünk vásárolni! :)

Jók legyetek!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!
Meg vagyok ám én is,csak hasonló cipőben járok mint Magdi,mert azt sem tudtam mostanában hogy mibe is kezdjek bele.Főleg most hogy hetente megyek nst-re,meg doki,meg Barni,meg itt a lakás is stb...
Ma voltam uh-on és nagyon megkönnyebültem,mert a baba súlya kb 1650g,ami azt jelenti,hogy szüléskor kb 3 és 3 1/2kg-os babóra számíthatok!A feje sem olyan nagy,mert az átmérője az 8,7cm.
Amúgy minden ok,ha minden igaz akkor a héten megérkezik a komód is és pakolhatom be a gyerekruhákat is!A kórházi pakk már 100%-os,pelusok is megvannak,tehát minden rendben!
Az nst alapján meg simán kihúzom még 39-40. hétig mert a méhtevékenység az nulla,igaz itthon érzek keményedéseket,deott soha.Egyedül ami arra utal hogy a végén járok az az hogy a lepény 2 fokon érett.

MOst mennem kell!
Mindenkinek szép napot!
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Judy-t!
Ha addig nem jön közbe semmi, és az idő is jó lesz, akkor 15:00 körül ott leszünk a Benevár körül. Nem hagyom ki, hogy Beus-t meglássam mint menyasszony (bár még civilben sem láttam soha). :wink:
Én megvagyok, csak szerdán költözött az irodánk, és minden nap hullafáradtan jövök haza azóta. Még most sincs teljesen rend, de dolgozni már tudok. :roll: Minden este úgy dőltem el, mint a bot, tegnap is már 20:15-kor mentem feküdni, mert nagyon fárdt voltam, és fájt mindnem. De nem akarom magamat sajnáltatni, csak emiatt nem tudtam jönni. :oops:

Zsu!
Remélem minden rendben megy, és hamar kinyitod az üzleted! Mi már nagyon várjuk!!! Majd a pontos címet ne felejtsd el megírni! :D
Nyaralásról bővebbet lehet tudni?

Magdica!
Kitartás a disznóvágáshoz! Azért ne sokat munkálkodj! Vigyázz magatokra! Már most milyen huncut a babócád, nem akarja megmutatni magát. Talán legközelebb, addig még lehet a nemére fogadásokat kötni. Neveken gondolkodtatok már?

Beus!
Szorítok a hétfői UH-hoz, de biztosan minden rendben lesz!!! :P
Apa izgul már, vagy még fel sem fogja, mi vár rá? Majd fohászkodunk az égiekhez, hogy nagyon szép időtök legyen!
Fehér menyasszonyi ruhád lesz?

Helga!
Akkor ezek szerint a betöltött 35. héttől kell menned NST-re. Az jó, hogy a pakkod már útra kész, de mondd meg a leányzónak, hogy maradjon még benn egy pár hetet. Idekint most úgyis csúnya idő van (kivéve a mai napot, mert ez igazi őszi idő).
Az mit jelent, hogy a lepény 2 fokon érett? Hanyadik foknál indul meg a szülés?

Van egy IWIW mwghívóm, ha valakit érdekel! Priviben küldje el az e-mail címét, és már küldöm is! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Bolt:a piac csarnokban lesz a Manócska cipőbolttal szemben.
ez az alagsorban van a sarokban.
kicsit eldugott helyen van de remélem mindenki oda talál majd.
a cipő boltba így is sokan járnak + a hirdetés na meg a száj hagyomány remélem jó sokan lesznek majd.

nyaralás: Horvátországban voltunk Porec mellett egy üdülő telepen. Nagyon jó volt még az időjárás is kedvezett,.
Bence nagyon élvezte a tengert csak még neki hideg.
át mentünk hajóval Velencébe csoda szép!!!!
Jövőre Olaszországot tervezzük.

Bence zaklat megyek.
puszi mindenkinek!
üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek tegnap este majdnem azt hittük hogy eljött az idő,mert 20 percenkénti rendszeres fájásaim voltak....aztán 3 ilyen fájás után mint ha elvágták volna!
Szóval még sem kellett menni!
Megérkezett végre a komódunk is,bele is pakoltam,tehát már készen áll végre minden Alíz fogadására!
Magdi!
Nekem Alíz mindig úgy fordult hogy még csak véletlenül se lehessen látni semmit!Bezzeg Barni...úgy szétterpesztett,hogy már a 20.hétnél egyértelmű volt hogy fiú!
Talán tényleg van benne valami hogy a lányok szégyenlősek :wink:

Na,megyek főzni!

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok lányok

Nem tudjátok véletlenűl, hogy mi lesz a Gyöngyösi kórházzal, mert én azt hallottam ugyanaz a tuljdonosa mint a hatvani kórházé, és ott meg akarják szüntetni a szülészetet és Gyöngyösön lesz a szülészet. Azt is hallottam, hogy Dr Horváth Gábor visszajön Gyöngyösre.

Itt meg azt olvastam, lehet. hogy bezárják.

Most már lehetne valami konkrétum, mert most tervezzük a második babónkat és Gyöngyösön szeretném megszülni a kisfiam is itt született.

Beus remélem jó lesz az esküvőd, nekem is a Benevárban volt 3,5 éve, és nagyon jó volt a mai napig emlegetika családban.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Minden rendben a baba szívével szerencsére! :)
Nagyon örülök neki! :)
Persze végigaludta az egészet és nem mutatott semmit. :( Remélem úgy lesz mint Helgnál, és azért szégyenlős mert kislány. :wink:

Andrea! Az enyémre is fognak emlékezni, remélem! :)

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
beus.
 
 


Helló Lányok!

Végre kicsit pihnősebb napok következnek.:)
A disznóvágás az eddigiek közül a legjobb volt, mert csak húst csomagoltam.:)

Beus jó, hogy mindent rendben találtak!
Lagzi miatt izgulsz picit? Ugye kapunk sütit? :D
Nekem is azt mondta az egyik barátnőm, hogy azért nem mutogatja magát a pici, mert lány. Mások meg tudni vélik a nagy hasamból. hogy fiú. De az tuti, hogy nem ikrek, szóval valaki téved...:)

Ma beugrottunk a Tescoba és olyan édes bundazsákot láttam, hogy majdnem megvettem. Helga tök jó, hogy te már nemsokára puszilgathatod a babócát. Én úgy elképzeltam a kis picurit abba a hálózsákba. Szerintem agyon fogom puszilgatni, ha majd megszületik.:)

Pussz!

Kép
magdica
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: