Új privát üzeneted érkezett!

helló!
gabi vagyok és elsõ babámat várom. kérek mindenkit, ha segiteni tud tanácsaival tegye meg. az én választott orvosom is a péterfyben van, de senki nem irt róla egy sort sem. senki nem ismeri krasznai péter doktorurat? ha igen, minden érdekel vele kapcsolatban! köszönöm mindenkinek
csega
 
 


Szia Bea!

A második gyermekemet én is a Péterfyben szültem(az elsöt a Margit Kórházban).Szerintem majdnem minden orvos nagyon rendes.Ajánlom neked ,hogy szülésznöt is válasszál.
Egyébként nagyon megörültem neked,mert névrokonok vagyunk!

Szia:Kovács Beáta
Beáta
 


Sziasztok!
Szült mostanában valaki a Péterfy-ben Zacher Pál fõorvosnál? Róla sok jót hallottam, és szívesen olvasnék róla, ha valakinek van személyes tapasztalata vele kapcsolatban, hogy milyen emberileg és szakmailag? Ha õt nem ismeritek, írhattok más orvosról is a Péterfy-bõl. Minden érdekel, csak sürgõs lenne, mert mielõbb kéne orvost választanom. E-mail-em:i0926@freemail.hu,
Elõre is köszi
Ildi
ildike
 
 

 
 

Gabi az archivumban irnak rola.
(aprilis, januar)
Névtelen
 


sziasztok lányok,
minden betûtöket elolvastam :-) én is a péterfy felé kacsintgatok szüléshez, de sajnos semmit nem olvastam tõletek dr. Serfõzõ Lászlóról. bármilyen információt, tapasztalatot szívesen olvasnék róla.
köszönöm,
márti
Névtelen
 


Sziasztok!

Ismeri valaki közületek dr Asbóth Ákost? Mi a véleményetek róla, mert én is a Péterfyben szeretnék majd szülni...
Elõre is köszi az infót, minden érdekel.
Andi
Névtelen
 


Kubuka (vagy aki tudja kérem adjon tanácsot)!
Azt szeretném kérdezni, Te júnisban írtad itt, hogy laparoszkópiád lesz a Zacher dokinál, és árakról érdeklõdtél, most én járok pontosan ugyanebben a cipõben pco-s vagyok, egy hónap múlva remélem megmût mennyit illik adni, és csak a dokinak vagy ápolónõknek is, akkor Te is biztosan a Fehérné Marikához jártál vérvételre, neki pl illik-e adni és mennyit. Sosem voltam még kórházban, azt sem tudom mire készüljek, lapar után mennyi idõvel leszek mozgékony és egyáltalán mire számítsak?
Köszönöm HUrki
hurki
 
 


Szia Hurki!!!

Elõször is fel a fejjel!!! Ne félj!!! Semmit nem fogsz érezni, mert elaltatnak. Utána sem vészes, nem fáj nagyon, csak az lesz rossz, hogy a gáz amivel a hasüreget felfújják az elszivárog mindenfelé és nyomni fog, fõleg a kulccsontodnál, de pár nap és elmúlik.
Én mikor vérvételekre jártam, d eén sokszor voltam mert még a mûtét elõtt rendszeresen mentem hormonszint nézésre akkor adtam a Markinának egyszer egy ezrest, meg utána mikor a lapar volt, akkor adtam neki egy ötezrest, kicsit soknak találtam, de végül is nagyon nagyon rendes volt velem, és mindig odafigyelt (ja még arra is, hogy melyik szobába kerülök és kikkel, mert valljuk be ilyenkor mondjuk nem túl szerencsés egy olyannal feküdni akinek éppen mondjuk abortusza volt, miközben te ezerrel gyereket akarsz. De nagyon megköszönte és azóta is voltam már párszor vérvételen és mindig nagyon készséges volt. Más kérdés, hoyg alapból is ez a dolguk uygebár, de bennem akkor az volt, hoyg ha megtehetem és nekem attól jobb lesz, akkor adok. A dokinak 20-at adtam. Úgy tudom nincs elõre megmondott tarifája, d ekörbeérdeklõdtem és ált. 15-öt adtak a dokiknak egy laparért, gondoltam fõorvos kap 20-at. Csak tudnám a szülés mennyi lesz????
Ja merthogy azóta ám sikeresek lettünk és már 14 hetes terhes vagyok. Úgyhoyg kitartás!!!!
Lapart nekem reggel csinálta és délután 4-kor már felkeltem, nem volt egyszerû az elsõ lépés, meg utána az elsõ éjszaka, de kaptam fájdalomcsillapítót és így kibírtam. Másnap reggel még megnézett és utána irány haza. 1 hét múlva varratszedés és kész.
Én a beöntéstõl féltem a legjobban, de semmiség volt. Van egy tündéri nõvér (de amúgy általában is aranyosak) a Kárpátiné Rózsika, ha hozzá kerülsz jó keekben vagy.
Kérdezz még, ha nem voltam elég részletes!

Jimma-Barbara!!!
Veletek mizujs?
Milyen volt a szülésed?
Írsz majd ide valamikor?

Sziasztok
Kubuka
kubuka
 


Sziasztok!

Ismeri valaki közületek Dr. Bolesza Emõkét?
Õ is a Péterfyben van.Minden információ érdekel.
Köszi
Névtelen
 


Kedves névtelen, ha küldesz emilkét, írok Bolesza doktornõrõl magánban.

Zsófi
Csucsuka
 


Kubuka, nagyon nagyon köszönöm a segítségedet, kissé megkönnyebbültem, hogy van olyan már kismama aki ezen átesett már és fõleg hogy sikerült is a vágya. Én is azt szeretném, hogy minél elõbb minél jobb ellátásban részesüljek, és ha jobban esik a lelkemnek hogy adok akkor miért ne. Marika velem is nagyon rendes volt és jól vett vért is, nálam ez amúgy nehezen megy. Nagyon nagyon gratulálok a babához, remélem jól vagytok, és terhességet is könynen viseled. Nem terhelném a topikot a kérdéseimmel, pedig jócskán lenne, mit tapasztaltál, mûtét után mennyivel sikerült a baba elõtt mi volt, milyen alap tüneteid voltak, nagyobb-e a rizikó a terhesség során és mindenféle infó érdekelne. Ha nem nagy kérés akkor a vereshurka@freemail.hu-ra írj igyekszem nem sokat kíváncsiskodni, de 2 éve próbálkozunk és most nagyon nagyon bizakodó vagyok, fõleg, hogy látom Nekd sikerült. Köszi mégegyszer az eddigit is, puszi Hurki
hurki
 
 


Szia Zsófi!

A kerami1@freemail.hu email cimre irhatsz.
Elõre is köszi.
Rilla
Névtelen
 


Sziasztok!
Nekem is Bolesza Emõkét ajánlották, a barátnõm szült nála és nagyon meg volt elégedve. Akinek van több infoja elküldené nekem?
Elõre is köszönöm nagyon. Veronika
vdomotor@yahoo.com
dvera
 


Emilek mentek

Zsófi
Csucsuka
 


Vécsei dokinál szeretnék szülni.Fent olvastam róla két eléggé eltérõ véleményt.Ha valaki tud még róla infót kérem írjon.Egyébként idáig elég rendes volt velem, csak mindig rohant.
Névtelen
 


szerintem nagyon kedves és alapos.
azt hiszem nem jön be szüléshez, csak ha éppen õ az ügyeletes, akkor tudsz nála szülni, de ezt jobban teszed, ha megkérdezed tõle.
Névtelen
 


Kedves Névtelen!

Vécseivel kapcsoltaban: küldj egy email címet, és írok róla.

Szila
szila
 
 


Kedves Kismamák!

Én a VI. kerületben lakom, az elsõ babámat várom, a 4. hónapnál tartok, és szimpatikusnak tartom a Péterfy Kórházat, meg hát közel is van. Jelenleg az egyik kerületi nõdokihoz járok, akivel meg vagyok elégedve, de nem szülhetek nála, mert nem szokott ilyesmivel foglalkozni, már idõs hozzá.

Sok jó orvosról olvastam a fórumon, de van egy olyan szempont, amit nagyon fontosnak tartok, ez pedig az anyagi szempont. A környezetemben mindenki magán-terhesrendelésre jár, én pedig ezt igenis szeretném elkerülni - ezt a pénzt inkább a gyermekemre költeném, mert nálam nem igaz, hogy jut is magánrendelésre, és marad is.

Tehát államilag finanszírozott (TB-kártyás) rendelésre szeretnék járni, és érdekelne, hogy a Péterfyben van-e ilyen lehetõség, és ha igen, akkor ezen a kereten belül kit érdemes választani. Mindez persze nem jelenti azt, hogy minden hálapénzt kihagynék - természetesen egy jó orvos ezt megérdemli -, csak alapból nem tudnék fizetõs gondozásra járni.

A másik anyagi természetû gondom, hogy nem valószínû, hogy 50 ezret ott tudnék hagyni a szülés után. Ki az a doki a Péterfyben - van ilyen? - aki pl. 30-tól nem sértõdne meg
és lelkiismeretesen ellátná a munkáját ilyen körülmények között is?

Elõre is nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek, aki ír nekem. Magánban az m&mposta@hdsnet.hu címen értek el.

Üdvözöl Benneteket:

Sunshine
sunshine
 
 


Ismeretlen !

Én október 24-én szültem a Serfõzõnél. Nagyon megvoltam vele elégedve. Már 6 éve hozzájárok. Szerintem bátran rábizhatod magad. A kórházban bárkivel beszéltem mindenki elismerte a szaktudását, különösen nagyon jó ultrahangos.

Szami
szami
 


Szia Hurki!

Aktuálisak még a kérdéseid? Mert akkor most már van idõm és írok. De lehet hoyg azóta már meg is volt a mûtét? Vagy még nem?
Írj, és akkor írok.
Kubuka
kubuka
 


Szia Kubuka!

Én mindenre kíváncsi lennék, ami a Zaher dr-ral kapcsolatos, ugyanis nemrégen járok hozzá, mûtétem még nem volt nála, de lehet, hogy laporoszkópra lesz szükségem nem sokára. Nála is szültél? Írj a privát email címemre.
Elõre is köszönöm!

valaki
valaki
 
 


Szia valaki!

Hamarosan írok. Nem szültem még, még csak 19 hetes terhes vagyok, de nála fogok szülni. Laparoszkópiát csinált nekem júliusban, meg már elég régóta hozzá járok.
Mire vagy kíváncsi? Mi érdekel vele kapcsolatban?

Hahó többiek!
Nem tudja valaki van most vagy lesz a közeljövõben szülésfelkészítõ tanfolyam, ahol meg lehet nézni a szülõszobát..stb???

Köszi!
Sziasztok:
Kubuka
kubuka
 


Kubuka!

Pont ma lesz elõadás fél hattól este. Amúgy kéthetente van, de a mostani sorozat nagy része már lement. És minden elõadás után be lehet menni megnézni a szülõszobákat!

Azt nem tudom, legközelebb mikor indul az elejérõl a dolog, de félek, nem mostanában...

tanita
tanita
 


Tanita!

És kell elõtte jelentkezni vagy csak odamegyek? Hol van pontosan?
És be lehet így közben is kapcsolódni ugye? És sokan vagytok? Te voltál mindegyiken? És hol tartasz, hány hetes vagy? Mikor szülsz és kinél?
Na jó sokat kérdeztem, elõre is köszi a válaszokat.

Kubuka
kubuka
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Úgy tûnik, hogy szükség lesz egy dokira a Péterfyben, akinél szülhetek. Szeretnék tõletek javaslatokat, jó lenne, ha ott a közelben lenne a magánrendelõje, esetleg lenne UH-ja is és elfogadhatók a költségek is. Kérlek szépen írjatok a mail címemre:
bnoni@freemail.hu-ra.

Elõre is köszönöm
Jó pocakosodást! Kép

Noémi
noémi
 
 


Szia Kubuka!

Neked miért volt szükséged laporoszkópiára? Pl. arra lennék kíváncsi, hogy milyen volt veled a mûtétkor, s adtál-e neki pénzt elõre, vagy a mûtét után, ha igen, akkor kb. mennyit (ha nem titok). Én a magánrendelõjébe járok, ott tudom a tarifáit nagyjából, az is érdekel még, hogy ha valaki terhes, akkor is ugyanannyit kér, mint egyébként? Én nem nagyon ismerem, mert nem régen járok oda, s úgy kerültem oda, hogy az az orvos, aki az elõzõ laporoszkópomat csinálta már nem dolgozik, s egy kolléganõm õt ajánlotta. Nekem eddig még szimpatikus volt, de úgy vagyok vele, hogy igazából csak akkor tudod megítélni, hogy milyen ha már volt nála mûtéted, vagy szültél nála. A véleményedre lennék kíváncsi mind szakmai, mind emberi szempontból.

Köszönöm!
Valaki
valaki
 
 


Szia Valaki!

Ha kicsit visszaolvasol, akkor megtalálod a választ sok kérdésedre (pénz, mûtét alatti utáni viselkedés..stb).
Ha van még kérdés,szívesen válaszolok.

Kubuka
kubuka
 


Kubuka!

Ha adsz egy e-mail címet, elküldöm neked a programot. Bárki jöhet, még akkor is, ha nem a kórházban fog szülni. Elég sokan is szoktunk lenni. Érdemes, mert mindig más doki tartja és így választani is tudsz közülük.

Szóval küldd el az e-mail címedet és szívesen segítek (az enyém: atoth@itcb.hu.

Tanita
tanita
 


Szívesen vennék bármilyen info Zacher dr-rol
Szülési élmény, árak stb.

Köszönettel
Névtelen
 


Sziasztok!

Zachernál szültem 2001.decemberében.Csak jókat tudok írni róla is és néhány csecsemõs kivételével -õk meg kit éedekelnek?Kép- a teljes személyzetrõl:profik.Fizetõs szobában voltam,nem bántam meg.A mai napig a legjobb érzésekkel gondolok vissza a szülésre.Nem úgy,mint az elsõre,ami viszont rémálom volt.Szóval gondosan válasszatok orvost és kórházat is!
Szívesen válaszolok emilben is:csokimano@mailbox.hu

Mariann
Mariann
 


Szia Mariann!

Elõször is gratulálok!
Én is Zacherhoz járok. Most vagyok a 25. hétben, tehát még hátravan egy pár hónap, de azt mondják gyorsan elröppen.
Engem érdekelne sok minden. Az hogy, hoyg szülté? Simán vagy császárral? Epidurálla vagy anélkül? Volt-e választott szülésznõd, ha igen akkor ki? Javasol a Zacher valakit, vagy te választottad? Menniyt adtál neki? És ezt elõre megkérdezted-e tõle vagy csak te eldöntötted? Mert én úgy hallottam még régebben, hoyg nincs ilyen nála, hoyg fix tarifa. Kétágyasban vagy egyágyasban voltál? Hány napt voltál bent? Most hirtelen ennyi, de még biztos eszembe jut sok minden. Ha itt válaszolsz az is jó, ha mailben az is.
Köszi elõre is!!!!
Kriszta
mail: kubuka@freemail.hu
kubuka
 


Sziasztok! Én is a Zachernál szûltem októberben, ha van valmi kérdés, vagy tudok segíteni, írjatok..... üdv: Barbara

promised@freemail.hu
jimma
 
 


Szia Barbara!

Grautálok! Már korábban is érdeklõdtem, asszem ebben a topicban, hogy mizujs veled, hogy vagy, de gondolom akkor nagyon mással voltál elfoglalva, ami érthetõ is.
HOgy vagytok? Mekkora már a picikéd? HOgy hívják?
Egyébként pedig minden érdekel a te szüléseddel kapcsolatban is, kb. azok a kérdések amiket fent írtam.

Köszi!
Szia:
Kubuka
kubuka
 


Tanita!

Közben kaptam új programot én is a dokinál, asszem jövõ hétfõn megyek is meghallgatom a sok okosságot.
Te is ott leszel?

Szia,
Kubuka
kubuka
 


Kubuka!

Nekem meg kellett indítani a szülést, mert Boci nem akart elõbújni, már 1,5 hetes csúszásba voltunk, amikor is reggel hatkor burkot repesztett az ügyeletes orvos, és 12-ig voltak ugyan fájásaim, de még mindig folyt a magzatvizem, ezért került sor a császárra... Mivel én kértem edát a szüléshez, csak egy nagyobb adag érzéstelenítõt böktek a kanülömbe, és már vittek is.

Volt szülésznõm, Cser Kati. aranyos volt, mindennel meg voltam elégedve.

Fizetõs szobában voltam... és nagyon megérte! Ha kitudjátok szorítani az árát, akkor nagyon jó, mert a többi szoba húhhh, hát inkább nem véleményezem.

azt hiszem ennyi, ha van még kérdésed, írj, üdv: Barbara

image {n}
jimma
 
 


image {n}
jimma
 
 


Kép
jimma
 
 


ez itt Zsófi, azaz Boci
jimma
 
 


Sziasztok!
Az érdekelne,Zachernál volt-e valakinek már nõgyógyászati mûtéte?Lehet,hogy a közel jövõben nekem lesz,és lenne néhány kérdésem(mûtéti eljárás,gyógyulás,tarifa,stb.) a konizációról.
Köszönöm.

Kubuka,írom a levelet!
Mariann
Mariann
 


Jaj,a lényeg:Barbara,nagy gratula,nagyon szép a BocikádKép!
Mariann
Mariann
 


Kedves mamatársak!

Kórházmarketing témában írom a szakdolgozatomat, középpontjában ennek a kórháznak a szülészete állna. Olyan vállalkozó szellemû mamákat keresek, akik hajlandóak lennének kérdéseimre válaszolni egy kb. fél órás egyéni beszélgetés keretében, nem túl régen szültek (max.: 2éve), és emlékeznek a terhesgondozás, a szülés, kórházi tartózkodás idejére, eseményeire. Fõként a kórházválasztás, a „szolgáltatásokkal” való elégedettség, az elvárások kerülnének szóba. Aki szívesen elmondaná tapasztalatait, a következõ e-mail címre írjon nekem: gabi.szabo@consultant.com Köszönöm a segítségeteket, Szabó Gabi
Gabi68
 


Szia Barbara!

Nagyon nagyon szép a kis Bocikád! Jól vagytok?
Szeretnék már én is itt tartani, d emég olyan messze van, még csak a 27. hetet taposom.
Köszi az infokat és Mariann neked is a levelet. Csütörtökön megyek be a szülészetre a Cser Katival beszélni, hoyg szeretném ha elvállalná a szülésemet.
Barbara, császár közben mi a dolga a szülésznõnek, mit csinál? Nekem is elég császárgyanús a dolog (magas kicsit a vérnyomásom), legalábbis Zacher szerint az lesz, d emég nem bizti. Az már tuti hoyg én is a fizetõs kétágyasba szeretnék menni. Barbara mennyit adtál a dokinak és szülésznõnek? Ja és ti vittetek saját ruhát a babának? Mert most ez a legújabb hoyg ha akarsz akkor vihetsz és akkro nem kell az angol pólyával kinlódni. Vagy nem olyan bonyolult az? Mert így is annyi cuccom lesz, meg azt sem tudom még mekkora baba lesz, mit kell rá adni?
Köszi elõre is !
Sziasztok:
Kriszta
kubuka
 


Kedves Kubuka!

Mindenképpen ajánlom a saját ruhát a Babócának, mert kiütéses lesz a kórházitól (tíz babából kilenc) Bodykat, textil pelust a feje alá, és hálózsákot érdemes vinni na meg persze baby sapkát, ajánlom az 56-os méretet, hálózsákból nagyobbat. Jaaa és eldobható pelenkát.
Ha egybõl császároznak, akkor nincs sok dolga a szülésznõnek, Õ borotvál, és segít a férjednek beöltözni, illetve fogja a kezed, no meg, ha meg van a Babóca, Õ törõdik vele. Ha kûldessz e-mailt, privátba elmondom az árakat.

Mi jól vagyunk, Zsófinak épp jön a foga, de imádjuk, nagyon édes, ahogy rágja az öklét.


Üdv:Barbara
jimma
 
 


Sziasztok !

Rengeteg jót hallottam a Péterfy Szülészetérõl és Zacher doktorról. Most keresek orvost, és én a hallottak alapján rá gondoltam, hogy elmegyek hozzá. Szeretnék többet megtudni, ha tud valaki segíteni az alábbiakban, akkor hálás lennék:
Hol rendel Zacher, hová lehet menni rendelésre, kell-e fizetni a vizsgálatokért(jó lenne ha nem, inkább csak szülés után fizetnék)vagy elég szülés után, mennyit kell fizetni...stb. Írja meg valaki plííz! ditta.farkas@freemail.hu
Köszi!
anto
 
 


Kubuka!

A szülésznõnek császárnál még az a feladata, hogy õ adja be az infuziót. Nekem a Cser Kati végig ott volt az ágyamnál a szülõszobában, az elõkészitésnél, a szülésnél és még késõbb is bejött a baba-mama szobában. Kevesebb a szerepe mint egy normál szülésnél,de akkor sem mindegy ki van melletted.

Giti
Giti
 


Sziasztok!

Kérlek benneteket Pérerfy-s Kismamák és Anyukák, hogy írjatok nekem Dr. Boros Juditról.Minden vele kapcsolatos információt szívesen fogadok.A 41. héten járok és orvosváltásra készülök...A Doktornõ a mai telefonbeszélgetés alapján igazán szimpatikus volt, de konkrét tapasztatokra is kíváncsi lennék.

Az arhívumot végigolvastam és küldtem néhány privát e-mailt is, de nem tudom, hogy ezek célba érnek- e.

Címem:halszam@freemai.hu

Köszönöm! Éva
Éva
 


Megvolt a személyes találkozás! A Doktornõ alapos, kedves volt.Már nincs szükségem megerõsítésre, jó helyen vagyok.

További jó babavárást/babázást mindenkinek.
Éva
Éva
 


Kedves Anyukák!
Az orvosom, most nem mondanám meg a nevét, szerintem hatalmas összeget kér egy szülésért. (60 ezer) Egy rutin vizsgálat is UH-val 5 ezer Ft. Ráadásul én kerületileg is hozzá tarozom, így nem is vagyok teljesen magán páciens. Szerintem.
Szerintetek reálisak ezek az árak, vagy keressek másik orvost? Nagyon skót vagyok?
Üdv.
MSE
Névtelen
 


legalább kedves? alapos? az én dokinénimhez képest sokat kér (3 ezer vizsgálatonként, szülésért amennyit gondolsz, 30 ezret adtam. a kórházban mellettem fekvõ lány dokibácsija szintén ennyit kért). ha jó a doki, érdemes fizetni, a barátnõmet szegényt egy vidéki kórházban, egy olcsó doki jól elcseszte, hagyta kínlódni egy napig, hülye tanácsokat ad neki, szülés után kéthetente beráncigálja. tudom, nem könnyû dönteni, de ha bizonytalan vagy, szerintem nézz szét orvosügyileg!
Andi
matte
 
 


Sziasztok lányok!
Még csak pár hetes terhes vagyok.Egyik ismerõsöm ajánlotta
a Versényi doktort.Szült valaki nála?
Milyenek a tapasztalatok és milyen a szülészet?

Sziasztok
Milla
Névtelen
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: