Új privát üzeneted érkezett!

Grácus, örülök, ohgy a fréjed viszonylag jól viselte..egyemmeg, hogy azt mondta, ohgy csak egy kicsit fáj..francokat kicsit, de úgy tartják magukat a pasik!:)

Zaha, akkor elég "könnyen megúsztad",sok öltésed van?És végül kiderült, hogy mi volt ami a gondot okozta?Remélem ezen a héten még nem dolgozol és pihensz, ugye??!!!!

Tündike!
Az én véleményem az, hogy a biciklizés cardio edzés, azzal azért még óvatosan..egy kicsit mozgasd át magad, könnyű torna, vagy nagyon laza tekerés, de amíg nincs meg a "hathetes" kontroll, addig várj a komolyabb igénybevétellel..nekem legalábbis ezt mondta anno a dokim..bár én akkor még nem is tudtam a hasi seb miatt.

Betti, micsoda "zabálás " lehetett!!!Nem is tudom valaha ette m-e libamájat..(a májkrémen kívül...)

puszi Nektek
tünci28
 
 
 


Köszi csajok a választ!
Már azt hittem elveszett mindenki!

Képzeljétek, tegnap olvastam az újságot, benne a Béres Szandrával. Óriási betükkel az volt írva, hogy mennyire szenvedett a szülésnél, és 10 órát vajúdott. Hogy milyen nehéz szülés volt.
Nem akarom bántani! De ez semmi ahhoz képest, hogy 12 óra vajúdás után szüljél meg egy halott kisbabát! Az a szenvedés! Ezt nehéz túlélni!

Tünci, hogy vagy? A vizsgálat óta jól vagytok ugye? Nagyon szorítok értetek!!!
Te fehérvári vagy? Én Gárdonyba lakok, de csak 3 éve. Fehérváron laktam mindig. A familim is ott lakik.

Mostanában többször eszembe jut az a házaspár, akik tavaly vesztették el 2 gyermeküket, mikor belegurult a folyóba a kompnál a kocsi, s mindketten megfulladtak. Most át tudom érezni, milyen szörnyű volt! Azóta úgy tudom született egy gyermekük.

Nem tudom miért, de az utóbbi napokban ez sokszor eszembe jut. Ők túlélték, s vállaltak még egy babát, akkor én sem adhatom fel! Pedig az rosszabb, ha más évekig neveled a gyermeked, s meghal! Ez is szörnyű, de rosszabb lenne, ha már itt élt volna velünk, s utána veszítjük el!
tündike r.
 
 


Tündike!

nem fehérvári vagyok,egy faluban lakom Fejérben.elég sok helyen laktam már.

változó a hogylétem,sajnos nem múlik a vérzés..sokszor sírok,félek,de muszáj tartani magam..sokat gondolok arra,hogy érzésben hasonló a mély gyász hónapjaihoz...mert ott is meg kellett élni minden napot..sem a fájdalmat ,sem a félelmekert nem veheti át tőlünk senki..

nem hiszem ,hogy rosszabb nagyobb babát elveszíteni..csak az emlék több,a fájdalom ugyanaz..

a balesetes családnál több gyerek is volt és terhes is volt az anyuka..én úgy emlékszem,hogy pont orvoshoz indultak,amikor történt..

a vajúdás pedig..húúú..nehéz nem igazságtalannak lenni az olyanokkal szemben,akik így nyilatkoznak,mint a Béres ...nekem az járt a fejemben a minap,hogy a legtöbb anyuka gyermeker minden születésnapján nosztalgiázik,hogy milyen is volt,amikor megszületett a babája..s nekünk milyenek ezek az emlékképek???borzasztó,gyötrő gondolatok..csupa fájdalom,ami értelem és öröm nélküli...

KépKépKép
tünci28
 
 
 

 
 

Tünci!!

Hát igen tartja magát kap injekciót még 10 napig tegnap olyan fájdalmas képet vágot mikor kapta de nem fájt neki azt mondta!! :lol:

És te, hogy vagy?? Pihengess sokat ám!!

Puszi!

Kép
grácus
 
 


Én is vagyok!
Liba kaja fenomenális volt! Irtó jó!

Szintus, már átsuhantunk Temerinen, Újvidék felé tartva.

Lányok ma 19 fok volt itt, tiszta tavasz. Tegnap meg egész nap köd, eső...nem tudom követni az időjárást...

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Jól eltűntem, de igazándiból semmi különös nem történt ... végre megjött :)
Úgy vártam, mint vmi Messiást! :) Az normális szerintetek, hogy 3 napig pecsételgettem, aztán szombaton megjött és 2 napig, mint az áradat!? Ma már normális, mint azelőtt...a pecsételés azért zavar...nem tapasztaltam ilyet még sosem :?

Hát tele vagyok várakozásokkal az biztos :roll:
cimpulusz
 
 


Az áradat nekem rossz kifejezés volt elsőre, két csomag éjjeli betétet használtam el estére, mikor felhívtam a nőgyógyászom, hogy elvérzek...valami cseppeket emlegetett, ha másnapig nem vesz vissza, de aztán úgy láttam másnapra, hogy normalizálódik, szóval normális.

Betti
Kép
betti0412
 
 


cimpulusz,szia!

nekem úgy emlékszem az első-három volt özönvízszerű..de nekem mindig is volt előtte pecsételés..lehet,hogy most ez lesz a normális.

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Cimpulusz!

Nekem nem volt soha ilyen inkább műtét után keveseb lett mindt volt! Csak a vetélésnél volt erősebb meg darabos fájdalmasab!! :cry:

Kép
grácus
 
 


Sziasztok!
Ilyen pecsételő vérzésem nekem is volt,idővel elmaradt.
Semmi különös rossz nincs benne szerintem természetes azelső néhány mensinél a szülés után.

Én egyébként 24 órát vajúdtam, s nem is tudtam hogy beteg a babám, azt csak a császár után mondták meg.
Azt meg csak a következő nep, hogy meg fog halni. Addig hagytak reménykedni. Irtó pocsék volt, baromira fájt.
Valószínüleg sokkot kaphattam a szülés alatt történtektl, mert csak két nap után éltem át ami történt, addig cak bámultam és nem is éreztem semmit, csak a nagy nihilt, meg csak néztem ki a fejemből a sokktól amit attólkaptam, hogy a nélkül akartak felvágni, hoy azérzéstelenítő hatott volna és úgy dugtak le csövet a torkomon, hogy azt sem vették figyelembe hogy asztmás vagyok.
A műtét utáni éjszaka pedig kb úgy hörögtem mint egy haldoklól
Hát erről ennyit.
Mirci

mirci001
 
 


Mirci!
Ez szörnyű! Nagyon sajnálom :cry:

Tünci!
Ma is egy nappal közelebb kerültél a szüléshez. Szépen, egyessével fogod venni a napokat, és minden jó lesz!!!!

Többieknek nagy ölelés a mai napra.

El vagyok már napok óta havazva, csinálom a jövő évi tervet. Ezen is túl leszünk!
Kicsit csíp a vizeletem, és ez 4 éven belül a negyedik eset, hogy végül véresbe megy át. Nem tudjuk, hogy vesehomok, vagy holyaghurut, mert 4 évvel ezelőttig mégcsak fel sem fáztam soha :roll: A doki legutóbb azt mondta, hogy ha az antibiotikumos por után 1 nappal nem múlik el, menjek vissza, mert akkor megnézi, hogy nem-e a vese (fölöslegesen nem sugaraz). De elmúlt, és most megint előjött :roll: Iszom liter számba a folyadékot, az segít. És csinálok cickás ülőfürdőt este.
Vendég
 


Mirci, nagyon sajnálom, ami történt! Ez szörnyű! Nem a 10 óra vajúdás egészséges babával!

Bár az ember mindig a saját fájdalmát érzi a legnagyobbnak, pedig mindig van rosszabb!

Csak a remény marad!
tündike r.
 
 


Angie, ez nem hangzik valami nagyon jól.

Nekem egyszer volt ilyen, bár mire rájöttem, hogy mi lehet ez, de ez csak megfázás lehetett, vettem a gyógyszertárba valami gyógynövényes löttyöt, amit nagyon sok folyadékkal kellett inni, én meg pont inni nem akartam, mert akkor menni kellett wc-re....de két nap alatt elmúlt.

Többiek? Kérdezzek még valakit?

Tünci nem jön mostanában. Szomorú, elkeseredett, a panaszok nem szűnnek, borzalmas lehet minden wc alkalmával a vérzéssel szembesülni, csak feküdni tud és tele van aggodalommal.

Pedig azt gondolná az ember, hogy talán nekünk már könnyebb lehet kicsit nem?

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti!

Köszi, hogy megírtad, hogy Tünci nem fog jönni egy darabig. Megértem, hogy milyen pocsék most neki, hisz ennek kelene a legboldogab időszaknak lenni és nem aggódnia egyfolytában...

Gondolok rá minden nap és imátkozok értük!!

Remélem mindenki jól van!!

Puszi!

Kép
grácus
 
 


[/img][url][url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url][/url]
tündike r.
 
 


De szép... :cry:

Hogy vagytok, leányok?

Beszéltem Tüncivel, fekszik egész nap, lassan telnek a napok és nagyon nehéz így, de próbál bízni.
(Remélem, nem baj, hogy leírtam).

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Sziasztok!

Tündike nagyon szép a vonalzód!! Mit jelent? Még csak hat hete vagy szerelmes vagy mi?? Bocsi :oops: :oops: de nem tudom elképzelni sem, hogy mit jelent!! :oops:

Zaha nem baj, hogy leírtad örülök, hogy van hír Tünciről! Ha beszélsz még vele add át neki, hogy gondolok rá minden nap és imátkozok értük!! És Te, hogy vagy??

Velem semmi különös!! Ja de szerdán megyek felvételizni a tanfolyamra. Drukkoljatok, hogy sikerüljön!!

Puszi!

Kép
grácus
 
 


Zaha mi van a műtéteddel, rendbe jöttél már?

Betti
Kép
betti0412
 
 


Ma voltam kontrollon, és a doki szerint a méhem gyönyörűséges :lol: és akár próbálkozhatunk is...hát azóta én a fellegekben járok esküszöm, de legalább két lépéssel felette, mától iszom a cickát, LH teszt bekészítve szóval :wink:
cimpulusz
 
 


Grácus, bár azt jelenthetné az a vonalzó... :(
Férjurad hogy van?

Cimpulusz, de jó hír, hát akkor hajrá!!!

Betti, én ok vagyok, egész elviselhető a fájdalom is, holnap próbaüzemet csinálok a munkahelyen, meglátjuk. A heg egész jól néz ki, rendes volt a doki, mert megkértem, hogy ne csináljon már másik vágást, így a császárt vágta fel félig.
Nálad mi az ábra? Kislegény?

Többiek?

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Ja, és Grácus, szorítok! :wink:

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Aludjatok jól. :)

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Sziasztok Lányok!

Betti! Zaha!
Ha újból beszélnétek Tüncivel, mondjátok meg neki, hogy gondolok rá! Meg tudnátok írni, hogy most hanyadik hétben tart?

Betti!
Nekem végül nem lett hólyaghurutom. Nem tudom, hogy azért-e, mert amúgy sem lett volna, vagy azért mert rögtön el kezdtem inni a cicka-kamilla teát liter számba. 3 napig napi 4 liter folyadékot ittam. Lehet, hogy attól nem lett belőle semmi. Te jól vagy? Írhatnál priviben pár sort, hogy mizu veled, voltál-e vizsgálaton, stb.

Cimpulusz!
Nekem ugyanezt mondta a dokim, és hát azóta nem is tétlenkedünk :lol: Hajrá nektek!

Zaha!
Jobbulást a sebednek!!! Munkával óvatosan!
Vendég
 


Sziasztok!

Cimpulusz akkor hajrá!!

Zaha férjecském jól van néha húzódik neki a seb de azt mondja, hogy nem vészes és nem is fáj neki nagyon!! Örülök, hogy te is jól vagy! Én is arra gondoltam, hogy azt jelenti a vonalzó... :cry:

Remélem mindenki jól van!

Puszi!

Kép
grácus
 
 


Cimpulusz, Angie, remélem hamarosan sikerül a próbálkozás!

Betti
Kép
betti0412
 
 


A vonalzómat arra csináltam, hogy akkor született meg a kis angyalkám!
Annyira tetszett a vonalzó, de nem lehetett átírni a szöveget.
Bár nem is baj, mert a férjem után a kisfiam a másik szerelmem!! :(

Cimpulusz! Bocsi, ha nem jól emlékszem, de Te voltál, aki úgy volt, mint mi, és a köldökzsinór tekeredett rá a picire. Mi okt. 8-án szültünk, s úgy rémlik Te is olyan körül. Igazából az lenne a kérdésem, hogy már próbálkozhattok?
Én 40 hétre szültem, de egy doki kivételével mindegyik azt mondja, minimum 6 hónapot várjunk. Pedig én úgy vagyok, hogy alig bírom kivárni, hogy újra próbálkozhassunk! Nagyon sok sikert kívánok Nektek!!

Most voltam a 6 hetes kontrolon. Először a dokimnál, utána meg a másik dokimnál, akinél szültem. Mindkettő azt mondta, minden rendben! Visszahúzódott a méhem, semmi gond, csak egy kis gombás fertőzést szedtem össze, de más rendben van!
Most csak várjak, és lelkileg készüljek a következőre, de én nem akarnék fél évig várni!

Tüncikének üzenem, hogy gondolok rá, s szorítok!!
tündike r.
 
 


Szia Tündike!

Igen én vagyok és én is október 8-án szültem (31. hetesen, "sima" szüléssel). A vizsgálat előtt jócskán magam alatt voltam, mert minden doki mást mondott (3 hónap, 6 hónap, 1 év...), én meg azonnal gyereket akartam, közben vérezgettem, pecsételtem, majd jött a rettegett kontroll 7. héten, mert a menszim miatt nem tudtam elmenni.
A dokim már várt, tüzetesen megvizsgált és közölte, hogy a méhem nagyon szépséges, semmi seb sehol, a varrataim is szépek (mert persze a gátmetszést nem úsztam meg, mert felakadt a babám). A pecsételgetés normális, el fog múlni, sőt még akár köztes vérzésem is lehet az se probléma, pár ciklus és helyre áll a normál rendbe minden. Kifaggattam, hogy milyen esélyeim vannak arra, hogy sikerüljön teherbe esnem vha is, esetleg olyan hamar,mint anno (elsőre), annyit mondott rengeteg gyerekem lehet még, csak próbálkozzunk. Hormonvizsgálatot egyenlőre nem javasol, mert anno ill. a terhesség alatt is minden eredményem rendben volt. Aztán annyival búcsúzott, hogy nyugodtan pezsgőzzek szilveszterkor, mertha már akkor babás lennék egy pohár nem fog ártani neki és nagyon vár vissza egy két csíkos teszttel. Ennyi.

Azóta úgy kezelem a helyzetet, hogy ez a minusz első hónap a babaprojektben. Iszok cickafark teát-már nem is annyira szörnyű, majd peteéréstől palástfüvet. Eszem a maradék Elevitemet, eddig teszteltem 2 negatívat, tehát még van idő, a hőm lenn van (36,3-36,4 között mozog), ma vagyok a 13. napon.

Próbálok nem rágörcsölni, de ahogy a fenti minidiagnózisom mutatja :D ez nem nagyon sikerül...rengeteget gondolok a babásodásra, és hogy minél hamarabb sikerüljön, bár tisztában vagyok vele, hogy lehet, hogy hosszú-hosszú hónapokig fog tartani ez a próbálkozós reménykedős/csalódós állapot.

Drukkolj Nekem, én nagyon bízom benne, hogy sikerül gyorsan mind2őnknek lebabásodni. Sok kedves embert megismertem a babaneten, akinek a lelki erejéből és a példájából merítkezhetem.

Lesz babám, akarom és tudom... csak ki kell tudnom várni!
cimpulusz
 
 


Cimpulusz, nagyon erős vagy!

Én is attól rettegtem mindig, hogy majd nem sikerül sokáig és mind háromszor elsőre sikerült. Talán mert annyira akartam, hogy egyszer mondta csak a férjem, hogy talán még várjunk és akkor olyan szemekkel néztem rá, mint aki meg akarja ölni. Ez volt csak amit tartotta bennem a reményt, a türelmes hónapokat, mert kivártuk a 4 hónapot mindig, hogy lesz és sikerülni fog. Azonnal.
Én nem ismertem ezeket a teákat, nem is ittam, csak előtte egy hónappal folsav, omega3 meg elevit. Minden nap. Folsavból duplán is, nehogy nyitott gerinc legyen ismét.

Tündike, akkor ti tavaszra?

Betti
Kép
betti0412
 
 


Tündike!
Minden orvos mást mond, de az a tapasztalatom, hogy az átlatos 3 hónapot mondják a legtöbben. Nekem a szomszédnőm szintén a 40. héten járt úgy mint te. Két hónapra rá teherbe esett, és már ringatja a babáját. Nekem a dokim a 6 hetes kontorll után azt mondta, hogy fizikailag teljesen rendbe jöttem, a többit meg majd megoldja a természet. Így is lett, mivel most vasárnap teszteltem egy pozitívat (és én is úgy áltam a dolgokhoz, mint Detty, hogy sikerülni fog, és azonnal.), de tegnap sajnos megjött. Tehát, még a szervezetem nem volt teljesen kész. Pedig nekem eddig nem elsőre jöttek létre a terhességeim, kisfiam 8 hónap után fogant meg. Ha ezt a mostanit nagyon bele akarom számolni, akkor idén már háromszor estem teherbe :roll: De ha ezt most ki is hagyom, akkor is kétszer. Baba meg még nincs a pocakomban :(

Csimpulusz!
Nagyon drukkolok magunknak, hogy a karáncsonyfánk alatt ott legyen egy szép két csíkos teszt!!

És drukkolok mindannyiunknak, hogy a sebek begyógyulása után/közben mindenkinek életke foganjon a szíve alá. Akinek meg már ott van, annak azért, hogy amikor eljön a nagy nap, a kezében tarthassa az egésszéges babáját!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.26 16:09-kor.
Vendég
 


Nekem is azt mondták, hogy fizikailag rendben vagyok! Lelkileg kell felkészülnöm, de az már a szülőszobán teljesült, mert ha lehetett volna, már akkor próbálkoztam volna! De hát ez lehetetlen!

Az első terhességnél rögtön teherbe estem, az 8 hetesen elhalt. Másodszorra a második hónapba lett pozítiv teszt. Remélem, ez így marad, s sikerül minél előbb, miután próbálkozhatunk!

Nálam az a gond, hogy sose volt rendszeres a menzeszem, így kiszámolni se tudom, mikor kéne peteérésnek lenni. A hét elején már abba maradt a pecsételés, de az első havim még nem jött meg. A doki azt mondta, ha egy hónapon belül nem jön meg, akkor menjek el, s gyógyszerrel megindítja.

MINDANNYIUNKNAK AZT KÍVÁNOM, HOGY A 2010-ES ÉV HOZZON EGÉSZSÉGES, ÉLŐ BABÁT!!!!!!
tündike r.
 
 


tündike r. írta:
MINDANNYIUNKNAK AZT KÍVÁNOM, HOGY A 2010-ES ÉV HOZZON EGÉSZSÉGES, ÉLŐ BABÁT!!!!!!





Sziasztok!

Bár úgy éreztem, hogy nem tudtam volna itt lelkileg erősödni, de mint mások én is olvaslak benneteket. Ez amit idéztem úgy hangzik , mint egy végszó. :cry:

Zsolika
zsolika
 
 


Sziasztok!

Nekem is 3 hónap szünetet mondtak az orvosok. 2 hónapot vártunk akkor nem jött össze de a köviben igen csak sajnos spontán elment a 6. héten :cry:

Remélem mindenki jól van!

Velem semmi különös.

Puszi!

Kép
grácus
 
 


A kolleganőm bejelentette, hogy terhes :cry: Én meg nem tudok felhőtlenül örülni neki...rohadt lelkiismeret furdalásom van ...
cimpulusz
 
 


Cimpulusz ne aggódj! :roll:
Nem azért vagy féltékeny, mert gonosz vagy, hanem mert ezt hozza ki a tragédia!
Épp ezért ne is legyen lelkiismerret furdalásod! Nem hiszem, hogy rosszat kívánsz neki, csak rosszul esik, hogy neked még várnod kell.
tündike r.
 
 


Cimpulusz!

:cry: tudom mit érzel :cry: volt munkatársamal majdnem egyszere voltunk terhesek 2 hónap volt köztünk neki megszületet nekem nem... meg tavaly a rokonságban volt egy elhalásos terheség és a csaj már 8,5 hónapos terhes egy éve lesz karácsonykor, hogy elvesztete a babát és mindjárt itt van neki a következő. Nekem meg még most sem sikerült. Pénteken voltak itt és olyan rosszul eset egész délután sőt még este is bőgtem!! :cry:

Kép
grácus
 
 


cimpulusz, normális reakció teljesen, ne aggódj, és ne legyen lelkiismeret furdalásod sem.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Csimpulusz!
Ne aggódj, ez teljesen normális. Nekem a sógórnőm lett terhes, és én sem tudtam neki felhőtlenül örülni, pedig nagyon drukkoltam nekik, mert tavaly télen együtt estünk teherbe, és mindkettőnknek megszakadt. Azóta én mégegyszer teherbe estem, és 16 hetesen elveszítettem, ő pedig most esett azóta teherbe. Úgy hogy nagyon megérdemelte, mert neki is végig kellett nézze az én terhességemet (és biztos vagyok benne, hogy ugyanazt érezte ő is). Akinek nehezen jön össze, vagy elveszíti, és nem érez hasonlóan mint mi, az szerintem hazudik. Ez így természetes!
Ne aggódj, majd leszünk mi is hamarosan babásak!! Mit szolnál most decemberhez :wink: :D

Betty!
Mit lehet Tünciről tudni. Annyi sokat gondolok rá!!! Légyszi írd meg (akár priviben) hogy hanyadik hétben tart!

Puszi mindenkinek, és örömmel látom, hogy nincs új topik társunk!!!
Vendég
 


Sziasztok,
véletlenül kavarodtam ide, nem is igen akarok maradni, általában csak bekukkantok ide-oda.
a három hónap várakozás szülészeti szempontból fontos, hogy a szervezet visszaálljon hormonálisan és egyéb módon is a rendes kerékvágába. azonban az lenne szerencsés, hogy majdnem egy, másfél év telljen el a két várandósság között.
Szinte látom a gondolataitokat, hogy mit ugat ez a nő...meg hogy"én tudom, mi a jó nekem". ez mondjuk igaz, csak hadd mondjam el, hogy addig, amíg a saját elvesztett babád hiánya mar a szívedbe a sgornőd várandóssága kapcsán, vagy a kolléganő példáján, akkor te még nem vagy túl a gyász felszabadításán. És az új baba, majd feledteti veled a régit. Dehát az nem felejthető! Nem, de elengedhető. És, ha megengedtek egy szót még: hagyjatok időt magatoknak. Keressetek fel szakembert, akivel átbeszélhetitek a dolgaitokat. Van siratószoba, ahová el lehet menni kibömbölni magát az embernek...a váarkozással megjön az enyhülés isés a baba akkor jön, amikor pont ideje van.
Bocs, hogy szóltam, ismerem az érzést. Csak mondtam valamit.
szeretettel: rita
nováky_rita
 
 


Rita:személy szerint teljesen egyetértek Veled.
Én Czeizel Endréhez járok és ő a minimum 6 hónapot, de inkább az egy évet javasolta.Ha valaki, hát ő ért a szakmához.

Kép
jázmin20
 
 


Szia Jázmin!

Rég voltál erre. Mesélj, hogy vagy? Testileg lelkileg!

Én pár napja elég rosszul vagyok lelkileg, nagyon el vagyok keseredve!

Puszi!

Kép
grácus
 
 


Grácus:Testileg már rég jól, lelkileg pedig egyre jobban.Eltelt lassan 8 hónap, és teli vagyok új reményekkel és minden erőmmel a tesóbabára koncentrálunk.Ettől a hónaptól próbálkozhatunk újra.

Kép
jázmin20
 
 


Örülök, hogy jól vagy!

Drukkolok, hogy elsőre össze jöjön a tesóbaba!
:)

Kép
grácus
 
 


Jázmin szorítok nektek,hogy minden rendben legyen!
Sokat szoktam gondolni rád...
szintus
 
 


Szintikém, tudom és köszönöm.Csak már nem arról szólt a topik, mint régebben és ezért nem jöttem, de látom ezzel nem voltam/vagyok egyedül.Kellett egy kis szünet, feltöltődtem és mostmár ki merem mondani, hogy jól vagyok.Csak előre nézek, a múlt a szívemben és így ballagunk szépen előre.
Remélem minden rendben Veletek.

Kép
jázmin20
 
 


Köszönöm jól vagyok,épp most estem le a székről(a minőség.ugye)szétesett a szék és jól felhasítottam a lábam és a hátam. :( Örülök,hogy egy kicsit jobban vagy és előre tekintesz.
Tesóbabának hajrá!Hijányzik nekem ez a topic a régi emberkékkel....
szintus
 
 


Szintus! Vigyázni magadra!

Lányok! Oltattok vagy nem oltattok? Érdeklődnék ki hogy áll ehhez a kérdéshez.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti!
Én oltattam, rögtön aztap, hogy megjött. Addig nem mertem, mert az első harmadban elég veszélyes a higanytartalom miatt. Állítólag fejlődési rendellenességet okoz. Utána biztos beoltatnám magam. Örülök is, hogy végül nem maradt a baba (ha az a második csík azt jelezte :roll: ), mert akkor összeaggódtam volna magam, hogy nem vagyok beoltva. Így most megnyugodhatok! Te hezitálsz? Ne sokáig tedd, mert ha végül oltatni akarsz, az is csak két hét múlva kezd el védeni.
Vendég
 


Én beoltattam magam, mindkettővel a múlt héten! Mondjuk én krónikus beteg vagyok, így ajánlatosabb volt. Semmi bajom nem volt, csak nyomásra volt érzékeny mindkét vállam. Néha arra gondolok, hogy lehet, h azért vesztettem el a kisfiam, hogy most ne vigye el a H1N1! Nem valószínű, de ez is segít elfogadni a megváltoztathatatlant.
Ha most lennék terhes, idegbajt kapnék azokután, hogy hány kismama van életveszélyben! :roll:
tündike r.
 
 


Én is beoltottam magam H1N1is és a hagyományossal is. Egyébként én sokkal jobban félek a vírustól mint az oltástól, kismamaként is beoltattam volna magam, csak nem érkezett meg időben..

Kép
leda2002
 
 


Sziasztok!

Csak Tünciről érdeklődnék. Kérlek benneteket, ha tud valaki valamit róla, írja meg nekem akár priviben is.
Köszi: Mirci

mirci001
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: