Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zaha velem semmi különös nincs meló sincs a láthatáron. Jelenkeztem viszont egy tanfolyamra Szociálic gondozó és ápoló még nem tudni mikor indul, ha nincs meló ez is jó lenne!!
Drukk a műtéthez! Rendben lesz minden!

Tünci szerintem se nyiss új topicot! Engem egyáltalán nem zavar a babás téma más fórúmon hébe hóba írtam az aktuális hónapos topicba de mindig feljött a tragédiám :cry: jött a kérdés, hogy első baba lesz? nem.. és sorba jöttek a kérdések és Én meg kifakadtam leírtam pedig nem akartam! .....

Remélem mindenki jól!

A férjem holnap fekszik be a kórházba nagyon izgul meg Én is!!

Puszi!

Kép
grácus
 
 


Tünci!

Nekem személy szerint nagyon sokat jelent a ti (Betti & Te) sikereitek. Látom, hogy van akinek sikerül, és ez újra és újra erőt ad, értelmet ad a küzdelemnek. Mert bár jó dolog olyan emberekkel "találkozni", akik hasonló cipőkben járnak, mint mi, hidd el, hogy még ennél is jobb dolog olyanokat látni, akik ezek után sikereket érnek el.
Korábban említettem a barátnőmet, aki most a harmadik gyerekével terhes. Ő mindig zavarban van, amikor találkozunk, mert azt hiszi, hogy nekem fáj az ő terhessége.... És hatalmas zavarában állandóan arról bazsevál, hogy mennyire aggódik, mert látta, hogy mi történt nálunk, és retteg nehogy ők is így járjanak.... Hát hogy is mondjam, értem én őt, de tőle a legkevésbé sem hiteles számomra ez az érzés. Tőletek, sorstársaimtól viszont annál inkább. Az ő aggodalmaival nem tudok azonosulni, pedig a legjobb barátnőm... De a Tieddel, vagy a Bettiével, akik számomra idegenek vagytok, maximálisan tudok. Nekem fontos az, hogy Nektek drukkolhatok, és jó érzés tudni, hogy ha majd néhány hét, vagy hónap múlva én is újra teherbe esem, akkor közületek sokan drukkolnak majd ugyanígy nekem is, és lesz egy hely, ahol sokan tudnak maximálisan azonosulni a majdani problémáimmal.

Bár én csak nemrég csatlakoztam hozzátok, és nem is vagyok a legaktívabb fórumozó, de nekem biztos, hogy hiányozna, ha már nem jönnél.

Csak ezt szerettem volna elmondani:-)

Zsófi
zs(ófi)
 
 


angie, grácus: csak azért javasoltam Tüncinek, mert nem csak Jázmin de más is írta korábban fáj neki ez a téma. Nem is olyan rég még Betti is panaszkodott 8remélem jól emlékszem). De csak egy ötlet volt. Attól ez a topik élne ugyanúgy tovább sajnos. Mert mindig lesznek újabb és újabb tragédiák. És talán aki nem akar még továbblépni itt marad. Ne haragudjatok nem szétrobbantani szerettem volna a társaságot. Csak egy ötlet volt. Az élet a vetélés után egészen más mint ez. azt hittem jó ötlet de látom nem. Bocs mégegyszer a belepoffért. :oops:
dr_nono
 
 

 
 

Apropo! Jázmin, hol vagy?????
zs(ófi)
 
 


Dr-nono!
Semmi gond. Lehet mindenkinek ötlete! Az enyémet én is kifejtettem, és én komolyan is gondolom, hogy nem jönnék, ha már a babások nem jönnének ide. Én nagyon sok bíztatást kapok az itteni babás lányoktól. Zsófi szépen megfogalmazta, amit én is érzek.

Tünci! Betty!
Hol vagytok?
Vendég
 


Dr Nono!

Nem baj, hogy leírtad a véleményedet!
De egyett értek Zsófival és Angieval, hogy más lenne a topic ha nem lennének itt a babások!

Kép
grácus
 
 


csajok,nagyon jó érzés hogy látom milyen sokat írtok és beszélgettek egymással..most hosszabban nem tudok reagálni,alig várom,hogy délután mehessek a dokimhoz.este éjjel és most reggel is megint nagyon erős barnás véres folyásom van,egyszeűen nem értem mért nem múlik..nem tudok vidámkodni,mindent betőlt a félelem..kétségbe vagyok esve...éjjel is úgy aludtam vissza,hogy aztán azt álmodtam,hogy elvetéltem..ilyen nagy babát,a Jóisten segítsen meg,hogy ne történjen meg..majd este írok,ha megjöttem az orvostól.

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Tünci, nagyon-nagyon szorítok! És várjuk a híreket!
zs(ófi)
 
 


Én is csak a magam nevében tudok beszélni!
Mi még a várakozásnál tartunk, hogy újra próbálkozhassunk, de nekem személy szerint nagyon sok reményt ad, ha azt olvasom, hogy a tragédia után ismét babát vár valaki!

Biztat, hogy van remény!!
tündike r.
 
 


Tünci millió drukk!!!!!!!

Kívánom, hogy nehogy legyen bármi gond!!!!!

Szorítok értetek! És ne add fel a reményt!!
tündike r.
 
 


Tünci drukkok mennek mára!!!!
Küldök sok pozitív energiát!+++++++++++

Leírok neked egy esetet.
Amikor Fruzsival a vesegyúlladásom miatt a korházban
voltam ott megismertem pár kismamát.
Köztük volt egy aki szintén így vérzett mint,te egy hematomátol.
Amikor elösször voltam bent,akkor volt 12 hetes,azután újra bekerültem én is 10 hét múlva(kb.)és ő még mindég ott volt.A baba rendesen fejlődött,sajna továbbra is vérzett.
Az egész terhességét a korházban töltötte,de sikerült neki!
Már volt(van)gyermeke,az problémmentes volt.
Tehát mindég van remény :!: :!: :!:
szintus
 
 


Sziasztok!

Fene egye meg már, hogy nem múlik ez a vérzés Tünci!
Inkább maradj bent a kórházban, ott legalább van kivel beszélgetned, vannak körülötted és van állandó segítség is, ha rögtön kell valami. Bár ha meg az orvos nem indokolja...várjuk, hogy mik a híreid!

Fenti témához kapcsolódóan nehéz dolog ez, nincs egyértelmű jó álláspont, attól függ, ki-melyik szakaszban, élethelyzetben van éppen.
Én mindig vigyázok arra, hogy ne hozzam ide a terhességem, az öröm részét, mert azért az is van, de arra viszont van szükségem, hogy a történtek utáni részét idehozzam, mert annak meg máshol nincs helye, nem értik meg igazán.
Tudom, hogy egyszer itt, előbb vagy utóbb mindenki eljut ebbe a szakaszba is, ahol most mi vagyunk és tudom, hogy semmivel nem lesz kevesebb kétség és aggodalom senkiben sem.
Nekem a 20. hétig volt brutális, és az mikor én is megvéreztem, most valahogy telnek a napok, de nem mondanám, hogy földöntúli boldogságban, inkább csak olyan elfogadó várakozásban, hogy már minden hét jó, ha nincs baj, az jó, ha nem történik semmi sem.
És azt is tudom, hogy nem írhatom le ezeket a gondolatokat egy márciusi topicban, ahol a lányok többségének hozzáállása az, hogy minden fejben dől el....
Az is biztos, hogy nyűg vagyok vagy legalább is annak tűnök itt sokszor, de számtalanszor azért jövök, mert hiányoznak az itteni emberek, érdekel, kivel mi van, ki mikor próbálkozhat, ki hogy van, mikor megy vizsgálatra, mik az eredményei, és végig szeretném drukkolni a várandós időszakokat is együtt. Emberileg, bár nem ismerem személyesen sokatokat, de megkedveltelek titeket és nem a fájdalomhoz és a múlthoz kötődöm itt már, hanem a jövő érdekel, hogy kinek mit tartogat.
Mindebben nagyon nehéz megtalálni az egyensúlyt, hogy ne legyen tolakodó, bántó a hozzászólásom, hogy kerüljem a babás témákat, de azt is tudom, hogy nem szabad elbizakodottnak lenni, hogy mostmár mi nyeregben vagyunk és nem lehet semmi baj, mert nagyon vékony az a hajszál, és meg kell becsülni azt is, ahonnan elindultunk, mert mi van, ha valaki fent úgy dönt, hogy visszakerülsz?
Persze a legjobbakra gondolok én is, és mindig trenírozom magam, hogy most minden rendben lesz, azonban van egy kis vészfék a rendszerben, hogy nana, csak óvatosan a nagy szavakkal és az elbizakodással, majd hálát adok minden egyes nyugalomban, békében eltöltött újabb sikeres hétért.

Zaha, ez a műtét dolog nem hangzik túl jól. Mikor tervezik a beavatkozást és feltétlen szükséges?

Betti
Kép
betti0412
 
 


Tüncikém, nagyon-nagyon gondolok Rád. Az unokatesóm felesége hasonló helyzetben volt, szinte végig barnásan vérzett, de sikerült. Ölellek.

Betti, nem vagy nyűg, itt senki sem nyűg, de hát ezt már számtalanszor megbeszéltük. :(
Hát, tudod, nem vagyok doki, csak egy tudatlan kis halandó, a franc se tudja, szükség van-e erre a műtétre, a sebész szerint igen. Én már nem tudom, csak jó kislány vagyok, és csinálom, amit mondanak, amiről gondolom, hogy ők gondolják, hogy a legjobb...(vállvonós, sóhajtós szmájli)

Pussz mindenkinek

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Ja, és holnap reggel lesz, de délután már otthon leszek, ha minden ok.

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Tünci!
Sokat gondolok rád!

Betty!
Ha tudsz valami konkrétat, és esetleg bent tartanák Tüncit, mindenképpen szólj!

Zaha!
Erőt a műtéthez!!!
Vendég
 


Tünci drukk remélem a dokid megnyugtat! Rendben kell lennie mindennek!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
grácus
 
 


Grácus!
Te is babás vagy? Bocsi a hülye kérdésért, de nem látom a vonalzódon, és nem nagyon tudtam visszaolvasgatni a topikot.
Vendég
 


Zaha HOLNAPRA mennek a drukkok,hogy minden
rendbe menyjen.A francba is,hogy mindég kell,hogy legyen valami :( :?
Majd ha birsz,akkor jelentkezz,hogy hogy vagyc és hogyan ment a műtét.
Pusszillak!!!!!!
szintus
 
 


Zaha szorítok én is!

Betti
Kép
betti0412
 
 


Angie!

Nem vagyok babás még! :cry: próbálkozunk tavaly júniusban 5 hetesen volt egy spontán vetélésem és azóta nem sikerült! PCO-t álapítotak meg volt 6 hónap hormon kezelés is. Most szünetet tartunk műtik a férjemet meg munkanélküli lettem. Ha sikerül elhelyezkedni akkor inszem lesz majd! Ha addig spontán nem jön amiben nem nagyon hiszek! :cry:

Kép
grácus
 
 


sziasztok!
köszönöm a drukkokat ,remélem odafennt is hallja a megfelelő személy.

uh-on minden rendben,tényleg van egy olyan terület a lepény és a méhfal között ami lehet hematóma,ez ürülhet így.sajnos nincs ezekre a vérzéssekre más terápia, csak ez az állandó fekvés és azok a gyógyszerek, amiket szedek.a ba szépen nő, mozog, a méhszáj is teljesen zárt, ez is azért megnyugtat.

Úgy egyeztünk meg a dokimmal ,hogy hasonló esetben nem hezitálok, hanem rögtön bemegyünk a krházba és oylankor ott tart pár napig, megfigyelésre.De az biztos, hogy totálisan végigfekszem, mert nem merek kockáztatni.Még elmondta azt is őszintén, ohgy ilyen tünetekkel van pozitív végkifejlet és van sajnos tragédia is a tapasztalatai szerint.De muszáj pozitívnak maradnom, azt mondta,amíg a méhszáj rendben és a baba fejlődik, addig nincs baj.

Annyi mindent akartam írni nektek ma, de aztán ahogy az éjszaka alakult, nagyon ideges voltam és képtelen vagyok normális gondolatokra.

ZAha, szorítok, hogy gyors és fájdalommentes legyen a műtét és a felépülés!!!

Grácus ,nem szóltak semmit vissza a ph.től munka ügyben??Mert anyu mondja, ohgy van egy csomó új felvételis.
BÁr a tanfolyam is nagyon jónak tűnik!!!

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Tünci, de jó, hogy kicsit megnyugodtál. Fekvés, fekvés és fekvés, bakker, muszáj.

Köszi a drukkokat csajok, jelentkezem majd.

Puszi mindenkinek

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Kedves Lányok!
Jó ideig nem olvastalak Benneteket, de pár hete ujra igen, és örömmel látom, hogy Betty és Tünci babások lettetek! Nagyon-nagyon halkan gratula, és bizony igazad van Betty, hálát kell és lehet adni minden esemény nélkül telt nap és hét miatt. Mert végig van veszély.
Tünci drága, sok jó erőt és kitartást kivánok Neked ehhez a hosszu fekvéshez, de ha a szemed előtt lebeg a cél, akkor meglátod, ki fogod birni.
Emlékeztek, mit irtam Nektek ugy több mint 1 éve?
"Minden nap eggyel közelebb visz a babához", ezt a férjem mondta nekem mikor ugyanugy szenvedtem mint itt mindenki. Hát ezt igy kell felfogni.
Szerintem se menj máshová Tünci, a Te helyed ebben a topicban van.
Lehet hogy érez valaki fájdalmat a babások miatt, de a félelmeket, amikor az ember látja a barnás betétet pisiléskor, hát azt csak azok érthetik meg, akik már átestek borzalmas vetélésen.
De azt szeretném kérni Tőled, hogy mostantól vedd elő a pozitiv gondolataidat, ne gyötörd Magad az emlékekkel, inkább arra gondolj igazi hittel, hogy Viola küldte Neked az uj kisbabát, és azért bizta Rád, hogy életet adj Neki. És ez az uj baba Téged választott, hát tessék a választást megtiszteltetésnek érezni, és várakozással, a jövőbe vetett hittel átélni a nehéz heteket!
Nekem különben az a véleményem, hogy amikor tul leszel azon a "bizonyos kritikus" héten ami ezelőtt tragédiához vezetett, minden könnyebb lesz, és végre elhiszed majd, hogy sikerül. Nekem legalábbis utána sokkal jobb lett. Persze az aggodalom végig megmarad. És majd kárpótol a sok feszültségért, amikor először a karodba veszed, a szemébe nézel és Ő megszoritja az ujjadat. És képzeld el az egyedül töltött órákban ezt a képet. Hiszen nem is vagy egyedül, a Kicsikéd növekszik Benned, már ketten vagytok!
Ugy látom, az aggodalmaidat jobb ha kiirod ide, a férjed szerintem még mindig hárit inkább, dehát a férfiak ilyenek.
Puszillak
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Zaha, gondolok rád ma reggel, nem tudom túl vagy-e már rajta...

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Tünci! Örülök nagyon a jó hírnek, csak így tovább. Hány hetes is vagy most?

Zaha! Tőlem is megy a drukk!

Zsófi
zs(ófi)
 
 


Jó reggelt!

Melcsi, de régen voltál!!Úgy megörültem, mikor megláttam a neved!Tudod, hogy Bobokának azóta már meg is született a babája?És Ledáak is?Köszönöm a jókívánságokat Neked is!!

Csajszik nagyon sokat agyalok ezen az ide írjak, mit írjak, senkit se bántsak meg, mnidenkinek jó legyen dolgon..
Már többször beszéltünk erről és igazából szerintem totál egyhelyben toporgunk.Én szeretném, ha azok beszélgetnének, akiknek "iagzán " szüksége van a topikra, hiszen ez a topik elsősorban siratónak jött létre, a gyász és a fájdalom hívta életre..De ne haragudjatok, olyan sokszor volt már, hogyha pár napig nem írtam, akkor alig írtatok..és tudom ,hogy Jázmin azért nem ír, mert sokat beszélünk a terhességünkről, de akkor kérlek ne kérdezzetek, ne kérdezzétek ,hogy hogy vagyok, hányadik hétben vagyok, mert a válaszaimmal bántok másokat..ha meg nem válaszolok, akkor megint másokat.
Nem nagyon tudom, hogyan csináljuk..Van,aki hetek óta nem ír, pedig akkor én meg egy szót sem írtam..De ebben a topikban is van ezentúl is mondanivalóm, egészen biztos írtok olyanokat ,ami írásra késztet engem is ,hiszen mindannyiótokat kedvelem és szeretek veletek beszélgetni.
Nem nyitok másik topikot, mert minden egyebet a fehérváriba írok, velük beszélem meg.Ettől függetlenül, ha bárki szertné természetesen nyissa meg, hiszen a topik nem az én tulajdonom, szóval szabad a gazda. :wink:
tünci28
 
 
 


Zaha, jelentkezz, ha tudsz majd, nagyon várom!!!Puszik+++++++++++++++++++++++++++++++++
tünci28
 
 
 


Tünci! Ment egy privi!
zs(ófi)
 
 


Lányok!
Egy szabad percem sincs, csak azért ugrottam be, hogy megnézzem Tüncit és Zahát.

Tünci!
Értem a dilemmádat. Majd akkor priviben kérdezek OLYAT :wink: De innét el ne menj :!: :!: :!: :!: :!:

Zaha!
Nagyon várlak! Remélem, este már tudsz valamit írni magadról.

Mindenki másnak is sok puszi!
Vendég
 


Angie,ááá,már nem tdnék meglenni nélkületek,muszáj tudnom rólatok!!!! :wink:

hú,én nem tudom, de szerintem ,ha rendes vágás van,akkor altatás is van,szerintem nem engedik Zahát haza,de inkább ne legyen igazam...én is óránként benézek!

többiek,hogy vagytok?

Tündike, nem kaptam Tőled privátot,megnéztem a leveleimet,no, de mindegy,lényeg ,hogy közben már válaszoltál.Blaskó doki tényleg nagyon kedves!!!Biztosan támogatni fog ezután is mindenben!!!
tünci28
 
 
 


Tünci!
Na azért mondom!!! :wink:
Mintha azt írta volna Zaha, hogy hazaengedik még ma :roll:
Vendég
 


igen,ezt írta,de szerintem egy éjszakára bennt fogják.. :(

remélem jól van...
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Tünci örülök, hogy a dokid megnyugtatott pihenj feküdj most ez a terápia!! Imátkozok értetek minden nap!

Ph-tól még nem telefonáltak, jelenkeztem a tranwokerbe munkaerő kölcsönző mert van a Densohoz felvétel ennek is már több mindt 1 hete de még onnan sem jeleztek. De a tanfolyam is nagyon jó!

Zaha remélem már túl vagy rajta és jól vagy!!

Ma feküdt be a férjem holnap műtik. Nagyon féltem őt ideges vagyok, hogy mindn rendben legyen. Nem voltam enyire ideges mikor engem műtőtek.

Remélem mindenki jól van!

Puszi!

Kép
grácus
 
 


Grácus,szorítok a férjednek is!!!!!!!!!!!!!
tünci28
 
 
 


Köszi!!!!!

Kép
grácus
 
 


Grácus én is szorítok a férjednek!!!
szintus
 
 


Grácus, gondolok rátok!
Ki vagyok purcanva, dolgozni voltam ma, meg anyut is megnéztem, ha már otthon vagyok, meg barátnőkkel is találkoztam, 8.-ra értem haza.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Helló csajok, nagyon édesek vagytok, hogy aggódtatok...
Minden ok, túl vagyok rajta, fájdogál, de nem elviselhetetlen. Végül találtak fonalgranulomát és sérvet is, tobzódhatott a doki.
Nagyon szar volt viszont előtte, olyan déjavu-s...január.
És bőgve keltem...viszont az cucc nagyon király, amit altatás előtt nyomnak, hűűűű. Elfelejted minden bajod, ez kéne itt mindannyiónknak.

Még egyszer köszi, remélem, mindenki jól van, holnap majd jobban visszaolvasok.

Grácus, szorítok én is.

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Grácusnak sok drukk!!!

Zahának jobbulást!! És gratula, hogy ilyen jól viselted!!

Tünci! Örülök, hogy jól vagytok mindketten!!! Sok pihizést, és kitartást addig is! Remélem, itt a beszélgetések segítenek, hogy jobban teljen az idő!Talán itt veled lehetünk egy kicsit, s nem vagy annyira egyedül!
tündike r.
 
 


Zaha, örülök, hogy jól sikerült!
A cucc...ezen jót nevettem, nekem volt egy idő, mikor esténként boroztam, hogy jobbat aludjak...csak egy pohárral, nagyon minőségit, de az is jó cucc volt. :D
Mennyi a gyógyulási idő?

Betti
Kép
betti0412
 
 


Zaha!
Örülök, hogy túl vagy rajta! Jobbulást és gyors felépülést!!!

Grácus!
Férjednem mára ezer drukk!!!
Köszi a babás infót. Akkor neked egy munkahelyért drukkolok, hogy minél hamarabb találj valamit, és minél hamarabb mehessen az inszem!!!

Mindenkinek szép napot. Fogalmam sincs, hogy tudok-e még ma jönni. Későn tudtam csak bejönni ma reggel, mert nekem kellett vinni Szilárdot oviba, és korán megyek el, így tömény napra számítok.
Vendég
 


Grácus, mi volt a férjeddel? Sikerült a műtét?

Készülődöm, megyünk Márton napi libavacsorára és borkóstolóra. Ez úgy néz ki, hogy 5 fogás, és minden fogáshoz külön bor, az ország egyik ismert pincészetéből, egy borász még el is mondja minden fogás előtt, mit kell a bornál figyelni.
Tavaly nagyon jó volt.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a drukkokat!!

Túl van rajta 11 órakor műtőték 1-kor hozták vissza gerinc érzéstelenítést kapott bal oldalt van neki egy bő 10 cm-es vágás meg egy cső ami vezeti a váladékot. Egész nap bent voltam nála este 8-ra értem haza. Már fel is kelt kicsit fáj neki meg telefonáltam neki mikor haza értem és halotam a hangján, hogy pityereg egy kicsit. Holnap megint megyek és remélem hamar haza jöhet!!

Zaha jobbulást. Pihenges!! A cucc az nagyon jó lehetett. Dormicumot kaptál?? Mert az is nagyon jó cucc engem kiütött 7,5 mg nem kelett neki 5 perc :lol: Ki is esett a nap meg nem is tudtak felébreszteni mert még a műtőben is kaptam belőle intravénásan meg altatak aztán az őrzőben kötöttem ki!! :lol:


Angie köszi!

Puszi!

Kép
grácus
 
 


Sziasztok!

Ma haza jöhetett a férjem!! Nagyon örülök neki. Jól van nem fáj neki, csak reggel fájt mikor kihúzták neki a csővet.

Remélem mindenki jól van!

Kellemes hétvéget mindenkinek!!(már ami még vissza van belőle!!)

Puszi!

Kép
grácus
 
 


Sziasztok!

Grácus, nagyszerű! Hogy van ma férjurad?
Nem tudom, Dormicum volt-e, a műtős csak röhögött, mert mondtam, ez nagyon kellemes.Tényleg azt éreztem, hogy eltűnnek a problémáim.

Betti, milyen volt a libavacsi?

Tünci, hogy vagy? Tegnap éjjel azt álmodtam, hogy nálatok vendégeskedtünk a topikos csajokkal, óriási nagy házatok volt, egy ilyen polgári villa, a fele fel volt újítva, másik fele nem. És lakájok szolgálták fel a fincsi falatokat. Bizarr volt.

Többiek, hogy vagytok?

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Na épp most kérdeztem. De jó!

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Zaha!

Köszi jól van!!

És Te, hogy vagy?

Puszi!

Kép
grácus
 
 


Szerintetek a szülés után 5 héttel szobabiciklin tekerhetek már?
itthn vagyok, s annyira hiányzik egy kis mozgás. Nem beszélve arról, hogy még maradt rajtam 8 kiló, amit le kéne adni, mire újra terhes leszek.
tündike r.
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, milyen fura a világ. Tegnap beszélgettem a szomszéd nénivel, aki 70 éves, és neki is volt egy halott kisfia, aki 4 és fél hónaposan lett angyalka, mert nyitott gerinccel és szív fejlődési rendellenességgel született. Tegnap pont azt mesélte el nekem, hogy mit élt át amikor a második gyermekét várta.
Totál fura volt újra átélni az ismerős fájdamakat. Azóta is olyan űrt érzek a szívemben. Remélem hamarosan enyhül egy kicsit.
Mirci

mirci001
 
 


Tündike!!

Szerintem már igen de ha nem vagy benne biztos várj még 1 hetet vagy a 6 hetes kontrollon meg kérdez rá!!


Mirci!!

Anyum is szokott erről beszélni! Első terhesége koraszülés volt végig vérezgetet sajnos Angyalka lett, másodig terhesége alatt is végig vérzett tesómat ki tudta hordani, mikor meg velem volt terhes akkor is vérezgetet nagyszüleim mérgesek votak, hogy mért válal be még egy terheséget nagyon félteték de hála az égnek újra nem történt meg és engem is ki tudot hordani!!
De mindig eszébe jutott, hogy mi történt és végig agódta a terheséget!!

Többiek mere vagytok???

Puszi!

Kép
grácus
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: