Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szia Gabi, remélem jól érzed majd magad itt!

Annus: az jó, ha minden jó :D beírtam ezt a toco-t a googliba (gondolom Te is), de semmit nem adott ki :( fogalmam sincs mi ez!
Űristen! hányra mentél ha már fél tízkor már itt vagy! (Na jó ki tudom ám számolni :)

Na én elmentem túrós-meggyes lepényt sütni, mert nincs itthon semmi édesség!

Orelle: jó és eredményes sétát kívánok :lol:

Szép napot!

Maszatmama
maszatmama
 
 


Sziasztok!

Annus!
Örülök, hogy minden ok volt a vizsgálatokon! :)

Maszatmama!
Nálunk ma bundás alma lesz (palacsintatésztába forgatott akmaszeletek)édesség gyanánt! :wink:

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


Hű, Lányok!
Én kérnék ebből is abból is. :)

Annus!
Nem úgy van, hogy az utolsó néhány héten már nem nagyon ugranak meg a méretek? Lehet, hogy nem, de mintha ezt mondta volna nekem valaki... 8)
Amúgy tök jó eredmények! Gratu hozzá! :)

Orelle!
Hajrá a sétával! :) A legszebb tavaszi időben jönne a Te Babád is. :)

Én is megyek sétálni... Ebédidőben. :roll: Mondjuk itt az Astoriánál ez annyira nem felemelő dolog, de van itt egy park-szerűség, ott szoktunk ilyenkor köröket róni a Kolléganőkkel jobb híján. :lol:

Tegnap eldöntöttem, hogy az utolsó trimeszterben már nem fogok dolgozni. :)
Ti mikortól maradtatok otthon?

KépKép
aranynap
 
 

 
 

Annus!

Jók az eredmények!


Aranynap!

Én a 33. hétig dolgoztam, a családom szerint teljesen hülye vagyok. Az az igazság, hogy én szeretem a munkámat.

ambrob
ambrob
 
 


Na rájöttem!
Tehát a Toco az a gép rövidítése ami a fájásokat mérné.Magyarul rossz volt...ezér van egyenes vonalam...de akkor a múltkor is az volt,mert ugyan úgy rá van írva,és az elején végig egyenes a vonal....csak a legvégén volt az a pár 30as.Lehet akkor tért magához...hát remélem h köv héten a működő géphez kerülök...

Fél8ra mentem a CTGre,9:15re volt időpontom UHra és utána meg a doki.Amúgy 10 percre lakom,de nem mászkáltam haza,várta hátha hamarabb bejutok...A dokirais kellett azért várnom,UHn nagy csúszás nem volt.

annus11
 
 


Dóra!
Nálam is rendszertelenül vannak ezek...aztán meg ki tudja :wink: Bármi lehet!

annus11
 
 


Sziasztok Csajok!! :-)

Ez az idő fantasztikus!!! Teljesen máshogy érzem magam!!

Köszönöm Ambrob a nyugtatást... aranyos vagy!!! :lol: Azt mondod már nem nő akkor olyan sokat? Hát igen, nem tudom, hogy irigyeljem, hogy lányoknak vannak görcseik..vagy inkább nekem a jobb, hogy nincsenek..Mindegy egyszer csak kijön...ezerrel takarítok..

Detti, Köszönöm szépen az e-mailt!!!! Dehogy késő!! KÖSZÖNÖM!!!!

Orelle, hányra mész holnap CTG-re..én is megyek 9-re..Jaaj nagyon izgulok érted!!!!

Aranynap, próbáltam én már a felpolcolást, a sóóoldatot..3 félét, a homeopátiás cseppet..a kinai balzsamot..mindent!!!! :-) A nőgyogyim azt mondta, hogy nyugodtan használjam az orrcseppet, a belgyogyi meg azt mondta menjek el gégészetre..de annyi orvoshoz rohangálok már..hogy nincs erőm. Nagyon nagyon reménykedem, hogy ha Vili jön..orrdugulás megy!! :-)
Egyébként még iszonyatosan horkolok hozzá éjszaka..és tiszta para vagyok, hogy majd 4 ember + 5 baba nem fog tudni miattam aludni a kórházban.. :shock: Remélem elmúlik..

Annus neked nagyon mocorog az a baba!!! Hihetetlen!!! Kis rosszcsont lesz ha kint lesz, készülj fel!!! :lol:

Dolgozás: hát én jó hamar abbahagytam a munkát, az utolsó 3 hónapban nem dolgoztam, mert diplomamunkát kellett írnom + nyelvvizsgáznom..de szívesen dolgoztam volna inkább mert én is imádom a munkám, meg a munkatársaim..minden héten bemegyek még hozzájuk, volt hogy dolgoztam is egy két-hetet..közben.
De ha fáradt vagy, és úgy érzed, hogy neked úgy jó, akkor maradj otthon!! Most azt kell csinálni ami Nektek a legjobb!!!

Húú de sokat írtam!!! :lol:
beatrix161
 
 


Sziasztok!

Annus!

Jól látod a helyzetet! A ctg (cardiotocografia) A cardio része nézi a szívverést, a toco a méh-aktivitást. Ha az van odaírva, hogy a toco rossz, akkor valószínű azt jelenti, hogy nem tudja az agép mérni a méh tevékenységet! :? Melyik ágyon feküdtél?

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


Hááát, nekem annyira nem pálya, hogy itt kell lennem 9 órát, plusz a bejövetel, hazamenetel. Otthon hétköznap már szinte semmire sincs idő, mert elfáradok. Mert úgy egyébként mehetnékem van, csak munka utáni program viszont már lefáraszt.
Tehát jó lenne a munka NÉLKÜLI program. :lol:
Jah, és nekem is tanulnom kéne, de max. hétvégén van időm, amikor meg ráncba szedem a lakást, meg végre családozhatok... Szóval ez sem jó. :?
Ciki vagyok, hogy már otthon lennék? :oops:

Na mindegy, azért még minimum 3 hónapom van gondolkozni, hogy mi legyen. :D

Holnap megyek Dokihoz, tök jó, tök jó! :) Megint láthatom a Picurkámat. :D

KépKép
aranynap
 
 


Aranynap! DEHOGY VAGY CIKI!!!!
Nekem annyira nem volt fárasztó a munkám..mondjuk Nagymarosról bejárni Pestre az inkább, úgyhogy meg tudlak érteni!!! Nyugodtan maradj csak otthon, ilyen úgyse lesz..mégegyszer, hogy 3 hónapig pihenhetsz, és azzal foglalkozhatsz, amivel szeretnél..csak most!!! Meg majd ha nyugdíjas leszel :-)

Én mindig az ablak melletti ágyon feküdtem eddig..és már 2-szer toco rossz volt :-) Ott lesz a baj!!!
beatrix161
 
 


Sziasztok!

Aranynap!
Én a várandósság eleje óta itthon vagyok! És nagyon jó is volt így! Már az elején is nagyon megerőltető volt, mert a 3. héttől a 14. hétig folyamatosan hánytam napi többször és 80/"jaj hol van az alja"-ig esett a vérnyomásom, estem keltem állandóan. Jövőre kezdem a fősulit levelezőn(óvodapedagógus hallgatóként), de előtte is gyerekek között voltam 2 év ped. gyakorlattal, mint képzett bébisintér :) Sajnos a kicsiktől annyi vackot össze lehet szedni, hogy nem mertem folytatni, mert úgy is eléggé gyenge voltam, nem hogy még állandóan összeszedjek jobbnál jobb vírusokat. Néha persze kisegítettem ismerősöket egy kis felvigyázással, de az nem olyan, mintha reggel 8-tól du. 5-ig folyfon sündörögnek a csöppek körülötted...

Szóval ne érezd cikinek, hogy szívesebben vagy otthon, én is így voltam/vagyok most! Te érzed, hogy meddig bírod (meg persze, hogy mennyire van szükség arra, hogy dolgozz!)
Tök jó azoknak, akik szeretik a munkájukát és bírták is csinálni, a várandósságuk alatt! :oops:

Hú, megint ez a billentyűmenés...

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


Húú Dóra de jó neked!!! Akkor te már profin mész neki a dolgoknak!! Nincsenek megválaszoltatlan kérdések!!! :-)
És nem félsz, hogy fogod-e bírni a sulit meg a picit együtt?
Nekem még a záróvizsgám van hátra novemberben, meg a dipimunka..még a konzulens nem okézta le..és attól és fo..ok.. hogy fogom megcsinálni..
Mindjuk Te akkor profi vagy!!!
beatrix161
 
 


Egy remek foto rólam :D Kép

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


Szia Bea!

Igaz, hogy nem volt túl sok kérdésm! :D De azért eléggé erős kifejezés, hogy profi, tényszerű, hogy nem először fogok pelenkázni, altatni stb., de azért egészen más, hogy a saját gyermekemmel hogyan foglalkozom 24 órában, mert bár tanultam 2 évet arról szakközépben, hogy mi-hogy-merre, de most a saját elvrendszerünkket kell beépíteni a nevelésbe, míg mások gyerekeit nem nevelhetjük "át". Szóval én is rettenetesen izgulok. :oops:

A sulitól nem igazán félek. Nagyon családcentrikusak vagyunk. Anyum is sulizott míg kicsi voltam. Nővérem is 20 évesen szülte az első csemetéjét és nem "ment" a tanulás rovására (kitűnő lett és 27 évesen már főnővérként dolgozott) Csak egy kis szervezés kell bele... A gyakorlati helyet szervezhetem magamnak (egy utcával arrébb lesz), a suliba meg egy-két havonta egy napot kell eltölteni, de addigra Máté már másfél éves lesz...

Milyen egyetemre, szakra jársz?

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


Na én a múltkor az ablak mellett voltam most meg a másik szélén...de középső ágyon pl jó volt a TOCO :lol: Remltem h nekem is jó lesz :roll: De eddig 2ből 2szer szar volt,köv héten kiharcolok egy jó gépet 8)
Én már az elejétől nem dolgozom 8) De nekem még ott az egyetem....jelenleg passzív féléven vagyok :wink:

annus11
 
 


Dóri!
Szép nagy pocid van neked is!Bár legutóbb mikor láttalak akkor is hasonló volt már,nem?Vagy lehet csak a kép csalóka :wink:

annus11
 
 


Igen, ezt olvastam...asszem Spock írta..de lehet hogy nem, hogy akik tanulták ezt, vagy egészségügyben dolgoznak, nagyon nagy bizonyítási kényszerük van...és sokkal nehezebb lehet nekik..de én azért ezt nem hiszem. Én példuál soha nem "érintkeztem" még babával..mármint nem pelenkáztam..és kb negyed óránál tovább még a karomban sem volt baba..úgyhogy félek is!!
Neked nagyon jó lesz!! És akkor tud vigyázni valaki addig Mátéra ameddig te suliban vagy..igaz?

Nálunk...annyi a könnyebbség..vagy nehézség még nem tudom, hogy anyósommal együtt lakunk..de biztos, hogy mindenben úgy gondolkozom ahogy ő!!!

Jaa egyébként NAGGYON SZÉP A POCID!!! Meg Te is!!! :D

A Budapesti Gazdasági Főiskolára járok idegenforgalmi-szálloda közgazdász szakra..

Annus te hova jársz?[/img]
beatrix161
 
 


Bezzeg, mikor én ráérek senki nem ír :)
Szép kis termés mondthatom!

Iszonyú szép idő van tényleg, de sajna nem tudom értékelni :(
Ez a második napja, hogy tök szarul vagyok, kicsit hasmenés, kicsit hányinger, remélem nem nyaltam be valami vírust! Szóval én mostanában séta helyett sziesztázom! :)

Aranynap: szerintem jól teszed ha otthon maradsz a 3. trimeszterben, így lesz időd mindenre!
Én a 30. héttől akartam otthon maradni, és intézni a dolgokat. Ez így is lett csak éppen orvosi utasításra, szóval jobb nem megterhelni magad!

Tanulás: na én mióta megtudtam hogy babát várok, egy könyvet nem bírok a kezembe venni,
diploma, záróvizsga...kac-kac
Pedig nekem is kellett volna, de valahogy nem volt hangulatom hozzá :D

Tudom baba mellett még nehezebb lesz, de ez van...

Amúgy én egy ált.isk-ban dolgozom/tam, de nem szedtem össze semmi vészes dolgot (pedig a kis lurkók rendesen bele tudnak állni az ember arcába),, mondjuk az influenza idején már itthon dekkoltam!

Dóra: nagyon szép pocak :D

Segítsetek plízzz, mit csináljak ezzel a nyavalyás közérzettel????!!!!

Maszatmama
maszatmama
 
 


Dóra!
Naaaagyon szépek vagytok: pocak és Te! :D Mondom én, hogy csupa-csupa szépséges Kismami van itt. :)

Maszatmama!
Tök jó! Nem vagyok egyedül ezzel a tanulás-undoritisszel! :) Én mondjuk "csak" a Felsőfodú Bankárképzőt végzem, és már csak két írásbelim és egy nagy záróvizsgám van hátra, ez nem hangzik soknak, viszont a két írásbeli gááááz: számvitel és mérlegelemzés, valamint pénzügyi piacok és tervezés. :shock: Szóval még a kora nyári időszakban meg kéne csinálni ezt a két írásbelit, augusztusban meg a szóbelit, node ezt hogyan fogom kivitelezni, azt nem tudom. :D
Igazából mondjuk jövő júniusig szól a szerződés, addig kell megcsinálni. Addig csak meglesz. 8)

A rosszulléteddel kapcsolatban: hideg folyadék kis mennyiségekben nekem jó szokott lenni az émelygésre, hányingerre. Háztartási keksz rágcsálása néha. Állítólag ilyenkor nem szabad olyat enni, ami megterheli a pocakodat. Például túrós-meggyes rétest. :lol: Azt küldd át nekem, majd én megeszem. :lol:

KépKép
aranynap
 
 


Aranynap: még nem ettem a lepényből, mert eddig alukáltam és most pihen a tésztája :)
Jövő júniusig van még időd rengeteg!

Közérzet javítóként most éppen Ando Dromot hallgatok, attól mindig jó kedve lesz az embernek, pláne így tavasszal! Hátha ettől jobb lesz és ehetek sütikét :D

Maszatmama
maszatmama
 
 


Beatrix!
Én a BMEre járok,közlekkarra!

Maszatmama!
Ez a hasmenés dolog izgi!Nem gondoltad h a szülés közeledtét jelzi? :lol: Sokaknak elötte jó kis hasmenése van.....azért ha nem múlna el,érdemes utánajárni hogy mi a pálya...igyál sokat,nehogy baj legyen!!!

annus11
 
 


Annus: az a baj, hogy közben nincsenek fájásaim, csak a szokásos keményedés, meg a menni nem tudás , de ezek lassan már fel sem tűnnek! Iszom, iszom alapban min. 2 litert naponta, szóval azzal remélem nem lesz baj!

Maszatmama
maszatmama
 
 


Hmmmm,hát nem tudom...lehet h nálad ez jelent vmit.De én még nem szültem,szóval csak biztatni akarlak 8) :lol:

annus11
 
 


Annus: gondolhatod, hogy én is ebben reménykedem! :D

Jövő hét szerdán jönnek hozzánk szakik beszerelni a kábeltévét, meg netet stb.. tuti akkor megyünk majd szülni :lol:

Maszatmama
maszatmama
 
 


Dóri!


Szééép pocak!


Maszatmama!

Nem akarom fokozni a feszültséget, de szülés előtt nekem volt hasmenésem.....

ambrob
ambrob
 
 


Orelle lehet, hogy a nagy sétából végül a kórházba sétált be? :lol:

KépKép
aranynap
 
 


Ambrob: és fájásaid nem voltak?
Aranynap: :D

Maszatmama
maszatmama
 
 


Maszatmama!

Nem voltak egyáltalán, egészen addig, amíg a vajúdóba nem kerültem és nem kaptam oxitocint.


Bea!

Ne aggódj, biztosan nagyon jó anya leszel. Bár tudom, hogy könnyű ezt mondani és hát én is azon szoktam morfondírozni minden nap, hogy jó anyukája vagyok-e Marcinak, pedig ő már elmúlt 9 hónapos!

ambrob
ambrob
 
 


Maszatmama!
Ez izgi! :) De Te ne izgulj! Neked nem szabad. Take it easy! :lol: Könnyű ezt mondanom... 8) De megbeszélhetjük, hogy én majd átvállalom az izgulást, jó? :)

No Lányok, én lépek, ha van valami ÉRTESÍTSETEK!!!! :D

Szép estét Mindenkinek!

KépKép
aranynap
 
 


Sziasztok!
Én pár hét múlva diplomázom Sopronban,suli:NYMEBPK-
Elsőben terhes voltam,a vizsgaidőszakban szültem.6 hetesen már vittem magammal a Lilit vizsgázni.2.3.-ban itt volt a kisgyerek,éjjelente tanultam,nincs aki segítsen,csak a férjem.Most 4.-ben ismét terhes vagyok,és most az államvizsga után 3 héttel szülök.Ha nem jön előbb a Lotti.Mert hát ugye 2. gyerek,izgulás a vizsgán...
Szóval nehéz,de nem lehetetlen.Csak kezdjétek el,minél később kezditek,annál nehezebb.
Januárban nyelvvizsgáztam angolból,a nagy hányós korszakomban.Alig bírtam ki.
Már én is nagyon szülnék,pedig ez még csak a 25.hét legvége. :roll:
Szép idő van,kint vagyunk egész nap a gyerekkel a kertben,most 1 órája elvitte Apa játszótérre,én meg pihenek,fekszem,netezek. :shock:
Ha hazajönnek elmegyünk bringázni egy kicsit.Még engedi a dokim szerencsére.
Vendég
 


Dóra!Kérdezted,hogy ki a dokim,azt hittem,írtam,de nem.A Demendi Csaba. :D
Vendég
 


Sziasztok!
itt vagyok még :)
Beatrix: pénteken 7:30-ra van időpontom a ctg-re, 9:15-re már az Örsön kell legyek az orvosom magánrendelésén. így valószínűleg elkerüljük egymást. talán majd máskor.
mindenki vigyázzon magára.
üdv, o
orelle
 
 


Maszatmamának pedig jobb kedvet, közérzetet kívánok!
Most látom csak, hogy itt mindenki milyen fiatal (kivéve engem). :) Klassz, hogy az egyetemi, főiskolai tanulmányok mellett vállaltok gyereket.
üdv, o
orelle
 
 


Nem jön ez össze nekem...senkivel se találkozok..pedig úgy igyekszem.. :roll:

Annyira túltakarítottam meg főztem magam, hogy mostmár mindenem sajog..csak ahol kéne ott nem..
Következő próbálkozás..a tegnap javasolt összebújás lesz...:-)
Ha másképp nem megy..:-)

Köszönöm lányok a nyugtatást...nem olyan ördöngősség ez..biztos menni fog...annyi anyának sikerült már...nem igaz..?

Maszatmama...hogy vagy? Jobb már?

Hát nem semmi sulikba jártok..Annus neked hogy jött ez az irány?
Ahogy látom nem vagyok egyedül ebben a cipőben..Lilisgabi nem semmi hogy végig tudtad ezt így csinálni!!! Le a kalappal komolyan!!!
Emiatt se parázom akkor tovább :-)
beatrix161
 
 


Köszi Orelle!
Egyébként a táblázatot nézegetve mi kb. egyidősek vagyunk!
Nekem ez a második diplomám lenne, ha egyszer végre rászánnám magam, már tényleg csak a szakdolgozatot kellene megírni!
Írj ám, hogy mi volt a doki bácsinál!

Aranynap: tudom milyen izgi, én is mindig vártam, hogy láthassam a babát (ja a sütike isteni lett :lol: )

Gabi: azért még ne szülj, ha lehet ilyet kérni :)

Szép estét!

Maszatmama
maszatmama
 
 


Bea: kösz jobban vagyok, de este csak leveskét fogok enni!
én nem merek takarítani, pdig holnap vendégek is jönnek, nem azért mintha nem szeretnék szülni, de a kemény pocak nem túl mulatságos dolog!

Én a tesóm 3 gyerekét kb. két hónapos korukig nem mertem megfogni, remélem Kata babával hamar megbarátkozunk! :lol: :lol:

Maszatmama
maszatmama
 
 


Sziasztok!

Hű, de sokat írtatok mióta elmentem! :)

Ebben a jó időben rávettem a férecskémet, hogy sétáltasson meg. Megettem egy halom bundás almát és most pihi laptoppal az ölemben. :)
Mindenkinek köszi a bókokat, bár nem ez a sztárfotóm :)

Annus!
Szurkolok, hogy középen fekhess a következő ctg-n! Én is ott feküdtem! :) A pocak azóta is nőtt, de a melleim is, így olyan, mintha egy görög és két sárga dinnye lenne előttem! :D

Bea!
Persze, hogy lesz aki Mátéra vigyáz! :) Erre is tartom a férjemet! :D Ne aggódj rajta, hidd el, hogy jó anyukája leszel a kislegénynek! Amúgy nem érzem, hogy bizonyítási kényszerem lenne, csak már nagyon várom, hogy Máté a karomban legyen és nem akarok "szakmai" lenni vele. Inkább az ösztöneimet szeretném kiegészíteni a tudásommal és ebben egy csodás férj áll mellettem! :oops:

Maszatmama!
Én most ellentmondásos vagyok: a közérzeteden javíthat a finomság (nekem javított), a hányingerednek az használhat, hogy nem eszel a sütiből... :roll: Ha pedig elkezdődött valami, akkor izgi, de nagyon! :wink: :)

Lilisgabi!
Mindig örülök a jó példának! :) Gondolom azért érezted néha azt, hogy elég volt!

Szép estét! :)

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


Sziasztok!

Maszatmama! Tényleg lehet, hogy Kata baba készülődik, és "tisztul" az út előtte. Ebben az esetben szerencsés vagy... :wink:

Én 3 évig voltam külföldön bébicsősz, és igaz, hogy nem féltem a fürdetéstől, vagy hogy hogy fogjam meg Alexát, de az is igaz, hogy sokkal jobban aggódom, és nem telik el úgy nap, hogy ne jutna eszembe, hogy vajon jó anyukája vagyok-e. Ezen sajnos a rutin nem segít. Néha megijedek, hogy ez az érzés már végig fogja kísérni a hátralévő életemet, és ha meglesz a kistesó, csak rosszabb lesz. Sosem nyomasztott még ennyire a felelősség...

Annus! Nekem csak kétszer volt jó a toco gép, és egyik ágy sem volt biztos. Anna, a CTG-s lány nevetett, hogy a kisugárzásom bolondítja meg a gépeket. Viszont a baba szívhangja a lényegesebb info.

Megyek fürdetni, és etetni (a mumus).

Jó éjt mindenkinek!

Detti

Kép
Kép
detty74
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1238700595.509.jpg[/img] [/img]

KépKép
francestz
 
 


Éljen, éljen Ádám! (No meg a mama!)
Nagyon helyes, tényleg jó húsban van!

Ha kipihented magad, és lesz egy kis időd, gyere és írj meg mindent, no meg kérünk még a csodaszép babáról további képeket!

Maszatmama
maszatmama
 
 


Francestz!

Nagyon jó babázást és jó egészséget kívánok!

Detti

Kép
Kép
detty74
 
 


Francestz!

Gyönyörű baba! Jó egészséget Nektek! :)

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


Jajajaj,milyen csodaszép képre jövök így reggel!!!!!Gratula mégegyszer!!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Jaaaaaaaaaaajjjjjj, de éééédi kis Manóka ez az Ádám Baba!!!! :D :D :D
Gratulálok Nektek Francestz!!!!! :)

Orelle!
Akkor lehet, hogy én láthattalak is Téged? 8:45 körül jöttünk ki a Párommal a Dokitól. Jó sokan voltak már a váróban.

Már 97 mm a Manókánk ülőmagassága. Tök nyugiban volt megint. Csak az én gyerekem ilyen kis nyugigombóc, vagy Nektek is ilyen volt még ilyen pindurkának? A Doki szerint teljesen rendben van. :)
A vérnyomásom most egész jó volt: 100/70. (Múltkor 90/60 volt.)

KépKép
aranynap
 
 


Sziasztok!

Bocs a betolakodásért, azok olvassák tovább, akik szeretik a természetet, a kirándulást, és szívesen járják / járnák az erdőt kisbabával is. Bár nem is vagyok igazi betolakodó, mert én is itt szültem :D !

Készítettem egy kirándulós-babakocsis honlapot, ahol összegyűjtöttem azokat a túrákat, amik babakocsival bejárhatóak. Vannak könnyű, bármilyen kocsival megtehető utak, és nehezebb, csak sportbabakocsival teljesíthető kirándulások is.

www.kirandulababa.turistautak.hu

Remélem sokaknak hasznos lesz a honlap.
Nagyon várom a ti útvonalaitokat is, hogy még több túralehetőség közül lehessen választani. Ha valakinek van kedve küldeni útvonalat, vagy töltse ki a honlapon található táblázatot, vagy csak írja le pontosan, hogy merre járt, és én elkészítem a túraleírást.

Kirándulós fórumot is nyitottam, mert a honlapon még nincs ilyen:
Társalgó - Programok, ajánlatok - "KIRÁNDUL A BABA" - babával kirándulók fóruma

Itt a tavasz, jó túrázást kíván a KIRANDULABABA!
Kép

sushy
 
 


Francestz!

Ádám gyönyörű szép!

ambrob
ambrob
 
 


Lilisgabi!

Végre valaki, akinek szintén Demendi Csaba az orvosa!!! Nekem is ő (volt), és már már kezdtem azt hinni, hogy felszívódott, senki nem jár hozzá innen (vagy csak én vagyok hülye és nem emlékszem).

Detti

Kép
Kép
detty74
 
 


Sziasztok!

Aranynap: az én Katám is nyugiban volt az első két trimeszterben, de most bepótolja... :D

Hú jó téma ez az anyaság, én a férjemért is agyon aggódom magam, ha valami baja van, mi lesz ha a babával lesz valami?
És az állandó felelősség... Azt hiszem egy életre fel van adva a lecke :D (De legalább nem fogunk unatkozni :lol: )

Képzeljétek a mi kis lakásunkat (kb 50 nm) sikerült kb. egy óra alatt felsöpörni! Jó tempó, mi?! :D Azt hiszem felmosni már nincs kedvem!

Maszatmama
maszatmama
 
 


Sushy!
Köszönjük a lehetőséget. Engem biztos érdekelni fog, ha meglesz a Baba. :)

Maszatmama!
Akkor ma már jobban vagy? Elmúlt a hasmenés?

Figyelitek, hogy Beatrix és Orelle ma még nem jelentkezett be? 8)

KépKép
aranynap
 
 


Ja, és Maszatmama: köszi a nyugtatást, mert őszintén szólva én egy picit már kétségbe estem, hogy nem ficánkol. :oops:

KépKép
aranynap
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?