Új privát üzeneted érkezett!

Mancsi,
észre sem vettem, hogy 3500. :shock: :shock: :shock:

Azért kérdeztem, mert régebben írtad, hogy mondta a mama, hogy majd milyen finomakat fog főzni Petikének, erre Te: nono, majd én! :lol: És csak a szokásos heti gonoszságomat akartam letudni a kérdéssel. :twisted:

Írod, hogy szeretsz menni a Brendonba. Hát, mondanom sem kell, én sem a bababoltokba indultam el délután, aztán egy valag gyerekcucca jöttem haza. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


cuccal

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Na ma jó fárasztó napunk volt.
Először egyik, majd másik Nagymamánál vendégeskedtünk és ettünk. :D
Beni ebédre pl. rakottkelt, annyit, hogy nem mertem többet adni neki, és uzsonna után még nekiesett a pogácsáknak is.
Ha egy üzlet beindul ... :lol:

Lehet, hogy nagyon gonoszak leszünk, de mi nem tervezünk Mikulást. :oops:
Még holnap is szülinap lesz ünnepelve újabb ajándékokkal persze, aztán meg itt a Karácsony. :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

 
 

Gabus,
aha,már emlékszem... Ő nem a bébipapikra érti azt, hanem már a "rendes" kajákra. Jahajj, én se állom meg sose, hogy ne vegyek vmit Petikének :wink: Ha mást nem, hát egy zoknit...
Holnap én is el szeretnék menni EGYEDÜL ajándékokat venni. Remélem, összejön... Zsúfi napunk lesz: Apósom szülinapja, karácsonyi díszbe öltöztetjük a lakást, fel kell mosnom (ma este 7-kor még porszívóztam, így a felmosás holnapra tolódott), Dédiéket látogatni (Dédi névnap volt) és a hajamat is be kéne festeni. Újra szőke leszek :lol:

Mbá ma végre valahára egyesével papírba tekerte, majd bedobozolta a miniüveg gyűjteményét, és felvitte a padlásra!!! Végre azok a polcok is felszabadultak, és van hely a könyveinknek. Mert már a másik könyvespolc zsúfolásig megtelt.

Kép
mancs
 
 


Gabuska, vigyázz', mert a végén még átköltözök a nemzeti sport fórumába, és ott fogok "udvaroltatni magamnak".... (és majd ott kelletem magam a sok szakállas sörhasú között :lol: ) Na ugye hogy ugye?

Amúgy csakazértis, még egy "érdekfeszítő" történet. Szóval olyanra gondoltam, amikor írtam, hogy rossz, hogy csak elmesélésekből tudom a dolgokat, hogy...
Na, tehát az úgy volt..., hogy Livi tökre szeret fogócskázni. Ezt úgy szoktuk "lebonyolítani", hogy kihasználván a lakásunk zegzugos mivoltát, minden egyes kanyarban egyben bújócskát is játszunk. Pl. a konyhától a nagyszobáig van egy pár "kanyar", és minden egyes ilyen helyen elbújva kikukucskálunk, és Livi széles mosollyal szalad a kanyarig, ahol aztán döbbenten konstatálja, hogy mi már a következő kanyarból leselkedünk rá. No, ez mind szép és jó. Csakhogy, míg szegény apa a munkahelyén robotolt, Gabi változtatott a játékszabályokon, és az ilyen kanyaroknál nem szaladt tovább, hanem bevárta Livit, és jól "megijesztette", ami Liviből nagy kacajt váltott ki. Csakhogy, erről a változásról nem értesített engem a versenybizottság (=Gabika), úgyhogy amikor Livivel bújó-/fogócskáztam volna, akkor az első kanyarnál elmaradt Livi megijesztése, és Livi ezzel le is tudta a játékot..., úgyhogy ketten kétfelé szaladtunk :lol:

(húúúú, ez leírva így nem is olyan vicces, mint élőben :oops: ...)

No, eldugolok.
liviapu
 
 


Látta ma vki a Babavilágot a tv2-n? Többek között az altatásról volt szó, mármint hogy miért nem alszanak a babák és mit rontunk el altatáskor :roll:

A héten egyik nap a Reggeliben a Csajos órában egy pasi arról beszélt, hogy mennyi minden befolyásolja azt, hogy egy baba hogy alszik :roll:

Kép
mancs
 
 


Mbá elmorzsolt 1-2 könnycseppet a kis üvegei fölött? :)

Csak csendben jegyzem meg, hogy Livicsek le sem tojja az ajándékait, helyette tudjátok mivel játszik? A szennyesből kibányászott bodyjával. :evil: :evil: :evil: Nem baj, Zolival mi élveztük a mikizést.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kértétek, hogy számoljak be az eseményekről, szóval ma este beszéltem Évával, pici valamiket érez már, de ez még szerinte nem az, illetve kérdezte, hogy ez az-e, mondtam az majd egyértelmű lesz. :D
Holnap CTG, ha addig bentmarad Gergő. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hűűű Ilba, ez izgi! :)

Erről jutik eszembe, Livi ma 2 éves. :wink:

A két évesről meg az jut eszembe, hogy a sütifalós történet kiadásáért agyonütöm Zolit, mellesleg az nem a szülinapi ajándéka, ahogy írta, hanem a karácsonyi. Mindjárt el is mesélem neki, hogy Livi augusztusban született... :evil:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


No halihó!

Besz@rás mennyit tudtok írni! Nem tudok ennyit olvasni, megjegyezni, reagálni.

Mi egész jól vagyunk. Étvágy lassan alakul, bár ma elmaradt a vacsora. Darabos kaja száműzve az étrendből. A pöttyök is múlnak. Nem tudom mi lesz a talival. Eddig úgy tervezgettem Gabuska famíliával megyünk közösen, Áduszt visszaviszem hétfőn. De ő baba mentes napot tart kedden. Így lehet nem megyünk. :cry:
Ma szent heverde nap volt. Fél tízig aludtunk (AZ ÉJJEL CSAK HÁROMSZOTR ÉBREDT), délelőtt Europark tömeg és vásárlás. Vettem neki mamuszt és karira ajándékot. Du. gesztenye püré zabálás és semmit tevés. Ádus nyolc óra óta alszik. Nem tudom mi lesz éjjel.



Gabi mi ma találkoztunk a Játékországban a Mikulással így lehet hozzátok is elment. :lol:

Tücsi neked javulást, ha végül is arra kerül a sor (mármint a k...) sok ismerősöm átesett rajta. nem oly gáz!

Dia ma láttam apát Domival az Interspar előtt.

Bubek Ádusz akkor üvőlt így ha elburnyál vagy fél percig nem vesz levegőt lilul a feje és akkor..................
Jó, hogy elmúlt a láz. Akkor most teljesen egészséges?

Kép
vanília
 
 


Mamac,
Akkor az a vásár jövő hét hétvégén van?
Képeslapok nagyon jók, de sajna mi sem küldünk már. :oops:
Hogy haladtok? Karácsonyra beköltöztök?

Sajti,
Miki hánytól hányig rendel? Mert láttam én is a Híradóban, de elfelejtettem. :roll:

Liviapu,
Csak annyit, hogy tök jó olvasni Téged! :)

Dia,
És miket kap a nagyfiú?

Mancsi,
És a Tóth Verát láttad? Még jó, hogy plébek volt, mert a mikrofon állandóan a nyakába csúszott. :D

Kondelék,
Aztán nem 8 napon túlit ejteni a másikon! :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


hogy kerül tóth vera az rtl klubra? :shock:

Vanília,
nem írtad, mit szedett Ádusz, amitől pöttyös lett. Örülök, hogy javultok. :)
Arra a 20 éves mikulásra gondolsz, aki unottan üldögélt a bejárattal szemben és ülve is 2 méter volt? :lol:

szent heverde nap :lol: :lol: :lol:

L ma elaludt ebéd előtt és négy után kelt fel. fél ötkor ebédelt, aztán fél hatkor uzsonnázott. :lol: :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kép Upsz! Lebuktam megtalálták a gumipasimat!

Kép Fürdök.

Kép
vanília
 
 


Az még csak haggyán, hogy hogy kerül tóthvera az rtl-re (biztos lejárt már a tv2-s korlátozása), de könyörgöm, mért sztivi vándör tervezi a ruháit?

Kép Kép
coolasa
 
 


Na végre Áduszt is látni!

Az hagyján, hogy gumi, de ráadásul ufó is! :shock:

Jó az a képaláírás, hogy fürdök. Rövid, lényegre törő. :lol: Az a történet jut róla eszembe, amit apukám mesélt. Mikor fiatalok voltak volt egy zenekaruk (Viktória ex-fabicikli Blues Band Show), és amellett, hogy ők játszottak a falu műv. házában farsangkor, ők csinálták a teremdíszítést, feliratozást is. A KISZ-titkár elővezette, hogy miket kéne kiírni, pl. köszöntjük kedves vendégeinket községünk farsangi ünnepségén és hasonlók. Csakhát nem volt kedük szöszölni, így egy lepedőre kiírták, hogy FARSANG VAN, aztán kész. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


cool,
hogy álltok? KÉSZ???????

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Tök jó Ádusz teherautója! Beninek is van hasonló imádja.

Farsang van: :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


a lányom még mindig nem alszik :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

nálunk is járt a miki :lol:
anyósomék ma adták oda Zsófinak, mert szerdán nem találkozunk,

A mikulás programja a Vörösmarty tér programok-ra rámentünk a google-ban és ott le van írva részletesen. Eztjólmegaszontam :lol: :lol: :lol:
Napi két órát rendel :lol:
Holnap asszem nem megyünk, ugyanis nem fogunk felébredni 10 előtt az tuti.
Holnap 10-12 ig rendel.

Gabi, szerintem nálunk is ez lesz, hogy mi jobban örülünk majd a mikinek mint Zsófi. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Cool Veruska ruhája kritikán aluli! Borzasztó, hogy vele játszotatták :lol: el a primadonnát. Inkább primatonnát! Nem vagyok szemét meg minden. De ha nem tud lefogyni, még Norbinak sem sikeredett, nézzen má tükörbe mielőtt színpadra lép.

Gabi valami Erytnothrop a bűnös.

Kép
vanília
 
 


Sajtiné,
nyugalom, az enyém is csak 5 perce. :wink:

Amúgy kedves bnetesek, mostmár illene átállítani az órát...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mi bajod az október 15.-vel?

Kép
vanília
 
 


Mostmá nálunk is dec. 2. van. Mi van itt talán ufók jártak erre? :lol:

Kép
vanília
 
 


mi még nem is vettünk karira semmit Zsófinak

de már nagyon 5letem sincs + rengeteg cucca van.

Kép

Kép
sajtine
 
 


igen, Ádusz UFO-ja :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


igen, Ádusz UFO-ja :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Vanília,
Te kivel beszélgecccc?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hát igen, ez a ruha! Neki vajon tetszett, vagy rákényszerítették? :lol:
Amúgy önmagához képest szerintem jó sokat fogyott.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


nagyon durva film megy most az RTL-en

Kép

Kép
sajtine
 
 


Kinek nem jó az órája? Szerintem mindenkinek jót mutat. :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


fogyott?????????????
én meg pont azt mondtam, hogy hízott :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


nálam éjfél múlt, tehát szar :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Aha Gabus, kész, 99,9%ban. Már csak azokat a hibákat kell kijavítani, amit pl a vizesek ejtettek a meszelt falon, miután a festők elmentek, akik viszont bosszúbl jól megnehezítették a villanyszerelők munkáját... Ezt hívják szakértelemnek.

Kép Kép
coolasa
 
 


Ha már Sajti lusta volt :twisted:

Az igazi finn Mikulás az alábbi időpontokban várja a gyerekeket a Vörösmarty téren 2006-ban

december 2. 19:00 – 20:00
december 3. 10:00 – 12:00
december 4. 19:00 - 20:00
december 5. 19:00 – 20:00
december 6. 10:00 – 12:00
december 6. 14:00 – 16:00
december 7. 18:00 - 19:00
december 8. 17:30 – 18:30
december 9. 18:30 – 19:30
december 10. 16:00 – 18:00

Mit ne mondjak, jó hülye időpontok. Főleg a 7-8-ig. Azért a legtöbb kisgyerek ilyenkor vacsizik már, fürdik stb.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


jovannaaaaaa
nekem is este van márrrrrrrrrrr

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajt,
Neked kell átállítani a profilban.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Háálóó, az órát mindenkinek magának kell egyénileg állítgatnia a profiljában... különben várhattok a tavaszi időszámításra, hogy helyreálljon a tér-idő kontinuum.

Kép Kép
coolasa
 
 


Nem csinálunk minitalit dec.8-án?
Mi szerintem akkor kimegyünk.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


He-he, Cool, ismétled az Istennőt? :twisted:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, szólhattál volna, hogy te vagy a szóvivőm. Akkor megyek is vissza nézni Sajtiné idegborzoló filmjét (igazából a k1-re várok, az 3/4 12kor kezdődik...)

Kép Kép
coolasa
 
 


hátha ezt nem mondjátok akkor tuti úgy halok meg, hogy ezt nem állítom át :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Ilba,
felőlem lehet mini tali :lol:
ha nem jön közbe semmi persze :wink:

Kép

Kép
sajtine
 
 


egyszer egy kolléganőm azt mondta az öra átállítással kapcsolatban:

ezek a köcsög kommunisták miatt van az egész, miattuk kell állítgatni az órát, köcsögök

én meg felhomályosítottam ez nem csak Magyar o-n van, hanem az egész világon.

Nem az eszéért szerettük :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Na, hogy már a mai este se telt el haszontalanul, főleg Sajti számára :lol: , elteszem magam holnapra, mert megint nehéz napunk lesz, vendégség, ebéd, torták ... még mindig Beni az ünnepelt, no meg az Apja.

Szóval mindenkinek jóccakát!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jéé, meginén? Pedig mán elköszöntem...

Vanília, nem semmi ufója van Ádusznak :lol:
A fürdős képen meg tök jó a ÓÓÓÓ-betűformázás.

G'buska, szülinapot írtam volna? Óh, természetesen karácsonyt akartam. Azért remélem nem pakolsz a fenekem bal féltekére egy 46-os bakancsnyomot :lol: . Vagy a jobbra. Az se jobb. Vagyishogy, na de ebbe ne menjünk most bele.

Na, télleg sziasztok.
liviapu
 
 


Miféle baromság ez, hogy a profilomban kell állítani az időszámítást?!

Bár sokan írnak külföldről is a bentre. :roll:

Felhívom szíves figyelmeteket, hogy a gumiember nem Áduszé, hanem az íííííídös anyukájáé! :wink:

Sajtiné,
az nem baj, ha valaki butus, csak akkor, ha az egészségügyben dolgozik. Az már káros az egészségre. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Helló!

Csak benéztem reggeli majszolás közben. Látom, még alszotok. :D
Mi leléptünk mamához mikizni. Csüsssssssssssssssz!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hali!

Coolasa!
Hát akkor miről írjak? 3 gyerekem van (most meglepődtél ugye?) még egy barátnőm se néz felém, anyósommal, anyámmal és a sógornőmmel tudok társalogni, ha egy kis női dumcsira vágyom, de velük más. Az egyik nem beszélget, ez anyám, a másik túl sokat beszél hülyeségekről, ez anyósom, a harmadik meg folyton álmodozik, terveket szövöget, hogy miből, hogyan lehetne pénzt csinálni és ... ehh, sűrűn egyébként nem is beszélünk, de hát az pont elég, nem mindhta nem szeretném mindegyiket, de az más, így marad az ami van, a gyerekek. A gyerekek meg nem változnak meg csak úgy.
Írhatnám azt is, hogy a gyerkőcöket tegnap lepasszoltuk anyukámnak és elmentünk Ikeába, meg Tescoba és vettünk pár karácsonyi ajándékot a büdös kölköknek, meg mikulásra, meg a Dani szülinapjára és utána egy jó kis kártyapartit terveztünk egy kis piálással. Én ugye csak szolidan üdítőt. Na ebből az lett, hogy a sógornőm, meg a másik srác felszívódott mint szürke szamár a ködben, de nem egyszerre ám, hanem külön-külön (esély hogy együtt nincs!), így csak egy haver volt itt, én meg elvonultam aludni kb éjfélkor... nekiültek számítógépezni.
Nem baj, legaláb kialudtam magamat.

Jajj, annyi jó dolgot láttunk az ikeában, hogy az egész áruházat legszívesebben megvettem volna. Igaz, normális kanapét nem láttam, vagy ha igen, akkor az ára nem volt normális :? Ágyat szeretnénk cserélni, mert ez ami most van kész rémálom. Persze amit kinéztünk, ami még aránylag olcsóbb is, összegezve nem olcsó, hanem kb 120000.

ez van

Tücsökmami!
Ne aggód Gergő eszik amennyi neki kell. Tudom könnyű ezt mondani, és előnyben is vagyok kb 4 évvel, de a GAbi detto ugyanilyen. Senki sem látja kórosan soványnak (csak anyósom :evil: ), és lehet rá ruhát kapni!!!!! A Dancira meg majd varratok egy farmert :twisted:
Egyébként ami a fogához való lesz azt megeszi majd a Gergő is ne aggódj. Gabcsim tegnap anyámnál bevágott egy nagy tányér tepertőt... a szalonnát szereti, a kolbászt és a hagymát. Igazi parasztgyerek na!

Kép
sasha
 
 


Jó reggelt,

Köszi a mikkancsos infókat. :)
Liviapu, kedves volt a megjegyzésed, amit nekem írtál, remélem, hogy másnak is ez jön át. :)

Nahhh, hát ez a tegnapi Tóth Vera perforálás, szóval ez egyszerűen megalázó volt rá nézve - szerintem. Ez a szexi, enyhén Madonnás feeling a sok kecses testű - már- már buzoid - ifjonccal, hát szóval, nem is tudom, mit mondjak. És a Verán az a ruha..... miért kellett ezt???? Szerintem nagyon gáz volt, ez nem az ő stílusa, hanem mondjuk Baby Gabié........(ki is az????) :oops: :oops:

Én még nem tudom, hogy kedden megyünk-e, szerintem igen. Benyófi tök jól van, naponta 3x kell még szívni, de amúgy sem volt beteg, csak a taknya jött picit, szerintem ez meg a fogától van, mert hogy kibújt az 5. és 6. :)

Most menek, csákányi eszter voltam :)
Vendég
 


Jó reggelt!

Benyófinak is ennyi foga van már???!!! :shock:
Nekünk már 3(!!!) :lol: , elfelejtettem mondani, hogy kijött a jobb felső 2ese Beninek. :D

Mi is Nagymamihoz megyünk, mindenkinek szép napot és jó étvágyat az ebédhez!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Tánc,...köhöm,....nagyon kíváncsi lennék a Szabó Győzőékre, mert őket elég gyorsan kiszavazták /én nem láttam/. Ha korrektek voltak /bár szerintem ez a műsor nagyon nem erről szól/ akkor a Győzőék rém botlábúak lehettek, mert hogy a Kovács Áginál merevebb emberrel még nem találkoztam. Az úszótudományát nem kérdőjelezem meg, de táncolni nagyon nem tud!
Tóth Vera,....nekem nem volt annyira rémes a ruhája meg az ő alakja sem. Operaénekesek is dagik mégis olykor hasonló díszletben pompáznak. Énekelni viszont tud. Eszti jellemzése- buzoid pasik- viszont nagyon találó. Főleg az a hirtelenszőke, hófehér bőrű,....lehet én annyira bámultam ezeket a "pasikat", hogy nem láttam a Verát :shock:

Cool, még semmi fotó a láthatáron. Ezek szerint még takarítanak avagy annyira homályos, hogy érdemtelen feltenni?!

Sajti, megnéztem a Brendonos oldalt és tényleg szupi. Az is, hogy végre a szép kis árak is fenn vannak,....a változás meg több mint csúcs, mert az eddigi honlap egy nagy nulla volt! No, nem mintha most többet járnánk oda.

Sikoltozós, bújócskázós Livicsek édes lehet, de azért a bújócskázós, sikítozós Gabuska + Liviapu párost is megnézném :twisted: :lol:

Sasha, direkt kanapét szeretnétek vagy pusztán a fekvőalkalmatosság a fix és azon belül még válogattok?

Köhöm,...Szonja ma reggelire zsemlefalatokkal kezdte az én kajámból meg joghurttal. Aztán megtámadta apa kezében levő banánt /Gabus a sárga héjú, édesre gondoltam!/ majd amikor a banán az övé lett akkor már inkább a mandarin felé kacsingatott. Mostanában mindig az kell neki, amit mi eszünk,....és hisztizik meg tátog :shock: És mióta eszik darabosat azóta a nagyon pépes kajákat nem eszi csak ha gyümi :evil:

Ma kora reggel zoknit válogattunk:
Kép

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?