Új privát üzeneted érkezett!

De furi, a mi életünkből kimaradt ez a pattanásos dolog. Mi kaptunk helyette egy szűk könnycsatornát, gyulladt szemekkel:( De sebaj, nemsokára jobb lesz!
Amugy csak rossz napja volt Lilikének, azóta megoldódott. Ugyh még a fog-para nem most lesz:D

Pusza evribádi

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Nyuszi sztem csak az anyatejes babák pöttyösödnek!!!!és én úgy tudom,hogy a tőlünk kapott hormonok ütik ki a pofijukat!
nekünk még a nyak és dekoltázs részig is lement,de nem volt nagyon piros!!és fürcsinél bekentem a fürcsikrémmel és a frotírral amivel fürdünk,azzal megmaszíroztam,lemostam!

Rozi,gondolom azért otthon dolgozol vagy 4 óeánként rohansz haza???sajnálom a helyzeteteket.....nálunk MÉG van munkája apácskának,de lehet csak 2-3 hónapig :cry: ,ha nem találunk másikat,akkor nálunk is ő marad itthon és én megyek dolizni!

sutimano76
 
 


Süti:) Itt a 3.hónap:D

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 

 
 

Nyuszi,Boldogat nektek is mára!!!!
az enyimén kivül én még 4 babót ismerek aki ezen a napon született,egy Lili és még 3-an a szept.topikból :lol: :lol: :lol:

sutimano76
 
 


Suti, igen, itthon dolgozom szerencsere. Nagyon kivanom Nektek, hogy ne keruljetek ilyen helyzetbe es ne kelljen Neked visszamenni melozni! :?
Szegeny Agostonom meg csak szenved...

Kép
Kép
rozinante
 
 


Sziasztok Lányok!

Kérdezni szeretném, hogy a MÁV kórházas koponya uh hogy működik? Gépbe rakják a csöppséget? Ez ct? Mi csütörtökön megyünk és felmerült a páromban a kérdés, mondván, hogy nem akarja gép alá rakni a szerelmét :lol:
symont
 
 


Hello Sy!

Tesznek a fejére meg a hasijára zselét, mint a rendes uh-nál, és ugyan olyan kis ketyerével, csak kisebbel megnézi, mint anno minket! Nyugtasd meg apát, sehova se rakják be a szerelmét:D És kb 2 perc az egész:)

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Symont!
Mi mult hetfon voltunk es nem teszik semmi gepbe a gyereket,hanem ahol van a nagy kutacs oda tesznek a kis fejere zselet es mind a terhessegi ultrahangon egy ilyen valamivel nezik a fejet. A hasi ultrahangot pedig ugyanugy zselevel csinaljak.Azert kell ilyen kis korban menni fejultrahangra,mert ekkor meg a kutacson keresztul betudnak kukkintani a kis fejukbe.

ole85
 
 


Köszi Lányok!

Ezt próbáltam én is magyarázni neki, de nem hitte el. Megerősítésre volt szükség.

Más. Ti nem érzitek magatokat néha borzasztó fáradtnak? Én másfél hete nagyon. És állandóan izgulok is, hogy minden okés legyen. És néha úgy ordít ez a büdös kölke :lol: És már apával is morgok mostanában. Össze kell szednem magam!
symont
 
 


Bar Vivi tenyleg jo lany es minden ejjel egyfolytaban alhatok 5-6 orat is tole,de en is szoktam magam faradtnak erezni.Foleg ilyen napokon,mint a mai is.Reggel fel kilenc ota nem alszik a kis draga es szinte allandoan vele kell legyek.De haromkor eves utan mar tuti ki fog dolni,olyan almos lesz es akkor en is lefogok pihenni ket harom orara,amig nem kelt fel,hogy enni ker.Mindig igy csinalom,ha faradt vagyok delutan is alszom egy kicsit,jobb ez igy a babanak is meg apanak is,mert faradtan en is hajlamos vagyok idegesnek lenni.

ole85
 
 


Ja,es a hazimunkat megcsinalom kesobb,ha hazajon a ferjem munkabol es atveszi egy kicsit tolem Vivit,vagy ha nem,akkor megcsinalom masik nap,ha nyugisabb lessz Vivi. :lol:

ole85
 
 


Symont!

Lilike tényleg akár 10-12 órát is alszik egybe, éjszaka, ugyhogy pihenni tudok, de szerintem nem csak a nem-alvás miatt vagyunk fáradtak, hanem az állandó vészkészültség, 0-24 órás ügyelet tulajdonképp, és a felelősséget is meg kell emészteni. Emiatt vagyunk ki. Legalábbis én szinte tuti:) Nameg a változásokat ugye nem bírja az ember szervezete...Pedig ettől nagyobb változás nincs is az életben:) Engem a tudat éltet, hogy egyszer pihenhetek...Testileg és lelkileg is:)

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Sziasztok!!

Nah mostanaban masfele jarok,de azert beneztem :)
Remelem mindenki szuperul van!!
Boróka mar a kemeny talalyon is probalkozik,nem csak szonyegen agyban :wink: Nemreg kezdte a maszast,de eleg suta hernyomozgasa van,gondolom par nap alatt belejon :lol:
Bar most a kedvence a korbe setalgatas az agyban.. :roll:

Kriszti,egyszer biztos pihenhetsz :D de az nem most lesz.
Azert oruljunk az ejszakai alvasoknak.. :P

Ki mit foz karikor??

Hoztam kepet is:
Kép
Kép

Netti
Kép
maumau
 
 


talaJ na :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Maumau!
Netti nagyon aranyos kislany!Es az a sapkas foto...ennivalo! :D
En meg nem tudom mit fozok es mit sutok,vasarnapig kell kigondolnom,mert akkor lesz a nagybevasarlas! :lol: Remelem adtok nehany tippet,mert ezzel a kitalalos dologgal mindig gondban vagyok! :oops:

ole85
 
 


ole

a kislany Boróka, en vagyok Netti :wink:
en sztem gesztenyevel toltott pulykat csinalok. vegyes korettel,kukoricasalival.. meg muffint. bejglit mi nem szeretjuk :oops:
a ferjem kacsacombot is akar enni parolt lilakaposztaval.. es hekket is. Szilveszterkor meg halaszlet fozunk majd kint az udvaron.. utalom a halat es a halaszlet plane.
De otleteket en is varok meg hatha van vkinek vmi nagyon tuti :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Én nem főzök háháááááá:D
Nálunk apa a szakács:P
Amugy húsleves lesz, meg nyitrai csirke, krumplipüré, nameg egy kis brownie:D
asszem

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Ja itt egy két legfrissebb, 3 hónapos képecske:)
Kép Cuna-mi Kép Kép

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Netti! Ne haragudj,elneztem a neveket! :oops: Mostmar latom,hogy a lanyod Borokanak hivjak!Bocsi :oops:
Hat nalunk ami biztos az a tyukhusleves es almaspite,mert az a ferjem kedvence.A halat nem szereti a dragam,ugyhogy az nem lesz.
A masik pedig,hogy Vivinek tiszta piros foltos lett az arcocskaja,es tegnap a vedono megismetelte,hogy szigoruan tartsam a dietat(vagyis semmi csoki,mogyoro es legfokeppen a tejet es tejtermekeket kell kerulnom).Igy egy csomo mindent mar az elejen kihuzhatok a listamrol,amit szeretek,a maradekot meg azert huzhatom ki mert azoktol meg faj a picur pocija! :roll: Ugyhogy lassan marad reggelire az asvanyviz,ebedre gyumolcsle es vacsorara megint asvanyviz. :lol: Na jo ennyire nem dramai,de igy is szenvedek!

ole85
 
 


CukiLilikeeeeeee :) mar most a labdat stiroli :lol:

Ole,en sem ettem joideig ilyeneket :? ki lehet birni,de nem a legjobb.. jaj en is utalom a halat.fuj...
mi nem vagyunk levesesek,azt majd a nagyiknal eszunk :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Micsoda képek....jaj megzabálnám őket,csodaszép kiscsajszik mindketten!!!!

nálunk karikor és csak karikor(nemtom miért alakult így)töltött pulykamell van,én találtam a kolbászos töltélekét,ezzel megtömök egy jó nagy mellett,körbetekerem baconnal és megsütöm,hidegen-melegen jó,majonézes,hagymás krumplisaláta....sütik:métereskalács és keksztekercsKép (ez már kész van)bent figyel a mélyhűtőben Kép

sutimano76
 
 


Sutimano, nyaminyami :D a toltelek kolbasz vagy vmi mas is van meg benne? jol hangzik.
en is gondoltam a toltott pulykamellre baconnal tekerve!!
most megyunk vasarolni ha B elaludt es megszavazzuk mi legyen. Bar rendeltem pulykat is mellett is,reggel elhozom vmelyiket :D
azert jo h nem csak en nem csinalok bejglit :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok lanyok!reg nem neztem be mert nincs idom Dani mellett.Ezert is kernem a segitsegeteket,tanacsaitokat.Dani hetfon kapta az elso vedooltasokat(3-at egyszerre),es azota nem birok vele.Nem akar aludni,ha elalszik alszik fel orakat,es 5-ot uvolt,de vmi keservesen.akkor is ha alszik egy picit almaban felriad es el kezd keservesen,torekaszakadtabol sirni.sokkal kevesebbet is eszik,nem igazan keri a cicit,csak az oklet,es a huvelykujjat szopogatja,es rakapott a cumira is.pelusat mindig figyellemel cserelem,a kis combija az oltashelye nincs kipirosodva sem megkemenyedve.azon vagyok hogy elviszem az orvoshoz ha igy folytatja.varom tanacsaitokat!koszike

[url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép
katyca
 
 


Suti!
Azokat a kuglogolyokat mi is nagyon szeretjuk,szerintem en is csinalok,a ferjem igazi edesszaju,tehat sutibol,nem tudok eleget csinalni! :lol:
Es a toltott pulykamell is igen jol hangzik!
Katyca!Oltasrol meg nincs tapasztalatom,januarba lesz az elso.De kicsit elorebb volt szo az oltas utanni idoszakrol,azt hiszem,hogy Nyuszi irt errol!De mintha az o lanya epp ellenkezoleg,sokkal tobbet aludt volna oltas utan. :roll: Szerintem olvass vissza egy picit,mar ha Danid megengedi.

ole85
 
 


Katyca!
Ahogy ole írta, nekem is változott utána Lilike, csak nekem pont ellenkezőleg, én meg azért ijedtem meg. Nekem reggel 8 volt orvos, és utána egész nap, majd éjszaka is aludt... Csak akkor volt fent, akkor is félálomban, amikor evett. Furcsa volt. Nem biztos amugy, hogy az oltás miatt van, mert most volt nekünk is egy ilyen 2-3 nap, amikor bármit csináltam vele, nem nyugodott, nem is értettem, mi lelte. Éjszaka sem aludt, csak fürdésnél és evésnél nem sírt. De a 4. napon, amikor felkeltünk, mintha ezt elvágták volna. Remélem nektek is ez lesz. Azóta is halad minden a normális kerékvágásba! De ha ugy érzed, el kell vinned dokihoz, akkor ne halogasd, inkább feleslegesen menj oda, mint későn.

Pusza

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Katyca,sztem megviselte az oltás,főleg a 3...enyim dokinéni,még a rotát se adja be 3.-ként,pedig az ugye nem szuris!de ha egy hétnél is tovább tart,akkor megnyugvásképp vidd el dokihoz!!Oltás éjszakáján enyim is felsírt álmában!

sutimano76
 
 


Lanyok koszonom a valaszotokat,remelem tenyleg elmulik ez az idoszak.tegnap este is nagy nehezen elaludt,es hirtelen felriadt es ugy uvoltott mindha vki bantotta volna.lehet hogy remalmai vannak az injekcio miatt?es elotte soha sem sirt a furdesnel es az utolso napokban lecsillapitani alig tudom...ma kertem idopontot az orvostol,majd hovnak hetfon mikor mehetek ugyanis az en gyerek orvosom most fog szulni,es varjak a helyetteset....total rohej..koszonom lanyok.

[url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép
katyca
 
 


Lanyok!
Az en csemetem is igencsak nyugos volt az utobbi ket-harom napba,de rafogtam mindig valamire.Nappal szinte semmit nem aludt es ha aludt is olyan nyugtalanul,forgolodott,nyoszorgott.Csak az olembe tudtam megnyugtatni,ugyhogy par napig magamon hordtam,mint a kenguruk.De ma egesz delelott aludt es csak enni kelt fel.Most is alszik a kis draga! :D
Akkor lehet hogy mar megint valami fronthatas volt??? :?:

ole85
 
 


NA ,mindenki készülődik ezerrel????hol vagytok????
Kép

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy front van. Csenge is alig alszik napközben, még evés után sem nagyon. 5-10 perc és kipattan a szeme, aztán rövid ideig jó kedve van, majd sír, üvölt, mintha nyúznák. Szerencsére éjjel jól akszik, csak addig nehéz eljutni, amíg mély álomba kerül. Mostanában szinte percre pontosan elalvástól számított 6 óra múlva ébred éjjel, eszik, majd alszik tovább. Hát, így telnek a napjaink De egyre jobban figyel mindenre, gügyörészget, nagyon édi.
Ti mennyit fektetitek hason? Mert őnagysága nem igen szeret hason lenni. Mikor fog majd forgolódni?

Amúgy nálatok nagy a készülődés karácsonyra? Mi megbeszéltük a családdal, hogy nem ajándékozunk, csak vacsi és boldog együttlét, 22-én az én családommal, 24-én párom family Nagyatádon. Félek picit, hogy megviseli majd a banyát, hogy pár napig más környezetben lesz. Na, meglátjuk.
symont
 
 


Sziasztok!

Nálatok meddig tart 1 üveg Vigantol olaj? És mennyi az az 1 csepp szerintetek? Egyáltalán Nektek is felírta a doki?
symont
 
 


A Vigantol olajat szerintem minden csecsemonek felirjak es nekem a masodik hettol minden nap egy cseppet kell adnom.Azt hogy mennyi ideig eleg egy uveggel azt nem tudom,de szerintem egy ideig el fog tartani! :lol:

ole85
 
 


Sziasztok!Dani fiam mar javulgat,megjott az etvagya,jatszik,mar meg akarja fogni a dolgokat,es ha nem tudja dunnyog maganak,es gogicsel.aludni nem igazan alszik napkozben,es ez picit rossz nekem mert nem tudom vegezni az otthoni teendoimet.SYMONT:en enm fektetem hasam mert nem szereti,csak nyuglodik.Viszont szeret haton fekudni es aludni.amokir lerakom aludni oldalra forditva,mire eszbe kapok mar a hatan van es ugy alszik.pedig mindig kitamasztom a hatat egy torulkozovel.A karacsony ajandekozas nalunk is elmarad,habar en novemberben megvettem a paromnak amit akart..de Daninak biztos veszek vmit,hisz ez az elso karacsonya...hogy mi az Vigantol olaj nem tudom nekem nem irtak fel.mi az,es mire van?SUTIMANO:hogy toltod fel a kepeidet,lattama picidrol,nagyon cuki falat.en tudom vagyis nem ertem igazan hogy is mukodik ez a feltoltos dolog.

[url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép
katyca
 
 


symont,katyca fektessétek hasra mégha csak 1-2 percre is,mert onnan indul majd a mászás,és a hátizom erősítése is fontos!!!Türcsit lehet rakni a hóna alá u alakban!!!
Vigantol olaj=d-vitamin
kép feltöltés,az alatt az ablak alatt ahova írsz ott van "melléklet feltöltése,na arra rákatt és kiválasztod a számítógépedről a képet amit felszeretnél tölteni!

Berni most múlt 3 hós nemrég,de még nem forog,néha hasról átfordul hátra,de ez még nem igazán tudatos!!!

sutimano76
 
 


Remélem jól sikerült feltöltenem a képeket. Hát, ő lenne az én Csengém.

Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára symont 2009.12.21 23:25-kor.
symont
 
 


És ezek lennénk mi, apa és anya:

Kép


Kép
symont
 
 


Nekem is azt mondta a vedono,hogy mostmar tegyem egyre tobbet hasra,hogy emelgesse a fejet es erosodjenek az izmai,amire nemsokara szuksege lesz.En naponta ketszer haromszor hasra fektetem es ugy tiz perc erejeeig turi is Vivi,aztan o is kezd nyugos lenni es akkor visszaforditom.

ole85
 
 


Kép Furdes elott Kép Hason fekve Kép

ole85
 
 


ole, symont olyan cukik a babucik:)
Majd karácsony után, csak ugy záporozni fognak a legújabb fényképek itt a fórumon:D
Lilikének (a védőnő tanácsára) tegnap adtam először almát mandarinnal, összeturmixolva, de szegénykém nagyon nem ízlett neki... Ugyhogy ugy döntöttem nem erőltetem annyira...

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Sziasztok!mindenki babaja milyen cuki!!!!!SUTIMANO,koszike tanacsot ezentul minden nap hasra forditom egy kicsit,nap mint nap tobbet.Vigantol olaj..aha..nalunk ugy van kiirva hogy vitamin D3.ezt en is adom Daninak.SYMONT:olyan ismeros vagy nekem es a parod is.en is a 15.-kerben laktam,es szuleim a mai napig is ott laknak.Nem engedi hogy feltoltsem a kepet mert tul nagy...mit csinaljak?

[url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép
katyca
 
 


Szia Katyca!

Én photoshoppal kicsinyítettem a méretét, úgy már engedte.
Mi egyébként másfél éve költöztünk a XV. kerületbe. Hát, nem tudom. Kicsi a világ, lehet, hogy ismerjük egymást. Minden esetre, nem tudom látod-e a párom pólóját, de óriás Barca szurkoló.
symont
 
 


Sziasztok nagyon aranyosak a babáitok!Hogy viselitek a hideget?Jártok sétálni?

Kép
emoncsi
 
 


Kép Gréta babám
Hát mi is növögetünk!

Kép
emoncsi
 
 


Szia Symont!Hat akkor nem tudom honnan vagytok ismerosok nekem,mert en mar 5 eve elek itt spanyolba.Hat hogy a parod az Barcas...en imadom a focit es en Real Madridos vagyok!!Hat en akarhogy probalom,a kepek nem toltodnek fel...de az is igaz hogy nem vagyok vmi zseni a szamitogepekhez...EMONCSI:itt is nagyon hideg van meg ho is esett erre fele..en ha tehetem nem viszem nagyon setalni,csak ha kibujik egy csoppet a nap.

[url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép
katyca
 
 


sziasztok,áááááááá nagyon szép babákat mutiztok itt!!!!!!én imádom nézegetni,úgyhogy csak bátoríthatok mindenkit,hogy még több képet!!!!!

Én 30 évig laktam a XV-be drégelyvár utcában :lol: :lol: :lol: :lol:

Nyuszi,akkor ne erőltesd!!!Amúgy miért is kell már ilyen korán???mert tápis????próbáld meg a sütőtököt,azt szokták szeretni!!!bár nemtom azt mikortól lehet!!!Kérdezz utána!!!

Katyca,bal alul START :arrow: programok :arrow: kellékek :arrow: paint :arrow: fájl :arrow: megnyitás :arrow: kiválasztasz egy képet :arrow: kép felirat :arrow: nyújtás/döntés :arrow: majd beírod,hogy hány százalékára kicsinyíted a felső 100% kell átjavítani,utána mentés másként(így megmarad az eredeti méretű kép)beírsz egy másik nevet,utána meg ide feltöltőd!!!

azért fontos hogy megmaradjon az eredti kép,mert előhívásnál a kicsinyítettnek olyan kicsit mozaikos jellege lesz,mert romlik a minősége!

sutimano76
 
 


Sutimano: megtalaltam amit elmagyaraztal,orok halaval tartozom :D Mar csak a problemam a kep meretevel van mert sehogy sem akarja amit en akarok..de lassan lassan rajovok en.....lehet hogy bele fog telni nehany honapba..de meglesz :) igen mindenkinek olyan szep babaja van... en az Aulich Lajos utcaban laktam Rakospalotan.

[url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép
katyca
 
 


Kép

[url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép
katyca
 
 


sikerult egy kepet de nem az igazi.de gyakorlat teszi a mestert

[url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép
katyca
 
 


Szaisztok!

Békés, boldog karácsonyt kívánok Mindannyiótoknak és jó egészséget! Kép

Kép
Kép
rozinante
 
 


Áldott Békés Karácsonyt és sok egézséget a piciknek és szüleiknek is!
Rozinante nagyon aranyos Ágoston!Milyen baba sokat sír vagy pedig csendes?

Kép
emoncsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: