Új privát üzeneted érkezett!

Cseriani!

A natúr kakaó már óvatosan adagolható Balunak. Legalábbis nekem a védőnő ezt mondta.

Én Márkus féle kakaót veszekmajd, az teljesen bio meg ilyenek.De én még a gluténeseket se adom, a saját allergiám miatt. :oops:

asszem már kéne .... :oops:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Csajok, én a tejpép keverést tápszerrrel a védőnőtől hallottam, de hát ő mondta a karamellizálást és a maci kávét is... Ezeket nem adtam neki még.
Egyébként ma nem aludtam semmit, olyan szar idő volt.

Kép
fridus
 
 


Hahó, hol vagytok ,
Már megint egyedül vagyok...

Kép
fridus
 
 

 
 

Vagyooook.
Tegnap úszni voltunk, azé nem voltam.

Csajok!

Ajánljatok tápszert!
A mi dokinéninknek szelektív a hallása! Még mindig HA1-es tászert ír fel, és ma éjjel 2x volt éhes Domi! :shock:
Már óránként eszünk,annyira kevés a tápérték a tápszerben.
Ráadásul fogyott 20 grammot is.
Egyértelmű jele annak, hogy kevés tápanyag jut a szervezetébe, pedig főzelék és gyümi 3x van egy nap.
Mondom neki, hogy majd ne Humana-t írjon fel, mert a 2-es kivitelnek támogatással 2000 Ft az ára/ doboz.
6 dobozzal fogy 1 hónapban, ez k...va sokba kerül és alig brjuk kicsengetni.
Erre mit ír fel a lelkem???HA1-es tápszert 4 dobozzal... :? :evil:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Nem is támogatják már a tápszert... Én úgy tudom, ezért veszem a tescoban, osanban.
Bár mi bebát veszünk. 2900-3200 ft között van.

Kép
fridus
 
 


Na, nem úsztuk meg ezt a hetet láz nélkül.
Este egy egész kúpot dugtam szegénykém fenekébe. Éreztem én fürdetésnél, hogy olyan meleg a gyerek, de azt hittem, hogy a fürdő víz volt meleg.
Aztán tök hamar el is aludt. Átölelte a nyakamat, nem akarta elengedni...
Olyan édes volt.
Egyébként meg nem evett.
Szétcsapta a földre a kaját.

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Támogatják az 1-es és 2-es tápszereket!!!

Így 2700 Ft helyett 1700 ft az 1-es és 2000 ft a 2-es tápszer.

Jobbulást Balu havernak!!

Mazsuzs, Nuncili, Mesi,Gabcsa,Lívi, Cseriani, Timesz (igazoltan hiányzik)Nadimo hát hun vagytok?????

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


HALIHO!
Itt vagyunk,csak vannak dolgok....
Felhivtam a vegyészt,aki csinálja a vér és vizelet elemzéseket,és aztmondta tuti hogy Szoncsinak lassu,lusta enzim müködése volt,tehát ugyanazt mint a Szegedi drbácsi,vagyis szerintük sem beteg és nem örökitettünk neki semmi betegséget,ez llátszik a március ota tarto jo eredményekből :P
Mondtam neki hogy a Főorvosnő nem ezt mondja szte igenis örökölt betegsége van és élete végéig tartani fog-tovább nem?- :lol:
Erre aztmondta inkább nem mondana semmit rola-érdekes mi?
Aztmondta ő nem aggodna-vége a torturának!!!
LÁTJÁTOK,ÉN TUDTAM-ÉRZTEM HOGY NINCS SEMMI!!!
HINNI KELL MINDIG!

Kép
Kép
nuncili
 
 


KRISZ!

TESODÉK???HOGY VANNAK?

MINDENKINEK boldog hofordulot kivánok igy utolag is-bocs a késésért!!!
Nálunk tegnap banán-csirke-krumpli volt,és nagy sirás-görcs-zöld kakival!

Ja! és nem alszunk jol már 3 napja!!!!

Kép
Kép
nuncili
 
 


KRISZ!

Mi már 2 hete humana2 -t eszünk,jobb,laktatob és 2200ft volt azthiszem,de 2 ezer körül! ti már rég ehetnétek mert 4 honapos kortol adhato,bár nekünk 6 hotol ajánlotta.

Kép
Kép
nuncili
 
 


Nuncili!

Úgy látszik a dokik mind mást akarnak. Már Domi 5 hónapos korától könyörgök más tápszerért.
Asszonta nem ír fel. :wink:
Most éjjel Domi 3x evett!!!!

Lustaenzim: én a helyetekben normálisan etetnék és a kontrollálást ajánlanám mellé.

Hugom kisfia: jól van, köszike. sugarat sem kaphat szegényke, csak reménykedünk és szórakoztatjuk őt.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok, ma már nem volt lázas a Balcsi, csak az orra folyt. Na, kikukázta a flakonokat, tehát nagy baja nincsen. :-)
Olyan rossz idő van, nincs az embernek kedve kimenni. Bár délután már sütött a nap.

Kép
fridus
 
 


sziasztok

Hát,mi nyaralunk hétfőtől vasárnapig a Balatonnál,ebben a tök jó időben :twisted: :cry:
Tudtommal orvos a gyermek 6 hós koráig írhat csak fel tápszert,legalábbis fél éve ezt mondták nekem. Eliza Humanat eszik,nagyon fincsa,a banános is,meg az almás is. A 3-ast kapja.
Csajok,szerintem éjjel ne adjatok tápszert már egy ekkora babának. Inkább vegyetek neki 2-est vagy 3-ast. De a tápszert mindig úgy kell kezdeni,hogy először az 1-es,hogy a baba megszokja,és csak utána áttérni a másikra. Drága,az biztos.
Nekem 3 kibontott doboz áll a spájzban,amiket Eliza nem volt hajlandó megenni a Humana elött. De most mit csináljak? Drága gyereket nevelni. Na,léptem.
Vendég
 


Gyerekek, itt is vagyok.
Na csajok, ha van egy kis időtök, és közel van nektek, akkor a Kispesti piac előtt, Az Eötvös utcánál nyílt Kispesten egy DM. Szombatig 20% kedvezményt adnak minden termékre. Elköltöttem volna rendes áron 25 ezret, de csak 19 ezer valahányszázat kellett fizetnem, de vettem egy csomó pelust, törlőkendőt, konzerveket, tejpépet, hajfestéket.... Meg fel sem tudnám sorolni mit.
A férjem kiakadt, mennyi mindent tudok venni, és haza is kellett hozni. :-)
Mondtam neki, hogy még vehetnénk pár dolgot. :-)
Ja, a piac után, a Rossman felett pedig a kínaiban minden fél áron van, mert ők is költöznek, hát gyerekpizsit vettem a Balunak.

Kép
fridus
 
 


Köszike a jótanácsokat tápi ügyben!

Számomra is meglepő, de a Humana HA2 bizony élvez támogatást!!!!
Azt fogom feliratni, de van már HA3-as is.
Azért ad rá támogatást az állam, mert az én allergiám miatt a Domi veszélyeztetett! Hogy miben azt nem tudom. :D
Gondolom azért, hogy az ételintolerancia ne alakuljon ki nála.
Gluténeset még nem is evett szegény...

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok csajok, csak szólok, hogy ne keressetek, hétfőtől hétfőig nyaralni megyünk.
Remélem jó idő köszönt ránk.
Gyermekem a gyümölcs levest eszi, amit mi is eszünk, bezzeg a húst, főzeléket nem... Szerintetek ? Ez normális ? Mert szerintem nem...

Kép
fridus
 
 


Fridus!
Az! Pláne hogy normális, amig szépen fejlődik.
Kellemes nyaralást! Lezsíroztam Szent Péterrel a jó időt!!! :D Hétfő estig tuti 30 fokot tárgyaltunk le.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


NUNCILI nagyon örülök a jó hírnek, de azért ez durva amit a fődoki kijelentett utána meg ez derül ki.... :evil: Lényeg, hogy nem kell diéta és egészséges a kislány!!!!!!!!!! GRATULA!!!! :lol:

Kép
timesz
 
 


TIMESZ!
Az biztos hogyha valakinél kimondják születése után hogy beteg az marad közgyogyos egész életében és amig lehet kontrollra kell járnia,amig én élek viszem is mindig,de a vegyész aztmondta hogy ez az enzim beindult,csak lassan,nem rögtön szül után ahogy a többieknek,viszont a főorvnő nem ezt mondja,állandoan rémisztget,hogy bármikor leeshet ez a szint és akkor hűha lesz.Ez azért elég gáz,mert igy igazodj ki,ezt csak az idő fogja nekünk igazolni,de egyenlőre nincs diéta,mostmár másfél honapja,eszik mindent mint ti.Bár most 2 napja ugy kell tuszkolnom,9kor evett 100at,meg most 1kor 120at,totál készvagyok tőle,ez semmi,aztán persze éjfélkor még szopott tegnap is,alig alszunk,viszont az inye jo ronda.
TE HOGY VAGY?????????????

Kép
Kép
nuncili
 
 


Krisz!
ezt nem is értem,miaz hogy nem ir fel????nem ő kel fel hozzá éjjel!!!azért ti már simán ehetitek a 2-t!én tut követelném.Azt viszont nem is tudtam hogy a 3ast már nem kell feliratni,akkor a 2 még azést 2 ezer ft,mert receptes?recept nélkül mennyi lenne?adnak recept nélkül is?

Képzeljétek elutasitotta a PestMegyeiEg.Pénztár a gyed kérelmemet,tök érthetetlen szöveggel.Nekem jun18án járt le a TGYÁS,és jun 19én nem álltam biztositott jogviszonyba ezért elutasitják.ÉRTITEK EZT?hogy állhatnék a tgyás után jogviszonyba???most hétfön kezdhetek telefonálgatni,oda ahol sosem veszik fel,fel lehet lebbezni,csak már igy is 2 honapja nincs pénz.....röhej,szemét banda......... :twisted:

Kép
Kép
nuncili
 
 


Húúú Nuncili!

Ajánlott időt szánni rá és a munkáltatói és munkanélküli papírokkal bemenni üf szolgálatra!!!!
Én május 8-án HIÁNYTALANUL leadtam a papírjaimat anyaságira meg családi pótlékra és múlt héten kaptam lóvét. a 30 nap helyett.

A humana 2700 Ft felírás nélkül. Most vettem neki mildibé 2 addig.Ha nem ír fel, hát nem ír fel. Sz..ok rá. Majd megyek másik dokihoz, szabad orvosválasztás van nemde?

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Csajok, nekünk egyből a Bebét mondta. És a 2-est, hiába már 3-as kellene a gyereknek, korhoz viszonyítva, lehet, hogy több benne a táplálék.
Képzeljétek, a 3 evés helyett tegnap 4-et nyomott.
Ez sem normális azért. Tegnap a cukiban láttunk egy hasonló korú babát, annak a gyereknek akkora cubija, kerek feje, keze, lába volt, Hozzá képest Balu soványnak tűnt.
Már félig összepakoltam a nyaraláshoz.Van egy közepes méretű börönd, egy hátizsák, és 4 szatyor, amiben még ruhák, ez-az van.
Még a tejpép be sincs pakolva, meg a tisztálkodóaszerek.
Lebeszéltem az időt én is, nyár lesz, kevés eső várható, de Komáromban nem lesz. :-)
Hogy ne hiányozzunk, teszek fel képeket Balcsiról.

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép

Kép
fridus
 
 


Fridus, édes kis pasi ez a te Balud!!!

Nuncili, köszi megvagyok, csak hamar kifáradok és éjszaka sokat fáj a lábam, nagyon rosszul alszom emiatt. Olika hagy aludni, csak a lábam nem!!!!

Kép
timesz
 
 


Fridus, jó nyaralást! Balu még mindig egy helyes kiscsibész :-)

Mi tegnap jöttünk haza, mára Samu belázasodott, 38,7 körül volt a legmagasabb, amit mértem. A kúpozás nem lesz a kedvencem, annyira sajnáltam szegényt közben, bár apja szerint az jobban zavarta, hogy háton kell feküdni. :cry:
Mivel a számítógépünk is elfüstölt, és egy lassabb, ősrégi laptoppal nyomom, majd egyszer hozok képeket :-) most csak egyetlen egy, mert ezt apa már lekicsinyítette. Az étteremben készült, ahogy almagerezdet majszol a drága :-)
Kép

Nuncili, ez tök jó, szerintem is tekintsd a lánykát makkegészségesnek!

Timesz, Gondolom, inkább Olira kelnél... Remélem, te is jobban leszel hamarosan. Amikor tetted fel a képeket, nem volt időm mondani, de szépek vagytok együtt!
danann
 
 


Timesz!

Spedifen600 granulátom. Ha végképp semmi sem jön be, talán ezt is megpróbálhatnád. Az uram migrénes ez gyorsan és eredményesen hat.
Nagyon szorítunk neked, érted!!!

Lívi!

Édes nagyon Samu haverunk. Sajna Domi rendkívül utál kanalasat vagy darabosat enni.
Mindig kap kenyérhéjat meg almaszeletet, de látványosan nem rágja meg, a könnyebb utat választja: meg akar fulladni.

Fridus!

Jó pihikézést és a képek szerint én nem látom Balu haverunkat etióp küllemünek!Egyen akkor 4x.
Én csütin vettem 1 doboz tápszert, tán holnapig kitart. :shock: :shock:
Azért fogy ilyen sok, mert Domi az istenért se hajlandó kanalazni. Nem értem.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


sziasztok!

OLIVÉRnek boldog hofordulot!

mi sem eszünk meg egyszer sem egy adag kanalas ételt,nálunk is szépen fogy a tápszer,tejem már alig,ha megnyomom jön,de hogy mennyi azt hagyjuk...
megkaptuk ma a meningo második felét,semmi sirás nem volt,tök ügyi volt!
ma aztmondta drnénink,hogy 6hotol 1éves korig mehet a 2 tápi,utánna már vagy tejci-tehén-vagy a 3 tápi,ami nem támogatott....

Kép
Kép
nuncili
 
 


Köszönjük a köszöntést!

Kriszta, lehet megpróbálom ezt a granulátumot. köszike a tippet! Az az igazság, csakk akkor veszek be valamit, ha már végképp nem bírom, mert nem akarok hozzászokni sem, de sokszor muszáj.

Kép
timesz
 
 


Timesz!

DE bunkó vagyok, ne hari!!! :oops:
Olivérnek boldog hófordulót!!!

Minyááááá szülinap!!!! :D

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


sziasztok!

MEGYÜNK BALATONSZÁRSZORA szombaton,1hétre,addig is MINDENKI VIGYÁZZON MAGÁRA és a DRÁGA BABÁITOKRA!!!!!

MI jol alszunk,de csak azota miota anya leszedte az egyik oldali rácsot,mellé tolta az egy személyes ágyát,és fogja a kezét elalváskor,és minden megébredéskor,amiből szinte nincs is.....
HÁT EZÉRT IMÁDJUK ŐKET,ÉS EZÉRT SZÜLETTEK MEG IDE HOZZÁNK,mert tudják hogy ilyenekkel tesznek boldoggá minket!!!!!

PUSZI MINDENKINEK!!!!!

Kép
Kép
nuncili
 
 


Jaj Nuncili!!!!

Bár nem akarok fiatalon meghalni, ha mégis megtörténne hozzátok reinkarnálódnék, jóóóó???!!! :D :D :D

Jó nyaralást és szuper időt kívánok nektek!!!!

Engemetet mindenki itthagyotttt.... :cry: :cry:
brühühühűűűű :cry:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Nyugi Krisz!

Én itt vagyok! Mi majd csak jövő héten megyünk nyaralni...

Nuncili!
Kellemes nyaralást kívánunk!

Boldog Hófordulót Olivérnek!

Üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mesi!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Még mi is itthon nyaralunk, majd csak késöbb megyünk el.
Azért nem tudtam irni , mert szinte nem jutok a géphez. Reggeltől már indul a menet , este pedig az apa foglalja a helyet, igy mire ide kerülnék már álmos vagyok. Azért olvasgatok mindig. :)

Sokat dolgozgatom is, meg aztán ha az idő engedi a gyerekekkel jövünk-megyünk.

Mindenkinek puszi
nadimo
 
 


no csak . Most én maradtam egyedül ?

Meg is értem , hogy ebben a szép időben mindenki a szabadban van. Mi is megyünk , csak gyorsan benéztem.

Aki nyaral annak jó pihenést. :lol:
nadimo
 
 


Hello! Néha én is vagyok, de annyira sűrű a programunk újabban, meg mindennel le vagyok maradva amiatt a pár nap miatt, amit Samu betegen és ezért extra nyűgösen töltött, hogy csak futok magam után. Remélem, szeptemberre utolérem magam! :-)
danann
 
 


Mi is vagyunk. Újabban éjszaka 4 keléssel.
És folyton éhes a lány.

Ja és van már 4 fogunk! Várom a Colgate cég megkeresését....

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Na csajok, hálistennek nem vagytok egy író népség, nem sokat kellett vissza olvasnom.
Egyébként nagyon jól nyaraltunk, de a kisfiunk a pancsolásnál este elkezd sírni.
Többet később, mert mosok, pakolok. :-)

Kép
fridus
 
 


Jó reggelt, na szóval, este, amikor velem a sima kádban fürdött, nem volt semmi. Sőt, úgy pancsolt, mint nyaralás előtt.
Viszont az alvásunk a régi. Komáromban egy este egyhuzamba lehúzott 9 óra alvást, de itthon óránként, 2 óránként fent volt.
Igaz délután nem aludt, mert megismerte a sok játékát. Teljesen fel volt pörögve. A nagyik is meglátogatták, úgy hiányzott nekik...
Egyébként szerintem, nem kell sok, és lábra állunk, már majdnem felhúzza magát... Szerintem, napok, hetek kérdése az egész. :-)
Majd teszek fel képeket, de olyan sok van, most töltöm rá a gépre...

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Írnék én, de nincs kinek!!! :D
Mindenki nyaral, dolgozik, stb....
Többiek jönnek, bekukkolnak, olvasó üzemmódban vannak, hát szórakoztassuk őket mi!!!!

Na szóval megint fogytam egy kilót a diétám alatt.
Tehát 27 napja csinálom és eddig 5 kglement. Tegnap gyüminapom volt és ebédre citromos sört ittam jéghidegen. Elvégre is a citrom is gyümi.... :lol: :oops:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Krisz!

Nagyon Boldog Névnapot kívánunk Dominak!!!!

ja és ha megengeded,előre köszöntenélek Téged is,mert holnap nem bizti,hogy be tudok kukkantani,mert pakolásznom kell....

szóval...
Nagyon Boldog Névnapot kívánunk Neked!! - így előre :lol:

Gratula a fogyáshoz,csak így tovább.... :wink:

Szép napot!

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Jaj Mesi nagyon aranyosak vagytok, köszönjük szépen!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kép

Kép

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép

Kép
fridus
 
 


Jó reggelt, szar éjszakám volt. Fújtam az orromat feszt, és tüsszentek.
Már 4 napja tart, előjött az allergiám...
Ti hogy aludtatok ?

Kép
fridus
 
 


Sziasztok!

Szarul Fridus!

Domi 6x!!!! ébredt fel. Sztem melege volt, mert mind a 6 x evett és ivott is 120 ml-t.
Nekem is kijött az allergiám. Regisztrált allergiás vagyok, mennem kell 1 napot sorban ülni, hogy gyógyszert kaphassak, meg fulladás elleni spray-t.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Én is itt vagyok .

Tegnap óta nagyon fáj a hólyagom, lehet hogy hólyaghurut.
Ha nem múlik holnap eltelik a 3 . nap és mennem kell leadni egy labort.
Iszom a cickafark teát , mert a vesém nem túl jó, ráadásul hajlamos vagyok a homokra és a kövesedésre. :cry: :cry: :cry:

REmélem elmúlik.

Egyébként tegnap adtam magamnak megint egy szabadnapot, csak feküdtem az úszófotelemen a viz tetején és napoztattam a csülkeimet. Ma viszont elkezdtem a nagytakaritást , már 3 szobával megvagyok. Muszáj most csinálnom , mert késöbb már nem lesz időm rá. Mondjuk most pont jó ez a hüvösebb idő erre a tevékenységre...

Puszi mindenkinek. M
nadimo
 
 


Takarítás? Jaj istenem, azt nekem is ma kéne. Meg el kell mennem a gyereknek tápszert vásárolni, és valami kaját is vennék... Tegnapról igaz maradt Milánói, azt esszük ma meg.
Ahhoz képest, hogy fiam csak egyszer aludt napközben, elég jól aludt éjjel, igaz, ha be be verte a kis fejét a rácsokba, felkelt.
Ma úgy ébredtem, hogy nagy koppanásra, felült, csak rosszul mérte be a terepet.
Most meg szaladgál kiabálva, persze a szaladgálást mászásnak hívják. :-)

Kép
fridus
 
 


Nadimo!

Jobbulást Neked és igyál mellette sok-sok alacsony Na tartalmú ásványvizet.
Persze szénsavmenteset!!!

Vigyázz magadra!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: