Új privát üzeneted érkezett!

Próbálkozunk az eltereléssel. De bármit csinálunk, ránknéz, megnézi mit csinálunk és megy tovább, ahova elindult... Valóban nagyon nehéz ez, iszonyat fáradt vagyok, nem vagyok én még ehhez hozzászokva.:(

Nem maradtál le sztem semmiről! :) A munkahelyemre mentem vissza szerződéssel dolgozni heti 2-3 napot, de csak dec. végéig elvileg, egy konkrét munkára mentem. (persze jelenleg úgy néz ki, hogy nem lesz kész a munka, de legkésőbb januárban én szeretném befejezni, nem akarok már menni, mégha anyagilag jól is jön) Egyébként adótanácsadó vagyok.

Kép
makkmarci
 
 


hahó igen leszünk 11en a szülinapra. pásztortarhonya lesz a menü gigi almatortát kap mi rendeset és nemet kell mondani és el kell vinni, kb 500x aztán azt veszed majd észre, hogy nem megy oda. Mi még nem jutottunk el ide.

Kép
nyafi
 
 


Trimi!
Döntöttél a börzével kapcsolatban?

Kép
makkmarci
 
 

 
 

Nyafi!
Nagyon izgi, hogy mindjárt itt a csajszi szülinapja!:)
Az almatortát hogy csináljátok??

Igen, tudom, hogy milliószor rá kell szólni, de ez annyira fárasztó, estére teljesen lemerülök, az eleje negyed ennyire nem viselt meg.

Kép
makkmarci
 
 


Öszintén szólva mennék is meg nem is, szivesen körbenéznék de ugyanakkor a tömeg. Te?

Kép
trimi2003
 
 


Ja meg az utazás odáig, voltam már ott picurral de akkor még a 32 alacsonypadlós volt,

Kép
trimi2003
 
 


Csajszik én is megyek börzére, de a pockot zihher, hogy nem viszem, marad itthon apjával, mert bazi nagy a tömeg és csak unatkozik, meg nem lát semmit, meg üvölt.
almatortát anyósom csinálja, majd elkérem tőle a receptet. De a lényeg, hogy tejmentes.

Kép
nyafi
 
 


Szisztok, nos mi biztos hogy nem megyünk mert anyum dokija nem szolgált jó hirekkel és most nem igazán van kedvem semmire, ugyanis anyumnak mellrákja van, és elég előrehaladott stádium :cry:

Kép
trimi2003
 
 


Trimi!

Nagyon sajnálom! :( Reméljük, azért azzal is lehet valamit csinálni! Nagyon sok ismerősöm gyógyult már meg mellrákból!

Kép
makkmarci
 
 


Nyafi!

Én sajnos csak Marcival tudok menni, mert apa dolgozik, max. el tud vinni minket és értünk tud jönni...
Amúgy én is úgy vagyok vele, hogy van is kedvem menni meg nem is. Kéne, mert Marcinak kéne overál, de ugyanakkor hónap vége van, szóval... :?

Az almatorta receptjét várjuk!!! :)

Kép
makkmarci
 
 


én a multkorin 800ft-ért vettem overállt! asszem megérte.
Trimi nagyon sajnálom!!! :cry:

Kép
nyafi
 
 


Asszem akkor összekaparom magam és kimegyek Marcival! Te mész akkor?

Kép
makkmarci
 
 


Marci sajnálom, hogy nem futottunk össze, ez a béna telcsi, már megint ki van kapcsolva. Asszem kérek másikat. Mit vettél? Én melegítőt 3-at, 4 hosszú ujjú body-t egy brendonos meleg sapit, egy hello kitty-s kesztyűt, (nagyon cicás) :D, 5 játékot, ebből az egyik boltban kb 10000ft és egy műanyag etetőszéket. Az egész volt 5800ft.

Kép
nyafi
 
 


Én is sajnálom, pedig sztem pont egyszerre voltunk, mert amikor irtál, hogy hazaértél, az előtt értem én is haza.

Én is vásárolgattam, de nekem ezt még gyakorolnom kell. Nagyon nem birom ezt az embertömeget, emiatt nem megyek oda válogatni, mert iszonyat itt is milyen emberek voltak, fellökik a másikat, hogyha valamit észrevesznek. Örültem, hogy nem vittem Marcit. Jól vásároltál akkor.
Nem kaptam Marcira egybe overált, csak olyan siruha szerűt, ami kantáros gatya meg kabát, de ez nem használt volt, hanem vadi új, 4500 Ft volt, de teljesen vizálló és jó meleg. Meg vettem még egy bélelt kordnacit is, ez is kantáros, ez is új és nem használt, ez 2400Ft volt. Szóval nem vásároltam olcsón, de jó dolgokat vettem. Meg vettem 100db-os gazdaságos pelust 2700Ft-ért. Kiderült, hogy ugyanaz, mint a Tescos, és mi azt használjuk. Szóval a Tesco is ezt árulja, csak más csomagolásban és drágábban.
Mást nem vettem. Majd edzem magam az áprilisira. Igazából más most nem is kell Marcinak. Az overál volt a lényeg.

Kép
makkmarci
 
 


Jaj, azt nem is mondtam, hogy Marci tegnap felállt. Persze nem igazán sikerült neki a dolog, egyből el is esett, jól be is ütötte a kobakját, jó nagy sirás is volt, mert már este volt és fáradt is volt. De ma megint bőszen gyakorolta. Még nem teljesen jött rá az izére, de nagyon küzd!:)

Kép
makkmarci
 
 


Sziasztok!

Trimi! Sajnálom, ami anyuddal van! :? De vannak nagyon bíztató példák, volt főnöknőm is megküzdött vele, de minden erejével a gyógyulásra koncentrált, és sikerült győznie! Hajrá Anyudnak is! Nagyon sok energiát és kitartást kívánok! Szurkolok nagyon!

Lányok! Nagyon ügyesen börzéztetek! :) Mi ismét lerobbanva, úgyhogy nem tudom, hogyan lesz így karis bevásárlás, intézkedés, meg csibének valami csizmaféle.
Otthon mi van a gyerkőcök lábán? Mi vettünk mamuszt, de miután 2-t is vissza kellett vinni, most szandiban gondolkodunk. Bár az még nem járó babáknál nem játszik.... :roll:

Marcinak gratula a felálláshoz! Nemsokára szaladhatsz utána! :lol:

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Abigélnek

Kép

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Köszönjük a biztatást, remélem bizom benne hogy meggyógyul!!!

Kép
trimi2003
 
 


köszi Teki! Mi itthon egy tescos kiscipőben vagyunk, aminek anyag a talpa, belül frottír, és tépőzáras!

Kép
nyafi
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT ABIGÉLNEK!!!! :)

Megvolt a buli?

Nálunk itthon még nincs semmi Marci lábán, de azt mondják az orthopéd orvosok, hogy az éppen járni kezdő babáknak a mezitlábazás a legjobb...

Kép
makkmarci
 
 


Boldog szülinapot Abigél!!! Nekem is tegnap volt a szülinapom :D

Kép
trimi2003
 
 


boldogat neked is trimi! mit kaptál?

Kép
nyafi
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
nyafi
 
 


Teki asszem látható a cipő és 1300ft volt a tescoban és van még nagyobb méret is.

Kép
nyafi
 
 


Egy új szemüveget, úgy hogy most már végre látok rendesen :D

Kép
trimi2003
 
 


Sziasztok!

Ma reggel megkaptuk a pneumo elleni oltás első részét. Volt nagy sírás...
Remélem, mindenki jól van, már csak pár nap és itt a Mikulás! :)

Puszi mindenkinek!

Kép
makkmarci
 
 


Sziasztok mi is ma kaptuk, de mi nem sírtunk egyáltalán már megint, kaptunk is érte egy pillangís matricát amit meg is kostoltunk :D . Amúgy 76 centik és 9620 grammosak vagyunk.

Kép
trimi2003
 
 


Jó kis húsban van Enikő! :) Marcinál most nem mértek centit (utoljára 79 centi volt, október 30-án, azóta tuti nőtt), viszont a súlyát neki is mérték, 8540 gramm.

Még mindig leginkább tejcsit eszik Enikő vagy már főzelékeztek Ti is?

Kép
makkmarci
 
 


Teljesen vegyesen étkezünk, tk. már rendesen 5-ször eszik csak közbe mindig tejcsizik is egy kicsit, főleg este. Akkor ti már a 80 méretet is növitek ki :D Néztem a képeket Marci egyre aranyosabb nagyon édes mosolya van föleg a kis foggal.

Kép
trimi2003
 
 


Hát igen, már inkább 86-os ruhákat veszünk, illetve azokat is hordjuk, mert pl. a 80-as kantáros naciknak rövid a lábszára... :(
Köszönjük a bókot, valóban, Marci nagyon nagy csibész már, és egyáltalán nem babás, már teljesen pasis. :) Persze, abszolút nem vagyok elfogult! :)
Mi viszont régen láttunk képet Enikőről!!!

Kép
makkmarci
 
 


Teszek fel pár képet:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép [/img]

Kép
makkmarci
 
 


jajj de kis cukorborsó! Nekem a 3. kép a kedvenc!
Teszek én is! Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
nyafi
 
 


áááááááááááá nem ezt akartam!

Kép
nyafi
 
 


Micsoda nagylány!

Kép
trimi2003
 
 


Boldog Mikit utólagis mindenkinek!!! :)

Kép
makkmarci
 
 


Sziasztok!

Érdeklődöm, tud-e valaki jó orvost Zuglóban ajánlani. Nem kell, hogy legyen magánrendelése, de lfontos türelmes és megbízható, ill."arany keze" legyen.


köszi kispatak[/quote]
--------------------------------------------------------------------------------
Gina
Vendég
 


Mecsér doki a toppon van én nála szültem, az Sztk-ban főorvos, az uzsokiban vannak a szülései.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Kicsit ismét eltűntem, megint kórházaztunk, aztán meg párom szülinapját próbáltam szervezni ezerrel, ami a kórház miatt nem volt egyszerű, bár most 3 nappal megúsztuk.
Asztmás a csibém, van állandó gyógyszerünk, gondozásba vettek. Valahol számítottunk rá, mert párom is asztmás, és az allergiás megbetegedések is elég halmozottak a családunkban. De nem gondoltam, hogy ilyen korán kijön.

Köszönöm a cipős tippeket!
Makkmarci! Tudom, hogy mezítláb a legjobb, de nálunk nagyon hideg a padló, úgyhogy muszáj a cipő.
Jaj, de helyes ez a Marci „baba”! Tényleg nagyon fiús lett! :)

Nyafi! Mennyire tartós ez a Tescos cipellő? Mióta használjátok? Közben vettünk egyet, de lehet, hogy a következő méretnél bepróbálkoznánk egy ilyesmivel.
Nagyon helyesek a szülinapos fotók! És a torta is szuperül néz ki! :)

Trimi! Anyud hogy van? Milyen nagylány Enikő is! Kérünk képeket! :)

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Nagyon tartós, mosni is lehet, belül frottír, melegen tartja, kívül csúszásgátlós anyag van rajta...
Hogy jött ki, hogy asztmás? Meddig voltatok vele korházban? Nagyon sajnálom

Kép
nyafi
 
 


Anyum , túl van a mell műtéten, fizikailag egész jól van, lelkileg is egész jó, nagyon bátran viselkedik, én nem biztos hogy ilyen "könnyen" viselném hogy elveszítettem az egyik mellem, de az is lehet hogy a szopi miatt fájdalmasabb a gondolat. Ő jól van a kemoterápiát januárba kezdi úgy hogy ünnepekre itthon lesz :D , nem kell egyedül a korházba lennie.
Enikőről hamarosan teszek fel képet :D , már nagylány olyn szépen jár a bútorokba kapaszkodva és egyre gyakrabban engedi el őket pár másodpercig áll majd gyorsan újra megkapaszkodik. Ja most meg ha egy ici pici zenét hall rögtön táncol fejét kezét popiát rögtön rázza annyira édes. :D

Kép
trimi2003
 
 


Sziasztok!

Idén ma dolgoztam utoljára, igy remélhetőleg gyakrabban tudok jönni, bár most ezerrel készülni szeretnék az ünnepekre.

Dolli! Vigyázzatok magatokra! Reméljük Gézu már jobban lesz a gyógyszerekkel. Az én unokatesóm is asztmás volt, a fél gyerekkorát a Szabadsághegyen töltötte szanatóriumban, de felnőtt korára kinőtte a dolgot.
Reméljük Gézu is kinövi!!

Trimi! Nagyon szoritunk anyudnak!!!! Biztos minden rendben lesz, hiszen Ti is mellette álltok és ez nagyon sok erőt ad.

Marci is belehúzott a dolgokba, ha elfelejtkezik magáról, akkor mászik, de elsődleges közlekedés a kúszás még mindig, de azt annyira gyorsan műveli, hogy alig lehet utolérni. :) Viszont mindenhol feláll és előfordult már, hogy egy pár lépést arrébb is ment a távirányitóért az ágyba kapaszkodva, de inkább a felállást gyakorolgatja még. Nagyon cuki!
Ja, és Ő is rázza a seggét minden zenére. :)
Viszont még mindig csak 1 foga van, ami már nagy, igy annyira cuki, amikor mosolyog.:)
Elszakadt a borostyánláncunk, de irtam a borostyanlanc.hu-ra, ahonnan vettük és tök rendesek voltak, ma visszaküldtem és kicserélik. Ritkán tapasztalni ilyet, mert a számlát nem találtam meg, de ez náluk nem gond.

Ti készültök a karácsonyra? Mit kapnak a srácok? Mi lesz a menü?

Kép
makkmarci
 
 


Timi! sok kitartást, erőt anyukádnak!
Kari menü: húsleves, halászlé
sült csirkecomb, gesztenyés-aszalt szilvás csirkemell, sült hal, majonézes krumpli, hagymás krumpli, mazsolás rízs, krumplipüré zserbo bejgli...

Kép
nyafi
 
 


Jézus Nyafi!
Ezt mind egyedül csinálod meg??? Megenni sem tudnánk ennyit, pedig nincs rossz étvágyunk! Vagy nálatok lesz a karácsonyi családi vacsora??

Kép
makkmarci
 
 


Nálunk szokott lenni, nem egyedül, hanem anyóssal. Ez mondjuk a három napra van. Én csinálom a levest és a húst, anyós a köretet és a zserbot. A bejglit sztem vesszük.

Kép
nyafi
 
 


Ime pár kép,most csináltam őket :D : Kép Kép

Kép
trimi2003
 
 


Kép Ez lemaradt.

Kép
trimi2003
 
 


húúú micsoda kispofa ez az Enci!!!

Kép
nyafi
 
 


Trimi!

Nagyon cuki Enikő!! És már mennyi hajatok van! :)

Képzeljétek, mi két napja nem birunk Marcival. Mindenhol feláll már, ahogy eddig is, de 2 napja nem hajlandó visszamenni négykézlábba, hanem iszonyat módon sirni kezd. Akkor meg már ha akarna sem tudna visszaereszkedni, mert a nagy sirástól remeg keze-lába. Nem tudom mit csináljunk vele. Félni kezdett valamitől, vagy miért csinálhatja ezt. És ha segitek neki négykézlábra ereszkedni, akkor megszokja, hogy segitünk??? Nem tudom mi a megoldás...Teljesen tanácstalan vagyok, mert Marci egyáltalán nem hisztis fajta, nem tudom mitől jött ez rá, meg hogy egyáltalán hiszti-e vagy van tényleg valami oka...

Van valami ötletetek vagy tanácsotok?

Kép
makkmarci
 
 


Enikő úgy tanult meg hogy mindig valami érdekes játékért hajolt le. Enikő huncutsága meg hogy az etetőszékbe is feláll szivem ugrik ki amikor látom elég egy pillanat és megvan a baj.

Kép
trimi2003
 
 


Az a poén, hogy Marci is tudja, ha akarja. Azt figyeltem meg, hogy ha nem figyel oda, akkor meg tudja csinálni, meg akkor is, ha az a valami, aminél felállt, nem túl magas, persze hozzá képest, akkor simán megy neki, de valamiért félni kezd, ha ha koncentrál...
Most azt csináljuk, hogy nem vesszük el onnan egyből, hanem mutogatjuk neki, hogy hogy kell onnan lejönni, hátha...

Kép
makkmarci
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: