Új privát üzeneted érkezett!

Szia Hexina !

Írtam privit .

Üdv: Melinda
s.melinda
 
 


Megvolt az UH! :)
És minden rendben, igaz a felét nem értem, amit a papírra írtak....
Ami viszont a lényeg, hogy már 18mm és kimutatható a szívhang!
Borzasztóan örültem neki!
És ha minden igaz akkor 6+2 hetes :)
gica26
 
 


Sziasztok!

Gica, gratula a pocaklakóhoz! :)

Pocilo, finike, rég nem hallottam felőletek! Mizu?

Képzeljétek ma megmondtam a munkahelyemen... Háát azt a döbbenetet! Persze nagyon megérte, néhány meglepett fejet látni, és mondhatom meg is könnyebbültem. Annyira boldog vagyok (voltam az elejétől kezdve, hogy szívem szerint kikiabáltam volna a világba a jó hírt!)
Közben voltam vérvételen is, sajna az eredményét még nem tudom. (Erzsike, a kis ápolónő elég katonás stílust képvisel, de azért alapjában véve nagyon aranyos.) Sőt van már kiskönyvem is, voltam a védőnéninél!
Hát nagyjából ennyi történt velem mostanság, 23-án megyek dokihoz, kíváncsi vagyok mennyit nőtt, fejlődött maszatkám! :)

Üdv mindenkinek!
Hexina

KépKép
hexina
 
 

 
 

sziasztok!

Gica! örülök, hogy minden rendben volt az uh.

Hexina! Munkahelyeden ennyire nem számítottak rá, hogy babát szeretnél?
a másik fórumon szoktak inkább irogatni a többiek. /ez alatt van pár sorral/ Igazából mindannyian a babásokhoz tartoznánk, de vhogy ott ragadtunk a kórházoson. :oops: :roll:
Erzsike határozott , de nagyon kedves. Biztos minden rendben lesz a vérvétellel is. Kiküldik majd? vagy ha mész legközelebb a dokidhoz akkor majd ő adja oda Neked?

jó éjt Edina

Kép
Kép
sidney
 
 


Sziasztok!

10hetes terhes vagyok, és területileg a DélPestibe tartozom. Viszont senkit nem ismerek ott. Tudtok nekem aranyos, kedves doktor bácsit ajánlani?????? Elérhetőséggel együtt??????

Nagyon szépen megköszönöm előre is:
Orsi
zanyiro
 
 


Szia Zanyiro!

Mindenki tudja a sajátját javasolni :wink:
Csak csupa jó dokik dolgoznak a dél-pestiben, szóval nem tudsz melléfogni.
Minden"féléből" van: fiatal, idősebb, kérdezős, lényegreszorítkozós, stb.

Az én dokim dr. Jávorkai Imre. Rendel a kh-ban, és Erzsébeten van magánrendelése is.
Tel.száma: 06-20/923-0746

Szia: Eszti

Ui.: Ja, és gratula a babókához :D

Kép Kép
fricky
 
 


Szia Orsi! Szerintem ne dokit válassz a Délpestibe hanem szülésznőt! A dokit vagy elérik vagy nem! :( Tapasztalatból mondom! 2006.12.08-án szültem ott! Ha nem lett volna szülésznőm hát nemis tudom mi lett volna velem! :cry:
alda
 
 


Köszönöm szépen a segítséget. Én is tudom, hogy egy jó szülésznő aranyat ér. Csak nekem olyan furi, hog yesetleg a mostani dokimhoz járok terhesgondozásra, és egy vadigennél szülök. Jajj, annyira tanácstalan vagyok.n Igazából a saját dokimmal megvagyok elégedve, bár épphogy csak beesett a szülésemre.
Köszi lányok még egyszer, töröm a fejem még erősen, mitévő legyek :(
zanyiro
 
 


Szia Orsi

Írtam privit, remélem meg kaptad!

Szami

height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" />
szamikám
 
 


Sziasztok!

A JFK a körzetes kórházam, de sajna nem ismerem sem a kórházat, sem az orvosokat. Olvastalak benneteket és nagyon jó benyomásom alakult ki a helyről, most szeretnék gy kis segítséget kérni: meg tudná adni valaki Csütörtöki ill. Hartman doktorok elérhetőségeit? Rendelnek privát is? Ha igen, hol? Előre is köszönöm: Nóri
nóricsku
 
 


Szia Nóri,

Írtam privit!

Szami

height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" />
szamikám
 
 


Szia Szami!

Nagyon köszönöm a gyors segítséget!

Nóri
nóricsku
 
 


Nóri,

Szami Hartman doktor elérhetőségét küldte el?

Judit

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Szia Judit!

Igen. Te kihez jársz?

Köszi: Nóri
nóricsku
 
 


Szia Nóri,

Én is hozzá.

Judit

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok!

Én Csütörtöki doktorra váltottam a régi dokimat, nagyon gyorsan lezajlott az első találkánk, ráadásul 5 percre lakom a rendelőjétől, úgyhogy eddig minden pozítiv, remélem így is marad, s nem bánom meg a cserét :D
zanyiro
 
 


Sziasztok!

Zanyiro! sztem nem bánod meg, bár én nem Nála szültem, de tudom, hogy nagyon jó doki.
Régi dokid is ebben a kórházban van?

Edina

Kép
Kép
sidney
 
 


Szia Edina!

Köszi a biztatást, nekem is nagyon szimpi volt elsőre, meg úgyis szeretnék majd szülésznőt is, mert nem lesz egyszerű menet a szülésem:)))))))))))))
Amúgy a Sschöpfiben szültem volna:))

Orsi
zanyiro
 
 


Sziasztok!

Megkaptam közben Hartman doktor elérhetőségét,azt szeretném még kérdezni, hogy jár-e valaki az erzsébeti megánrendelésére és ha igen az merre található és mikor rendel.
A kórházi rendelése is érdekelne.
Mindent köszönök:Nóri
nóricsku
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek el!!!
Akihez eddig jártam doki, igzai Pál-fordulást vett hogy megtudta megtartom a babát ! :) (Nem értem mire gondolhatott)
Kérdeztem hogy ő is vezet-e szülést stb, és még az is kiderült hogy a JF-ben "rendel" pontosabban oda tartozik.
Esetleg vki nem ismeri (fel) Fejérvári Szabolcsot? Idősebb szemüveges őszes doki, és kicsit görnyedten megy, meg talán biceg is. Első pillanatra mogorva, de valójában nem!
És nem tartozik a szószártyárok közé, de ha kérdezek tőle mindent elmond akár 5szörre is...
Ismerős vkinek?
gica26
 
 


Szia Nóri,

Írtam privit

Szami

height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" />
szamikám
 
 


Sziasztok!

Segítséget kérnék! Tudna valaki infot adni Csütörtöki dokiról?
Most 16 hetes terhes vagyok, igaz van még időm keresni, de nem szeretném sokáig húzni. Sajna váltanom kell orvost mert a Schöpfibe nagyon sok lenne :(

Előre is köszönöm! :lol:

Andi
reácska
 
 


Sziasztok!

Szamikám, kárpijudit!

Ma voltam Hartman doktorbácsinál, tüneményes ember, azonnal megszerettem. Kisbabánk lesz! Testvérkéje születik a mi pici fiunknak. Őt Bencének hívják és nemsokára 4 éves lesz. Nagyon boldogok vagyunk. Köszönöm, hogy segítettetek rátalálnom erre az aranyos doktor úrra. Puszi: Nóri
nóricsku
 
 


Szia Nóri!

Olyan kedvesen írtál, hogy teljesen meghatodtam. Nagyon örülök, hogy tetszet a doktorbácsi. Szívből gratulálok a babucuhoz!


Szami

height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" />
szamikám
 
 


Szia reácska

Nekem ő a dokim én most a 33. hétben vagyok. Nagyon meg vagyok vele elégedve.
Ja és csak jókat hallottam róla.
Ha bármi kérdésed van privit is írhatsz

Kép
boki
 
 


Szia boki !

Írtan neked privit :)
reácska
 
 


Szia reácska
Még nem kaptam meg a privit, remélem megkapom, ha nem, akkor írj még egyszer légyszíves.
Köszi
boki
 
 


Nóri,

Örülök, hogy tetszett. A végére még jobban fog :D

Judit

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Szia boki!

Lehet hogy én voltam a béna , hogy nem kaptad meg sőőőőt tuti :lol:

Ide írok az a tuti !

Azt kérdeztem, hogy van-e a dokinak magánrendelője és ha van akkor hol és mikor van? És esetleg egy tel. számot ha megadnál ahol el tudnám érni az nagy segítség lenne :!: :D

Köszi

Andi
reácska
 
 


Kedves boki!

Nagyon szépen köszönöm :!: :!: :!: :lol:
Élni fogok vele :!:


Andi
reácska
 
 


Szia Alda,

én is a Jahn-ban fogok szülni, igaz csak novemberben. Lenne néhány kérdésem:
-Tudsz nekem abban segíteni, hogy kit válasszak szűlésznőnek? Egyáltalán lehet választani, vagy ahogy esik, úgy puffan? Mikor kell elkezdeni ezzel foglalkozni?
- lehet kérni magánszobát?
- igaz, hogy ebben a kórházban van kád a vajúdáshoz?

Köszi előre is,

szilvi
szisz77
 
 


Szia Szilvi!

Igen lehet szülésznőt választani. Szerintem mind nagyon aranyos. Én véletlenül kerültem a Bálintné Pál Ágneshez, de ha még egyszer szülnék Őt választanám. A gyerekágyra is lejőtt minket meglátogatni. Biztos más is fog szülésznőt ajánlani, de ha eldöntőd, hogy szeretnél és kit akkor már nyugodtan beszélhetsz vele.
Van egyágyas szoba és lehet kérni, hogy te ott szeretnél lenni a gyerekágyon. Én is ott voltam és nagyon jó volt.
Most már van kád a szülőszobán. Én tavaly Júliusban szültem akkor még nem volt.
Ha még szeretnél vmit tudni csak írj.

Szami

height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" />
szamikám
 
 


Én kétt lányomat szültem a Janh-ban. És kétt babám vesztetem el a mostanság. Az én orvosom Séra Péter volz. De csak volt nem megyek hozzá még egyszer. Mert aki azt mondja azért halt meg kétt babám mert pechem volt, számomra nem orvos.Ki derült csak egy vérvétel kelet volna.Mert a sárgatest hormont nem termeli a szervezetem.És ez táplálná a bebyt amig nincs köldök zsinor. És ezt egy 5 gyermekes anyuka mondta és be jött. Ha az orvosra bizóm magam a harmadik terheségem is ell megy.Pedig nagyon szeretnék egy babát. De ez nem érdekel csak engem.Ne ragadjatok le egy dokinál ha bizonytalanok vagytok.És ha baj van ne hadjátok hogy azt mondják,ez előfordul, peched van.Ha nem halgatok a Sérára most 9 hetes várandos, boldog kismama vagyok. Bocsi ha fárasztottalak, de el vagyok keseredve. Sziasztok. Kati. :( :cry: :cry:

Kati
kett
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik megfordultak a dolgok, a babásak írnak a sima topicba a pocakosok meg a babásba :lol: :lol: :lol: :wink: .
Minden kedves pocakost üdvözlök.

Úgy általánosan írnék mert szerintem mindenkit érint a dolog.

Úgy látom sikerült a legjobb dokikat kifogni :) . Hartmann doki egy főnyeremény, a Csütörtökiről nem is beszélve.
Szülésznőt egyik szempontból érdemes másik szempontból nem érdemes fogadni szerintem. Ebben a kórházban imkább a szülésznő az aki a szülést teljes egészében levezeti és ha van valami gond akkor avatkozik közbe az orvos. Ez akkor van így ha nincs választott orvosotok, ha van akkor természetesen ő vezeti le. Mindegyik szülésznő nagyon kedves és szakmailag igen felkészült így nem nagyon tudtok mellé fogni, tehát ha nem tudtok arra áldozni, hogy fogadjatok egyet akkor is nagyon jó kezekben lesztek. Persze ugyanez igaz az ügyeletes orvosra is mert mind nagyon profi.

Bármilyen kérdésetek van csak nyugodtan bombázzatok minket mert tényleg jó nekünk is segíteni.

Szandra

szandrakiss
 
 


Üdv Mindenkinek! Új pocakos vagyok második babámmal. Örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot és benneteket. Nagyon megijedtem, amikor utánanéztem és csepeli lakos révén a Jáhn Ferenc Kórházba tartozom. Első babámat a Schöpf-Mérei-ben szültem, de már csepeli lettem és egyébként is nagyon drága.

Kedves Szamikám!
Úgy olvasom, te nagyon otthon vagy a dokik elérhetőségeiben, a segítségedet szeretném kérni. Az olvasottak alapján szívesen megismerném Hartman doktort. Neki vagy rendelése (nem magán)? Tudsz nekem esetleg elérhetőséget adni? Előre is nagyon szépen köszönöm.
bnemonika
 
 


Kedves Bnemonika!

A Hartman Doktorhoz a kórházba lehet menni, a magánrendelésén kivül. Én végig a kórházba jártam hozzá. Elérhetőségeit meg írom Neked privibe. Ha még szeretnél tudni vmit csak kérdezz nyugottan.

Szami

height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" />
szamikám
 
 


Kedves Szami!

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszodat és a segítségedet, és még zargatnálak néhány kérdéssel priviben.
Köszi szépen.

Mónika
bnemonika
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kedves Szami!

Megkaptad a privimet?

Mónika

Kép
Kép
bnemonika
 
 


Mónika!

Nem kaptam meg a privit!
Átküldenéd még egyszer!

Szami

height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" />
szamikám
 
 


Kedves Szami!

Bocsi, rosszul csináltam. Elküldtem mégegyszer.

Köszi
Mónika

Kép
Kép
bnemonika
 
 


Sziasztok!

Jahn-Ferencben szültem én is tavaly juniusban.Az én orvosom Dr Szinte András.Nagyon jó doki én nagyon megvoltam vele elégedve.
Nagyon figyelmes és segitökész volt,de minden orvos más.
Ha nekem lesz még egy babám tuti hogy nála fogok szülni.
Elég sok mindent hallottam bent a korházban :(
Kedves Móni:Gratulálok a babádhoz.

Sziasztok!

Móni
g.zsoltné
 
 


Szia ALda,

köszi az infókat! Ma voltam különben vérvételen és így először ebben a kórházban. Egy tündéri ápolónővel találkoztam, így egy kicsit megnyugodtam. Ő szerinte az összes szülésznő profi, dehát gondolom egy kicsit elfogult.

Mégegyszer köszi!

szilvi
szisz77
 
 


Kedves Szami!

Köszönöm a válaszodat, felkeresem Hartman doktort.

Mikor érdemes orvoshoz menni? Úgy emlékszem, hogy a 8. hét előtt nem igen.

Mónika

Kép
Kép
bnemonika
 
 


Sziasztok!

Senki sem tudja, mikor érdemes orvoshoz menni? Én már nem igen emlékszem.
És az anyagiakról mik a tapasztalataitok? Mennyit illik mostanság adni?

Segítsetek, légyszi.

Kép
Kép
bnemonika
 
 


Mónika!

Én miután a teszt kimutatta, hogy babát várok, felhívtam az orvosom és már következő héten elmentem hozzá. Ekkor kb.5-6 hetes terhes voltam. Szerintem már nyugottan elmehetsz, nem kell tovább várni!

Üdv Szami

height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" />
szamikám
 
 


Felhívtam a kórházat, hogy megkérdezzem a Hartman doktor rendelési idejét, és azt mondták, hogy minden nap 8-13-ig bent van, nincs külön rendelési ideje. Renátóval az Sztk-ba jártunk a dokimhoz, és most egy kicsit értetlen vagyok, csak úgy besétálhatok a kórházba, hogy kop-kop én terhes vagyok, tessék engem megvizsgálni?

Kép
Kép
bnemonika
 
 


Sziasztok!

Móni! sztem a betegfelvételin jelentkezzél azért be. :D Én mindig a kórházba jártam /nem Hartmann dr-hoz/. Aztán a 7-ken vagy a nyolcadikon keresed a dokit. Én 6. héten mentem a másodikkal.
Jól vagy? rosszullétek nincsenek?

Edina

Kép
Kép
sidney
 
 


Mónika!

A kórházat ha hívod kérd a Hartman doktort vagy hívd fel a mobilján és beszéld meg vele, hogy mikor tudsz bemenni hozzá, nehogy ép akkor legyen műtőbe.


Szami

height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" />
szamikám
 
 


Köszönöm szépen Nektek a válaszokat, nem sokára bemegyek, még várok egy kicsit, talán egy hetet. Rosszulléteim nincsenek, pedig számítok rá, Renátóval voltak, most semmi. Szerencsére, annyira azért nem hiányzik :lol:

Kép
Kép
bnemonika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: