Új privát üzeneted érkezett!

jóvanna, asszem a második képen megvan.... talán... hátul középtájt?
Vendég
 


Gabi:

Dóri nem ebbe a suliba jár!

Tücsi:

A második képen nincs rajta Fanni.

Kép

Kép
novum
 
 


Timi, megnyugodtam, mert a 2. képen nem találtam a lányod. Igen, itt már látszik a potenciál az úriemberben - na már nem abban az értelemben, ahogy ezt a szót Mancs alkalmazná, szkjúzmi :wink: - de nem térhetnének vissza egymásra olyan 5 év múlva?

Kép Kép
coolasa
 
 

 
 

Tücsi:

Jellemzés:

Te vagy a 3-as,párod a születési száma a 11-es mesterszám,de most 2-nek néztem meg.

Kölcsönösen előnyös ez a párositás mindkettőtöknek.Te a kitartást a párod a derüs hangulatot tanuljátok meg egymástól.Ez a derüs hangulat jó hatással van a párod érzékeny,labilis hangulatára.A te aktivitásod, pezsditőleg hat a párodra.Ebben a kapcsolatban a párod szerepe a kivizelezés a tiéd a kitartás és a konfliktusok elsimitása.Te társaság kedvelő és népszerű személyiség vagy.Fontos ,hogy a párod ne legyen rád féltékeny,ne akarjon visszatartani a társasági szerepléstől.Fontos,hogy toleráljátok egymás eltérő alaptermészetét.A vezetést és a döntéshozatl neked kell magadra vállalnod.A párodnak ügyelni kell,hogy a megkezdett dolgok ne maradjanak félbe.
Ennyi.

Kép

Kép
novum
 
 


Ugye a második képen a hosszú sötéthajú vigyorgót fiú nézitek?

Kép

Kép
novum
 
 


Timi, igen, a kitaposott farmerú, kettővel a szőke nőci alatt, nem?

Kép Kép
coolasa
 
 


És ki az a Dóri? Próbáltok itt megzavarni a sok szereplővel... de engem aztán nem lehet. Pontosan tudom, hogy engem Bélának hívnak, kislányom pedig Nudli.

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool.

Igen!

Kép

Kép
novum
 
 


Köszi Novum, ezt még rágnom kell kicsit. :shock:
Mi az hogy mesterszám, és milyen könyv ez?
Vendég
 


Sziasztok!
Novum én inkább nem ötletelek, mert itt remek ötletek hangzotak el nekem meg csak az elcsépelt plüssállat jutott eszembe :oops: Egyébként az első képen a srácot rögtön kiszúrtam, de a tanitónénivel voltak problémáim :D Lehet jó dumája van az ürgének?! Ha belegondolok, Fanni korában én is az ilyen hajú fiúkat szerettem,...no meg a Queen gitárosát :lol:
Ha nagyon nem tudsz mit kezdeni az időddel akkor légyszi böngészd ki a 1975.01.20. és 1974.06.05 mit mutat :?:

Gabus, mi az a snecizik vagy mi fene amit a parton csinálsz forró kisnadrágban?

Tücsi, hiányoltalak benneteket :cry: Görgő súlya miatt ne izgulj, mert ebben a korban csak az a lényeg, hogy ne veszítsen a súlyából, hízni nem feltétlenül kell! Éhenhalni tuti nem fog! Párom mondaná, nem hülye csak kicsi! Szóval take it easy!

Hogy én milyen könnyen vettem,...Szonja ma rém nyűgös volt a Ringatón. Először volt, hogy sokat sírt ott meg dobálta magát. Forró volt! Már teljesen azt hittem, hogy lázas,...aztán a végén kaptam észbe, hogy csak melege van. Gyors vetkőzés és minden okés volt. Csakhogy 5 perc múlva a foglalkozásnak vége volt és lehetett újra öltözni :?

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


de akkor hpl van az első képen? de béna vagyok :oops: :P
Vendég
 


visszaolvastam, és megtaláltam Coolasa iránymutatása alapján. Na tuti magamtól nem ismertem volna fel :lol:
Vendég
 


Tücsi:

Azért nem kell tutira venni amit irtam!Ez csak olyan játék féle.
A könyv:Székelyhii Ágnes:Számmisztika

Natasa:

Oké megnézem,de felkelt Szilvi,igy ez egy kicsit későbbre tolódik.

Kép

Kép
novum
 
 


Coolasa,
PB-t kivégezted? Nem lenyúlni a dumámat, hogy nem térhetnénk-e vissza egymásra olyan 5 év múlva... :lol: :lol: :lol: Pár évvel ezelőtt (még Mbá előtt) tudatosult bennem, hogy igen, már az én korosztályomtól jóval fiatalabb eresztésben is vannak NAGYON JÓ pasik :shock: Na ilyenkor mindig ezt mondtam magamban, vagy a kollegáim előtt :lol: :lol: :lol: Ha idegesíteni és heccelni akarnálak mesélnék még, de nem teszem :twisted:
Natasa,
sneci: kis halak (szélhajtó küsz pl.) , amiket rajban látsz úszni természetes vizekben. Snecizik: ezekre a kis halakra hajt, pecabottal akarja őket kifogni.

Tücsi,
de jó az új vonalzós Görgő-kép!!!! Mint egy csábos pasi. :wink:

Kép
mancs
 
 


Megatánc rajongóknak: mától péntek esténként lesz!!!

Kép
mancs
 
 


Hihi, mert a Szombat esti lázzal nem birták a tempót :twisted: De legalább nézhetem mind a kettőt, mert szeretem,...bár a mostaniakat alig láttam,...valami mindig közbejött :(
Mancs, köszi a snecizés-t :wink: Így már értem! imádnék horgászni menni csak senki sem akart eddig még elvinni pedig ígérem befognám a szám :lol:

Szonjával kiteregettünk /ma tallátunk egy jó kis harisnyaboltot :wink: Tudi sapeszokkal is Ilba! Így vettünk párat,....harisnyát./ Meg megnéztünk vagy 4 könyvet, szép lassan mesélve meg énekelgetve, de ahogy látom kezében az 5. :shock:

N

Kép Kép
natasa1975
 
 


Na helló!

Natasa
méghogy forró nadrág! Az egy teljesen hétköznapi tornanadrág. :wink:

"Sneci, sneci, a pici csalihal,
a nagy hal elől néha elinal.
Sneci, sneci, a pici csalihal,
a vízben él...
... vagy hal."

Ez valami gyerekénekes dala volt régen.

Megjártuk a dokit, csak a helyettese volt, de ő is nagyon aranyos. Aranyosan megállapította, hogy rém rondán köhög, nagyon hurutos, legyünk résen, nehogy tüdőgyuszi legyen a vége. Továbbra is köptető, és ha lázas lesz, akkor antibaci. Hát ennyi.

Ha szimatom nem csal, pelenkacsere lesz.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


És képzeljétek, megivott 1 deci kamillateát, ráadásul majdnem végig ő fogta a poharat. :shock: (Merthogy a vizen kívül semmit nem iszik amúgy.)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi:

Nálunk is pelenka csere lesz! :D

Natasa:

Jellemzés:

Akkor lehet ez a kapcsolat sikeres,ha Te képes vagy háttérbrn maradni és engedni,hogy a párod szervezze meg közös életeteket.Természetesen a kivitelezésben szükség van rád!.Nagyon fontos,hogy megadjátok egymásnak azt amire a másik vágyik.A párod kötetlenségre ,te érzelmi stabilitásra és arra,hogy gondoskodhass valakiről.A párod szeret utazni,tárgyalni,tanulni.Ettől népszerübb lehet,de te ne legyél rá féltékeny.Visszafognod nem szabad,mert elveszitheted.Mindenképpen szabadságot kell biztositanod a párodnak.Az okozhat gondot,hate hangulati hullámvölgybe kerülsz és nem elégszel meg a párod nyújtotta gondoskodással és a szakitás mellett döntesz.A párod úgy tudja ezt kivédeni,ha minél többet foglalkozik a te sérült lelkeddel.Ennyi.

Legalább annyit irjatok,hogy ezek a jellemzések hasonlitanak tátok?

Tücsi:
A 11-es mesterszám aktiv,férfias,kiáradó.Törekszik a függetlenségre,a szabadságra minden sikon.Életelve:a "merni mást gondolni"Nehezen jön ki embertársaivalNagyon fontos neki a megfelelő családi háttér,mert csak igy van esélye a sikerre.

Kép

Kép
novum
 
 


A tiszta pelenka jótékony hatása:
Kép

Addig elvonulok szilvásgombócot falni. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Banyek, már megint iszonyúan horkol. :( :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hahó!

Később jövök még, de addig is Timi, ha Szilvi kisegít megint a házimunkában :lol: megnéznéd ezeket is?
1976.04.06. és 1975.06.21.
Köszike! :D

:?: Na mit vettem ma Beninek??? :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Novum, azon kívül, hogy a jellemzésben megtalálhatók a hullámvölgy, elhagy, sérült lélek,...noha maga az elemzés nem több pár mondatnál,...Nos, ezen kívül egész találó! Az az a párom tényleg szeret tanulni, tárgyalni meg hasonlók. És én tényleg elég tyókanyó vagyok. És tényleg az szokott lenni gond, hogy nem "lelkizik" velem eleget :roll: Egy dolog tuti, hogy nem vagyok rá féltékeny. Mert, pont ezt a tulajdonságát szeretem benne. OK, a laptopjára néha féltékeny vagyok :oops:

Gabus, jó kis dalocska, kár hogy nem lehet leírni a dallamát, kottáját :wink: Basszus, mikor fog az én lányom ilyen pózban aludni? Ahogy a rácshoz ér valamilye felébred :evil:
Akkor legyetek résen, nehogy tüdőgyuszi legyen belőle!

Ilba, szabad a gazda! Mit vettél Beninek?


Elkövettem egy óriási baklövést. Szonjának tegnap mutattam pár dalocskát Teletubbies-ok előadásában. Azóta amint bekapcsolom agépet spurizik ide és ágaskodva mutogat :evil: :cry: Vége a jó életnek, 2-en vagyunk egy gépre :shock:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


gondolom sapkát

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


honnan lehet ilyen teleizés dalocskákat találni?????
SOS!!!
Vendég
 


Tücsimami,
én a www.teletubbies.com-on kerestem, de nem találtam. Sztem ott kell legyenek, csak béna voltam.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 



Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok,

nekem tetszik a Topik törpök :lol:

Mit csináltok asszonyok :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol:
Kis fiúkat nézegettek :?: :lol: :lol: :lol:
Reméljük anyukája nem babanetezik :lol:

Novum, Te mit tudsz a szülinapi dátumokkal?

már megint elfelejtettem miket szerettem voolna írni :roll:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Hali!

Még mindig itt röhögök. Gabi bezárta magát a fürdőszobába a Danci elől. Csak épp nem tudott kijönni, mert az ajtót kicsit húzni kell befelé és ezzel egyidőben fordítani a kulcsot... hát igen. Ez már nem ment. Szegény már nagyon meg volt rémülve. Az az egy szerencsénk van, hogy kertes ház és van a fürdőn -ha kicsi is,de- ablak. Kihúztam a Gabit, aztán megjött apósom, így végül visszaraktuk a gyereket, hogy ha már nem bírja kinyitni, akkor a kulcsot vegye ki a zárból, hogy bentről ki tudjuk nyitni. Nekem persze nem jutott eszembe... :oops: Gyerek kiszabadult, a kulcs a felső polcra került, após hazament.

Komolyan vicces volt, úgy röhögtem szegényen, persze ezt ő nem látta :oops: :twisted:

megyek is, mert amellett, hogy a Gabi is rémüldözött, hogy most a fürdőben marad (apjával beszélt telefonon, az ablakon adtam be neki és mondta, hogy hívja a rendőrséget, hogy vigyenek fűrész és vágják ki az ajtót), a Dani, hogy most egyedül maradt a házban, a Gergő, meg az összes többi ezzel járó zsivajra riadt fel... nem, azt hiszem mostanában tényleg nem panaszkodhatom arra, hogy unatkozom, mindig van valami :lol:

Kép
sasha
 
 


Timiiiiii, öööööööööööööö......................1976.05.12, 1975.09.28..... találd ki, miért írtam ezt neked, hihi.

Ilbáéknál kb úgy fog kinézni minden karácsony, mint az egyszeri kisfiúnál......."már megint sapka?" :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


cool,

mit tud novum?

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajti, ez az egész borzasztóan titkos, és te mint kiskorú nem is tudom, megtudhatod-e. Ráadásul neked még a Topik Törpök is tetszenek, hát tényleg elbizonytalanodtam...

Kép Kép
coolasa
 
 


Most, hogy a fejemhez vágtál különböző kemény tárgyakat azért mégis elárulom: Timi számmisztika-tudor, és táv-megállapítja nekünk kristálygömbje segítségével, összeillünk-e gyermekünk papájával. Nem mintha már kissé elkéstünk volna a közvélemény kutatással... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


nekem nem kell számmisztika bíbíbíbíííííííííííííí
én tudom, hogy mi összeillünk :lol:
Mi sokszor kitaláljuk egymás gondolotát, és fél mozzanatokból is tudjuk a másik mit szeretne :lol:

A Topik törpökkel már megint mi a baj????
Ja értem már :lol:
Az én szavazatom a kacajhalmaz :lol: :lol:
ügyes vagyok Cool?

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajtiné, te az én gondolatomat is kitalálod.. akkor most mi is összeillünk? De nekem már van férjem.. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,

Te tudod, hogy hogy lehet valakit megtalálni külföldön?
Hol lehetne utána nézni?
Az országot tudom, meg akit keresek, hogy hívják :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajti, persze, csak bepötyögöd az emailcímét, és írsz neki..
haha, devicces vagyok ma, különösen az esti órákban. Hát, ha a google meg ilyesmi keresők nem hoznak eredményt, hátha tudsz valamit arról, hol tanult/dolgozott, és akkor annak a honlapján esetleg kapsz felvilágosítást. Hameg végképp semmi fogódzó, akkor www.craigslist.org , (ez egy angol nyelvű közöségi site, a legtöbb ország angolnyelvű kolóniáit segít összefogni), ott kiválasztod az ország, esetleg azon belül a város nevét, ahol él, és hátha valaki segít felkutatni a helybeliek közül, vagy egyenesen ismeri őt.

Kép Kép
coolasa
 
 


senki nem válaszolt a mov-os krédésre. ezek szerint mindenki meg tudja nézni...valamikor már küldtem videót körbe, akkor nem tudta mindenki. Az internetről letölthető a quick timer nevű progi ingyen, azzal tudjátok megnézni. Akkor most megyek és küldök videjót nektek... :lol: (nem tudok egyszerre netezni meg mailezni, biztonsági okokból)

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


nem qiuck timer, csak quick time

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


na mi a helyzet, mindenki alszok péntek este??? vagy ez a 18+ nap...? :wink:

Cool Jedi, te télleg vicces vagy! :lol:
De sajti se kutya.

Na kűdtem videót, Eszti csak az elsőt kapta meg, mert a második már nem fért a mailboxba.

innen tölthető le amivel meg tudjátok nézni:
http://letoltes.prim.hu/index.prm?pid=131

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


hátakkor aludni mentem én is...pussz.

ui:
Ja a labdás videjót nem találtam meg...(lehet, nem is vettem fel...amilyen béndzsa vagyok... :evil:) szóval ezek csak olyan hogyan járja be a lakást egyfolytában képek... :)

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


szombat de is alszotok??? Nem is értem, hogy lehet jobb dolgotok, mint a net... :evil:
(nekem tök jó, apa már szinte kész a kajával, Marci is alszik, a lakás rendben, anyósék nemsoká jönnek, mosás kész, és ti meg nem vagytok itt. egyszerűen nem értem, hogy lehet, hogy mást csináltok ilyenkor...nem vagytok tekintettel rám.... :?: :evil: )

Ja cool,
neked akartam írni, hogy már rég kipróbáltam a csak tüdős orrszívást, de úgy tűnik az én tüdőm vagy nagyon gyatra, vagy valamit rosszul csinálok, mert nem jön fele sem annak amit a porszívóval kiszedek. Sajnos. De most bőszen kipróbáltam megint, hátha változott a dolog, és sajnos újfent csalódnom kellett saját képességeimben. Nem megy, és kész. fel kell adjam. De hogy annyira mégse borzasszon el a dolog engem se, Marci jótékonyan ugyanúgy ordított mint ha a porszvóval csináltam volna....

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


nesztek akkor Marci képek:

A fotel meghódítása...
Kép Kép Kép

és egy ráadás :) :
Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


No halihó!

Gyors bekukk, mert a gyerek má megint ébredezik. Most nincs időm visszolvasni, majd egyszer talán.
A helyzet, hogy mind a ketten vírusos gyomor nyavajával közdünk. Ádusz csütörtök éjjel háromszor telehányta az ágyat. Megy a hasa mint a fene. Egész nap nem evett semmit. Mindent kihányt. Pénteken már én is paff voltam. Ma már talán jobb egy kicsit. Bár állandóan szomjas, de nem merek neki sokat adni mert azt is kihányta.

No amúgy midnenkinek szép napot!

Kép
vanília
 
 


Bubek, nem biztos, hogy neked gyatrább a tüdőd, nekem viszont nincs összehasonlítási alapom, ugyanis mi meg porszívóval nem próbáltuk sose, így lehet, hogy nekünk is csak a fele eredmény a tüdős, mint a porszívós volna..
(én persze nem tudtam megnézni a videóidat..)

Jobbulást a Vanília családnak is, meg azoknak is, akik még időközben bejelentik, hogy betegek...

Tegnap a megatáncban jól ropta az a Sofia, a versenyző lányok elég fapadosnak tűntek hozzá képest...

Kép Kép
coolasa
 
 


Vanília,
jobbulást!!! Dokinál voltatok? Hülye kérdés. :oops: Az ilyen hányós-hasmenős izéknél pedig sokat kell inni. Na jó, ezt biztosan Te is tudod. Figyi, még ha jön is ki Áduszból, valamennyi marad bent. :wink: Szopizni sem akar?
Egy szigetszentmiklósi ismerősömék elkapták a calici vírust, a két felnőtt és a 2 kislány végig rókázta a múlt hétvégét. :?

ÉN meg elkezdtem adni Livinek az antibiotikumot, mert még mindig randán köhög, meg sokat. Este pici hőemelkedése is volt.
A bébikompon felbuzdulva megtanulta hajtani a kisautót, míg én lent voltam vásárolni. 8)

Timi,
Tibimbó nem fáradt el a nagy szatyrok cipelésében? :lol:
Otthon lesztek a buli alatt? 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Megnéztem Marcit, hát egy tündérbogár! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 



Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

J néhány napja felébred kora hajnalban és 2-3 órán keresztül nem tud visszaaludni. Hiába cici, mellettem, kiságy, végső elkeseredésemben már felkeltem és billegtem vele arra nagy nehezen elaludt. 6kor. én meg 1kor feküdtem le kb :( .

Én nem tudtam sajnos megnézni Marcit, valamiért nem ment, de lehet, hogy csak türelmetlen voltam. csak elképzelem :)

Mi lenne ha aláírásgyűjtést kezdeményeznénk a szüléshez díjmentesen szabadonválasztható orvos és kórház ügyében? egyáltalán, hogy kell az ilyet? És szokott ez eedményre vezetni? Talán dr. cool tudja a válaszokat.

Már elképzeltem amint Erős Antónia az rtl esti hiradójában bemondja: (hihihi)
"Aláírásgyűjtést kezdeményezett a Topik Törpök baba-mama klub a január 1től bevezetésre kerülő szülés körüli rendelkezések ellen. Riportunkban megszólaltatjuk dr. cool-t a társaság jogi képviselőjét. "

egyébként szerintem a fél ország csatlakozna!
jumam
 
 


Zsódajumam,
már kezdeményeztek asszem itt a bneten is. Valahogy meg kéne találni őket. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?