Új privát üzeneted érkezett!

Szia ambrob!

Nagyon kedves vagy, köszönöm! :) Az e-mail címedre is küldhetem?
aranynap
 
 


Aranynap!


Természetesen, küldd az e-mail címemre!

ambrob
ambrob
 
 


Francestz
értem, és miért várod annyira a 37.hetet? Valamit mondott az orvos esetleg, hogy huzzad ki addig?

Nekem is egyre nehezebb felkellni az ágyból, néha fájdalmas de tényleg. De most hogy estére nemiszok annyira ma pld. csak 1x kelltem ki az ágyból 5kor és utána vissza tudtam aludni.
Most d.u. pihentem egy 1/2 órát hát kiváncsi leszek mennyire fogok tudni aludni éjjel, pláne hogy jövőhéttől ugyen már nem szedhetjük a Megne B6, én attól mindig olyan jókat tudok aludni.

Nekem is vannak émelygéseim, meg szerintem evés után nagyon lemegy a vérnyomásom, vagy nem tudom mi de az ájulás kerget, mindig sietek a kanapéra lefeküdni, beveszem a vas tablettámat és 1/2 óra múlva jobban vagyok.

Ha lefekszem akkor ugy elkezd dobogni a szívem hogy mélyen kell vennem a levegőt mert akkor is rosszul vagyok olyan mintha nyomna valami. Szóval ez a vége már tényleg teher. De lehet hogy már sokat vagyok itthon bezárva, és csak ezeket figyelem.

Egyedül sétálni sincsen kedvem a kutyákkal pedig azért nem merek menni, mert nagyon húznak, akkor meg nem birom az iramot tartani velük és bekeméynedik a pocim.
A párom meg mire haza ér, már késő van....

Kép
lili&ana
 
 

 
 

Sziasztok!

Detti!
A laktáz jó lehet, ha tényleg tejcukorérzékenységről van szó. Én is allergiás vagyok a laktózra, de nekem már születésem után kiderült (csupa pörsenés lettem), így remélhetőleg Alexának csak egy kis idő kell, hogy újra rendesen ehesse az anyatejet, addig pedig marad az enzimes segítség. Amúgy hogyan adod be neki?

Szép estét Mindenkinek!

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


Lili
Szinte teljesen megegyeznek a "tüneteink" így a vége felé. :)
PErsze, így vicces, de azért nem kellemes.
Csak azért szeretném kihúzni a 37. hétig, hogy a koraszülés már ne álljon fenn. A legutóbbi UH-n megállapított kicsit több magzatvíz miatt állítólag fennáll az esély, hogy a burok előbb megrepedhet.
SZóval ez az időpont inkább saját megnyugtatásomra van kitűzve.
Nem csodálom, hogy már nem szívesen mész egyedül sétálni, főként kutyusokkal. Az előző terhességeim alatt én is sétáltattam a kutyusunkat, s néha bizony nem esett jól.
Egész nap egyedül vagy egyébként?
Mennyi vasat szedsz?

Detti
Mi a helyzet tegnap óta?

Dóra, Annus
Mi volt az előkészítőn?
Még mindig zárlat van?

KépKép
francestz
 
 


Sziasztok!

Elvileg most már nekem is lesz vonalzóm, ambrob segítségével. :)
Viszont a képet nem engedélyezte. :(

Hogy vagytok Lányok? Én érzem, hogy most már jön a tavasz! Reggel nem vettem fel sapkát, és nem fagyott le a fülem. De lehet, hogy csak annyira szeretném már, hogy tavasz legyen, hogy bemesélem magamnak. :D

Kérdés: hol lehet utánaolvasni a II. sz. Nőgyógyászati Klinika szülészeti osztályának? Mert én néztem a honlapot, de ott nem lettem sokkal okosabb... :)

KépKép
aranynap
 
 


Öööööööö... Nem jól sikerült. :)
Hogy lesz kép a hivatkozásból? :D

KépKép
aranynap
 
 


Szia Aranynap!

Rossz kódot illesztettlé be, azért nem sikerült!
A nagyonbaba beillesztendő kódjaiból a másodikat kell bemásolni.
Azt, ami ez után van (így kezdődik: [url):
PHPBB kód - bizonyos fórumok csak ezt a formátumot ismerik:

Sok sikert! :)

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


Szia Dóra!

Ahhha, akkor ezek szerint ez a fórum, a "bizonyos fórumok" kategóriájába tartozik. :lol:
Ciki... :oops:

Köszönöm! Ha most sem sikerül, elbújdoklom. :)

KépKép
aranynap
 
 


Aranynap!


Küldtem egy másik emilt is, az abban levő képet már biztosan be tudod illeszteni. Elnézést, hogy nem írtam le, hogy a PHPBB kódot kell beilleszteni, nem a másikat. Most már megjelenik a vonalzód!!!!!!!!!!

ambrob
ambrob
 
 


Szia ambrob!
Igeeen! Nagyon köszönöm a segítséged! Elvileg már a kép is meglesz. :)

Amit tegnap feltettem melléklet, van kedve jönni valakinek innen, vagy ismerősök közül? :) Eddig még csak két gyerkőc van, illetve kettő kérdőjelesen. :)
Persze így is, úgy is megtartjuk a mesedélelőttöt. :)

KépKép
aranynap
 
 


Sziasztok!
Segítség! Nem tudná valaki véletlenül elküldeni nekem priviben Gönczi Kata telefonszámát? Sikeresen otthon hagytam a cetlit, amire leírtam és mire hazaérek, addigra igencsak késő délután lesz. Köszönöm szépen előre is!
Francestz!
Kedden még azt mondták a felkészítőn, hogy továbbra is zárlat van a Klinikán az influenza miatt.
Mindenkinek szép napot!
üdv, o
orelle
 
 


Sziasztok!

Aranynap!
Ügyik vagytok! Nincs okod bújdoklásra! :D

Francestz!
Az előkészítő első felében az anesztes főorvos asszony beszélt a fájdalomcsillapításról, a második felében egy dokibácsi, hogy milyen esetek miatt fordulhat elő császár. Nem volt rossz, de én annyira álmos voltam, hogy nem emlékszem túl sok mindenre! :oops:
Az aneszteziológus elmondta az EDA előnyeit, a régebbi fájdalomcsillapításokkal szemben, hogy hova, hogyan adják be, mikor adnak és mikor tagadják meg a fájdalomcsillapítást és azt tanácsolta, hogy senki ne döntse el előre, hogy mindenképpen epidurállal vagy anélkül akar szülni, gondolkodjon rajta, és amikor oda kerül, akkor döntse el, hogy kell-e vagy sem...
A dokbácsi számomra kicsit olyan volt, mintha a Feketeerdő klinikáről jött volna :D (irtó mókás volt a mimikája) ez kötötte le a figyelmem..., de legalább a férjem figyelt! :D
Remélem Annusnak több maradt meg... :wink:

Szép napot!

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


Jaj, az kimaradt, hogy a klinikán továbbra is zárlat van, kitudja meddig még...

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


orelle!
Elküldtem, ha nem érkezett meg, jelezz vissza légyszi'.

KépKép
francestz
 
 


Dóra!
Köszi, hogy leírtad.
Azt nem mondták, hogy most már végül éjjel is rendelkezésre áll-e az EDA?
TImmermann azt mondta, hogy úgy tűnik ez most már megoldódik.
Merthogy eddig éjszaka nem volt, aki beadja...
Én a második lányomat úgy szültem /elsőt nem/ így ha lehet ragaszkodom hozzá...

KépKép
francestz
 
 


Francestz! Nagyon köszi a gyors reakciót.
orelle
 
 


Nagyon szívesen, bármikor :)

KépKép
francestz
 
 


Francestz! Nekem úgy rémlik, hogy a felkészítőn azt mondta az anesztes hölgy, hogy kérésre bármikor megoldják, hogy legyen aki beadja az EDÁ-t. Na most ez nemtom mit jelent pontosan. Talán azt, hogy amennyiben az ügyeletes anasztes nem tud EDÁ-zni, akkor behívnak egy olyan kollégát, akinek ez nem okoz gondot. A felkészítőn nem utalt rá a doktornő, hogy ezért külön "hálásnak" kell lenni a beugró anesztesnek is. De az is lehet, hogy mostmár minden doktor ismeri a technikát.
Más! Úgy tűnik, hogy márc 1-től talán feloldják a vesztegzárat a Klinikán (most beszéltem a választott szülésznővel). Persze ez még nem biztos, de nagyon úgy néz ki.
üdv, o
orelle
 
 


Sziasztok! :)

Nekem is úgy rémlik, hogy azt monta a hölgy, hogy mostmár a hét minden napján 24 órában elérhetőek az anesztes orvosok, amikor kell. Ha éppen nem, akkor is megoldják, hogy legyen. Ezt mondta...
El lehet dönteni előre, hogy akarsz fájdalomcsillapítást, nem fognak belédkötni, mert előre kigondolod, ez csak a nő tanácsa volt... :roll:

Orelle!
Hurrá! :D Köszi az információt! :lol:

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


Orelle!
Katalin még beteg?
Te már találkoztál Vele?

KépKép
francestz
 
 


Na gyors bekukk!
Furi h nekem is olyan tüneteim vannak mint nektek a 35.héten :lol: :lol:
Én kb szombat óta vagyok tiszat dili,de az elmúlt 2 nap szörnyű volt....
Tegnap egész délután feküdtem,annyira rugdos a baba :roll: És ilyenkor mindenbe belerug odabenn...derekam is jobban fáj,mert sajna általában háton tudok elaludni,az is ilyen féloldalasan...fájdogál is a pocim,azért szedem a magneB6ot.
Én is a 37.hetet tűztem ki...utána már szívese látom idekinn Izát :wink:

Egyszóval utáljuk a frontokat és ezt a hirtelen időjárás változást. :evil:

annus11
 
 


Sziasztok

Ma kimozdultam egy kicsit, mertmár nagyon unatkozok itthon. Elmentem manikürőskőz utána pedig anyám munkahelyére, aztán most értem haza.

Francestz
Mit mondanak az orvosok miért vannak kismamák akiknek több a magzatvizük?!
Hogyhogy kértél a második babádnál EDA-t?
Igen egyedül vagyok itthon a két kis kutyámmal. Még az elején nagyon élveztem azátn most már a végén nem elég hogy nyügi vagyok de nem is tudok már mit csinálni.Gondolom ezért is hizok még ha nem is eszek.
Lehet hogy most már elkezdtem vizesedni.

Én is ugy voltam az elején hogy kérem a fájdalomcsillapítot de, most már meg várom hogy milyen. Azt mondják hogy olyan mint amikor nagy WC-ned kell - természetesen "100x rosszabb ", de én amugy is szenvedek a WC tehát eltudom képzelni milyen, de a kitolás az már maga a megkönnyebülés.

De tényleg az hogy ott feküdjél egész végig és még ráadásul bénának érzed magadat deréktől lefelé az biztos nem lehet kellemes. De majd megláttjuk milyen lesz a kiscsaj. De persze ha már nem birom azt mondta az orvos hogy nem fognak hagyni szenvedni.

Elvileg minden orvos betudja adni, még azt mondják, hogymég jobban mint az aneszteziologusok, de mndegy.
Azért örülők hogy megoldották azt már hogy igenis legyen ott egy aneszt. mert az orvosom mondta, hogy volt olyan hogy nem volt.
És valahogy meg kellett oldani.


Hát márnem sokat kell várni a 37.hétig. már nagyon várom a baba bútort, majd küldök fotot.
Nekem nagyon keményedik a hasam, majd holnap megkérdezem az orvost, hogy mitől van ujfent, bár mindig azt mondja hogy minden rendben.
Hétfőn megyek 4D UH a kleopátrába. Kiváncsi vagyok milyen Sára baba már.
Puszi nektek

Kép
lili&ana
 
 


Szia Lili!
Több magzatvíz lehet több okból, genetika, magasabb cukor, gyermek nem nyel a vízből eleget stb. 60%-ban azonban sosem derül ki mitől volt, talán adottság.
Én kicsit megijedtem, mikor mondta a doki, főként, hogy 28. héten mondta, majd kérte vigyázzak, mert hamarabb megrepedhet a burok a több víz miatt.
MIndent átnézett, és nem találtak semmit, ami baj lenne.
Meglátuk 2 hét múlva az UH-n mit mond.
Én már néha picit több vízet érzek a kezeimben, de azután eltünik. Van nap, hogy semmi.
Most én is híztam 1 kilót, pedig én sem eszem sokat, még diétázom is, nehogy a cukor felugorjon. BIztos, ami biztos alapon.
Mindkét lányommal majd 1 napot vajúdtam, mert nem tágultam, ezért a másodiknál már a vajúdás közepe táján, mikor mondták, hogy ismét nem haladunk túl jó ütemben, inkább kértem. Egyáltalán nem volt béna az alsó rész, minden összehúzódást éreztem fájdalom nélkül. Főként, hogy a végén mégis vákuummal született Réka, talán jobb is volt, hogy bennem volt az EDA.
De az első babánál nem kértem, eszembe sem jutott, közben sem. Valószinüleg másodszor sem kértem volna talán, ha nem hallom, amit az orvosok tárgyalnak.
Nekem is keményedik a hasam, de szerintem inkább Ádám hyomkodja ki magát azért. Legalábbis remélem. Ma a gyomrom is nagyon rossz, ahogy már többször is előfordult.
Úgyhogy ez egy nem túl jó nap, ebből a szempontból.
Te mennyi magnéziumot szedsz?

KépKép
francestz
 
 


Francestz
Az orvos 4x1 mondott a multkor, de igazából akkor veszembe mikor nagyon nem birom már hogy kemény, vagy pihenni akarok. Nem tudom hogy helyesen teszek-e de szerintem már ezért is hízok, mivel "nyugtato" hatásu ugye a MagneB6. meg jövőhéttől már nem is lehet szedni az mondta a szülésznő, meg az orvosom.

Ma én is azt látom hogy dundib a kezem, de majd holnap meg mondja az orvos hogy mennyire veszélyes , hogy vizesedés -e ez.

Kép
lili&ana
 
 


Sziasztok!

Lili!
Az EDA nem érzéstelenítő, hanem fájdalomcsillapító! Az anesztesnek nagyon el kell szúrnia ahhoz, hogy bénának érezd magad!

Már én is ödémás leszek, de csak estére és a dokim azt mondta, hogy teljesen normális terhességi tünet, a gravitáció miatt a kezeken lábakon jelentkezik és kis pihentetés után el is múlik!

Én biztosan nem szeretném, hogy a 39-40. hét előtt megszülessen Máténk, mert az utolsó hetek is rendkívül sokat jelentenek a gyarapodásban!

Jóéjt Mindenkinek!

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


De az EDA nem az epidurál, amit a gerincedbe szurnak egy katétert. Mert ezt használják már császárnál is?!
És deréktől lefelé nem érzel semmit.
Vagy én keverem.

Kép
lili&ana
 
 


Szia Lili!

Gerincbe szúrják a fájdalomcsillapítót is és az érzéstelenítőt is amit a császárnál csinálnak, de nem ugyanabba a rétegbe és nem ugyan olyan mennyiségben!

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


Sziasztok

EDA = Epidurál és van a Spinál
nekem mind2ő csaszinál EDA volt és semmit nem éreztem a matatásból odabent

Epidurál
http://www.vital.hu/themes/baba/epiduralis.htm

Spinál
http://www.babaszoba.hu/topics/9month/articles/572

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok,
Francestz! Sajnos eddig csak telefonon beszéltem Gönczi Katalinnal, vártuk a zárlat feloldását. Jelen állás szerint március 7-én, szombaton találkozunk, ha lesz szabad szülőszoba. De ha nem lesz, azt hiszem akkor is jó lenne mostmár szemlyesen is találkozni vele. Vannak kérdéseim és hát tényleg közeleg a szülés időpontja.
szép napot mindenkinek, o
orelle
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Köszi orelle!
Akkor hétfőn én is hívom. De betegen nem akartam ezzel zavarni...
EZek szerint már jobban van?

KépKép
francestz
 
 


Detti!

Mi van Veletek? Remélem semmi gond nincs, csak elfoglalt vagy.

ambrob
ambrob
 
 


Sziasztok

Voltam orvosnál, minden rendben zárt a méhem, csütörtökön megyek első CTG-re már úton vagyunk azt mondta az orvos. mármint a vége felé.
Azt mondta, hogy jó nagy hasat nővezstettem, jó nagy a baba hozzám képest, és hogy hogy fogjuk megszülni kérdeztet, de aztmondta, hogy jó széles a csípőm ugyhogy nem lesz gond. De tényleg már nem tudok lehajolni mert a combját a számba érzem már.

Kép
lili&ana
 
 


Szia Lili!
Örülök, hogy minden rendben! :)
Egyébként, hogy vagytok ma?
Mit mondott a doki a magnéziumról?

Detti!
Mi a helyzet?

KépKép
francestz
 
 


Szia Francestz

Jól vagyunk egyre nyügösebben, melegem van, de szerintem már a a túlsúly miatt . A magneB6 még a 37.hétig kell szednem, de rendesen, ne csak akkor vegyembe amikor be keményedik a hasam. És jó lenne ha nem jönne előbb a baba. Tehát legalább még 2 hetet bírjak ki.
Ti hogy vagytok ma?

Kép
lili&ana
 
 


sziasztok,
Francestz! Nekem a hangjából úgy tűnt Katalin jól van, vagyis nem hajtott el a fenébe, hogy beteg és hagyjam békén.
Lili! remélem, hogy elmúlnak a keményedések és a baba a pocakban marad még egy darabig. Én egy kicsit túlhajtottam magam a héten, szóval megyek is pihizni.
mindenki vigyázzon magára!
üdv, o
orelle
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az érdeklődést, megvagyunk. NAgyon zsúfolt napom volt, és 3 órán át vasaltam, annyi jött össze (naná, Alexa napi 3-4 váltás ruhát fogyasztott mostanság). Talán vége az egész rémálomnak, de nem szeretek ilyent mondani, mert akkor mindig újra kezdődik.
Alexa minden tápszert utál, a Sinlac-ot úgy köpte ki, hogy minden úszott attól az egy kortytól. Most laktáz tablettát kap, ami helyettesíti a hiányzó laktáz enzimet, így nincs baj a tejcukorral. És mivel a kiscsaj tegnap alig volt hajlandó enni, elkezdtem adni neki alma pürét, amit imád. Úgy tátog, mint egy halacska. Két nap alatt benyomott egy üveggel.
És elkezdett nyúlni a tárgyakért, forgatja a kezében és tolja a szájába. Nagyon aranyos! Úgy hiányzott már egy kis javulás, fejlődés! Tényleg közel jártam az idegösszeomláshoz. :(
Viszont sajnos a tejem nagyon megcsappant, így próbálok sokat fejni, hátha visszajön.

Kitartás és vigyázzatok magatokra!!!

Detti

Kép
Kép
detty74
 
 


Detti!
A lényeg h javult a helyzet!!!Én is tiszta ideg lettem volna,meg szerintem mindenki!Akkor már vasalni se kell annyit! :wink:
És mikor szopizhat újra?


A finishben lévők meg pihizzenek most már!Nekem is olyan melegem van néha..éjjel folyik rólam a víz :roll: Nem is fűtök,férjem meg fázik mellettem 8)

Úgy érzem elvonultak a frontok!Mára sokkal jobban vagyok!Aludni is tudtam :lol:

annus11
 
 


Sziasztok

Detty örülök hogy jobban vagytok. Figyu azt nem mondták hogy esetleg az anyatejet egy kis teával felhigitva nem adható? Mert mikor az anyatejről vagy a tápszerről az ember áttér a normális tejre akkor higitani szokták, hogy a baba hasát ne nehéz érje egyből, meg hogy ne legyen hasmenése. Legalábbis anyukám eddig mindenkinél igy csinálta. De mondjuk ha nem az anyatejtől volt hasmenése.

Mi jól vagyunk, már meg vettem a baba fürdetőt, sampont, és testápolót (EUcerin), meg vettem ami nekem kell a korházba betétet Tnelady-t normál, mellbimbomra krémet, meg sima betétet, holnap össze rakom a roham böröndöt.
Ma megint egyfolytában keményedett a hasam, tényleg piehennem kéne már. Ma a függönyt felrakatom a férjemmel, most kimosom meg kivasalom mert pamut anyagból van.
Hétfőn pedig elkezdem mosni a ruhácskáit,remélem minnél előbb meg lesz a bútor.
Olyan intenziv ma Sára Lujza egésznap csak mozog, kovályog, szóval egséznap érrzem.
NA pihenjetek, vigyázzatok magatokra.

Annus az én férjem is meg fagy mellettem, pedig én fagyos vagyok alapvetően, de mostanábna állandóan szellőztetek.

Kép
lili&ana
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy Alexa már jobban van, klassz, hogy megtalálták, mi lehet a baj.
Szép estét, jó pihenést mindannyiotoknak!
Puszi
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!

Légyszíves segítsetek ha tudtok. Valaki ismeri közületek a Demendi Csabát? Róla szeretnék érdeklődni.

Előre is köszönöm a segítséget!
brukari
 
 


Sziasztok!
Feloldották a zárlatot a SOTE II-n!!!!!!!!!!!!!! :)

KépKép
francestz
 
 


Ez tök jó hír!!!!!Na nem mintha engem érintene 8)
Lehet h akkor kedden mégiscsak bejutunk a szülőszobába is?Na majd elválik...

annus11
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok?

Lili!
Ma mész, vagy már voltál is 4D-n, ha jól, emlékszem!
Majd mesélj milyen volt!!!! :)

Én tegnap óta ismét szenvedek az émelygéstől, Ádám megállás nélkül mozog, gyomrom torkomban, éjjel semmit nem aludtam, ma pedig újra egy szédülős, WC-re menős, kicsit megijedős "roham" jött rám.
Ja, és éjszaka 3x ébredtem arra, hogy kemény a pocakom.
Volt ilyen a múlt héten is, és már akkor rögtön olyan érzés fogott el, hogy ez bizony nem Ádám nyomkodása...Ez valami más.
Hát, a hétvégét azért még megvárnám, legyünk túl a pénteki NST-n, és vizsgálaton, no meg már benne járunk majd a 37. hétben.
Valahogy most úgy érzem, hogy már készülődik a Nagy Találkozás...

KépKép
francestz
 
 


Jaj de izgi!Lehet h Ádám elöbb jön kicsit?
Amúgy nekem is visszatérőben a hányinger...tegnap este is volt,ma délelött is....

Iza meg mint egy vasgyúró,annyira rugdos....holnap reggel megyek uhra a kórházba,kíváncsi vagyok mekkora már!Lassan a 2 kiló felé kacsingat szerintem :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Semmi sincs rendben. Hasmars és zöld kaki, és még egy kis torokgyulladás is mérgezi a napjainkat (ez utóbbi nekem is). A hétvégén kétszer is jártunk a Heim Pálban, mert Alexa nem hajlandó sem enni, sem inni. A torka csak egy kicsit piros és nem indokolja a nem evést, de senki nem tudja, miért nem akar semmit lenyelni. Tényleg az őrület szélén állok! Mindjárt itt lesz a körzeti orvos, kíváncsi vagyok, ő mit mond. Félek, hogy kórház lesz a dologból!

Brukari! Az én orvosom Demendi Csaba, és csak jókat tudok róla mondani! Írd meg, hogy mire vagy kíváncsi és segítek.

Detti

Kép
Kép
detty74
 
 


Detty!
Sajnálom h Alexa nem javult...nem lehet h az almától van ez a hasmars?
Ez a legrosszabb h nem tudni hol a baj :( Kitartás,legfőképp neked!!!!

annus11
 
 


Detti!


Sajnálom, hogy megint visszaestetek ebbe a pocakbántalomba. Alexa még anyatejet sem eszik? Remélem minél előbb javulás áll be nálatok, talán a doki tud mondani valamit! Szerintem az almától nem lehet hasmarsa a picurnak, mivel azt írják az okos könyvek, hogy az minimális mértékben székletfogó hatású, persze nem annyira, mint a banán.

ambrob
ambrob
 
 


Detti!
Ez tényleg kiborító! :(
Ha majd lesz rá időd+erőd írd meg, mit mondott a doki!
Nem igaz, hogy senki nem tudja mi lehet az ok most már mióta!!!!!!!!!!! :evil:

Annus!
Én is úgy érzem, hogy előbb érkezik, bár nem tudom megmagyarázni miért. És persze a pénteki vizsgálatot megvárnám, ha lehet választani... :)
De a mai napom tényleg nagyon-nagyon rossz :cry:
Akkor Te is tapasztalod, milyen hihetetlen erő van a Picikben odabent :) Éppen hazajött Ádám papája, amitől azonnal beindul :D

KépKép
francestz
 
 


Sziasztok

Igen ma voltam 4d uh és Sára baba 3300 gr nyom, hát nem tudom hogy hónap közepéig kifogjuk e bírni, bár nagyon jó el van oda bent azt mondta a doki.
Kép

Minden rendben, csütörtökön megyek ctg-re, nem tudom mi a külömbség az nst között nekem ezt írták.
de szerintem ugyanz.

Szóval így vagyunk, vannak olyan görcsök mint amikor megakarna jönn9, az nem tudom mi, a keményedések meg továbbra is vannak, de én már megszoktam. Hát ha minden rendben akkor az a jó.
A málnalevél teát lehet hogy a héten kezdem el nem a 37.héten., nem tudom majd megkérdezem a szülésznőt.
Bár a magneB6 pedig szednem kell azt mondta a doki még a héten.
Szóval ezek vannak.
Én sem tudtam jól a ludni az este sokat voltam kint és 3tól 4ig fent voltam be vettem magne-t és utána el is aludtam.
Na megyek valamit enni
Sziasztok

Kép
lili&ana
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?