Új privát üzeneted érkezett!

Ilba, ha az országot kiválasztod, eljutsz a bp-i forgalmazó oldalára. Eszerint a 3 funkciós babakocsi 32 féle színváltozatban 225.000Ft..

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!
Fábri melegeit nem nézem!
Mancs, nekem sem jön be az oldal :(

Íme egy kis brazil ízelítő /nem művészfotók/:
Az egyik hotelszobából Kép

Az édességes asztal /kiakasztó, de csak egyszer ettem innen :roll: / Kép

Kikötöttünk /ez marha jó volt, egy nem hivatalos partszakasz ahol FEHÉR volt a homok / Kép

Karnevali hangulat Kép

Délutánok /mindig esett egy kis meleg eső, mintha nem lenne elég pára :evil: Kép

Copacobana :!: Kép

No, ennyi.
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ilba,
passz :roll: De biztos rohadt drága. Tudod, hogy találtam rá? El sem hiszed... :lol: :oops: A mai Storyban Geri Hallivell tol egy ilyet, aztán vmelyik nap a Viván egy bulvárműsorban :oops: :lol: láttam, hogy Gwyneth Paltrow, Kate Hudson meg a többiek akik most nem jutnak az eszembe, szóval nekik is ilyen van.
Ja, és ha nem tudod, hogy az általam említettek vmelyike kicsoda, csak szólj :wink: :lol: :oops:

Kép
mancs
 
 

 
 

Cool,
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Natasa,
Mozillával nekem bejött végül.
Tyűűűű, de jó képek!
Ilyen a Copacobana? :shock:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Natasa,
pfujj, de szar hely, el se mennék! :lol: Dehogynem! :lol:

A qrva életbe! Én nézni akartam a Fábryt! Peidg nagyon nem szeretem, de a maira kíváncsi voltam :evil:

Kép
mancs
 
 


Mancs,
ez jó! :D Bulvárfüggő lettél. :lol:
Képzeld ismerem őket. Na? :D
Nálunk tudod mit tolnak a friss "sztáranyukák?" :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Natasa,
szó sincs róla, hogy übereljelek (ez egyáltalán nem az én stílusom) de én meg olyan helyen jártam, ahol RÓZSASZÍN a homok :wink:

Kép
mancs
 
 


JANÉ-t :lol: Kiszúrtam ám egyből! Még a Palik Vilinél. :lol:

Kép
mancs
 
 


Mancs, tuti az amcsiknál menő márka mint ahogy a Graco is /az összes kint anyuka ismerősömnek olyan van/. Egyébként láttam már itthon a Sugárban tologatni Bugaboo-t, de olyan gnómi két kis kereke ven, de tuti nagyon könnyű.
Nekem amolyan Beni-kocsi kellene :lol:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ezt a babyexpresszt már régebben néztem, pontosabban a bútorokat. Aztán nagyon hamar el is felejtettem, látván az árakat... :shock:

Kép
mancs
 
 


Mancs, most kezdődött a Fábry, még nézheted :wink:
A rózsaszin homokot is megnézném. Az hol volt?
Ilba, a Copacobana koszos, óriási és lehetettlen benne fürdeni csak szörfölni lehet. Kb térdig mentem be amikor kilökött és felborított egy megahullám. Közben meg pólók meg zacsik akadtak a lábszáramra. Így maradtam inkább kinn.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Rod Steward mostani neje (Penny Lancaster) is egyszer vmelyik parton eg homokszínű Gracoban tolta a kis Alistairt (a legifjabb fia) :lol:
A Jané nekem is bejön :D Meg a PP Venezia :D

Kép
mancs
 
 


Sziasztok

már megint mennyit írtatok!!!! Felhábotító! :lol: (nem is olvastam rendesen vissza, mert nem bírom ezt az iramot! :evil: )
De persze megint jöttek a kaják....és én egyfolytában éhes vagyok, amióta próbálok fitness ebédet meg vacsit, meg reggelit enni. Persze közben eszem csipszet, meg csokit is, de módjával. És mégis éhes vagyok folyton! :evil: MIÉÉÉÉÉÉÉÉÉR???????? :evil:

Annyira jól hangzik a gyömbérlekvár!!!! Meg a citrom is! Hol lehet ilyet venni Natasa? Mármint a gyömbért...(Az láttam ám, hogy Jedi írta a tescot :wink: )

Nekünk D-vel egyforma a számunk: 7-es...ő 16-án, én meg 25-én születtem. Akkor ez most jó, ugye? :lol: (és különben is már kibírtunk 7 évet is egymással... :wink: )

Köszönöm a kajás tapasztalatokat!!! Jólesett hogy nem én vagyok egyedül egy ilyen sajtkukacok kukacával megáldva! Ilba, te is milyen drága voltál... :lol:

Képzeljétek, a mai napon újítottam az étkezési szokásainkon. Mármint Marcién. Ééééééééééééééééééééééééééés....MŰKÖDIK!!!! (csak el ne kiabáljam)

Következő módon: Az etetőszék alját kiszedtem (az asztalkát), így Marci a földön álló székben ül. Amikor jön az étek ideje, akkor a tálca le van szerelve, és MArci egyedül bemászhat a kisszékbe, és beülhet. Tálca felszerel. Továbbá, a játékos doboza közel van húzva mellé, és kaja közben abba nyúkálhat, és bármit kivehet belőle. És ki is vesz. És nagyon jól elvan így. Néha ugyan elfelejti kinyitni a száját, de ha egy kicsit megbökdösöm a kanállal, akkor már nyílik. :lol:
Szóval ma saját gyártású sütőtök (ami üvegesként abszolúte mnem megy!!!), egy kis csirke, répa meg petrezsejem. És jelentem egy fél sütőtöknyi adag el is fogyott ma. (pár kanállal a végéből ettem én is, de csak nagyon kicsit.)
Teljesen büszke vagyok magamra ezel a kajálással kapcsolatban! Már két hete szenvedtem/tünk, és már tényleg nem tudtam rendesen etetni. Gabi, nekünk nincs a széken pánt sajna....Livi ezekkel a cofikkal annyira cuki!

Topik Törpök nekem is bejön, de azért a kacajhalmaz is tuti sztem!

Nem tudom mit akartam még...
JA Sasha,
GYÓGYULJON MOST MÁR MEG AZ EGÉSZ FAMÍLIA!!!!! GYORSAN.-GYORSAN!!! dANI MEG PLÁNE, HOGY NE MENJEN KÓRHÁZBA!

na mostmár télleg nem tudom mi volt még...
Ja Marci a játszóházban meglelt egy tök jól pattogó gumilabdát, és besz.rtam rajta...egyfolytában dobálta magának, és aztán ment utána. Ezek után hazajöttünk, és az avonos felfújható lasztijával egy órán kereszül csinálta uezt körben a lakásban. levideóztem, majd küldöm mailen annak, aki meg tud nézni .mov kiterjesztést.

Na megyek meccset nézni, pusszancs.

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Natasa,
Kréta, azon belül is Elafonissi. Nagyon szép! Állítólag régen ott korallzátonyok voltak, és azok törmelékéből lett a rózsaszín homok. Keresek majd képet :wink:

Kép
mancs
 
 


Mancs, te télleg bulvárfüggő vagy!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 



Kép
mancs
 
 


Kikérem magamnak a függőt, én szimplán csak érdeklődöm :wink: :lol:

Kép
mancs
 
 


Bubek,
én mindig drága vagyok. :lol:

Mancs,
hát ez gyönyörű. Én is voltam Krétán már, de erre nem jártam azt hiszem. :(

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Bubek, oké, változtathatunk a klubnéven... de akkor mért volt a szavazás? A demokratikus népképviseleti modellek működése alapján az első helyezett név kiesése után a 2. legtöbb szavazatot kapó a nyertes...

Kép Kép
coolasa
 
 


Bubek, valamelyik hiper-szuper marketból van a gyömbér is, de már nem emlékszem potosan :oops: Lehet Interspar vagy Tesco :roll:
Ezen a megbököm kinyílikon /Marci szája/ jót nevettem :D Örülök, hogy sikerült a csel :wink:

Mancs, OK jöhet a rózsaszin kép :wink:
A PP Venezia után nem moshatod le magadról, hogy nyalizol :P És Esztinek is :wink:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Bubek,
írtam a wiw-en!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hát, ez tényleg rózsaszin!
Még soha nem voltam Krétán, Görögországban sem,... No, majd egyszer,...Skócia után :)

Ja, megnéztem Várgesztest! Mondom a páromnak milyen szupi, meg keressünk haverokat aztán huzzunk el mi is oda. Erre, kiedrült, hogy mi már Szonja előtt jártunk ott! Mindenre emlékeztem "csak" a hely nevére nem :oops:
Ja, nincs kedvetek Szonjával a társaságimádó kislánnyal meg az ismeretlen /kivéve Coolnak/ Szonja-apukával és persze a lebilincselő Natasával Várgesztesre jönni? :lol: :?:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ilba, ez több mint klikkesedés! Olyan mint társaságban sugdalozni :evil:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Találtam képeket. Az, hogy a homok rózsaszínű, az inkább csak élőben és közelről látható, mert a vízben már olyan lilás-türkizesnek hat. De szerencsére pár képen látszik :D
Kép

Gyűjtöm a rózsaszínű homokot (a fürdőszobába került, szép dekorációt csináltam belőle)
Kép
Kép

Kép
mancs
 
 


Mancs, olyan a homok mint ha naplemente lenne. Mázlista, én nem hoztam homokot :(

Kép Kép
natasa1975
 
 


Jóvanna na, van 1 közös ismerősünk (nem szektatag :lol: ) és érdeklődöm, hogy ő honnan ösmeri. :)

Mancsi,
jól nézek ki a képeken! Ez van a wiw-en is, nem? Mármint ebből a nyaralásból.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


http://www.apple.com/trailers/wb/happyfeet/ ha meg tudjátok nézni akkor érdemes, aranyos :) Hanggal!

Ja, majd ha vkit érdekel írok listát,...van egy rakat rajzfilmünk DVD-n!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Mióta Esztivel van "szektán" kivüli közös ismerősünk én is mindig megnézam a közösöket :)

Kép Kép
natasa1975
 
 


[quote="ilba"]
írta:
ilbaMancsi,
jól nézek ki a képeken!


Jól nézel ki, Ilba :lol: :lol: :lol:
Nem, az a nászúton készült Kos-on, ez meg 1 évvel előtte.
Az egyik, pár évvel ezelőtti Elafonissin készült képnek nagy jelentősége van kis családunkban. Még a Neked szomszéd :D uncsitesóm csinálta rólam. A talin majd elárulom, miért különleges az a kép :wink:

Kép
mancs
 
 


De ebben a fürdőruciban vagy akkor ott is.
Na, most jól felcsigáztál! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mancsi, én is cigázott lettem, noha ne az én rokonom :P
Azt hiszem ha engem valaki fürdőruciban lencsevégre kapna a fogait keresné a homokban. Egyébként nem vagyok agresszív :)

Kép Kép
natasa1975
 
 


cigázott = csigázott
Ilba, Mancs ti nyugodtan tehettek fel fürdőrucis képeket. Írígyetek már van 8)

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ilba,
csakazértse! Íme:
Kép

Kép
mancs
 
 


Natasa,
nem a rokon a lényeg abban a képben, hanem egészen más. De majd elmesélem. És bocsi, hogy ingerellek itt a fürdőrucis képekkel :oops: Azt már meg se merem említeni, hogy ezeken a képeken már van rajtam olyan 3-4 kiló többlet annál, ami az "eredeti" sülyom :oops:

Kép
mancs
 
 


Mancsi,
épp pisilsz közben, vagy valami ilyesmi lesz, ugye? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ja! Én nem teszek fel fürdőrucist, nem tudom miért kell engem irigyelni. :roll: Én vagyok ugyanis az, akitől pár hónapja megkérdezték döbbenten, hogy csak nem a második jön??? :shock:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Holnaptól a madaras tecsóban egy csomó játék lesz jó áron. Én kinéztem Beninek egy játékasztalt, úgyhogy megyünk reggel.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mancsi,
pizzát megettétek?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, garantálom, Mancs el fogja neked mesélni a sztorit, hogy mért érdekes az a kép....úgy kb 1 év múlva. Ugyanis engem pont ennyi ideje hiteget, hogy majd elmeséli, hogy ismerkedtek meg Mbával...

Kép Kép
coolasa
 
 


Mancs, nem idegesítesz a fürdőrucis képeiddel, mert már annyira kivagyok, hogy bánatomban csokit eszem :cry: OK, ez csak vitz :wink: Ilba, tuti nem én kérdeztem tőled ilyet! És ki volt aki felfigyelt ELŐSZÖR ama tényre, hogy fogytál? Nem Natasa by the way?
Bár, ha a kérdés indított el nálad a fogyást akkor légyszi kérdezze már meg tőlem vki, hogy nem várunk e kistesót! Köszike!

No, most elteszem magam, mert utazás nélkül is jetlag-em lesz a sokáig fennmaradástól. holnap meg még zenebölcsizünk is.

Jó éjszakát!
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ilba,
még nem ettük meg.
Neeem :oops: semmi ilyen nincs a képen :oops:

Coolasa,
na, 5-én hegyezheted a füledet, mert elmondom! Meg azt is, hogy ki az a dr. univ. Komáromi István :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Ilba,
és nem vágtad hókon ezt a kedves érdeklődőt?

Kép
mancs
 
 


Ilba,
mi az a madaras tecsó? :shock:

Jedi,
mi volt a második helyezett név?

Mancs, ez télleg rózsaszín!!! :shock: Ilyet biztos én is gyűjtöttem volna...nem is gondoltam, hogy krétán van iylen hely! nagyon szép! :roll:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


pár hónapja (ekb egy-két héttel kséőbb mint Ilbától, tőlem is megkérdezte valaki, a második babót... :oops: Elég sz.r volt... :evil:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Mondjuk fogtam Benit és olyankor jól előretolom a hasam, mert azon tartom, na de akkor is, nem? :evil: És mikor mondtam, hogy dehogy, akkor aszonta, hogy ja, csak ilyen nagy maradt a hasad? :shock: :evil: :shock:

Fogyni nem emiatt fogytam, nem tudom miért, talán a 10 kilós fiam emelgetésétől és a napi 3x-i sétától (ami most már általában csak 1 :( ). De mikor voltunk szeptember elején esküvőn, szóval most kaptam arról képeket, háááát :shock: , most már én is látom, hogy fogytam. :wink:

Na én is megyek, most még sikerült Benit visszaraknom, de mivel már most ébredt, nem tudom mi vár rám. :roll:
Jó éjszakát!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Bubek,
Auchan. :lol:
Közös ismerőst megírod majd? :wink:

Na tényleg jóccakát!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Bubek, a 2. a kacajhalmaz volt.
Sérti valakinek a vallását a "halmaz"? És a "kacaj"? Most szóljon... :wink:

Mancs, igen, én is emléxem a dr unives restanciádra, be is vasalom (azt hittem, te már elfelejtetted)

Kép Kép
coolasa
 
 


Iba, visszaírtam... :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Kacajhalmaz... Háááát az olyan izéééé.... :lol: Felőlem mehet :wink:

Jóccakát mindenkinek!

Kép
mancs
 
 


na megyek, jó éjt nektek, legyen szép álmotok! meg a babóknak is!

Jedi, nálatok is külön szobában van Noki?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?