Új privát üzeneted érkezett!

P. ha már nyűgös és nem akar enni, elkezdem neki énekelni, hogy "cini cini kisegér minden lyukba belefér" na ettől aztán megint gyönyörűen eszik. Semmi más nem hat, csak ez. Ki érti? :roll: :lol:

Kép
mancs
 
 


Fogyózók kedvéért reggelim :twisted: : 3 kifli, vaj, májkrém, csípőspaprikás medve sajt, gesztenyelekvár, fügelekvár :P

Kép
mancs
 
 


Eszti:

Hát ezt elég hosszú lenne leirni.Most csak ennyit:személyiségünk főbb jellemvonásait a születésnapunkból tudhatjuk meg.A számot,ha nem egyjegyű,mondjuk most a 22 ,akkor össze kell adni és igy egy számjegyt kapunk,tehát ha összeadnád ez 4 lenne.Ennek is le van irva a jellemzése.Ez egyszerübb eset,mint a 22De ide tartozik a 11,és a33 is.Szóval ezek a számok mesterszámok.Ezek olyan magas rezgésű számok,amelyeknek a hatása az ember jellemére és sorsára rendkivüli.

Kulcsmondata:"A mindenséghez mérd magad!"

Bolygója:Plútó

Kulcsszavai:nagyvonalúság,karrier,lélekbúvárkodás,megújulás

Fűszerei:torma

Ételei:gombás rizottó,füstölt angolna,tintahalkarikák

Mágikus napja:minden hónap 22-dik napja számára olyan erős hatású,amely vagy pozitiv vagy negativ értelemben érezteti hatását.Ha valami nagyon fontos dolgot kell intéznie akkor azt ne tegye 22.-én!

Idéztem:Székelyhidi Ágnes:Számmisztika c. könyvéből.
Még sok mindent leir,ez csak izelitő.Engem érdekel az ilyesmi :wink:

Kép

Kép
novum
 
 

 
 

Mik vannak?! Gesztenyelekvár, fügelekvár! Életemben nem hallottam róluk. :oops:

Eszti,
nem elég különlegesség az neked, hogy Benyó akkor született? :wink: :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hű, Timi, ez izgi!
Nem néznéd meg a 16-át is? Persze, csak ha van időd.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Novum, engem is érdekel :wink: Közben egyik rokon arról tartott kiselőadást, hogy a 2-es szám emberséges és hogy a 200x-ben születtek nyíltabbak lesznek majd a kompromisszumra :?: :!:

Mindegy, hogy könyörgéstől vegy nem a parfüm az parfüm :wink: És tetszik Fanninak? Emlékszem ebben a korban nálam a Fa meg a 8x4 volt a menő :D

Mancs,....nagyon édes a fügelekvár? A gesztenyelekvár nálunk nem aratott nagy sikert. Inkább mézben vagyunk ilyen ínyencek :P

Sasha, akkor már nem kell sokat várni és makkegészséges lesz az egész család. Csak nehogy most meg te robbanj le :!:

Gabuska, nekem nem volt kétértelmű. Akkor virsli helyett inkább szafaládét írtam volna :evil: :D

Szonja ma panírmentes, panírozott halrudat evett. Ne említse senki sem, hogy egy éves korig nem adható a hal, mert ezt már én is olvastam. A doki+védőnő szerint mehet, de üvegből. No, ez sütőből ment :oops: Mindez csak miután a saját kajájától szájzárat kapott :?

Eszti, gondoltam kedveskedek neked 1-2 Bra képpel, de CD-na van és párocska eltüntette,...majd ha hazajön. Egyébként céges buli volt és Rió meg Angra dos Reis. Az egész inkább előadás hallgatás meg tartás volt, de azt a picinyke időt ami szabad vagy szervezett program volt nagyon élveztem. Csak az éghajlat,...nem nekem találták ki :(

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Hallottátok, hogy a Csisztu Zsuzsa babát vár? Nem bírom a csajt, de ennek örülök. :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi:

A 16 az a 7 szám tulajdonképpen.
Csak egy-két dolgot irok most.

Kulcsszavai:kötelesség,bölcsesség,korlátozás,megismerési vágy,elfojtott érzelmek,gyógyitás.

A 7-es szent és misztikus szám.

Mágikus napjai:minden honap 7,16,és 25. napja.A folytatás uaz.,mint a 22 -nél.

Kép

Kép
novum
 
 


Natasa,
halat én 6 hótól tudom.
Szafaládé???? Nagyon nagylelkű feltételezés Norbiról. :twisted: :lol:
Én viszont mindig Brazíliával példálózok, hogy oda kellett volna pottyantania a gólyának...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Natasa,
milyen az a panírmentes panírozott hal? Panírmentesen vetted és bepaníroztad? Vagy mi? Én aztán nem vágak érte kupán hogy miket adsz Szonjának! :D Sőőt, nagyon tetszik az elv, ahoyg eteted őt :wink: Nyalizok :oops: :lol:
A lekvár lekvár édességű :lol: De ami Neked ízlett volna az a narancslekvár, de ezt már elpusztítottam. Anyukámék hozták ezeket Olaszo.-ból. A narancsleki narancshéjdarabkákat tartalmazott, és nem volt olyan édes, hanem inkább kesernyés, narihéj-ízű :P Isteni!
Nem baj, ha nem sajnállak, hogy Br.-ban nem volt Neked megfelelő az éghajlat? :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Natasa, tudom, a te monopóliumod itt a babaneten a félreolvasás, és freudi jelentés ártatlan szavakba történő belevitele, de én most a „panírmentes halrúd” helyett paPírmentest olvastam, lévén, hogy lányod tudvalevőleg nem csak szellemi táplálékként fogyasztja a könyveket, újságokat.

Eszti, Timi, a számmisztikáról nekem Noki esetében ugyanaz jut eszembe, mint az asztrológiáról: érdekes dolog, de nála pl nem hinném hogy érvényesül (legalábbis az asztrológus a múltkor hevesen fejcsóvált), tekintve, hogy az ő szülinapját korántsem a csillagok határozták meg…

Natasa, a Mancs féle lekvárokat ugyan nem ismerem, de a pl Auchanban, Tescoban is kapható, esztétikus kiszerelésű (bár a márka most nem jut eszembe) kisüveges citrom, ananász lekvárokkal családunk is híresen bennnnnnnsőséges kapcsolatot ápol… ezek fanyarok, nem édesek, pont, ami neked kell…

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabus,
2 lábon járó bulvárhírtudor vagyok, ha nem vetted volna észre :lol: Már reggel átlapoztam a mai Storyt, ebből tudom. A Görög Zita is benne van. Vhogy nem néz ki olyan jól. Az arca olyan furi. Lehet, hogy már nagyon vizes és fel van püffedve, vagy a haja... :roll: Csisztunak én is örülök, szegénynek kijárt már a jó.

Ha már Norbi virslijét emlegetitek, megnézte vki azt az oldalt, aminek kb. 2 hete feltettem a linkjét? Norbi kukaca látható a fotókon :twisted:

Kép
mancs
 
 


Mancsi,
láttam Norbit, de inkább kihagytam volna. :evil:
Igen, Görög Zita nagyon megviseltnek láccik. :roll:
Sztem a panírozott hal panír nélkült úgy értsd, hogy Szonja panír nélkül kapta, de eredetileg panírral árujjjják. Hö.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Natasa,
Fotós tapasztalatokat írd majd meg léccike! És mi az, hogy jelmezes? Mikulás stb.???
Na, mit evett??? :lol: Most olvasom. Én meg már azt hittem töltött káposzta vagy pacal pöri … :D
Tegnapelőtt Beni is ilyen halrudat kapott.
Brazil képek engem is érdekelnének, hadd csurogjon a nyálam. :twisted:

Eszti,
4 kiló???? Nekem ez most jól jönne. A. 13nál tart.
Nem elég különleges, hogy többek közt 8 hónaposan megindult? És könyvsztár lesz, meg amúgy is a Te fiad! :wink:

Mancsi,
P. oltásról múltkor nyilatkoztunk.
Te aztán tudsz élni! :D :shock: :wink:

Orrszívás: én is szájjal szívom és egyedül, A. nem bírja idegekkel. :D

Beni is üvegeset kapott ma, Nestlé sárgarépás rizottó sonkával, egész ehető. Most kapott másodszor ilyet és mindkétszer szó nélkül(!) megette.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Gabus, a szafaládét nem Norbinak értettem hanem arra céloztam, hogy OLYAN értelemben én szafládé alá nem adom :lol:
Allergia miatt mondják az egy évet, de ha nem adsz halbőrt meg halpikkelyt, meg szálkát akkor sztem mehet előbb is. /A csőben sült halpikkely az egyik specialitásom./

Hát, a narancslekvárt meg a citromot ismerjük. Narancsot már én is csináltam :wink: Sőt, a gyömbérlekvár is bejön,..igaz nálunk egy kis üveg min. egy évig fogy :)

Mancs, ezek amolyan panírozott halrudak voltak csak amikor megsültek akkor leszedtem róluk a panírt. Az az csak egyről, amit Szonja befalt.

Számmisztika, érdekességként:
http://www.team17.hu/2.html

Kép Kép
natasa1975
 
 


Mancsi,
honnan vagy Te ilyen nagy kiterhes, kiszakított tudor? :D Van ilyen hogy www.bulvar.hu??? :roll:

Panírmentes hal: gondolom leszedte a halról Natasa a panírt. Vagy nem?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nahát Natasa! Gabi elő a 18+ karikával! :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Megjöttek a vonalkódjaim! Na mingyá kiderül mennyi is az annyi! :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, pacalt csak vendéglőben eszek, mert ha olyat főznék a párom elfutna Kenyáig :wink:
Egyenlőre annyit tudok, hogy a MÁV kórháznál van a csaj /huszonéves és nagyon gyerekbarát/ és 12e-ért fotóz CD-re sokat. Átlag 2 órát foglalkozik 1-1 gyerekkel. de, akkor majd bővebben ha már megjártuk és szerepeltünk nála.

Ja, Mancs azt hiszem a Nestlés sütőtök az ehetettlen :x

Azt hiszem bulvárból fel kellene turbóznom magam, mert én még Palik Vilikénél járok :oops: Szoktam hallani dolgokat, de gyorsan el is felejtem.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, Kenya is jó hely, bár a klíma szintén.... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Natasa,
ez most komoly, hogy megeszitek a halpikkelyt? :shock: :shock: :shock: juj.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Egy kis nosztalgia

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba,
Story, Best, meg a Reflektor reggelente, Blikk (ezt napokig nincs időm olvasni, és több napi adagot futok át egyszerre :D ), velvet.hu :lol: :oops: :lol: :oops:
De én azt az oltásost nem olvastam vagy nem emlékszem :roll: Na, hol jársz a pontokkal? Én 19-nél. De 1-2 távolabbi babás ismerőst rá fogok uszítani a kódokra, ha már ők nem gyűjtik.

Coolasa,
Kenya? Te meg ott? Nanemá!

Natasa,
gyömbérlekvár??? Receptet léccilécciléciiiiiiii!!! :P

Kép
mancs
 
 


Livi megtanult menni a bébikomppal. 15 és fél hónaposan. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Natasa,
Halpikkely????????????????????? :shock: :shock: :shock: :shock:
Gabi,
De jók ezek! Moncsicsi. Hi-hi! :)
Gratulka! Videót!!!

Mancsi,
Oltást én megkérdeztem, nekem azt mondta dokinéni, hogy ha nem adom bölcsibe, akkor 2 éves kor után javasolja, mert akkor már csak 1 oltás kell. Ha menne közösségbe akkor mindenképp jó. Volt még (nem emlékszem ki), akinek ugyan ezt mondta az orvos, volt akinek mást. Természetesen. :D
Nekem már csak 6 pont kell. :oops: Ha megvan gyűjtök Neked, ok? :wink: Tényleg Mbá nem licitált? Már kérdeztem, mert olyan ismerős a neve. Mintha ez lenne az e-mail címe. Ne-vel kezdődik.
Szerintem Cool még nem járt Kenyába, csak Natasára válaszolta ezt. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, hol írtam én 4 kg-t? Sajnos ennél többtől vágyom megszabadulni... (A-nak nagy gratula a 13-hoz, én annó 17-et adtam le, tudom milyen meló...)

Cool, Noki esetében tényleg nem sok értelme van még az asztrológiának sem, bár ezt is biztos meg tudnák magyarázni. :)

Én, amikor Petivel összekerültünk, csináltattam egy képelemzést, azaz egy nagyon jó barátom, aki asztrológus, összevetette mindkettőnk képét, nagyon érdekes volt számomra.

Csajok, a Csisztu férjének parókája van? Annyira olyan....
Most gonosz voltam, de tényleg tök így néz ki.

Van két kódom, igazságosan elosztom Mancsusz és Ilba között! :) Kövi talin megkapjátok. :)
Vendég
 


Mancs, nem én voltam Kenyában, hanem Natasa férje utazna odáig, ha neje pacalt főzne otthon....

Gabus, ha kellően foglalkozol Livivel, lám-lám mindent megtanul, egy kis gyakorlással még az éjszakai 20x-i felkelésre is ráveheted.. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 



Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, mint egy kis birodalmi lépegető... akit a járássegítő láthatóan akadályoz a járásban.. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabus a halpikkely csak poén volt :twisted: :D :D :D :lol: De, a levesbe főtt csirkelábért harcba megyek kutyával, macskával. Komoly!
Bocsesz, de nekem erről a bébikompról a járókeretes nénikék jutnak az eszembe csak azok nem nyomják olyan tempóban mint Livicsek :D Ahogy elnézem Livinek már a bicepszgyúrás is megvan,...azok a huncut küszöbök!

Mancs, pontosítok: narancslekvárt tudok csinálni. Gyömbérlekvárt készen vettük, de utánanézek hátha van recept a neten :wink:

Nosztalgiaképekből nekem a Moncsicsi az ismerős,...lehet még meg is van a töröttörrú majmocskám :wink:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Cool,
Zoli rám is parancsolt, hogy tegyem el, nehogy visszafejlődjön... De sikerült megnyugtatnom, hogy ha már 4 hónapja jár, talán nem fogja elfelejteni ezután sem, hogy kell. :wink:

Natasa,
ebben reménykedtem én is, hogy csak poén, de miután többször elolvastam a hsz-t, úgy jött le, mintha komoly lenne. :oops:
Nekem a gesztenye lekvár is extrém kaja, gondoltam, halpikkely ügyben is én vagyok lemaradva. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, azért megy a bébikomppal járókeretes nénike módjára, mert azt hiszi, hogy ezt a valamit vinnie kell, nem pedig ellazulva lépegetni a háttámlának dőlve. :lol: Tuképpen nem sétál benne, hanem fogja kétoldalt, tolja maga előtt, hogy arra menjen, amerre irányítja.

Minden bizonnyal nagy érdeklődésre számott tartó esemény: előbányásztam a terhesség alatt levett ékszereimet és újra felvettem őket. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Elforwardoltam nektek egy karácsonyi receptes e-mail-t, ki ne töröljétek! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, épp a delete gombnál tartottam, mikor jött a kétségbeesett hszed, hogy ki ne töröljem. De akkor mihez kezdjek vele? (itt ártatlanul pislogok)

Kép Kép
coolasa
 
 


Hát, ha már most tudod, hogy nem fogsz sütni-főzni (akárcsak én), akkor Lomtár. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


nézd Gabus, esetemben ez elég biztosan és hosszú távra prognosztizálható :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
igen-igen! Gondoltam is, hogy megjegyzem, hogy Coolasa kivételével, csak nem tudtam, nem buzdultál-e fel a Noki kaják előállításán és nem vált-e belőled egy második Stáljudit, osztan nem akartalak megbántani. :wink: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi,
én köszi, de hogy pont Tőled kapok KARÁCSONYOS recepteket???!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Livi táncosnő lesz és már most gyakorolja, hogy az abroncsos ruhákban hogyan kell menni. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hol tudom megnézni Csisztut, a férjét és a Görög Zitát??? Vagy menjek le az újságoshoz? :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Eszti,
kösszike! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
igen, mert tudom, hogy sok konyhatündér van köztünk. Nem a karácsonyon van a hangsúly, hanem a recepteken. :wink:

Fefotózzam neked az újságcikkeket? :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Aludtunk az az Szonja aludt rajtam én meg néztem a TV paprikát :lol: S közben azt találtam ki, hogy karira mindnekinek Antivagyok főzhetne /így a háta mögött mi eldönthenénk/ mert, ez a plusz pár tíz ember igazán nem jelentene neki nagy kihívást :wink:
Mancsbá csinálná a koktélokat /egyszer csak megun és tényleg csinál :roll: / mi meg lágy zenére pógóznánk egy kicsit :D

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Eszti,
köszi! :D

Ilba,
Neked is előre köszi a kódokat! Mbá nem licitált. Azt viszont tudom, hogy az a név ami ismerős volt Neked, elég gyakori ám a nicknevek között. Pl. amikor beindult a Honfoglaló, már akkor se tudott ezzel a névvel regisztrálni, mert lestoppolták :roll:

Natasa,
javaslatoddal egyetértek! :lol:

Antibá,
előre is köszi, hoyg megcsinálod kiccsaládomnak a karácsonyi vacsorát! :D

Gabi,
édi a kiscsaj, tényleg mintha abroncsos szoknyát emelgetne :lol:

Kép
mancs
 
 


Mancsi,
következő talira hozd már el ezeket az újságokat.
Hátha legalább a képeket meg tudnánk nézni. :D Oxi? :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, http://www.story.hu/cikk.php?act=kifejt&cid=1388 (Zita, bár az arca nem igazán látszik kifogásolhatónak, pedig direkt ezért kerestem meg a cikket, de akkor most megyek vissza a mocsárba.... buggy-buggy....)

Kép Kép
coolasa
 
 


Ilba, ha már sapkáknál tartottunk a múltkor, nokinak az a svédszerűje blabla márkanév alatt fut, itt a weboldaluk (aszittem nem magyarok, aztán meg de). www.bla-bla.hu

Kép Kép
coolasa
 
 


Ha lenne annyi pénzünk, amennyi nincs, ilyet vettem volna:
http://www.bugaboo.com

Hol vagytok???

Kép
mancs
 
 


Cool,
nekünk is van bla-bla sityakunk. Ami majdnem olyan, mint Szonjecé csak kékben.

Mancs,
én vagyok. :)
Nekem nem jön be az oldal. :(

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mennyi 1 ilyen kocsi?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?