Új privát üzeneted érkezett!

Fridus!

Ne erőltesd!!! Egyen azt, ami jólesik neki.Pont a mérlegelt eredmény igazol vissza, hogy szépen fejlődik.

Egyébként a kisemberkék hajlamosak az egyoldalú táplálkozásra is

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


fridus,két kezemen meg tudom számolni azt a kaját,amit Kristóf megeszik,ennek ellenére 3.5 éves létére 112 cm,és közel 17.5-18 kg. Nem beteges. A barackon kívül más gyümit nem eszik,azt is csak minden másnap egy felet. Zöldséget csak a levesben eszi meg,és még a rántott karfiolt. Soha nem volt jó evő,ha megszakadok,akkor sem tudok mit kezdeni vele. Tehát,ne aggódj. Eliza kb.3 hete nem eszi meg a tejpépet.
Vendég
 


Na akkor az én lányom egy istenes evő!!!!
Tegnapelőtt sárgabarackot kapott.
Mint az a bizonyos kacsa a nokdelit, úgy ette. :D

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 

 
 

Kriszta Elizám is eszik szinte mindent,főleg azt,amit harapni lehet. A kanalat annyira nem díjazza,de eszik kiflit,pogit,sajtot,virslit,és még sorolhatnám... De azért megeszi a főziket is. A barackor is úgy eszi,ha haraphatja. Ha összenyomom vagy leturmixolom neki,úgy nem eszi meg.
Vendég
 


Na, kukoricát majszolt, vagy 10-15 szemet lehámoztam neki, azt megette, és a görög dinnyét is szopogatta, a tejpépet amit most csináltam neki, szintén megette, de előtte a tökfőzeléket kínáltam, már le is turmixoltam, azt majdnem kihányta.
Miért nem eszik az én kisfiam ?
Itt a barack, banán, alma, és dobálom ki, a hipp kajákkal is próbálkozom, hátha a kecskeméti nem annyira fini.
De a sárgabarackot babakekszel megeszi...

Kép
fridus
 
 


Azé Fridus, mert van annak a hapsinak ízlése!!!
Méghogy tökfőzelék!!!!
Ki hallott már olyat, hogy pasinak tökfőzit adnak... :D

Cseriani!

Domi meg, ha daraboshoz ér, majd elájul!!! :lol:
Na mondjuk tegnap a kenyérhéj az bejött neki, nekem az utána lévő koszmennyiség már nem annyira

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Lányok, kajaügyileg nálunk is ez a helyzet, amit mi eszünk meg amit haraphat az jöhet, de a bébikaját meg a tejpépet úgy kell beleeröltetni.

Más: Olivér szerintem hamarosan megindul magától. Annyira biztosan áll és megy már ha vezetik, de már csak egy kézzel, ill. újjal engedi hogy fogják, a másikat elengedi. Ja, és annyira bátran megáll sokszor ha megfog egy játékot és csak áll egyedül, nem is fogja senki! Hát egy kicsit korai lenne 10 hónaposan a járás, de egyszerűen nem lehet visszafogni, mert akkor visít, mint egy malac! :lol:

Kép
timesz
 
 


Hahó, tegnap 4-szer evett 3 helyett.
Egyébként a szomszédom kisfia már megy és még csak most lesz 9 hónapos.
Kézzel vezetik, meg megáll az ágy mellett. De a védőnő is azt mondta, nem kell ám még mennie a Balázsnak, ő követi szépen a tendert. Forgások, kúszás, mászás, már térdepel, nyújtogatja az egyik lábát, de nem erőltetem.
Fogom néha, hogy érezze a talajt, de még spiccel.
Ma szintén főztem egy adag kukoricát. Anyám hozta, és olyan zsenge, muszáj voltam megfőzni.
Balázs is ezt fog enni, ha minden igaz, most reggel eddig még csak fél üveg barackot evett meg, de nagyon jó éjszakám volt ma vele, egyszer keltem fel a cumit a szájába adni. Egyébként nem cicizik, rá sem bagózik...

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Fogadd el, h Balunak nem kell a cici... :cry: Ez van.

Timesz!

Huhhh már most elindulna??? Még pár hét nyugit hagyhatott volna neked. :D

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


itt is van két kislány,Elizával egyidősek,már mennek. Szerintem is korai,persze Timi,ha akarja,engedd,de ne vezesd,ne erőltesd. Az a gyerek,aki ilyen korán elindul egy idő után tuti,hogy lesz valami lábgondja:x láb,görbe láb,óláb,lúdtalp. Persze,ezek kialakulhatnak akkor is,ha a gyerek későn kezd el járni. Kristóf 1 éves kora körül kezdte,hogy vezetni kellett,elmúlt 13 hónapos,mikor önállóan ment,mégis kell neki most éjszakára kiscsizma.
Elizám is már egyedül feláll,meg totyorászik az ágy mellett,ha kapaszkodhat,de ennyi.

Doktornéninál voltunk,beutalót irattam Elizának vérvételre,lejárt a 2 hónap vas. Meg a kisasszony vagy huzatot kapott,vagy kötőhártya-gyanú :cry:
Mindenesetre kapott szemcseppet. Persze Kristófnak is kell,hisz együtt játszanak.
Vendég
 


Hű cseriani!

Jobbulást Elizának!Mi nem kaptunk vérvételre beutalót, hanem lemegy mégegy maltofer adag és utána megyünk.

Kevesebb szadi. Kívánom, hogy ne negyon szadizzák Elizát és minden okés legyen a vérképpel!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


SZIASZTOK!
NEKÜNK IS KELL VAS,ALSO HATÁRÉRTÉK,UGYHOGY ELKEZDJÜK! Mellesleg emliteném,megjöttek az eredmények,3hét anyatej mellett,azaz diéta nélkül is jok az eredmények,ugyhogy maradunk normál evésnél,és reménykedünk hogy jo marad az eredmény,aug végén ujra kontroll,addig 15 doboz diétás tápszer a szekrény alján....RETTENTŐ BOLDOG VAGYOK,és remélem hogy ez nem egy tünetmentes időszak,hanem végleges.
Mi 63cm,és 6400gr vagyunk.

Kép
Kép
nuncili
 
 


örülök Nuncili, ez tényleg jó hír! Maradjon is így!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
timesz
 
 


nuncili nemhiába drukkoltunk nektek :wink:

Remélem mostmár nem kell majd vasat szedni. Mondjuk nagyon ügyin beveszi,de azért csak jobb nélküle. A pelusokon rögtön meglátszott,hogy már nem kapja :P Végigcsináltuk a két kúrát,először 3,majd 2 hónapig tartott :?

Egyébként délelött már tök szép volt a szeme,semmi nem látszódott. Kiváncsi vagyok,milyen lesz neki,ha felkel-most alszik a drágaságom.
Vendég
 


Nuncili!

Ezek szuper hírek!!! Továbbra is megy a drukk!!!

Cseriani!
Domi imádja a maltofert. :? Mikor csepegtetem neki a kanálba, akkor majd kiugrik a bőréből, úgy örül neki.
Furi egy csaj..

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


nuncili : de örülök !! :P :P
elhiszem hogy boldog vagy. rátok fér már a boldogság és a nyugi ennyi huza-vona , vizsgálgatás után.

szoritunk továbbra is hogy minden rendben legyen .

cseriani : jobbulást.

timesz : az elindulást éppúgy nem lehet visszafogni vagy siettetni ahogyan a szobatisztaságot sem.

Ha érett rá akkor csinálja ha akarod-ha nem, ha itt az ideje-ha nem.

Átlagosan kb. 1 éves kor körül indulnak el a gyerekek, vagyis régebben ez volt. Mostmár néha én is megdöbbenek hogy némely baba milyen korán feláll, elindul. Félelmetes.

Viszont ha sokat feláll , totyog az ágy mellett, mindenképpen jó ha a cipőcskére odafigyelsz.


krisz : :P


Mi jól vagyunk, ma egy kis pihi -lusti napot tartottunk. Majdnem délig pizsiban szaladgáltunk aztán pedig a kertben voltunk, kicsit kikapcsolódtunk.Pancsoltunk, napoztunk, igaz a lakás szalad és csak szendvicseket ettünk. Nem érdekel !!! Olyan jó volt.

megpróbálok feltenni képet a tóról, nagyjából elkészült.
Igaz kicsike, mert ugyebár a hely az adott volt, de szerintünk kihoztuk belőle amit lehetett. Mostmár csak várni kell hogy a növények elinduljanak és befussák a köveket. A halacskáknak ( 7 ) nagyon tetszik a hely, ugrándoznak, hancúroznak, főleg este.


puszi nadimo

Kép tavacska Kép tavacska2
nadimo
 
 


Nadimo, nagyon szupi lett a tavacskátok, nem vállaltok kertépítést??? Én lennék az első kuncsaft.

Cipőcske alatt azt érted, hogy rendes keménytalpú utcai cipő? Olyan szandija van, abban megy. 8)

Kép
timesz
 
 


timesz nekem azt mondták az orthopédián,hogy lehetőleg csak mezítláb,vagy csúszásgátló-talpú zokniban. Siestát felejtsd el,tönkreteszi a lábát.
A szandi-cipő talpa jó hajlékony legyen,tudjad meghajlítani,és mindenképpen fogja a bokáját.
Ne legyen benne semmilyen betét,ilyen piciknek még nem kell,ha meg majd igen,akkor majd megmondják,hogy milyen. De ha semmi gond,akkor 2 éves kor alatt semmiképp.
Vendég
 


nadimo nem vagyok ám irigy!!! :wink:
Nagyon jól néz ki a tavatok!!!!
Vendég
 


Fúújj, gusztustalan az a tó. :-) :-)
Olyan szép látvány, kedvet kap az ember pecázni. :-)
Képzeljétek, fél 8-tól fél 2-ig aludt a Balu, majd cumit be, és aludt fél 6-ig.
Tegnap a lőrinci nagyiéknál voltunk, és nem aludt, csak egy negyed órát az osanban.
Egyébként helyzet változatlan kaja ügyileg...
Viszont, jön alul a 4. fogunk, eddig csak fehér volt, de most úgy látom, mintha lenne rajta egy repedés is, ha hadja a Balu, majd bemerészkedem a szájába, megvizsgálni. :-)
Mindenkinek szép napot, én ma a barátnőimmel csapok egy görbe délutánt. Gondoltam most már 10 hónap elteltével kapok egy pár óra kimenőt.

Kép
fridus
 
 


Köszi lányok a dicséreteket.
Dolgoztunk vele eleget és még nincs is kész teljesen.
Még be kell szereznünk egy kis padot a tavacska mellé , hogy ha nem is pecázni , de legalább nézelődni lehessen.
Olyan megnyugtató ott ücsörögni és csak nézni ahogy úsziznak a halak. Ráadásul pont a konyha ablak alatt van , igy mostanában gyakran eszünk kicsit túlsült-túlfött kajákat .

Cipő-szandi : igen , olyan lábbelire gondoltam amely jól fogja a lábát , és hajlékony talpú.

Az igaz amit cseriani irt,hogy legyen sokat mezitláb, mert az egészséges, de azért nagyon oda kell figyelni mit adunk a gyerek lábára ha a lábbelliről van szó. Főleg igy az elején.


Puszi mindenkinek : nadimo
nadimo
 
 


KÖSZI mindenkinek a jokivánságot,drukkot!
Timesz!hogy vagy?
Nadimo!Gyönyörü a tavacska!
Fridus!Irigyellek az alvásért!remélem nemsoká mi is alszunk.
Krisz!hány cm,és mennyi kg Domi?
CSAJOK!Nálatok mikor van az utolso etetés?
Szonja ma evett reggel 5kor cicit,aztán 8kor 50tápit,40teát,most 12kor 80ml krumpli-alma-őszit,40tápival,még eszik 4kor és 8kor,de aztmondják etessem meg este 11kor és utánna csak tea ugy át fogja aludni az éjszakát.

HA a lányom nem eszik meg egyszerre egy 150-200ml gyümi-zöldségpürét az baj?tápszerből sem iszik meg ennyit,csak 100-140maximum,mégis csak 4 oránként eszik???!!!!kicsit aggodom,mert hizik,de sztem keveset eszik....

Kép
Kép
nuncili
 
 


Nuncili, köszönöm kérdésed viszonylag jól vagyok, kicsit gyengébben, és ha nem fájna a lábam, minden jobb lenne, csak sajnos keveset tudok fennt lenni, mert dagad, lüktet és feszít a bal lábam, ahol a nyirokcsomók nyomják a vénákat, ezért sokat kell feküdjek és polcoljam, borogassam. A 2.-ik kezelésem csütörtökön lesz, és lehet még vért is kell kapjak, mert nagyon vérszegény vagyok. Ezenkívül elkezdett hullani a hajam és tegnap levágtuk nullás géppel, mert már nem bírtam nézni, ahogy csomókban jön ki. Röviden ennyi.....

Teszek fel 1-2 új képet, most csináltattuk:

Kép Anyával Kép Meddig kell még itt ülnöm???

Kép
timesz
 
 


Nadimo!

ÁÁÁÁÁ nem is kéne ilyen tóóóóóó.... :D :D :D :D de azért irigy-irigy vagyok.
Télleg nagyon szép lett!!! Nagyon kreatívak vagytok. Ha végeztek Timeszéknél, jöhettek ide is kertépíteni.
Van egy 2500 négyzetméteres telkünk, asszem kiélhetnéd tavacskaépítő hajlamaidat. :D

Timesz!

Nagyon édesek vagytok a képen. Én is szeretnék ilyen műtermi képet, majd rászánom már magam, hogy csináltassunk.
Sajnálom, hogy le kellett vágatnod a hajadat. :cry:
De nagyon remélem, hogy hamar felépülsz és nemsokára rádsózhatunk egy csomó hajerősítő maszlagot.

Járás: én a fiam lábát elrontottam az ÁLLANDÓ cipőzéssel, pedig siesta gyógycipőt kapott.
Jobb a mezítlábazás, de ha cipő, akkor olyan, amilyet Nadimo is javasolt. :lol:

Nuncili!

Domi 3 hete volt 7600 gramm és 67,5 :cry: cm. Most nem mérlegeltünk.

Én egyébként nem frusztrálom magam a millik méregetésével. Amíg szépen fejlődik, vidám és kiegyensúlyozott, időben alkotja a kötelelző mozgásokat, addig nem érdekel, hogy 20 milit vagy 220 milit eszik.
Ha éhes kap enni és kész. Nálunk így megy. :wink:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok,én is majdnem 2 cm-es hajjal nyomom a nyarat, igaz én nem a betegségem miatt...
Gyógyulj meg Timeasz.
Egyébként tegnap a Camponában kötöttünk ki, és a boldogító talánt néztük meg,feliratosan...
Egyszer meg lehet nézni a filmet.
Megyek, mert a fiam aludni akar lassan, képzeljétek, megvárt még hazaértem, és csak utána aludt el. Olyan édes volt.

Kép
fridus
 
 


Na csak 1-2 kép, oszt itt se vagyok

A tesó szobájában garázdálkodott:

Kép

Kép

Kapott egy hintát Apától:

Kép

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok, ilyen hintánk van nekünk is.
Csak kockás az anyaga. :-)
Ma is elég jól aludt a drágám. De csak 3-szor eszik nap közben, inkább iszik.
Tegnap sárgabarackot evett kézből, de ki is hányta.
Szóval mindent pürésíteni kell...

Kép
fridus
 
 


Sziasztok !

Hú milyen ronda idő van és hüvős. Tegnap pedig majdem hőgutát kaptunk. Vendégek voltak , egész nap fürdőzés meg árnyék keresés. A napon kibirhatatlan volt. Igaz én nagyon szeretem a napot és a meleget , de a tegnapi dunszt már nekem sem volt valami kellemes.

Köszi mégegyszer a dicséretet, ja azóta már megvan a kerti pad is.

krisz : a kertépitésen még nem gondolkoztam , de nálatok azon a hatalmas területen tényleg kiélhetné az ember a kreativitását. :wink: :wink:

A képek nagyon jók.

timesz : gyönyörüek vagytok a képeken. Gyógyulj meg mielöbb, sokat pihenj.


puszi
nadimo
 
 


Hahó, itt vannak a korán kelők...
Ma alig aludtunk, lehet, az újabb fog miatt, vagy az idő miatt, de 2-3 óránként fent voltam. Nyűgös a gyerek.
Olyan finom a hipp termékből a karfiol krumplival, mégsem eszi a gyerek...
Már nem tudok neki mit adni, zsíros kenyeret csak nem adhatok...

Kép
fridus
 
 


Nadimo!

Köszike!Mi bent hűsöltünk. Nehogymá nap érje a gyereket,még a végén D vitamin is jutna a szervezetébe... :wink:

Fridus!

Jó sok lilahagymával!!!! Nyaminyami.

Jelentem -2 kg a diétám eddigi eredménye!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Szétrámolta a lakást.
Kezdhetem a takarítást megint. és még nincs vége a napnak...

Kép
fridus
 
 


Jaj Fridus! Hát tanítsd meg bepakolni!!! :D

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Jaj de régen jártam erre, több, mint egy hétig nem voltam netközelben, vasárnap este jöttünk haza. Még nem értem utol magam teljesen.
Kint voltunk a szüleim hétvégi telkén, Samu szuperül kihasználta az időt: annyira belejött a négykézlábazásba, hogy itthon rohamtempóban kell akadálymentesíteni a lakást, illetve mostmár szinte bármibe kapaszkodva fel tud állni. És akar is, annyira élvezi, ha tehetné, egész nap csak ülne vagy állna, hihetetlen elégedett mosoly ül ki az arcára, amikor szépen kinyomja magát és körülnézhet a 'magasból' :-)
Hoztam nektek pár képet, még sok jó lett, de még ne mazsoláztam ki őket.
Kép Apa hátán Kép Főhuncut
Kép Anya hátán Kép Rohamsisakban :-)
danann
 
 


Danann édes kis krapek ez a Samu baba!

Kép
timesz
 
 


Sziasztok,mi meg megint nem alszunk jól.
Kijött alul a 4. fogunk, és úgy érzem, hogy felül is lesz nemsokára megint.
Tegnap csak reggel aludt, azután meg csak este, a pancsi után.
Egyébként danann nagyon ügyes a kisfiad, ha már fél évesen ilyeneket csinál. Balu még csak kúszik mászik, emelgeti a lábát, hogy felálljon, de még semmi eredmény.

Kép
fridus
 
 


Lívi!

Megállapítom tudományosan, hogy Samu haverunk tiszta Apja!
Na persze belőled is látok vonásokat, de most, hogy látom az apukáját....
És milyen ügyes! :shock: Mármint Samu.
Remélem nekem még van egy kis nyugalmam, de kúszásban azért verhetetlenek vagyunk.

Én is dobok képet:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


danann : jaj de édes Samu. Találó a kép melletti szó " főhuncut ".
Szupik a képek. Gratulálok.

krisz : a te képeid is nagyon szupik, mint mindig.
Ráadásul jó olvasni a hozzászólásaidat, mindig jó kedvem lesz tölük.
Jó fej vagy és eredeti . :wink:

fridus : sajnálom hogy már megint nem alszotok rendesen. Ezek a fogak... :roll:

timesz : :P

Mi tegnap moziban voltunk. Én nem voltam ott pici gyerekkorom óta, ráadásul a gyerekeim sem tudták mi is az, mert mindig csak mese kazettát - dvd-t néznek.

A pandás filmet néztük meg, egész jó volt. Tetszett a gyerekeknek is, szépen végigülték a másfél órát. Csodálkoztam is rajta nagyon.

puszi
nadimo
 
 


Nadimo!

Köszike! :D
Húúú moziiiiiii!!! De jóóóó!
Régen apával minden héten mentünk, még terhesen is horrofilmezni. :oops:
Imádjuk a horrorfilmeket, pisilős terhesen pláne érdekes volt éjjel kimenni utána pipikélni. :D

De sok vígjátékot is megnéztünk, meg thrillereket. Egyedül a Nicole Kidman féle tolmácson sikerült szó szerint bealudnom.
Ha éltetek meg dögunalmat...

No mindegy.Melyik az a pandás film? Pedig Domi miatt jó sok reklámot nézünk, mert annyira hiperaktív a csaj, hogy tisztába csak úgy tudom tenni, ha reklámot kapcsolok neki.
Vagy ha apával beszélgetünk, ő mindig sikít meg eeee hangokat kiabál, hogy mi csak vele foglalkozzunk.
Ezért miszissz egónak benyomom a gyerekvillanypásztort (TV) és akkor tudunk apával dumcsizni. :?
Hihetetlen egy béka a csaj.

Na nyomok Nektek egy jól sikerült saját kreált receptet.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Tepsis husika a'la Krisztike

Hozzávalók: kb 1 kg hús (bármilyen én most tarjából készítettem)
család kedvenc fűszerei (én sót, vegetát, borsot, sültcsirke fűszerkeveréket, majorannát használtam)
zöldborsó
pritaminpaprika
paradicsom
vöröshagyma
fokhagyma

A húst szeletekre vágom, kiklopfolom és mindkét oldalát befűszerezem jó alaposan.
aztán tepsibe teszem, és ráhalmozom a zöldségeket.
Fóliát teszek rá és fél-egy napra hagyom állni, hogy átjárja a fűszer.
Készre sütöm.

TIPP: semmilyen folyadék és zsiradék nem kell hozzá hisz a zöldségek levet eresztenek és a tarja zsíros husi. ( a mienk soványka malac volt, mégis képzett elég levet)
Nem diétásoknak kockára vágott bacon szalonnát érdemes ég rátenni.

Kép

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta!

Ez a kaja olyan guszta hogy folyika nyál a számbol 1orája,sztem kiprobálom!
Lányom ma tök magátol aludt el délelött és délután is alszik már 40perce,mindig panaszkodom rá és közben lehet hogy én nem teszem idöben kiságyba azért pörög fel,aztán meg tök nehéz elaltatni :(
Ma kezdjük a vasat.Felhivtam a dietetikusunkat-nekünk van olyan is- :oops: hogy megjött megint 6 doboz gyogytápszer,mitcsináljak vele,aztmondta tegyem be a többi 22 mellé... :?
Sztem oda fogom ajándékozni más beteg gyermeknek,csak még várok azért nehogy....
Az éjszakáink ugyanugy katasztrofálisak nekünk is :?

Kép
Kép
nuncili
 
 


de nehéz volt belépni, biztos túlterhelt a rendszer , alig akart beengedni.

krisz : "kung fu panda " a cime. Mostanság kezdték játszani a mozik.
Gyerekeknek való, aranyosak a figurák benne. Mondjuk vannak jelenetek amik egy kicsit félelmetesebbek voltak, de átvészeltük.
Fura volt hogy egész más manapság a mozi ,mint anno.
Alig voltak nézők, marha hangos és hatalmas nagy. ( jegyünk : 5-ös kapu , K sor 18 szék ) nem volt egyszerü betalálni. Legalábbis igy elsőre. Csoda hogy megéri fenntartani .

A kaja nagyon jól néz ki, bár most nem vagyok éhes, mert gulyás levest ettem és túróval töltött zsemlét. Azért elmentettem , mert késöbb jól jöhet mikor megéhezem.
:? :lol:


nuncili : remélem hamarosan az összes dobozt elajándékozhatod..


puszi
nadimo
 
 


Nuncili!

Remélem el kell ajándékoznod!!!
Ne csorgasd a nyálad! Szombat este dobd össze, vasárnap 2 óra alatt megsütöd, és szabad a vasárnapod.
Én most diétázok ezerrel (90 napos diéta) és ezt fehérje napra kreáltam.
Tök érdekes és nagyon hasznos a diéta.
Annyit elértem vele, hogy a BMI index alapján már nem misősülk túlsúlyosnak. :D

Nadimo!

Nem éri meg mozit fenntartani.De ez olyan csábító erő, mint az akciós gomba a zöldségesnél.
1 termék akciója miatt bemész hozzá, és hamár ottvagy, megveszed a drágább krumplit is.
Aki moziba megy, eszik pattogatott kukoricát, iszik valamit, és lehet hogy plázázik egyet. :D

Lívi!

Boldog hófordulót Samu csibésznek!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Halihó, tegnapi esténk, vagyis a mai az egy csoda volt, képzeljétek, végig aludta az éjszakát...
Imádom... Én keltem fel fél 3-kor, mert annyira kellett pisilnem.. :-)
Csajok, tegnap meglátogatott a védőnő, és megdicsért, hogy milyen sok mindent tud a Balu, látszik, hogy sokat foglalkozunk vele. Tud tapsolni, nyújtózkodni, csip csip csókázni, erre csörög a diózni...
Térdel, mászik térden, már nem kúszik mindig hason.
Kijött a 4. fog is, és felül is látszik már valami, csak nem tudom, mikor lesz belőle fog.
Ja , tudjátok mit mondott a védőnő?
Hogy vegyek a gyereknek maci kávét, kapok a tátra téri piacon, és ha nem issza meg a tápszert, keverjek bele ilyet, na meg ugye tiltják a cukrot, de azt is mondta, hogy lájtosan, de csináljak neki égetett cukrot, és más lesz az íze, és meg fogja enni-inni. Bár most a tejpépben is megeszi.
Meg ha nem eszik sok gyümölcsöt, csak a barackot, egy csak azt.
Mert sok a vitamin belőle.
Kérdezte, melyik piacra járok, mondtam, hogy a Kispestibe, mert nekem az jobban tetszik.

Kép
fridus
 
 


Krisz, Dominak is boldog hófordulót! Mindig beelőzöl, pedig én ma fél4 óta szinte fenn vagyok, hála a drágalátosnak, de netezni azért nem volt erőm hajnalban :-)
danann
 
 


Lívi!

Előfordul. :D Köszönjük a köszöntést!!!
És miért kelt fel ilyen korán?
Még a végén lealázza Balut a koránkelésben. :D

Fridus!

Lehet kapni bioboltokban fruktózt (gyümölcscukor). Előnye az, hogy nem drasztikusan, hanem lassan emeli a vércukorszintet.
Ebből tégy inkább Balu tápszerébe. De lehet, hogy illene más tápit is kipróbálni.
Cukormentes kakaó????

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok, ma sem aludtunk sokat, olyan vihar volt itt egy fél órán-órán keresztül, hogy tök paráztam, a gyerek aludt.
Hajnal 1-kor meg olyan sírásba kezdett, hogy betettem az ágyunkba, mikor elaludt, akkor utána már visszamehetet, és fél 6-iga aludt.

Kép
fridus
 
 


Csajok, hol vagytok már ?
Mi itt vagyunk. :-)
Egyébként elég jól aludtunk.
Na és tegnap evett a kisfiam tésztát, levesbe valót, este meg vajas kalácsot, kakaósat.
Szóval csak az édeset nyomja a kiskrapek.

Kép
fridus
 
 


fridus nem félsz a kakaótól? Én egy éves kor alatt azért nem igazán adnám. És a macikávét sem. Szerintem is inkább próbálj meg másfajta tápit. Elizának a humana jött be nagyon,Kristóf bebás volt.
Vendég
 


Megjöttem... Képzeljétek, ezt fel kell írjam a falra, kisfiam életében először magától evett répát, tegnap pulykanyakból levest főztem és kikövetelte a kezemből a répát.
Megevett vagy kettőt.
A tápszert keverem a tejpépbe, úgyhogy nincs ezzel semmi baj már, megeszi.
Ja egyébként aludt ma hajnal 3-ig, majd egy kis szenvedés után elaludt, és 6-ig nyomta.

Kép
fridus
 
 


fridus nem kötöszködni akarok,de a tápszer keverve a tejpéppel hatalmas nagy fehérje-bomba,nehogy idővel kicsapja a kisfiadat :shock:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: