Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Bocsi, hogy bepofátlankodom

Angel
Gyönyörűszép nagylányotok van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyulasz
szerintem már ne gyantáztass, nehogy beindítsa a szülést
valahol olvastam nem is régen, hogy a csaj szült, és valamelyik testrésze (talán épp ott ahol te szeretnél) gyantáztatott, és mondta neki a doki hogy milyen piros lett, erre ő közölte hogy miért, és a doki mondta neki, hogy ne csodálkozzon akkor azon hogy megszült - hamarabb!
Ja és persze nagyon nagyon csini pocakodvan, és gyönyörű a babaszoba!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika, ez mókás. A gyantázás tényleg beindítja a szülést? :shock:

Lois, akkor menj el gyantáztatni! :wink:

Vanda, ügyes kislány Réka! De jó, hogy minden rendben vele!

Rana, annyira jót röhögtem a hemi-den.

Nekem is van ilyen sztorim, még bowlingos koromból. Minden szezon végén elmegyünk vacsorázni az NB1-es és a szuperligás csapattal. Ment a levelezés, hogy hova menjünk. Az egyik csaj megkérdezte a csapatból, hogy akkor hol lesz a "csapcsivapcsi". Csapcsivapcsi = csapat vacsora

skrisz72
 
 


Skrisz!
És mégis mitől is szülnék meg ez esetben?? A sokktól??? :D Olvastam már sok butuska elméletet, végül is ez is odafér közéjük :wink: (Már bocs, Erika :roll: )

Csapcsivapcsi= Na ez se gyenge..... :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Timi!
Gondoltam ha már úgyis mennem kell NST-re akkor seperc alatt kipottyantom :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


skrisz72 írta:Erika, ez mókás. A gyantázás tényleg beindítja a szülést? :shock:

nem

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi, mint ahogy a szex és a fűszeres kaja sem.... :wink: Csak a baba indítja be. :D

skrisz72
 
 


skrisz72 írta:Orsi, mint ahogy a szex és a fűszeres kaja sem.... :wink: Csak a baba indítja be. :D

meg még 1-2 dolog, de ezek sem igazán.
A szex önmagában nem indít, egy már nyíló méhszájnál tud a szülésre valami hatással lenni, ha egyáltalán. De atomsatu méhszájnál akármi lehet, nem fog beindulni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hűű, most ennyire korán van, vagy mindenki kómában fekszik a melegtől?? :)
Még én is a kávémat szürcsölöm, de rögvest indulok NST-re :roll: És erősen bizakodom... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Kapd el a pasidat egy fordulóra, hátha beindul... :wink:
Hajrá NST, háthavégre kibújik a leányzó!
vovanda
 
 


Vanda!
Azért ennyire ne lepjen meg........ én már egy ideje erősen KisPasira számítok :wink:

És ezennel Lois jobbra el.......... 8)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!!

Köszi akkor ma felhívom!
Lois mi az a kmbinált teszt? :roll:
(én arra lennék kíváncsi, hogy a férjem vércsoportja és az enyém között van e valami összeférhetetlenség :roll: Nem tudom lehet hogy ez a kombinált teszt akkor ezer bocs :roll: )

Most jöttem a dokitól és a progim felment ismét 190 fölé hála.
Megnézték Gombóckát és nagyot nőt már 24.5mm-er.
Harcika aranyos volt nem találtam mikor be kellet mennem de ahogy látta, hogy nem ülök kint bejött a vizsgálóba és nagyon örültem neki!! :lol:
Megnyugtatott, és a dokibácsival elmutogadtak mindent! :lol:
Levitték a progim így 2 ampullára szóval most ez egy remek nap!!! :D :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Vanda! Örülök, hogy minden oké Rékával.

Lois! Mi hajnali sétán voltunk. Már ki sem dugjuk az orrunkat ma estig.
Hajrá NST!

Többiek?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Rani! Örülök a jó hírnek!
Kombinált teszt:
http://www.gendiagnosztika.hu/gendiagno ... ebben.html

Időben kérj időpontot Hajdú doktornőhöz. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna nagyon köszi!

Megkérdezem a védőnőt.
Ki az a Hajdú doktornő?? :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani! Szerintem és sokak szerint ő a legjobb genetikai uh-os.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


hanna30 írta:Rani! Szerintem és sokak szerint ő a legjobb genetikai uh-os.


Értem!
És őt hol találom? :oops: :roll:
Bocsi de tényleg nem tudom ki is ő és hol rendel. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Itt az Istenhegyin. Hozzá kérjél időpontot uh-ra a 12. héten.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jól van köszi akkot ha jól értettem ott a géndiagnosztikába.
Akkor majd őt fogom hívni!

A Kaáliba még kell mennem UH-ra jövőhét pénteken.
(az én nőgyogyim szabin van még)

Védőnénihez hétfőn fél 9-re kell mennek csak a Kaális dokibácsitól kell kérjek egy papirt, hogy hány hetes vagyok, de ezt holnap megoldom. :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Drága Hanna !

Nagyon Boldog Születésnapot kívánok !
Elnézést a lemaradásért . Kép
dalmácia
 
 


Na lányok megvan az ítélet, úgy fest holnap szülünk, majd jövök a részletekkel, most ennyi voltam :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok!

Vanda,
Rékababának hatalmas gratuláció! Örülök a kis szívecskéjének! :D :D

mi az, hogy ház? :evil: ő lapos lett volna ikrekkel? :roll:

Lois,
hajrá NST! lehet, hogy bennmaradsz? :wink:

a hintán sztem ló az a patás! :D

Erika,
köszönjük szépen! :D

Krisz, Nyulasz,
nagypocakosok, hogy bírjátok ezt a f@sza időt?


szülésindításra van valami bábakoktél - egyszer elolvastam, miből áll össze, érdekes... - az vajon működik?
angel37
 
 


na mire megírtam, befutott az infó!

Lois&KisZé,
holnap nagy nap! :D ügyesek legyetek!
angel37
 
 


Lois,szerintem talán paci :roll: hasonlít a zebrámra,de nincsenek csíkjai.Itt is megy a klíma,25 fokon,nagyon szuper.
Muszály volt vásárolnom a c und a-ban,mert vettem egy gatyát az esküvőre,de otthon már nem tetszett,azt vittem vissza,és vásároltam le...de ahogy néztem,a rugikat egyiknek sem volt alul kapcsos,aztán befigyeltek a polók.majd bodyra adom őket,és akkor nem baj,ha felcsúszik...vagy ez hülyeség?Azt sem tudom mikor nőnek bele,kettő 62-es,és kettő 68-as van,lehet pont télen,akkor aztán jól jártam :lol:

Erika,köszi :D gyantáról lemondtam,tegnap meg is küzdöttem a borotva+tükör megoldással...de már szóltam apának,készüljön,mert ő fogja csinálni :lol: Srácok jól vannak?

Rani,dejó hírek :D
Vendég
 


Lois :D :D :D ...és jössz még elötte?Nagyon könnyű szülést kívánok!!!Jujj,nagyon izgi :D

Angel,klíma :D kinn meg nem csak meleg van,hanem vérszívók tömkelege.
Vendég
 


Ja,majdnem lemaradt.Tegnap voltunk szülőszoba látogatáson.

A szülésznő viszont baleset miatti útzárba botlott,és betelefonált a kórházba,hogy addig csináljanak nst-t.Kicsit csodálkozott a másik szülésznő,mert azt csak a 36.héttől szokták,de sebaj...Balázs megvolt,viszont Noit nem találta...legfalább 20 percig kereste,semmi...nagyon nem ijedtünk meg,mert csuklott a kiscsaj,és azt kívül-belül jól lehetett érezni.

Végül szólt az ügyeletes dokinak,csináljon már egy uhut,hogy merre fekszik.Na a doki morgott egy sort,hogy minek ilyen korán nst,dehát nem én kértem.És már nem két fejvégűm van,hanem mindketten harántban,Noi egész lenn.Végül ágyon fekve csináltuk tovább,mert egész lentre kellett tenni a gépet.

Balázs egész végig meg akarta fejteni,mi lehet a pocimon,és szinte végig azt rugdosta :lol:

Érdekes volt,mert amikor Balázs rugdosott,akkor fájást mutatott,amikor viszont keményedni kezdtem,akkor Noinak 178-ig ugrott a szívverése.

Összeségében nincs gond.Aztán megjött a szülésznőm is,és megbeszéltük a csaszi részletetit,meg hogy miket vigyek be a kórházba.Van PIC is,ez eddig számomra nem volt egyértelmű,de csak betöltött 33.héttől lehet itt szülni...azon meg túl vagyunk.

Napi 3 pelust adnak,de mivel kb napi 8 fogy,így a kettőre napi 10 darabot kell plusszban vinnem.Javasolta a penny sajátmárkás pelusát,állítólag jó.Valaki ismeri?Mert most libero newborn-t vettem...

Textilpelust is kell bevinni,mosva-vasalva,5-8 darab/gyerek,meg kettő kifogót,meg popsitörlőt...egyedül ruhát adnak nekik.

Protokoll szerint a betöltött 36.héttől be kell feküdni,de saját felelősségre nem kötelező.Hát,ez péntekhez már csak két hét :shock:

Állítólag sok a kínai,és a legnagyobb baj velük,hogy büdös a kaja amit esznek :lol: valószínű egyágyas szobában leszek,én nem igazán akartam,de sikerült egy csomó érvet felhoznia mellette,meg amúgy is max 4-5 nap,mert vagy hazajöhetünk,vagy költözünk egy emelettel lejjebb a pic-re,a babáktól függően.

na,jó hosszú lettem...
Vendég
 


Ja,és csaszi utánha apa is akarja(naná :D)és a babák is jól vannak,akkor amíg engem összeraknak addig apa ledobja a polóját,és az ő melkasára teszik őket.A szülésznő meg fotóz :D ...apa meg bőg majd,mint egy szamár :D Már amikor mondta ezt tegnap a szülésznő,már akkor belekönnyezett a szeme.
Vendég
 


Vanda, örülök, hogy Rékababa teljesen jól van (bár én se tudtam, hogy vmi gond volt vele, pedig olvaslak pár helyen! :roll: :P )...

Na és a lépcsőzés???? :roll: (Szülés beindítására) Én már most se nagyon merek. De remélem, atomsatu ( :lol: ) méhszájam van.

Nyulasz, ari póló! A C&A-ban anyám alig tudott elrángatni a kisbabacuccok mellől (Igaza volt amúgy, mert rengeteg cuccot kapunk majd a tesóméktól, és amúgy is se perc alatt kinövik). :oops:
Szóval még pelust is vinni kell majd a kórházba??? És mi az a kifogó??? :roll: :oops: A szülésznő elmondja, miket kell vinni pluszban?
Érdekes amúgy, mert ma reggel amikor adtam be a Clexane-t, B baba jól megrugdosta az injekciót. Vagy csak véletlen volt? :roll:
Olyan jó neked, hogy már ilyen tájékozott vagy mindenben... Nekem a szülés és minden azzal kapcs. dolog egy nagy homály...
:( :oops:

Raniko, progi :D Nem semmi vagy, hogy mindennap megcsinálod a vonalzód :shock: Lehet, hogy nem jó linket másoltál be az alírásodhoz, azért nem megy?
Az összeférhetetlenség csak akkor lényeg, ha te RH- vagy, az is csak a második terhességtől, én úgy tudom.

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana,a kifogó az egy nagy méretű pelenka,fürdés után törölköző helyett...puhább,jobban érzed a kicsit,és pikk-pakk megszárad.
...én sem voltam ám tájékozott,tegnap tudtam meg,hogy mi lesz.Minden kórház más,valahol mindent adnak,valahol még ruhát sem a babára.

Nem hiszem,hogy véletlen volt a rugdosás :D érzik ott benn,hogy valami történik itt kinn.Most például nagy a csend a pocimban,de ha odateszem a kezem,belesimul,és meglökdösi...ha apa eszi oda,akkor rend és fegyelem van :lol: ...holnapután férjed is végre hazajön :D Terheléses cukorra mikor mész?

Lois,nagyon várunk ám minden infót!!! :D
Vendég
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:19-kor.
seszi
 
 


...azért ne hagyd magad,kell egy kis elcsábulás egy-egy babarucira...mi is sok mindent kapunk,de a lelkemnek nagyon jót tesz minden egyes kis ruha,amit én veszek...aztán majd eladod,vagy odaadod ismerősnek,rokonnak.
Vendég
 


Sezsi,köszi a gratut :D "KisZének NagyHajrá"...ez nagyon tetszik :D
Vendég
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:17-kor.
seszi
 
 


Lois: akkor holnapra gyorsat és szépet kívánok! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Megyek strandolok egy utolsót túinván, szóval csak dióhéjban:

Nagyon bő két ujjnyira vagyok nyitva mindenhol, a vizsgálat, az nagyon nem volt klassz, vérezgetek is azóta. Intenzív kontrakciókat mutat az NST, amplitúdó a 100-ast verte. Plusz, a dokim holnap estétől lesz ügyeletben péntek nem tudom meddig, utána másfél hétig szabadságon lesz. Persze bejönne miattam, de így megúszom az egyéb épp ügyeletes dokik vizsgálatát stb. Az orvosom szavaival élve aszalódhatunk egy kicsit még, de nincs miért. Hétfőn így is úgy is befektetnének, és kedden valszeg megindítanák így is úgy is, orvosilag teljesen indokolt lenne, és a főorvos-atyaisten ezt a protokollt szokta követni, aki döntene a kérdésben. Szóval én választottam, és inkább a holnapra szavaztam.
Köszönöm a Nagyhajrát :D
De csak este megyünk be holnap, szóval még egy teljes napig boldogítalak benneteket :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani!
Szuper hírek, most akkor más tessék szépen megnyugodni!! Én is Hajdú drnő-nél voltam, ő a legjobb :)

Nyulasz!

Igen nálunk is ez van, ha az Anyuka nem ér rá, az Apát vetkőztetik le, és ő bújhat össze a kicsivel/kicsikkel :)

Rana!
Engem ma NST-n lecsesztek, hogy miért nem lépcsőn másztam fel a terhespatológiára, mert akkor mozog jól a gyerek :shock: Mondtam:" mert ezt nekem senki nem mondta, azért :x "

Skrisz????????
Mi volt a kuksin?? Téged meg tényleg bennfogtak??? :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, ez komoly? De jó neked!

Nálam semmi változás. Méhszáj zárt. Vizsgálat után fél órával elkezdtem vérezni, megijedtem kicsit, felhívtam a szülésznőt. Azt mondta, ilyen előfordul méhszáj vizsgálat után.

Rani, de jó, hogy minden rendben veletek! Én is Hajdú doktornőnél voltam. Országszerte elismert genetikus.

skrisz72
 
 


lois, nagy drkk holnapra++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztoooook!!! Megjöttünk :D

Kipakolok, visszaolvasok :P
(közben Vackorkámat ünnepeljük, de jövök! :D )

tillidian
 
 


Lois,hú,nagyon-nagyon :D :D :D ...szerintem jól döntöttél :D

Till,nagyon boldog szülinapot Vackornak!!! :D Mesélj majd,hogy milyen volt a pihi.
Vendég
 


Skrisz,aug 1 nekem is jó lenne :lol: Mint kiderült itt úgy számolják,hogy betöltött 36.héttől nem korababák.Aug 1 egy szép szombati nap :D
Vendég
 


Jó lenne, ha lenne ez a szőrkontaktus itt is... :roll: Na majd rákérdezek (remélem, nem néznek hülyének).

Na most akkor a lépcsőzés jó a babának/mamának vagy nem?? :roll: Vagy csak a legvégén?

Hű, Lois, kicsit irigyellek azért, hogy nem kell heteket nyűglődnöd, hogy most akkor mi lesz meg hogy lesz... Így jól felkészülhetsz...

Nyulasz, kösz a tájékoztatást a kifogóról (tök hülye neve van :roll: ).
Terh. cukron már voltam (az IR miatt nekem korábban kellett mennem), tökéletes lett. :D Majd lesz még egy a 29. héten, de az már csak olyan zsemlés-tejes lesz, nem a cukros lötyis. :D
Nekem amúgy babácskák nem simulnak a kezembe... :( Úgy érzem, hogy nem számít nekik, odateszem-e a kezem.... :cry: Na majd kiderül, mit szólnak Apáéhoz!

Till! Boldog szülit Vackornak! :D

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana,ezt nekem is csak pár hete csinálják,hogy reagálnak a kezemre :D imádom őket :D
Vendég
 


Till: boldog szülinapot Vackornak!

Nálunk már a lakásban is 27 fok van, pedig egész nap csukva van minden és a redőnyöket is leengedem. Kezdem sokallani a meleget. Ha csak egy pár fokkal lenne kevesebb már jó lenne! Nagy pocakosok, ti hogy bírjátok?

Nyulasz: gyakorlatilag a te kórházadba mindent vinni kell. Nem semmi!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Azta Lois holnap szülés! :shock:
Tiszta izgi!!!!
Nagyon könnyű szülést kívánok gondolok rátok sokat!!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Ja még egy!
Bezséltem ma védőnénivel nagyon aranyos volt hétfőn fél 9-re vár sok szeretettel!!! :D
Ma anyos is megtuda, hogy lesz még egy unokája mondanom se kell természetesen meghatódott!! :D

Timi igen nagyon melegvan.
Háta mi tavaj beszeeltettünk klímát és ugyan óvatossan de használom és nagyon nagyon jó!(tetőtérbe lakunk)

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok :P Jó sokat írtatok! :wink:

Vackor köszöni 8) - igazi nagyfiú lett :wink:

Lois,
naháááát :D minnyán' Anyuci leszel!!! :wink:
Megadrukkok holnapra!!! :P (akkor csak 1 nap lesz a fiaink közt!!!!! :) na jó, meg 8 év :) :) :) )

Nyulasz,
aztaaaa, Te is mindjárt szülsz!!! :shock: :P (egyágyas szobán én is gondolkozom, mióta Skrisz mondta, hogy 7e :roll: )

Raniko,
örülök, hogy jól vagy!!!! :D (aggódtam érted :oops: )

Rana :P
köszi! :D (De jó, hogy idetaláltál! :P )

Nyaralás: szuper volt!!! :D Sopronban laktunk, és Ausztriában üdültünk naplözben...Dino-park, Märchenpark, Sonnentherme 8)

tillidian
 
 


Timi,nálunk is megy a klíma...25 fok :D ...hát igen,a babáknak csak ruhát nem kell vinni,minden mást igen...még jó,hogy a kiságyakat nem cipeltetik be :roll:
Vendég
 


Till,én kétágyasban szerettem volna(5ezer),de a szülésznő meggyőzött.Szerinte ha összekerülök egy okoskodó,mindent jobban tudó anyukába,az nem biztos,hogy segítség...nem beszélve az egész nap benn dekkoló családról,a csak kicsit taknyos,vagy köhögő kistesóról,bla,bla,bla...alapból szeretem ha sokágyas a kórterem,a laparnál is tök jókat hülyéskedtünk,sokáig dumáltunk...de itt tényleg nem fogok unatkozni,amikor babák kinn vannak,úgyis velük foglalkozom,amikor nincsenek ott,akkor meg úgyis jól jön a nyugi,egy kis pihenés...a fizetős szoba meg a fürdő-wc miatt fontos nekem,főleg csaszi után itt is 6 órával fel kell kelni,és később sem mindegy,hogy betolom a gyerekeket a csecsemősökhöz,elcsoszogok a folyosó végére wc-re,aztán vissza,be a gyerekekért...és ezt naponta többször :roll: ...úgyhogy meggyőzött.És tényleg 7ezer.
Vendég
 


Szuper lehetett a pihi :D hol van ott dino-park?A másik kettőnek még neve sem ismerős :roll: mik azok?
Vendég
 


Én azt gondolom, hogy első babánál jól jöhet, ha az ember nincs egyedül, és van a szobában olyan, aki már látott közelebbről gyereket. Sokat tudnak segíteni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: