Új privát üzeneted érkezett!

soha nem ismétlem magam soha nem ismétlem magam

Tücsi, a halálbüntetéses államok egy részében a büntetés része az is, hogy az elítélt nem tudja, mikor fogják végrehajtani rajta az ítéletet. Ezt sokszor több éves fogvatartás előzi meg. De megnyugtatlak, a második évad sem fullad unalomba, de többet tényleg nem akarok elárulni, csak még azt, hogy a komornyik a gyilkos... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Köszi lányok a sóskát! Csak ennyi? Úgy értem az elkészítés. Én is mireltiből fogom csinálni, a spenótot sokkal jobban szeretem mirelitből, mint origi, így a sóskánál sem lesz máshogy.

Tücsi,
tehetnél fel képeket, hogy formálódik a kéró. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 



Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Ja, képzeljétek, kipróbáltam magamon a porszívós orrszívást. Minden elismerésem a kölköknek! Ha csukva van közben a szám, akkor a gyomromból is elindul a cucc, ha meg nyitva van, akkor befelé megy a levegő és az orromon, a fülemen meg a számon jön ki. Brrrrrr!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Livi mikor körbe körbe megy, olyan, mint valami kis kerge mókus, a lelkesebb rasszból persze. Cuki. Ilyen home video-k szoktak aztán világkörüli útra kelni forwarded message formájában. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Helló!

Na megjöttem. Ma voltunk Ikeában és Árkádban, Beni ezalatt a Nagyszülők vendégszeretetét élvezte.
Vettünk pár apróságot, befigyelt egy kis húsgolyó, no meg torta :D és végre kitomboltam magam a H&M-ben is. :lol:

Visszaolvasok.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Cool,
aricsek vagy, de annyira azért nem nagy szám. :wink: :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok,
gyorsan írok, mert megy a werder meccs, és így lemaradok róla...de inkább titeket választottalak... :lol:

Na szóval, mit is akartam:

Fanni, boldog szülinapot!
Emlékszel? Marci is boldog szülinapot kíván!! Így :wink: :
Kép

Gabi,
nekem az volt az első, mielőtt Marcinak az orrába dugtam, én is kipróbáltam....az tényleg lényeges hogy nyitva legyen az ember szája, de akkor szerintem nem olyan gáz....cNálunk Marci nem is az orrszívás miatt aggódik, hanem inkább a porszívótól fél...mindig is félt tőle... :?
Sóska: úgy ahogy a csajok írták...csak fokhagymával. :wink:

Livi nagyon édi!!! :lol: :lol: :lol:

Kórház:
Én is az orvosomat akarom, és a kórházamat. És a gyerekemet is oda akarom vinni, ahova akarom. Ezt az egész mizériát akkor lehetne bevezetni, ha a kórházak egyformán működnének. Csak sajnos ma Mo-n iszonyatos nagy különbség van kórház/orvos, és kórház/orvos között. Sajnos.

Hajrá Ádám!!! Akkor lassan, lassan jöhet a kergetőzés is majd a talikon. De jó lesz majd amikor rohangálunk 10-en 11 felé...!!! :lol: (Mint ahogy Gabi és Timi szokott..hihi...)

MIt akartam...Ja Zsódajumam:
HOGY MARCI TEKINTETE SZELÍD???!!!! Aranyos vagy, hogy szelídnek látod! (én is csak viccőtem ám...épp egy bulátát rágcsált, és úgy nézett fel,a mikor szóltam neki....csak oylan komoly volt, hogy csak a szemöldökráncolás hiányzott.. :wink: ) Bár, ha jobban belegondolok, egy gyereknek a tekintete miylen lehetne más mint szelíd....:D
Édes Julcsi a lábrágóson! Tényleg ő is már milyen nagy!!!

Jut is eszembe, ma voltunk méreckedni: 8650 g és 75 cm. (25 dkg, és fél centi egy hónap alatt... :oops: )
Nem tudjátok elképzelni, mit rendeztünk ma ebédnél...ahhhh. Már az egész kajálást a pokolba kívánom, mert NEM BÍROM MARCIT BENNTARTANI A SZÉKBAN. ISZONYAT!!!!! olyan az egész, mint egy burleszk-film, csak kár hogy én vagyok az egyik főszereplő. Énekelek, vagy tv megy, vagy egy kézzel etetek, a másikkal, meg rakosgatom vissza az asztalra a ledobott játékokat, (egy perc alatt 80x, és az eltelő fél óra alatt annyira elfáradok ebbe, hogy nagyon. A türelmem is néha alábbhagy a végére, és már egyszer-kétszer rákiabáltam Marcira, hogy fejezze be a hisztit. Nyávog, és közben tekeredik ki a székbő. Vagy lecsúszik az aljára , hogy csak a feje látszik ki. És akkor ordít, mert alig tudja visszatornázni magát. El kell mennünk pántot venni a székre, mert egyszerűen nem akar egyhelyben megmaradni. 8-10 kanál, és utána elvágták a cérnát...küzdelmes, de nagyon. és ez már legalább két hete így megy....

Ja tudom még mit akartam:
Ma kifizettem a maradék lóvét a klubba:
Erika is egy kicsit furcsán nézett, és kérdezte, hogy biztos, hogy szektát akarunk névnek????Aszonta, hogy rágjuk még egy kicsit meg ezt a dolgot, mert annak olyan negatív felhangja van....én egyetértettem vele, de a többség dönt. :oops:

Akiről úgy gondoltam, hogy összedobhatnánk a részüket, mert igen ritkán jutnak el talizni, és jó lenne, ha amikor nekik is összejön tudnának jönni):
Mamac, Sasha, Kormi, Jucus, ez most össz 1600 lóvé, 14 felé osztva. nagyjából 115 ft lenne fejenként. (persze csak ha ti is úgy gondoljátok... és így keresek 10 ftot...:oops: )

Aki meg lóg nekem:
Gabi 200,
Vanília 200
Timi 400
Eszti 400
Dia 400
Mancs 400

asszem ennyi. HA valakit kihagytam, szóljatok... és bocsi érte:oops:

[size=12]És mégegyszer a következő tali: DECEMBER 5-én délben.[/size]
Na most nemtom mit is akrtam még. De mindegy, megyek, mert apa megeszi az összes csipszet. :evil:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek én összedobásban benne vagyok, bár ejtem, hogy az érintettek tiltakozni fognak, mondván, hogy a havi 200 akkor sem említésreméltó, ha esetleg egyik hónapban nem jutnak el a talira.
Nekem a szktáról csak vicces felhang jutott eszembe, de akkor odaállnék Jumam ötlete mellé, és legyünk Babaszektor, hm? /És így Gabusnak is kedvezünk, aki b közép felé akarta terelni kis klubbunkat../ Amúgy meg nem tudna kevésbé érdekelni ez a név ügy, mivel a lényeg az, hogy veletek találkozzunk, így tőlem akár Kiszel Tünde Baráti Társaság is lehet a nevünk. Tényleg, ez jó név, nem? (Helyes válasz: nem)

Kép Kép
coolasa
 
 


Bubek,
de mikor nyitva volt a szám, nem szívott, hanem befelé jött a levegő a fejembe és kiment az összes fejemen lévő nyíláson. :shock: Így hogy szív, ha fúj?

Noddyval találkoztál? :wink:

Részemről mellékes a nevünk, de ha megengeditek, eszembe jutott még ötlet. Nem gondolkoztam rajta, csak úgy beugrottak. Baba Bt., B-közép leírása módosítva úgy, hogy B(aba)-közép, Menő Minik (még jó, hogy a menős és minis nevekre írtam, hogy elcsépeltek...), Topik Törpék, Kismancsok (nem a Mancs család miatt, csak szerintem aranyosan hangzik. Kicsik is és mancsuk is van. :lol:).

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sajna nem sikerült visszaolvasni :oops: , majd holnap.

A Topik Törpök jó szerintem. :wink:
A Szektánál mondjuk bármi. Szerintem. :oops:

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Babaszekta sztem is gáz, ennyi erővel lehetne kuplungszklán (egy "okos" lányismerősöm hívta így még régen :lol: )

Bubek,
én már a múltkor is beírtam a naptárba a tali időpontját :wink: Pízt meg viszem, és köszi a hitelezést :wink: Összedobás felőlem is OK.

Már 3x ébredt 8 óta :evil: Ma dőlt a nyála ezerrel, biztos a foga :shock:

Honfogalóban levertem a fél világot :D

Kép
mancs
 
 


Gabuska, sztem indítsunk újabb szavazást, már készítheted is a táblázatot... :evil:
Nem a kifújóhoz tetted véletlenül s csövet? :roll: :wink: :roll: :wink: Írtad is a múltkor, hogy milyen idegesítő, hallod, hogy szörcsög Livi és mégsem jön semmi az orrából!! :( :wink: :lol:

Cool, már aszittem, senki nem hallotta meg a Babaszektoros javaslatomat.. különben nekem is mindegy, csak a szektával van egy icipici bajom.

Ilba, mi is voltunk ma Ikejában,kb2-4-ig.

és lett ma sütőnk, mert eddig nem volt, csak luk a helyén a koynhabútorban. ha valakit érdekel itt (http://www.addel.hu/storecategory.php?storecategory=6) a Műszaki Depónál tényleg nagykereskedelmi árakon, kb 25%al olcsóbban lehet kapni sokmindent! és a honlapon még nincs is fenn minden. Szóval innen van sütőnk. Holnap este már sütök is remélem.

Natasa, azért elég nagy a választék a boltban, csak neked sikerült pont olyanokat keresni ami nincs? Érdemes elmenni? Én ott szeretném a család összes gyerekének beszerezni az ajándékot
jumam
 
 


jumam
 
 


Jóóóóóóó Reggelt Mindenkinek! :wink: :lol:

Ilba!
Miket vásároltál a H&M-ben :?: :wink:


Az ötödikei héten délelőttös vagyok.Ami azt jelenti,hogy 2-3 felé már mi is tudnánk menni csak egyedül (Domival)nem merek oda BKV-ni. :oops: :roll: Esetleg valaki akkor (olyan időben)jönne BKV-val?SOS!!!!

Mindenkinek szép napot!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Hellósztok,

Jó régen voltam, és jóóóó sokat kellett visszaolvasnom. :)

Először is Bubek néni: köszi a hitelezést, a talira viszem a lóvét mindenképpen, és az összedobásban is benne vagyok.

Én még mindig a kacajhalmazra szavazok, mint új névre. :)

Vanília, gratu a lépegetéshez!

Cool, az orvosválasztásban egyetértek! Minden szóval, úgyhogy nem ismétlem meg magam. És én az orvosom mellett a szülésznőmhöz is ragaszkodom!

Tücsi, jobbulást. Függöny?? Mily luxus :wink: Szuper jó lesz, hamarosan igazán otthonos lesz. Szerintem egy függöny nagyon sokat tud dobni egy kérón. :)

Gabi, ti hogy vagytok?

Mancsusz, Petike frankón eszik, örülj neki nagyon, hogy ilyen könnyű. :)


Na, mi hétvégén, azaz holnap elhúzunk Várgesztesre, a villaparkba a gimis barátnős társasággal, négy család, csupa pici gyerkővel, már várom nagyon. Főleg, hogy van ott egy bazi fürdő, és arra már hetek óta vágyom.

És mellesleg már egész héten fogyóztam, ami azt jelentette, hogy este 5 után nem eszem, reggelire müzlit, ebédre rendeset eszem, de azért nem a töltött káposzta kategóriát természetesen, és sok-sok víz, meg némi gyümölcs. No cukor, no nasi. Egész jól megy, szerencsére. :)

Most megyek, még jövök.
Vendég
 


Sziasztok!
Eszti azt olvastam, hogy no cukor, no pasi! :shock: És már akartam mondani, hogy AZ nem gyűjti hanem űzi a kalóriákat :wink: De, aztán láttam, hogy csak ismét megtréfált a szemem.
Novum, pont a BK-ban hangzott el tegnap, hogy ha egy serdülő lány parfümöt kap ajándékba az tök jó, mert az úgy jön ki, hogy már az apja is nőnek nézi. Az meg melyik csajnak nem imponál?
Nálunk a sóska Novum-recept alapján készült :wink:
Gabuska, Livi maga csinál diszkót! Tuti ő zenét is hallott és arra táncolt. Nekem is a körbeforgás tetszik a legjobban! /Figyeled, ismét sikerült megnyitnom a fájlt :!: /
Píz összedobás terén csodálkozni fogtok, de osztom a többség véleményét 8) Ja, Tücsi NEKED még lógok puszta 400 Ft-al. Jöttök pénteken?
Jumam, szerintem nagyon sürgősen új üzlet után kell majd nézniük a Játékfutárosoknak! Egyrészt két bazi nagy lépcsőn és egy szűk ajtón kell bemenni ami egy ingatlan /vagy más/ irodába vezet és onnan érsz el a játékboltig. Másrészt pont a szűk hely miatt a játékok töredékét tartják csak ott. Én hátizsákért mentem, de ott csak kisvakondos volt, nekem meg totál másmilyen kellene. Teletubbiból viszont dögivel volt, Szonja csápolt is értük noha még soha nem látta őket a TV-ben :? A nő azt mondta, hogy ha szólok, hogy mi kell és mikor jövök akkor addigra hozatnak át,....csak hát én nézelődni akartam és nem mindjárt megvenni is.
Bubek, ha nem etetőszékben eteted akkor is sajtkukacot játszik Marci? Szerintem nála tök bejön az, hogy sok fontos dolog van és az evés most nagyon nem ebbe a csoportba tartozik. Okosat nem tudok mondani, mert Szonját ha éhes akkor főleg a kanala érdekli.
Ilba, mit tomboltál össze a HM-ben?

Jaaaj, Szonja szétkapott egy banánt és a héját eszi! Megyek, mentem a menthetőt!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Jó reggelt!

Jumam,
mi fél3-tól 4-ig. :?
Miért nem láttatok??? :shock: :D :wink:
És kajoltunk is ugye a felénél.

No, még jövök, most fejek és reggeli.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Még mindig jobb a banán, mint a vöröshagyma. :wink:
Vendég
 


Gabi, TurbóteletabiLivi nagyon szuper. :)
Vendég
 


Eszti, tegnap a nappaliban hámoztam a krumplit meg a fokhagymát, mert Szonja csak így volt hajlandó játszani. Aztán egyszer odajött és kiemelt egy krumplit /az ilyen részemről engedélyezve van/ majd a köv. pillanatba rágcsálni kezdett egy fokhagymát :!: Érdekes módon, noha kicsit erős volt, cseppet sem zavartatta magá, alig tudtam kibányászni a szájából!
Mi egy hagymaszerető család vagyunk :D

A hétvégi kirucanásért írígykedem :oops: De, apa kiadta feladatnak, hogy járjak utána hol van hely és mennyiért :lol: Lehet majd egyszer mi is megyünk csak előbb a ház legyen költözhető, mert lassan a bútorok is megjönnek és nem szeretnénk tároltatni :? És egyébként is!
Fogyókúra folytatódik?

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Jó reggelt!

Zsódajumam,
a kifújó egy hosszúkás rácsos izé, abba nem tudnám beletenni a csövet, ha akarnám sem. :wink: :lol:

Natasa,
persze, hallott zenét, mert Halász Juditot hallgattuk, csak a felvételen nem jól hallatszik. Ha jól felhangosítod a hangfalat, akkor igen. De ez semmi, olyan pogót le tud vágni, hogy ihaj. Főleg az almaszószosra. :wink:

Eszti,
köszönjük, ugyanúgy. Holnap le is viszem a topik törpémet :lol: a doktorbácsihoz, adjon olyan orrátmosó micsodát meg kezdjünk valamit a kutyaköhögéssel.

Bubek,
nektek nincs pánt az etetőszéken? Asszem, olyan mint a miénk, abban van. :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Natasa, fogyókúra folyt. természetesen, amíg Ilba-hoz hasonló méretű ruhákat nem tudok válogatni magamnak. :wink:
Vendég
 


Na visszaolvasok végre rendesen.

Fanni! Heppi börzdéj!!!!

Bence! Boldogságos 9-diket!

Hajrá Ádusz fuss csak a csajszik után! :lol:

Mancsi,
Pelenkázó leírását köszi, végül nem találtam :oops: , így picit késve, de hazafelé a kocsiban fejtem. :D

Vuka,
Nagyon jó pihit Nektek!!!! Irigy-irigy. :wink:

Timi,
Köszi sokat segítettél. :lol: Végülis több varáció nincsen. :D
Ma 2x be tudtam még tenni, de 4től velem aludt.
De érdekes, mert ebéd után meg simán alszik benne, sőt tegnap a Nagyszülőknél az utazóágyban is aludt. :roll:

Natasa,
Tegnap felétek mentünk az Ikeába a BD utcában. Oda ugye közel laksz? Néztem, hátha látok egy Szonját, de nem. :(

Gabi,
Végül mit főztél?

Bubek,
És ezek az etetések kiborítanak? :lol: De legalább eszik. Nálunk e közjátékok mellett még enni se eszik. Tudom, ez mondjuk Téged nem nyugtat … :roll:

Dia,
Azta 5kor már gépnél! Nem semmi csaj vagy! :wink:
Vettem 2 pulcsit és zoknikat. És büszke vagyok magamra, mert visszafogtam magam és Beninek nem vettem semmit.

Eszti,
És mennyit fogytál?
Jó pihit Nektek is!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Gabus, tényleg nem hallottam a zenét :oops:

Eszti, frusztráltok ti engem ezzel a 38-as mérettel :( Azzal vígasztalom magam, hogy 180 cm-el anorexiás kell, hogy legyek ahoz, hogy a 38-ba beleférjek. De ha Mancs is a 38-sal jön, akkor aznaptól nem eszek :evil: Én csak a 40-sel szemezek :roll:
/És szeretnék egy szoknyát meg egy rövid nacit venni a tuti kis csizmámhoz :lol: /

Csajok ha vkit érdekel, van egy tutkó fotósom, aki jutányos áron tud profi jelmezes képeket készíteni a bébicsekről. Bővebb infókat kedden tudok mondani, mert mi akkor megyünk hozzá. Megelégeltem, hogy Szonját csak én fényképezem, meg kíváncsi vagyok milyen ez. Remélem Szonja is lelkes lesz majd :)

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ilba, a BD-tal párhuzamos utca a miénk csak csendesebb, mert eggyel kisebb rangú mint a Bánki. De, a Bánkin is szoktunk sétálni viszont tegnap autós napunk volt és csak a házak között lófráltunk egy picikét. Máskor kiabálj, hátha meghalljuk :wink:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok! Tegnap éjjel fél 1-kor álltam neki szívni Petike orrát, úgy szörtyögött. Levegőt kapott, csak csúszkált az orrán meg a torkán a trutyi, meg köhécselt. 1-ig félóránként ébredt, utána asszem 2 óránként. Reggel már annyi jött neki, hogy be se kellett dugnom az orrába, csak odatartani a lyukhoz :shock: Vettem Sterimart, előtte kipróbáltam magamon :shock: :shock: :shock: Azóta csavarja az orrom :shock: :shock: :shock: De P. nagyon jól viselte, meg se nyikkant. Annyira nem vészes a dolog (kopp-kopp-kopp) mert most nem is szörtyög, üres a nózija.

Natasa,
igencsak fénykoromban volt az, hoyg 38-as ruhát hordtam :lol: De így visszanézve az akor készült felvételekt rólam, elég botsáska-stílusban nyomtam: 179 cm és 61 kg voltam :oops: Most inkább a 40-42 megy, de ez is változó. Ahány márka, annyi méret :roll:

Benyófi! Boldog hófordulót Neked!

Eszti,
tejcsi nem sínyli meg a fogyózást?

Megyek ebédet gyártani :wink:

Kép
mancs
 
 


Eszti,
Várgesztesért iríííígy! :wink: :D Mennék már én is vhova, de nagyon :roll: :cry:

Kép
mancs
 
 


Ilba, nem tom mennyif fogytam, négy alatt még nagyon nem hiszem, de már érzem, hogy azért legalább a méregtelenítés része megvolt, mert könnyebben behúzom a hasam. :oops: :lol:

Mancsi, most már elég kevés szopi van, reggel 2, este egy, és a két alváshoz, többet nem hajlandó napközben, annyira pörög, játszik. Annyit meg azért eszem, hogy ne haljak éhen, inkább a plusz kalóriákat vonom meg, mint édesség, cukor, kakaó, friss kenyér, beficcenő pogik, pékáruk, kakóscsiga reggelire, este sütikézés és társai. Szóval eszem azért, csak megválogatom, hogy mit. Egyelőre a tejcsi ugyanúgy van annyi, amennyi Benyónek kell.

Köszönjük a köszöntéseket, aranyosak vagytok.
Vendég
 


Mancsusz, na azé! A 40-42-ve már kibékülök :D Én 38-as botsáska olyan ált. isiben voltam :shock:
Petike orrdugulása se semmi. Komolyan itt olvasva ezeket a orrszívós történeteket már előre félek, hogy előbb-utóbb nálunk is lesz esténként banzáj,...meg éjjel :shock: De, inkább nem emlegetem az ördögöt. A hétvégén babalátogatóba megyünk így egészségesnek kellene maradni :!:

Benyófinak:
Kép
...hátha ő is szereti :D

Kép Kép
natasa1975
 
 


Eszti, megfigyeltem, hogy mi egyet szoktunk érteni a komoly filozófiai kérdésekben, mint székházrombolás, kórháztörvény, életszemlélet, valószínűleg mert mindketten lehetőleg kerüljük a szélsőséges álláspontokat. Sőt, új terület, Várgesztesben is egyetértünk, én is szívesen lubickolnék ott.....
(Benyónak boldogot!)

Volt valamelyikőtök már a Szidónia kastélyszállóban Röjtökmuzsalyon? Négycsillagos, persze az ára is, az a szuperior szoba (pedig nem is a kastélyban, hanem melléképületben), ahol volt szerencsénk 3 napot eltölteni 2004ben, főszezonon messze kívül 37000ft/fő/nap ....lett volna, ha nem ajándékba kapjuk az intertől…

Kép Kép
coolasa
 
 


Natasa, de azért van otthon orrszívótok minden eshetőségre készen? Mert nekünk ez a csövecskénk már kb 3 hónapja be lett szerezve abból az elgondolásból, hogy ha szükség lesz rá, akkor az úgyis hirtelen történik majd, és ne akkor kelljen rohangálni. De ahogy ismerlek téged, valamilyen megoldással biztos rendelkezel, sőt ne csak A, hanem B és C tervvel is betegség esetére...

Bubek, ugye te írtad a múltkoriban, hogy Marcit nem is annyira a szívóka, hanem a porszívó hangja rémiszti? Mi nem is kötöttük rá porszívóra, egyszerűen csak egy közepesen nyeszlett tüdő kell a cső másik végére.

Lányok, látom többünket lázbahozza a szállodás kikapcsolódás gondolata, találtam egy helyet a neten (confhotel), ami eleve a nagyon jó árú konstrukciókat gyűjti össze, namármost alapoasan megnéztem a múltkor, és ennek a weboldalnak még külön az akciós turnusokra leszűkített oldala is van! Itt meg a részletes keresőt használva kizárt, hogy az ember nem talál magának megfelelőt, a piaci árakhoz képest fillérekért. Itt a cím: www.c-travel.hu/csomagkereso

Kép Kép
coolasa
 
 


Tyűűű, ez nem gyenge. És amúgy megéri az árát? Hallottam már erről a helyről, de fogalmam sincs, hogy mi ez. Mit lehet ott csinálni?

A mai ebédem és uzsonnám: főtt répa pincuri olívaolajon, tejföllel meglocsolva, egy pár virsli ráfektetve, sajttal megszórva, megsütve. Még régebben egyszer, amikor már lefogytam nagyon sokat, akkor ilyet ettem minden nap, csak variálva a zöldségeket, és a virslit néha felváltottam csirkével, és mondhatom, a fogyási mutatók jól működtek. Úgyhogy most is ezzel próbálkozom, mert azért tápanyag mégiscsak kell, ez meg még finom is, fehérjedús, de nem hízlaló (már amennyiben a virsliben lévő csirkebőrpép nem hízlal...... :oops: :wink: )

Natasa: képzeld, az előbb Benyófi ugyanúgy aludt el, mint este szokott: szopizott, nem aludt el benne, betettem a kiságyba, pici nyöszike volt azért, de utána elaludt! :) Azé ez má haladás! :)
Vendég
 


Bence, boldog 9.-et!!!

Már Petya is dáthás? :shock: A fjancba... :( Jobbulást neki! Azon én is jót mosolygok, mikor még oda sem ért a szívó a gyerek fejéhez, de már megy bele a trutymi. :lol:

Natasa, újszülötthöz mentek? Én a helyükben most senkit nem engednék be, nagyszülőket sem. Minden 2. felnőtt és minden 1. gyerek beteg. Tudom, Ti nem, és bizti autóval mentek, így kevesebb is az esélye, hogy útközben szedtek fel valamit és azt viszitek el. :wink:

Ilba,
végül semmit. :oops: :lol: 8) Guberáltunk a hűtőből, Zoli úgyis ebédelt bent főtt ételt. Ma pedig kelkáposzta főzelék lesz.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Még csak annyi az előző ez-itt-a-reklám-helye fejtegetéshez, hogy én pl találtam számos 4csillagos 3 napos ajánlatot, kevesebb mint 30e ft/dőért, ami azért nem oly rettenet gakori..

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
mi is szájjal kezdtük a csöves orrszívást (előtte elektromos volt), de olyan sokszor kellett szívni, hogy már nem bírtam erővel, meg folyton elszédültem közben. :oops: Így áttértem a porszívós változatra.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Gabus, meddig újszülött az újszülött? 6 hetes múlt. Egyébként én az ilyesmitől /mint Istvános felfogású anyuka/ nem nagyon parázok. Anno amikor Szonja mini volt is szívesen vettem a látogatókat /OK, ne szamárköhögéssel vagy TBC-vel/ csak nem szerettem ha taperolják a lányom. Én meg eleve nem vagyok egy taperoló típus. Ja, meg hiszek az anyatej védőfunkciójában :wink: Egyébként autóval megyünk.

Cool, most ehez mit szólsz: van orrszívónk! Fokozzam? Apa egy nap meglepetésszerűen beállított egyel a kb 5 méterre levő gyógyszertárból :shock: Azóta porfogóként funkcionál.

Ezt a linket tuti kimazsolázom :!:

Nekem egyik legszebb hely belföldön Lillafüreden volt a kastélyszálóban :oops: De, Bakonybél is kedvenc csak az kevésbé fenszi :) Külföldön meg a legextrább Brazíliában volt /nem nyálverés csak tényközlés/, de a Dubrovnik melletti sátorozás sáskák között is szép élmény

Eszti, én Norbi alatt ettem virslit virslivel :? Mondjuk nem utáltam meg, de eddig sem szerettem. A csirkemell jobban bejön :lol: :wink:

Mit evett ma Szonja ebédre? Hát,...lehet rámkülditek a ,....gyivit :roll:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, na mit evett? :)
Vendég
 


Brazília? Ott is megfordultál? Ezért nagyon irigy, régi álmom!! :)
Vendég
 


Helló!
Remélem nem baj, ha egy kis helyzetjelentést tartok, visszaolvasni nagyon nincs időm, de remélem megértitek. Nincs is annál rosszabb, amikor egy gyerek beteg és extra nyűgös, főleg, ha kettő van belőle. Esküszöm én is sokkal fáradtabb vagyok ilyenkor, meg gondolom mindenki.


Na, voltunk Danival kontrollon a fülészeten. Füle nagyon nagyon szépen gyógyul, már csak az egyiknek kell egy picike javulás. Ellenben az arcürege még mindig gyulladásban. Megint másféle ab.-ot írt fel a doki, meg másféle köptetőt kell adni neki és ha jövő hét keddig (következő kontroll) nem javul, akkor befekteti a kórházba és altatásban átmossa az arcüregét. Csak még ezzel a gyógyszeres kúrával ad még egy esélyt a gyógyulásra. Hát nagyon remélem, hogy nem kell befeküdnie, hogy fogom megoldani, hogy ott legyek mellette????? A Gergi ugye még szopik, szinte kizárólag, mivel amióta beteg nem fogad el semmit sem az anyatejen kívül, tehát hozzátápival alig haladtunk, de azt is inkább visszafelé.

Nem is tudom mit csináljak. Megyek is, mert a két kicsi alszik, a Gabival meg játszani kell, aztán még vár a munka is.

Kép
sasha
 
 


Natasa, bakonybélen hol? Van 1 tippem, Hotel Odvaskő, de lehet, hogy félrement....

Kép Kép
coolasa
 
 


Natasa,
mit evett? :D

Nekünk Arinana márkájú porszívós orrszívónk van. Ezt is lehet szájjal szívni? Bár Petike már nem esik kétségbe a porszívó hallatán, csak amikor az első tömény adag cuccot kiszívva újra megpróbálom még kiszívni a maradékot, na akkor kezd el nyígni.

PEtike sütőtököt kapott csirkével ebédre. De üvegeset, mert elfelejtettem kivenni tegnap a tököt a fagyóból :oops: Felnyitok egy Nestlét, mmég jó, hogy megkóstoltam. Borzadály. Semmi köze a sütőtökhöz. Nézem, hagyma meg minden van benne :shock: Asszem Natasa mondta, hogy vmelyik üveses sütőtök nem jó. Hát, lehet, hoyg erre gondolt. Volt otthon Hipp sütőtök-alma, ebbe tettem husit és megette mind. :D

Kép
mancs
 
 


Sasha, kívánom a legjobbakat (bármilyen üres fecsegésnek is hathat most számodra mindez)!

Eszti, hát Röjtökmuzsaly oan trendi tipusú, elegánsan szervírozott étkek, meg gyönyörű apartman, na az tényleg elnyerte tetszésünket (üvegfalú fürdőszoba, ahonnan a pezsgőfürdős kádból néztük a a tvt, ami egy olyan háló-nappaliban van elhelyezve, ahol az ágy akkora, hogy fél órával előbb kellett elindulni róla, hogy az ember időben odaérjen a reggelihez :wink: ), de pl a wellnesrészlege részben csalódás, mert az uszodája csak egy kacsaúsztató medence, nekünk meg az fontosabb, mint a 100féle pezsgőfürdő (főleg, hogy volt ilyenünk a szobában), de volt olyan apartman is, amihez szauna is tartozott. Ez most lehet, hogy nem tűnik számotokra szegényes leírásomból annyira extrának, de 2004 még az az időszak volt, amikor a wellness még nem folyt a csapból is, mi pl ott hallottuk először a kifejezést...

Gabus, a tüdőkapacitáshoz még csak annyit, hogy az őszinteség jegyében azt is el kell mondanom, a porszívónélküli orrszívás azért leginkább 2emberes mutatvány, mert nekem egyedül szipákolni, csövet irányítani, és a kreatívan 360 fokban elforduló nokibuksit tartani leginkább humoreszkbe kívánkozik..

Kép Kép
coolasa
 
 


ja, most jöttem rá, hogy röjtökmuzsaj mindkét "j"-je sima j, nincs benne ellipszilon. Csak ha valaki rá akar pislogni a neten, avégett írom.

Kép Kép
coolasa
 
 


Mancs, nem ismerem pont a ti orrszívó márkátokat (bár a sajátunkat is elfelejtettem, és már nincs meg a papírja, így nem kizárt, hogy egy és ugyanaz), de ha az amúgy porszívóra csatlakoztatandó végén kipróbálod a szipákolást, és a másik, orral csatlakoztatandó végén érzed a vákumot, akkor használható porszívó nélkül is..

Kép Kép
coolasa
 
 


Natasa,
Brazíliában hol? És hogyan? És minek? És mivel? És egyáltalán, Te ezt hogy képzeled??? :wink: :lol:

Coolasa,
nekem is külön technikám van arra, hogy hajtsam végre egyedül az orrszívást. Éjjel leraktam az ágyra, hogy majd kiszívom az orrát, mint másfél hónapos korában :lol: Fél másodperc múlva Petike egy méterrel odébb volt és röhögött. Erről a 360fokban elforduló nyakról nekem az Ördögűző egyik jelenete ugrik be :oops: :lol:

Sasha,
remélem még nem unod, de jobbulást!!! Vége lehetne már ennek a betegségsorozatnak... Drukkolok Daninak!!!

Kép
mancs
 
 


Natasa,
tudtommal pont 6 hetesig újszülött. :D
Tavaly ilyenkor hozzánk is jöttek, de ezekben a hetekben nagyon eldurvult a helyzet, nem általánosságban értettem, hogy kisbabához ne menjen senki télen. :wink:
"Eszti, én Norbi alatt ettem virslit virslivel" - ez enyhén szólva igencsak kétértelmű... :twisted:

Mancsi,
nekünk is olyan van, én levágtam a porszívóba való végét, mert nem fért a számba, így a vékony csövet szívtam, de mikor beláttam, hogy nem nekem való, akkor vettem egy újat és most azt használjuk.

Sasha,
na, Dani nemsokára makk egészséges lesz! :wink: Meg Geri is!!!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Szerintem is cserélhetjük a szekta nevet,bár engem nem késztettek rossz gondolatokra :wink:

Ma találkoztunk Vaniliáékkal a Sparban.Mindkét gyerköc kisebb monoklival érkezett,Ádi a szeme alatt,Szilvi az arcán szerzett be kék foltot.Persze nem a mi kezünktől,csak egy kis megingás történt a járásban :D Vásárlás után még sétálgattunk egy kicsit és megbeszéltük gyermekeink ügyes-bajos dolgait. :D

Bubek:

Köszi szépen ezt az aranyos képet és a köszöntést is!
Az evésért nem irigyellek!
Szilvi is csinálta ilyen korában,hogy rendszeresen felállt az etetőszékében.De nem nagyon használt semmi.Mostanában úgy tudom etetni,hogy papirtürcsit adok a kezébe és amig azt tépkedi nyugi van.
Tegnap esze pedig a Barátok közt zenéjét énekeltem neki ,de legalább 20x és igy elfogyott a vacsi.A családom tagjai azért rám csukták a konyhaajtót a 10.után. :D

Natasa:

Igen én is néztem a sorozatban ezt a parfümös dolgot.A bibi csak annyi volt Fanni esetében,hogy csak hosszas könyörgésre vett neki ilyet az exem :wink:

Eszti:

Boldog hófordulót Bencusnak!
Most látom,hogy ő is 22.-én született!Azt tudtad,hogy a számmisztika szerint ez a szám különleges?

Ilba:

Köszi a köszöntést! :D
Az a hajnali veled alvás már nem gáz szerintem.

Kép

Kép
novum
 
 


Beoltatta vki a gyerkőcöt pneumococcus elleni oltással? Én most gondolkodom rajta, de az ára...

Kép
mancs
 
 


Timi, és miben különleges a 22? Ez érdekelne :)
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?