Új privát üzeneted érkezett!

Timi! Köszi!
Na, az a becézés már durva. :)
Olyan jókat tudok röhögni ezeken a becézéseken. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna Boldog szülinapot!!!

Skrisz Nyulasz nagyon köszönöm én se bánom a rókát bevallom!! :wink:

Pálgi gratulálok a babódhoz!! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára raniko 2009.07.14 08:19-kor.

Kép

Kép
raniko
 
 


Timi,roxi :lol: :lol: ...hajrá csikike :wink:

Krisz,várd ki azért a végét,mekkora lesz!Ne picikézd le addig :wink:

Angel,szépen nől a kiscsaj :D Éjszakák milyenek?

Rani,már beléptél a 10 hétbe :D
Vendég
 

 
 

Nyulasz, kénytelen leszek kivárni a végét! :wink: :mrgreen:

skrisz72
 
 


Hello Csajok!
Dehogy szülök, ez a kölök annyira sátrat vert odabenn, tényleg ki kell füstölni a végén........... :?
Ööööö, pedig próbáltam a Drágámat noszogatni némi dévajkodásra, hátha...de úgy nézett rám, mintha arra kértem volna, hogy helyben császározzon meg.... de ha továbbra is a nagy semmi lesz, akkor nem menekül.... :roll: :roll: :roll:

Nyulasz!
Ne is mond, a férjem családjában isten tudja mióta 3 férfinév pörög körbe-körbe karikában, ebből kifolyólag 2 méteres 40 éves Jancsikák stb. rohangásznak errefelé :shock: Én kb. a nyelvem harapnám le inkább, mint hogy ezzel a névvel illessem a csávót :roll:
Sajnálom a védőnő-cserét, azért a terhességedet még a régi követi le, ez is valami. Bár utána is sokat kell nézegetni, igaz?Az enyém a gyerekorvos kérdéssel izélget, de olyan nehézkesen döntök... nem igazán akartam azt a dokit választani akivel ő van párban, de azt erőlteti nagyon :?

Orsi!

A legjobb barátnőmet is Orsinak hívják, Őt csak fővesztés terhe mellett Orsikázhatnám le :wink:

Skrisz!
Nekem szerintem a magnézium hanyagolásától lassult be az emésztésem, mert ugye a vasat szedem, de a 36.-ik hétig kompenzálta a nem kevés Mg.
Nekem a laparok után sem volt dréncsővem egyszer sem.

Angel!
A Maki nagyon helyes :D Zé-t én is szoktam, a férjem gyakran Mr. Zé-t is, mert hát legyen tartása annak a kölöknek :D
Na gügyögő beszéden én is kész tudok lenni, utolsó borzadályok, amiken kész voltam a hőemi, meg a pezsitabi :shock:

Pálgi!
Gratula egyszemkéhez!! :D

Hanna!
Na akkor most aztán tényleg Isten éltessen, a tegnapi köszöntésem, csak előzetes volt!!!! :D

Timi!

Csikizés?? :D Klassz hogy ilyen hamar érzed Őket, engem ez a lusta Pasi jó sokáig váratott :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hehe, épp most olvastam a beültis topikban egy olyat, hogy "szalcsisütés" :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :lol:

hoztam nektek képeket.
A pocakfotó 31 hetesen készült,két hete...a fekete felsős kép az esküvői ruhám :oops: (ja és nem szőrös a hónomalja,csak annak látszik :shock: ).
Kép Kép Kép Kép Kép

...a szobában még van egy nagy komód,ami nem látszik a képen,az ágyakkal szembeni falon.Dekoráció még hiányzik,csillagok már vannak a plafonra...a függöny meg nem látszódik jól,mert sütött a nap.
Vendég
 


...ja,ezen nincs is rajta az ablak :oops:
Vendég
 


Nyulasz!
Ikres mamihoz képest egész kicsike a pocid, nagyon szép formás gömbölyű :) Tök vékony vagy, nagyon csinos! :D
Szőrös hónalj, hehe, hiszi a piszi :wink: :wink: :wink:

Szoba szépséges nagyon......öööö, egy darabig frankón kerestem a függönyt.......... :oops: :oops: :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,ruhában meg is lepődnek az emberek,hogy ikres vagyok,mert ott tényleg nem annyira látszik.Kérdik is,hova tettem azt a 16 kiló plusszt? :lol: ...de azért az első képen ott jól ráközelítettem,meg hát az a nadrág sem úgy áll már rajtam,min t 12 hetesen,amikor megvettem :lol: ...de legalább még rámjön :D
...ja,és látjátok nekem is van fejem 8)
Vendég
 


...mármint a ruhában,azt úgy értettem eltakart pocival :oops:
Vendég
 


Amikor párom sem bírja már a haverját, akkor ez a mondat szokta elhagyni a száját: olyan depi vagyok, mingyá öngyi leszek. Na, ekkor szoktam sikítani, pedig nem vagyok az a fajta. :D

Lois: az hagyján, hogy rád így nézett a párod, de rám a múlt héten nézett így :shock: Na, nem is úszta meg! :oops: :lol:

Nyulasz: :D :lol: nagyon csini a pocakod, tényleg nem hatalmas és szép formás! Szép a babaszoba, olyan jó nézni!

Én ma kifeküdtem D-vitamint begyűjteni 4 után és nagyon jót vigyorogtam a deformált hasamon! :D Annyira látszik, ha hanyatt fekszem, hogy jobb oldalon vannak a babák!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Köszönöm a gratukat! :D

Így visszaolvasgatva én is jót mosolyogtam a becézéseken. :shock: :lol:

Nyulasz!
Ejha!Tényleg nagyon csini ikres kismami vagy! :D Rólam sajna csak 28 hetesen van az utolsó kép....amikor elfolyt a magzatvizem a nagy rohanásban elfelejtettünk képet csinálni,így nem tudom mekkora is voltam igazából,de szerintem nagyobb volt a pocim 31 hetesen,mint Neked!(Az albumomban a legalsó képeken vannak a pocakos képeim)

Timi!
Érdekes,nekem is mindíg jobb oldalra másztak a gyerkőceim. :D Viszont később ez már nem volt annyira kellemes,néha kifejezetten rossz volt.Olyan volt,mintha a hasamon keresztül akarnának kibújni. :shock:

További szép estét mindenkinek én megyek lefekszem..ma kimaradt a délutáni szunya és úgy érzem elájulok a fáradtságtól.Kistesó elég korán dirigál. :lol:

Ági
pálgi
 
 


Ági :D
te mikor mész ultrahangra?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Na,még nem ájultam ki... :?

Orsi!
28-án. :D

Ági
pálgi
 
 


Lois! Nem lesz egyszerre a szülinapom Zével? :)
Na, Laca 17.-én született, az lesz a napotok. :)

Nyulasz! Szuper csinos vagy! A babák szobája nagyon szép.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nyulasz, nagyon tetszik a szoba elrendezése. Mik azok a kék dobozok? Csini vagy az ikrekkel. Egészen csalóka így ruhában. Alig látszik a poci.

Én Eszterem is jobb oldalt van. Ott van a popsija, balra meg rugdalja az oldalam. De az a legklasszabb, amikor a bordáim alatt kotorászik. Isteni. :? :lol: :lol:
Egyébként az én párom is hanyagol mostanában. Eddig mindig szólt, hogy most már lehetne valami akció. Egy-két hete semmi. :roll:

Timi, én is gondolkodtam egy kis napozáson, de rögtön kiütést kapok. Nem bírom a napot. :?

skrisz72
 
 


Hanna,
jaj, bocs, én is boldog szülinapot kívánok Olivér anyukájának! :D :D

Nyulasz,
változóak, ált, kétszer eszik, de csak akkor sír, ha éhes! :wink: előfordul, hogy nehezen alszik vissza, főleg, ha úgy jön ki, hogy már világosodik.

nagyon csini vagy a dupla pocakkal! :) :)
ágynemű ismerős :wink: végül vettem én is takarót a fejvédő mellé!

Lois,
Mr.Zé :lol: hú de komoly! :wink:

nahát ezek az idétlen szavak: roxi :roll: hőemi :roll: pezsitabi :roll: szalcsi...

vhol étlapon láttam, hogy csokis pali :x

Timi,
na ez a depi-öngyi szöveg a patacipő divat idején úgy folytatódott, hogy "mondta a lány és leugrott a cipőjéről"!
angel37
 
 


Angel! Köszi!

Na, meg majd megyünk a böribe. De mi az a roxi?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jééé, tényleg Nyulasznak van feje is....és hol vannak a nyuszifülek?? :)

Timi!
Nagyon helyes, második trimeszterben ne hagyd, hogy lepattintson :wink: Ööööö, az én libidóm akkoriban az egekben volt....legalábbis úgy rémlik........ :oops: :oops:
Én a múlt héten is magamra ráncigáltam egy fürdőruhát is simán napoztam, barátokkal a kertben (azért a strandra nem megyek ki kisbojlerként, meg túl meleg is van nekem már...) de a barátok mind megagigaübercsinosnak hazudtak...biztos nagyon félelmetes vagyok, egyik sem mondta a szemembe, hogy "én ezt a testet már nem mutogatnám...." :roll:

Pálgi!
Elfolyó magzatvízzel a 31.-ik héten én sem hiszem hogy a fényképezőgép után kapkodtam volna, hanem inkább levegő után :)

Hanna!
Nagyon úgy fest nem együtt ünnepeltek, ennyire nem lennék optimista, hogy mostantól kezdve 50 perc alatt megszülök, akármi is fog történni a köv. percben :D

Skrisz!

Mi a 32. héten le lettünk tiltva, amit a 34. héten mikor már a belső méhszájam is kinyílt megerősített a dokim nyomatékosan. Na nem mintha akkor ezen járt volna az eszem. Azért most már önző módon leraknám ezt a pocakot és gondolnék kicsit magamra is...és még min. 6 hét.... Jujj, de romlott vagyok :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Csokis pali???? Hát erről tuti nem a palacsintára gondolnék először.....

Ez a cipőről leugrás jó :D

Ezt a böris-izét a Zalatnaytól hallottam mindig, azt hitte így kedvesebb Spa-szerű dolognak tűnik a sitt?? :shock:

Ami nagyon bizarr, (a kórházban hallottam mikor benn voltam), hogy vannak bizonyos kórtermek, amiket úgy hívnak boxi-szobák.... ezt ugye nem kell magyaráznom :shock: Áááá, egyáltalán nincs szegregáció errefelé :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Köszi a dícséreteket,arik vagytok.

Krisz,azok a kék dobozok az őssejtlevételi szettek...majd vinni kell magunkkal szüléskor a kórházba,így jól szem elött tartom,nehogy itthon maradjon.

Lois,nyuszifülek :lol:

Angel,akkor nagyon rendes Dióbaba :wink:
Vendég
 


boxi-szobák :roll: ...ammegmi?
Vendég
 


Nyulasz, :P boxi, mint boxos, színesbőrű.

Ma reggeli helyzetjelentés: minden változatlan, jól vagyunk. Várom a hőséget. :roll: Megittam a szokásos teát, most nézek valami reggeli félét.

skrisz72
 
 


Angel: na én a folytatást nem ismertem, meg holdjáróm sem volt soha. :D

Hanna: a roxi=rokon.

Ma kicsit elaludtam, jobban mondva éjjel nem sikerült aludnom, csak reggel egy kicsit, amikor párom hazaért és bedőlt mellém. Most slattyoghatok le ebben a melegben a gyógyszertárba. De legalább meglesz a mai sétám is.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!!

Igen Nyulasz nagyon izgi már itt tartani.
:lol:
A képek nagyon jók és tényleg nem is nagy a hasad mond hol tartod mind a két gyereket? :lol: :roll:
A szoba nagyon aranyos nekem is nagyon tetszik ez a zebrás ágynemű.


Skrisz csak finoman azzal a napozással (ha még is) nagyon erős a nap nehogy leégj!!


Azt szeretném kérdezni, hogy mikor kell a védőnőhöz menni és oda ki küld? :oops: :roll:
Bocsi lehet, hogy hülyeséget kérdeztem.
Hívtam a nőgyogyim kénytelen voltam a mobilján met a rendelő nem vette fel, kiderült, hogy szabin van.
Mondta hogy agusztus 3-i kezdetű héttől lesz és hívjam fel, bár el lesz havazva de mindenkép megnéz és nagyn örül nekünk! :lol:
(akkor töltöm pont a 12 hetet)
Tegnap voltam kineziológusnál nagyon jó volt segített elenedni a félelmeimet így tudom nem lesz semmi gond.
Tegnap összefutottam dokibácsival beszéltünk két szót örült a hányingerek és mondta, hogy szerdán találkozunk.
Néha fájdogál a hasam de nem görcs szerűen és a bal oldalam még szurkál is.
EZER BOCS, HOGY ILYEN HOSSZÚ VOLTAM! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Skrisz örülök, hogy jól vagytok hiperizgi már a dolog!!
Hogy van az, hogy a te vonalzód működik az enyém meg nem váltja a napokat?! :roll:

Timi jó sétát, sajnálom, hogy nem aludtál jól!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, miért ne váltaná. Tegnap még csak 9+1 volt. Ma meg már 9+2. Nincs vele semmi baj. Vagy te másképp látod?

skrisz72
 
 


skrisz72 írta:Rani, miért ne váltaná. Tegnap még csak 9+1 volt. Ma meg már 9+2. Nincs vele semmi baj. Vagy te másképp látod?


Hát régebben nem váltott így minden nap ujra csinálom a vonalzót! :oops: :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani,örülök,hogy jobban vagy lelkileg...és hogy sikerült felismerni a zebrát az ágyneműn :D apa levizilovazta,anyós meg bocinak nézte :shock: ...pedig csíkos.
Védőnőhöz én 12 hetesen mentem.Kell neki a nőgyogyidtól egy papír,hogy terhes vagy.

Boxi :lol: értem.
Vendég
 


Krisz,én rántott tököt reggeliztem,nyami :D tegnapról maradt,annyira fincsiiiiiiiiiiii.
Vendég
 


sziasztok!

böri??? júj :roll: :roll:

Lois,
mire gondolnál csokis paliról? :lol: boxira?

kíváncsi vagyok, melyik nap szánja el magát MrKisZé! :wink:
izgi :D (még jóm hogy utálom az ilyen szavakat :? :wink: )

Nyulasz,
most volt nyaf az éjjel, falánk kis Maki :wink: bezzeg most alszik, mint akit megcsípett egy cecelégy!

Krisz,
a hőséget én is "várom" :roll: Makinak legalább jó.

Rani,
nekem a nődoki adott kb 8. héten egy pár soros írást, hogy ezzel menjek a védőnőhöz. védőnőmet meg kinyomoztam.

vízfolyás:
na mikor folyt a vizem, én se gondoltam fotózásra! :roll: főleg 26+1...
a mentősök nem vittek ám le, le kellett mennem gyalog két emeletet, és úgy állt a mentő, hogy csak sárba lépve tudtam beszállni - papucsban :evil:
angel37
 
 


Timi, jó neked (gyantázós barinő)... :roll: :lol:

Nyulasz, most elkezdeni gyantázni? Ráadásul a nyúlbundát? :shock: :lol: :lol: :lol: Mondjuk én se gyantáztam már vagy 100000 éve... (a cicabundámat) :roll:
Na úgy látom, erre a sarkallatos problémára igazi megoldás nincsen.... :?

Hanna, boldog szülit (ha már a gügyögésnél tartunk)! :D

Csak nézek itt, hogy miket tanulok: roxi, boxi-szobák, böri meg önygyi, jó pap holtig tanul! :lol: :lol: :lol:

Na pá, megyek a hemire. (hematológia)

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Boxi-nálunk ez a postás beceneve, pedig ő aztán nem is! :lol:

Rani: ahogy írták a többiek is, a nőgyógyászodtól kapsz egy papírt és azzal lehet védőnőhöz menni. Én 8 hetesen mentem, de engem már 5 hetesen látott a saját nőgyógyászom. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


raniko írta:
Hát régebben nem váltott így minden nap ujra csinálom a vonalzót! :oops: :roll:

valószínűleg csak más időzónában váltott, és ha hagytad volna, akkor váltott volna, csak nem pont a mi éjfélünk szerint.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Halihó!

Lois! Tessék menni szülni.
A szomszéd csajt ma indították. :( Holnap megy a dokija szabira.
Ez csak így megy?

Angel! Gondolom a meleg miatt is megy a nyafi. O. is nyűgösebb most.

Timi! Köszi. :)

Rana! Köszi a köszöntést. Jó hemit. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


hanna30 írta:A szomszéd csajt ma indították. :( Holnap megy a dokija szabira.
Ez csak így megy?

ha volt olyan okos, hogy hagyja :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! Köszi. Én nem akartam okoskodni, bár szerintem is oka van, hogy a baba jól érzi még bent magát.
Na, kíváncsi leszek, mi lesz a végkifejlet. 1/2 6 óta van bent.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Felesleges is "okoskodni", általában semmire sem lehet vele menni.
Én nem vagyok ennek a híve, én még a császárnál sem akartam fix időpontot, mert azt gondolom, hogy a megszületés a gyerek döntése - egészséges, problémamentes terhességről beszélek -, nem jó ebbe kívülállóként belenyúlni.
Nem beszélve arról, hogy az indított szülésnél sokkal-sokkal nagyobb az egyéb beavatkozások szükségességének a kockázata, és a szülés így egyre távolabb kerül az amúgy természetes folyamattól.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! Na, én pont ezen agyaltam.
Azért írtam, hogy nem okoskodtam, mert nem mondtam neki semmit. :wink:
De nagyon drukkolok neki, mert várva várt első bébi és 37 éves a csaj.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Icsilya sajna a vonalzóm nem váltott, de nem az időzóna miatt.
Hagytam mát 2 napig is ugyan úgy és nem változott!!!!
(ezért csinálom meg minden reggel)

Köszi a védönős válaszokat.
Az én nőgyogyim csak agusztusba lesz és mikor lesz se tudom mikorra tud időpontot adni! :roll:
(akkor meg már 12 hetes leszek)
Nem baj ha csak 13-14 hetesen kerülök védőnöhöz? :roll: :oops:
Már tudom ki az a hézban sok a baba és a mama mindenki hozzá tartozik így van telószámom is.
Akkor még ne hívjam ugye? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


C und A,akciós poló,nem bírtam otthagyni ,olyan cuki:790 ft

Kép Kép
Vendég
 


Rani,nyugodtan felhívhatod,enyém védőnő elfogadta a legutolsó uh eredmény másolatát,azzal mentem.Szerintem kérdezd meg.
Vendég
 


Nyulasz ezek tényleg nagyon jók!!!!
Kár is lett volna ha otthagyod!!!!!!

Hát akkor lehet hogy a héten felhívom! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani,ez egy poló,igaz kettőt vettem,szerintem mehet fiúnak-lánynak is.Kár,hogy hamar kinövik.
Vendég
 


Lois, mi újság ma?Bírod ezt a nagy meleget?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Csak nagyon átlózva olvastam.
Gügyögés mélypontja:
"Megyünk a börcsibe elcsit tarcsizni a rabcsiknak." (mivel ezt a büdös életbe meg nem fejtitek, elárulom: megyünk a börtönbe előadást tartani a raboknak) Pasim és egy kollégánk förmedvénye, munkaköri feladat ugyanis a börtönben csücsülők fejének tágítása. Kollektíve utálja mindenki.... 8)

Lois!
Velem párhéttel szülés előtt közölte egy kollégám felesége: úristen, akkora vagy, mint egy ház. Szívesen felrúgtam volna...

És a mai nap híre: Réka baba szívén a picike lyuk bezáródott, minden tökéletes a kisasszonyon... 8)
vovanda
 
 


Éljen Rékababa :D :D :D nem is tudtam,hogy volt vele gond :roll:
Vendég
 


Én is jelen, csak maratoni "24" nézésbe kezdtem és haladni kell vele, hogy a holnapi szülésemre befejezzem .................... (most ez az új céldátum) :wink:

Rani!

Szerintem ne halogasd, keresd meg a védőnőt, én 9 hetesen mentem először, és már akkor rögtön laborokra zargatott. Kombinált tesztet nem akarsz csináltatni?? Mert ha tb-sre akarod, ahhoz is ő kell, legalábbis nálunk. Ahhoz meg rég késő lenne a 13-14.-ik hét.
Én is úgy nyomoztam ki hova kihez tartozom, itt a kh-ban utcák szerint rá lehet keresni. És az én dokim is csak firkantott pár sort, nagy feneket nem kerített neki egyikőjük sem.

Nyulasz!
Bevallom őszintén én csacsiknak véltem az ágyneműn a zebrát............. de már helyretettem magamnak, nagyon is zebra :) De nekem ez a problémás téma, a hinta-pihenőszéken sem jutok dűlőre, vajh, milyen patás is lehet rajta :oops: Szerinted??
Kép

Édesek ezek a pólók, bár én nem vettem semmi ilyen pólószabású cuccot, a tesóm szerint nagyon nem praktikus semmi, amit felcsúszós. Így ellenálltam nekik :roll:

Angel!
Nem a csokis palitól jutottam el a boxira isten bizony .... :roll: Inkább a roxiról ugrott be :)

Én sem szeretnék indukált szülést, de ha hétvégéig nem lesz semmi, akkor kezdek barátkozni a gondolattal :?

Vanda!
Na ezt sosem fejtettem volna meg úgy hiszem :) De ez már annyira gáz, hogy inkább költői mélységeket vélek benne felfedezni.... :wink:
Ettől a kedves házas hasonlattól a'szem belőlem sem jött volna ki reakcióként semmi kedves..... majd viszonozd neki alkalomadtán :twisted:
Rékababa szívecskéje: Juhéjjjuhéjj!! :D

Baba!
Köszönöm kérdésed, egész jól, lévén ki sem dugtam az orrom de még a teraszig sem :roll: Idebenn tombol a klíma és a kellemes 24 fokban elvagyok. De úgy nézem a lábam sejti hogy mi a helyzet kinn, mert bár nem dagadt be nagyon, de megint tiszta piros foltos-pöttyös :? A férjem épp most jött be, azt mondja nem emberi ami kinn van min. 35 fok. :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Vanda: hurrá Réka baba! Hát a házas hasonlatra én tuti rúgtam volna, vagy legalább valami hasonló kedveset visszaszólok. Ezekre az emberekre mondják, hogy született bunkó.

Lois: patásodat nem nagyon tudom megfejteni én sem, mert a lóhoz nem hegyes a füle, szamárhoz meg még kicsi is, de aranyos. Akkor holnap szülsz? Holnapra brutál meleget jósolnak még a maihoz képest is.

Nyulasz: vagány póló!

Rani: hívd fel a védőnőt!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: