Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok!

Sajna 3 napja teljesen kidőltem, jó beteg lettem. Tegnap még konkrétan alig bírtam fölkelni. Kettesben voltunk ráadásul egész nap :shock: , de édes kis Lucám rendes volt, mert én csak tespedtem az ágyon, ő meg szépen játszott egyedül. Szerencsére mára sokkal jobban lettem, de nagyon köhögök. Néha fulladok is szinte. :x

Holnap lesz a keresztelő + az én nagylányom 1 éves lesz és teljesen kibuktam amikor ágynak dőltem, hogy mi lesz így. Ma már jobb a kedvem, egyedül a köhögés zavar, de legalább képben leszek nagyjából.

zsófi: nagyon tetszik a kép Rólad és Jónásról, olyan meghitt. Én szerencsére a mai napig szoptatok, ráadásul 3-szor, mert ilyen sok tejem van (na meg imádok szoptatni).

Fatima: üdv itthon!!

Edis

Kép
ediske
 
 


nekünk is holnap lesz!!
nektek hol??
kerekpocak
 
 


A Farkasréti temető főbejáratánál lévő templomban

Edis

Kép
ediske
 
 

 
 

nekünk a böszörményi úton :)
kerekpocak
 
 


Isten éltesse az 1 éves Luca nagylányt!!!

Zsófi! Nagyon édes Jónás! Ezek igenis h komoly problémák! Még a végén megfázik a kacsa...

Fatima! Biztos nagyon szép volt! Várjuk a beszámolódat!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


[color=violet]Luca! Nagyon boldog első születésnapot kívánunk![/color]!!

Kép
niki30
 
 


Lucának boldog első születésnapot!!!!!!!!!!!!!

Bocsánat lányok,hogy nem írok,de mostanság nagyon bevagyok havazva,és ez így is marad egy darabig.Összejönni látszik a nagy álom,hogy apával közösen nyissunk egy családi vállalkozást,így minden megmaradt időmet az emészti fel.Ettól függetlenül olvaslak titeket,de sajna reagálni nincs időm.

Zsu-nak hatalmas gratuláció a kistesóhoz!!!!

Minden babucinak,anyucinak,(nagyinak :D )hatalmas pusszantás.

macarella
 
 


*~*~Luca babának~*~*
Boldog első születésnapot!

Kép

nannó
nannó
 
 


Csak most olvastam vissza a tegnapi meg mai napot: látom, Edis, beteg vagy! Jobbulást neked! Gyógyulj meg hamar!

Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nannó 2008.09.21 13:50-kor.

nannó
nannó
 
 


Lucának boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
És jó időt a keresztelőkhöz!!!!

Zsu
svs
 
 


LUCÁNAK NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Lucának nagyon boldog 1. születésnapot kívánunk és jól sikerült keresztelőt!!

Jónásnak is jó keresztelést!

Klári
Kép
ganti
 
 


Fatima várjuk a beszámolót!!!!

:wink:

Klári
Kép
ganti
 
 


Lucának nagyon boldog szülinapot!!!!

Edis, jobbulást!

Zsófi, Jónásnak jó keresztelést :wink: Edis, Lucának is!

Fatima, welcome back! Beszámolót, képeket várom én is :wink:

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


LucaKépJónás

Gratulálok!

nannó
nannó
 
 


Keresztelők hogy sikerültek???

Én is dögrováson vagyok. Apa és Emma már jól van, tegnap óta én vagyok taknyos. De nagyon.
Ma voltunk lovat simogatni. Emma tátott szájjal nézte és hallgatta a lovak nyerítését :)

Kép
niki30
 
 


Edis, remélem jobban lettél mára!
Gyógyulj meg Te is!!!

Kép
niki30
 
 


Hellllooooo Csajok!

Először is kezdem azzal, hogy nagyon hiányoztatok ám! :) És köszönöm a kedves visszafogadtatást! :)

LUCÁNAK NAGYON NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT!!!

JÓNÁSNAK UTÓLAG BOLDOG 5.-ET!!!

fatima
 
 


Na és akkor sztori.... :)

Pénteken éjjel fél 4-kor indultunk. Szombat délelőtt 11-re érkeztünk Bibionéba. Az út tök rendben volt, Tarek már csak a végére lett nyűgös, de addig olyan volt, mint egy angyal! :)
Az apartman nem volt egy nagy durranás, nagyon alap volt, de a célnak megfelelt. Egyedül egy baja volt, hogy nagyon hideg volt. :( Persze nem arra lett kitalálva, hogy meleg legyen! :lol:
Na szóval az első nap délutánja esős volt, aztán másnap délelőtt is zuhogott mint állat. De délutántól szinte végig szép időnk volt!!!
Strandolni természetesen nem lehetett, de sokat csavarogtunk! Voltunk Lignano-ban egy Gulliverland nevű parkban, ahol volt olyan, mint itthon a Tropikárium. Nézegettük a halakat, cápákat stb. Másnap (hétfőn) Caorlé-ba mentünk, ahol nagyon megszívtuk, mert szieszta idő volt és így nem tudtunk sehol sem enni. :(
Kedden mentünk Velencébe!!!! Autóval mentünk, aztán meg hajóval a kikötőig! Tarek imádta a mini hajókázást! A Szt. Márk téren olyan műsort nyomott, hogy az emberek őt fényképezték! :) Rohangált a galambok után, mint egy eszeveszett! Sikított, ugrált, leguggolt, felállt, mászott... egyszóval MINDENT csinált!
Szerdán volt ez egyik legmelegebb nap, így lementünk a tengerparta, ahol először csak a homokban játszottunk, majd a végére már mezítláb szaladgáltunk a vizes parton! :lol: 8) :lol: Tarek imádta a vizet! A mi szivünk meg vérzett, hogy nem csodálhatjuk meg ahogy belerohan a vízbe. :( Na majd jövőre!!!
Csütörtökön termálfürdőztünk! :) Isteni volt. Véééégre szaunázhattam és a török fürdőt is kipróbáltuk! Nagyon jó volt!
És így lassan véget is ért a nyaralás, mert másnap délelőtt (1 nappal korábban) úgy döntöttünk, hogy hazaindulunk! Fogytán volt a pénzünk is és aznap eléggé borult volt az idő. :( A hazafele út sajnos nem volt zökkenőmentes. A szlovén autópályán 2 órát álltunk a dugóban, mert baleset volt. :( De aztán végre hazaértünk este fél 9-kor!

Röviden összefoglalva: NAGYON JÓL ÉREZTÜK MAGUNKAT!!! Tarek volt a sztár mindenhol! Az éttermekben mindenki őt nézte, mert minden este műsorozott! :lol: :oops: :lol: Fel-alá rohangált, ismerkedett a lengyel-cseh-német gyerekekkel, akik imádták őt. Ő volt a legkisebb 2 lábon járó gyerek, így a "nagyok" folyton kísérgették, babusgatták! :) Tök jó volt nézni őket!!!! :)

elküldöm...

fatima
 
 


Köszönöm mindenkinek, hogy megköszöntöttétek Lucát! Szuper napunk volt, holnap majd jövök és mesélek.

Edis

Kép
ediske
 
 


És akkor képek!

Előre szólok, hogy nagyon sok! :oops: :oops: :oops:

Kép haragos tengernél

Kép

Kép Caorlé-ban

Kép útban Velencébe hajón

Kép Szt Márk téren

Kép

Kép homokozok

Kép

Kép pózolunk anyával

Kép irány a víz

Kép még anya kezében...

Kép és egyedül

Kép barátkozok

Kép cáááápa

fatima
 
 


LUCUSNAK NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT!

Szülinapos, és keresztelős élménybeszámolókat is érünk majd!

Fatima, üdv itthon! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, nagyon jók a képek.

Nelly

Kép
breeki
 
 


ediske írta:Szuper napunk volt, holnap majd jövök és mesélek.

Edis! Olyan jó végre ezt hallani tőled!!! :) :) :) Mesélj!

Zsófi! Jónásról is várjuk a beszámolót, hogy viselte a tegnapi nagy eseményeket. :wink:

Fatima! Üdv újra itthon! A képek némelyike olyan, mintha nem nyaralni, hanem "telelni" lettetek volna! :lol: De azért jó, hogy így is jól éreztétek magatokat. Nagyon szépek vagytok a képeken. Aranyos Tarek új, férfias frizurája! Nem csodálom, hogy őt fényképezték "helyi látványosságként", csuda helyes kispasi!!!

Niki! Gyógyulj meg mielőbb! Hol voltatok lovat simogatni?

Jó éjszakát mindenkinek!

nannó
nannó
 
 


nagyon klassz volt! képek a keresztszülőknél, mi remélem hamarosan megkapjuk őket. jónás nem sírt, nagyon jól zajlott a dolog.
jónás szuper ajándékokat kapott!!! (a szuper keresztszülőktől)
1. egy bort, amire rá van írva h csak 2026-ban nyithatja ki (amikor 18 éves lesz)
2. 50db névjegyet, amin Pap Jónás bankigazgató van rajta :) a mi címünkkel és tel. számmal, mint "titkárság"
3. egy rengeteg tűzoltóautót ábrázoló képet
4. és egy, a keresztszülők által készített ágy felé tehető mobilt, amire saját kezűleg vágták ki és lamináltatták a halakat, színes rákokat. gyönyörű szép!!!!!

este vendégség volt így nagyon késő feküdtem, borzasztó állapotban vagyok... és ma van a tanítós napom... gáz.

FATIMA A KÉPEK SZUPEREK!!!!!!!! sajnálom a strandidőt, de nagyon örólök, h ilyen jól éreztétek ennek ellenére magatokat!!!
kerekpocak
 
 


Fatima, örülök, h. jól éreztétek magatokat!
Látod, nem is kell kánikula.
Egyébként meg szerintem Tareknak ezek a programok sokkal jobbak, mint kánikulában a tengerparton.
Persze a fürdés biztos tetszett volna, de szerintem ez is abszolute újdonság volt neki és csúcsszuper program.
Annyira jók a képek, olyan szépek vagytok!

Zsófi, milyen kis kreatív ajándékok, de jó!

Mindenkinek nagyon szép napot!!!

Kép
niki30
 
 


Ma már bennt aludt :lol: Gondozónéni el tudta altatni, én azért kinnt voltam. Egy órát aludt.
És jól eszik.
Úgy örülök.

Kép
niki30
 
 


Csak így tovább! Ügyesek vagytok Niki! :wink: :D
Náthád javult?

nannó
nannó
 
 


Köszi Nannó, alakulok :)

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Fatima, nagyon jók a képek!!! Tarek nagyon édes! Kedvencem az "irány a víz", ahogy délcegen menetel a homokban :D de mindegyik kép jó. Szuper, hogy összességében jól éreztétek magatokat :wink:

Niki, nagyon ügyes Emma! Fog ez menni :wink: csak íg tovább!
Neked jobbulást.

Zsófi, tök jó egyedi ajándékokat kapott Jónás!

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Lucának nagyon boldog 1.szülinapot kívánok !!

Edis gyere mesélj és hozzál tortázós képeket !!

Fatima,nagyon szép helyen jártatok !!
az a homokos tengerpart !! vááááááááááá !!
figyelj, csak én látom úgy, h. Tarek ki van kerekedve ??
piros kardigán atom jól áll neki !!

Kriszti, milyen vállalkozás ??????? mesélj !! ja és gratula hozzá !!

Niki, csak így tovább !!
te mivel csapod el az időt, amíg Emma bölcsizik ?? hihetetlen a sok felszabadult idő, nem ? :lol:
ja most látom h. még a folyosón azért ott kell lenni....

Nelly, már elutaztál ???
gondolok rátok !! minden rendben lesz !! próbálj azért kikapcsolódni és feltöltődni ebben a "csúnya, zord" :wink: spanyol városban..

Zsófi, gratula a keresztelőhöz.. vagy ilyenkor mit kell írni ?? :oops:
a forgót lefényképeznéd ? kíváncsi vagyok...
[/b]

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Nyuszi, most látom ti is mindjárt szülinapoztok...
nagy buláj lesz ?
milyen tortája lesz Borinak ?

Marcsi

KépKép
alon
 
 


lányok, Decathlont ismeri vki ?
mármint gyerekruha szempontból...
mi a hétvégén voltunk, klassz kis hótaposó meleg csizmát vettem Laurának, potom 2000 Ft-ért. és ez médinitaly... mármint nem vagyok sznob, de nem kínai és attól ócó :lol:

Decathlon mellett van ugrálótrambulin, meg klassz játszótér {a D.üzemeltetésében}, egész jól elütöttük a borongós délelőttöt.
persze a magamögötthúzós bevásárlókosarat nem tudta überelni semmi...

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Köszönjük a dícséreteket! :)

Marcsi! Hál'Istennek valóban jó húsban van most Tarek magához képest! Nincs most a kajálásával gond (kopp-kopp-kopp).
Decathlont ilyen szempontból nem ismerem. Melyikben voltatok?

Niki! Hatalmas gratula a bölcsihez! Emma egy igazi tündér, hogy ilyen rendesen viselkedik! Már bent is aludt??? Nem semmi! És ahogy altatta el a dadus??? Olyan kíváncsi vagyok! ::

Zsófi! Kik lettek Jónás keresztszülei? Nagyon jó fejek ám! Tök jó, hogy poénosak az ajándékok! Szerencsés a fiad!!! :) Hozzál majd képeket!

Edis! Örülök, hogy szépen telt a tegnapi napotok! Te is hozzál majd fotókat és mesélj a nagy napról!!!

Nyuszi! A csjokról a fotók nagyon szuperek! Sztem is igazi huncutok mindketten! :)

fatima
 
 


Pár dolog amire emlékszem hogy téma volt és tudok is rá reagálni...

Egyedül evés- biztosan mi leszünk azok, akik utoljára tanulnak meg egyedül enni. :oops: :oops: :oops: Tarek nem egy nagy evő, de ettől függetlenül érdekli a kanalazás. Csak éppen azt hiszi ez is egy jó móka. Eszében sincsen a szájához emelni a kanalat. :) Mondjuk nyáron a felkockázott barackot egyedül ette villával!!! :shock: De akkor az valami extra furcsa dolog volt!!! :lol:

Éjjeli evés- bármennyire is nem "illendő", az én nagyfiam 15 hós kora ellenére még mindig eszik éjjel!!! Én nem erőltetem a leszoktatást! Majd egyszercsak nem fogja kérni. Volt már olyan korszakunk amikor végigaludta az éjszakát és csak reggel evett, de amikor oyan beteg lett visszaszokott. Én meg nem vonom meg tőle. Had egyen!!! :) Amúgy meg nem vészes, mert általában hajnalban kéri a tápit.

Angol- szinte biztos, hogy ezzel a véleménnyel egyedül maradok, de én nem bánom majd ha tanítalak Tareknak angolt az oviban. Ártani biztosan nem fog neki! Én majdnem anyanyelvi szinten beszélek angolul, hamarabb tanultam meg angolul rendesen olvasni meg írni, mint magyarul (külföldön angol suliba jártam 2.-tól 8.-ig). Úgyhogy én nagyon szeretném, ha beszélne majd angolul! És hangsúlyozom nem úgy ahogy itthon beszélik ezt a nyelvet a legtöbben. Konkrétan angol kéttannyelvű suliban 14 évesen jobban beszéltem, mint a tanárom. :) Emellett én az arabot is tanítani fogom neki. Ez lesz a nehezebb, mert azt én is csak félig meddig tudom. :(

Na asszem ennyi volt amit írni akartam.

fatima
 
 


Marcsi, ma épp takarítottam egy nagyot és bevásároltam. Csak délre kellett menni és negyed 2-ig aludt.
Holnap szintén teszek-veszek, majd elmegyek turiba, meg nézni akarok Emmának bélelt gatyát.
Ja, képzeljétek, nincs Emmára való kis méretű kabát a bölcsiben, mind nagy rá, úgyhogy be kell vinnem egyet. Amiben járunk azt sajnálom befogni játszani, viszont erre a pár hétre meg már nem akarok venni :roll: Lehet mégis ezt fogjuk elhordani, ami van, adják rá, max. koszos lesz, kimosom.
Remélem téli lesz a méretében, mert ha abból is kettő kell, megőrülök.

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Marcsi, igen, dupla buli közeleg: Csenge jövő szombaton lesz 4 éves, Bori utána vasárnap 1 :wink: Igazából Csengének játszóházas, bölcsis-barátos bulit ígértünk, lassan le kellene foglalnom a játszóházat, megrendelni a tortát, stb. Elég határozott elképzelései vannak a lányomnak :shock:

Én rendszeresen szoktam gyerekruhát venni a Decathlonban, a sícuccaik verhetetlenek (minden tavasszal leértékelik az overálokat, olyankor megvesszük a jövő télre valót is). A melegítő nadrágokat is szeretem, mert egy perc alatt megszáradnak télen is és nem drágák. Vagy szokott lenni nyáron teljesen korrek póló sokféle színben, kemény 490 Ft-ért, abból is van készletünk.

Niki, nálatok is van a bölcsiben benti ruha, igaz? Turiban biztosan találsz Emmára való átmeneti kabátot, jó lesz tavaszra is :wink:

Fatima, nekem az ovis angollal kapcsolatban az a véleményem, hogy akkor van értelme, hogy ha a tanár anyanyelvi. Akkor tényleg olyan előnyt szerezhet a nyelv dallamának a rögzülésével, ami később nagyon sokat lendíthet a tanulásban. De sajnos nem ez jellemző az ovikra.

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Fatima, a soroksáriban ! itt van mellettünk, 5p kocsival.

Nyuszi,nem is figyeltem Csenge vonalzóját... :oops: , csak Boriét..
látom, ti csak egy időpontban tudtok gyereket csinálni..
hihi, határozott elképzelései... :lol:
fú, biztos klassz lesz... mi tavaly télen sokat jártunk játszóházba, ott mindig volt vmi szülinap hétvégente, gyerekeknek tényleg nagyon bejött.

Ja, képzeljétek, nincs Emmára való kis méretű kabát a bölcsiben, mind nagy rá, úgyhogy be kell vinnem egyet


Niki, ezt nem értem ! ad{na} a bölcsi kabátot ??
holnap én is turizok, mert nem dolgozom !!


képzeljétek, Laurának az az új hobbija, h. engem fésül. annyira cuki !!
"nagyon kótyos {kócos} vagy Anya, megfésüjjek"... és csinálja v. 5percen keresztül...aztán mikor felállnék, mondja, h. "még kótyos vagy, ülj vissza Anya" :lol:

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Marcsi! Igen, ad a bölcsöde ruhát, csak Emmának mindegyik kabát nagy.
A benti kertészgatyó is picit nagy.

Kép
niki30
 
 


tök durva, h a bölcsi ad ruhát. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
kerekpocak
 
 


jéééé, én azt hittem, h. nincs már ilyen.
és ez kötelező, v. szabadon választható ? mármint, h. benti ruhában kell lenni......

nálunk csak akkor van bölcsis ruha, ha anyuka nem ad hagy elég váltó ruhát a szekrénybe véletlenül... {velem is előfordult már... :oops: }

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Marcsi, vagyok még, pontosabban már pakolok, mert holnap délben megyünk a reptérre.

Ez tényleg meglepő, hogy adnak a bölcsiben ruhát. Én ilyenről nem is hallottam, csak a csókosok bölcsi-ovijába.

Na megyek, mert még ezer dolgom van!

Nelly

Kép
breeki
 
 


breeki írta:Én ilyenről nem is hallottam, csak a csókosok bölcsi-ovijába.



na ne mááááá.... nekem ez olyan komcsis dolog.
én speciel örülök, h. nálunk nincs - és tényleg aszittem máshol sincs.
mert amikor én voltam bölcsis , akkor volt. gyerek ruhátlanul bead, bölcsiegyenruha felkap... este otthagy, saját ruhában haza balra el.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Sziasztok!

Nem vagyok egy nagy író, de azért összefoglalom nagyjából a vasárnapot!

1/2 8-kor indult a napunk.
Megköszöntöttük Lucát Kornéllal, majd utána iszonyat rohanásba kezdtem. Szombaton még dögrováson voltam, így nem csináltam semmit.
Vasaltam, megmostam a hajamat stb. 10-kor megjöttek anyósomék (anyós, após, Győző aki Kornél bátyja és Luca keresztapja, Vanda és Zsanett, akik Luca unokatesói).
11-kor elindultunk a templomba. Előtte gyülekeztünk, jó sokan voltunk, de csak családtagok. Unokatesók, anyósok, apósok, gyerekek.
A keresztelő csodaszép volt, nagyon jól éreztem magam közben. Szerencsére éppen akkor egyet sem köhögtem, pedig egész nap fuldoklom.
Luca nagyon jól viselte, büszke voltam rá. Csak kiabált, tetszett neki, hogy visszhangzik minden. :)

Keresztelő után anyuékhoz mentünk ünnepelni. Örök hálám anyunak, mindent megcsinált egy 15 fős társaságnak. Sajnos a betegség miatt nem tudtam neki segíteni.
Minden szuperül sikerült, szép ajándékok, jó hangulat, sok-sok szeretet. Amikor kiraktuk Lucának a tortát nagyon-nagyon álmos volt, így annyira nem hatotta meg a dolog. De sebaj, nem is az volt a lényeg.
Képek lesznek majd, egyenlőre hármat kaptam az unokatesómtól.

Kép Kép Kép

Edis

Kép
ediske
 
 


alon írta:
breeki írta:Én ilyenről nem is hallottam, csak a csókosok bölcsi-ovijába.



na ne mááááá.... nekem ez olyan komcsis dolog.
én speciel örülök, h. nálunk nincs - és tényleg aszittem máshol sincs.
mert amikor én voltam bölcsis , akkor volt. gyerek ruhátlanul bead, bölcsiegyenruha felkap... este otthagy, saját ruhában haza balra el.


Ezek szerint a IV. kerület tartja már csak a bölcsis ruhákat.

Hihi, ne egyenruhára gondoljatok!!! A bölcsis ruha is tök normális, általában kertészgatyó pólóval vagy hosszú felsővel, illetve kislányokra csini szoknyákat/kisruhákat is szoktak adni. Tehát teljesen olyan, mintha otthonról vinnéd (nekem mondta is a bölcsi vezetője, hogy ha kinövik a csajok a ruhákat, gondoljak rájuk, szívesen fogadják), csak nem kell 10 váltást tartani a bölcsibe (főleg beszokáskor meg a kezdődő szobatisztaságnál jó nagyon), ha leönti magát vagy kicsit becsorog a pisi. Télre van overál is az udvarra, egyébként melegítő/kabát. A szülőknek csak a fehérneműről kell gondoskodni (de abból is van benti, ha kellene).

Egyébként a mi bölcsinkben nem volt kötelező, ha valakinek az volt a szíve vágya, hogy a gyerek sajátban legyen, akkor lehetett. Nálunk is volt, hogy Csenge nem akarta levenni az új/kedvenc ruháját. Eleinte reggelente egyébként átok is tud lenni a ruhacsere, mert egyszerűbb lenne csak betenni az ajtón mint mindent leszedni majd újra feladni a zokogó gyerekre :( Érdekes módon délután pillanatok alatt meg lehet oldani :D

Edis, nagyon jók a képek!! Jó lehetett a keresztelő!
Hova utaztok?

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Hipp-hipp hurrá, ma két órát aludt bennt a kiscsillag és tök egyedül aludt el. Ja nem, bocs, a bárányával és a macival, hihi :)
Szóval nagyon jól haladunk, mondhatni kezdi megszokni, megszeretni.

Bölcsis ruha alapvetően jó dolog, mert nem kell egy rahedli ruhát venned, bevinned, haza, kimosni, szóval szerintem jó. Most gondoljatok bele, nem kell megvenni télre a benti játszós anorákot. Azért az nem mindegy.
Dehát meg lehet nézni milyen hacukákban vannak szegénykék, mint a lelencgyerekek, kertészgatyó, de van köztük olyan, ami szerintem van vagy 30 éves. Persze nem divatozni mennek be, de egyik-másik olyan idétlen, nah.
Ez nálunk egyébként kötelező. Kombidressz, trikó, zokni, szandi-ezek sajátok.


Edis, milyen kis csinos volt Luca a nagy napon!
Látom, a szülei is milyen büszkék :)

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Niki: nagyon ügyes Emma, hogy ilyen sokat aludt, de az egyedüli elalvásért még puszit is küldök neki. ;)

Voltunk dokinál, csak antibiotikum lett a vége. Hörgőgyulladása van sajnos. Én tudtam, hogy ez lesz. :( Kap mellé normaflore-t is, direkt vettem neki. Így szednie kell kálciumot, antibiotikumot, hörgőtágítót (ezt nem szívesen adom, mert a Heim Pálosok szerint semmit nem ér), normafloret.
Én is köhögök még elég csúnyán, de nyammolok köptetőt meg homeós bogyót. Remélem nekem ettől majd javul a dolog.

Edis

Kép
ediske
 
 


Tarek és a tengerpart :wink: gyönyörű!!! Nem csoda hogy körberajongták!!!! Örülök hogy jól sikerült a nyaralás!

Luca is nagyon édes, milyen szép ruhája van!! Juli 6 hónapos volt a keresztelőjén, és olyan pici volt, nem kaptam rá ilyen ruhát, de azért csini volt.
Edis: nekem sokszor volt hörgőgyuszim egy időben, és végleg akkor múlt el, amikor befeküdtem szoláriumba. Nem vagyok egy szolicica típus (hmm szerintem Te sem :wink: ) de tényleg hasznos lehet 1-2-szer. De az infralámpa is jó. Persze Lucának ezek még nem mehetnek.... :cry:

Niki ügyes a kiscsajod! Eddig is írtad hogy nagyon alkalmazkodó, akkor annyira nem meglepő, ugye?

Lelencruhákhoz nem kell bölcsibe járni... Julinak is van 1-2 nagyon durva 70-es évek (enyém volt vagy ki tudja) szerkója, olyan mint a régi fényképeken. Utcára mondjuk nem adom rá, de itthon csúszni-mászni a kertbe tökéletes. És valamiért nagyon szereti ezeket a ruhákat :shock:

Marcsi - decathlonos cuccokat én is szeretem, csak mi a budaörsibe járunk :wink: tök jó kis melegítők/pólók vannak, szuper áron, és viszonylag jó minőségűek is.

Klári
Kép
ganti
 
 


Klári: szerintem nekem még nincsen hörgőgyulladásom, de lehet kipróbálom a szolit. ;) Annyira nem utálom, de elég sok anyajegyem van, így a felsőtestemet takarni kell.

Lucust nem hiszem, hogy sikerülne infralámpázni, eléggé pörgős kiscsaj, :lol:

Edis

Kép
ediske
 
 


Köszi Lányok :wink:

Lucának jobbulást kívánunk!
Edis, nagyon köhög, vagy mik a tünetek? Rossz a kedve is?

Kép
niki30
 
 


Niki, nagyon-nagyon ügyik vagytok !!
ahogy írtam egyszer, egyébként tényleg minél kisebb, annál könnyebb beszoktatni...

Niki, Nyuszi, bölcsis ruhákkal kapcs. nem fogunk egyetérteni, de ez legyen a legnagyobb probléma..

Edis, jobbulást Lucának !
én alvás közben infralámpáztam Laurát amikor középfülgyuszija volt, nyilván ébren egy ekkorka gyermeket nem lehet.
Normaflore miért ?? az bélflóra helyreállító.

nagyon szép kislány, abban a keresztelő ruhában meg egy kisangyal !!
miyen ajándékokat kapott ?

Klári, most a keresztelős hsz-dről jutott eszember, h. raknál fel egyszer Juliról kiskori képet ? már elég nagy volt Juli, amilyen képekre én emlékszem, és nem rémlik, h. láttam volna őt piciben.

Marcsi

KépKép
alon
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: