Új privát üzeneted érkezett!

Till!
Tescoban szerintem csak a rucik jó, minden már ócska. Bár itt nálunk csak kis Tesco van, lehet a nagyobbakban igényesebb a választék :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till, mensiszerű halvány fájások. Rövid ideig tartanak. Ezt nem Eszter csinálja, és nem is gyomrom.

Lois, nem is várnám el, hogy ennyit autózz egy palacsintáért. Mellesleg nem hiszem, hogy lesz palacsintázás, mert csak Nani és Puszedli jönnének.

skrisz72
 
 


Skrisz!
És az nem lehet, hogy ez jósló fájás?? Nekem még nem volt, ezért nem tudom, hogy milyen az.... :shock:
Én mennék szívesen, csak messze vagy :roll: Én a talikra is el szoktam járni (na jó utolsón nem voltam, mert bezsuppoltak a kórházba :? ), de most már túl terhes vagyok hozzá.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

De majd csinálunk babás-talit :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz,
akkor leírom (úgysem tudok aludni :P ), hogy volt nekem Vackorral...
péntek este 8 körül jöttek ezek a bizonyos "mensiszerű, halvány fájások", teljesen redszertelenül - 10 perc - óránként -, hol erősebben, hol gyengébben. Már ugrásra készen voltunk, de aztán bóbiskoltam kicsit és reggelre teljesen megszűnt, gondoltam: téves riasztás. Délután 3 körül kezdődött újra, és biza este 7.30-ra 5 percessé változott. A többit talán már írtam: 8-ra kórház, hajnali 2-re Vackor :wink:
Nem szeretnék még tippelni sem, hiszen Nálad első baba, lehet, hogy még nem jósló fájások... :roll:

Lois,
ez igaz, elég ócskák a cuccok...Holnap mégsem a Minimanóban kezdünk, hanem az RS-ben, néztem a holapjukat, jónak tűnik bababútor ügyben :P Apát is belelkesítettem, nem tudom, hogy csináltam, utál vásárolni :roll: :lol: én sajnos nem :oops: :lol:

tillidian
 
 


Még korán van jósló fájásokhoz, nem? Ezért gondoltam, hogy talán a tea. :roll: Még nem érzem úgy, hogy Eszter jönni akarna. :roll:

skrisz72
 
 


Jó reggelt!

Krisz: még tényleg korán lenne, bár ehhez aztán végképp nem értek. Ha úgy érzed, hogy nem Eszter akar még jönni, akkor biztos nem ő jelez.

Till: a Tescoban tényleg csak a babruhák jók, ahogy én is láttam. Kíváncsi vagyok, hogy mit vadásztok a boltokban! Ilyenkor bánom, hogy nem esten lakom, nem tudok menni nézelődni, párom meg 5 perc után már rosszul van. Bezzeg, ha neki kell venni valamit, akkor órákig bírja! :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Skrisz!
Nekem kb. 1 héttel szülés előtt voltak hasonló tüneteim a naggyal. Aztán egyszer csak mnden előzmény nélkül végigfolyt rajtam a magzatvíz.
vovanda
 
 


Vanda, akkor ma kimosom a pelenkákat is. :lol: És összepakolom a cuccom is. Mit lehet tudni! Az nst-n kiderül, hogy hogy állok? Pénteken megyek.

skrisz72
 
 


Skrisz!
Én is ma voltam. Azt mutatja, hogy van e valamilyen fájástevékenység szerintem. Nekem voltak azért a görbén szép kiugrásaim, a mértékét nem tudom, hogy az mennyinek számít, úgy 50-ig ment fel. De érezni semmit sem éreztem belőle, csak a gépen láttam.
A gyerek végigaludta, meg majdnem én is :oops:
Szerintem nincs korán a jóslókhoz egyáltalán, meg emiatt a frontos idő miatt tényleg nagyon sokan hamarabb megszülnek. Itt a helyi kh-ban is fullház van. Pedig ált. inkább szellős szokott lenni.

Till!
Én a Drágám erejét csak teherhordásra használom alkalmasint, de szerintem ezt már leírtam egy párszor :) Másra nem alkalmas. Én vásárolok vagy mással, akivel móka, vagy kinézem, és vele meg csak cipeltetem :roll:
Találtatok az RS-ben valamit?? :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:20-kor.
seszi
 
 


Pálgi,13-án?Nem ma kell mennetek?

Till,RS-t nem tudom,de a minimanóban van vagy 15 féle ágyikó.Remélem sikerrel jártok.A tescoban múltkor én is "megcsodáltam" azt az egy darab kiságyat,lmég ronda is :lol:

Lois,most már büntetlenül csavaroghatsz,persze egyedül ne nagyon,és messzire sem....elemekből sosem lesz elég :lol:

Skrisz,nekem is fájdogál,de lehet ez más.Én végképp nem akarok még jóslókat :shock: ...és Eszter is maradjon még :wink:

Ma elmentem a kínaiba,és vettem olcsó bugyikat,hálóinget,pizsit,vékony köntöst és még kettő szopis meltartót,ami pont olyan,mint amit a crhistina mode nevű kismamaboltban vettem,és ott nagyon örültem,hogy csak 1200,na itt meg 690 volt :shock: tudom,nem nézünk árakat :D
Vendég
 


Lois,tényleg jól a végére hagytuk.Vevők vagyunk esküvőre is,csak nincs meg az születési anyakönyvi kivonatom,és azt kell vinni hozzá.Viszont elvileg újat csak ott kérhetek,abban a kerületben,ahol születtem(péterfy kórház :D ),tehát be kell mennem a városba ez miatt :evil: Majd holnap felhívom őket,hogy mi a menet,ma nem dolgoznak a hivatalokban.
Vendég
 


Sziasztok,

gyorsan, csak "munkaközi szünet" van :)

RS-ben Faktum van, a kínálat itt megnézhető: www.faktumbutor.hu

Lois, grat a vizsgához :)

mennem kell...



Kép

 
 


Nyulasz: én levélben kértem meg, nem emlékszem pontosan, hogy mennyi idő alatt küldték meg, csak azt tudom, hogy elég hamar. Persze személyesen biztos gyorsabb.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz, levelet írj az illetékes önk. anyakönyvezői csoportvezetőjének és kérd meg, hogy erre meg arra való tekintettel soron kívül szíveskedjenek kiküldeni a kivonatot.Meg fogják tenni neked 8 napon belül hidd el :wink:
Ami fontos:szül név, szül hely, szül idő, anyja neve, lakcím ahova kéred a postázást.Írd meg, soron kívül, méltányosságból gyerekek születése miatt és házasság céljára.Azt nem tudom, van-e illeték rajta, mert 2000 a kivonat ára (passz hogy az áfaemelés dobott-e rajta :roll: ) de nem tudom ilyen esetben lehet ingyenes, ezt érdemes telefonon megérdeklődni, mert pl a házassági kivonat a gyerek anyakönyvezetése miatt ingyenes.
Vendég
 


folyt.

apasági egyszerűbb, bár tényleg kevésbé romantikus :) (pedig anno nekem is macera volt az ügyintézés, de az más miatt volt), Páromat néha csesztetem is, hogy leányanya vagyok :wink:

Én nem tudom, volt-e jóslóm :oops: vagyishogy voltak fájások már napok óta, többnyire éjszaka, egyszer mértem is, 20 percenként voltak (csak pár db), de mindig elmúlt, ja és nem mensiszerű volt. Dokim vállat vont, ne sürgessük a babákat, majd ha rendszeresek lesznek, teszünk valamit. (ehhez képest az ügyeletes pont meglátott egy ilyen fájás közben, azonnal ctg, vizsgálat, 4 ujjnyira ki voltam tágulva, közölték, hogy azonnal műtét...)

Pálgi, nekem a 12. napon 485 volt a hcg :)

jól látom, hogy még senki nem tett fel képeket? :)



Kép

 
 


Köszi az infókat...tényleg a szüléshez is fog kelleni a születési anyakönyvi kivonatom?
Vendég
 


Nyulasz: úgy van, ahogy Hunci mondja és ha jól emlékszem a levéllel én is postáztam illetékbélyeget.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz, nem, ahhoz csak Te kellesz :) :) egyébként személyi ig., + házassági akvi kiv./apasági nyil. kell csak az adminisztrációhoz (egyébként kiskönyv és leletek)



Kép

 
 


oké,köszi :D Holnap felhívom őket.
Vendég
 


sziasztok!

képzeljétek, itthonról írok, 3 hónap és egy hét után tegnap hazajöttünk! :D
fura, de nagyon jó! :wink:

Lois, Krisz,
most már nagyon célegyenesben vagytok! :)

látok (számomra) új neveket, üdv itt!

most ennyi voltam, majd látom mennyit enged a kis maki :wink:
angel37
 
 


Angel: gratulálok az otthonléthez! Micsoda boldogság lehet! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Angel :D :D :D
Vendég
 


Ja,és persze érdekelne,mi lett a vizsgálatok eredménye,és tehetnél képet Dióról :wink:
Vendég
 


Angel!
De jó hírek! Remélem, minden rendben... 8)
vovanda
 
 


Angel, nagyon örülök, hogy már otthon vagytok. Majd tegyél fel képet Diókáról.

, szerintem még senki sem töltött fel képet. Tedd meg az első lépést. :lol:

Ma kimostam egy adag pelenkát. :D Holnap csomagolok.

skrisz72
 
 


Sziasztok! :D

Lois, igen, találtunk az RS-ben, íme a mai "zsákmány" :P
http://www.rs.hu/termek.php?cs=6&al=10&term=30
http://www.rs.hu/termek.php?cs=6&al=10&term=40
http://www.rs.hu/termek.php?cs=6&al=10&term=60 (ezt még nem biztos, hogy megvesszük)

Ezek a szekrények :) Igaz, nem babaszekrény, de a célnak megfelel és számunkra kifizethető :)

És megvan a kiságy! :P
Ilyen egyszerű, de új :wink:
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/00115751
és marha nagy szerencsénk volt a matraccal:
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/00113926
ezt konkrétan 50%-kal adták olcsóbban
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tillidian 2009.07.01 21:15-kor.

tillidian
 
 


Skrisz!
Nagyon szép kép!!! és köszi, még egyben vagyok! Nekem is van mensi szerű fájás, de össze vissza teljesen rendszertelenül. tegnap voltam nődoki bácsimnál, teljesen zárt a méhszáj, mondta, hogy nyílhatna már.

Lois!
Gratula a vizsgához! Úgy látszik tényleg a B verzió nyert, és ezek szerint vizsgáztató tanár bácsi végre be tudott telni veletek! :lol:

Leó!
Gyönyörű szép Lea baba!

Ági és Pálgi!
Gratulálok a babákhoz!!!

Angel!
Hát ez a nap is eljött!!! :D

Till!
Én nem hallottam mégh ilyesmiről, nem tudok segíteni. :cry: De örülök nagyon, hogy Vackorkád ilyen nagy boldogsággal várja a kis hugicát. :)

nyulaszka!
Szerintem se aggódj, csak pihenj sokat. És legyen egy szép emlékezetes kis esküvőtök!

Mit is akartam? :roll: Így jár az ember lánya, ha ennyire elmaradozik. lehet jegyzetet kéne készítenem kinek mit akartam írni?! Hisz mire mindent elolvasok, elfelejtem az elejét. :shock:

Egy biztos, rólunk pár szót!
Tegnap voltam cukorrendelésen, tök jók az értékeim, úgyhogy azt mondta a doki nénim, ha a ma reggeli 1 órás laborom jó lesz, akkor már csak a 6 hetes kontrollon találkozunk. És juhéjjj, így is lett!! 5.4 volt az 1-órás értékem.
DE, utána mentünk a nődoki bácsimhoz, ahol is kissé sokkot kaptunk. Megvolt az első CTG-nk, Litti végig ki akarta rúgni a hasm, a szék meg marha kényelmetlen volt, alig vártam, hogy vége legyen. és akkor jött doki bám gogy a baba tachikardiás vagy valami hasonló :oops: és irány az ÁEK, egy újabb CTG-re, ha nem engednek haza akkor holnap ott találkozunk. kissé letaglóztam. aztán megkukucskált és akkor miondta hogy méhszáj zárt, áramlás normális, meg a mazatvíz is. Bba picit kisebb, pár nappal. Ez ugye nekem mint cukrosnak jó hír.
Úgyhogy irány ÁEK, szülészobák. Megvolt fél óra alatt a CTG, tökéletes lett, de aztán két óra várakozás orvosra, hogy adjanak egy ambuláns lapot. De leglább már nem kell menni szüőszobát nézni. egyébként szimpaikus volt minden. Kicsit meg is nyugodtam ezzel kapcsolatban. csak már kezdtem émelyegni, biztos leesett a cukrom, mert ugye Murpy törvény, mindig van nálam valami kaja, most épp nem volt.
Na de ezen is túl vagyunk, pénteken a biztonság kedvéért lesz ég egy CTG. tanulság lányok: semmitől nem szabad megijedni!!! Azt mondták valószínű az olt a baj, hogy túl aktív volt a baba ( ez meg azért lehetett egyrészt mert már éhesek voltunk, másrészt meg azért mert neki is nagyon kényelmetlen testhelyzet volt. Ja a 2. CTG előtt ettünk útközben, állítólag tanácsos így tenni. :)
Na puszi mindenkinek!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Angeeeeel!!! :D :D :D
Istenem, de örülök Nektek!!! :lol: Szuper!!! Kellemes "akklimatizálódást" otthon :D

Skrisz,
hogy vagy ma? Fájások? :roll:

Képzeljétek, Apa "bevadult": le sem száll a teszvesz oldalról, izofixes gyerekülés után kutat :lol: (asszem, megártott neki, hogy délután 2-től 6ig 3 áruházba cipeltem magammal :roll: :lol: ) - a Minimanóban kikészült szegény, mikor mutattak neki izofixes babaülést 80e-rér' :shock: ...Pasik! :lol:
(Az RS-ben konkrétan az első akciós babaágy+ szekrényt meg akarta venni, amit az eladó mutatott - ez 88ról volt 63 ezerre akciózva, alig bírtam elvonszolni :lol:
Most ott tartunk, hogy 15 volt a kiságy+matrac, 30 körül lesznek a szekrények. Veszek még egy kemény pelenkázólapot, amit rádobok keresztbe a kiságyra oszt'jóvan! :P

Na eldugultam :lol:

tillidian
 
 


Sziasztok!

Katerina,aranyos vagy,de ez egy olyan kéttanús,farmerban befutós,aláírós esküvő lesz.nem túl romantikus :lol: ...illetve az apaságinál romantikusabb :wink:
Örülök,hogy minden rendben Littivel,asszem én is jól megijedtem volna.

Till,örülök,hogy sikerült megvenni a bútorokat...ööö csak úgy halkan kérdezem,rápillantottál nekem az ágyakra a minimanóban,hogy nagy-e a különbség a kettő között?

Lois,éccaka nem jelenzkeztél be...mé'???????????
Vendég
 


Sziasztok!

Olyan izgi olvasni a készülődéseteket a szülésre. :D Nagyon izgi!Nekem sajna ezek a jóslófájások és társai kimaradtak. :? Csak elfolyt a víz és irány a műtő.Na,jó még várnom kellett 5 órát a szülöszobán,mert pont amikor elfolyt a vizem,előtte vacsiztam. :?

Nyulasz!
Nem,nem tegnap kellett mennünk....még másfél hét! :roll:

Mo!
Köszi,hogy megírtad a hcg-det! :D Hááát.....nem nyugodtam meg.... :wink: :lol: :roll:

Angel!
Így ismeretlenül is,gratula a hazamenetelhez!További szép és gyors gyarapodást a picinek és jó egészséget!

Lányok,vigyázzatok Magatokra,kint és bentlévő babákra!

Nekünk ma is jövős-menős családi napunk lesz....szeretem az ilyeneket,amikor Apa jobban ráér akkor programozunk. :D

puszi mindenkinek

Ági
pálgi
 
 


Nyuszika!
Hidd el, egy apasági nyilatkozat is tud nagyon romantikus lenni... Ha még emlékszel: hülye jogszabály okán az exem nevére anyakönyvezték az ikreket. Úgyhogy ünnep volt, amikor a párommal végre mehettünk apai elismerőt tenni... :P
vovanda
 
 


Jaj, csak most nézem este mennyi bakival írtam, de azé remélem ki lehet találni, mikor mit akartam. :) Sajna nem túl kényelmes it, Littike szobájába volt eddig a gép, most meg csak egy kis szekrényke jutott neki, a billentyűzethez hajolni tök kényelmetlen, úgyhogy törökülésben ülök, a klaviatúra meg az ölemben. Szóval nézzétek el nekem, ha nem túl értelmes amit épp írok. Ja és visszaolvasni se szoktam, így előfordulhat, hogy kissé elmezavarosnak tűnnek az ide-oda kapkodó godolataim. :)

Till!
Mi sem vittük túlzásba a vásárlást, bár vettünk egy multifunkciós babakocsit, ami 90e volt, de minden van hozzá és két hét múlva már 130-ért is láttam ugyanezt. A babaszobánkban régebbi bútorainkat használtuk fel, csak ajtókat csináltattunk rá és így teljesen újszerűnek hat. És neten vettem még egy pelenkázó-fürdető állvány, ami nagyon tecc, mert nem az a szétállós lábú, amit pl. a minimanóban is árulnak. és "csak" 19e. volt. Szerintem tökre megérte.
Azt nem tudom még mindig vegyünk-e pihenőszéket. Illetve én szeretnék, de akkor már olyat mint kis Zé kapott, azaz hintásat. Csak az sem olyan olcsó. Végül is a hordozóban is tud pihenni a baba, meg ringatni is lehet. Hát nem tudom. :roll:

nyulaszka!
Igen olvastam, hogy nagyon szűkkörű lenne az esküvő, de szerintem az is romantikus. :) Végül is két ember szereti egymást és ott vannak az édes kis szerelemcsemeték a pocakban. Két személlyel is nagyon megható az egész. :)

Anyukák és kismamik?
Ki mire szavaz, epidurális érzéstelenítés vagy kéjgáz. Mik az előnyök hátrányok? ( Epidurális esetén nem szabad felkelni, az igaz? )

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina, jó, hogy benéztél végre! Most már tessék gyakrabban jönni. Honnan fogjuk tudni, ha eljött az idő? Kivel üzensz?
Hintát árul itt valamelyik ikres anyuka. Talán Szandra vagy Vanda. Jó az ára, érdemes megvenni tőlük.
Én asszem epidurálist fogok kérni. Ha jól emlékszem azzal lehet sétálni is. Vagy az a spinális? :roll: Majd holnap megkérdezem a szülésznőt.

Tilli, nagyon jól vásároltatok. Ügyesek vagytok! Tegnap csak egyszer fájt a hasam, este vacsi után.

Lois, jelentkezz!!

skrisz72
 
 


Skrisz!
Majd Tillel üzenek, ha megjött Litti! :)
Igyekszem sűrűbben jönni. Máris rekordot döntöttem az utóbbi heteket illetőleg. :lol: Tegnap is írtam, ma meg már másodszor!

( Nekem egyik barátnőm mondta, hogy az epidurálid érzéstelenítés után már nem mozoghatott, de neki volt infúzió is. Szóval lhetett amiatt is. De szerinte annyira eltompul minden, hogy nem is tudott vona járni. )

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Először is Angel! :D Nagyon örülök, hogy otthon vagytok!Puszi Nektek!
Lois!Grat a vizsgához :)
Hűű teljesen lemaradtam-Nagyon pörög a topic. :D
Katerina! Érzéstelenítésről passz, a szülési tervem az volt, hogy gyors legyen:) , ez sikerült is, nem volt idő semmiféle fájdalom csillapításra. Igazából nem is bánom, persze iszonyúan fájt, de olyan jó volt.Tényleg.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Mától napi 0 bolt a limitem :evil:

Délelött voltam vásárolni,sajna csak kb 15 percet bírok menni,utána iszonyat nyillalás kezdődött,végig a hüvelyben,nem tudom mi lehet ez.Alig bírtam a kocsiig elvánszorogni,és be kell látnom,nincs több vásárlás.Pár dolog még hiányzik itthonra,de majd apa megveszi.Éjszakák elég rosszak,mindenem fáj éjjel,főként az a combom,amelyiken éppen fekszem,és erre szoktam ébredni is,fordulásnál meg kattog a medencém :shock: A nappalok tűrhetők,megy a klíma.

Viszont halad a projekt,holnap meglesz a születési anyakönyvi kivonatom,vagy én,vagy apa elhozza,és megyek be időpontot kérni az esküvőre :D Csak azt nem tudom,hogy ha addigra kórházba kerülnék,akkor mi van :roll: De hátha sikerül a jövő hétre egy időpont,mert az azutáni héten a tanuink nyaralnak,3 hét múlva meg már elég necces. :oops: Jó hülye vagyok,hogy így a végére hagytam,de higgyétek el,úgy elrohant ez a pár hónap,hogy észbe sem kapok,és mindjárt itt nyüszögnek nekem a törpök.

Vanda,jaj,ilyet már hallottam,ha nem telik el x idő a válástól.akkor az ex nevére kerül a baba.És ha csak pár napon múlik,akkor is így van :evil: Ki hoz ilyen törvényeket :?: :evil:

Katerina,ért0jük amit akarsz írni,nekem is vannak hibáim,mert én meg fekve írok...pedig ülve sem megy annyira jól :lol: szerintem jobb a pihiszék,mint a hordozó,mert azt lehet vízszintesre állítani.Persze anná még jobb,ami még hintáztat is :wink: Nekünk még egyik sincs,pedig azt mondják a tapasztaltabbak,hogy anélkül sokkal nehezebb lett volna nekik.

Pálgi,és komolyan kibírod addig? :lol:

Lois,hol vagy???????
Vendég
 


Sziasztok!
Végre gép-közelben!
Látom, még egyben van mindenki! Jó!:D
Krisz!
Remélem, jobban vagy! :( Keményedik is a pocid?
Nálam csak összehúzódások voltak előtte egy pár nappal, akkor is, ha feküdtem.
Lois!
Már nagyon a vége! :D
Mi megyünk egy hétre a Balcsihoz.Lehet, hogy mire visszajövök babás leszel?
Till!
Szép cuccok! :D Jó vásárt csináltál!

Én leadtam a gyerekeket mamához és holnap megyek az UH-ra és a vérvételre.
Azóta nem görcsöltem, de kihagyok minden olajos magvat!
Szörnyű!A fürdőruhákat kihíztam, kell vennem egy nagyobbat.Habár nagyon nem szeretnék belemenni a medencébe, félek a fertőzéstől. :(
konak
 
 


Először is: Angeeeeeel, gratula a hazamenetelhez! Pont nemrég gondoltam rátok, mizu lehet, lassan már otthon :) és tényleg :)

Pihenőszék nekünk nincs, viszont rendeltem egy függőhintát (www.adamo.hu), ennek örülök. Amúgy is lenne "lepedőn hintáztatás" gyakorlatunk, ezt is ebben oldom meg (egyensúlyérzéket és ezen keresztül sokmindent fejleszt)
Amúgy hordozóban szoktak nekem "segíteni" pl. teregetni.

Nekem epidurál volt, 2 órával utána már lehet inni (én másfél óra múlva pár kortyot már kikönyörögtem), akár már 6 órával később séta a zuhanyzóba (reggel és este van ilyen zuhany, ha du. 4-ig szült az ember, akkor este 9-kor már fürcsi van - na de nem nekem, én nagyon sok vért vesztettem, transzf. is volt)

Till, ügyes vagy :)

Pálgi, bocs... de nálam sokkal jobban tudod, hogy még bármi is lehet :wink:

na lépek, ma hisztis napunk van...



Kép

 
 


Sziasztok Lányok (remélem emlékeztek még rám;)

Ezer éve nem jelentkeztem :oops: , nagyon sok minden történt Velem....

DE, ami a legfontosabb, hogy az 5. lombik végeredménye két dobogószívű Bigyibogyó,akiket ma láttunk először :P Nagyon boldogok vagyunk :lol:

Minden pocakos kismamit pusszantok!!!
Angel örülök, h végre otthon vagytok!!!

Tobi

KépKép
tobi
 
 


Nyulaszka,
ja bocsi, nem írtam: megnéztem ám az összeset tüzetesen!!! Melyik 2 ágy érdekelt Téged?
Kitartáááás, nemsoká' anyuka (A-nyuszi :)) leszel, onnan "könnyebb" lesz! :lol:

Angel,
Kókusz-Diócskának hogy tetszik otthon? :P

Kat,
én először kéjgázt szívogattam (még poénkodtam is, milyen jó móka, majd visszajárok szívogatni, :lol: ), aztán 1 órával a szülés előtt már röhögött a fájás a gázon...szóval koncsorogtam epidurálért.
Én ellene nem tudok szólni, csak mellette :P - meg tudtam őrizni csekélyke méltóságomat a szülésig - konkrétan nem ordítottam le senki fejét :wink:
Ja: a Péterfyben pl. "sétáló" epidurál is van, egy infúziós állványra teszik és tudod tologatni :lol: -ezt nem próbáltam :roll:

tillidian
 
 


TOBIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Aztamindenit, Te lány!!! :shock: :lol: :lol:
Fantasztikus hír!!!!!!!!! :D :D :D

Ööö, nem is tudok mit írni, olyan boldog vagyok!!! :D :D :D

Szívből gratula :D :D :D de ugye, most már nem tűnsz el? :roll: :lol:

tillidian
 
 


Tobi,hurráááááááá :D Gratulálok a két kis Bigyibogyóhoz :wink:
Rakd fel a képet :D

Till,a symbaba és az ania közötti különbség érdekelt volna,de így utólag nem hiszem,hogy menni fog eldöntened,hogy mi a különbség közöttük.Mert symbabát kértünk,és aniát kaptunk...valószínű egymás mellett voltak kitéve...
Vendég
 


Tobi! :D :D Nagyon örülök!
....Úgy eltűntél!Puszka!!!!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Tobikám, Istenen, annyira de annyira örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ügyesek voltatok!!!!!!!!!!!Sok puszi a pocidnak és a két bébikének!!!!!!!!!!!!!!!!!

Angel, örülök, hogy otthon vagytok!
Vendég
 


Tobi, óriási gratula, ennek örömére: :lol: :lol: :lol:

Kép

skrisz72
 
 


TOBI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
EZ FANTASZTIKUS!!!!!!!!!!!ANNYIRA, DE ANNYIRA ÖRÜLÖK NEKTEK!BOLDOG BABAVÁRÁST! VÉGRE MEGTÖRTÉNT AZ IGAZSÁG! BELLA, ALLE, Ti is utánozzátok Tobit!!!Jajj, de nagyon örülök én most!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, választ nemsokára küldöm, most Tobi miatt jöttem, de látom, írtál!de nagyon örülök.

Többieknek:most csak bekukk, ha lesz egy kis időm, írok nektek is! (Nemsokára lesz sok-sok időm :lol: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!Legyen így. Punktum :wink:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: