Új privát üzeneted érkezett!

Maumau,köszi minden oké :D ....Boróka mit izegmozog,ilyenkorban mit csinálnak????négykézláb mászkálnak????Tegyél fel képet róla,légyszi

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Koszonom a tanacsokat!
Jbeby, lehet, hogy felreertheto voltam, nem a sajat szemem, az ove miatt aggodom. Az enyem mar egszen OK, de az ove nem! De az kicsit megnyugtat, hogy mas babanal is tovabb tart a beverzes felszivodasa, mint ket het...
Maumau, Suti, teat en edeskomeny probalok, de semmi penzert nem issza. Igaz, nem tettem bele neki semmit, gondoltam jobb edesites nelkul. Lehet hogy ez a baj? Szoptatos teat csak nagyon higan iszom, 1,5 liter vizhez 2 filter. Ezen kivul kamilla es citrofu teakat iszom, de azokat is nagyon higan, es persze viz. Tej max 2 dl/nap a muzlimhez, ezt nem tiltotta a vedono sem, feher kenyeret pedig nem eszem mar kb 10 eve.
A meleget probalom a pocira tegnap ejjel ota. A masszirozas, simizes csak kb 2 percre hat, utana ugyanugy, belevorosodve, beleizzadt homlokkal, gorcsberandult testtel uvolt, ha nagyon eros fajdalma van.
Szerencsere nem mindig van igy, de nagyon sajnalom, mert olyankor ha nagyon faj, akkor nagyon faj, es orakon at szemved.
A GW-t megprobalom, de meg varnek vele, mert csak 15 napos.
Egyebkent en is Halasz dokinal szultem. :) Csak jot tudok mondani rola!

Kép
Kép
rozinante
 
 


Rozi lehet hülyén hangzik, de én, ha láttam, hogy nagyon fáj a pocak, fogtam a hajszárítót, és azzal melegítettem a pocakját. Jobb lett 10 perc mulva. Gondolom a melegtől, meg az egyenletes zaj is nyugtatta. Nameg nekem ami életmentő, az a legalább 10 db nyugtató- meg mindenféle cumi ami van neki. Imádja, és bármi is van, megnyugszik tőle. Bár aki nem szeretne cumit adni a babónak, annak hiába mondom, de szeerintem és Lilike szerint is az egyik legjobb találmány a földön:) Mondjuk csak a MAM a király nálunk. Viszont abból van mindenféle színben:)

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 

 
 

....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:51-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Nyuszi!
En cumi ellenes vagyok, megis adtam neki... Muszaj volt, bar nagyon utalom!
A meleg az jo lehet a pocaknak! Van egy koles parnam (vagy mi) azt megmelegitettem es ratettem a pocijara, az is segitett kicsit.
Azt hiszem elmulni majd csak honapok mulva fog a problema.
Maumau, megprobalom total tej nelkul az etrendet, hatha az is segit...

Kép
Kép
rozinante
 
 


Emoncsi!

Nalunk is beverzett a Vivi koldoke egyszer,el is vittem azonnal a gyerekorvoshoz,aki azt mondta ez teljesen normalis,akkor van baj,ha elkezd budosodni.Azt mondta tisztogassam tovabb ahogy eddig es jol nyuljak be a csonk ala.Amugy meg nekunk sem esett le,de mar nagyon varom,hogy leessen.

ole85
 
 


Rozinante!

A pocakfajashoz sajnos nem tudok tanacsot adni,mert nekunk,hal'Istennek nem faj a pocakunk,vagy ha faj is nem sokaig.

ole85
 
 


Sziasztok!

Csenge köldökcsonkja sem esett le, pedig már 3 hetes volt, ezért múlt héten elmentünk a Madarász utcai órházba, ahol elkötötték és fertőtlenítették.
Ma visszamentünk, leesett végre és szépeséges lett. Még egy hétig Betadine és vigyázni, víz ne érje. Dec. 11-én megyünk kontrollra, de reméelm már nem lesz semmi bajság. Szóval, ne izguljon, akinek nem esik le, mert így is megoldódhat.
symont
 
 


........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:51-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


maumau nagyon szép a kislányod!

Ole végre leesett a köldökcsonk mostmár csak azt várom hogy a seb is begyogyuljon!Hogy telnek a napjaitok,jó kis baba Lara?Mennyi időnként szokott enni?
Rozinante probáld meg az édeskömény teát nálunk bevált!

Kép
emoncsi
 
 


Mau ez a Boró gyerek imádnivaló:D jajjj de jó lesz ha már Lili is ilyen cuki ülőbaba lesz:D

Na itt az én kis sztárom:
Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:53-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Emoncsi!Orulok,hogy leesett a koldokcsonkotok,a mienk meg mindig nem esett le,pedig mar itt lenne az ideje.Holnap jon a vedono,akkor meglatjuk,hogy hogy lesz tovabb.
A hetvegen begyuladt az egyik mellem,39 fok feletti lazzal kuszkodtem ket napig,mostmar lement a lazam es lassan kezd helyrejonni a cicim is.Szegeny picurt sajnaltam,mert ugye az egyik mellembol ket napig semmi nem jott,a masik meg nem birta a haromorankenti 90-100 grammot termelni,amennyit o enni szeretett volna.De lassan visszaall a rend.

ole85
 
 


mindenki de eltűnt...

ma már ettünk egy kanál reszelt almát:D

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Nyuszi,ne má ,csak 3 hónap után lehet adni a babáknak más kaját,én ezt a kisbaba könyvből néztem ki........
nagyon szépek vagytok :D

Mau,hol vannak a képek????a kipöttyözött hsz-en volt?????lemaradtam :(

Én meg úgy éerzem hogy alig van a jobbikban is kaja,bár éjszaka volt hogy 5 óra telt el két evés közt(aludtam 5 órát egyban,de jó volt :D ),viszont most estére mintha kiürült volna teljesen,most nagyon sok laktoherbet iszom(nem volt e gyógyszitárba se fitolac,se hipp).

sutimano76
 
 


Nekem a védőnéni mondta, h adjak nyugodtan egy nap egyszer egy kanál reszelt almát. Én meg adok. Ne felejtsd el h Lili tápszeres, az teljesen más mint a tejcsis babák.

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


hozok majd alloooooo kepet :D nagy borulas elottit :)


Nyuszi :lol: Boroka nagy kedvence az alma :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Hú az lehet Nyuszi,nem is gondoltam bele......na de már csak 2-3 hét és végül is 3 hósak leszünk!!!!!!!!!!! :D

Mau,6 hósan már állni készül,de jó!!!!!!!!!igyekszem nem lemaradni róla!!!

sutimano76
 
 


jaja, lassan itt azérettségi... :D
süti ti felfedeztétek már a kezeteket? vagy nyúl valami után tudatosan? mi még nem, de ugy várom:)

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


en azt szeretem mikor a sajat kezte el vizsgalgatni :)

suti: probalkozik szorgalmasan,csak sok a borulas :(

Netti
Kép
maumau
 
 


Jahh és még azt akartam kérdezni, hogy normális szerintetek, ha már most elkezdett nyálazni Lili? De ugy eléggé? Lehet 3 hónapos kora körül jönni fog a fogacska? Vagy az mikortól jöhet? kb. 1 hete kezdte el, eljött az állandóan előkét viselünk korszak?:D

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Kriszti, megszep! siman johet a foga :D
de a nyalzas az meg nem feltetel, nalunk is akorul kezdodott ugye. Oriasi sirogorcsokkel megspekelve :)
Szornyuuuuu :?
de van aki meg se erzi, jo is annak :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


hát ha rám üt, akkor lesz itt égzengés villámlás...:D amugy nekem is pont most jön a bölcsességfogam:D háháááá

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


nyuszi,igen a kezét már nézegeti,de játékért még nem nyúl,hasról hátrafordul ,ha kedve van,nemtom mitől függ ,hogy egyik nap igen,másik nap nem :D ,aztán háton letámasztja a lábát,és emelgeti a popsit hol egyik irányba hol másikba,

igen már jó ideje folyik a nyál nálunk is,na nem nagyon csak a szája körül.....én úgy hallottam topiktársaktól hogy volt akinek 3.5 vagy 4 hósan jött az első fog :shock: ,szóval bármi lehet!!!!

mau az annyira édes lehet,jajjj de gonoszak vagyunk,hogy ilyenkor jókat vidulunk :roll: szegény megfeszül hogy állva maradjon,nekünk meg a világ legtermészetesebb dolga a járás!

sutimano76
 
 


Hat igen :)
megyunk fotozasra par nap mulva,remelem nyugisan fogja viselni, utalja ha fotozzak,megijed mindig :shock:

Azert az elso nagy koppanasnal sirtam en is vele kb :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Vegre leesett Vivinek is a koldokcsonkja eppem harom hetesen :D
Nekunk mar mondta a vedoneni hogy kerjunk idopontot fej es hasi ultrahangra a Mav korhazba.Ti meg nem kell menjetek Emoncsi,Rozinante,Symont?
Csiposzuresre pedig a Heim Pal korhazba fog kelleni menjunk.

Ti mar megkaptatok a kicsi tb kartyajat,mert mi meg nem kaptuk meg,igaz meg nem telt el a harminc nap,bar remenykedtem,hogy elobb kikuldik.

ole85
 
 


Sziasztok!

Mi már megkaptunk mindent, van személyi, lakcímkártya, tb, sőt adókártya is (biztos, ami biztos :lol: )
Ultrahangra még nem küldtek, de most hogy mondod, rá fogok kérdezni. Voltunk viszont csípőszűrésen, hála Istennek minden rendben.
Két napja megint pocakkal küzdünk, szerencsére estére mindig elmúlik és tud aludni.
symont
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy idepofátlankodok, már beindult a 2010-es fórum és ott is kezdünk gyarapodni. :D Egy kérdésem lenne azokhoz, akik már megjárták az Uzsokit. A szülés után be lettetek oltva az influenza elleni micsodával, vagy csak lehetett kérni? Az egyik korábbi szülésfelkészítőn én úgy emlékszem azt mondta a neonatológus, hogy a szülés után megkapják a mamák, de nem vagyok biztos benne. Tudtok segíteni?

May the Force be with you!

Kép
ahsoka
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁ csajok semmiről nem maradtok le,nekünk aszem 4hetesen kellett menni a heim p.-ba manuális csípőre......és az uh-s szűrésekre csak 3 hósan kell menni,szóval ahány gyerekorvos annyi féle...

a heim pálba viszont a kicsiket csak 11 után hívják be nem érdemes előbb menni...........mi oda mentünk fél9-re hogy legyen sorszámunk,és így is csak 11 után jutottunk be,erre kérdem az aszisztenst hogy ha jövünk vissza 4 hós kontrollra,akkor ugyanígy mint most ,és akkor mondta,ja neeeeee,mert az ilyen piciket csak 11 után hívják.... :twisted: :twisted: vagy 10-en ültünk ott pici babákkal,és nem értettük,hogy mért a 3-4-5-6-7-8-9 éves gyerekeket hívják(én asszittem ,mert nekik előbbi sorszámuk volt)...ezekszerint nem :? :(

Ashoka...nemtom szept.-be még nem volt szó influról

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Nekunk semmit nem mondott a vedono az Uh-rol es a csiposzuresrol. Majd rekerdezek, mert eppen most tartunk ott, hogy elvisszuk hasi Uh-ra jo penzert, ugyanis allandoan sir a hasa miatt. Mar eves kozben is. Infacol megduplazva is max 3 napig ert valamit. Borzaszto, hogy ha ebren van, akkor sir. Allandoan sir. Leggyakrabban a hasa miatt, keves hiszti az idojaras miatt, vagy mert unatkozik - elofordul. Nagyon ritkan nezelodik csendesen, ha ebren van.
Egyszeruen nem ertem, miert sir ennyit?! Amint kinyitja a szemet uvolt. Igy volt mar a korhazban is sajnos.
A hasa pedig nagyon fajhat neki, mert ahogy uvolt az borzaszto.
4 orankent eszik, altalaban eleget, de most hogy eves kozben is sir, igy kevesebbet eszik.
Azt hiszem lassan total megoszulok en is es a ferjem is. De a gyereket nagyon sajnalom! Annyira szenved.

Kép
Kép
rozinante
 
 


Szia Rozinante!

Átérzem a problémád, bár Csengének 2-3 óra alatt lemegy a pocakfájása. De annál rosszabb nincs, mint amikor megfeszülve üvölt szegényem és nem tudsz rajta segíteni.
Én most Espumisant adok neki minden evés előtt, éjszaka eddig nem kapott. Viszont pár napja délelőtt van pocakbaja és arra gondoltam, talán az éjszakai E. kimaradása miatt, ezért mától próbálok neki éjjel is adni. Remélem ezzel nem ártok neki.

Amúgy hasi ultrahangra hova viszed a csöppséget és mennyiért?
symont
 
 


Rozi,a doki küld uh-ra,nem a védőnő!!!
Ágoston 21 napos, már nyugodtan adhatsz neki gripe watert!!!!!A zén Bernim már 2 és fél hetes korától kapta és nem lett gond belőle

sutimano76
 
 


Nekunk a vedono adta meg az uh-k telefonszamat,hogy kerjek idopontot es a heten hozza a doktornenitol a beutalot is.Igy mondta mult heten,amikor itt volt.De gondolom ez mindenutt maskepp van.

ole85
 
 


Symont, ujpestre a 4D ultrahang rendelobe, 9000 Ft-ert. Ezert adnak irasos velemenyt es megneznek mindent, ami a hasaban van (maj, hasnyalmirigy, epe, gyomor, stb). Meg gondolkodom egy kicsit ezen. MOst eppen, ahogy altalaban delelott, szundikal. Na, de majd jon a delutan!

Suti, tudom, hogy nem a vedono kuld, hanem az orvos, de a vedono is tudja talan a szokasos eljarasi protokollt. Raadasul a vedono szerdan jon, a doki meg csak 9-en. Persze van telefon.
Koszi, megprobalom a Gripe Water-t, ugyis mindjart 4 hetes es mar kb 5 kilo, ugyhogy nem lehet baj.
Aztan ha ez sem segit, akkor johet az Espumisan.
Valahogyan meg arrol kell leszoktatnom, hogy azonnal sirjon, ha felebred - csak mert unatkozik, gondolom. De azt ugysem birom ki, hogy hagyjam sirni. :) Annyira szeretem ezt a kis erzekeny Pockot! :) Eszrevette a ferjem is, hogy a hangulatunkra is nagyon erzekenyen reagal. Az idojarasra is, mint minden baba. Az meg mostanaban eleg fura. A setak ideje alatt jokat alszik, de ahogy leteszem, mar sir.
Hat ez van.

Kép
Kép
rozinante
 
 


Szia Rozinante!

Én isazon gondolkodtam, hogy talán nincs valami rendben Csengével, mert ébredéskor egyből úgy ordít, mint akit nyúznak. Általában ez csillapíthatalan :lol: éhséggel társul, mert ugye éhen akarom őt halatni (szép magyarsággal).
Mostanában azért már előfordult, hogy csendben nézelődött ébredést követően, aztán még kis mosollyal is megajándékozott bennünket. Próbálom úgy megoldani, hogy ébredéskor ott legyek mellette és amikor elkezd fészkelődni, lecsempülni a szája, akkor simogatom és duuruzsolok neki. Ez beválni látszik.
symont
 
 


Mi a Betesdába kellett ídőpontot kérjünk hasi és csipő ultrahangra és csak január 12-re kaptunk ídőpontot!Azt mondta a doktornéni hogy 2-3 hónaposan kell ezeket megcsinálni!
Ole jól vagytok?Hogy növöget a picur,ügyes baba?
Jártatok már ki sétálni?Mikortól lehet már sétálni?

Kép
emoncsi
 
 


Nekem azt mondta a vedono,hogy harom hetes kortol mar ki lehet vele menni setalni,ha megengedi az ido,tehat nem kodos,nem esik es nincs minusz ot fok alatt az ido.Amugy en meg nem voltam lenn setalni,viszont ha olyan az ido,akkor ebed utan kiteszem onagysagat egy kicsit levegozni a teraszra,kezdtuk ot perccel mult heten es igy lassan szoktattam a levegohoz.

Maskulonben jol vagyunk ,szepen novogetunk,lassan mar negy kilos lesz Vivi.Es ti mennyit nottetek mar?

Vivien nagyon nehezen ebred fel,legalabb fel orat nyoszorog ,amig ki tudja nyitni a kis szemeit,addig pedig ott allok es varom mikor kel fel es kezdi el kovetelni az ennivalot.De Egyre turelemesebb,mar tisztaba tudom tenni eves elott,anelkul,hogy vegig orditana szegeny.

ole85
 
 


Emoncsi, nekunk dokineni 2 hetesen mar ajanlotta a 10 perc setat - nyilvan megfelelo idojaras eseten. Azota mi voltunk tobbszor is kint. A Te Grétád 20 napos, az en Ágostonom 21 - azaz kb egyidosek, es 10 perccel kezdve mi mar eljutottunk az egy ora setaig. De csak akkor voltunk kint ilyen sokat, amikor sutott a nap es kb 10 fok volt!! Kodben nem megyunk ki, max a szelloztetes tart 15 percet, akkor is kap egy kis friss levegot. Es termeszetesen szigoruan parkban, vagy eldugott kis utcakon jartunk, ahol nincs forgalom. Gondolom igy nem lesz baja a kis tudejenek. :?

Symont, ugy latom, nem vagyok teljesen egyedul ezzel a viselkedessel, amit a kisfiam produkal. :) Igyekszem resen lenni, figyelni ra, de probalom kiszurni a csak hiszti sirasokat, hogy ne vegyem fel allandoan. Eleg nehez. :)

Ole, orulok, hogy ilyen szepen fejlodik Vivi! Azert a mellgyulladas borzaszto lehetett! Remelem en meguszom...

Apropo tej; ha csak egyik mellbol eszik a baba, akkor meddig erdemes/kell fejni a tejet eves utan? Van erre valami javaslat?

Kép
Kép
rozinante
 
 


A felébredésnél a sírásról nem tudod leszoktatni,ő ezzel jelzi,hogy ébren van,és valamit szeretne.....
de itt egy link,olvassátok végig nagyon sokat tud segíteni!!!!és nemcsak a sírásról!!!!!!
http://www.lelkititkaink.hu/testbeszed_csecsemo.html

sutimano76
 
 


Rozi,ilyen pici babák még hisztiznek,de az linkből ez kiderül,ők így kommunikálnak,és ha már túl vagy mindenen(kaja,peluscsere,stb)akkor lehet csak unatkozik!!!

fejés,nem muszáj,csak ha mélyhűteni akarsz,ha nem akarsz,akkor ne fejd,és előbb utóbb csak annyi termelődik,amennyire babódnak szüksége van!!!a lefejt tejet mélyhűtőben fél évig lehet tárolni,főzelékek higítására alkalmas(én ezért fejek!!!)

sutimano76
 
 


Sziasztok Kismamik!

Örsön nincs gyerekortopédia? 4694600 a rendelő száma, érdeklődjetek. Mert a 3. emeleten van rendelés, csak azt nem tudom, milyen gyerekeknek.

UH. szintén kell hogy legyen, max a Bethesda Kh-ban, régen az Ida utcában volt, ahelyett van most Örsön szakrendelések!

Fejés: nagy gond lehet, ha egy mell nem ürül ki, begyulladhat! Szerintem védőnő tud ebben biztos tanácsot adni!

Hiszti és hasfájás: sok gyereknek van, és tudnak hisztizni - nekem a kh-ban megmondta a csecsemős nővér, hogy a gyerekem már ott hisztizett, tette is továbbra is itthon nagyon sokáig.

Magánorvosra de patikára, csecsemős dolgokra spórolás gyanánt módszer - magánegészségpénztári tagság! Minden bank mellett müködik ilyen. Aki nem minimálbéren bejelentett, annak érdemes foglalkozni a témával, SZJA-t lehet visszaigényelni és nem keveset. Apuka is beléphet, utána családot bejelentheti "szolgáltatásra jogosultként, babát is!

Ha valakit érdekel, privátban megírom, hogy melyiknek vagyok a tagja, garantáltan az egyik legjobb pénztár.

Jó babázást

kispatak
Vendég
 


Sziasztok!!!

Rozi, vajon mi baja lehet a kis mucikának? Jaj szurkolok, hogy ne sírjon ennyit... Viszont nem akarok okoskodni, de nekem sokszor elmondták, hogy a 4D-n nem orvosok vannak... Nem mondhatnak semmit se biztosra. Nem?

Mi is voltunk már csípőszűrésen a MÁV-ba (ahol született is), nagyon jó a doki, meg voltunk hasi és koponya uh-n is szintén a MÁVba. Az a dokinéni már nem olyan jó fej... Nekem legalábbis nem volt annyira szimpi.

Esküszöm nagyon nagy szerencsém van, hogy Lilike nem sír soha.. Órákig el van egyedül, nézelődik, csak néha igényli azt, hogy legalább lásson, de nem akarja feltétlenül, hogy felvegyem. A legeslegjobb baba a földön. Szerintem valami jót tehettem ebben az életben, hogy egy ilyen kis áldásom van. Bár ki tudja, lehet a nyugtalan babák, nyugodtabb tipegők lesznek és fordítva...Akkor jaj nekem:)

Mi amugy szoktunk sétálni, szerintem kb 3-4 hetes korától folyamatosan, és imádja, főleg az autót:) Remélem gyorsan vége lesz ennek a hülye vírusnak, és nem kell félni elvinni szegénykéket pl egy közértbe.
Szerencsénk volt, hogy megszültünk még a nagy járvány előtt...

Ó Lilike már hiperdagi:D 5 kiló:D

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Mi is a Mav korhazba kell menjunk fej es hasi ultrahangra,de valami miatt csiposzuresre mar a Heim Pal korhazba kuldott minket a vedono.Meg nem sikerult idopontot kernem,de holnap addig nem szallok le a telefonrol,amig nem sikerul elkapnom oket.
Nyuszi! Nagyon szerencses anyuka vagy,hogy ilyen angyalka Lilien.Bar en sem panaszkodhatok,mert az ejszakakat vegig alhatom es igazabol nappal sem sir sokat Vivi,inkabb a delelottok nyugosebbek kicsit.Dehat ennyi belefer.Csak nagyon sajnalom,ha latom,hogy szenved a hasfajastol.
Rozi!A mellgyulladas egyik percrol a masikra tortent.Este meg nem ereztem semmit,ejjel tizenegy orakkor mar fajt a mellem es 39,2 fokos lazam volt.Nagyon rosszul ereztem magam.Reggel hivtam a vedonot ,hogy mit csinaljak.O mondta,hogy ki kell masszirozni a gyuladt reszt meleg zuhany alatt,szoptassak abbol a mellembol minel gyakrabban es amit tudok fejjek le utanna. Kozben pedig turot tettem a gyuladt reszre ,az is segitett nekem.Szerencsere mostmar minden rendben van.De ha erzitek hogy valami nincs rendben,maszzirozzatok es fejjetek ne varjatok meg amig begyullad es piros foltok jelennek meg,mert minel kesobb kezditek el annal rosszabb lessz.

ole85
 
 


Suti, koszi a linket, elolvastam. Igen, a babak csak sirassal tudnak jelezni, de amit Agoston csinal, az azert kicsit sok. :) O nem napi 2 orat, hanem akar 4-et is sir, hiaba van kezben.
Ma elkezdtuk a Gripe Water-t szedni, meglatjuk mit segit.
Fejni fejek, minden eves utan. Eddig nem nagyon voltak se csomok, se mas gond, remelem nem is lesz. Mondjuk, van mar annyi lefagyasztott tej a hutoben, hogy sokaig eleg lesz. ;)

Nyuszi, gratulalok Lilienhez! :) Tenyleg nagyon szerencses vagy vele! :) Amugy az en kisfiam is 5 kilos, igaz, 4 kg-al szuletett es most 23 napos... De eszik is rendesen.

Ole, orulok hogy jol vagy! Irigylem, hogy vegig tudod aludni Vivivel az ejszakat! Remelem hamarosan nalunk is igy lesz! Hiszen egy ekkora gyereknek, nem is nagyon kellene ejjel ennie... :oops:

Kispatak, megirod a magenegeszsegpenztari infot nekem? Nagyon szepen koszonom elore is!

Kép
Kép
rozinante
 
 


Sziasztok!

Mi maszekban voltunk szűrésen,mert a kórházakban sokára lett volna időpont.
Koponya-hasi UH-Madarász
Csípő http://www.medped.hu/index.php/ultrahang-maganrendeles
Ha előbb találok rá erre,akkor mindhármat itt csináltatom.

Barni is sír,ha nem egyből enni kap ébredés után.

Ole,örülök,hogy már minden okés.Átaludt éjszakákért irigy-irigy :lol: :lol:

Szerintem hisztizni még nem tudnak.... :oops:

Nyuszi,gratula a kiscsajodhoz.Tényleg nagyon szuper.Szerencsésnek mondhatod magad.

Kép
v.andi
 
 


kispatak nekem is lécci lécci!!!

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Sziasztok!

Boroka meg most is sokszor sirva ebred, teljesen normalis :)
reggel mondjuk sikitozik :)

rozinante, sztem ne izguljatok,sokan megszenvednek a pocakfajassal az elejen, 3hoig elmulik. A kotelezo hasi uh tutira kimutatna ha barmi gond is lenne!

Hoztam videot :) ilyen amikor ki akar jonni az agybol mar, ebredes utan :
http://www.youtube.com/user/bgabesz81#p ... fRe0_YodTg

Netti
Kép
maumau
 
 


Mau, valami zabalnivaloan edes Netti! :)

Kép
Kép
rozinante
 
 


Mau,hát nagyon édes,sajna hangom nincs a gépen,ha volt az nekem nem jött át,de nagyon ügyesen áll,és ahony üti a rácsot!!!Azok a szemek,gyönyörűek vagytok!!!!

Vigasztalásképp:ma Berni délelőtt evés előtt :apa karjában ül nyugiban,majd mondom,enni kéne,erre ahogy akartam a cicit adni,síkitva üvöltött,alig tudtam megnyugtatni,kicsit később tettem még egy próbát,hasonló eredménnyel,hát ennél rosszabb nem történt velem soha,az hogy nem kell a cicim(ami ugye kaját és velem való kontaktot jelenti)a cumis üvegből meg megette a tejcit,aztán csak jó lett a cici is!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Gyerekortopédia: kedd-csüt van Örs rendelőben a 3. emeleten, 4694600 telszámon biztos tudnak segíteni. Hogy mekkora gyereket fogadnak nem tudom, de van pelenkázóasztal!

Más.

2010 jan. 1-tól változik az éjszakai/hétvégi gyerekügyelet címe telefonja!

www.zesz.hu-n biztos irnak róla, vagy fenti telefonon vagy körzeti doki rendőlen ill Örsön ki van irva a pontos cím és telcsiszám!

Ha valakit érdekel a magánegészségpénztár, megköszönöm ha privát üzit írtok, mert nem mindig érek rá olvasni a fórumot

Minden jót

kispatak
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: