Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok megjöttem.Ma 12óra körül rosszul lettem.Elkezdtem szédülni és azt sem tudtam hol vagyok.Elmentem a nőgyógyászomhoz megvizsgált és azt mondta hogy a lányokkal minden rendben van valószinű,hogy valami front zavart meg. Hát remélem hogy igy van mert ez már mindennapos jelenség nálam és van olyan hogy egy nap töbször is.
CSÁSZÁRMETSZÉSRŐL annyit mondott hogy akkor sem enedné megszüni természetesen a babákat ha minden rendben lenne mert ikreknél nem kockáztat és beültetett babáknál meg semmi esetre sem lehet természetesen szülni.

Icsilya:
Szerintem is nagyok a babakocsik de az a lényeg hogy 1-et találtam 78cm széleset.Az a lényeg hogy a párodnál legalább az idő jó ha a kaja nem is.De gondolom azért lát olyan szép helyeket ami kárpótolja.Mivel foglalkozik hogy fejtágitáson van?Ti jol vagytok?

Zseboroszlán:
Szerintem nem baj hogy sűrűbben jársz dokihoz legalább Te is nyugodtabb vagy Nem?Még mindig jobb mint mikor nem foglalkoznak veletek.Például Én örünék neki ha max 1vagy2-szer behivott volna többször.De hát nálunk nem igy van.Mindig azt mondja hogy ugy is megérezzük ha valami baj van.Azt meg pláne észrevesszük ha megindul a szülés.Jópofa nem?Affelől pedig nyugodt lehetsz ogy jó anyuka leszel.Mert már most is odafigyelsz mindenre ezért nem lehetsz rossz anyuka később sem.

Pompomlány:
Örülök neki hogy minden rendben van.Ne törődj semmivel pihenj sokat most csak ti számitatok.

pbj12:
Szerintem nem sok az a 4kg.Bár Én nem tudom mert nekem 1kg-ot sem sikerült hizni de ez is baj.Van olyan ismerősöm aki 30kg-ot hizott minen terhességénél és 3gyereket szült.És mindegyik egészséges.

Lusy:
Én a győri kaáli intézetbe jártam.Az orvosomat dr.Kőrösi Tamásnak hivták.Nem tul kedves emberek de mint szakemberek kifogástalanok.De gondolom nem az a cél hogy cimborák legyetek hanem hogy segitsenek.Kívánom,hogy minél előbb sikerüljön. Sok sikert.
kovacsné
 
 


Sziasztok :)

Pompi :)
Remélem azóta már megnyugtatott a drnő.
Fúúú én Icsilya pártján vagyok én képtelen lennék (lettem volna) elvetetni a gyereket, ha csak nem élettel összegyeztethetlen betegsége van. Ha a 23 héten amikor már rugdos egy ideje azt mondják, hogy pl Down szintdrómás még akkor sem. Ott van él és mozog és ezt te is érzed és elvenni tőle az élet lehetőségét... ez nekem nem menne. Na meg a másik, hogy hát akkor már szülni kell. Tudom, hogy nagyon nehéz és mindne szempontból megterhelő egy beteg babát nevelni, de én inkább azt vállalnám, mint hogy ne éljen. Ami persze lehet, hogy így is lesz, hiszen semmilyen vizsgálat nem 100%-os. Bízom benne, hogy egészséges lesz, de ha nem akkor is szeretni fogom és gondokodni fogok róla.
Ikreknél ugye meg még durvább a helyezet, ahogy Orsi is írta. Az egészsésges baba élete is veszélyben van, a beteg testvére miatt, ha a úgy dönt az ember.
Nagyon nem könnyű döntések ezek, úgyhogy szívből remélem, hogy minden rendben lesz nálatok is.

Judit :)
Én is szoktam gondolkozni ilyesmin. Nem is azon, hogy jó anya leszek-e, mert nyilván megpróbálok mindent a lehető legjobban csinálni. Inkább azon aggodom, hogy hogy fogom kezelni a monotonítást, mit csinálok, ha egész nap sír szegény. Akkor is helyt tudok-e állni, nem csak a szép napokon. Mert ugye amikor a szomszéd kislánynak huszadszorra kell elolvasni ugyanazt a bugyita mesét, akkor ordítani tudnék. Milyen lesz, ha minden nap hússzor kell elolvasni és nem menekülhetek haza előle? :)
A pocakod nagyon nagy, de csini vagy vele :)

Zsebi :)
Látom a te gyerekeid sem hagyják abba a növést :) Óriási a hasad!

Én tegnap egész nap keményedtem. Jól be is voltam szarva miatta, de ma a doki mindent rendben talált. Lecseréltük a magne B6-ot magnézium citrii-re, meg írt fel vasat, mivel a vérképem szerit vérszegény lettem. Ééééééééééés a mérlegük szerint csak 3 kilót híztam. Hihi. Ez persze nem igaz, én valójában 4-5 között mérem magam, mindenestre megdícsértek :) De azt hiszem az 5 sem olyan rossz így a hetedik hónap elején, bár a férjem szerint túl sokat eszek és meglátom, hogy most fogok majd csak hízni igazán. De innen már fél lábon is kibírom!

wish
 
 


Manó :)
Valahogy elkerülte a figyelmemet, hogy megvan az amnió eredménye. Hurrá! Örülök, hogy minden rendben. És gratulálok a kisfiúhoz. Férjednek üzenem, hogy kell egy legkisebb királyfi is, két év múlva meg majd jöhet tényleg a kislány :)

Kovácsné :)
Hogyhogy nem lehet beültetett babáknél természetesen szülni????? Ne haragudj, de ekkora marhaságot már régen hallottam. És személyesen ismerek egy csomó lombikos kisgyereket 9 évestől fél évesig és többen is hüvelyi úton születtel.
Az ikreknél gaykoribb a császár, akár lombik, akár természetes úton fogantak, de egy babánál alaphelyzetből mindenki úgy indul, hogy megszüli.
A szédülés nem jó, a vérképed rendben van? Nem vagy vérszegény vagy ilyesmi? Vigyázz magatokra!

wish
 
 

 
 

Wish!
Hát a gyerekek már csak ilyenek nőnek mint a gomba. :) De az a dolguk.:)

Orsi!
Csütörtökön már most szólok hogy a képoet nem a kocsiban hagyni vagy ki tudja hol tessék bemásolni ide hogy mi is gyönyörködhessünk benne.

Manó!
Köszönöm. :)
A párod már úgyis rutinos fiúk terén. A következő meg kislány lesz. Úgyis sokkal jobb ha az embernek van egy bátyja nem?

Bea!
Én is sokat szédülgetek a dokim azt mondta hoy ez normális ilyenkor. Hát örülök is hogy sűrűn néz rám. :) Hát az biztos hgoy ha már nagy a baj az ember lánya megérzi, de én pl. ezt a méhnyakrövidülésemet nem éreztem és az sem jó annyira. De már nagy baj nem érhet. Tennél fel pociképet kíváncsi vagyok hogy egy velem egykoru ikresnek mekkora a pocija. :)

Lányok!
KÉSZ a GYEREKSZOBA. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kovácsné Bea - ez érdekes, mert hallottam én már beültetett ikres anyukáról akinek normál szülése volt, nem egyet, dehát csak tudja az orvosod, hogy mit csinál. Hát, talán ennyire nem mer kockáztatni, de még mindig jobb hogy biztosra megy. Bár ha nem muszáj akkor meg minek vágni?!

Wish - :lol: igen, megvan, biztos elvesztem itt a sorok között :lol: Köszönöm, hát nagy is volt a boldogság!!! Férjemnek üzit átadtam :lol: azt mondta oké.

Kép
potykamanó
 
 


Zsebike - :lol: jajjj, de egyszerre írtunk..... De jó Nektek már a szobájuk is kész a pindurkáknak! De mostmár én is mehetek vásárolni legalább fiús cuccokat. Csak legalább néhányat. :lol:

Kép
potykamanó
 
 


Pompi nem is írt?????

most jöttem haza a suliból, nagyon sokat járt a fejemben.

Bea :D
nekem az így nagyon meredek, csak azért császár, mert lombik és ikrek... háááát.
én leordítanám a dokim fejét az tuti, ha ilyet mondana.

Zsebi :D
OK OK :D hozom a képet :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hali :)

bocsánat, h csak most jelentkezem, a lényeg, hogy nevetni fogtok azon, ami történt. Hajdú dr.nő egy fél órát nézett össze az asszisztensével, hogy mi az, hogy "inhomogén plexusok" (inhomogén vérerek az agyban) - ez volt a tegnapi diagnosztika. Mert hogy az agyban levő vérerek alapból inhomogének. ??? :shock:
És hogy ő mindent rendben talál, magzatvíz mennyiség is normális, sőt...! Nagy hír jön: szerinte egy fiú, egy lány.
És még azt is mondta, hogy az amnio kockázata nálam nagyobb, mint a lehetséges rendellenességé.

Hát, ma röpködtem a boldogságtól, gondolhatjátok.
Holnap megyek a dokimhoz ezekkel a hírekkel, kíváncsi vagyok mit mond.

Ugye nem baj, hogy annyit UH van egymás után? Nyugtassatok meg, hogy az is csak rémhír, hogy az ártalmas.

Hát, nagyon köszi mindenkinek a drukkokat!
mindenkinek minden jót! Puszi: Pompi

KépKép
pompomlány
 
 


Pompi :D
látom, találtál újabb aggódnivalót :D :D :D
Nagyon örülök, hogy minden OK :D látod, megérte elmenni. :D
gratula a vegyespároshoz!!!

az UH miatt ne aggódj! nekem is volt, nem ártalmas. :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pompi :)
Miattad néztem be még most este. Nagyon örülök, hogy a doktornő mindent rendben talált. És gratulálok én is a vegyespároshoz :)
Fúú, én is megkönnyebbültem, gondolom hát még te :)

wish
 
 


Sziasztok!

Zseboroszlán
Jó anyuka? Én még néha most is szoktam rá gondolni hogy jó anyukája vagyok-e Ákosna. De valószínű hogy az vagyok mert nem sokat sír, inkább mosolyogni szokott, kivéve ha nyűgös v. fáj valamilye, vagy ha nagyon nem tetszik neki valami.
A babaszobáról teszel majd fel képet?

Potykamanó
örülök nagyon hogy minden jól alakul az eredményekkel kapcsolatban

Pompomlány
örülök neked is hogy ilyen jó hírekkel jöttél

Képzeljétek ma találkoztam Harcimókussal, olyan aranyos mint ahogy írtátok!
És 27-én kezdem a suprefactot, úgyhogy beindul a gépezet.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Pompi,
én is miattad néztem be, és én is elképesztően örülök a híreknek! :lol: Ráadásul kisfiatok és kislányotok is lesz egyszerre, ez tényleg a legjobb! :lol: Gartula!
(Az meg egyenesen felháborító, hogy orvosok mindenfélét kitalálnak, csak hogy amniora küldhessék a szegény, megriadt anyukákat, csak azért, hogy lefedhessék magukat!!! :twisted: :twisted: :twisted: )
20140901102739
 
 


Pompi!
Miattad jöttem fel még a netre. :) Nagyon nagyon örülök hogy minden ok. Mondtam én hogy Hjajdú doktornő egy csoda. Nekem is ő nézte a babákat és modnta az afp eredményre hogy ne foglalkozzak vele minden ok. :) Benne bízom genetika terén. Ahogy Krizsa doki szokta mondani nála a jogar és a korona ebben az ügyben.

Az uh miatt ne izgulj nekem a hármas fogat miatt hetentet csináltak és kutya bajuk nem lett inkább élvezd mostmár a terhességet. :)

Erika!
Szuper!!!!!! Drukk hegyek mennek neked hgoy révbe érj a kistesó terén. :) A múltkori is ilyen stimu volt?

Fiús anyukák (ja azt hiszem csak Orsi egyenlőre)
Ti, Te a fiúk kukiját hogy tisztítottad? ?Mert a szakkönve3k megoszlanak egyik azt mondja igen is kell húzogatni a másik nem. Most akkor kell vagy sem?

És még lenne egy "szakmai" kérdésem!
Ha császár akkor és mondjuk a babákat x ok miatt nem kapom meg mikor érdemes elkezdeni a fejést rögtön vagy hány óra múlva? Ezek foglalkoztatnak mostanság.

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Ja igen teszek fel képeket csak le kell kicsinyíteni ha lesz most kedvem megcsinálom még most ha nem akkor holnap ígérem. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Manó!
Hogy hogy hogy nem eltűntél a táblámból érthetetlen. De megírnád ismét az adatokat hozzá, Ne haragudj egyszerűen érthetetlen. A fiadnak akaartam a színét beszínezni és egyszerűen nem vagy sehol. :(

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi :D
én nem húzogattam. Levinek 2 éves korára megszűnt az anatómiai letapadás, Mátéval majd még visszamegyünk a Bethesdába, hogy fájdalommentesen megoldják.

Fejés: talán írtam már. Én a csaszihoz képest 2. naptól kezdtem fejni, de az első két nap csak kézzel ment és csak cseppenként. Ez vízzel higítva kapták meg a fiúk, ez iszonyú sűrű kolosztrum volt.
Utána indult be a tejem ca. 4-5 napon, onnantól fejtem mellszívóval szigorúan 3 óránként, mert akkor még 1 gyerek sem volt velem, és nekik nagyon kellett a tej.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Manó!
Nagyon-nagyon örülök hogy végül minden jóra fordult! Azért csak pihenj továbbra is még pár hétig intenzivebben!
Gratulálok a kisfiuhoz! Mondd csak meg az uradnak, hogy tisztességes férfi csakis egyféle nemü utódot tud nemzeni :lol: :lol: :lol: Bár ezzel inkább a 4-5 lánnyal rendelkező apukákat vigasztalják :lol:
Pompika!
Nagyon jól tetted, hogy elmentél Hajdu dr.nőhöz, ő valóban profi, engem is Krizsa küldött hozzá. És most hogyan tovább? Krizsát nem hivtad fel ezügyben? Mi mindig konzultálunk döntések előtt.
Azt tudod, ugye, hogy az amnio is csak 98 % pontosságu eredményt ad? Szóval nem sokkal biztosabb, mint a markeres, de sokkal kockázatosabb! Namármost, ha Hajdu dr.nő megmondta a véleményét, szerintem hallgass rá.
Olyan szépeket irtál rólam, de hidd el, én is tudok rosszindulatu lenni, hallanád csak a férjemet :oops: :evil:
Gratulálok a vegyespároshoz! Igy a legjobb!
Az Uh-tól semmi baja nem lesz, Emesét rengeteget vizslatták, de ez nem látszik meg Rajta. Ne aggódj!

Azt hiszem, a 9 hónap pont arra kell, hogy az ember ráhangolódjon a saját gyerekére, az érzései a feltétlen imádatot elérjék, és hogy kész legyen minden rossz nap elviselésére is. Ez minden terhességnél igy van, mindegy hogy az embernek hány gyereke van, aki bennünk fejlődik, mindenképpen 1 uj, megismerésre váró kis lény.
Biztosak lehettek benne, hogy a saját gyereketeknek Ti vagytok a legjobb anyukája. Már cska azért is, mert nem ismer másikat a hátrányos helyzetü kiskoru :lol:

Zsebike!
Én sem huzogattam Máténak, és le is volt tapadva, sajnos 3 éves korában a Bethesdában ejtettek rajta 1 kis metszést, amitől megjavult. De akkor nagyon sirt szegény, engem meg kizavartak abban a hideg nevelési légkörben, ami akkor uralkodott még.
Erika!
Na akkor nemsokára kezdődik! :D
Lusy!
Nekem is Krizsa Ferenc a dokim, szuperlativuszokban tudnám dicsérni a szakértelmét és az emberségét, mert azért az is kell ide rengeteg!
Orsi!
1 füst alatt mindent! De ki vigyáz addig a fiukra?

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi :D
a bölcsi :D :D aztán du. megy anyu értük.
ha 8ra viszem őket, 10re simán felérek az istenhegyibe.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pompi :D
tegnap álomkoros napom volt...nem bírtam megvárni a hírt, de ma reggel az volt az első hogy benézzek ide, és IGEN!!!!! nagyon jó hírt llátok, látod milyen jó hogy hallgattál a többiekre, nagyon megyugtató érzés lehet, most már tuti nem lesz semmi baj, nem szabad parázni, csak élvezd minden egyes napját.
És a vegyespároshoz meg nagyon nagy gratula.

Zsebi-Orsi :)
nálatok mikor volt az hogy a párotok is érezte a lurkók mozgását a pocakban, én már egyre többsz9r érzem ( érzek valamiket), de neki még sose sikerült megmutatnom, és sezegényke akkor olyan csalódott :cry:
Az szerintetetk télvhit vagy igaz, hogy ha idegen teszi rá a kezét akkor nem mozognakm ha pedig olyan akinek nep mint nap hallják a hangját attól nem félnek? :?
Judit
pbj12
 
 


Sziasztok, lányok!

Hát elképesztően arik vagytok mind, hogy "miattam jöttetek fel", és nagyon köszi a drukkokat! :D Sokat segítenek ezek a pluszok!

icsilya,
újabb aggódnivaló: bocsi, megígérem, most már visszafogom magam... 8)

melcsi,
tegnap Krizsát is hívtam, csak nem sikerült elérnem, de majd még próbálgatom...

zsebi,
ez azért elég megnyugtató, amit leírtál Hajdú dr.nőről (a Krizsa-megjegyzésre gondolok).

Mindenkinek boldog, nyugodt, szép napokat kívánok! Puszi: Pompi

KépKép
pompomlány
 
 


Sziasztok

Zseboroszlán
igen minden úgy lesz mint Ákosnál volt, kivéve a Gonal-f-et, mert akkor 150-el kezdtünk, de kevés volt, így most 2 napig 225, és utána 150 lesz, amúgy minden ugyanaz lesz, és nagyon remélem, hogy a végeredmény is!

fütyi téma: mi mióta hazahoztuk minden este a fürdetésnél vissza húzzuk neki, (az egyik baráti házaspár kisfiánál vot letapadás, és elmondták hogy mit csináltak a gyerekkel, hát én azt nem szeretném, eddig be vált és nincs letapadva, igaz csak addig szabad húzzni amíg lehet - erőltetni nem szabad)

Melcsi
igen már itt van a kezdés a kertek alatt - pont 2 hét múlva

Pbj
baba mozgás a pocakban: nekem nagyon keveset mozgott, habár szerintem ő befelé volt fordulva és végig fejvégű volt (de sokan mondták hogy fiú lesz - mert ők lustábbak), de ha mocorgott is és megakartam mutatni valakinek akkor ahogy felemeltem a pólómat már abba is hagyta - kis szégyenlős, és a CTG-nél is sokszor böködni kellett hogy csináljon valamit.

Pompomlány
+++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Jó sokat irtatok, bocs, de nem olvastam végig!
Voltam uh-on! Minden oké a pocaklakóimmal és úgy néz ki, hogy két kislány! :) ugyhogy rózsaszínben nyomjuk :lol:
A doktornő megint mondta, hogy nem kell feküdni, de ikerterhesség tessék komolyan venni.
Tegnaptól befejeztem a süti gyártást is, mert éppen kiszúrtem volna a formát és úgy összekapott a hasam, hogy nagyon megijedtem, gyorsan vizszintbe vágtam magam és bedobtam egy magnéziumot, de szerencsére párpercen belül minden oké volt. Apa meg befejezte a sütit. hihi, oda is égett egy tepsi :)
A babáim meg ugy tűnik adják a morze jeleket :lol:

katyerina
 
 


Sziasztok lányok én is meg jöttem, még nem beszéltem a páromal de lehet, hogy a Kaálinál maradunk, már csak időpontott kell kérnünk :wink:

lusy
 
 


katyerina gratula a lányaidhoz :D

lusy
 
 


Katyerina,
gratula a kislányokhoz! :lol: Kicsit rendberakod a fiútúlsúlyt itt a fórumon! :lol: ( Azért milyen fura a természet, ahányan vagytok most itt ikres mamák, pont egyenlően osztotta el a fiúk és a lányoki arányát! ) Akkor tartsd be, amit a doktornő mondott, ne hajtsd túl magad! :D
20140901102739
 
 


Judit :D
ca. 19.héttől volt kívülről is érzékelhető. Én a 15-16. tól éreztem a mozgást a fiúknál. Picúrral is így van most.

Pompi :D
lesz még bőven :D csak ne hagyd magad beparáztatni. mindig van min aggódni :D fleg majd akkor lesz, ha már kibújnak :D

Erika :D
a fütyitémát ma már jó helyen nagyon emberbarátan is meg lehet oldatni, kisműtéttel csinálják, de nincs a fájdalom.
Nálunk Máténál egyszerűen semmit sem lehet visszahúzni, így korábban sem lett volna mit, Levinél meg magától megoldódott.
De tényleg tökre 2féle álláspont van, még gyerekorvos szinten is.
szerintem itt is a szülőnek kell döntenie, hogy melyiket alkalmazza.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


icsilya szia :D
Hogy vagytok?? :P

lusy
 
 


hajni777 szia !
Hogy vagytok??? :roll: :P

lusy
 
 


Sziasztok

Icsilya
fütyi: nekünk a dokinéni mondta hogy fürdetéskor csináljuk, az ismerős kisfiúnak pedig 1-1,5 éve csinálták az urológiai szakrendelésen hogy több alkalommal is a doki visszarántotta vagy mit csinált, az anyukája mondta, hogy ő be se ment csak a gyerek apja, mert úgy sajnálta a gyereket a fájdalom miatt, és én ezért huzogatom inkább neki, mert nekem sem lenne szívem hozzá hogy fájdalmat okozzanak neki. De ahogy te is írtad én is inkább műtétileg oldatnám meg a dolgot, az szerintem ember-gyerek barátibb.

Szia

erika

Kép

Kép
erika13
 
 


ez a felrántás szerintem sem jó megoldás. plusz az a gond, hogy nagyon sok mikrosérülést tud okozni.
ha műtétileg szondásan csinálják meg, akkor nincsenek ezek a sérülések és a gyereknek sem trauma.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok lányok! Kép

Kovácsné Bea! :D
Üdvözöllek ezen a forumon is! Kép
Sajnálom a szédülést,remélem jobban vagy!

Pompi! :D
Olvastalak a héten és nagyon izgultam,hogy ne menj el az amniora!Egy egész litániát irtam de elszállt! :evil:
Gratulálok a vegyespároshoz! Kép Kép
És nagyon örülök,hogy minden rendben!
Ez a legfontosabb!

Potykamano! :D
Sokat gondoltam rád!
Örülök,hogy minden rendben!Azért még pihengess!
Az antibiotikum miatt meg ne izgulj én is szedtem kétszer is!

Zsebike! :D
Brutál a pocakod! :shock:
Én a fütyikét nem huzogattam mert olyan pici nyilás volt rajta,hogy csak pisilésre volt jo!Késöbb a doktornéni felrántotta ami nem tul jo ötlet :evil: és most én is szeretném valami szelidebb modszerrel megcsináltatni mert a kis karimánál helyenként levan tapadva!!!

Orsi! :D
Már rájöttem a hidegfrontra keményedem!
Igy borozom akkor! :wink:
Várom a képeket az ultrahangrol!

Melcsi! :D
Mindig olyan jokat irsz!!!!!

Katyuska! :D
Gratulálok a kislánykákhoz! Kép Kép

Erika! :D
Most rajtad a topik szeme!
Nagyon izgulol érted!!!!

Wish! :D
Szar érzés ez a keményedés nagyon!
Nekem is szokott sajnos és szét stresszelem magam olyankor!
De most már megiszom egy pici bort és nagyon jol ellazulok töle! Kép

Lusy! :D
Kép

Voltunk vérvételen és a süllyedésem szép lassan elindult lefelé!!!
De még mindig nem az igazi,de ez is haladás!
A fekvés marad és a vezetéstöl elvagyok tiltva a végéig! :(
Azért már többet mászkálok itthon de csak modjával!
24-én megyek kontrollra megint mert engem is sürün vizsgál az orvos!

Bocsánat ha valakit kihagytam!!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


PBJ!

Szóval a pároma 20. héttől érezte kívülről a babaákat de akkor azért még nagyon kellett figyelnie. :)

Katyerina!
Gratulálok a lányokhoz. És valban nemkell ikrekkel egész nap feküdni ha azt semmi nem indokolja de tényleg vigyázz magadra mert érezheted magad is hogy gyorsan fárad az ember lánya.

Anikó!
Örülök hogy azért alakulnak azok a leletek. Bizots nem könnyű neked sem főleg a fiad mellett megoldani ezt a fekvés témát.

Akkor összkövetkeztetésképp levonom hogy én ikább húzogatom a kis kikiját mint felkelljen utána tépni vágni vagy akár mi. Majd a kórházban megkérem mutassák meg vagy a gyerekorvost hogy hoy is kell ezt elvégezni.

Akkor jöjjenek a babaszoba képek:

A polcok:
Kép

A kiságyak:
Kép

Balázs kiságya + a pelenkázó lap mert külön pelenkázó nem fért volna el. A kiságyakba a fejvédőt és a takarót a nagyi készítette:
Kép

Eszeter kiságya:
Kép

Lámpa amit anya és apa csinált a csillagok világítanak rajta a sötétben. A falon is a kis bárányok és felhők világítanak nekünk a sötétben:
Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi :D
álomszép lett a szoba!

kukiügy: de lehet, hogy _nem_tudod_ húzogatni. Levinek és Máténak is olyan volt csecsemőkorában, hogy nem volt mit hátrahúzni, mert azon kívül hogy ki tudott pisilni rajta mást nem lehetett mozgatni.
Tehát babafüggő, hogy egyáltalán tudod-e húzni.
Levinek ahogy a nagy könyvben meg van írva 2 éves korára önmagától oldódott az élettani letapadás, Máténak nem.
de ezért írtam, hogy ma van már olyan módszer, ami nem kínzás, nincs rossz élmény, semmi... mert nem fáj.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy így ismeretlenül kérdezek.
Emlékszik-e valaki itt Dedinára tavalyról?
Szerintem Zsebi te igen, mert veled sokat beszélgetett?
mikiné
 
 


Sziasztok

Zseboroszlán
álomszép a baba szoba!

Sziaszotk

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Orsi,Erika!
Köszönöm szépen a dícséretet. Meg is hatódtam már rajta én is mikor kész lett. Azóta bemegyek oda és olyan jó csak ott állni. :)

Mikiné!
Természetesen emlékszem Edinára. Sikeres fagyis transzfere volt gondolom már vagy megszült vagy hamarosan itt az idő hisz ő előttem lett babás.Csak sajnos nem nagyon tudott netezni ré adott magáról életjelet. Ha ismered és tartod vele a kapcsolatot megírnád hogy mi van vele?
Puszilom és ha tud jelentkezzen.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Igen ismerem, ő a legjobb barátnőm, az én kislányom az ő keresztlányuk.Rakott is fel anno képet.
2006.12.31-én megszületett Danika, 2550gr és 46 cm.MIndketten jól vannak. Most sem ideje, sem lehetősége írni nektek, így gondoltam felajánlom neki, hogytudatom veletek a nagy hírt.Úgy gondolta, hogy már nem emlékeztek rá.Hát hála Istenek tévedett, te vagy a második aki visszajelzett.Én hétfőn megyek hozzájuk babanézőbe átadom az üziket neki nagyon szívesen.Nyugodtan kérdezz róla és szívesen átadom a veled történteket is neki.

És nem sokára lehet, hogy én is a ti táborotokat fogom erősíteni.
mikiné
 
 


Mikiné!
Remélem a mi táborunkat fogod erősíteni azt úgy kell érteni hgoy ismét babát vársz majd nem pedig a meddőségi részét.
Hányadik hétre született a kisfia és természtese úton?
Üzim neki:
Gratulálok nagyon nagyon nagyon boldog napokat kívánok és sok sok anyatejcsit. Hamarosan én is átélhetem azt a boldog pillanatot hogy meglátom az én picurjaimat, de azért nekik még bent kell alkni egy picit. Puszilom

Ha ő nem is tud jnni néha azért írjál róla hogy hogy vannak. És esetleg egy képet a piciről.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


A 38. héten született meg a kisdrága, sajnos császárra.Edina nagyon szeretett volna simán szülni, de nagyon magas lett a vérnyomása 31-én, és már pár napja nagyon vizes volt a bokája.Egyre rosszabbul érezte magát ezért volt szükség a császárra. Sajnos a szopival gondok vannak valamiért nem sikerült, fej rendszeresen,de a Picúr fő tápláléka a tápszer.
Sajnos ameddőségi részére gondoltam. már 2005 szeptembere óta várjuk a gólyát, hiába.MOndták, hogy PCOs vagyok, de igazából érdemi kivizsgálás nem történt.
Még mindig az orvoskeresés fázisában vagyok, egyszerűen nem találok olyat aki hajlandó lenne segíteni. :evil: De talán hétfőn megoldódik a kérdés... :?:
Ne haragudj, hogy nem olvasok annyit vissza, de neked, hogyan sikerültek a babók?MIkorra várhatók?

Tényleg gyönyörű a szoba!
mikiné
 
 


Lányok mit szóltatok a mai enyhe időjáráshoz :?: :?: :?: :o

lusy
 
 


Marcsi

átjöttem ide.
Edina melyik kórházban szült?
Ha lombikra lenne szükségetek, Te is Budapestre fogsz járni? A szegedi Kaáli sokkal közelebb van, én oda jártam.

Zsebi

nagyon szép a szoba. már betöltötted a 33. hetet?? tényleg csak napjaid vannak hátra.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsebike!
Gyönyörü szobába fognak érkezni a Picurkáitok!
A kiságyak alatti ágynemütartók közül a rövidebbet levágtátok vagy lehetett igy is kapni?
Anikó!
Örülök hogy jobb a leleted! Hát csak pihengess szépen, már kifelé mész ugyis a várakozásból, a hátralevő idő olyan gyorsan repül! Na meg mennyit tudsz játszani Marcival!
Katyuska!
Két lány! Ez nagyszerü! A lányok kedvesek, bujósak és majd sütnek Neked finom süteményt! :D Na és javitják az arányt :wink:
Pompika!
Krizsát vadászd elő mindenképpen! Tudod a mobilszámát? Én legtöbbször inkább azon hivom, mert az intézetben mindig letagadják, most beteg van nála, most mütőben van,stb, a mobilt meg ugyis felveszi, ha van módja rá. Esetleg nem ajánlaná fel, hogy ő is megnéz, biztonságképpen? És ha osztja Hajdu dr.nő véleményét, akkor ne menj el az amnióra.

Visszeres Lányok!
Van 1 visszértféle a jobb lábamon, kivül a térd alatt. Nem csomós, hanem lila, sok kis ér. Ez kicsit kidudorodik, és ha ráteszem az ujjam, szinte érezni a vénát vagy mit. Nem fáj, de mindig félek, olyan rossz helyen van, nehogy nekimenjek valaminek és kidurranjon vagy ilyesmi. Történhet ilyen baleset? És ez visszér?

Mikiné?
Én tudnék 1 nagyon rendes orvost és intézetet ajánlani, igaz hogy fullon van szegény, de mindenkin segit, Krizsa Ferencnek hivják, és a Kaáliban dolgozik.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Lusy!

Én örlök az enyhe időnek csak attól félek lesz ennek még ellenkezője is bár ne legyen igazm.
Kértél időpontot? Melyik dokihoz?

Mikiné!
Nekünk a negyedik lombik program hozta el a várva várt gólyát a két drágával. Hosszú volt és nagyon sokszor a pokolból kellett visszajönni, de érdemes küzdeni. Én is csak ajánlani tudom a budapesti Kaáliba Krizsa dokit nekem nem volt olyan amit ne tudtam volna megbeszélni, de ez szerintm minden dokira igaz ott és ha valóban kivizsgálnak nem húzzák az időt ha szükséges megtezik a beavatkozásokat. Csak jót tudok róluk mondani.

Zsuzsi!
Hát azért remélem még hetekben lehet számolni a végét. Hisz azért még jó lenne bent laknának, de meglátjuk. Veled mizu hogy vagy?

Melcsi!
Mindét ágyank teljes ágyneműtartója van azt amelyiket nem látod végig azt egyenlőre nem tudjuk kihúzni, és a belső gombot nem tettük rá. Egyenlőre míg kicsik így van az ágyuk aztán majd ha már lekerülnek a rácsok akkor fogjuk mindkettő ágyneműtartot használni. :)

Köszönöm mindenkinek a szoba dícséretét.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Még nem kértem időponot, még várok egy kicsikét :roll: :wink: :?

lusy
 
 


Zsebi!

Nagyon csini a pocakod és hatalmas. Jó anya leszel, emiatt ne aggódj.

A babaszoba gyönyörű.

Timi[/i]
latimi
 
 


Jó reggelt!
Köszönöm lányok, nagyon segítőkészek vagytok.
Zsuzsi: most Szegeden találtam egy magánklinikát, ahol egy helyen van minden:Endokrinológus, Nőgyógyász, hüvelyi Uh, labor stb.Egész barátságos árakkal.Három nőgyógyászuk van ,én DR.Sári Tamást választottam. Nem is tudom, melyik forumon, de sok jót olvastam róla.Aztán majd holnap kiderül, hogy hogyan is állnak a dolgokhoz.
Gondolkodtunk a szegedi Kaálin, de még nem akarunk ennyire belemerülni.De ha szükség lesz rá, akkor aztválasztjuk.És akkor nagy szükségem lenne a tanácsaidra, tapasztalataidra.Igazából még egy hormontérképet sem csinált az orvosom, csak hormonokkal tömött.De rájöttem, hogy ez az én hibám.
Edina Szentesen szült, annál az orvosnál, akihez járt, és én is szülten Katusomat.Sajnos a meddőséghez nem nagyon ért.
Egyébként szeretnivaló doki.De hát ugye ez kevés...

Melcsi:Sokat hallottam róla a NLC-s topicokon, és főként jókat.De sajnos Pestre nem tudunk feljárni, mert a férjemnek most nagyon sokat kell dolgoznia(szezon van), a kislányunkat nem tudjuk senkire sem bízni.Ha óvodába fog járni sem tudunk menni, mert az innen egy egész napos út, tehát ki menne érte az oviba?

Zsebi!

Örülök, hogy látok ilyen sikeres történeteket, és hogy nem kell elkeseredni.Csodálom a lelki erődet komolyan.Hogyan csináltad?Bár biztosan benne kell ebben lenni, hogy érezze az ember.Ha nem lenne a lányom én már a pokolban lennék.Én már attól kiborulok, hogy nem találom a megfelelő orvost.
Bár kívülállónak is nehéz ebben a dologban:amikor Edina megtudta, hohy nem sikerült at első lombik, küldött egy Sms-t.Én pedig mint egyik fő támasz nem mertem visszahívni, mert féltem, nem tudtam mit is mondjak neki.
mikiné
 
 


Sziasztok, lányok! :)

Na, tegnap voltam a dokimnál, akitől elindult ez az egész amnio-mizéria, és rettegtem, hogy majd megint esetleg lekicsinyli, hogy de a Hajdú dr.nő mindent rendben talált. Ennek ellenére tegnap maga volt a bűbáj, és mikor rámutattam a SOTE-n megállapított "inhomogén plexusok" elnevezésű mumusra, csak legyintett, hogy az semmi. Hát akkora kő estt le a szívemről!
Köszönöm a tegnap küldött drukkokat is, bizti ezek segítettek! :)

katyerina,
gratulálok a lányokhoz! Akkor te mostantól tényleg rózsaszínben láthatod a világot! :)

anikó,
köszi a litániát, végül is megmenekültem! :)
Te is nagyon vigyázz magadra. Kívánok kitartást a fekvéshez, és nagyon örülök, hogy neked is javul a süllyedésed. Csak így tovább!

icsilya,
hát én is beszéltem egy barátnőmmel erről, hogy a dokik mennyire egymásnak ellentmondanak. neki már két lánya van, és csak megerősítette, hogy ha majd gyerekorvoshoz kell menni, ott ugyaneze lesz, hogy az egyik ezt mondja, a másik azt, te meg döntsd el, mi a helyes. Jópofa! :shock:

melcsi,
köszi, megvan a Krizsa mobilszáma. Mondjuk én mindig úgy érzem, hogy jaj, szegény, biztos feltartom, mert mindig olyan gyorsan beszél, mint akinek ezer más dolga van. Azért ha tudok, majd beszélek vele, bár a vészhelyzet már elmúlt, megnyugodtam.

hajni,
Te végül is MÁV-os leszel? Mármint a szülést illetően.

zsebi,
gyönyörű a babaszobád! Azt elhiszem, hogy szívesen álldogálsz benne! Nekünk úgy néz ki, sikerül végre eladnunk a lakást, és legkésőbb áprilisban kötözünk. Kicsit necces lesz, legfeljebb a férjem rendezi majd be, de jó ízlése van, úgyhogy megbízom benne. Én még csak két cipőcskét mertem elfogadni a babáknak az anyukámtól, mikor Hajdú dr.nőtől a jó híreket kaptam.

Kedves ikresek? Ti mikor kezdtetek el vásárolgatni?

Pussz mindenkinek: Pompi

KépKép
pompomlány
 
 


lusy írta:Még nem kértem időponot, még várok egy kicsikét :roll: :wink: :?

szerintem kérj minél előbb, mert így is lehet, hogy csak 2 hónapra kapsz, mert hosszú a várólista.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pompi :D
mi a 28. héttől. én addig csak a listát írtam, akkor megvettünk mindent ill. megrendeltük, amit meg kellett.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pompi!
Nagyon örülök,hogy akkor minden elrendeződött körülötted. :)
MI kb. a 25. héten rendeltük meg a kiságyakat és onnan kezdtünk is el vásárolni. A szobájukat meg novemberben festette ki apukám. És mostanra lett full kész, mire minden a helyére került.

Mikiné!
HOgy hogy lehet négy lombikot végig csinálni???? Hát az biztos hogy nagy erő kell hozzá, de mivel mindennél jobban vágytam egy saját kisbabára így muszáj volt mindig felállni és menni tovább. Valóban megterhelő és nehéz, de mellettem a családom is ott volt kiktől sok erőt és engergiát kaptam nem beszélve a csajokról itt a fórumon hogy igen is nekünk is sikerülni fog. Féltem mert féltem de előttem volt hogy harc nélkül nem leht csatát nyerni.Természetesn a harmadiklombik után rá kellett jönnöm egyedöl nem megy nem tudok ezen a rögös úton tovább menni és felkerestem egy természetgyógyászt és ő lelket öntött belém és a negyedik lombikra úgy tudtam menni hogy győzni jöttem és győztem. :)

Timi!
Köszönöm. :)

Lusy!
Szerintem is kérjél időpontot mert a tb finanszírozási rendszer miatt sokan tömörültek év elejére és hát nem biztos hogy hamar lesz időpont.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: