Új privát üzeneted érkezett!

Hú, most látom csak: Balázsnak boldog 8. hónapot!!!!!!!!

Zsu
svs
 
 


Hú, tényleg :oops:
Kicsi Balázs sok puszi 8. hónapod alkalmából!!!

Mizu Lányok? Merre vagytok?
Mi még fenn, Emma délelőtt és délután is aludt egyet, úgyhogy most 10-ig tuti pörögni fog.

Kép
niki30
 
 


Cipővásárlás ügyben ötleteket várok!
Hol?
Ki milyet vesz/vett?

Kép
niki30
 
 

 
 

superfit for ever.. már ami engem illet.
BALÁZSNAK NAGYON BOLDOG 8. HÓFORDÓT!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


most szombaton a 12. kerületben a mom művházban lesz babaruhabörze, amin kint van az a lány, akitől én superfit cipőket veszek. féláron árulja. azt mondta, most nagyon sok áruja van, minden méretben kb. reggel 8-tól van a vásár.
én mindig nála veszek. asszem 5700ft egy cipő.
kerekpocak
 
 


NIKI, BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Köszi lányok!! :D :D

macarella
 
 


vonatozós haveros samus képek tegnapról:
várjuk a vonatot:
Kép Kép
fáradtan:
Kép
kerekpocak
 
 


BALÁZSNAK BOLDOG 8. HÓFORDULÓT!

Niki, boldog névnapot!

Laura nagyon édes a két kis copfjával! Milyen ügyesen ugrál!

Zsófi, nagyon cuki a két kis barát!

Kriszti mesélj majd a keresztelőről, és várjuk a képeket!
Jégtánc bíró vagyok, és egy nemzetközi versenyre megyek Madridba.

Köszi lányok a tippeket. Kisebb korában megette a joghurtot, és a túrót, de most nem kell neki. A tojásrántottát még csak néhány falat erejéig próbáltuk, de azt hiszem bevetem majd. Virslit adtam már neki, megeszik kettőt, de nem lakik jól vele eléggé. A lekvároskenyeret sem eszi meg, inkább az üres kenyér, kifli, zsemle kalács.
Az az igazság, hogy nem nagyon szokott uzsonnázni, mert megebédel 1/2 2 körül, és utána még később velünk is. Állandóan kunyizik. Ezért hagyjuk ki az uzsonnát. Lehet hogy jobb lenne egy korai vacsi, azaz uzsi, ami jó laktató? Kipróbáljuk. Tegnap gyakorlatilag ez volt, de 4-kor felkelt enni.

Nelly

Kép
breeki
 
 


Ja, én igyekszem olyan virslit venni, amiben a lehető legtöbb százalékban van pulykahús. Nem kis különbségek vannak.

Nelly

Kép
breeki
 
 


Balázs, nagyon boldog nyolcadik hófordulót kívánok !!

Nelly, ez tök izgin hangzik ez a jégtáncizé.. én szerintem mintha írtál már volna korábban erről, és akkor is mintha ezt jegyeztem volna meg magamban.
ez lesz az első munka, mióta Szonja megszületett ? és most hogy találtak meg ?
ez főállás volt ? v. csak hobbi ? akkor ez azt jelenti, h. te profi koris is vagy ?

még kajával kapcs: LEVESEK?
Laura is nagyon gázul eszik, de a levesek {nem a krémlevesek, hanem a darabosak} bejönnek neki.

Zsófi, klasszak a fotók ! az elsőn olyan, mintha vmi csínytevést tervelnének ki együtt.

Niki, én Deichmann v. Humanic ahol körül fogok nézni cipőügyileg. itt általában harántemelés nélküli, bokát is fogó és dizájnos cipők vannak kb. elfogadható áron.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Marcsi,Nelly-köszönjük a köszöntést.
Nelly-tényleg jégtánc bíró vagy?Aztaa,az olyan érdekes lehet.Akkor ezek szerint profin tudsz korizni Te is.Én is annyira imádom a korit,úgy művelni mint nézni.Olyan szép sport.

Zsófi-jók nagyon a képek.Két kis rosszcsont.Tetszik Samunak a cipője.Olyan kis laza szerkója van.az első kép az tényleg csúcs,ahogyan kuncognak valamin.

macarella
 
 


Köszi, köszi a névnapi köszöntéseket! :)

Hm, cipő. A deichmanban is ilyen 7-8ezres cipők vannak, ahogy elnéztem. :roll:
Én nem akarok túl sokat kiadni érte.
Superfit az nagyon jó, 5700-ért nem drága. Lehet elnézek. Te mész Zsófi?

Aranyosak a fiúk. Kis csibészek.
Az ő anyukája terhes ugye?

Kép
niki30
 
 


igen!
húúú nagyon nagyon szeretnék menni, mert ruhák is nagyon jók vannak és kellene ez az. viszont csaba nem lesz (váltkedv) és én így meg egyedül a 2 gyerekkel tuti nem tudok böngészni.
a cipős csajhoz ma megyek. (ha akarod megadom a telszámát. itt lakik a rácz aladár u.-ban (délitől 1 perc) és a lakásán fogadja az embereket.) esetleg érdemes még a vásár előtt menni, akkor tuti nagyobb a választék. fel kell hívni, időpontot egyeztetni s kész. nagyon aranyos lány 2 gyereke van. van szandál is (az vmi 4ezer körül van) és hótaposó meg bakancs (7 körül tizenvmi helyett).
kerekpocak
 
 


Niki, nekem gyerekcipőben pont 7-8000 ezer a lélektani határ, persze , ha lehetne olcsóbban minőséget (számomra minőséget) kapni, biztos azt választanám.

nekem az 5700 Ft, plusz XVIII.ker - Déli pu - XVIII.ker - benzinköltség sokkal borsosabb, mint egy Elefanten pl. :lol:

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tűntem el ám, még élek :D

Egy gyors, SOS kérdésem lenne. Nem tudja véletlenül valaki, hogy melyik villamos jár a Böszörményi úton? Az indexes térképről levették a járatszámokat (gondolom, a változások átvezetése miatt), így meg vagyok lőve :( A Beethoven utcába kellene eljutnom egyébként. Előre is köszi, ha tudná valaki :wink:

Majd jövök később, és beszámolok, ha érdekel valakit :oops: :wink:

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Sziasztok!

nyuszi: 59-es villamos jár a Böszörményin. ;)

Lucusom beteg, azért sem jövök. Nagyon csúnyán köhög 1 hete. Szerencsére láz nincs.

Puszi

Edis

Kép
ediske
 
 


59es!
mi a beethoven u mellett lakunk :)
és GYERE NYUSZI!!!!!!!!!!!!!

ÉN TÖK SOKAT ÍRTAM, H MERRE JÁRSZ!!!!
kerekpocak
 
 


Hahó!

Köszi, Edis, Zsófi!

Kicsit összecasptak a fejem felett a hullámok, de ahogy elnézem, ez már jobb nem lesz, így hát hozzá kell szoknom :D

Kb. nyaralás környékén tűntem el, az megvolt, majd rakok fel képeket. Csenge elkapott egy három napos lázat első nap, a maradék négy napon "csak" hisztis volt :D meg a szállás sem volt az igazi, vagy csak "el lettünk kapatva", nem tudom. De nagyon jó volt az idő, miután sikerült Csengét beleimátkozni a vízbe, nagyokat pancsoltunk míg Bori durmolt.

Nyaralás után, alig végeztem a kipakolással meg a romeltakarítással, mehettem be a kórházba az epeműtétre. Szerencsére tök jól sikerült, kedden volt a műtét és csütörtökön már otthon aludtam :D Most diétázom, nem egy leányálom, de már a kifele vezető szakaszban vagyok, amikor lehet lassanként mást is enni, visszatérni a normál étkezésre.

Aztán voltunk neurológián, kiderült, hogy Bori is laza izomtónusú, járhatunk megint a Dévényes gyógytornára meg most BHRG vizi terápiát is javasoltak, oda egyelőre csak időpontunk van.

Szeptemberben megkezdődött az ovi, ami kisebb felfordulással járt, mert Csengét nem vették ugye fel a körzetes oviba, ahova a bölcsis barátai mentek, hanem egy távolabbi oviba nyitottak új csoportot és oda került. Persze nem akart menni ("anya, nekem ott nincsenek barátaim" :( a szívem szakadt meg :( ) de már kezdi jobban érezni magát. Az óvónénik egyelőre nagyon aranyosak-szimpik, pedig "sötét lóra" tettünk velük, mivel augusztus elején még az ovi igazgatója sem tudta, ki lesz a csoporttal.

Közben úgy döntöttem, új életet kezdek, ezért beíratkoztam a Pázmányra, kiadói szerkesztői szakra. Nos ez fog holnap kezdődni (szombattól a Beethoven utcában lesznek az órák, Zsófi :wink: ), így most kapkodok kicsit, de majd megszokom.

Bocsi, hogy csak magunkról írtam, igyekszem felvenni a fonalat megint :wink:

Puszi mindenkinek!

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Na itt vagyok én is! Csak már lázasan mosok, rendezkedek stb. :lol:

Zsófi! Hűűűűű de király, hogy mész Angliába!!!! Jónás micsoda mázlista! Elhiszem, hogy Samut is vinnéd, de ahogy írtad, akkor már nem lenne pihenés!
Alvó gyönyörűségeket megcsodálni sztem is a világ legeslegobb dolga! Mi Salimmel sokszor szoktunk bekukucskálni és csak mosolygunk! :) :oops: :)

Nannó! Gyógyulj meg és gyere vissza hamar!!! Nagyon drukkolok, hogy minden oké legyen és mielőbb köztünk legyél újra! (a privit köszönöm!)

Nelly! A többiek már asszem minden tippet leírtak. Nálunk még mindig tápi van este, no meg egy kis kunyerálás a mi kajánkból. Amúgy Tarek sem szereti a katonákat. Már adtam neki párizsit (pulyka!!!) és azt szereti. De ha már kenyeret/kiflit/zsömit is adnék mellé, azt kiköpi! :)

Zsu! Na végre aludt egy embereset a lányod! :) GRATULA!!!

fatima
 
 


folytatom ám... :)

Niki! Utólag is BOLDOG NÉVNAPOT!!! :)

Marcsi! Hűűű micsoda nagylány lett Loló! Tök sokat nőtt/változott mióta itt jártatok! Na majd októberben, ha jöttök jól lecsekkolom személyesen is! :)

Kriszti! Balásznak BOLDOG 8. HÓFORDULÓT!!!

Szóval együtt alszol egy másik férfival, aki nem a férjed??? hehehe Csak ennyi baj legyen! :)
Keresztelőhöz jó készülődést! Majd kérünk képeket!

fatima
 
 


Bocsi, hogy ennyi részletbe, de közben Tarek felébredt és vele is foglalkozok kicsit. :oops:

Niki! Mi is éppen cipővásárlás mizériában vagyunk! A Deichmanban és a HUMANIC-ban nézelődtünk. Vettünk is a HUMANIC-ban egy Nike-t (télit), de visszavittük, mert itthon nyugodt körülmények között úgy tűnt, hogy kicsi Tarek lábára a 19-es. Főleg, hogy ezt majd az igazi hidegben hordaná, ami meg remélhetőleg még innentől 1-2 hónap. Elvileg van még belőle félretéve nekünk a Budaörsi boltban, de nem hinném, hogy megéri nekünk oda kimenni innen Zuglóból. :?
Most készülünk amúgy az Árkádba és megvesszük Zsöminek azt az Elefanten kiscipőt, amibe apája beleszeretett. Asszem 8 rugó. :roll: Hát ez van. Nem olcsók az biztos. És még télire is kell majd egy. :)

fatima
 
 


Olyan kár, hogy nekünk már nincsen időnk arra, hogy meglátogassuk a Zsófi által ajánlott cipős nénit. :( Na majd ha hazajöttünk.

Zsófi! Samus képek szuperek! Olyan nagyfiú már. A kis haverja meg látstik, hogy egy igazi rosszcsont! :)
ja! És köszi, hogy segítettél ma a barátnőmnek! :)

Nelly! Tök jó, hogy mész Madridba. :) Valóban izginek hangzik ez a jégtánc dolog. :) Mázlista.... :)

Nyuszi! Üdv újra köztünk! Gyere, ha van egy kis időd és mutass fotókat a csajokról. A tornákhoz kitartás! Minden OK lesz!

Ediske! Jobbulást drága Lucusnak! Reméljük a szülinapjára már nem lesz beteg!

fatima
 
 


Csajok!

Ha már nem jönnék, akkor az azért van, mert már nagybna csomagolok stb.

Legyetek jók és drukkoljatok, hogy legalább 1-2 nap legyen meleg, mert úgy néz ki az első napokon nemhogy strandolni nem fogunk, hanem még nagykabátban is leszünk. Az időjárás előrejelzés szerint 15-17 fokok lesznek. Még jó, hogy van Bibione-nak termál fürdője. :lol: :lol: :lol:

SEBAJ! MI JÓL FOGJUK MAGUNKAT ÉREZNI ÍGY IS ÚGY IS! hehehehe

Puszi mindenkinek!

fatima
 
 


Lányok, szeretném megosztani veletek az örömünket! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Légyszi drukkoljatok, h minden ok legyen!

Zsu
svs
 
 


Zsu, aztamindenit!!!!! Szívből gratulálok!!! És szorítok, hogy minden rendben legyen (de úgyis rendben lesz :wink: )

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Fatima, jó pakolászást! Megnéztem Velence hosszútávú időjárását, ott kedd-dzerdától már napsütés-melegedés van. De úgyis jól fogjátok érezni magatokat, ha véletlenül mégsem :wink:

Niki, boldog névnapot (tegnapra :oops: )
Hétfőtől indul a bölcsi?

Zsófi törpikék édesek! Csengének is volt Ábris nevű haverja a bölcsiben (jól meg is harapta, de ez ezzel jár, biztos neki is tetszett Csenge puha bőre :lol: )
London, de jóóóó!!

Majd jövök, csak Bori felkönyörögte magát az ölembe :D

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


ZSU!!!

HATALMAS GRATULAAAAAA!
:lol: :lol: :wink: :lol: :lol:

Drukkok mennek és naná, hogy minden rendben lesz!
Hajrá kisöcsi, hajrá kisöcsi!!! :)

fatima
 
 


Sziasztok!

Zsu, aztamindenit! :lol: Először olvasom a soraidat, mondom, miért is kell drukkolni, miről van szó :roll: ,aztán meglátom a vonalzót :shock:
Nem semmi!
Nagyon klassz és sok-sok pozitív energiaaa!!!
Milyen érzés újra? Mesélj!

Fatima, nagyon jó utat mégegyszer és érezzétek jól magatokat!!!

Andi, tényleg milyen rég jártál már erre :P Sok minden történt veletek is a nyáron!
Nem az óceánárok oviról van szó? Mert azt tudom, h. ott indítottak plusz csoportot. (van a játszón egy anyuka aki 2 panaszlevelet is írt, így ők is bekerültek ebbe a plusz csoportba. Ábelnek hívják a kisfiút).
Mutass képeket a lányokról!

Zsófi, gondolkodtam, sajnos nem tudok szombaton elmenni, mert du. kertiparti lesz és sütnöm kell. Fasza, mi? Ebbe a csúnya időben fogunk kertipartizni, vagy inkább nem fogunk.

jövök még csak elküldöm...

Kép
niki30
 
 


Cipő ügyben én valahogy sajnálok ennyi pénzt kiadni.
De rájöttem, h. azért, mert valahogy sikerül mindig olcsón cipőhöz jutni, vagy öröklünk.
Most pl. ezt vette a tesóm a bolhapiacon Emmának 1700 ért. Vadonat új.
Nem is tudom mennyi lenne ennek a bolti ára, 7-8 ezer tuti, mert velúr.
Nagyon örülök neki.

Kép

Kép
niki30
 
 


Köszi lányok, aranyosak vagytok!

Igazából csak azért csináltuk, h ne maradjon a topic pocak nélkül! :wink: 8)

Na, jó igazából fantasztikus érzés!
Tudjuk már néhány hete, de ma láttuk először dobogni a kis szívét, és most kezjük igazán elhinni, h újra megtörtént a csoda! Már 8 mm!! Kicsit aggódok, mert Emma elég "ölibaba" tud lenni, sokat kell emelgetni/ cipelni és jó nehéz is :roll: , de reméljük, h minden rendben lesz!

Zsu
svs
 
 


Andi: nem semmi, h min mentetek keresztül, de örülök, h már minden rendben van!

Niki: tök jó a cipő, ügyi a tesód! Látszik, h rokonok vagytok!

Fatima: Jó utat és érezzétek magatokat nagyon- nagyon jól!!!!!!

Zsu
svs
 
 


ÉLJEN ÉLJEN ZSU!!!!!!!!!!!!!!
NAGYON GRATULA!!!!!!!!!!!

és nagyon irigy!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kerekpocak
 
 


Zsu ügyik vagytok nagy gratula!!! De ezt pont így is terveztétek, nem?

Fatima jó nyaralást :lol:

Klári
Kép
ganti
 
 


ZSU GRATULÁLOK A KISTESÓHOZ! BIZTOS MINDEN RENDBEN LESZ, DRUKKOLOK A KISÖCSIÉRT!

Hogy tudtad magadban tartani néhány hétig? Én is irigyellek, de mi még várunk 1 évet.

Krsizti, te is koris voltál? Hol, kinél, mennyi ideig?

Többen kérdeztétek, ezért elmondom... 18 évig jégtáncoltam versenyszerűen, 4 éve bíráskodom. Ez a sokadik nemzetközi versenyem lesz, de mióta Szonja megszületett az első. Igaz, voltam már májusban egy bírói szemináriumon, 3 nap volt. Nagyon jól viselte a kis drágám, nem látszott rajta, hogy hiányoznék neki, de még anyásabb lett azóta.

Fatima, jó nyaralást nektek! Érezzétek nagyon jól magatokat!

Látom mindenki cipő vásárlásba van. Nekünk nem kell még új cipő, jó a lábára az amit tavasszal vettünk neki. :roll:

Köszi az újabb kajás tippeket, ma kiderült számomra, hogy ha egyedül hagyom egy kicsit enni, akkor fogy az étel...

Nelly

Kép
breeki
 
 


Zsu! Hatalmas gratula!!!

Marcsi! Nagyon szép a lánykád! Nagyon édi a 2 copfja!

Niki! Utólag boldog névnapot!

Balázsnak boldog 8.at!!!

Fatima! Jó nyaralást nektek!

Zsófi! Tök cuki a két kis rosszcsont!

Edis! Jobbulást Lucának!

Cipőből én bevásároltam a kinti Deichmannban. Na persze csak azért, m jóval olcsóbb m itthon. Ráadásul olyan szinten le voltak árazva, h nem tudtam őket otthagyni.

Tudom-tudom, hülye kérdés... Szerintetek normális h Petra kb 2 hónapja nem szopizik, de még mindig van tejem? (Amikor kellett volna, akkor meg nem volt.)

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


megyünk margitszigetezni, hajózni, villamosozni!
drukkoljatok, ha tesóbabakocsival segítsenek :shock: :shock:
kerekpocak
 
 


Nah, megvettük a cipőt :)
Vicces volt, mert elindultunk cipőt venni, egyszer csak látom, h. a bolt melletti műv. házba rengeteg anyuka/pici gyerek tódul be, megkérdeztem, hát pont kezdődött a ringató :)
Úgyhogy spontán bementünk és csak utána cipőztünk.
Ezt vettük 2900ért. Puha, finom bőr, nekem tökéletes (super gear).
Emmáé világos barna és narancssárga.

Kép

Kép
niki30
 
 


Zsu, azért fantasztikus lehet :lol: amit most újra átélsz. Gondolom eszedbe jut Emmussal való terhességed. Ez most másabb?
Ti mostanra terveztétek egyébként is?
Régóta próbálkoztatok?

Kép
niki30
 
 


Na Zsófi, hogy ment a mai nap a villamoson?

Kép
niki30
 
 


Niki, jó kis cipőt vettél Emmának!
A 15hós oltást hogy viselte Emma? Nekünk is közeleg, és félek kicsit másképp fog reagálni, mint amikor még kicsi volt.

Nelly

Kép
breeki
 
 


Nelly, jaja, hát már nagyok igen, én is tartottam tőle, h. Emmát megviseli majd, de annyira gyorsan történt, h. szinte meg sem érezte.
Jó, volt egy pici sírás, de szerintem attól h. le kellett feküdnie...
Egyébként semmi láz vagy ilyesmi.

Mikor kapjátok?

Cipő. Hát nem álmaim cipője, nem is túl csajos, de bőr, kényelmesnek tűnik és jó áron volt.
:wink:

Kép
niki30
 
 


majd jövök, most képek (du voltunk táncolni :)):

(és akik még nem unják annak videó is:)
http://www.youtube.com/watch?v=_RtVQz88nOY


Kép Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kerekpocak 2008.09.12 20:22-kor.
kerekpocak
 
 


Kép Kép
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kerekpocak 2008.09.12 20:02-kor.
kerekpocak
 
 


:D
kerekpocak
 
 


Niki, október elején kapjuk, és úgy néz ki s pneomoccocus-sal együtt, ami sajnos kétszúrást jelent, és a második az fájdalmasabb mert izomba kapja.

Nagyon jók a képek, várjuk a beszámolót is!

Nelly

Kép
breeki
 
 


bosi az elütésekért... :oops:

Nelly

Kép
breeki
 
 


voltunk hajókázni, pontosabban sajnos a hajó nem indult már (szept.-ben csak 7végén...)
így csak margitszigetes állatnézés lett belőle.
szerencsére mindenhol le tudtam akasztani erős férfiakat, akik segítettek fel-le szállni. (a babakocsi önsúlya 12 kg+samu13+jónás8kg...). visszafelé sajnos végig hordoztam jónást, mert ő azt szereti igazán. ki akar jönni a babakocsiból, tekereg mert nem lát benne. akkor érzi jól magát, ha zajlik körülötte az élet...
du táncoltunk, a videón látszik milyen nagyon imádta samu.
sajnos egy kis balesete is volt, a haverja lelökte a favonatból és az arcára esett. szegény nagyon sírt. azóta is mondja, h fáj..:( no hát ez van.

nagyon klassz a csizma, meg a cipő is niki!! én is vettem samunak, majd teszek fel képet, csak tönkrement a fényképezőgépünk. (ezek a fentiek telefonnal készültek).

zsu hogy vagy? hányinger? émelygés? nevek vannak már??

nyuszi: jó, h jössz megint! ügyes vagy, h tanulni fogsz! hogy hogy?

fatima: jó utat!!!!!!!!!!!!!!! NAGYON NAGYON JÓ IDŐT NEKTEK!!!

nelly: szonja evése hogy alakul? hogy érted h egyedül eszik? eddig hogy?

klári: hogy van tündérjuli?

marcsi: és drágalolo???

teri: sztem normális! van akinek még fél évvel később is! ha úgy alakul esetleg a nőgyógyászodat érdemes megkérdezni!
kerekpocak
 
 


Köszönöm az aggódásotokat és a küldött energiát - aranyosak vagytok, nagyon jól esett!!!

Nagyon meglódult itt az élet, pár napig nem olvasok, és mennyi minden történt! :D Most próbálom követni az eseményeket.
Kezdem a legnagyobb hírrel: Zsu! Szívből gratulálok!
ediske írta:…Lucusom beteg, azért sem jövök. Nagyon csúnyán köhög 1 hete. Szerencsére láz nincs…

Edis! Ez olyan szomorúan hangzik. Szomorúbban, mint amit egy baba köhögése „indokol”.
Kriszti! Balázsnak – így utólag – boldog 8. hófordulót!
Éppen akartam javasolni, hogy Balázs napközbeni alvásakor, ha teheted, feküdj le te is aludni egy kicsit, de látom, már meg is tetted.
Marcsi! A feltett képeken nagyon helyes nagylány Laura. Csuda aranyos a copfjaival!
A Tescos történethez a többiek már – minden szempontot végiggondolva – mindent leírtak, én sem tudok okosabbat.

ganti írta: Ne sürgesd Samut, hagyd hogy a saját ritmusában fejlődjön, ne törődj a szomszéd stb. gyerekekkel!!!
Zsófi! Mindenkinek a SAJÁT ritmusában a legjobb. Se gyorsabban, se lassabban. (A „hasonlítgatás” meg mindkettőtöket frusztrál, mert mindig fogsz találni valami apróságot, amit úgy ítélsz meg, hogy X-hez vagy Y-hoz képest „késik”, vagy más. De ez nem jelent MINŐSÉGET! A gyerekeid minden nap fejlődnek egy picit, akkor is, ha ennek éppen nem minden nap látod „mérföldkő”-szerű jelét. Ha hetekig, hónapokig nem látnál változást, fejlődést, akkor elkezdhetnél aggódni, addig felesleges.)
Ahogy Marcsi is írta, nekem is úgy tűnik a Csillebérci képen a két srác, mintha éppen valami „összeesküvést terveznének”. Nagyon jópofák.
Fatima! Azon a protézis-történeten jót nevettem! Milyen okos Tarek, hogy ezt így végiggondolta!
Jó nyaralást nektek!
Niki! Boldog névnapot! Gondoltam rád aznap is, amikor a naptáramra ránéztem.
Hétfőtől már „dolgozó” bölcsis kislány lesz Emmácska? Nagy változás! Az, hogy mostanában nagyon megindult a beszédben, biztosan megkönnyíti majd neki a beilleszkedést, és emiatt te is nyugodtabb leszel.
Nagyon jópofa az a csizma, amit kaptatok!

Nelly!
breeki írta: Nem eszik se sajtot, se felvágottat, és még a kifli sem nagyon kell neki este.

Csak egy ötlet:
Kép
Evésidőben kínáld meg, és a többit – szerintem – nyugodtan rábízhatod. Ha éhes, enni fog. Ha meg olykor önként kihagy egy étkezést, nem lesz tőle semmi baja.
breeki írta:megebédel 1/2 2 körül, és utána még később velünk is. Állandóan kunyizik. Ezért hagyjuk ki az uzsonnát. Lehet hogy jobb lenne egy korai vacsi, azaz uzsi, ami jó laktató? Kipróbáljuk. Tegnap gyakorlatilag ez volt, de 4-kor felkelt enni.

Mikor négykor?! Hajnalban?!

No, úgy látom, bőven behoztam a „lemaradást”.
Nyugodalmas, jó éjszakát mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nannó 2010.05.16 16:58-kor.

nannó
nannó
 
 


Niki: jó lesz ez a cipő, hidd el! Újonnan volt ennyi?

Nelly: hogy álltok, ma mi volt a vacsi????
Mi 25-én megyünk oltásra, pluszba kapunk bárányhimlőt is, mert Apának gyakran előjön az övsömörje (uaz okozza), ezért javasolta a dokinéni! Pneumo-n is gondolkodunk, az hány oltásból áll?

Zsófi, jók a képek, szerencse, h mindig segített valaki!
Mi nem is hiszem, h veszünk tesókocsit! Annyira nagyok, már amelyiket láttam! :roll:
Köszi, semmi panaszom nincsen, csak fáradékony vagyok és kajás! :lol:
Nevek? Hmmm, ha fiú szinte tuti, h Barnabás, a lány még elég képlékeny: Linda, Liza, Kinga..... :roll:

Mi holnap megyünk kettecskén Apával kertipartizni, vas. délelőtt meg állatkerbe a csajszival. Utána meg Apa szülinapi ebédet tartunk, szóval majd csak hétfőn jövök!!!

Hosszú, pihenéssel teli 7végét kívánok mindenkinek!!!!!

Zsu
svs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: