Új privát üzeneted érkezett!

áááááááááááááááááá laptető !!! pont ezzel a sztorival !

szombaton voltunk búcsúban, ott meg Laura kedvenc zsiráfját hagytuk el, ami nélkül létezni sem tud.
aztán meg lett, de ott is szívinfarktus stb...
majd teszek fel képeket a búcsúról, ha odajutok, h. letöltsem és lekicsinyítsem.

amúgy szobatisztaság nappalra 100%-os, kaki egy nap 1, v. kétnaponta 1, fürdés előtt, fix időpontban. (szerintem egyéb időpontokban visszatartja...).

alvás működik azóta is szerencsére, kopp-kopp-kopp. tök cuki, mindig u.azt a két mesét kéri minden este, gondolom ez is egy egyfajta állandóságot jelent nála.
mindkettő amúgy olyan, ami vele is megtörtént, csak a kedvencei, Cirmi és Kormi cica a főszereplők.

kaja kb. nulla, fotoszintetizálunk.

Fatima, az iwiw nincs összefüggésben a Tesco-s sztorival, de édes vagy, h. megnéztél.
szimplán csak elkezdett idegesíteni az iwiw.. üzenőfalostul, véleményezésestül, mindenkinekmindenhappistül. v. stől - stól.. hogy is van ez magyarul.
így inaktiváltam magam. törölni nem mertem, h. hátha megbánom, így csak stand-by állapotban vagyok. :lol:
tudom, h. nem vagy sértődékeny, és nem veszed magadra, de miattad v. általad kezdek az iszlámról máshogy vélekedni. tudod, buta outsider nem sokat tud, és amit tud, az meg általában nem a pozitív beállítás.

bármilyen hihetetlen, Laurának nem tudom honnan jön a flash, de néha rátokkérdez. "Hol a Patima" (így P-vel) és a... a.... Tájek ?
nála a "hol a... "kezdetű kérdések arra irányulnak, h. vmi jó emlékként maradt meg, és szeretne visszatérni.
na ez most nem célzás, de azért szívesen meglátogatnánk titeket vmikor, ha alkalmas. :oops:

Marcsi

KépKép
alon
 
 


de várj marcsi, nem lehet, h tényleg ott sétált az ipse tegyük fel van otthon 2 gyereke és csak elemért ugrott be v mittomén, és látta h laura egyedül van (téged meg pont nem) és elkezdte kivezetni, h bemondassa, h elveszett? lehet, h megkérdezte laurát, h hol van a mama, de ő nem válaszolt, mert meg volt szeppenve. ez a csávó meg túlbuzgó volt.
nem kötözködni akarok, de sztem nem egyértelmű (vagy én nem értem jól) h gyerekrabolni akart.

beszólogatások: pont tegnap mentünk az ebédelek-be, ahol néha szoktunk enni venni , ha nincs otthon mit főzni, v nem jut rá idő. 1000 éve megyünk oda, samu is rohadt jól ismeri. én 5 méterrel előre, ő utánam motoron. beértem az ebédelekbe, bementem ( 100x volt már ilyen, ált. ő utánam. 2 mp után nem jön samu visszamegyek, már egy nő áll az ajtóban, h "hogy lehet így itthagyni egy gyereket, mit képzel" nekem, mert samu nem jött be, hanem elbambult a járdán.
nagyon ideges voltam. segítsen ha akar de ne basszon le, mi köze hozzá.

grat az alvásprojecthez!!!!! és nagyon ügyi a szobatiszta lolo!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Timi,hogy vagytok ? öröm volt olvasni a szüléstöridet ! én nagyon szeretem az írásaidat , olyan nyugalom sugárzik át a soraidon !

Bala ovi ?? ki szoktat be most ? Apa ?
azért Balának sem lehet most egyszerű a sok újdonság, költözés, ovi, tesó....
kaja ? megeszi az ovis kaját ? emlékszem ő sem egy nagy evő. Laura is éppen megint fotoszintetizál.

Zsófi, a többiek már mindent leírtak... remélem megnyugodtál.
nem vagy semmi te sem, amit vállalsz, én már a felétől kipurcannék.
édes lehetett a vonatos Samu !
annnyira elválnak már ilyenkor is a nemek ! tök érdekes !

Teri, Petra nagyon cuki lehetett, ahogy ölelgette a kis társát. olyan szívetmelengető ez !
néha egyébként tök vicces, h.a gyógyszertári kutyulék a legjobb. illetve nem vicces, én nagyon szeretem őket.
nekem egyszer pókcsípésre adtak vmi 50 ft-os izét, ami tök frankó volt.

Klári, olyan jó, h. leírtad ezt Juliról.
Laura is elég zárkózott típus, nehezen oldódik v. nyílik meg. de akkor, h. lehet , h életkori ?
bár biztos típus kérdés is..
pl. az általad és Nannó által leírtak miatt is szerintem sokkal nehezebb 2-3 éves korban beszoktatni vkit bölcsibe, mint korábban, mert már van félelemérzetük, meg tartózkodóbbak.

annyira csajszi amúgy a képeken !

Laurának is már képzeld 2 copfja van (mostanában már megengedi a gumit meg a csatot). sosem hittem h. eljön az idő. :wink:

Marcsi

KépKép
alon
 
 

 
 

kerekpocak írta:de várj marcsi, nem lehet, h tényleg ott sétált az ipse tegyük fel van otthon 2 gyereke és csak elemért ugrott be v mittomén, és látta h laura egyedül van (téged meg pont nem) és elkezdte kivezetni, h bemondassa, h elveszett? lehet, h megkérdezte laurát, h hol van a mama, de ő nem válaszolt, mert meg volt szeppenve. ez a csávó meg túlbuzgó volt.
nem kötözködni akarok, de sztem nem egyértelmű (vagy én nem értem jól) h gyerekrabolni akart.



igen Zsófi, aranyos van, és a világ pont ilyen rózsaszín.

1) Laura nem sírt - nem szorult segítségre
2) az egész nem volt több az én figyelmetlenségem és a "tett" között, mint kb. 20 mp !!!
3) na ne mondja már nekem senki, h. aki bemegy vásárolni, csak úgy az odamegy bármely 2,5 éves kislányhoz, aki mosolyogva halakat nézeget, HOGY AZ ELVESZETT ???? és a kijárat felé indul ? nyilván nem véletlen.

4) miért magyarázkodott nekem a fazon ?

5) az én gyerekem fél mindenkitől, nem megy el senkivel, hanem elhúzódik, sírvafakad. ez a kötsög meg valszeg értett a gyerekek nyelvén, profi volt.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


ja az iwiwes véleményezős hülyeség nekem is totál paff. sztem szörnyű. :shock: :evil:
kerekpocak
 
 


vannak túlbuzgó hülyeszülők, akik ha egy gyerek áll vhol egyedül rögtön odamennek, h hol az anyukád? lehgalábbis én már láttam ilyet samuval. ha nem szóltam volna h hahó itt vagyok, akkor ők is elindulnak.
azért kifelé ment, mert arra van az ügyfélszolgálat- ahol be lehet mondatni.
azért magyarázkodott, mert látta rajtad, h iszonyú ideges vagy. én is magyarázkodtam volna.
az meg h laura nem sírt, lehet azélrt is, mert ez tényleg egy apuka. ha csaba megy oda BÁRMILYEN gyerekhez, azok sem sírnak. ösztönösen imádják.

de figyu én nem voltam ott, nem láttam, nem én éltem át, szóval pofám befogom.
kerekpocak
 
 


ja és valóban én ált. naív vagyok. kivéve amikor nem.
kerekpocak
 
 


alapból én is naiv vagyok, egyébként nem hagytam volna Laurát, még erre a pár mp-re sem egyedül.

nekem a kifelé menet/ügyfélszolgálat = ott várta vmi román szervkereskedő v. pedofil brigád autóban.

szerintem nem alap, sőőőőőt, h. egy pár mp-re egyedül hagyott, nem síró gyereket kézenfogok és viszek.
az, h. beszélgetek vele pár kedves szót megint más.

de NEM VISZEM !!!!!
főleg, h. nem volt vészhelyzet, nem sírt stb...

ha sír, meghallottam volna RÖGTÖN, és nem keresgélem őt fejvesztve, nyilván nem véletlenül nem markolta fel, és rohant vele, mert akkor azt rögtön meghallom.

meg ismerem Laurát. még ha titokban szimpi neki vki (idegen), attól is tartózkodó.

na mindegy.
nekem jó lecke volt.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


kerekpocak írta: visszamegyek, már egy nő áll az ajtóban, h "hogy lehet így itthagyni egy gyereket, mit képzel" nekem, mert samu nem jött be, hanem elbambult a járdán.


te is hanyaganya ?? :lol: :lol:

bóóóóóóórzalom.

az én 70 éves anyukám miért nem csinál vajh ilyet, h. beszólogat ??

egyébként ezt a "magammal viszlek-et" sokszor megkapjuk. ki érti ezeket.
miért vonzok én ilyeneket be ? aztán meg tényleg majdnem valóság lett...

jaj lányok, bocsánat, h. ilyen negatív hangulattal árasztottam el a topikot - bár tény, h. sosem voltam a Babanet bohóca, de önző módon olyan jó volt kiírni magamból.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Jajjj Marcsi annyira durva, amit leírtál. A hideg futkos a hátamon. De komolyan. És tudod mi a vicc az egészben? Először amikor olvastam én is pont azon a véleményen voltam, mint Zsófi. Hogy talán csak te stresszeltél be és ezért nem láttál az idegtől és talán egy jóakaró úrimebert gyanusítottál meg ártatlanul.
Aztán bevillant, hogy én mondjuk mit tennék, ha látnék egyedül egy kisgyereket egy bevásárlóközpontban. Még ha azt is hinném, hogy egyedül hagyták/elveszett (de nem sír), akkor is eleinte tutira ott állnék meg vele, ahol találtam és ott kérdezősködnék a szülei holléte felől. Csak akkor mennék a kijárat/ügyfélszolgálat - azaz SEGÍTSÉG FELÉ- ha már nagyon sír és látom, hogy senki nem jön érte. Pontosan azért mert lehet, hogy oda fog érte jönni először az anyukája/apukája, ahol találtam!!!!!!!!!!

Bele sem merek gondolni, hogy mi lett volna, ha nem találod meg! És bocsi, hogy ezt mondom, de TÉNYLEG NAGYON JÓ LECKE VOLT EZ NEKED!!! Soha többet ne hagyd egyedül még 1 másodpercre sem! Ez a világ olyan mocsok, hogy ezt nem tehetjük meg soha!
Remélem azért mostmár lehiggadtál és megnyugodtál, de ne felejtsd el soha ezt a borzalmat, hogy mindig emlékezz arra, hogy az ördög sose alszik!

Zsófi! Te se hagyd magad mögött Samut soha! Az olyan rohadékok, akik arra van specializálódva, hogy gyerekeket lopjanak, pont erre az alkalomra várnak, hogy 1-2 másodpercre távolabb kerüljön a szülő és már vihessék is a gyereket. Hiába látnád, hogy ki tuszkolja bele egy autóba, nem tudnál mit tenni!

Lányok! Sokszor olyan naivak tudunk lenni!!! Amit magunkról nem tudjuk elképzelni, azt másról sem. Pedig... dehogyisnem! Tele a vilgá gonosz emberekkel! :evil: :evil: :evil: :evil:

A beszólogatásokat én sem csípem, de ezt csakis úgy lehet elkerülni, ha nem eresztjük el a gyerekünk kezét egy kicsit sem nyílt terepen!

Na dugulok.

Remélem nem haragszatok a véleményem miatt! :roll:

fatima
 
 


Marcsi! Édes Lolókám emleget bennünket! Na látod!!!! :) Nem is olyan elveszett a kiscsaj! Egyszer voltatok itt és lám milyen jó hatással voltunk rá! Még a pofon ellenére is! :lol: :lol: :lol:
Figyi! Most a Ramadan miatt nem igen alkalmas a vendégfogadás, de októbertől jöhettek! SŐT! GYERTEK LÉCCI!!! :)

Köszönöm, amit az iszlámról írtál! :) Örülök, ha akár csak egy kicsit is részem van abban, hogy 1-2 ember ne rögtön a terrorizmussal kösse össze a vallásunkat! Olyan rossz érzés ám az! Ez persze nem azt jelenti, hogy a szélsőséget én is elítélem. :)

Klári! Nekem is nagyon hasznos volt, amit leírtál Juliról! Hátha egyszer szükségem lesz erre az infora. Bár egyellőre nem úgy tűnik, hogy Tarek zárkózott lesz. :) De ki tudja???

Képzeljétek! Milyen okos az én kisfiam! Csak, hogy lássátok azért ebben a korban is fel tudják mérni, hogy mi normális és mi nem.
Sztori: anyósoméknél volt Tarek. A dédnagypapa mindig kint szokott ülni az udvaron. Tarek nem fél tőle (pedig az öregek köztudottan furik a kicsiknek), sőt incselkedik vele és utánozza, hogy hogy megy bottal az öreg tata! :) Na de a múltkor a dédtata kivette a műfogsorát, mert cukros teát akart inni (ne kérdezzétek mi az összefüggés??? :)), erre Tarek elkezdett sírni. Amikor a dédtata visszatette és mutatta, hogy "nézd! visszaraktam!" még jobban ordított. Én nem voltam ott, de anyósom szerint konkrétan megriadt a gyerekem. Pontosan tudta, hogy ez egy abnormális dolog, hisz mindenki foga ott van a szájában és azt nem kapkodjuk csak úgy ki! :)

fatima
 
 


Hééééé Niki! Merre vagy???

fatima
 
 


fatima írta: Örülök, ha akár csak egy kicsit is részem van abban, hogy 1-2 ember ne rögtön a terrorizmussal kösse össze a vallásunkat! Olyan rossz érzés ám az! Ez persze nem azt jelenti, hogy a szélsőséget én is elítélem. :)


mármint, h elítéled? vagy nem? :lol: :lol: ??

édes drága tarek, megijedt a déditől! teljesen érthető! én is megijedtem volna! :) :)

képzeljétek milyen isteni programunk volt ma samuval, ábrissal (samu legjobb barátja) meg szonjával (az én barátnőm, ábris anyukája) na meg jónással.
a bölcsihez vezető úton, a szamosnál (fogaskerekű egyik megállója) otthagyta szonja az autóját, behuppant hozzám, egy autóval bölcsibe fel, gyerekeket feltankoltuk. gyermek(úttörő hehehe)vasúthoz autóval el, ott leparkol, úttörővasúttal 2 megálló a fogaskerekű végállomásáig. ott játszótér 1.5 óra, fogaskerekűhöz elsétál, azzal 2 megálló- szamos, ott szonja autójával a miénkig, ki-ki saját autójába és haza.
ISTENI VOLT!!! arról nem is beszélve, h a skacok imádták.

amúgy samu és ábris nagyon anygon szeretik egymást és remekül eljátszanak együtt. (samunak naponta 40x kell elmondani, h ábrissal mi van, ha épp nem találkoznak. bár ált. mindennap találkoznbak. majdnem szomszédok vagyunk- 1 hét van a srácok között korilag- bölcsibe, és remélem majd oviba is, együtt járnak).
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok visszaolvasni.
Fáradt vagyok. Hétfőn barátnőmék voltak itt egész nap, ma meg mi voltunk vendégségben egész nap. Nem tudom, de valahogy kimerített.
Borultak az alvások meg úgy minden. Jó lesz azért holnap a megszokott kerékvágásban.

Na olvasok és jövök.

Kép
niki30
 
 


fatima írta:Jajjj Marcsi Aztán bevillant, hogy én mondjuk mit tennék, ha látnék egyedül egy kisgyereket egy bevásárlóközpontban. Még ha azt is hinném, hogy egyedül hagyták/elveszett (de nem sír)


még egy mondat ezzel kapcs:

csajok itt nem hosszú-hosszú percekről beszélünk, hanem 20-30 mp-ről, és egy békésen halakat néző {amúgy zárkózott} gyerekről.

amúgy meg bárcsak igazatok lenne !!

a dédis sztorin hangosan hahotáztam ! :lol:
tudja, h. azt nem kapkodjuk ki-be ! hát ez tényleg jó volt !

Zsófi, múltkor mi is voltunk fogaskereküüzni, így tök előttem van, h. merre voltatok, csak mi későn értünk oda, és az úttörővasutat már lekéstük.
tök jó, h. van egy ilyen szoros barátja már most Samunak.

Niki, én már aszittem bölcsiztek, azért nem vagy.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Zsófi, örülök, h. többen is megnyugtattak és legfőképp annak, h. Samuval nincs semmi gáz, egyszerűen
ő másképpen fejlődik.
Óhatatlan, h. összehasonlítunk és igenis figyelnünk kell rájuk, h. fejlődnek, szóval természetes, h. előjött benned.
Én sajnos érdemben nem tudok hozzászólni, mindennek előtte vagyunk.

Fatima, ha esetleg netalántán nem jönnék, vagy Te nem jönnél: Nagyon jó pihenést, üdülést, utat kívánok! És vigyázzatok magatokra!!!

Kriszti, ez tényleg ijesztő, h. nem emlékszel...Mit gondolsz?

Marcsi, ez nagyon durva helyzet lehetett.
Szegényke, elhiszem, h. totál bepánikoltál.
Figyi, tudom, h. ilyenkor az ember totál kiporul és elveszíti az ítélőképességét, de nem lehetséges, h. a faszi segíteni akart Laurának?
Szóval nagyon pedofil kinézete volt. (mert le nem álltál vele kommunikálni).
Jajj én nem is tudom elképzelni, h. ilyen helyzetben h. reagálnék. Tuti nagyon megijednék és én is bepánikolnék.
Reméljük nem lesz legközelebb, ha elmagyarázod Laurának, mi ilyenkor a teendő...
Egyébként tényleg sok perverz faszkalap mászkál és ez félelmetes!
De amíg az emberrel nem történik meg, addig elképzelni sem tudja....

elküldöm...

Kép
niki30
 
 


Na most olvasom, h. nem csak bennem merült fel a segíteni akarok elmélet...hm. Nem tudom. Nekem is ez jutott eszembe, h. ez nem tök egyértelmű, de persze Te voltál ott Marcsi.
A lényeg, h. nem történt baj és ezután jobban fogsz figyelni.
És természetesen mindannyian. :)
Marcsi, majd hétfőtől bölcsizünk. De bízom benne, h. attól függetlenül tudok majd jönni :)

Zsófi, ez tényleg klassz program lehetett a srácoknak. Tök jó!

Fatima, jajj, elhiszem, h. megijedhetett. Basszus. Magam előtt van a szitu, hát jah, nem egy normális helyzet, meg gondolom nem látott még ilyet. Tök logikusak és érthetőek a gyerekek, nem?

Kép
niki30
 
 


Csak egy villám gyorsat, mert hulla vagyok. :(

Marcsi! Félreértettél! Épp azt írtam, hogy másodszorra átgondolva az általad leírtakat valóban nagyon gyanús, hogy rögtön pár másodperc alatt ott termett egy férfi, aki segíteni akart. :shock: Én max akkor vinném már a megtalált gyereket az ügyfélszolgálatra, ha már hosszú percek óta ott lennénk azon a helyen, ahol találtam és már sír és még mindig nem kerül elő a szülő. Érted? Szóval valóban gyanús... Ha nem figyelt volna benneteket már előre, akkor honnan tudhatta volna, hogy nem a Loló mellett kicsit távolabb lévő nő/férfi a hozzátartózója!?! Na mindegy! Ne kombináljunk tovább! Fő, hogy nem történt baj és ezután mindannyian jobban vigyázunk!

Zsófi! Örülök, hogy jobb a kedved! :) A programotok tök jól hangzik! Csak így tovább!!! :)

Természetesen elírtam a dolgot. :oops: :oops: :oops:
A szélsőséget nagyon is elítélem!

Niki! Jó csavargásokat! :) Ha tényleg nem beszélünk addig, akkor nektek meg zökkenőmentes első hete a bölcsiben! Sokat fogok rátok gondolni és drukkolok, hogy Emma jól érezze majd magát! HAJRÁ-HAJRÁ!!!

Kriszti! Tényleg gáz, hogy nem emlékszel. :? Tessék többet pihenni! Ha éjjel nem megy, akkor nappal amikor Balázs alszik. OK?

fatima
 
 


gondoltam én fatima!!!! ennyire azért ismerlek!!!

MEGYEK JÓNÁSSAL ANGLIÁBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
novemberben :)
kerekpocak
 
 


de most megszakad a szívem, h samut meg itthagyom :(
a legjobb barátnőmhöz megyek londonba, meglátogatni.
kerekpocak
 
 


ja még egy off:
a világ egyik legjobb dolga este 10 körül bemenni a fiúkhoz és betakarni őket. és megnézni ahogy alszanak. ilyenkor arra gondolok, h még! még! még!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kerekpocak
 
 


Ez is "off": (olvasni most egyáltalán nem tudok)
nem tudom mikor tudok legközelebb jönni, nem vagyok jól.
De remélem azért hamarosan visszatérek.
Minden jót mindannyiótoknak!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nannó 2010.05.16 16:47-kor.

nannó
nannó
 
 


Marcsi, döbbenetes ez a story, de sajnos én is naív vagyok!
Az a lényeg, hogy nem lett semmi gond, és hogy tanultál belőle.

Zsófi, örülök hogy jobb a hangulatod! A többiek már mindent leírtak előttem, de tessék többet pihenni, és a gyerekeidből táplálkozni! Samu buta???? Ne viccelj már?!

Kriszti, durva, hogy nem emlékszel, hogy kerültél Balázs szobájába! Valami okosat ki kéne találnod. Nekem is voltak/vannak hasonló gondjaim, de nem a drasztikus megoldások híve vagyok!

Köszönjük mindenkinek a dícséreteket, én is olyan nagynak látom már! Már nem baba... :roll:
Most újabb problémával küldünk, kérlek segítsetek!
Nem tudom mit adjak neki vacsorára. A bébiételeket már nem nagyon eszi, pedig főzeléket evett eddig vacsorára, és lefekvéskor tápit. Nem eszik se sajtot, se felvágottat, és még a kifli sem nagyon kell neki este. A tejpépet nem szerereti, nem tudom mit adjak már neki. Eddig egy mindenevő kis tündér volt, most meg csak a husi-husi-husi!

Húú, Zsófi most látom mész angliába! De jó lesz nektek! Megértelek, hogy az egyik szemed sír, a másik nevet! Én szeptember végén megyek Madridba. Örülök is meg nem is, az én kis drágámat itthon kell hagynom Apával... :(

Nelly

Kép
breeki
 
 


Nannó, vigyázz nagyon magadra, és jobbulást!

Nelly

Kép
breeki
 
 


jajj nannó jobbulást!!! gyere hamar!!! sok ++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++energia megy neked!!!!!!!

nelly vacsi, hmm fogós kérdés. samu egy időben imádta a katonákat. kenyér felvágottal. tudom, írtad, h nem szereti, de talán ha pl kenyér husival? (samunak is volt, kb ennyi idősen CSAK HÚST ESZEM időszaka.. én kálciumszükséglet kielégítéssel magyaráztam) v szalámis kenyér katona? egész kicsire felvágva?
ja és samu ennnyi idősen hagyta el az esti tápit. sztem a tápi+vacsi már lehet h sok neki, főleg ha előtte volt bőséges uzsonna is. mai napig ha sok z uzsi, samu kb semmit sem eszik vacsira. és nincs összefüggés az éjszaka átalvása és a nagy vacsi között. talán pont fordított arányosság. (minnél nagyobb a vacsi, annál rosszabbul alszik).
kerekpocak
 
 


Nannó, jobbulást és gyere minél előbb!
Azért benézel néha?

Zsófi, de jó lesz Nektek, szuper! Repcsivel?
Samu meg itthon apával, ugye? :)

Fatima, nagyon köszi!
Már be vagytok sózva, mi? Tök jó lesz!
És mikor is jöttök haza?

Kép
niki30
 
 


Nelly! Joghurt?
A kis falatkák tényleg jó ötlet, de ha nem eszik kenyérfélét... :roll:
Egyáltalán nem eszik kenyérfélét (zsemle, kifli)?
Esetleg melegszendvicsként?
Bundáskenyér be szokott jönni a gyerekeknek, Emma is nagyon szereti.

Kép
niki30
 
 


naturjoghurt banánnal turmixolva? (laktató és finom)
túró gyümölccsel keverve?
kerekpocak
 
 


Marcsi, durva ez a Tescos sztori, bele sem merek gondolni! :? Azt gondolnám, h ilyen nem létezik manapság, de lehet, h mégis?! :roll:
Én azt hiszem, h egy darabig oda sem mennék egy egyedül levő, nem síró gyerkőchöz, inkább figyelném, h előkerül-e a hozzátartozó. Ha nagyon nem, akkor tennék csak valamit. Asszem.... :roll:
Laura azóta nem beszélt az esetről?

Nannó, mindenképpen várunk vissza! És szorítunk, h minden ok legyen!!!!

Nelly: Nálunk a lekvároskenyér és a rántotta is nagy sláger.
Mi van, ha uzsira kevesebbet v. kevésbé tartalmasat adsz Szoninak?

Zsófi: én is imádom nézni, ahogy alszik a kiscsajszim! Olyan gyönyörű, békés olyankor!!! (Amúgy is gyönyörű persze. :oops: 8) )
Hogy- hogy utaztok???? Csaba szabit vesz ki v. ki lesz Samuval?

Tegnap délután Emma 3,5 órát aludt (soha életében nem aludt még ennyit nappal egyhuzamban), tökre elkezdtem aggódni és felsimogattam! :oops: Szerencsére minden ok, de most lelkifurdim van, h nem hagytam! :?

Zsu
svs
 
 


Zsu, egyébként mennyit szokott napközben aludni Emmus?

Kép
niki30
 
 


Nelly! Virsli??

Kép
niki30
 
 


2, max 2,5 órát
ezen kívül meg fél9-től 6-ig (nagyon kb.) 4- 5 közötti tejciivászattal

Zsu
svs
 
 


NIKI, BOLDOG NÉVNAPOT !!!

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Zsófi, én emlékszem voltál már a múltkor is Angliában, és emlékszem , h. írtad, h Samu nélkül soha többet... :wink:
de persze érezd jól magad, irigy-irigy !!

Zsu, én is szoktam "aggódni" ha Laura feltűnően többet alszik a kelleténél..

Nelly, én még a joghurt müzlivelt v. mazsolávalt írnám, v. tojást. legalábbis Laura imádja mindkettőt. ritka kivételes kaják egyikei.

én ha elalvás után bemennék Laura szobájába, tuti felébredne... :cry:

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Kép ma reggel, vaku nélkül


Kép trambulinon

Kép búcsúban, körhintán

Kép

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Nannó, remélem semmi komoly !!

várunk vissza és jobbulást neked !

hiányozni fognak a bölcs meglátásaid és hozzászólásaid !

Marcsi

KépKép
alon
 
 


most is nehéz lesz, de legalább jónás ott lesz. aztán ha majd nem szopizik ő marad otthon és samut viszem ;) a barátnőm még egy jóideig kint fog lakni. apa kivesz 2 nap szabit igen a többi meg bölcsi, és 7vége ugye.
kerekpocak
 
 


Niki-Boldog Névnapot!!!

Marcsi-hát nem semmi sztori hallod amit leírtál.Alapjáraton én is nagyon de nagyon naív vagyok,sosem nézek ki senkiből rosszat,de épp emiatt nagyon sokszor megjártam.Sajnos ilyen hülye világot élünk,hogy már akkor is félni kell,ha az ember elmegy bevásárolni.Szörnyűűűűű.Még az jutott eszembe,hogy ilyenkor a bíztonságiak nem tudnak csinálni valamit?

Zsófi-jól hangzik nagyon a tegnapi napotok.És hogy Angliába mész az csúcs.Samut miért nem tudod vinni magaddal?

Nelly-aztaa Madrid!!Munka miatt kell menj?


Zsu-a tegnap Balázs is 3 órát aludt délután,már teljesen kétségbeestem,mert pici kora óta nem aludt enyit egyhuzamban.Én is addig járkáltam be a szobájába megnézni,hogy minden ok-s e vele,hogy felébresztettem.

Nannó-gyógyulj meg mielőbb.Remélem semmi komoly baj nincs,és gyere mesélj magadról,hogy megnyugodjunk.És tudod minden fejben dől el legfőképp:D :D :D

Köszi lányok,hogy aggódtatok értünk,tényleg durva volt ez az emlékezetkiesés,de teljesen a fáradság javára tudom be.aznap egész nap pörögtem,és estére totál hulla voltam.Most napközben mikor másodszor alszik Balázs rendszerint lefekszem én is egy kicsit.Ja és beköltöztem egy időre Balázshoz,így jobban kitudom pihenni magam.
Most épp a keresztelőszervezés zajlik ezerrel,a tegnap meg a tegnapelőtt is ott voltunk ,találtunk egy aranyos Tiszteletest,meg kis aranyos templomot,és akkor úgy döntöttünk ott tartjuk meg.Mi persze Erdélyben szerettük volna,de apósom keresztbetett,így ahelyett,hogy innen mentünk volna 4-en,az én családom meg barátaink kell kiutazzanak huszan.Na mindegy is,mert csak felmérgelődök.

macarella
 
 


Hú, a ma reggeli kép nagyon édi! Kész nőci!!! :)

Na, Nelly, lesz mit kipróbálnod az elkövetkezendő napokban! :)
Nem tudom ki írta a virslit, nem mertem még adni Emmának, mert ugye ki tudja mi van benne. Ti már adtok a gyerkőcöknek?

Zsu
svs
 
 


Marcsi-nagyon szép nagylány lett Lolóból.Én nem tudom valamiért barna hajúként emlékeztem rá.Micsoda copfok kérem szépen.Aranyos kis szöszke hercegnőd van :D :D Vigyázzatok nagyon egymásra.

macarella
 
 


Kriszti, mikor lesz a kersztelő? Mesélj! Após miatt meg ne mérgelődj, most már itt lesz, és nagyon szép lesz!

Apa mit szól hozzá, h "elköltöztél"?

Zsu
svs
 
 


Zsu, 1 éves kortól elvben "mindent" lehet, aprómagvasokon és csonthéjasokon kívül.
én adtam virslit Laurának ennyi idősen, mint most Emma, ráadásul mustárral, hehe, mert tetszett neki, ahogy tunkolni kell.

persze jó minőségű virslit válassz, ne a tesco gazdaságost. szerintem nyugodtan mehet.

Kriszti, meg van már Balázs keresztelőruháha ?
mutizd meg !

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Zsu, 1 éves kortól elvben "mindent" lehet, aprómagvasokon és csonthéjasokon kívül.
én adtam virslit Laurának ennyi idősen, mint most Emma, ráadásul mustárral, hehe, mert tetszett neki, ahogy tunkolni kell.

persze jó minőségű virslit válassz, ne a tesco gazdaságost. szerintem nyugodtan mehet.

Kriszti, meg van már Balázs keresztelőruháha ?
mutizd meg !

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Zsu, 1 éves kortól elvben "mindent" lehet, aprómagvasokon és csonthéjasokon kívül.
én adtam virslit Laurának ennyi idősen, mint most Emma, ráadásul mustárral, hehe, mert tetszett neki, ahogy tunkolni kell.

persze jó minőségű virslit válassz, ne a tesco gazdaságost. szerintem nyugodtan mehet.

Kriszti, meg van már Balázs keresztelőruháha ?
mutizd meg !

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Marcsi-igen megvan már a ruci,még az esküvőre varrattam neki,kis székelylegény lesz :D :D majd megmutatom.

Zsu-október 26.-án lesz ha minden igaz,lefoglaltuk az éttermet is,kiválasztottuk a menüt szóval most már egyenesben vagyunk.
Mióta átköltöztem apa azzal heccel,hogy már férfi ágyát meg közelségét keresem :D :D Amugy először apa mellé bújok be,és kb éjfél körül mászok át a kicsihez.Így mindenki jól jár.Azért majd szeretném visszaállítani a megszokott rendet,de most egyszerűen nem vagyok képes éjszakázni.

macarella
 
 


Köszi Lányok! :)

Zsu, én írtam a virslit. Igazándiból már mi is elég régóta adjuk neki, nagyon szereti. Szerintem is simán lehet, csak tényleg oda kell figyelni, milyet veszel.

Marcsi, nagyon aranyos Laura! Egyem a kis szivét, őt akarta a bácsi elvinni :cry: :cry: :evil:
Ez az orrfelhúzos grimasz abszolute jellemző rá, nem?

Kriszti, figyi, milyen festékkel festettél a falra? Részleteket írd meg priviben akár, mert hamarosan nálunk is aktuális és fingom nincs, hogy és mivel kell ilyet rajzolni! Köszi!

Kép
niki30
 
 


köszi a Laura dicsiket mindenkinek !

orrfelhúzós grimasz: a fényképezőnek szól, művigyor. :D
tudja, h. mosolyogni "kell", ha kattingatunk...

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Bocsi már kérdezte valaki,hogy mivel festettem,de elfelejtettem reagálni.nagyrészét olajfestékkel csináltam(tudom vannak ennél kímélőbb festékek is),mert ennek volt jó a kiszerelése.A más festékek nagyon nagy kiszerelésben vannak,és teljesen fölösleges lett volna beruházni rá.Vannak olyan rajzok,amik temperával készültek,de az nagyon gyorsan beszárad.Az olajfesték amugy tuti,egy pár nap kell míg megszárad és kiszellőzik,de csodaszép razjokat lehet festeni velük.Egy pár alapszínt kell megvenni,és a többi színt ezekből lehet kikeverni.
Itt találsz még sok információt.
www.gyerekszobalap.hu

macarella
 
 


nekem az első és az ugráélós kép a kedvencem! laura iszonyú édes a copfokkal!!!
zsu: tényleg gyönyörűbbek a babák amikor alszanak! még annál is, mint amikor ébren.
kriszti:
1.2 év felett teljes árú repjegyet kell fizetni.
2.2 gyerekkel egyedül repülni?? huhhhh még 1gyel is durva lesz sztem.
3.pihenni megyek :))))))))))))))))))
kerekpocak
 
 


Zsófi-meg vagy értve :D :D Már 2 év felett teljes árat kell fizetni?Ez durva :shock: :shock:

macarella
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: