Új privát üzeneted érkezett!

Mancs, a mogyoróvaj az..... az...... az meg mi? Mármint elviekben tudom, de gyakorlatilag nem, hogy mire jó, édes vagy sós, hogy néz ki...

Kép Kép
coolasa
 
 


Beuska,

én Ujvárinál szültem. :) Nagyon jó doki, csak ajánlani tudom. Legújabb infom az róla, hogy a kórházban már nem rendel, csak a magánban (dél-Buda, Széna tér közelében), de szülést bemegy vezetni. :) És újfent sokat jár külföldre, szóval ez sokakban visszatartó erő. EGyébként mint ember, és mint doki csak ajánlani tudom. :)

Koissról is csak jókat hallottam, Novum nála szült, majd biztos benéz ma valamikor, és majd ír róla, ugye Timi?? :) :)

Ha kell konkrét info róla, szívesen írok. :)

Vuka, értem, akkor viszont hajrá fogacskák!!! :) Neked meg kitartást!

Natasa, sóska. :) :) Jelentem, a karalábé iszonyúan csúszott, úgyhogy van új tag a repertoárunkban. :)

Én ma csirkemájat reszteltem, az sem volt utolsó. :)

Mancsusz, áruld már, milyen az a mogyoróvaj? Én még sosem ettem. Van köze a mogyorókrémhez? (ne nevessetek nagyon) :) :)
Vendég
 


Beus, az én dr-om Fedina Laura, rendelő Blahánál.

Kép Kép
coolasa
 
 

 
 

Natasa,
mi ma úgy ebédeltünk, hogy Zsófi megette a borsó főzeléket sült pipivel
én milánói makarónit ette, és abból kunyerált
szálanként adtam a tésztából :lol: :shock:
szépen evés a francba :lol: :lol: :lol:

na lepihenek, lányom elaludt
Kép

Kép

Kép
sajtine
 
 


Mogyoróvaj... Az amcsik kenyérre kenve eszik, én csak szimplán lenyalogatom a kiskanálról :lol: Nem édes, hanem natúr (nem sós) mogyoró íze van. Logikus, mi? :lol: Épp tegnap fogalmaztam meg Mbának, igen bölcsen: olyan íze van, mint a mogyorónak, csak krém :lol: Esetleg még a mogyorós kuki-chipshez tudnám hasonlítani az ízét (azt is imádom). A Tescoban meg a többi hiperben is lehet mogyoróvajat kapni, a nemzetközi részlegnél, csak itthon drágább.
Nem olyan régi ez az imádat... Már régóta kíváncsi voltam az ízére, aztán hozott ez a csaj kis kiszerelésűt kintről (mint a minivaj). Az ízlett, így jöhetett z XL méret :lol:
De sztem az USA-t megjárt topiktársaink erről többet tudnának mesélni.

Ja, és nincs köze a mogyorókrémhez. Így, hogy már mindkettőt ettem, a Nutella inkább csokikrém.

Kép
mancs
 
 


Az imént le kellett mennem Petikéért az udvarra. Rárepült a diófára egy nyavalyás varjú és iszonyat hangon elkezdett károgni. Perszehogy ráébredt. Nézek ki, ott pislog a kocsiban. Vissza se aludt. Most itt játszik a járókában, illetve az abból kidobált játékok után nyúlkál kifelé. :lol:

Már pár hete felfedezte a gravitációt is. Tart vmit a kezében, aztán szép lassan kinyitja a tenyerét és nézi, hogy hoygan esik le az a vmi. Nagyon tetszik neki. :lol:

Én ma még nem főztem neki, üvegeset kapott. Pulyka-krumpli-kukorica. Nem evett túl sokat, még a felét se. Nagyon álmos volt. Vacsira majd megpróbálom megint. Ugyanis már úgy eszik, hogy ebédre főzi, uzsira gyümölcs, vacsira főzi. De a napokban meg akarom kínálni tejpéppel is. Mit mondtatok, melyiket szeretik? A vaníliásat? Csoki, sztracsi, ilyeneket nem adok neki.

Kép
mancs
 
 


Köszi lányok az infókat!

A Váci út nagyon messze van, így HEtényi dr kilőve. Koiss még mindig érdekelne... Nem meg a többi is.

Kórházzal mindenki meg volt elégedve?
beuska81
 
 


Beuska,

Én személy szerint meg voltam elégedve, bár nem is vártam többet, mint amit egy kórház nyújtani tud. Azért a kórházak között szerintem az István még mindig istenes, a szülészet fel van újítva, szerintem szép, és kulturált, a csecsemős részleg.......nem olyan, mint a Dallasban, de hát ez van. Engem a kosz kicsit irritált, de amúgy kibírható. A csecsemősök nekem nagyon sokat segítettek, és örültem, hogy van olyan lehetőség, hogy az apa bent aludjon (alapítványi szoba), nekem ez fontos volt. Szóval nekem nincs rossz élményem.
Vendég
 


Beus,
alapjában véve igen, de volt, amivel egyáltalán nem. Pl. látogatási rend, wc-k és zuhanyzók tisztasága és az osztályos nővérkék szájhúzogatása (tisztelet a kivételnek).

Kép
mancs
 
 


Mancs, ahaaaaaa, igazán szólhattál volna, hogy tehát a mogyoróvaj az olyan, mint az én töpörtyűkrémem, csak nem annyira finom.. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!

Tök király az idő, nem? Pont ma volt beltéri programunk. :roll: (Tücsökzene)
Nem baj, utána elsétáltunk a kínaiba és hoztunk fini ebédet. :wink:

Már várom a holnapot! Ki mikorra megy???

Vuka,
Suttogó dettó. Már 3x kezdtem el olvasni …

Cool,
:lol: :lol: :lol:

Sajti,
Ez tuti nem az az oltás, ez sokkal drágább.
Mailt köszi, feladat teljesítve. :D

Natasa,
Szerintem is amire csak keretetek van, most kell megcsinálni, később körülményesebb lesz.

Beus,
Én nem náluk szültem. Pár napja van egy Németh M. topik, ott is tudnak tuti segíteni.
Én a kórházzal meg voltam elégedve, 3 ágyasban voltam, és elég tiszta is volt.
Nekem fontos volt, hogy a gyerek ne kapjon pótlást és hogy végig velem lehessen.

Mancs,
Ugye jöttök holnap?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Coolasa,
emlegettelek ám magamban a héten, mert ettem töpörtyűkrémet és naggyonn finom volt :wink:

Beus,
csatlakozom Esztihez, a csecsemősök tényleg nagyon jók az Istvánban. Segítenek a szopizásnál is.

Láttátok azt a Mónika show-t, ami a neten kering manapság? Amikor az Ózdi félcigány pasi meg a Nagybátonyi nője ugatnak egymással? Olyanokat röhögök rajta... :lol: Ráadásul a pasit ismerem is. Vagyis tudom, hogy kicsoda. A kancsi Boris egyik fia. Boris viszont már meghalt. Szegény, nagyon csúnya nőszemély volt :lol:

Kép
mancs
 
 


Ilba,
holnap nem megyünk, de legközelebb már igen. Rengeteg a mosnivaló, azokat ugye ki is kell vasalni... Meg ilyenkor úgy vagyok vele, hogy miután hazajöttünk, pár napig jó nem menni sehova :) Jólesik végre itthon. De legközelebb nem menekültök!

Megjöttek nekem is a könyvek. Fúúúú, nagyon jók! Végülis 6 db-ot rendeltem. Mind nagyon állat.
Tegnap vettünk Petikének Spongya Bobos meg bébipókemberes hosszúujjú pólót. Olyan aranyosak! Mbá aszonta, a bébipókot beszkenneli. Majd felrakom.

Ilyen gyönyörű őszt! A fene se hinné el, hogy már csak 40 nap van karácsonyig... Gabi!!! Hallod?!?!?!?! 40 nap!!!!!!!

Kép
mancs
 
 


Hali!

Gyors bekukk, mert gyerek alszik és végre vasalhatok.
Nálunk az éjjel megint jól telt. Kettőkor átjött az ágyunkba, hajnalban tettem vissza. Hétkor kelt, evés és alvás kilencig. Már úgy kelett noszogatni keljen, mert nemérünk oda a játszóházba. Timi és Gabus is ott volt a csajokkal.

Vuka nagyon sajnálom, hogy Petra ily pocsék alvó. :cry:

Mancs úgy látom Petikének sehol nem jó aludni. Én is most kezdtema tejpépet adni. Ami nagyon fincsi az a Milupa tejbedara pép vaníliával. Amúgy én inkább a gyünölcsösöket vettem, szerintem nem kell egy ekkora gyereknek csoki meg sztracsatella. De ez csak én szerintem van így.

Majd még este megpróbálok jönni. Üdv.!

Kép
vanília
 
 


Mancs,
én láttam a Mónika sót, hihetetlen, hogy van olyan, aki ezt nap, mint nap nézi. :shock:
Kár, hogy nem jöttük. :( Kiváncsi vagyok az új tudományokra. :D
Miért adsz Petyának tejpépet? Mikor?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
az ok semmi extra. Csak gondoltam megpróbálom. Biztos ízleni fog neki. Olyan édes, felemeli a csőröst és iszik belőle! Itt az ölemben.
Mónika sót egyébként én is utálom. De pl. a nagymamiméknak ilyenkor megáll az élet. Ez van :lol: :shock:

Kép
mancs
 
 


Nokipapa szerint a balázs-sót a mónikától úgy lehet megkülönböztetni, hgoy a balázs az, amelyikben mintegy mellékesen bevallja a főhős, hogy kedvese mellett kutyákkal szokott nemi életet élni, és igenis csak egy ízben fordult elő az az eset a varacskosdisznóval, de az ugye nem számít, a mónikasó meg az, ahol a magyar lakosság halmozottan fogatlan hányada koncentrálódik...

Kép Kép
coolasa
 
 


jaja
ezt a kötsög mónika meg balázs show-t miért nem éjjel adják mikor senki nem nézi :lol:


Natasa
suttogó léccike

Holnap mi kb 11-12 között megyünk
remélem sokáig alszik a kisasszony és nem lesz hiszti-pisti

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sziasztokkkk!

Betojok, milyen jó napja van ma a gyeröknek! SZÓTFOGAD!!! Mondom, hogy ne nyúlj hozzá, nem nyúl. Tedd le, leteszi. :shock: :shock: :shock:
Most meg a ruhaszárítóról leszedett ruhákat aggatja Donatellára. :lol:
Kilenckor nekem is keltenem kellett, mint Vaníliának Áduszt.

Ilba,
Sziszkón ma megint nagyon dögös szerkó volt ám. Sajna nem volt nálam fényképezőgép. :(

Mancsi,
szekrényzár? :shock: Most született és már a szekrényt nyitogatttya! :shock: Csak így tovább Petike! :twisted:

Sajtiné,
azé nem éjjel adják a moncsikaésbalázssót, mert akkor kell a műsoridő a történelmi és ismeretterjesztő filmeknek. :evil: Ahogy mondani szoktad, hogy rothadjanak meg szatyorban!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja,
hülyét kérdezek: az épület előtt talizunk vagy bent? Mer bent hol?

Bubek,
ugye jól emlékszem, hogy lehet ott kaját melegíteni?

Juhééééé, de jó lesz megint talizni! (Már amennyit látni fogok belőletek...)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


:?: :?: :?: Tényleg, akkor most hogy s mint holnap????

Elugrottunk Brendonba, csak, hogy le ne maradjunk Natasa, illetve Szonja sapijaitól és vettem megint 1et. :oops:

És a játszórészből alig bírtuk Benit kirobbantani. :D

Figyelem! Képek telefonosak, azért ilyenek. :wink:

Kép Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Szerintem benn talizzunk, mert bár Coolékat viszem ők mindig késnek :lol: Aztán nem kellene visszert kapni a nagy állásban. Ottan meg megmondják melyik a mi termünk, nem? Lehet csak az az egy van :wink:

Mogyoróvaj az olyan töpörtyűkrém, amit még én is szeretek :P

Csempe lehet mégis marad :roll: A dolog úgy néz ki, hogy konyhabútor marad és majd akkor csempézünk ha azt is cseréljük,...de akkor ki tudja milyet nézek majd ki,...így necces lenne most hozzá csempét venni.

Mancsusz, holnap majd szembeállítjuk a két gyereket és majd elintegetnek egymásnak :D A varjú ismerős, ma Szonja a parkban akkorát ugrott egy kósza károgástól, hogy én is megijedtem. Egyébként én imádom a varjakat :oops:

Gabuska, ezzel a "szótfogad" dologgal, csak szépen, csak csendben, mert nagyon szúrós tekinteteket kapsz majd a "nem fogad szót" anyukáktól :wink:

No, Szonjec szépen eljátszott egy cipőfűzővel még anya ma megcsinálta 3 fogásos vacsiját. A 3. fogás IKEA /sokak által dicsért/ torta :D Egyébként indiai vöröslencse leves, kuszkuszsali sültcsirkével :P

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
ezt az egy szótfogadós napot biztosan elnézik nekem a többiek. :wink:
Azt már nem biztos, hogy mostanában megint 12 órákat alszik éjjel Livicsek.

És bent mit kell mindani? Hogy mi vagyunk a babaklub? Vagy mi? :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi,
írj már valamit, mert látom, hogy fent vagy, de valamiért az enyimek nem mennek át. :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Gabus, szerintem tudni fogják úgy, hogy kik vagyunk! Itt nálunk is tudták noha nem egy talpraesett banda. Apropó egy néni kikérdezett, hogy mekkora gyerekeket viszünk ebbe a klubba, mert mi a fenét tudnak egymással kezdeni a gyerekeke, amikor még nem is beszélnek. Majdnem mondtam, hogy felolvasó estet tartunk velük meg varrótanfolyamot :twisted:

Sirály, Szonja felfedezte a DVD, videó és egyéb lejátszókat. Eddig úgy is csak a port fogták, most legalább Szonja használja őket vmire :oops: :D Bár, lehet apa nem lesz ennyire elnéző :roll:

Sajt, elővettem a könyvet, innen már nagy művészet lesz itthonhagyni :wink:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


A könyvek nekem is megjöttek, én 5-öt rendeltem. Nagyon aranyosak, nekem nagyon tetszenek.

Kispestiek Ti holnap mikor mentek és merre??? Esetleg nem találkozhatnánk Újpest Központban és onnan együtt buszoznánk?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok!

Gyorsan irok,mert mindjárt át kell adnom a gépet.

Beus:

én Koiss dokinál szültem és nagyon elégedett vagyok vele minden szempontból.Ha érdekel valami vele kapcsolatban irjál mélt:novum.b.t@freemail.hu

Ilba:

Ezeken a képeken olyan nagyfiús Beni!Látom a télen nem fog fázni a feje :D

Gabi:

Ha tetszenek ezek a szoknyák Szilvin szivesen átadom,ha már jó lesz Livicseknek :wink:

Ja! Szavazás:Babaszekta

Jó talizást nektek!!!!

Kép

Kép
novum
 
 


Sziasztok mamik csak bekukkantottam...

Sajtine
Megkaptam a nuszkókat! Köszi

Beus
Nekünk Ujvári volt és nagyon szerettük... sőt a kórházról is csak jó élményeim vannak... :) azt hittem a gyerekágyas időszak vacak lesz bent, de egyáltalán nem zavartak a látogatók, pedig 5 ágyasba voltam ami 7-re volt bepótágyazva...


Mogyorókrémet én már gyártottam házilag... földimogyorót kell összepépesíteni és kész... a nutella másik mogyoróból van...


Gabus 12 óra!!! nem semmi
Én pont mostanság kezdek izgulni az éjjszakák miatt... megvettem a Suttogót de eddig annyi haszna volt, hogy már nem csak kialvatlan de frusztrált is kezdek lenni... valahogy olyan érzésem lett, hogy én már visszavonhatatlanul elbaltáztam az egészet... :(
...van benne egy csomó furcsaság amivel nem tudok azonosulni... érdemes volt kiadni rá a pénzt... :(

ti hogy csináljátok a fektetést.... suttogó azt írja, hogy nem jó ha cicin alszik el a gyermek... nomármost ez nálunk nemigazán kivitelezhető... meg egy csomó minden más sem... ráadásul az egészet hónapokkal korábban kellett volna elkezdeni...
Az mondjuk biztos, hogy nincs nagy rendszer az életében de olyan nehéz az éjjszakák függvényében mindig máshogy alakul a napunk... ma pl a délutáni alvása három óra hosszat tartott, fogalmam sincs hogy fogom 8-kor elaltatni....
Egész kicsinek gyönyörűen átaludta az éjjszakákat... lehet, hogy nem eszik eleget???


Ti ezt hogy csináljátok?
Gabus az eredményre való tekintettel a ti "módszeretek" különösen érdekel... :wink:


pussz
mamac

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka,
nálunk dettó :shock: Rémesek az éjszakák. Én is ezen agyalok, hogy lehet, hogy nem eszik eleget? Mert éjjel ha megszoptatom, mindig üresen kuburcol a gyomra. :shock: De ha vacsira bever egy hatalmas tányér főzit, akkor is ébred. Ha eleget alszik nappal akkor is, ha kevesebbet alszik, szintén vannak ébredések. És a helyzet egyre durvább: egy hete óránként nyüszög éjjel, és csak a szopi kell, semmi se jó :shock:
Suttogót én pont ezért nem olvasom, mert már az elejétől el kellett volna kezdeni, nem most, 7 hónaposan.

Én arra vagyok kíváncsi, hogy ha már nem lesz szopi, akkor hogy a túróba fogom visszaaltatni éjjelente? És akiknek nem is igazán volt szopi már az elejétől kezdve, azok hogy altatják vissza a gyerkőcöt?

Áronbaba miket eszik már?

Kép
mancs
 
 


Mamac,
Suttogóról már írtam, hogy sztem sok értelme nincs, de ha valakinek mégis hasznos, ha kiolvassa, annak csak örülök! :wink: Vuka írta, hogy nincs idő olvasni a gyerektől, erre akartam válaszolni, csak elfelejtettem, hogy ezeket a szakirodalmakat terhesség alatt kell olvasni, akkor még ráér az ember. Túlságosan is. :lol: És arra is ez a válasz, amit Te és Mancsi írtok, hogy már késő elolvasni, mert "nagy" a gyerek ahhoz, hogy most kezdje az ember irányítgatni.
Amit mi csinálunk az nem módszer. Csak hálistennek Livi partner abban, hogy ha álmos és bekerül az ágyába, akkor hamar elalszik. Persze neki is vannak rosszabb napjai, hogy 11-kor alszik el nem 9-kor, de akkor alszik is 10-ig. Ha nincs semmi nyűgje, akkor magától elalszik miután bedobtuk az ágyba, ha van, akkor 2-3× is kivesszük-visszatesszük, mire sikerül. Kicsit hagyjuk rohangászni, és előbb-utóbb beájul. Mikor kisebb volt, akkor minden este szopival, később meg a cumisüveggel a szájában aludt el vacsi alatt. Szóval kimondottan altatni nem kellett.
Ha meg éjjel sír, akkor, ha a foga miatt, dentinoxot kenek rá és perceken belül alszik, ha meg rosszat álmodik, akkor fél perc sírás után felébred, körülnéz, beteszi a 3 cumi közül :oops: az egyiket, simogatom a buksiját és visszaalszik.
És hát nem egy hátrány az sem, hogy nagyon szereti az ágyát. Ha nappal valamiért sír, akkor csak beültetem és már meg is nyugszik. Nemtom miért. Mármint miért szereti ennyire.

Vuka,
Vaníliával 11.15. körül leszünk a Klinikáknál kb. Az jutott eszembe, hogy Városkapunál kéne felszállni a 96-osra, mert ott még tök üres a busz, nyugiban fel tudunk szállni, Újpest-Központnál már a megállóba sem biztos, hogy odaférünk... Mit szóltok?

Mancsusz,
mélt megkaptam! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na, tudtam, hogy elfelejtek valamit...
Szóval most, hogy beteg volt, töbször kellett neki szívni az orrát éjjel. Szerencsére az is úgy zajlott, hogy felébredt, hogy tele az orra, kiszívtam, visszatettem az ágyba és aludt tovább.

Mamac,
Ti jöttök holnap? Mi még asszem nem is találkoztunk. :( Ja, és voksolj klubnévre még ma estig. :wink:

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


8-kor tettem le, és már másodszor ébredt... :evil: :shock: :evil: :shock: :evil: :shock:

Kép
mancs
 
 


Mancs
...ebben pl. azt is írja, hogy nem jó éjjszaka etetni mert nem éhes csak cicizik viszont így rögzül a rossz szokás.
Én azt nem értem, hogy eddig legalább este könnyű volt elaltatni mert elaludt a cicin... mióta fejembe vettem, hogy elolvasom a könyvet nemtudom elaltatni csíp, tép, nyúz, sír,... :cry:
...valamit megsejtett.... :lol:
Áron még szinte csak gyümölcsöket eszik...banán, alma barack... próbáltuk a krumplit, sütőtököt, répát de azok nemigazán tetszettek így visszatértünk a gyümölcsre egy időre most megint megpróbálom a zöldségeket... védőnő megnyugtatott (annyira jó fej előre félek milyet fogunk ki az új helyen...), hogy nem kerget a tatár, rajtunk múlik, hogy osztjuk be a dolgot az sem tragédia ha a gyerek egyévesen kezd el szilárdat enni...
...és nekünk még fogunk sincs... :(

Gabus
...többet kellene ide benéznek mielőtt vásárolok... :)
...azért vettem meg mert a tavaszi babáknál jókat írtak róla... hogy segít az alvásgondokon... no sebaj majd eladom de előbb még kiolvasom... hátva... valami...
...gondoltam, hogy nem módszer... azért is tettem macskakörömbe...
Livicsek egy angyal... ezt mindig is tudtuk... :)
Ő mindig a kis ágyában aludt?
Kicsinek sem kelt éjjszaka nem kellett megszoptatnod? ...én az éjjszakai szoptatások után van, hogy elalszom és már nemtudom visszarakni az ágyába :oops: , pedig nem szeretném ha rendszer lenne a mi ágyunkban alvásból...
Áron nemszereti a cumit pedig próbáltuk...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamac,
a cumit nagyon sokszor próbáltuk mi is (picinek sokat sírt nappal) és 3 hónapba telt, mire rájött, hogy mégiscsak kell neki...
Éjjel 1× ébredt kajolni, aztán 5 hónapos korában már egyszer sem.
A reflux miatt 5 hónapos koráig, amíg le nem állt az éjjeli evéssel, velem aludt. Aztán átkerült az ágyába, de közvetlen a nagyágy mellé. Fel sem vette. :shock: Vagyis annyiban, hogy sokat mocorgott éjszaka, gondolom fura volt neki, hogy nem 20 centit kell neki beosztania. :lol: Én viszont eléggé nyugtalanul aludtam, mert megszoktam, hogy velem alszik, és ha gond van, rögtön észreveszem. Így, nehogy lemaradjak valamiről, nagyon éberen aludtam, minden moccanására fent voltam és néztem, mit csinál. Ez ment 1 éves koráig, akkor erőt vettem magamon és kiköltöztem a szobájából.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mamac,
próbáltam én is szopi nélkül visszaaltatni, de 20-30 perces üvöltés lett a vége :shock: Lehet, hogy most cseszem el a dolgot, de inkább 2 perc alatt megszoptatom, aztán zsupsz be az ágyba és alvás. Márha lehet ezeket az 50 perces periódusokat ennek nevezni :shock:
Egy valami biztos, nem veszem be kettőnk közé az ágyba. Csak reggel, amikor kb. 8-kor szopizik. Ilyenkor még iszonyat álmos vagyok, és odafektetem magam mellé. Van, amikor ő is beszunnyad, de van, amikor 5 perc múlva már mászik át rajtam :shock: :lol:

Kép
mancs
 
 


Szóval, az, hogy ő jókat aludt éjszaka, nem jelenti azt, hogy én is mindig kipihenten ébredtem. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na, gyerek a levendulaillatban szuszizik. :)

Bubek, Sajti,
Köszi a segítséget. Végignéztem a kódjaimat és mivel mi a 4+-t használtuk, mikor gyűjteni kezdtem, így nincsen 1 darab jóm se. :evil: Ennyit a holdjáróról. :cry:

Mamac,
Dolgoztok már? Pont tegnap jutottál eszembe, szuperul felújították az utat nálatok.
Beni is cicin alszik el és éjjel is kizárólag cicivel nyugszik meg. Neki sincs cumija.

Suttogó: én azért olvasom most, mert kiváncsi vagyok és nem azért mert Benit holnaptól e szerint nevelem. Aztán ki tudja? Hátha bejön belőle mégis valami … :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Viszont, ha nálunk is lettek volna ilyen gondok, amit Mancsi is írt, tutkesz, hogy szopi lett volna a vége, hogy tudjak, tudjunk aludni. :roll:
Szóval nagyonis megértem, amikor "beadja a derekát" az ember lánya a kis büdösnek. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


[quote="mancs"]
írta:
mancspróbáltam én is szopi nélkül visszaaltatni, de 20-30 perces üvöltés lett a vége :shock: Lehet, hogy most cseszem el a dolgot, de inkább 2 perc alatt megszoptatom, aztán zsupsz be az ágyba és alvás. Márha lehet ezeket az 50 perces periódusokat ennek nevezni :shock:


DETTÓ!!! :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


SIKERÜLT!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Gabi akkor hol találkozzunk és mikor (Klinikák vagy Újpest Városkapu)?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


csak egyre lehet?
Az Aprótalpak-léptek meg a Kacajhalmaz aranyos...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


[quote="ilba"]S írta:ilbaIKERÜLT!!!!! :lol:

GRATULA!!! :lol: :lol: :lol:


Olyan jó, hogy általatok megerősítést kapok... Így kevésbé érzem azt, hogy nagyon elbaltáztam az éjszakai szopi-dolgot :wink: Mert ugye mindenhonnan azt hallom, hogy egy ekkora gyereknek már át kéne aludnia az éjszakákat. Erre mindig mondom, hogy lehet, de sztem az a ritka.

Kép
mancs
 
 


Mancs,
gondolhatod, hogy nekem az 1 évessel miket mondanak néha ... :evil:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jó estét!

Gyermekem a kiságyban alszik. Remélem a mai éjjel is olyan lesz mint az elmúlt kettő. Ma napközben kemény fél órát aludt. Ehhez képest este kilenckor még elég aktív volt.

Ilba mivel holnap jó időt mondanak.
Kép cipő

Kép téli sapi

Kép téli sapi

Kép

Kép
vanília
 
 


Gabi,
ha holtverseny van, akkor szavazzunk a 2 közül. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Vanília,
kössssszi!!!! :wink:
Beninek is csak 4 sapija van. Jelenleg. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


...rólunk még annyit, hogy két napja felállt töki a kiságyban előtte pár nappal fedeztem fel, hogy üldögél... mászik-teker ezerrel... a kúszás valahogy kimaradt...
kilenc kiló... centit nemtudom...


Mancs
háát valahogy én is így érzek... :( egyszerűen annyira fáradt vagyok, hogy képtelen vagyok nem a legegyszerűbb megoldást választani... akkor te ülve szoptatsz?
Én magamhoz veszem az ágyba és amikor elaludt visszateszem a helyére... mellettünk van a kiságya...



Ilba
Még nem... holnap megyünk ha minden igaz, csak most aptya keresi a rávalót... ... sajnos munkahelye továbbra sincs de egy-két munka néha becsúszik...100000 Ft-al nem sokra megyünk... :( nemtudom mi lesz... egy kicsit rozogább mint amire emlékeztünk és iszonyat büdös kutyaszag van..... a parkettát is csiszolni kell, festeni, konyhát fürdőt szétkapni... tényleg nem láttatok valahol zuhanykádat? Azt keresünk de amit találtunk negyvenezer pénz... :( egy kicsit sok... pedig Magyarországon gyártják

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sógornőm gyerkője másfél évesen is nyolcszor ébredt éjjszaka... :(
Aztán anyukája elválasztotta mert már nem bírta idegileg amit nem csodálok...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamac,
Áron nagyon ügyes, és hatalmas! :wink:
Lakás meg majd alakul, lényeg, hogy lesz saját, szép otthonotok! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?