Új privát üzeneted érkezett!

Gabus, mit rontottál el??

Ha vicceset akarunk, akkor én a babaszektára és a babazsírra jelölök, ha nem vicceset, hanem aranyosat, akkor a Bubeklubra és a Po(ro)ntyok-ra. :)
Vendég
 


Mondtam, hogy ííímélt!!!!! :evil: :lol:

És ha nem akarjátok direktben megnehezíteni a dolgomat, akkor egy ember csak egyet mondjon. :wink:

Eszti,
Hát azt, rossz helyre tettem a táblát. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Eszti,
babazsír nincs is! :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Ezt már rég fel akartam tenni, sőt, lehet, már fel is tettem, csak nem emlékszem. :oops:

"Beszélj velem úgy, mintha felnőtt lennék!
Játssz velem úgy, mintha gyerek lennél!
Bízz bennem! Adj nekem feladatot!
Majd meglátod, milyen ügyes vagyok!
Dícsérj meg, ha megérdemeltem!
Igazságtalanul ne büntess engem!
Ha úgy érzem, teher vagyok Neked,
boldogtalan leszek!Rossz gyerek!
Ha a bolt minden játékát elém rakod,
mit ér, ha önmagad helyett adod!
Játssz velem, mintha gyerek lennél!
Beszélj velem, mintha felnőtt lennék!
Ami nekem fontos, vedd komolyan!
Csak akkor szólj rám, ha komoly oka van!
Ne tiltsd meg, amit meg kell tennem!
A világot kell felfedeznem!"
[/i]

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Tényleg nincs babazsír :oops: :D

Gabus, küldök akkor méééééééééélt. :wink:
Vendég
 


Halihó!
A céklát ki hogy szokta elkészíteni. Kipróbálnám Petránál, de ugye igencsak analfabéta vagyok a konyhában, szóval valami egyszerű és finom ötletet várok. :wink:
Köszi

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Szevasztok!

Voltunk Versen,...gereblyéztem :P
Gabus, ez az idézet kitől van? Nekem tetszik és milyen igaz!

Ha ma Marci-nap van, akkor boldog Marci-napot Marcinak! A fényképeket nem kell mondanom, ugye Bubika?

Ilba, jók lennének a képek,....egy kicsit nagyobban :lol:

Szonja-anya ma dekupál egy képkeretet a nagyinak karácsonyra. És ha sikerül akkor klónozza, mert 2 nagyi van :)
Délelőtt voltam Árkádolni,..gondoltam veszek magamnak pár cuccot /ha nem is 38-ast :oops: /,..../mondjuk ilyen méretem csak kisiskolás koromban volt/,...de annyian voltak, hogy felment az agyvizem és inkább hazajöttem :evil: Szonja viszont itthon minden hiszti nélkül elaludt az apja vállán :shock: És nem is sírt :shock: Teljesen elégedett vagyok velük :!: :D

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Vuka, én főzöm /külön/ majd keverem almával,..../sárgarépát is szoktam tenni bele/
Főzinek az az krumplival nálunk nem nyerő :?

Kép Kép
natasa1975
 
 


Vuka,
én krumplival meg kis köménymaggal megfőzöm és leturmixolom. Ja meg husival.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Natasa,
nem titkos, csak jobban átlátom a maileket, mint itt visszakeresni. :wink:
Ha meglesz, akkor felteszem újra a táblát a nevekkel, melyikre ki szavazott. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Értem,...pedig már beleéltem magam a titkosságba :wink: Még szerencse, hogy nem a saját ötletemre szavaztam :oops:

Kitől van az idézet????????????????
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sajna nemtom.

Én sem a sajátomra szavaztam. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vuja, én, a példaképül is méltán szolgáló főzőzseni, nem főzöm meg a céklát (sem), csak nyersen lereszelem, és megszínesítem vele a reszelt almát, tejpépet, vagy bármit, közben vigyázva persze, hogy a kezemmel ne érjek hozzá, mert akkor az ujjaim színének annyi.

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!
Ilba!
Nagyon jóóóóóóók a képek Beniről! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabi!
Hétfő bölcsi storno.Elfelejtettem,hogy fényképezni viszem Domit. :roll:
Majd beszélünk.... :wink:

Cspinév:Nekem a szarostarkó nagyon bejön :lol: de rátok bízom....... :wink:
Mindenkinek szép estét.Dia

UI:Kispestiek!
Dia néni látható a tv-ben a József a utcai játszótér avatásán piros kabátban,a Dobó K utcai avatásán farmer kabátban. :lol: (Természetesen az operatőr a szép bácsi volt. :wink: :lol: :oops: ).

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Cool,
nem értem, amit a céklával csinálszasssz. :oops:

Dia,
már csak 1 kérdésem van: MIKOR?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hát ez egyre izgibb, eddig mindenki másra szavazott. :twisted:
Szavazategyenlőség esetén ÉÉÉÉÉÉN döntök! :twisted: (Na jó, nem.)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus. Nem főzöm. Reszelem. Bele reszeltalmába, tejpépbe. Mi a homályos? (a fotóimon kívül)

Kép Kép
coolasa
 
 


Ahaaa! Azt nem értettem, hogy csak a levét használod-e fel, vagy a ceklát magát is. Az zavart meg, hogy azt írtad, megszínezed vele. :wink:
Isten lássa lelkem, békés szándékkal jöttem: a ceklát lehet enni nyersen is? :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, jaaa, igen, hát szóval nem csak a levét, viszont ha tejpépbe rakom, vagy ilyesmibe, akkor ahhoz egy fél céklát reszelek le mindössze, és akkor az összkajába annyira elvegyülnek a rostok, hgoy nem is látszanak, csak színt ad az eledelnek.
Na, ezt se hittem még 1 hete, hogy főzésben fogok szaktanácsot adni.
És igen, lehet nyersen is, állítólag úgy aztán benne marad minden értékes....ööö....értékes....izé. Érted, na. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Ja igen, sokmindennel van így, hogy nyersen több értékes dolog van benne, mint főzve, de a gyomornak, pláne a babagyomornak nem nehéz megemészteni?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na, ezt nem tudom. Nekem azt mondták a szakik, hogy ez így faja, minden szempontból. Mondjuk eddig noki életében 3x volt céklára precedens, de semmi rendellenes nem volt vele gyomorilag..... de várj csak! Mintha éjszaka kicsit jobban aludt volna... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


még 5let
Itopik

Babatyok

Zsófi mindig ezt mondja :lol:

netpárentsz

Kép

Kép
sajtine
 
 


Naaaaaaaaaa, ez nem érvényes! Most tegyek fel új táblát? :evil: Mondtam, hogy péntek estig! Csakazértse!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi!
Mit mikor?Mikor beszélünk?Mikor talizunk?Vagy,mikor leszek a tv-ben? :lol:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok,

köszi a köszöntéseket...tehát igen Gabi, most van Marcinap! :wink:

Képekben:
Nagyiéktól kalózhajó (van ágyúja ami spriccel, meg forgólapátja, meg kapitánya, aki dülöngél ha forgatja a kormányt :lol: ), amit este a kádban fel is avattunk, de itt csak a kiságy falára nyomtuk fel, de így is jó móka volt Marcinak:
Kép Kép Kép Kép

és tőlünk a bödön, aminek azóta is van sikere..tök jó kis dalocskát énekel, már kívülről tudom.. :lol: :lol:
(hála az égnek, mert ha nem lett volna sikere, akkor ütöttem volna a fejemet a falba, hogy ennyi pííízt kiadok érte azt nem is jön be Marcinak...)
Kép Kép

na szóval ezek voltak tegnap. Amúgy tök vidám volt egész nap, szokatlanul jól viselkedett :lol: , biztos tudta, hogy nagy nap van... :wink:

Azt a bubeklubot, Gabi nagyon gyorsan vedd ki a táblázatból, mert ha arra szavazna mindenki, akkor sem lehetne ez a nevünk!!!! :twisted: :evil: :twisted:

Majd küldök mailt.

A céklát ezek után én is kipróbálom nyersen. Mert főzve sajna Marcinál nincs nagy sikere. Néha eszünk, de ritkán mert nem szereti. :?

Na akkor tudjuk már hogy ki jön csütörtökön?
Gabi, Timi, Vanília nem kockáztatjátok meg? Ha kell akkor szívesen felajánlom a nagyágyunkat alváshoz? 2x2 méter, azon csak elférnek...és ha leesnek sem gond, mert 10cm-re van a földtől....na nem vonzó???? :wink:

mennem kell felébredt...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Sziasztok!

Hát tegnap megvolt a nagy buli, végül "csak" 16-an voltunk. :shock: :D :shock: :D
Beni egész jól viselte az ember és ajándékdömpinget, csak egyszer szakadt el a cérna. :)
Én is egész jól éreztem magam, főleg miután simán lement egy kis Bailays. :lol: Persze Beni ettől sem aludt jobban az éjjel. :D
Néhány képecske.

Az új verdám (még nem tuningoltuk fel a matricákkal :D ):
Kép

A kutyusom:
Kép

Sétálgatok:
Kép

Répatorta:
Kép

Ropjuk a táncot:
Kép

Katica:
Kép

A másik verdám (sajnos nincsen jobb kép róla):
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


És mivel tegnap nem tudtam jönni, ezért ma:

Marci! Boldogságos Márton napot!!!!!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, jóhangulatúnak tűnik az összejövetel (meg a jépatojta is), és Beniről (anélkül, hogy apukáját is belekombináltam volna gondolatimba) az jutott eszembe, hogy abban a szerelésben olyan, mint egy menő felnőtt vizilabdás férfi.
(matricákat is kaptatok a kocsihoz, vagy azt külön szereztétek be, hogy ne legyen olyan meztelen a járgány?)

Bubek, Marci annyira bájos, kefejezetten "jóravaló" vonásai vannak, már most lerí, hogy belőle érzékeny, rendes ember lesz, nem szimplán amolyan hasznos-tagja-a-társadalomnak típus, hanem akivel tényleg csak nyer az emberiség, és a környezete. Komoly.
(mi mindenképp fenntartottuk Nokedlivel a csütörtököt a bubeklubra - oh párdon - de merre is van? Frissítsd fel kérlek aggastyán szita elmémet... olyan jó volna, ha a közeletekben lenne, mert hozzátok kevés (1db) átszállással még el is jutottunk a múltkor, ami tőlünk rekord, mert mi mindhez és mindenkihez képest a világ végén vagyunk ugye)

Kép Kép
coolasa
 
 


És Ilba mi többiek figyeljük ám, hogy az 1éves Beni már nem holmi totyogó bébivel, hanem friss, céltudatos léptekkel menetelő törppel vonalzózik. Azért nem lenézni minket, kicsiket! Na. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Szijjjjasztok!

Bubek,
klassz kis névnapi bulit csaptatok Marcinak! Sütifalót L karira kapja, már alig bírom kivárni, mit szól majd hozzá. (Mindig azt énekelem magamban, hogy 5 féle formát rejt a bödönkém :lol:)
Bubeklubra sztem senki nem fog szavazni, mert tudjuk, hogy nem szeretnéd, kibabrálni meg bizti senki nem akar veled, viszont a felsorolásból nem hagytam ki, mert az is szerepelt ötletként. :wink:

Ha csütörtökön bevállalós hangulatban leszek, akkor elmegyünk.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó napot kívánok eme csodálatos napsütéses napon :lol:

Marcibácsi
Boldog névnapot kívánunk!!!

Mi tegnap ünnepeltük Zsófi szülinapját a maradék rokonnal :lol:
Megint kapott egy rahedli cuccot.
Én azt nem tudom, hogy hol fogom ezeket tárolni :roll: :lol:
Még csak 1 éves múlt és annyi cucca van, hogy egy kisebb fajta lakást be lehetne rendezni.

Nagyon szép Ilba a répatortátok :lol:
Tök jó a hajad!!!!
Beni nagyon csinos.

Ma megvettük a széket, mert valakitől Zsófi pénzt kapott.
Már csak 2 db volt a Cora-ban.

Még majd lesz egy jó receptem (ami nasi)
csak még előbb ki kell próbálnom, nehogy megmérgezzelek Benneteket :lol:
5 napig készül és utána jövök a fotóval :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajtiné,
nem is Te volnál, ha Zsófi volnalzóján nem egy hóember sütkérezne kenöri ájlenden. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Juj de jó ennyi csoda szép képeket nézegetni! :lol:

Marci!
utólag is nagyon boldog névnapot kivánok Neked! :wink:
Kép

Jól látom,hogy a sütifaló már nem olyan mint a régi sütifaló? :roll:
A miénk nevet,mondja a formákat-számokat,hm finom,szeretlek mindezt több nyelven.

Sajtine!
A vonalzódon jót nevettem.Hóember a tengerparton. :lol: :lol:
Sajna mi is hasonló helyzetben vagyunk mint Ti(nem férünk a sok játéktól). :wink: :roll:

Mindenkinek puszi.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Halihó, csak bekukkantunk, hogy lássunk benneteket (meg megmutassuk új avataromat)

KUKK!

Kép

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


De édi!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ezennel felszólítok minden új vonalzós anyukát, hogy fényképet is szíveskedjenek eléje tenni!!!

Irgumburgum. :twisted:

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Az ott hátul a vészhelyzet? :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Minek? Nálam a régin sem volt, bibííííí.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska, sas-szemed van. :lol:

Képet akarunk! :evil:

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Sajna erre nem lehet képet tenni.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska,

Mi az, hogy nem lehet???????????????????????????????????????

a képet nem a vonalzóba kell tenni, hanem az aláírásodhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Deeee, van olyan vonalzó, ahol bele lehet tenni az elejére képet, aszittem olyanra gondoltok!
Viszont az előzőmön télleg nem volt kép, mér csak most hiányzik? :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Livicsekkel nem lehet betelni, olyan édi, ezért kérünk képet. :wink:
Vukavoltam

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Nagyon drágák vagytok, de nem teszek, túl zsufi lenne. Ott az avatar. :wink: Ja, meg úgyis olyan "ritkán" teszek fel róla képet...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Unatkozom. Le kéne menni...
Kép

Anya itthon felejtett?
Kép

Ja! Csak visszament kibányászni a kabimat a szekrényből.
Kép

Elindulunk máááá?
Kép

Helló Apa, majd jövünk!
Kép

Azértse nézek fel!
Kép

Ti csak várjatok szépen, míg kitalálom melyikőtöknek hoztam a falevelet.
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Holnap zsufi napom lesz, rákszűrés, kari bevásárlás, ha nem jönnék:
Boldog névnapot a kis barátnönknek, Szilvinek!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok,


Továbbra is köszönjük a nagy pirosbetűseket, meg a nem nagy pirosbetűseket, de jószívvel küldötteket! :)

Ilba, tök jók a képek!
Király lett a hajad! Jól áll nagyon!
16-an? És a 16 fő mind felnőtt volt? És nálatok volt a buli? és ette Beni a répatortát? És méééééér vagy ilyen szűkszavú???? És Livi nem volt ott a szülcsinapcsin???? Hogy lesz ebből frigy???? :wink: (nincs több kérdésem... :wink: )

Gabi,
ti meg legyetek bevállalósban csütörtökön, okés??? :wink: Livit akarok dajkálni!!! Persze csak ha Livi is akarja... :wink:
Komolyan momndtam az ágyat, lakást, meg ami kell, mindent! És ez minden messziről jövőnek szól! Igaz addig majd még takarítani kell egyet, de szívesen látok bárkit!
Marci is gyűjti a faleveleket! Sokszor volt már, hogy ráesett a babakocsira, és zézte, hogy ez meg mi a túró. És forgatja, meg két újjal egyik kezéből átveszi a másikba. Haláli figura... :lol:

Jedi Cool (ez már majdnem Daddy Cool... :wink: )
ez nagyon édi amit írtál Marciról. Komolyan. :wink:
Képzeld anyósék csináltattak neki a születésekor horoszkópot, és abban az volt, hogy vezérigazgató lesz... :shock: :lol: :lol: Király mi? :wink: (én nagyon sokat nevetek MArcin, ill, inkább vele....mi nagyon sokat játszunk úgy hogy visszamegyek kisgyerekbe.... :lol: :lol: :lol: ezekről jobb is, hogy nincs videó...hehe... 8) )

Anti, Vuka,
Petráról ez nagyon édi kép!!!!

Dia,
Domipapa nem akar jönni csütörtökön Domival???

És íme, ezzel még lógtam:
Kép

ja mindjárt megkeresem, hogy hova kell jönni, mert azt is leírtam már...ugyebár... :evil:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek,
nagyon aranyos vagy! :D Livi tuti nem fog aludni, fel lesz pörögve. Dajkálás... Nem egy ölben ülős típus. :roll: De persze próbálkozni lehet. :wink: Ö inkább simiz meg puszit ad, de nem ül egyhelyben, még ha az az aranyos Bubek néni ölében lenne is. :oops:
Király ez a fürdőjáték!!!

Tényleg csak atól függ, hogy ébredek csütörtökön. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


attól

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?