Új privát üzeneted érkezett!

Timi!
Neked akartam még írni, hogy az ikresek.hu-ra érdemes benézegetni, ki lehet fogni jó babakocsikat, bolti ár töredékéért.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Vovanda
:lol:

Lois,
á, ne is mondd: összesen 2 pozícióba dönthető, megpróbáltam lejjebb, de nem adta meg magát :lol: , magyarul mózessel nem kompatibilis...nem baj, ez majd a tavaszi-nyári kocsi lesz, és kezdő kocsinak még vadászom...

Lona,
és melyik kocsival tértél haza, 30-ér óccsóbban? :lol: Éniséniiis!!!! :lol:

Raniko,
aranyos vagy! :D De inkább munka lesz, Vackornak meg pihenés :P Délután indulunk, most megyek csomagolni...

Pusz Mindenkinek!

tillidian
 
 


Nyulasz!
Tessék képet rakni sebtiben!! :D Szerintem is olyan a kifogó mint egy nagyobb pelenka, én nem láttam értelmét :roll:
Bizony ma 36+0. Elvileg itt a helyi kh-ban innentől kezdve már nem lenne korababa úgy tudom, de olvastam olyat is máshol hogy 37+0-tól van így. Szóval passz, kórháza válogatja. Meg gondolom a baba állapotától, súlyától is múlik.

Rani!
No igen, arra számíts, hogy tökéletes kocsi nincs, a sokfunkciós csodák sem. Mindig kötni kell valamilyen kompromisszumot ha egy kocsival akarod megoldani.

Lona!
Melyiket?? Mutiiiiiii! :D Mármint típusra is az enyém?? Ööööö, mér' sz enyémen van patent?? Na még lehet, hogy tanulmányoztam át eléggé.... :roll: :oops:
Hogy érted, hogy nem tudsz mit kezdeni egy 12 kilós kocsival?? Az még nem is túl nagy szerintem.... Az enyém (a BBC) váz + mózes is 10 kg üresen. A bergonomhoz képest ez pille.

Skrisz!
Na igen azt elhiszem, de hiába akarsz engem "terhesebbnek" látni mint te vagy, nem vagyok az :wink: Simán lehet, hogy Eszter előbb lesz meg, mint Zé :D

Till!
Na és akkor kezdő kocsinak mik az elvárások?? Mert láttam egy olyan szép új Bergont.... De az neked túl nagy lenne igaz??
Jó utat, én tessék nem elveszni!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

ÍÍÍÍÍÍszonyúúúúúan rossz az idő!

Tilli azért pihenges és remélem jobb időtök lesz!!

Lois persze kompromisszumot muszály kötni tudom! :wink:

Ma megnézett dokibácsi megint HU-val pedig csak progi receptért mentem be hozzá. :lol:
Nagyon törödik velem és ez nagyon jólesik!!!
Harcika is bent volt ő adta a szurikat is.
Szépen növöget a bolhazsák a pici meg 4,8mm-er!! :lol:
Szívhanghoz még korán van de dokibácsi azt mondta mintha látna valami sejthető pulzálást!!!! :D :wink:
Pénteken kell mennem megint!

Na képzeljétek volt egy munkaügyi perem még 2 éve kezdődött.
Meg nyertem nem olyan rég igen jó pénzt ítélt meg a bíróság de mivel a cég már nem is létezik a felszámoló nem talált semmit így a Bérgaranciaalap fog kifizetni.
Túlzás, hogy kifizet mert maximálva van és ami alapból járna még az se lesz meg! :twisted:
Ráment 2 évem!! :twisted: :twisted:
Senkit nem vonhatok felelőségre még úgy se, hogy el se jöttek a tárgyalásra.
Jaaaaaaaaaaaaa és mindent levonnak belőlle, így több mint az 50%-át is levonják.
Ami meg hab a tortán a 2007-es évet (bevallást)ezekkel a bérekkel csináták meg amit meg se kapta,így önrevíziót kell csinálnom a 2007-es évre és majd 2010-be kell bevallanom.
:twisted: :twisted:
Az a bosszantó, hogy sajna ez nem talált pénz mert ez a kiesett összeget görgetjük magunk elött. :twisted:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, neked milyen rendi dokid van! Minden rendben lesz, pénteken úgy fog pulzálni, hogy csak na! :D

Lois, nem ér riogatni! :wink: Iszod már a teát?

skrisz72
 
 


Till!

Most van fennt itt a babanetes piactéren egy használt Graco ami vízszintesig dönthetô 18.000-ért. Meg egy tetszetôs Maxicosi mózessel bundazsákkal stb. 45.000-ért!! Sajna kicsik a képek így nem nagyon látszik az állapotuk, de biztos küldenek nagyobb képet az érdeklôdôknek.

Lois, Till!
Hát a bébé confort streety pack! Till, eredeti ára 150.000
A napfénytetôn vannak patentek, de egyikkel sincs gond szerencsére. Pedig egy álítólagosan rossz patent miatt lett értékcsökkent...
Nem vagyok egy izmos alkat, 153 cm a "magasságom" terhesség elötti súlyom 47kg. Szóval egy 12kilós babakocsi+gyerkôc+táska és miegymás szerintem engem lehúzna egy lépcsôn. És valljuk be a belvárosban elég sok aluljáró van ami csak nagy kerülôvel hagyható ki a metró megközelítésérôl nem is beszélve. Tudom, hogy a bébé streety is mózessel 9.6 kg, a sporttal pedig 8.4kg, de nekem ez a pár kiló is számít. A férjem még így is szôrnyûlködött, hogy milyen nehéz, de aztán azzal vígasztalt, hogy addig még gyúrhatok :D

Rani!
Nagyon rendes a dokibád! Nemsokára már hallani is fogod a szívverését :D

Megdôlni látszik minden korábbi elképzelésem. Babakocsiban, használtat, olcsót, könnyût, mózesest szerettem volna. Na lett drága és új, a többi stimmel. Nem akartam ágynemüt venni, gondoltam megvarrom, de olyan áron találtam, hogy az anyagköltségem se biztos, hogy kijött volna belôle: múlt héten vettem kétrészes ágynemüt 1100ft-ért!!! és pamut együttest (nadrág, átlapolós felsô, sapka, elôke, kesztyû) 1500ért a MeseManóban. Néhány cucc eleve akciós plussz júniusban még lejön 10%.

Kép
lona1
 
 


Skrisz!
Én riogatlak??? Te jössz ilyen nyákdugókkal meg magzatvízelfolyással :lol: :lol: :lol:
Nem teázom még , maradt még pár szem Mg-m, meg No-spam, szerdáig kitart, akkor megyek dokihoz, megszavaztam magamnak, hogy addig még szedem és csak utána teázom :roll:
Meg szombaton még vizsgázom egyet, így el van döntve, hogy addig nem szülünk :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lona!
Igen nekem is ez a kiskocsim valóban. És melyik színt sikerült?
De nagyon klassz mi?? És láttad hogy sportját mennyire szuperül le lehet dönteni?? Ez amúgy ultrakönnyűnek számít, főleg hogy funkcionálisan is ilyen klassz :D
Mondjuk én mind a két kocsinkban bele vagyok szerelmesedve,annyira klasszak :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2009.06.22 13:20-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz, a te kérésedre is a képek (sajna jobbat nem találtam):
Ilyen a feltétekkel:
www.bebeconfort.com/collection-2009/UK/ ... ilites.htm

Ilyen a színe:
www.bebeconfort.com/collection-2009/UK/ ... oloris.htm

És ezeket tartalmazza a pack:
www.bebeconfort.com/collection-2009/UK/ ... y_pack.htm

Kép
lona1
 
 


Lona itt a tiéd:

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... tid=219789

Én pont egy ilyen színűt tologattam itt, nálunk egy ilyen mangó színű a kiállított darab :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois: nagyon elszánt vagy! :lol: Még a végén tényleg Krisz fog előbb szülni! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lois!
Jó bénán raktam fel a színét :shock:
Nem mangó, hanem a chocomint vagy mi a szösz. Sok csokibarna kevés türkízkékkel :D Elvégre fiunk lesz (és csak ez a szín volt).

Kép
lona1
 
 


Lona :D
nagyon jó kis kocsit választottatok :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lona, ez aztán a járgány! Szuper kis kocsi!

Lois, ilyenkor előreengednek a vizsgán?

skrisz72
 
 



Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz!
Muszáj nekik, mert egyéni vizsgarendben vagyok, és elvileg mehetek soron kívül. De szombaton is hatan leszünk összevissza, szóval nagyon nem kell tülekednem :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :D
IGEEEEEN, ez az!

Köszönöm a járgány dícséreteket, remélem nem bánom meg a választásom!

Kép
lona1
 
 


Megjöttem :D
Nonó 1250 gramm,Bazsi 1450 gramm.Ja,és jól meglepődtem,mert eddig Nonó fejvégű volt,Bazsi meg haránt,és most fej-fej mellett,popsi-popsi mellett,kisfiúnk is befordult :D Két hete még Nonó arcát taposta.

Lois,miről tegyek képet?A kifogóról? :roll:
Rani,picit érd felé,de még a kerület :wink: a munkaügyi dolgot sajnálom :evil:
Ki a dokid?Nagyon rendi,hogy ennyiszer megnéz :D
Lona,jó kis járgány :D ...akaratod ellenére :lol:
Skrisz,én is nagyon terhesnek érzem magam,meg ketten együtt már kitesznek egy időre született babát,barátnőm egy héttel a kiírt elött 2850-nel szülte a fiát...de azért a versenybe nem szállok be,lehet elöttem szülni nyugodtan :D
Vendég
 


Nyulasz, el is hiszem, hogy neked pont olyan érzés lehet már most, mint nekünk itt a finishben. Már 2700 grammnál tartasz! Szerintem az én Eszterem még nincs annyi. Bezzeg Lois Zéje. :lol: Most, hogy befordultak a bébik, majd jól megrugdoshatják a gyomrodat. :wink:

skrisz72
 
 


Lona!
Biztos nem bánod meg :D Enyém is nagyon hasonló, a barnája csokibb, a kékje meg pasztelesebb, meg nekem van benne itt ott egy pici sárga. Meg a hordozó karja is be van vonva textillel az enyémen. De nekem egyik kupolán sincs patent :shock:
Na jó alaposan összehasonlítgattam, mi??? :lol:

Nyulaszka!
Igen pont erre gondoltam, a kifogóról légyszi......... :D :D :D Én meg rakok fel a pelenkákról rögtön a melltartóbetétek után :D
A szobáról te kis Oktondi!! :D
Mondjuk én erre sem kötnék fogadást, hogy a Nyúlbogyók esetleg nem bújnak ki előbb, mint Eszter vagy Zé.... :roll:
Ügyik vagytok a befordulásban :D Bár én mióta itt fórumozok egy hüvelyi ikerszülésre emlékszem, de azért hajrá!!! (Vagy a term. szülés nem játszik egyáltalán???)

Skrisz!
Nem tudom, hogy Zé mekkora lehet, ha most csüt. is nagyocskának mondják akkor elhiszem, hogy az. Mert őszintén szólva a pocim tök kicsi... továbbra is. Cseppet sem nézek ki 37.-ik hetes terhesnek, a közvélemény szerint sem.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


loislane írta:Nyulasz!
Tessék képet rakni sebtiben!! :D Szerintem is olyan a kifogó mint egy nagyobb pelenka, én nem láttam értelmét :roll:

...de te kérted :lol:
Még üres a szoba :lol: ...annál még a kifogó is érdekesebb :wink:
Vendég
 


Lois: barátnőm a 38. héten szült, 54 cm és 3070 gr-os babát. Na, rajta sem látszott, hogy annyira nagyon terhes lenne. Olyan alkat, mint te. Úgyhogy nyugodtan lehet Zé nagy baba, csak helytakarékos. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Krisz,rugdossák is folyamatosan :lol:

Lois,de én inkább mégis utánatok szülnék...őőőő csaszi mindenképp :oops:
Vendég
 


Nyulasz: te mikor kezdted érezni, hogy mintha a babák mocorognának? Olyan furát éreztem csütörtökön, meg szombaton egy pillanatra, de még korai lenne, nem? :oops: :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyuszi!
Jóvanna, valóban elég bénán írtam, de tessék turkálni az agyamban és megfejteni, hogy mire is gondolok ilyenkor!!!!!!!!! :D :D

Timi!
Ha valóban 3 kiló körül lenne, egyszerűen nem férne bele a mostani pocakomba........ szerintem. Vagy a gerincemen rúdtáncolna max. :D

Rúdtáncról jut eszembe, ezt nézzétek meg, én így csináltam mikor néztem: :shock: :shock: :shock: HANGGAL!!!

http://www.youtube.com/watch?v=8_NJiwIVu6k

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel :?:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szandra!
Már én is nagyon várom, benézegetek már naponta a szániba is, hátha ott felbukkan, de semmi...... aggódom :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ha Angel 1 hétre bevonult a margitba, akkor onnan nem tud hazamenni, az bentalvós én úgy tudom

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


De onnan már kiengedték Őket szerintem múlt hét hétfőn mentek át oda.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


loislane írta:De onnan már kiengedték Őket szerintem múlt hét hétfőn mentek át oda.

jah, lehet...

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok :P

Megérkeztünk :P és zuhog :? Sőt, ez lesz egész héten...
Pocim feszülget, úgyhogy próbálok ülve feküdni :lol:

Lona,
nagyon szuper járműűű :D
(Köszi a piacteret, legalább megtaláltam, hol van :roll: :P ...
jó az a kocsi nagyon, csak igen fiús :roll: )

(Megvan a laborom nekem is.
Ami érdekes, 120-as cukker 4,4 :shock: sztem kizárt!!!
Még sosem volt ilyen alacsony :roll: és érzem is, hogy valami nincs a helyén, mert állandóan száradok :?

TSH: 2,71, a lombik előtt 0, 8 körül volt...pedig szedem a Thyroxint...)

tillidian
 
 


Lois, azta milyen csajok. Van ott combizom! Szépek, csinosak, hajlékonyak. Elmentettem magamnak, megmutizom Lacinak, hadd folyassa a nyálát. Biztos jobban is keresnek vele, mintha szertornászok lennének. :wink:
Egyébként Zéről még annyit, hogy lehet, nehezek a csontjai. Azért van ekkora súlya.
Te már voltál ctg-n vagy nst-n?

skrisz72
 
 


Tilli, örülj a cukornak! TSH terhesség alatt számít még valamit?

skrisz72
 
 


Akkor lehet, hogy már otthon vannak és azért nem jelentkezik! :roll:
Holnap írok neki sms-t.............

Örülök, hogy itt mindenki jól van :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Timi,én péteki napon töltöttem be a 20.hetet,és egy nappal elötte,csütörtökön éreztem őket.Akkor viszont már nem csak a buborékok,meg lepkefing érzés volt,hanem határozottan a babák.Elötte semmit,max a beleimet,már aggódtam is,hogy miért nem érzem.Szerintem még korai őket érezned,talán a 16.héttől :roll:
Till,szerintem is tessék örülni a cukoreredménynek!

Angelékről várom én is az infót!
Vendég
 


Jó reggelt! Csodás időnk van. :?
Ki mit csinál ma? Én photoshop-ozni fogok, meg egy kis mosás-vasalás-teregetés van műsoron.

skrisz72
 
 


Jó reggelt lányok!

Tegnap elmetünk apával megrendelni egy új adag Progit és az első igen rossz élményem megvolt a kocsiba.
Rókakoma nagyon kerülgetett még egy zacsit is előkészítettem, na és olyan álmos voltam, hogy fizikai kényszer volt fennt maradni, mert még inkább rosszul lettem volna.
Aztán végre hazaértünk és felborultunk mint a büdösbogár aludtam vagy 2 órát aztán vendégségbe mentünk.


Skrisz nekem a mai napra csak egy szurim van más progi nincs!

Tilli vigyázz nagyon magatokra pihengessssss sokat!!!! :wink:

Nyulasz édik lehettek a babók így egymás mellet!
Képed nincs? :roll:

Lányok még tudom, hogy korai de akkor se tudom begombolni a nadrágaokat! :oops: :roll:
Rádásul ha valami picit nyomja a hasam akkor fáj még oldalt felhúzott lábbal se tudok aludni. :roll: :oops:
Ki, hogy oldotta meg a nacidolgot? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


raniko írta:Lányok még tudom, hogy korai de akkor se tudom begombolni a nadrágaokat! :oops: :roll:
Rádásul ha valami picit nyomja a hasam akkor fáj még oldalt felhúzott lábbal se tudok aludni. :roll: :oops:
Ki, hogy oldotta meg a nacidolgot? :roll:

nem korai, a hormonoktól fel van puffadva ez ember, ez általában a 12. hét környékére rendeződik.
olyan nadrágot válassz, ami kényelmes :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya akkor nem lesz más nadrágot kell venem, főleg ebbe a rossz időbe nincs mit felveni. :roll: :lol:
Ja lányok a Kaáliba úgyismertek meg hogy nincs begombolva a nadrágom és csak az őv tartja!!! :lol: :lol: :lol: (elég cikis)

Kép

Kép
raniko
 
 


Nyulasz: gondoltam, hogy korai még, de sokaktól hallottam, hogy már a 13-14. héten érezték, barátnőm az egy babát a 15-en.

Raniko: a befőttes gumi csodákra képes, ha befűzöd a gomblyukba és a gombra tekered. :wink: Van egy-két nadrágom amit a mai napig így hordok hosszú pólóval, hogy takarjon.

Skrisz: nekem ma védőnő a program, mindjárt megyek is. Még jó, hogy ebben az időben nem kell messzire mennem, itt van az utcánkban. Aztán férjecskémet kell megtanítanom krumplit főzni. Ne nevessetek, komoly! :lol: Nagy kihívás, előtte meg is kell pucolnia! :lol:
Na, öltözök is, aztán megyek.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi micsoda ötlet!!!! :lol:
Alkalmazni fogom!!! :wink:

Jól öltözz föl mert igen hideg van odakinn!

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko,
sztem is normális, hogy már nem érnek össze a nacik...
(én januárban úgy megpocakosodtam a stimutól, hogy már a beültikor kismama nacit kellett vásárolnom...hál'Istennek, nem volt felesleges! :wink: - ja, és nem is ment vissza a hasam, pedig azt mondták a Kaáliban, hogy ez még "lelohad", mielőtt ténylegesen elkezdenék nőni :D nem tette, így igencsak korán rájöttek a mhelyen is :roll: )
Munkaügyi dolgokat sajnálom :oops:

Timi,
hajrá Apa-szakácssuli :lol:

Lois, Skrisz,
hogy vagytok ma? :P

kezdő kocsival elvárások:
könnyű (lépcsőznöm kell vele :? ) vázas, vízszintesre dönthető, állítható lábtartós, két irányból tolható, lábzsákkal megtoldható, lapra csukható legyen...Vackoré ilyen volt (sajna a márkára nem emléxem), csak nem volt megfordítható a tolókar...igényes vok, mi :roll: :lol:

tillidian
 
 


Angelék jól vannak. Dióka 2180 gramm. Vagy e hét, vagy jövő hét péntekig maradnak bent. Ez még csak később dől el. Pozitív energiákat továbbra is küldjünk/küldjetek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Till!
Tényleg nagyon fiús, bocs de úgy látszik sikerült teljesen fiús dolgokra kódolni az agyam. Pajzsmirigyhez nem értek... a cukor szerintem lehet ennyi, nekem mindig ennyi volt a terheléses is (nem babásan).

Skrisz!
Talán, takarítani fogok :roll:

Rani!
Az elsô uh-ra várván a Kaáliban, olyan álmos voltam, hogy majdnem elaludtam!!
8. héttôl már csak kismama nadrágot tudtam hordani, az általad is vázolt okok miatt. De már a hatodiktól sokkal kényelmesebb lett volna.

Timi!
Én kb. 2napja érzem a gyerkôc mozgolódását :shock:
Nekem is volt aki azt mondta, hogy a 15. héten már érezte... szerintem ez is nagyon egyéni.

Kép
lona1
 
 


Megjöttem a védőből, másfél hónap alatt 3 kg plusz, ami csak a hasamon van a centim szerint. Végre felavathattam a kismamafarmerom, isteni kényelmes!

Apa megfőzte a krumplit és a tojásos levest is, igaz végig mellette álltam és mindent mondtam folyamatosan. A végén közölte, hogy ő már elfelejtette, hogy az elején hogyan kell. :lol: De nagyon ügyes volt!

Lányok! A 18. heti uh-ra mennyivel előtte kell bejelentkezni az Istenhegyire?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, 2 héttel előtte jelentkezz be! Milyen a védőnéni?

Diókának további gyarapodást kívánok!

Tilli, köszi jól vagyok. Túlvagyok egy hajtogatáson, egy teregetésen és a porszívózáson. Még megy egy adag mosás. Babaruhákat kellene vasalnom. :D És ti pihentek Vackorral?

Szandra, köszi a híradást!

skrisz72
 
 


Angel: energiák mennek!+++++++++++++++++++++

Skrisz: jó a védőnő, fiatalabb, mint én, de nagyon tudja a dolgát és bármikor bármiben segít. Legközelebb már szívhangot is hallgatunk! Már alig várom!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nálunk csak helyettesítő védőnő van, és nincs magzati szívhang hallgató sem. Tök lepukkant az egész. :? De a védőnő jó fej.

skrisz72
 
 


Sziasztok!!

Dióka mennek a drukkkkkok!!!! :wink:

Timi szuper akkor az új nacid.
Azta nem semmi már a 14 hétbe jársz!
Csak az én napjaim mennek ennyire lassan? :roll: :oops:

Én is nagyon gondolkozom, hogy vegyek egy kismama nacit nem is tudom mit t..ök mindíg több bizalmat kell adnom magamnak és a babának!!!!! :D
Ha hazajön apa elvitetem magam vásárolni! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: én 3 hete vettem a nadrágot, ez az egyetlen kismamacuccom. Meg van egy 2 számmal nagyobb halászgatyám, a többit a gumis megoldással hordom. Én is úgy vagyok, mint te, nem merek nagyon venni semmit sem, hátha felébredek.
Az idő pár hét múlva belehúz, csak az eleje megy kicsit lassan. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: