Új privát üzeneted érkezett!

Lekri!

Boldog Névnapot Levikének!! :wink:

És szépek a fiúk!!! :wink:

Ági!

Tök jól csinálod,nyugi!!
Legalább így tudsz aludni,babuci meg önkiszolgál :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok

Ági
"szeretem" az ilyen egykéket, főleg az ilyen férfiakat akik mindent elmesélnek anyucinak brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
Végülis szar lehet neki is, de ezt magának köszönheti, hogy ő az úgymond postás - közvetítő közted és anyósod közt!
Kicsit azért szerintem (nem tudom hogy hány éves a párod) de jobban is leválhata anyuciról.
Remélem nem bántottalak meg.
Én uram is 30 évig élt anyucival aztán megjelentem én, de szerencsére az én apjukom nem ilyen, ő inkább olyan hogy ha még mindig 1 fedél alatt kéne az anyjával élni, akkor vagy mi nem lennénk már együtt, vagy ő lenne már nagyon csúnya helyen, már nagyon nem bírták volna sokáig egymás levegőjét szívni.
randi: mi is megoldjuk és szerintem még rengetegen, pedig jobbra és balra is (igaz ekkor még külön ágyban) ott a 2 gyerek

Lekri
nagyon szépek a gyerkőcök!
a kicsinek nincs vonalzója?
Jó neked hogy ilyen jó alvók!!!!!
nekem Ákos vegyes tüzelésű volt, de mégsem aludta át az éjjszakákat csak 6 hós kora után (ekkor is csak úgy hogy hagytuk sírni pár napot és utána, de Áronkánál most apjuk nem hagyja ezt a módszer, mindig azt mondja hogy vegyem magamhoz, csak az a baj hogy így hiába alszik ő egy kicsivel jobban, nekem így jóformán mozdulatlanul úgyanolyan rossz, mintha 1-2 alkalommal többszőr kéne kelnem, de hát ez van, apjuk azt mondja hogy türelem, majd alszik Áronka is, csak ki kell várni), de ekkor meg a fogai miatt sírt sokat éjjel is

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Panny
köszönjük szépen de mi junius 28. tartjuk:)
ERIKA
de van vonalzója:)
hála nekem Levi a fogaival nem szenvedet,remélem Kristóf se fog:)
nálatok sincs sok a 2 fiú közt ahogy látom.hogy birod?
Vendég
 

 
 

Sziasztok

Lekri
bocsi, most már látom hogy nem egymás alatt, hanem egymás mellett van!
korkülönbség: muszály bírni, én akartam így, és ezt néha napján meg is kapom itthon :lol: , de hát 34 évesen már nem igazán van még várni éveket + fogalmam sincs hogy hova megyek majd vissza dolgozni :shock: , úgyhogy így szerintem ez volt a legegyszerűbb megoldás, de azért 4-5 év múlva még beválalnék 1-et. (ikreket is szívesen, habár az is igaz hogy az nálam nem bizti, hogy jól végződne)
Imádtam terhesnek lenni :lol: !!!! De apjuk sajna itt megálljt parancsolt :cry: nagy bánatomra!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Panny

látom te otthon vagy a homeos dolgokban.kérdeznék
Dioscorea 9ch jó a hasfájásra picinek?mások ajánloták.nincs minden kajcsi után hasfájás csak néha.

másik:tejserkentöböl nem volt 5ch-s igy 9ch.st vettem.ugye az is jó ha csak napi 1x eszek belöle?

Erika

miért nem végződne jól az iker terhasség?
én 24éves vagyok.még 10év mulva beválalnék 1et de apa nem szeretne.na de még kitudja mit hoz a jövő :lol: :lol:
hátha ti apátok is meggondolja még :)
Vendég
 


Lekri!

Mástól is hallottam már hogy 28.-án tartják a Levi napot...akkor valszeg az az igazi...na mindegy :wink:

Anyunál van a mindent tudó :wink: homeós könyvem,holnap elmegyek érte és válaszolok ígérem :wink:

A tejserkentőnek én kimondottan csak az 5ch-t tudom...pl.a a15ch már kifejezetten tejcsökkentő(ezt tutira tudom mert nekem kellett szednem az elején mert abnormálisan sok volt)szal nem vok benne biztos hogy a 15 ch jó tejserkentőnek...a könyvek csak az 5ch írják arra :shock:

Erika,Lekri!

Enyém apa is ágált a 3.baba miatt(egy ideig :wink: )aztán beadta a derekát :wink: és így utólag nagyon örül...
De azért amikor bolondok háza van itthon :wink: és panaszkodom akkor én is viccesen megkapom apától hogy én akartam 3 gyereket :wink: :lol: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ágic,
örülök, hogy a fejés segít, hidd el, hogy még hatékonyabb, hogy ha Barnus önkiszolgál.
Együttalvás: szoptatási szakértők szerint nagyon is sokat segít abban, hogy elég tej legyen. ;)
Nyugi, istókzicsi nem fog ott aludni veletek mindig. :)

Egymást is szeretnétek szeretni - szerintem mindig mindenki megoldja, ha akarja. Születtek emberek akkor is, amikor mindenki egy szobában (akár vadidegenek is) aludtak, vagy akár egy ágyban aludtak.

Hát, az anyós ügy nehéz, nyilván Péter együttműködése nélkül nem megy, de hát rá kellene jönnie, hogy már nem az anyukájával él együtt, hanem veletek, te nem az anyukája vagy, vele más szabályokat, szokásokat kell kialakítani, ami nektek kettőtöknek, Barnussal hármótoknak (és nem anyóssal hármótoknak) jó.

Kitartás!

Tücsi
20150827140659
 
 


Sziasztok

tejszaporító Ch. = tudtommal csak az 5-ös az

Lekri
ikerterhesség: szerintem azért nem végződne jól, mert nekem mindkettő kisfickónál rossz volt a 33.-34. héten az áramlás, és utána mindkettőnél + 3 hétig infúzióztak vagy gyógyereztek (értágítóztak) hogy javítsanak rajta, hogy még odabent tudjanak fejlődni, de aztán mindkettőnél annyira rossz lett hogy órákon belül kikapták őket, és hiába voltam Ákosnál insulinos, Áronnál már csak fogjuk rá diéta (rengeteget bűnöztem) de így is ahhoz képest kicsin (elméletileg ügye pedig a cukrosoknak nagy babáik vannak)
Ákos 2670g-al, Áron 2320g-al született, míg másoknak - ikreseknek nem volt sem áramlási gond, és nagyobb súlyúak is voltak a babák (akiket megismertem a klinikán, vagy más topikon)
és így ezek után félnék is hogy nehogy mégrosszabb véget érjen a dolog!
Így is mikor kérdeztem még vagy 2 éve a gyerekdokit hogy lehet-e ennek valami maradványa, azt mondta hogy jelenleg semmi, ugyanolyan mint a vele egykorúak, majd isiben kiderül, hogy lesz-e tanulási nehézsége, hát nagyon remélem, hogy nem
Igaz Ákos hallása olyan szelektív mint a dédié, de csak azért mert mindig a saját feje után akar menni!

Panni
3. baba = sajna ha a sors és Isten nem tesz velünk dupla csodát akkor nem lesz (nekünk mindketten lombikbabák), pedig én nagyon nagyon szeretném, Imádtam terhesnek lenni + amikor odamutatják + mikor már a kezembe is vehetem - hát az felejthetetlen legalábbis számomra + a mindennapok, kivéve az éjjszakák

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
már rég jártam erre, de örülök, h mindenki jól van :)

az lenne a kérdésem, h ismeri-e valaki Tóth Anna / Pannika szűlésznőt? illetve, h mi volt a tapasztalata?

köszi,

¤mia¤
Vendég
 


Erika
azt mondták,hogy a 9ch-s az nem olyan "erös" mint az 5ös de csak a 15ős a tejapasztó.a 9esből nem szabad csak napi 1x.
de jó lenne ha mondana valaki valami okosat,mert a gy.tárba elég furi volt a csaj.
inkább ma iszok teát és ha valaki ir róla jót akkor szedem csak:)
Vendég
 


Lekri!

Az 5ch pont hogy a leggyengébb...de pont hogy az kell a tejserkentéshez.A 15 ch a legerősebb,de pont az kell a tejcsökkentéshez.Amúgy minél alacsonyabb a szám annál nagyobb higítású és annál gyengébb...minél magasabb a szám annál kisebb a higítása ezért erősebb.Ez így van a homeóba.
Sajna én csak annyit tudok neked segíteni hogy a könyvek csakis az 5ch-ra írják a tejserkentést.

Nem tudsz esetleg egy homeós orvostól tanácsot kérni a neten?Több helyen is lehet tőlük kérdezni...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Én is szedem az Urticat, és nekem is azt mondta a gyógyszerész, hogy csak az 5ch való kifejezetten tejserkentésre.

A védőnő szerint kezdetben napi 3x5, aztén2x, és jól beállt, 1x. De ezt gondolom, ti is tudtátok. :lol:

Apjukom meg 28 éves, és egyébként egész jól kezelte eddig az anyját. Ő 20 éves korában függetlenítette magát, elköltözött, mert nem bírta már az otthoni levegőt. Ettől függetlenül szereti az anyját.

Mi meg jól megértettük egymást mindenben, és mindenben mellettem állt, de most ez a mennyit szopik, hogy szopik, hol alszik a gyerek kérdés betett. :roll:

Egyébként a múltkori csalafintaságom óta béke van és nyugalom. Azt mondja, mellettem áll, és segít. Úgy néz ki így is van.
Megbeszéltük a bajainkat, és kiderült, kicsit megviselt minket a szülés utáni hat hét.

Én hullafáradt voltam, és alig jutott időm bármire. (textilpelust használok, és örültem, ha azokat ki tudtam mosni,. vasalni, plusz a tej gond)
Ő meg hiányolta a régi kis feleségét, aki főz, mos takarít.

Hát, ez van. De túl vagyunk a hat héten, és most új korszak kezdődik. Jöhet a következő gyerek. :lol:

Na jó,. azért azzal még várunk 1-2 évet. :D

Mindenkinek köszi a támogatást.

Ági

Kép

Kép
ágic
 
 


Ja, Tücsi!

Köszi minden tanácsot, meg a többieknek is. Elkezdtem fejni rendszeresen, hátha az segít alapon. (Persze szedem a bogyóimat és iszom teát) És már szopik egy cicből 100-at ! :D

Kép

Kép
ágic
 
 


Ágica!

És megkérdezhetem hogy miért használsz textil pelust??Elvi kérdésből,környezetkímélés??Csak mert így lényegesen több a feladat az biztos!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok

Tudnátok segíteni?
Voltmár valakinél a családban valakinek Aphta-ja?
Szegény Ákoskámnak az van. Az ügyeletes doki adott rá gyogyit + ecsetelőt.
De kiváncsi lennék rá hogy hány napalatt gyógyulhat meg.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Tudnátok segíteni?
Voltmár valakinél a családban valakinek Aphta-ja?
Szegény Ákoskámnak az van. Az ügyeletes doki adott rá gyogyit + ecsetelőt.
De kiváncsi lennék rá hogy hány napalatt gyógyulhat meg.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika!

Képzeld Krizsi fiamnak is pont most van aphtája :(
Szegénykém alig eszik mert fáj neki,csak inni bír...úgy sajnálom.Nekem is szokott lenni.....én Aloe First-tel szoktam ecsetelni és pár nap alatt múlik a fájdalom,utána meg maga az aphta is szépen elmúlik.Krizsikém nem nagyon hagyja ecsetelni :shock:

Jobbulást Ákoskának!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok

Erika és Panny

Sajna most van valami szájfertőzéses járvány :( :(
A barátnőm kisfiának is most volt és az ő ovijukban még más gyerekeknek is.
A barátnőm aloe veraval (First) fújkálta és bár eleinte csípte neki csak ettől gyógyult.De egy hétig alig evett ivott. :(

Alvás:Nálunk a saját ágyyában aludt mindegyik gyerek.Zalán néha közénk jön ha már sokadszorra kel éjjel,de mikor elalszik vissza viszem az ágyában.
mert az a baj,ha köztünk van akkor én szinte semmit nem alszok,mert mindíg attól félek,h a férjem esetleg ráfekszik va fejbevágja,mert ő nagyon mélyen tud aludni.(konkrétan az ágyat kilophatnák alóla :roll: )

Tegnap történt nálunk:
Betörték az autónk bal hátsó ablakát (ott ahol Zina szokott ülni)egy fűkaszával!! :shock: :shock:
Ez így is érdekesen hangzik,de mindez menet közben történt!
A férjem ment az úton,ép kaszálták az út mellett a füvet és egyszer csak berepült egy kő az ablakon!
:arrow: Mi van ha ott ül a gyerek?
:arrow: Mi van ha a férjem ablakán repül be?

Hívták a főnököt azonnal és persze fizetett (mert erre a biztosító nem is fizet),mert ugye ha rendőrt hív a férjem sokkal nagyobb baja lehettett volna a fickónak ebből.

Sziasztok
Vendég
 


Alziza!

Nem semmi a fűkaszás sztori :shock:
Basszus tényleg állati szerencse hogy nem ült ott akkor senki :shock: :shock:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok

Panni - Alziza
köszi a válaszokat

Alziza
nem semmi történet
épp a héten volt valamelyik nap este a tv-ben egy hasonló eset, csak az arról szólt hogy fiatalok éjjszaka hangos zeneszó mellett autókáztak, és valaki egyszercsak fogott egy jó nagy követ és berepülta kocsiba, hát már nem is tudom, hogy a vezetőt találta-e el, de ez végülis nem lényeges, akit elkapott a kő, elég torz arca lett még műtéttel is sajna.

Azt megkérdezhetem hogy hol lehet ilyen Aloe-t venni?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Alziza!

Szörnyű ezt még hallani is! Az a legszebb benne, hogy ezeket az ember ki sem védheti, csak a szerencsén múlik!

Panny!

Igen, elvből! a textilpelus.
Meg az az igazság, hogy a tesóim mind ezt használtak a gyerekeiknél, és min viszonylag gyorsan és könnyen lett szobatiszta.
Egyébként már nem annyira strapás. :)
Ja, és azért vegyesen használom a textil és az eldobható pelust. Nappal textil, éjjel és ha utazunk eldobható.

mindenkinek szép napot.

Kép

Kép
ágic
 
 


Sziasztok!
Valaki mondja meg milyen íze van a tejszaporító teának?Meg lehet inni?És milyen rendszerrességgel kell használni?nekem is hol van elég sok tejem,hol kevés,elég sokat idegeskedek,gondolom attól van ez így.Teszek fel képet a gyerekeimről ha nem baj. Kép Kép Kép Kép
eda2
 
 


Erika!

Ez az Aloe egy termékcsalád neve és általában kereskedelemben nem lehet kapni, csak magánszemélyektől lehet rendelni olyantól aki benne van ebben az Aloe bizniszben.

Eda!

Nagyon szépek!!!

Nem próbálod a homeos Utrica Urens 5 ch-t??Nagyon hatásos tud lenni tejserkentésben :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Eda!

Nem 'tom, mennyire ittál eddig gyógyteákat, de a szoptatós teák sem rosszabbak.
Semmi extra nincs az ízükben. Én üresen szoktam inni, csak úgy magában, mintg a vizet. Teát napi két litert, egyéb folyadékszükségleteimet pedig vízzel, s egyéb finomságokkal elégítem ki. :lol:

Egyébként az Urtica tényleg jó. Meg nálam bejött nagyon a rendszeres fejés.

Kérdés: Van valakinek jó receptje már kialakult striák ellen? Azt tudom, hoyg teljesen nem lehet eltűntetni, de valami kicsit csak használ! :roll:

Kép

Kép
ágic
 
 


Sziasztok

Panni
köszi a választ, apjuk most reggel talált a neten olyan bio oldalt (ahonnan amúgy is szoktunk rendelni más dolgokat) ahol lehet rendelni, csak az az érdekes, hogy az egyik helyen kb. 5500, a másikon meg 8500Ft :shock:
Azt szeretném még megkérdezni, hogy az lehetséges, hogy a Aphta velejárója hogy Ákos az elmúlt éjjszakákon 1-2x felsírt, de apjuk vissza is tudta altatni - ekkor azt mondta hogy a szája fáj, de ma éjjszaka többszőr is volt hogy fél órán át rugkapált és visítva sírt és nagy nehezen kibökte hogy a lába fáj (az egész, mindkettő), lehetséges hogy ennek a betegségnek köszönhető?, mert a gyogyik amiket felírt az ügyeletes doki egyiksem ír ilyen mellékhatásokról + és mellé még fázott is pedig nem volt még hőemelkedése sem.
Nekem meg már olyan rémes dolgok jutottak eszembe hogy kimondani - leírni sem merem.

Eda
tejszaporító tea, és mindennap iszom, én csak ízesítve (cukor+citrom) tudom meginni),

Ágic
striák - ez a terhességi csík?, mert ha igen akkor én nem tudok segíteni, szerencsére nekem egyik gyerkőcnél sem lett egysem, és előtte a fogyásoknál sem

Sziasztok

Erika

a válaszokat előre is nagyon nagyon köszönöm!

Kép

Kép
erika13
 
 


sziasztok

sajnálom Erika és Panni a fiúkat.mielöbbi gyógyulást.

Eda
szépek a gyerekeid :lol: :lol:
hát én iszom a tejszapritó teát pár 2napja de nagy változást nem érzek.viszont csak napi 1bögrével iszok mert azt hallottam hogy attol is fájhat a baba hasa!?Kristóf meg eleve hasfájos bár talán már nem olyan vészes.
Vendég
 


ja nekem sajna vannak csikjaim.Levivel a combomon lett,Kristóffal meg a köldököm körül :cry: :cry:

a nögyogyászom azt mondta ha nem akarok több gyereket akkor mütéttel lehet eltüntetni.

amugy csak halványulni fog az idő mulásával.
Vendég
 


ja még egy

ha mostanában mentek a Klinikára akkor a kórház elött nem lehet parkolni már.csak oldalt vagy messzebb valahol.pénteken voltunk és szépen osztogatták a kerék bilincseket.párom megkérdezte hogy miért.azt mondták,hogy az ott zöld övezett, eddig se a kórház tulajdona volt.most viszont már büntetnek érte.
15autó kapot már akkor kerékbilincset mert szolni nem szoltak meg ki se volt semmi irva.szép mi?
Vendég
 


Kép Levi pancsol:) Kép
Kristóf hűsöl:)
Vendég
 


na mára lelövöm magam:)

bocsi ha sok voltam :lol: :lol:
Vendég
 


Lekri!

Az szép :evil: apa mondjuk beviszi anyát szülnoi,de haza már nem tud menni a kocsival :shock: :shock: Legalább ki lenne írva... :?

Csíkjaim nekem is csak nagyon minimáliaan lettek hál'istennek...talán azért is mert nem vok egy vékony alkat és a bőrömnek sem kellett akkorát tágulni...meg kentem is mindhárom terhesség alatt nagyon.

Erika!

Krizsi is nagyon nyügike és ő is felket sírva többször is éjjel...apát hívta, meg inni kért..nagy nehezen aludt vissza...

És ma is fél12 -kor elaludt a kanapén(nem szokott ilyen korán,sőt)de lehet hogy ez a hőségnek is köszönhető, mert olyan nyomott a levegő... :shock:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok

Hát megjöttünk a dokitól, kaptunk még + Nurofent - ebből is 3x5ml a fájdalmakra
azt mondta a dokinéni, hogy ez a vírusos betegség nagyon szőrnyű és nehezn gyógyul + fájhat tőle mindene :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
szegénykémet úgy sajnálom
és a legszebb hogy ma éjszaka apjuk éjszakás lesz :cry: , úgyhogy nagyon remélem, hogy a nurofen hatni fog a fájdalmaira a kis drágámnak!

Sziasztok

Erika

Ui: nagyon édesek a gyerkőcök
kerékbilincs :x

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Stira: Igazság szerint én is kentem magam végig, mégis lettek. Nekem a cicijeim elég pöttömök voltak, és nagyon megnőttek, szóval mind a kettő csupa piros a csíkoktól. De a terhesség alatt azzal vígsztaltam magam, nem baj, a pocakomon nincs. Na, az utolsó héten ott is kijött néhány. Csak a szülés után láttam, hogy nem is túl szépek. Nagy lelki ügyet azért nem csinálok a dologból, csak gondoltam, ha van rá valamilyen mód, hogy szebbek legyenek, akkor miért ne tegyek érte? :D

kerékbilincs:
Ez a legújabb heppje a közterületfelügyeletnek? :evil:
A mi utcánkban van a kerékbilincselési alközpontjuk, ami egy egyirányú utca. Hely híján a kresz szerint csak a jobb oldalon lehetne parkolni, különben a balon csak a járda elfoglalásával tudsz megállni. Természetesen végig mindkét oldalon parkolnak az autók, és senkit nem zavar.
A szülésem előtt egy héttel, április végén, fogták magukat, kivonultak, és a környékbeli egyirányú utcában bal oldalon parkoló autót lebilincselték.
Az az egy nap volt ilyen, azóta megint semmi, az autók ugyanúgy parkolnak a bal oldalakon. Kellett a pénz? :evil:

Na, befejezem. De felháborító. Mindenkinek jobbulást kívánok!

Ági

Kép

Kép
ágic
 
 


Hali!

Ma 3 hós Olika :wink:

Dobok képeket ha nem bánjátok... :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny
nagyon szépek ezek a fiuk:)

és Olinak az a mosoly :lol: :lol: :lol:

én Kikitöl még csak kőnnycseppeket kaptam,meg almában mosolyt :) :)
2napja 2-2.5órázunk még éjjel is.lehet kevés a tejcsi vagy ez lehet a 6hetes ugrás amit szoktak emlegetni?
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a jó tanácsokat,megpróbálom a bogyókat,még nem ittam semmilyen gyógyteát.
Panny:
nagyon szépek a te gyerekeid is,nagyon egyformák!!

Eda
eda2
 
 


Sziasztok!
Sajnos jó rég jártam erre :? Szombaton lesz a Dorina 4 hónapos. Kb. 3 hete kap gyümölcsöt,van hogy majdnem egy egész üveggel megeszik.Valamiért azt nem akarja enni amit én készitek neki. voltunk ortopédián ahol hipotónia gyanuval elküldték a Gézengúz alapitványhoz. Ott persze tornát javasoltak így most oda járunk,de nem szivesen. Most 8 kiló a babó. Már bekapta a lábújját meg több kevesebb sikerrel hasra fordul én ebből gondolom hogy nincs semmi baja. :D
A ti babáitok hogy viselik a meleget?
A Dorka alig akar inni,pedig próbáltam teát is és vizet is. Ő makacs :) Így kényelen vagyok kis seleket alkalmazni hogy evés előtt adok neki inni,így valamit iszik.Már napközben alig akar aludni.
Szegénykémmel rengeteget vagyunk úton. Hétvégente ingázunk Balaton között meg az én régi lakóhelyem között,így nagy utazó baba lett belőle. De szereti nagyon. Volt hogy egy 7végén majdnem ezer km-t utatunk az országban,persze akkor még nem volt ilyen meleg :cry: Sétálni minden nap szoktnk bár mióta ilyen nagy meleg van azóta csak este 7 körül együnk le.

Szép naot nektek és jó babázást

bianka0530
 
 


sziasztok:)

Bianka
nálunk ott tünik ki a nagy meleg hogy 2-2,5óránként cicin van a pici.éjjel nappal.keveseket eszik érzem.már nincs mérlegünk
holnap el is viszem mérésre.rakok képet megint legalább tellik az oldal:)de telosképek most:)
Vendég
 


Kép Képkenguruba
Vendég
 


Sziasztok

Képek nagyon jók mindenkinél!

Erika
meggyógyultatok??

Én is teszek képet

Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok

Nagyon nagyon édesek a gyerkőcök!!!!!!!!

Alziza
igen, szerintem meggyógyult Ákos
:? tegnap este Ákos még fél10-kor is jött utánam, így minden takarítás (mososgatás - rendrakás stb, + zuhanyzás elmaradt)
de Áronkám is tegnap délután aludt 2,5 órát nyikkanás nélkül, és jelenleg az éjjszakáink is jobbak valamivel, de szerintem nem bizti hogy ez sokáig így marad, mert még 1 fogacskája sem bújt ki, és hát ügye ez a dolog még hátra van, de én azért reménykedem hogy lassan lassan átfogja aludni az éjjszakákat!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Tud valaki abban segteni hogy honnan lehet tudni ha a baómnak jön a fogacskája?

bianka0530
 
 


Bianka!

Tipikus jelek:nyáladzik,nyűgös,élesen,sikítva sír egyik pillanartól a másikra és úgy is hagyja abba,az egyik arcfele piros,érzékeny az ínye esetleg szopni sem akar emiatt...kb.ezek jutottak most eszembe.
De van olyan babó aki meg se érzi ha fogzik,más meg szenved vele sokat :(

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Bianka

Pannivel egyetértek,meg még úgy is lehet,ha benyúlsz a szájába,és végig húzod az ujjad az ínyén szúr,persze és erősen rág,nekem ez jutott eszembe,szerencsére a fiamnál nem volt ilyen probléma,mert 9 és fél hósan jött az első foga.

Mndenkinek szépek a gyerekei!

Eda
eda2
 
 


Az én nagyfiamnak is 10 hósan bújt csak ki a fogavska, de 4 hós korától kínozták a fogzásos tünetek :shock:
A középsőnél meg szinte szó szerint észre se vettük h kibújt mert semmilyen negatív tünete nem volt.Kivi leszek Olikánál lesz -e...??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Előre is elnézést, de nincs időm visszaolvasni. :(
Most gondolkodom azon, hogy dokit váltok, és a SOTE II-n ajánlották Dr. Demendi Csabát. Az a bajom, hogy se a klinikáról, se Dr. Demendiről nem tudok semmit. A dokit ismeri valaki? Van vele tapasztalata?
A klinika milyen állapotú? Van lehetőség alternatív szülésre, vagy "csak" az ágy van, és annyi?
Mindenféle információt szívesen vennék!

Előre is köszi!

Gabó

kgaba
 
 


Ha akarsz pénzt keresni klikk ide!!! Nagyon jó! http://wmpartner.try.hu/?pid=pany

Ha szeretnél Angolul tanulni, akkor pedig itt a helyed: http://onlineangol.try.hu/ads.htm?pid=pany

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok

Levimnek 9,5hóssan bujt az első fogacskája.mi hála nem éreztük meg.remélem a kicsinél is igy lesz.bár eddig a kicsi teljesen az elentetje Levinek:)

teszek megint pár képet ,hétvégén ünnepeltük Levi és apa (Laci) névnapját.

Kép Levi Kép Levi az asztalnál:) KépLevi apa, 2 papa és az 1ik ajándék
Vendég
 


Kép Kristóf inkább pihent:) Kép kapjuk már a mosolyokat tölle:) Kép Kristóffal:)
Vendég
 


befejeztem :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: