Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm lányok a biztatást,most már megnyugodtam.

Kicserélték a fiamat és kaptam helyette egy afgán kis menekültet!-ez nagyon jóóóóóóóóóóó :D :D :D Nem semmi Salim mikre vállalkozik.Majd mutizz képeket nagyon kíváncsi vagyok rá.
Mikor Balázsnak levágtuk a haját nekem is az volt az első benyomásom,hogy olyan mint egy kis árvaházi gyerek.
Az nagyon jó,hogy jól elvan a nagyszülőknél.Így legalább magadra is jut egy kis idő.
Mint már írtam irígy irígy a sziget miatt,érezd jól magad.

Zsófi-hogy mivel érdemelted ki ezt a két gyönyörű gyereket?Azzal,hogy nagyon jó és gondoskodó anyukájuk vagy ,értük bármit megtennél.Nekem te vagy azanyukák etalonja,már amennyire így számítógépen keresztül megismertelek.Sajnálom,hogy úszik a balcsi,de hátha valamivel tudjátok pótolni.
Niki-jó pihenést a hétvégére!!

Mivel nekünk is a tegnap házassági évfordulónk volt,felruccantunk Pestre kicsit lógni,tök jó volt.Ha már ott voltunk beugrottam az Árkádba,vettem vagány nacit Balázsnak a H-M-ben,meg magamat leptem meg 3 felsővel :D .Sétáltunk hármasban egy kicsit a Dunaparton,kajáltunk és nosztalgiáztunk.Jó volt nagyon.

Hahóóó többiek,hol vagytok?Remélem a betegeskedők már gyógyulófélben vannak!!!

macarella
 
 


Kriszti, Zsófi és Nannó már megnyugtatott, többet én sem tudok hozzátenni.
viszont itt mi mindannyian ici-picit v. nagyon aggódtunk u.úgy, ha a gyermek nem hozta a nagykönyet... :wink: ezen szerintem minden anyuka {főleg elsőgyerekes} átesik.
utólag már én is könnyen nyugtatok, ha a gyerek nem indul el időben pl.. :wink: :wink: :)

Laura tegnap a McDonald's ban egy olyan zárt labirintusban mászott fel egyedül, amit eleve 3 éves kortól ajánlanak, h. magam is csak lestem. meg a csúszdán, magán a lecsúszó részén szeret felkapaszkodni, és nem a létrán. és tavaly október elején merte elengedni egyedül a kezem, ott rettegtem, h ez már kóros. most meg tessék.....


klassz lett Balázs haja !!
olyan kis ápolt, pasis lett !
nekem ennyi idős babánál kislányban sem igazán tetszik a hosszú haj ! bár persze nekünk soha ilyen gondunk nem volt. :)

Klári , Zsófi !
boldog házassági évfordulót mindkettőtöknek !
hüüha Klári 7 év ! aszondják az fordulópont házasságban... na jó, csak viccelek.
kérdés:
Samu és Juli már ifjúsági ágyban alszik ? ha igen, mióta, ha nem mikorra tervezitek ?

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Kriszti, nektek is boldog házassági évfordulót !!
mindenki augusztusban házasodott ????????

Marcsi

KépKép
alon
 
 

 
 

New York-i sajttorta

Hozzávalók:

25 dkg darált omlós keksz hobbits
10 dkg olvasztott, langyos vaj
65 dkg natúr tejszínes krémsajt
15 dkg porcukor
1.5 evőkanál liszt
2 kávéskanál vanília aroma
1 citrom reszelt héja
1 dl tejföl
3 tojás

Elkészítés:

A kekszet összekeverjük a vajjal, és egyenletesen belenyomkodjuk egy kb. 24 cm átmérőjű, kapcsos tortaformába, és előmelegített, 170 °C-os sütőben 10 percig sütjük, míg megbarnul.
Nem kell, hogy teljesen átsüljön.
A sajtkrémet kikeverjük a cukorral, a liszttel, a vaníliával, a citromhéjjal, és a tejföllel, végül egyenként adjuk hozzá a tojásokat.
Ráöntjük a kekszes alapra, és további 50 percet sütjük.
Ekkor még lágynak látszik a tészta, de nem szabad tovább sütni, mert hűlés közben még szilárdulni fog.
Rácson hagyjuk kihűlni a formában, és másnapig hűtőben tároljuk.
Megnedvesített késsel meglazítjuk a torta szélét a forma mentén, és tálcára csúsztatjuk.
Kínálhatunk hozzá epret, málnát, vagy valamilyen piros színű gyümölcsöntetet.
Forrás: Nők Lapja / Stahl Judit
kerekpocak
 
 


az omlós keksz sima háztartási is lehet.
kerekpocak
 
 


bocsi, h ide tettem fel, csak rohanok, fektetek meg minden.
marcsi: samu még rácsosban alszik (még mindig nincs teljesen leengedve, de ő nem az a kimászós) és nem is tervezem a nagyágyba deportálást. majd utánaolvasok mit mondanak az okosok, de sztem ebben a parás időszakban most nagy biztonságot nyújt az ágya.

mindenkinek jövök és reagálok!!! hamarosan.
kerekpocak
 
 


Köszi Zsófi!
Ezt a neten megtaláltam én is, de csak néztem :shock: h. milyen az a hobbits keksz :shock: Tegnap bevásároltam és ugye a kekszről nem is tudtam, h. kell bele.
Most már hül és dermed a sütőben. :) Egyik barátnőm receptje szerint. Ő nem ilyen kekszesen csinálta, de szerintem így is jó lesz.
Nagyon köszönöm mindenesetre!

Fatima, nagyon jó mulatást holnapra! Érezzétek jól magatokat! Lazítssss!

Marcsi, pancsi, ez jól hangzik. :) Ott is van valami lábáztatószerűség, gondolom használják is. :)
Igen, ezek biztos nehéz dolgok a piciknek, mikor meg kell válniuk a kis barátoktól. Szegényke. Csak megbarátkozik az újakkal is idővel.
Nyugtasd meg, h. jönnek új, kedves gyerekek és a régiekkel még tud azért találkozni más körülmények között. Hm?
Itt is olyan normális szülők voltak, h. ez is megnyugtatott.
Azért az döbbenet, h. kapásból 3 szülő neveli egyedül a gyermekét (24-ből).

Jó, h. írtok erről a nagyágyról/kiságyról.
Ez egyébként tök jó érv Zsófi, h. nagy biztonságot nyújt az ágya, de őszintén megmondom, én már úgy lecserélném :oops:
Kinéztem egyet az ikeába, van ágyrácsvédő, de szart sem ér (elnézést), mert Emma éjszaka is álmában feláll, felül és simán lezúg róla. Éppen ezért azt találtam ki, h. okt. nov. környékén leváltom a rácsosat és csinálok neki egy kis kuckót.
Arra gondoltam, kap egy nagyobb szivacsot, körbebarikádozva párnákkal, falvédő, fölé egy baldahin vagy valami helyes borítás és talán még a falra is rajzolok. Szóval amolyan igazi kis kuckólakot.
Ő amúgy is egy kuckóban alszik (hálófülke).
Szerintetek korai?
Ez az ágy már nagyon nagy helyet foglal és egy részét ki sem használom igazán.

Kép
niki30
 
 


niki30 írta:Itt is olyan normális szülők voltak, h. ez is megnyugtatott.


Niki, nálunk is elég kultúrált mindenki, szerencsére. én pl. itt a bölcsiben nem tartottam a kisebbségtől {pedig nem lakunk elitkerületben}, mert azok ugye nem dolgoznak, ergó bölcsibe sem járatathatják a gyereket, kivéve gyermekvédelmi okokból persze, bár gondolom abba meg nem mennek bele, hehe.
hú remélem most nem gázoltam senki lelkébe, v. indítok el lavinát.

szal én az ovinál jobban tartok a kevésbe szimpi családoktól, mert elvileg az már nyitott mindenkinek, meg 5 éves kortól még kötelező is.

lányok, nekem ez a kempingsajt + vanília tortaformába megsütve borzasztó ijesztően hangzik, de tény, h. én idenkedem minden "extravagáns" dologtól, nem igazán vagyok nyitott ilyen furcsa keveredésekre. pl utálom a tiramisut is, pedig azt ugye majd mindenki szereti.

szerintem jól hangzik ez a kuckós dolog, kreatív vagy nagyon Niki, mondjuk neked ez is a szakmád, hehe.

Zsófi , köszi !
rajtad felbuzdulva vettem ma ki a könyvtárból Spock-ot. kíváncsi leszek bejön-e az öreg. :lol:

Marcsi

KépKép
alon
 
 


na megint alig van időm.
az a helyzet niki, h a nagykönyv asszem (de majd utánanézek) kb 2 éves korra teszi h kiságyból nagyágy legyen. több okból. pl a félelem, aztán a szülői ágyba átmászkálás (ami azonnal beindul- főleg ha ti egy légtérben vagytok) meg ilyenek. szóval én még tuti várnék vele. de ti ismeritek úgy emmát. amúgy a kuckó nagyon nagyon jól hangzik. de én még később csinálnám.


fatima: érezd nagyon nagyon jól magadat a szigeten!!! irigy irigy.

csaba ilyenkor lakásfelújít + tiszatúrázik. ma pl levisz kenukat tiszakürtre. klassz h sosincs itthon. lasan már bezombulok.
kerekpocak
 
 


marcsi: pedig isteni volt a torta!
kerekpocak
 
 


Egy ma délutáni bejegyzés olvasása után kedvem támadt a „best of gyors…”-topikot is megnézni.
Hú, nagyon megéheztem közben!
De a legjobban a következő tetszett:
viky30
Elküldve: 2007 November 10 Szombat - 12:51
A mákos bab egy étel, ami úgy készül, hogy kettőt lapozunk a szakácskönyvben.

Belegondoltam... Percekig nem tudtam abbahagyni a nevetést. :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nannó 2010.05.16 14:06-kor.

nannó
nannó
 
 


nannó :) :) jó, h ide találtál hozzánk. írj gyakran!!!

marcsi: remélem az új kiadású spockot kölcsönözted ki, nem az ősrégi típust :) az új sokkal korszerűbb. barát dolog: én ezen tök sokat agyalok. vajon menejn samu egy oviba a legjobb haverjával (akivel közel lakunk egymáshoz + bölcsiben is együtt vannak) vagy adjam az eredeti terv szerint a ref. oviba ahova valszin fel is veszik, de oda a haverja tuti nem tud majd jönni?? szted???

fatima: annyira kíváncsi vagyok h hogy érezted magadat ma? remélem nem kap el benneteket a vihar!! nagyon kíváncsi vagyok milyen lett tarek haja!!! léci csinálj róla képet és tedd fel!

niki:
örülök, h tetszett a bölcsis tájékoztató és szimpik lesznek a szülők!! főleg ha a gondozó néni is szimpi (legalábbis az egyik) nagy segítség ez! annyira kíváncsi leszek mi lesz a jele???!!!

teri:
hogy bírod a kedves anyóst? azoktól a sztoriktól, amiket írsz, totál felmegy bennem a pumpa! hihetetlen türelmed lehet, h még mindig nem borítottad rá az asztalt. tényleg h bírod???!!!

kriszti:
megnyugodtál kúszásilag? ja akartam mondani, h az ismerős turbóbabák biti vékony babák. a nagy babák későb csinálnakl ált. mindent. jónás se nagyon forog még. de nem aggódom, előbb utóbb fog.
a játszón az egyik tök jó fej apuka mesélte, h ő pl nem járt és beszélt EGYÁLTALÁN!!! 2 éves koráig. durva, nem?? én szétparáztam volna magamat az anyukája helyében. de ő nem aggódott...

klári:
te miként vélekedsz nagyágy-kiságy tekintetben?

lányok jónás kezd egyre durvábban rám haonlítani. amúgy meg nem kicsit vagyunk egymásba szerelmesek. néz rám, mindig mosolyog, a kis kezével megfogja az arcomat és gagyog. megzabálom.
samu meg már alváskor is mindig száraz pelust produkál. bár sajnos napközben előfordulnak balesetek, de mindig az én hibámból. ma is a játszón tök sokszor szólt, mire meghallottam és így a kaki egy része becsúszott a gatyájába.. :oops: :oops: :oops:
ilyenkor úgy szégyellem magamat... pedig ő ügyesen szólt.
ma voltunk kontrollon és szerencsére meg van gyógyulva. ez azért klassz!

zsu? merre jársz?

ja, apropó képzeljétek majajuliska anyukája andi megint babát vár!

tud vki vmit evuról és nyusziról??
kerekpocak
 
 


bocs a millió szóismétlésért és gépelési hibáért-- írjátok a meleg és a kialvatlanság számlájára (bár nem a gyerekek miatt nem alszom-- jónás 8-8ig aludt múlt éjjel :) :)--hanem azért mert ezt azt csinálok alvás helyett...)
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Jónásnak nagyon boldog 4.-et!!!

Kárinak, Krisztinek nagyon boldog házassági évfordulót!!!

Marcsi! Mi nem augusztusban, mi januárban házasodtunk. :lol: :lol: :lol:

Zsófi! Elég nehezen bírom, anyuék csitítanak folyamatosan. Általában a páromnak fakadok ki, de szerinte én csak felfújom a dolgokat és lassan kezd üldözési mániám lenni.:twisted: :twisted: :twisted: Ha pedig valami nem tetszik, akkor miért nem szólok. Mondtam neki h ha én mondom meg akkor abból sértődés lesz... Amikor nagyon kiborulok (heti rendszerességgel), akkor hívom anyut vagy az egyik barátnőmet, neki kitombolom magam, aztán valamennyire lenyugtatnak. Az a baj nálam, h egy ideig tűrök, gyűlik bnennem a dolog, aztán robbanok és akkor jaj annak aki belém kötött. Na, ez az időpont már nagyon közeledik. De ez az egy év már gyorsan el fog telni! Ráadásul időnként közlik, h jó lenne egy kistesó, erre mondtam h majd akkor ha felköltöztünk Pestre, m én oda még egy gyereket nem viszek...

Mi már jobban vagyunk, de Petra hátáról a kiütések nem nagyon múlnak. Ha hétfőig se lesz semmi változás, akkor vissza kell vinni és lehet h antibiotikum lesz a vége.
Holnap megyünk esküvőre, nem tudom Petra hogy fog viselkedni. Mindenesetre érdekes lesz, m én leszek a tanú és apukája fog rá vigyázni. Majd csinálja a fesztivált :lol: :lol: :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Jaj, azt elfelejtettem, h ciki- nem ciki, én már megvettem Petra következő ágyát, ugyanis nem hajlandó a kiságyban aludni, m nem fér el benne annyit forog :oops: :oops: :oops: Állandóan arra ébredtem, h valamijét beveri forgolódás közben és csak úgy csattogott a rács. Levettük, de így meg állandóan jön hozzánk és mi nem férünk el a nagy ágyban:roll: :roll: :roll: . Anyuéknál külön nagy ágyban alszik, így kényelmesen elfér. Kapott egy ikeás hosszabbítható ágyat, az lesz körbepárnázva. Remélem beválik.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


halihó!!

Fatima jó bulizást!!! remélem nem áztok el!!! (hihi semmilyen értelemben)

Ágy: Juli még mindig rácsosban alszik, nagyon szereti. Most kivettünk 2 rácsot így bemászik egyedül, meg ha megsértődik (mostanában gyakran, hiába, hisztikorszak van) akkor ide vonul el. Ma utána mentem erre közölte: Mami, szeretnék kicsit gondolkodni. :shock:

Ja és nagy ház ide-oda, még mindig egy szobában vagyunk és így nem mászkál át. De éjszaka amúgy is alszik mint a bunda.

Szóval egyelőre marad a rácsos, rács nélkül. :lol:

Barátok: igaz Juli nem jár bölcsibe de szerintem ebben a korban a gyerekek még hamar elfelejtik a "barátaikat" és újakat szereznek. Nyilván nem szabad az érzéseiket semmibe venni, de én inkább az ovi/bölcsi szerint választanék és nem aszerint ki jár még oda.


Teri - nem vagy semmi- én nem bírtam tovább. Szerencsére az én férjem elég reálisan látja az anyját ezért általában még én csitítgatom hogy ne szidja már annyit, az az én dolgom 8)

Klári
Kép
ganti
 
 


köszi klári!! :)

és hogy vagytok??
kerekpocak
 
 


by the by ha már a kiságy nagyágy témánál vagyunk, én ilyen ágyat szeretnék samunak:
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/80123993

erre lehet azt a csillagos tetőt tenni.

amúgy meg hol van mindenki??
kerekpocak
 
 


Sziasztok!
Egy kicsit káoszosra sikerült a hétvégénk,mivel hülye agyammal elhagytam a lakáskulcsot,és zárcsere volt.Bakker feltettem elinduláskor az autó tetejére és elfeledkeztem róla :oops: :oops: .Mivel már a pótkulcsokat is elhagytuk zárcsere volt az egész lakásban.

Teri-milyen volt az esküvő?Petra hogy viselte?Kezdenek elmulni a kiütései?
Én is ilyen voltam,mint,te,hogy minden sérelmet magamba tartottam,és ha kirobbantam akkor az nagyot szólt.Most már tudatosan nevelem magam,és ha néha nagyon nehéz is,de elmondom mindenkinek ha valami nem tetszik,és sokkal jobban érzem magam tőle.

Zsófi-örülök,hogy Samu meggyógyult.Jónásba meg hogy szerelmes vagy egyértelmű.Én is az vagyok a fiamba.Mikor melléfekszem,és rámmosolyog,meg odabújik hozzám.....na ezekért a pillanatokért érdemes élni.
Tuti az ágy nagyon,amit kinéztél Samunak.Nekünk olyan a kiságyunk,hogy majd ha akkora lesz át lehet alakítani ífjúsági ággyá.Tutkó az is.
Ovi témához meg megint nem nagyon tudok hozzászólni,de én sem a barátok alapján választanék.Ha nektek a másik volt szimpibb akkor oda adnám Samut .

Fatima-milyen volt a szigeten?Kitomboltad magad?Kérjük az élménybeszámolót,meg a képet Tarekről!

Marcsi-érdekes amit írsz a kissebbséggel kapcsolatban.Mi még nagyon távol állunk aaz ovitól,de már most azon agyalunk,hogy hová adjuk majd a gyereket,mert itt a faluban ahol élünk rengeteg a cigány gyerek.Én pl mikor szültem a születési arány cigánygyerek kontra magyargyerek 6:4,ami nagyon kemény.
A nagy terv,hogy Szlovákiába fog majd oviba menni,mert 6 km-re van tőlünk a legközelebbi város,és oda magánoviba felvennék.Azért szomorú nagyon,hogy én emiatt kell más oviba járassam,míg más azért,hogy pl angolt tanuljon stb

Laura nagyon komoly csajszi,hogy ilyen helyekre felmászik már.Ügyes nagyon.

Klári-Juli duma haláli :D :D

Nannó-Olyan jó dolgokat írsz,és valahogy olyan megnyugtató.Írjál még nekünk ide sokat.Mesélj egy picit magadról is.Azt már tudjuk,hogy van egy lányod,meg egy Balázs fiad :D :D,és hogy önjelölt nagymama vagy. :D :D :D

Képzeljétek Balázs ma kúszott a földön.Tisztára meglepődtünk,mert épp apával csatáztunk a földön,mikor feltünt,hogy Balázs nem ott van,ahová letettünk.Le volt téve egy zörgője a földre és azt akarta minden áron megkaparintani.Olyan boldog vagyok :D :D :D
Ja és Zsófi-igazad volt,valóban azok a babák,akik már kúsznak másznak kisebbek Balázsnál.

macarella
 
 


Niki-jól hangzik ez a kuckó dolog.Tényleg hálófülkében alszik most Emma?Bakker én nem is tudtam,hogy olyan is van :D :D .

Én is készítettem Balázsnak mesefalat,édes kis figurákat rajzoltam fel neki.Egyszerű kis állatkákat,fákat,virágokat rajzoltam,és olyan szuper lett.Majd keresek képet és megmutatom.

macarella
 
 


Helló!

Megjöttünk Balcsiról, még a nap folyamán reagálni fogok és jövök, mert már hiányoztatok! :lol:
Most megyünk oltásra.

Pusssszzz

Kép
niki30
 
 


Na itt.

Az oltás simán ment. Állítólag nem fog belázasodni. Remélem.
Jövő hónapban meg beadatom a kullancs ellenit.

Jól sikerült a Balcsis kirándulásunk. Fürdeni nem tudtunk az idő miatt, de sokat sétáltunk, játszóztunk, fagyiztunk, mi felnőttek pedig kártyáztunk.
Emma jókat aludt, nem volt vele semmi gond, abszolute alkalmazkodott a helyi körülményekhez. Mindenki imádta. :)
Tényleg, amióta nem szoptatok éjszaka, azóta sokkal jobban alszik.
Ja, és már csak este kap.
De már annyira ahhoz sem ragaszkodik.

Köszi a hozzászólásokat nagyágy ügyben.
Most még tudom, h. korai, ősszel gondoltam.
Kriszti, ez a hálófülke olyan, h. van egy szoba és abból nyílik egy beugró, aminek tul.képpen nincs ablaka, de valamennyire elszeparálható.

Fatima, milyen volt a buliii?

Zsófi, ez igazi szerelem, mi?

:) Én már mondtam, h. Jónás nagyon rád hasonlít.
Örülök, h. Samu már jól van.

Kép
niki30
 
 


Nagyon aranyosak vagytok mindannyian, hogy így befogadtatok.

Kriszti! — valamit félreérthetően írhattam, egy fiam van.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nannó 2010.05.16 14:09-kor.

nannó
nannó
 
 


Nannó ez klassz lehetett a kis Balázsnak.
Nem raksz fel a nagyfiadról képet?
Kiváncsi lennék arra a kedves, okos, jóképű fiúra, a topic legidősebb "babájára" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
niki30
 
 


:D :D :D Nannó-ne haragudj :D :D ,nem tudom,hogy honnan jött nekem az,hogy lányod is van.Az első hozzászólásodnál valahogy azt képzeltem,hogy a 28 éves gyerek az csakis lány lehet,és utána írtad,hogy van Balázs is,és én a kettőt autómatikusan összekombináltam :oops: :oops: .Azt már nem járta ki a hülye agyam,hogy akkor hogy lehet,hogy a Balázs is 28 . :oops: :oops: Jajj ne haragudj légyszíves. :D :D
Az Altató nálunk is nagy favorit,esténként azt szoktam énekelni az én Balázsomnak.Nagyon kis kreatív anyuka voltál ,el tudom képzelni,ha majd jönnek az unokák,milyen jó nagymamájuk leszel.

macarella
 
 


Hello Csajok!

Bocsi, hogy el voltam tűnve. :oops: Valahogy olyan gyorsan eltelt a hétvége, mi meg keveset voltunk itthon.

Marcsi! Jaja, a pasik már csak ilyenek. :) Gyorsan kihasználta az én uram is a távollétemet. Először mikor megláttam Zsömit majdnem elbőgtem magam, de azóta már megszoktam, meg persze nőtt is azóta a haja. Majd teszek fel képet, csak még nem töltöttem le a gépről.

Kaja dolog most nagyon rendben van Hál'Istennek (kopp-kopp-kopp). Tegnap először fordult elő olyan, hogy ebéd után még egy Petit Danonino-t is benyomott. Meg most nagyon rá van kattanva kekszekre, sokat nasizik, amit persze nem bánok, egyedül ebéd előtt nem nassolhat. :)

Örülök, hogy már nem vagy beteg és Loló nem volt sokat távol az anyukájától. :) A barátoktól való elszakadásról csak annyit, hogy persze rossz az angyon, de ők még olyan kis nyitottak (még ha Loló zárkózottabb is), hogy hamar új barátokra lelnek. Drukkok, hogy minden rendben legyen.

Kriszti, Klári! Ezer bocsi! Valahogy nem vettem észre, csak most, hogy ti is ünnepeltetek!

[size=18]BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT NEKTEK IS![/size]

Teri! Hogy van Petrus? Kiütések elmúltak? Anyósodékhoz kitartás! Nagyon kell szeretned a férjedet, hogy ekkora áldozatot hozzál neki. :) De ez persze nagyon helyes! :)

Niki! Örülök, hogy jó volt a Balcsin. Meg annak is, hogy az oltás nem okozott gondot. :) Ügyes nagylányod van!!! :)

Klári! Hogy hogy még egy szobában vagytok? Juli igénbyli ezt? A dumája haláli! Meséltem a múltkor valakinek, aki könnyezett a röhögéstől. :)

Zsófi! Samu szobatisztaságához továbbra is sok gartula! Az meg, hogy Jónás rád hasonlít nekem nem újdonság. Én az elejétől kezdve ezt mondtam. :) :wink: :) Édes kis bambuszka!

Kiságy-nagyágy! Nem szólok hozzá, mert nekünk még eszünkbe sem jutott. Mondjuk az tény, hogy Tarek is nagyon sokat forgolódik álmában és sokszor koppan a kókusz. :)

elküldöm...

fatima
 
 


Na és akkor rólunk...

A SZIGET tök állat volt! Igaz, semmi mást nem láttam csak a Salimék koncertjét, meg máshol nem is voltam csak ott ahol ők léptek fel. Nem is vágytam másra. Annyi pont elég volt, hogy találkoztam ezer éve nem látott zenész barátaimmal és az utánfutóikkal. :) 1/4 4-re értem haza, ami végszó volt, mert az én drága kisfiam felébredt 1/2 3-kor. Nem sírt ugyan eleinte, csak néztett a mamára, hogy mit keres ő ott és hol van anya, de mire hazaértem már sírdogált, mert nagyon keresett. :oops: Olyan kis csalódott volt, hogy nem voltam ott mellette. Nekem meg persze rögtön lelkifurim volt.... :)

A változatosság kedvéért megint taknyos szegény kicsikém. Nem tudom hol fázhatott meg, de megint ugyanúgy mint a múltkor tegnap éjjelre bedugult az orra, ma meg már ömlik a takony belőle. :( Remélem ezúttal nem romlik majd úgy az állapota. :?

fatima
 
 


Jaj Fatima sajnálom,hogy beteg megint Tarek.A fene vinné már el ezeket a takonykórokat.
Örülök,hogy jól érezted magad a szigeten.Salim milyen bandába játszik ha megkérdezhetem?

macarella
 
 


Kriszti! Ne is mondd! Tökre ki vagyok akadva, hogy már megint taknyosak vagyunk. :( Csak tudnám mitől???? Ediig alig voltunk betegek, most meg.... :evil: :evil: :evil:

Salim egy rock zenekarban játszik. Az a nevük, hogy SUPERBUTT. :)

fatima
 
 


Fatima! Hát nagyon nem örülök, h. megint taknyos Tarek. Így nem tudom mikor fogunk találkozni.
Nem lehet, h. a foga miatt, vagy szerinted megfázott?

Jajj, ez tök jó, rég nem látott ismerősökkel újra találkozni.
Azért ez a kis kiruccanás kell néha, nem?
Ne is legyen lelkifurdid, ennyi jár anyának is, nah.
Tarek meg már egyébként is nagyfiú, mamát is ismeri. Persze érthető, h. furcsa volt neki, h. éjszaka nem Te voltál ott, hanem mama, de lényeg, h. végszóra hazaértél. :) Valahogy ezt megérezzük talán.

Tényleg, oltás. Nem tudjátok, mindenhol ezt az újabb vakcinát adják be a gyerekeknek? Mert a mi dokink mondja minden oltásnál, h. ettől már nem lázasodnak be, stb....mert olyan az összetétele. De másoktól meg hallom, h. a gyerek belázasodott.
Jó nyílván legyengíti valamelyest az immunrendszert, hiszen mégiscsak egy gyengített vírust adnak be....
Azért remélem nem lesz láz.

Kép
niki30
 
 


nah vagyok én is. elég eseménydús napjaink voltak.
1. samu kiesett a hintából szombaton. pontosabban leszakadt a hinta és ahogy meglöktem szépen ívesen elrepült hátra hintástul samu és a szoba közepére csapódott be... képzelhetitek. valszin eltört az orra szegénynek. szerencsére nem fájlalja, "csak" kék és zöld. már túl vagyunk rajjta. nagyon sírt, de 2 túrórudi megvigasztalta. :)
2. csabának tegnap volt a szülinapja, amire egy hihetetelen finom (télllleg!!!) joghurtos baracktortát sütöttem.
Kép
virtuális szeletek mentek mindenkinek.
hozzá kisérőnek, mini sajttortácskákat csináltam és este még egy quischt is sütöttem (a tésztát is én csináltam hozzá- mndjuk nem nagy kunszt). (a barátnőm szerint gyorsítókat szedek :) :))
szóval sütök főzök lakást rendben tartok, dolgozgatok, gyereketimádok.
jónással ma vettünk csaba szülinapjára nekem egy sortot és papucsot :lol: :lol: , na jó ő is kapott egy órát. :lol: :lol:

ezenkívül lakást szépítünk, amikor látom egyáltalán csabát. :)

és csüt. kezdődik a bejárás a sulinkba (ahol dolgozom, értitek) én is fogok szept.-től kicsit tanítani, szóval be fogok nézni.
kerekpocak
 
 


niki: sztem az oltás mindenhol u.a. csak a gyerekek reagálnak esetleg máshogy rá.

nanno köszi h vagy és megosztod a tapasztalataidat!!

fatima: tarek nem allergiás? most mindenki az kb.
kerekpocak
 
 


kriszti: zárcsere huhh az nem hangzik jól. viszont a mesefal igen! ilyen jól tudsz rajzolni? tök jó, irigyellek. nálunk csaba rajzol nagyon jól. meg is mutatom. a suliban a termünkre ilyet rajzolt (5 éve):
Kép
kerekpocak
 
 


Ez de jól néz ki! Tényleg milyen ügyes!
Ötletet lopok. :oops: :P

Kép
niki30
 
 


Nem tudom csajok, de olyan pocsék kedvem van ma. Iszonyú érzékeny vagyok, több oldalról is úgy érzem sérelem ért és.....na mindegy.
:cry: :cry:

Kép
niki30
 
 


Niki: ...na mindegy.

Nem mindegy!!! Mi a baj? (már ha elmondható)

Fatima - jobbulást Tareknek!

Zsófi - szegény Samu!!! (átérzem, pár éve nekem is eltört - én nem hintából estem ki :wink: - nagyon tud fájni, különösen az, amikor kb. öt kilométer gézcsíkot beletuszkoltak a gégészeten, de ezek szerint ti ezt megúsztátok)
húúú az a torta...!
szuper az a fa, amit a párod készített a iskolának

Kriszti - semmi gond, félreértések előfordulnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nannó 2010.05.16 14:13-kor.

nannó
nannó
 
 


niki!!!!!!!!!!!!mesélj!!!!!!!!!!!!
nanno édes vagy, köszi!!!

samu azt kiabálja, h szeretlek, szeretlek, szeretlek.
kerekpocak
 
 


De édes, szeretlek, szeretlek :) De jó Neked Zsófi!

Nannó, teljesen érthető, h. egy 28 éves fiú hülyén érezné magát, ha egy babafórumra bekerülne a képe :lol: Jajj, most ezen olyan jót derültem. Ez kicsit fel is dobta a kedvem :) Ez vicces. A legidősebb baba :lol:

Aranyosak vagytok, tragédia nem történt, meg részletezni sem akarom, csak ma úgy érzem (holnap már lehet nem), h. egyes kapcsolataimba csak én viszek bele, a másik fél meg...tudjátok.
És ebből olyan de olyan elegem van. Rosszul esnek dolgok, barátnőnek írok sms-t 3 hete és még csak válaszolni sem válaszol és még sorolhatnám...szóval ma ez így betetőzött nálam. De tudom azt is, h. ilyenkor, itthon gyeden, sokkal érzékenyebb az ember, míg másnak "pörög az élet".

Kép
niki30
 
 


niki nekem is volt ilyen pár hete! ugyanez! h csak én teperek, érdeklődöm én meg le vagyok ejtve. és nem csak 1 barátnő, hanem többek által.. tudom milyen szaaaar. :twisted: :twisted:
kerekpocak
 
 


Niki, Zsófi! Fel a fejjel!!! Tudom milyen szar érzés az, ha elhanyagolnak bennünket a "barátaink".
Az az igazság, hogy én már túltettem magam ezen. Amikor még csak nem is vártam babát, már akkor mondtam a "barátnőimnek", hogy tutira nem tartjuk majd úgy a kapcsolatot, ha szülök egy gyereket. Erre ők: "Dehogyisneeeeem! Mindig ott leszünk melletted" stb blablabla. :) Ugyan tény, hogy amikor megszületett Zsömi és az életem semmi másból nem állt, csak abból, hogy fejek-etetek-altatok, nem igazán vágytam arra, hogy vendégsereg lepje el a lakásunkat. De később amikor már jó lett volna, ha jött volna valaki és lett volna kivel dumcsizni, na akkor sehol nem volt senki! És persze azóta se jönnek. Konkrétan a 6 barátnőmből egyedül egy olyan van, akkor többször volt nálunk (ő szereti a gyerekeket és épp babát vár, ami lombikkal jött össze), a többiek 1X voltak látogatóban, amikor még Zsömi kevesebb volt, mint 6 hós. :shock: :shock: :shock: És ők álítólag a legközelebbi barátnőim! :) A volt kis-főnököm és az egyik volt kolléganőm konkrétan többször voltak itt nálunk. :) Ennyit erről!!!

Szóval ne vegyétek magatokra! Mi már NAGYON más életet élünk és ezt ők csak akkor fogják megérteni, ha szintén szülők lesznek. Addig nem!

fatima
 
 


...ők csak akkor fogják megérteni, ha szintén szülők lesznek. Addig nem!


Ezt én is abszolute megerősíthetem!

(ez a viselkedésük nem rólatok szól, nem arról, hogy ti "már nem feleltek meg" nekik, hanem róluk: ők egy "fejlődési lépcsőnek" még egy alsóbb állomásán állnak, és pillanatnyilag nem tudnak mit kezdeni a ti életetek legfontosabb történéseivel)

nannó
nannó
 
 


De csajok, akikről én beszélek, gyerekesek! :?

Kép
niki30
 
 


Niki! Ez így még szomorúbb! :( Figyi! Lehet, hogy összejött nekik ez-az és nem direkt hanyagolnak. Vagy máskor is érezted, hogy te tepersz, ők meg nem? Vagy esetleg nekik már nagyobb gyerekeik vannak? Más programok érdeklik őket? :roll:

Oltás ügyben nem tudok véleményt alkotni. A mi régi dokinénink folyton azt mondta, hogy nem fog belázasodni Tarek és nem is lázasodott be egyszer sem. A 15 hós oltásról azt hallottam én is, hogy jobban megviseli a babákat, de nem hiszem, hogy az összetétel miatt, hanem inkább azért mert már jobban érzik + nem a combjukba kapják, hanem a karjukba. :?

Zsófi! Szegény Samu orra hogy van? Nem fáj neki? Édes drága azt kiabálja, hogy "szeretlek"! Jajjj, de megzabálnám! :)
Csaba tök szuperül rajzol. Állítólag az én férjem is nagyon ügyes, de idáig nem mutatta meg. :)
A toráidat egyszer szívesen megkóstolnám! :wink:

Nannó! Mit szólnál, ha addig, amíg saját unokáid lesznek, lennél a topik nagyija??? :)

fatima
 
 


Fatima!
Köszönöm.
Hát ilyen kedves ajánlatnak nem lehet ellenállni!
:oops: :lol:

Niki!
Ne keseredj el! A barátságok és a baráti kör az élet során egy kissé alakul. Van aki marad, van aki helyett jönnek újak.

Szép napot mindenkinek! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nannó 2010.05.16 14:16-kor.

nannó
nannó
 
 


Köszönöm Lányok!!! :wink:

Nannó, tudom persze, tudom, vannak életreszóló barátságok, persze. Én ezzel tisztában is vagyok.
Tudjátok, nekem nagyon sok barátom van, de tényleg. Mi a párommal elég társasági emberek vagyunk, így ő is hozta az ő barátait, én is az enyémeket és lettek közös barátaink.
Sokakra közülük szerencsére számíthatok.
Csak most valahogy összecsaptak a hullámok és megbántva érzem magam. Ehhez hozzátartozik azért, h. én egy elég érzékeny ember vagyok, talán ez itt nem jött le....:oops: :oops:


Fatima, Emma ezt most a combjába kapta. :roll:

Kép
niki30
 
 


engem az érdekelne, h mi volt az utolsó csepp a pohárban?
kerekpocak
 
 


ja! ma letettük a szobába jónást a hátára és amikor visszamentünk a hasán volt, háttal nekünk!!!

VAJON, HOGY S MINT CSINÁLTA??? :lol: :lol: :lol: :lol:
kerekpocak
 
 


na, nagy a pangás...
pedig én sokszor benézek, de sehol senki :)
na majd csak írtok, holnapután jön a hideg - állítólag :)
kerekpocak
 
 


Hello...

Én vagyok... :)

Zsófi! Hatalmas gratula Jónásnak!!! Micsoda ügyes baba! :) És tényleg milyen furi, hogy mennyire mások Samuval. :wink:

Nannó Akkor ezennel a topik nagyijává váltál. :)

Niki! Majd írok! :)

TÖBBIEK! Virtuális seggberúgások mennek! :lol: :lol: :lol:

Hol van mindenki? Kihasználjátok a nyár utolsó napjait??? :)

fatima
 
 


Bocsi lányok,hogy így eltüntem,minen nap vendégeink vannak,épp most várom a váltást.Mindenki most ér rá,és sokan mostanra időzítették a babalátogatást.
Majd jövök pusziii.....

macarella
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: