Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem tudom, ki hogy van vele, de engem ez a tej dolog frusztrál a legjobban. Mindig azon izgulok, hogy legyen elég és legyen tápláló is. Az én banyám amikor felébred ordít, mint akit nyúznak és meg akarja enni magát, annyira éhes. Mint egy kis vércse keresi és falja be a cickómat. Sajnos nem mindig sikerül simán mostanában, mert nem olyan feszes, mint egy hete volt, rá kell segítenem.
Most újra Lactoherbet, szedtem homeopátiás bogyót (egyébként úgy érzem az volt a legjobb), múlt héten more milket ittam. Talán az is befolyásolja a tej dolgomat, hogy kevesebbet eszem, mert bár tudom, hogy most elsősorban anya vagyok, azért minél hamarabb szeretném visszanyerni az alakom, kövezzenek meg érte. Óvatosan, de elkezdtem tornázgatni.
Fejni nem tudok, nem tudom ez kinek hogyan sikerül, nekem nem sok cseppen a mellszívómba, inkább semmi.

Vajon mindent jól csinálok? Ma kétszer mértem a banyát, először 100, aztán 80 lett. Az nem kevés és gyarapszik is a kincsem. 3200 grammal született 23 napja, most 4100.

Mi a véleményetek?
symont
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk 2 hónapos oltáson reggel 8kor. Az éjszakákat már átalusszuk, este 10től reggel 8ig aludt, aztén doki és oltás, és általában napközben 1-2 órát alszik max...de ma egész nap. Szerintetek minden oké? segítsetek!!! Nem érzem hogy baj lenne, enni felkelt rendesen, meg mosolygott ameddig fent volt, de olyan, mintha hetek nóta nem aludt volna. :( aggódom!

A könnycsatorna átmosáson minden oké volt. Nem volt annyira drasztikus, és a Mária utcai szemklinikán Dr. Staud Dóra nagyon ügyes. Azért volt a nagy ijedtség, mert le kell fogni ugye nagyon. Amugy nem fáj nekik, picit kellemetlen.

Mi a véleményetek az alvásról?

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Symont,sztem az ivás is nagyon fontos,homeozz és igyál napi 3-4 litert,tedd sűrűn cicire,mert attól is nő a tejmennyiség.a másik topikban az egyik 90 napozik,de az azért jó mert ugye minden tápanyagot megkap a szervezet csak nem ugyanazon napon....fontos a szénhidrát is!!!Elhiszem,hamar vissza szeretnéd kapni az alakod,de sztem nem éri meg ha a tejci rovására megy,Főleg addig míg csak anyatejet adhatsz babónak,fogyózz akkor ha már elkezdődik a hozzátáplálás és lesz főzelék meg ilyenek,3-6 hónap azért nem sok!!!Annyi ducin is kibírható!!!!Én most elsősorban anya vagyok,és nem nő és feleség.
én 64 kg vagyok,60-nal kezdtem a terhességet és a kívánt súlyom,amit el kéne érnem az az 54,de sztem örülhetek ha 58-ra lemegyek,ja és nemtok fogyózni,mert olyan nincs hogy valamit nem ehetek meg,mert hízlal :(

Nyuszi,figyeld a homlokát,nem lázasodik-e.
mi tegnap kaptuk az oltást,és ma aluszékonyabb Berni,most is 7-kor sírdogált és bár még csak 2.5 óra telt el,hát cicire raktam,evett rendesen(nem mértem,fogalmam sincs mennyit),cicin bealudt és azóta is alszik,pedig még fürcsi se volt......hmm most fél 10 lesz,sztem ma ki is hagyjuk,ha mostanába nem kel fel!!

sutimano76
 
 

 
 

Hát Nyuszi!

Te olyan sok jó tanáccsal szolgálsz nekünk. Én szeretnék Neked segíteni, de ehhez még nem értek. Remélem nincs semmi gond. Én még csak a három hetes problémáknál tartok.
Az viszont elég szuper, hogy este 10-től reggelig alszik a gyerkőcöd. Az én Csengém kétszer felkel enni. Igaz, csak falat, aztán alvás tovább. De gondolom nálunk is majd rendeződik a helyzet.
symont
 
 


Sy
persze hogy rendeződik, amikor 3 hetes volt Lili ő is kétszer felkelt, olyan 2 fele meg 5 fele. Aztán elhagyta a 2es kelést, és helyette 4kor kelt, majd azt is elfelejtette:) (szülei nem kisebb örömére:D)

Süti ti mikor mentek hasi és koponya UH-ra? Mi holnap 11re! Izgulok kicsit, mert a pocakban még voltak gondok a veséjével...Bár ott elvileg mindennel baj volt, amiről idekint már szó se volt... :(

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


nyuszi volt este hőemelkedés, vagy láz? Remélem nem.Nálunk minden oltás után menetrendszerű volt a láz...kék lázcsillapítót kaptatok, az nagyon jó...benn kell lennie hűtőben, hogy mikor szüks. van rá, akkor a kúp kúp formájú és ne egy cseppfolyós izé legyen. Hűtőfürdőt nálunk nagyon bevált.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Ma részlegesen jutott neknk alvás. Már tegnap este kezdődött, borzasztó pocakfájás, visított a kincsem, aztán nagy nehezen elaltattam, de éjjel azért megint fájdogált.
Ma kipróbálom a Chamomillát, hátha beválik. Ti hogy adagoltátok? (mármint aki egyáltalán használta)

Egyébként kicsit olyan, mintha most újra nem érzené, hogy mikor van éjjel és mikor nappal. 2 körül elkezd vészkelődni, nyújtózkodni, 5 körül, ha pelenkázom kipattan a szeme és mosolyog rám. Ezt is rendeznünk kell :roll:
symont
 
 


Nyuszi!
az én Lilim oltás után akkorákat aludt, hogy én is kezdtem aggódni! Nálunk láz nem volt, de tényleg minden oltás után majdnem kétszer annyikat aludt, mint egyébként! Az oltással járó aluszékonyság teljesen normális! :-)
Symont, én Urtica Urens CH5-t szedtem, napi 5 golyót, és nekem segített! igyál sokat, és enni is egyél rendesen, és ha nem viszed túlzásba, akkor szépen lassan fogyni is fogsz, mert a szoptatás nem kevés kalóriát éget! Én 5,5-6 hónap után terhesség előtti súlyomnál voltam, pedig nem fogyóztam, sőt, mondhatjuk, hogy rákaptam a nasira... :oops:

KépKép
r.edi
 
 


Én elsőalkalommal reggel-este szedtem 5 golyót, ezt tanácsolták. Szerintetek akkor mennyi szükséges?
symont
 
 


symont
 
 


én úgy tudom,hogy kúra szerűen 1 hétig napi 2×5 golyó,aztán szünet!!de fontos mellette az ivás,az evés és a pihenés is,semmi stressz!!!

Nyafi,jó hogy írtad,mert általában a védőnéni ,doki néni elfelejti mondani...rosszabb esetbe nem is tudja.....de ha magas a láz,akkor a babák hajlamosak a lázgörcsre,ezért hűtőfürdőt kell csinálni....engedsz olyan vizet,mint a fürcsivíz és szép fokozatosan engeded hozzá a hideg vizet,addig míg langyos nem lesz,mindenesetre jéghideggé nem jó ha válik!!!

Nyuszi,mindeket dokinéni 3 hósan küld el koponya és hasira,így dec.3-ra van idő pontunk.a csípőre valszeg a heim pálba megyünk,de lehet hogy áldozok rá 6000-t és megcsináltatjuk a XVI.keri magánba.a heim pálba sokat kell várni!

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Emoncsi - gratulalok! :)
Kicsit elvesztem, mert sok nekem a fozes, mosas, vasalas ilyen babokaval...
Volt tegnap dokineni es mindent rendben talalt, csak ahizasat sokallotta... 460 g-t hizott 10 nap alatt... Ugyhogy most meg kevesebbet kene adnom neki enni...
Eddig ugy evett, hogy ket mellrol, es mindig masikkal kezdve, amin kezdett lefejtem. Most at sem tudom tenni a masikra, mert elalszik az elson es kb 10-15 perc alatt kiszippant 100-110 g-t. :shock:
Viszont! Most hogy jobb ido van odakint, es szedjuk az Infacolt, ejjel 22-tol 1:45-ig aludt! Azota is kb 4 orankent jelzi, hogy kaja kellene. A hasija fajdogal, de sokat segit az Infacol. Itatni nem tudom az edeskomennyel, nem hajlando inni.
Symont: ha enniyt hizik es eszik a Kicsid, akkor nagy baj nem lehet a tejjel! En is ugy tudom, hogy sokat inni, az a kulcs. Legalabb nem leszel annyira ehes sem! ;) Tornazni en ma kezdtem - nem tul boszen, de probalom megkeresni az izmaim... Hat van mit letolni! :(
Kuckositas: a szopoparna ket veget osszekotottem, arra tettem puha, pamut takarot, mert raizzadt nagyon anelkul, es a feje ala peluskat, erre fektetem, betakarom. Olyan, mintha a karodban lenne, de nincs az a veszej, hogy leesik, vagy belefurja a kis arcat valami nagyon puhaba. Azert ajanlottak, hogy igy jobban megmarad az agyban. Es tenyleg. :)
Dokinenei meg siras ellen ajanlotta a cumit, mondvan, hogy a szopo reflexet kielegiti es megnyugtatja... Hat... Nemtom, de nekem nem nagyon tetszik az otlet. Ha a hasa faj, akkor ugyis mindegy.
Annyit mondott meg a dokineni, hogy forntra nagyon-nagyon erzekenyek a kicsik. Lehet hogy az oltason kivul, ezert is alszik annyira a Babad, Nyuszi...

Kép
Kép
rozinante
 
 


Sziasztok!
Nekem is mondtak,hogy a frontra nagyon erzekenyek meg ezek a pici babak,ugyhogy ezt en is csak megerositeni tudom.Van aki ettol tobbet alszik es van aki sir emiatt.Mi az utobbiakhoz tartozunk jelenleg.Ma reggel kicsit nyugosek voltunk es megmutattuk a vedoneninek,hogy mekkora hangunk van mar.Es akkor mondta,hogy nem biztos hogy a hasa faj,lehet hogy a frontra reagal igy.De azert mondta,hogy az infacolt hasznalhatjuk,ha faj a hasa.

ole85
 
 


symont,homeo és tea együtt nem megy,mert lehet a kettő kiüti egymást.Vagy az egyik,vagy a másik.Süti jól írta,kúra szerűen,egy hétignaponta 2,3 alkalpmmal X 5 golyó.Én is "izgulok"hogy elég e a tej,mert ugye mérce nincs a cicimen :lol: ,de eddig úgy néz ki elég.Barni is amikor felkel,egyből cici.Nagyon ritka,ha nem így van.

Nyusz,biztos az oltás nyomta el Lilient.Remélem minden okés veletek.
UH-n mi volt?

Rozi,ha elfogadsz egy jó tanácsot:a fozes, mosas, vasalas megvár,ráér.Ne akarj mindent egyszerre megcsinálni.Normál állapotban a 6 hetes gyerekágy idején az anyukának szinte végig feküdni kéne,és a szoptatáson kívül nem kellene mással foglalkoznia.Hidd el,engem is zavart minden,ami ilyen jellegű volt,és nem volt megcsinálva,de nem bánom,hogy inkább a babának szenteltem az időm 80%-t.
Szopihoz gratulálok,nagyon ügyesek vagytok,szuper!!!!!

Hűtőfürdőhöz,mindig a láb felől kell hűteni s vizet,kábé 15 perc alatt.

Nekünk puki és kakira a szélcső segített csak,de amióta használjuk,nincs gond.

Kép
v.andi
 
 


Rozi,Ole miért írtok ékezetek nélkül?????

sutimano76
 
 


Andi, iagazd van, en is tudom, de ha nem fozok nincs mit enni, ha nem mosok a babanak elfogynak a tiszta ruhai (es az apjae is) a takariast hagyni szoktam, de ha jon a vedono, vagy a dokineni, akkor valamit kell tennem... Szoval nem fakirsag, es probalok lazabb lenni. 8)
Suti, az angol szovegben es a kulfodon elo magyar barataimnak irott emailekben (nem minden levelezo ismeri fel az ekezetes karaktereket) igy szoktam meg, bar tudom hogy ez a csodalatos magyar nyelv, amit hasznalunk, de konnyebb, gyorsabb. Majd igyekszem áttérni ékezetre. Bocsi.

Kép
Kép
rozinante
 
 


Sziasztok!

A kislányom életében két napja elcsúszott 2-3 óra, éjjel 4 körül ébredezik, gyúrja magát, fszkelődik, kicsit sirdogál is 6-fél 7-ig, aztán eszik és alszik 9-ig. Nincs ötletetek, hogy tudnám visszaállítani arra, hogy éjjel kétszeri evéssel aludjon reggelig?
symont
 
 


Suti! En Erdelybol jottem,meg anno ott vettem a laptopot es a roman nyelv nem hasznalja az ekezeteket,tehat nincs a gepemen ekezetes betu es meg nem vettem melle egy pot billentyuzetet,ami megoldhatna ezt a kis gondot.Igazabol nem nagy szuksegem van ra,mert en is ritkan hasznalom a gepen a magyar nyelvet,mondhatnam csak ilyenkor veletek es egy par ismerosommel.
Nekem nagy szerencsem van,mert itt van anyukam velem miota hazajottunk es gyakorlatilag mindent megcsinal helyettem,nekem tenyleg csak a babaval kell foglalkoznom.De ez mar nem sokaig tart mert vasarnap utazik haza,aztan hogy mi lesz? :roll: Valoszinuleg az elso napokban nehez lesz,de megoldjuk valahogy.

ole85
 
 


Symont! Az en lanyom napi rendje is borult tegnap ota.Mar minden ment szepen rendben mint a karikacsapas,de mar a tegnap delelott sem volt az igazi,ma pedig reggel hettol del tizenkettoig nem aludt,nem evett,csak sirt szegenykem.Most sikerult megetetnem es vegre sikerult elaludnia.Szerintem mar a vegere a faradtsag miatt nem tudott aludni.Este hany orakkor eteted utoljara?Nem tudod egy kicsit hatrabb tolni,mondjuk egy fel vagy egy oraval,minden etetest mondjuk tiz perccel es akkor lehet hogy csak ot orakkor kelne fel. :?:

ole85
 
 


Ole Erdély melyik részéröl jöttél?Én is onnan származom!
Tegnap begyuladt az egyik mellem és igy most csak eggyik mellemböl ehet a picurim és ezért kell táppal potoljam!A doki azt mondta hogy 24 orán belül jobb lessz írt fel Augmentin duo-t és jegelnem kell!
Töltenék fell képet csak nem tudom hogy hogyan lehet feltölteni ide!A szopizásról pedig találtam egy jó oldalt szerintem olvassátok el !
http://portal.szuleteshete.hu/szoptatas ... -szopistop

Kép
emoncsi
 
 


Kép
Sikerült hát itt vagyunk 3 naposak!Békésen alszunk!

Kép
emoncsi
 
 


Rozinante!
Mit tornázol vagy mire? Én egyelőre csak magam által összeállított gykorlatokat végzek, jövő héten kapom meg Béres A. egy dvd-jét, azt mondták az egyik legjobb regeneráló torna. Majd meglátjuk

:lol:
symont
 
 


Emoncsi, Ole! Én is Erdélyből származom, Szatmárról, de már 20 éve itt élek.
symont
 
 


Én SzékelyUdvarhelyröl származom 10-ik éve vagyok itt!
Symont az én párom is Szatmári!

Kép
emoncsi
 
 


Sziasztok!
Nahat milyen kicsi a vilag!

En Szilagy megyebol jottem,Nagyvaradtol 90 kilometerre,legkozelebbi varos Zilah. En 6 eve elek itt Budapesten.Orulok,hogy talalkoztam veletek!!! :D
Emoncsi!Nagyon aranyos Greta! En azt hallottam,hogy a melegvizes zuhany is jot tesz,ha begyulladt a melled,bar ez lehet,hogy addig jo,amig meg nincs nagyon bedurranva.
Ti mar elkezdtek tornazni?En ugy gondoltam megvarom a hat hetet es aztan kezdek el valamit,de lehet,hogy en is belevagok egy kicsit elobb valami lightos tornazasba.

ole85
 
 


Én elkezdtem lightosan, mert már hiányzik a mozgás. Elsősorban pocak és fenékre dolgozom, jövő héten szeretném kiterjeszteni az egész testemre. Óvatosan lehet mozogni, 6 hét után meg bekeményítek picit...

Nekem még akórházban gyulladt be a bal mellem, hát, rosszabb volt, mjint a szülés, amikor kimasszírozta a csecsemős nővérke. Egyébként ő is a meleg zuhanyt ajánlotta, ami be is vált nálam. De hallottam már hideg borogatásról is

Van egy szoptatós topic is itt a babaneten, ott sok okos dolgot lehet olvasni, és kérdést is lehet feltenni. AZt esetleg megkeresheted Emoncsi. Hátha...
symont
 
 


A korhazba nekem is volt szerencsem a csecsemos nover kezehez,hat....kicsordult a konny a szemembol,viszont Vivien utanna ujra jol lakottan aludhatott.

Szerintem en is elkezdek valamit tornazgatni.mar nagyon hianyzik a mozgas. :D

ole85
 
 


Ole,Symont,szerintem jön a 3 hetes ugrás,ezért a napirend változás.Vissza fog állni,de kell a többszöri evés a babáknak.Ez csak egy tipp.Nálunk is így volt.

Emoncsi,Gréta gyönyörű!!! :)

Kép
v.andi
 
 


Nem tudom a dokim miért mondta a hideg borogatást de most megprobáltam a melegzuhanyt és kézzel jobban ki masziroztam ugy hogy remélem most már jó lessz!Amugy amikor be volt gyuladva a melletek akkor is szoptatatok?

Kép
emoncsi
 
 


Emoncsi,nekem nem volt,de itt hátha találsz választ a kérdéseidre.REmélem hamar túl leszel rajta.Nagy simi!
http://www.lll.hu/node/13

Kép
v.andi
 
 


Hihetetlen csajok, 2 napot nem vagyok, aztán vagy fél órát olvashatok vissza:)

A takarításra csak azt tudom mondani, hogy próbálja meg mindenki hagyni a fenébe, ráér, vagy kérjen segítséget, én majdnem megbolondultam az elején, mindenre haragudtam, hogy nem tudtam megcsinálni azokat a dolgokat, amiket eddig simán... Még most is nehezen mondok le a "tisztaságról", de be kell látnom, hogy valaki mostmár itt van, aki nem hagyja...:)

az uh-n minden rendben volt, a vese is oké, pedig terhesen ijesztgettek, hogy a bal oldalon nagy a tágulat...

ja, Lili ugye 3080g-al és 49 cm-el született. 2 hósan 57 cm és 4720g :D húhúúú a kis duciii:D majd rakok ki képet is:)

amugy nagyon büszke vagyok az én kicsikémre, tuti nem én vagyok a szuperanyu, hanem ő a szupikölök. Minden éjszakát átalszik. Este 10től reggel 7ig, majd 8-10ig még hagy egy kicsit visszaaludni. Aztán fent van, de olyan jól elmagyaráz a pihenőszékében... A pocak nagyon ritkán fáj, és állandóan mosolyog. Megissza a teát, a pihenőcumijait imádja, az ágyában simán elalszik, még sosem altattam, nem lehet panaszom :)

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Emoncsi gyönyörűségesek vagytok!!És micsoda hajszerkezet!!

Ole.Rozi,jaj miattam ne változtassatok a billentyűn,csak néha 2×olvasok egy mondatot,mert a meg és még,fel és fél stb. szavak,szóval ha nem jót olvasok ,értelmetlen a mondtad.csak ennyi!!

sutimano76
 
 


Bár azt nem írtátok,hogy fejtek-e,de a melegvizes zuhi után,átmaszírozod és le is kell fejni,mert ha ott marad a tej az nem,jó.......és nem értem a gyulladt mellből miért nem kell szoptatni,hisz az lenne a lényeg hogy ürüljön ,nem???
nekem is volt szerencsém a csecsemőshöz,hú de fájt!!Azóta hála az égnek nem............

Nyuszi,na látod hogy semmi gond ,teljesen egészségesek vagytok,ha beteg lett volna bizti nem viselkedik ilyen jól Lili. :D

sutimano76
 
 


Symont, en csak ugy magamban tornazgatok. B. Alexandratol nekm is van dvd-m, nagyon szeretem, de az eleg huzos lenne most meg. Te milyen dvd-t szereztel be?
Bar iagaz, hogy sajnos ma nem jutottam tornahoz, mert ejjel 4 orat aludtam, Agoston folyton kezben volt. Egesz delelott szinten. De kuzdok a 4 orankenti evesert, mivel 10 perc alatt leszippant 100-120 g-ot, ugyhogy nem akarom, hogy tulegye magat. A maradekot meg lefejem es megy a fagyoba. Egyebkent o sem nagyon ellenkezik, bar neha 3-3,5 ora telik el ket szopizas kozott.
Suti, nem szivtam mellre a megjegyzest. Nincs semmi gond. :)
Nyuszi, gratulalok a Kisasszonyhoz! :)
Tok jo volt olvasni, hogy igy egymasra talaltak az Erdelybol szarmazok! :)
Jo egeszseget Mindenkinek es sok tejecsket!

Kép
Kép
rozinante
 
 


Suti!En sem sertodtem meg,nem megy az olyan konnyen! :D

Nekem amikor bedurrant a mellem es a csecsemosnoverke kimaszirozta,azonnal ratettuk Vivit szopizni,mert mar nagyon ehes volt.Igazabol meg sem fordult a fejembe,hogy abbol nem adhatnek neki.En most nem kell fejjem a tejcsit,mert egy eves egy mell altalaban.80-100 eszunk egyszerre es ezzel ki is uritette az egyik mellem,a masik eveskor pedig a masikat adom neki oda.Igy meg most nem kell fejnem.

ole85
 
 


.........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:48-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!Mai nap bevérzett valamitöl a köldöke és nagyon idegesít nem tudom hogy mitöl!Nektek leesett már a köldökcsonk?Már nagyon várom hogy le essen.Remélem nem lessz gond hogy bevérzett!Mai nap meg nagyon nyügösek is vagyunk,ti is vagytok?Lehet hogy az idöjárás miatt?Nektek nem vérzett be a köldökcsonk?

Kép
emoncsi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:49-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


mauuuuuuuu nagyon rég beszéltünk!!!! miért nem vagy msn-en? sok a meló otthon mi?:D

fél éves Boró...hihetetlen...

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Maumau,hát előkerültél,de gyorsan megy az idő,már fél évesek múltatok :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Emoncsi ,nemtom milyen a bevérzés,nálunk kicsit kifolyt a vér és odaszáradt,na akkor hajnali 4-kor telefonálgattunk ügyelet,gyerekkórház,de megnyugtattak,hogy ez előfodul,hogy a köldökzsinórba maradt vér még kifolyik.

sutimano76
 
 


sziasztok! 5hetes kislányomnak nagyon csúnya kiütéses lett az arca, nyaka. A doki szerint csak tejkiütés, de egyre rondább lesz. Van valami ötletetek, hogyan kezeljem? Már szinte mindent próbáltam. Sajnos vérzés problémáim vannak (5hete folyamatosan vérzek, ami állítólag nem normális már) ezért gyógyszereket kell szednem. Ergam cseppet méhösszehúzódásra, vérzéscsillapítót ja és fogamzásgátlót... Lehet, hogy ezek mennek át a tejcsibe? Légyszi, ha van valami ötletetek, vagy tapasztalatotok akár a kiütéssel akár a vérzéssel szívesen venném. Köszi előre is! Kép

Kép

jbeby
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:49-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


maumau! köszi szépen a gyors választ. Nekünk az arcunk és a nyakunk nagyon durva. Tegnap már én is a kamillás vizet választottam + arc törlés kamillával. Szóval ez már megtörtént. A parafin olaj azt hol lehet kapni? Nekem csak gyógyszertári babaolajam van. Viszont a hintőpor az nagyon jó ötlet. Ez azért rakhatom az arcára is szerinted? köszike

Kép

jbeby
 
 


Borzasztoan szomoru vagyok... :(
Infacol nem segit, edeskomeny teat nem akarja inni Agoston es annyira de annyira szenved a belecskeivel! :(
Enni szepen eszik, kb 4 orankent. Nem merem mar minden evesnel, de volt ellenorzoleg lemertem, es megy a 100-120 g. Lehet, hogy kicsit mohon eszik, de ez ellen nem tudok mit tenni, en nem surgetem.
Neha a kis hasa ugy kikerekedik ket oldalra, hogy rossz nezni es tekereg, uvolt a gyerekem ketsegbeesve.
Mit csinaljak?
Raadasul meg a szemen a beverzes sem akar felszivodni, pedig 2 hetes. Igaz, eddig mind a harom gyerekorvos es a csecsemos noverek is azt mondtak, hogy nyugi elmulik, na de mar eltelt ket het! Az en szemem mar nem olyan...

Kép
Kép
rozinante
 
 


rozinante!

A szemed miatt ne aggódj. Nekem mind a két szemem durván bevérzett, sőt a jobbik 3 helyen is. Úgy néztem ki, mint a vérfarkas. Kislányom most 5hetes és sajnos még az egyik helyen mindig látszik. Sajnos lassan gyógyul, csak türelem:)

Hasfájással mi is bajlódunk, de szerencsére általában mi csak nyőgünk és marjuk az arcunkat. H nagyon durva viszont üvöltünk. Én egy kis kamillateát szoktam neki adni, az segíteni szokott valamennyire. A többi szer nekünk sem vált be. Esetleg iszol szoptatós teát? Mert nekünk az volt a fő baj. És még egy nagyon bevált dolog, meleget kell a pocijára tenni. Nekünk van ilyen zselénk, amit meg lehet melegíteni. De állítólag a felmelegített pelenka is jó. Próbáld ki. Amikor rárakom a pocira sikerül alukálnia is egyből.

REmélem tudtam segíteni:)

Kép

jbeby
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:50-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:50-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


igen a Halász dokinál szültem. Én is nagyon kedvelem, és nagyon megbízom benne. Ezért is remélem, hogy a női bajaimat is meg tudja oldani. üdv Bea

Kép

jbeby
 
 


csajok,én is a Halásznál szültem :lol: :lol: ,egy arany ember :lol: .
Gw nekünk is bevált....hasfájás a tej és fehérkenyér elhagyása után nálunk megszűnt..........pocimaszírozás az óra járásával megegyezően,láb fel,mint a pelusozásnál,csak mehet kicsit jobban és azt is körkörösen az órámutató járásával.
próbáljátok a teát nem cumis üvegből itatni,hanem kiskanálból,elég pár korty is!!!és lehet próbálkozni a mecsek baby teával,de abban van kamilla,amellett már nem kell kamillateát adni!!

arc-ra még én is kipróbálom a kamillázást,mert bár nem piros,de kis pöttyök vannak.........dokinéni ajánlotta,hogy mielőtt megyünk ki sétálni mindig krémezzem be az arcát a fürdetővel(gyógyszertári).van hogy 3 órát alszik kint és sose piros az arcocskája,tök jó!!!

sutimano76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: