Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni!
Tegnap volt sajnos már a második vetélésem 9 hetesen.

A szomorú eset után az orvosom azt tanácsolta, menjek fel Budapestre a SOTE I-re kivizsgáltatni magam, hogy vajon egy évekkel ezelőtti problémamentes terhesség és szülés után mi okozza a mostani sorozatos vetéléseket.

Itt a babaneten kértem már infót néhány embertől (és kaptam is, mindenki nagyon segítőkész volt), így már kezd leszűkülni a kör pár dokira. Már azt is javasolták, hogy ne a SOTE I-re menjek, hanem a II-re.

Szóval még egy hónapot arra szeretnék szánni, hogy begyűjtöm az infókat, és kiválasztom a megfelelőnek tűnő orvost, aki hajlandó lesz alaposan kivizsgálni a problémákat.

Pillanatnyilag Dr. Sára LeventeésDr. Várbíró Szabolcs azok, akikről szívesen olvasnék tapasztalt anyukáktól/kismamáktól.
Priviben is jöhetnek a válszok, nagyon megköszönök minden rám fordított percet!
Érdekelne a magánrendelésük is, viszont a neten nem találom egyikük elérhetőségét sem. (Lehet, hogy béna vagyok)

Szóval előre is köszönöm az esetleges válaszokat, tapasztalatokat
!

Vikunya
vikunya
 
 


Ja, még egy sor erejéig:
ha esetleg tudtok itt a babaneten olyan topikot, ahol akár Dr. Sára Leventéről, akár Dr. Várbíró Szabolcsról tudnék többet olvasni, akkor szóljatok, legyetek szívesek, mert eddig nem találtam. Köszi szépen!
Vikunya
vikunya
 
 


Vikunya irtam prividre rem.meg kaptad mert közben lefagyott ez a s.ar:(
Vendég
 

 
 

lekri írta:gabcika
én se szeretném.:)igazából máj.25én lenne jó szülni de szerintem elöbb kint lesz:)1hete szombaton volt a Bpdje:91mm.még 2hetet bent maradhatna van pár dolog amit el kéne intézni:)bár ma görcsölgetek,ez nekem szokatlan elsővel nem volt ilyen meg eddig vele se csak tegnapelött meg ma.ja multhéten patologián feküdtem pár napot és Ctgztek is.volt 70%os josló fájás is,csak én nem éreztem semmit:)
szerdán megyek ctgre ujra :lol:


Ok, a máj. 25-be benne vagyok :D :wink:
Miért voltál a patológián?

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


pont belestem:)
azt hittük hogy a magzatviz szivárog.bementünk hogy nézzék meg.dokim pont nem volt de telon mondta hogy inkább maradjak megfigyelésen bent.én mint jó páciens maradtam.péntektől hétfőig.nem magzatviz volt hanem kinyilt a méhszáj és valószinü a nyákdugó 1 része volt,higabb kiadásban.igy már a külső nyitva ,belső is 1 ujnyira.
képzeld annyian szültek,hogy szülés után az anyukákat a patologiára tették,mert agyerekágyon nem volt hely.a babákat 3 óránként mehetek megnézni.rem.javul a helyzet. április19ig 884baba született a klinikán ami soknak számit. 3nap után haza engedték az anyukákat akik simán szültek a császárosókat 5 nap után.
Vendég
 


Sziasztok

Lekri
ne izgulj, én is mikor bent voltam októberben (3 hetet csaszi előtt) pont ez volt a helyzet, hogy a kismamikat a patológiára hozták vissza, de mikor ránk került a sor (csaszi) akkor már volt olyan hogy én a hétvégét az 5 ágyas szobában jóformán egyedül a kisfiammal töltöttem :lol:

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika szia
hát nagyon remélem hogy most is igy lesz:)bár már a patologiára ugy járok mintha hazajárnék:)bár 2.al még csak 1x voltam ,de az elsővel 3x élveztem vendégszeretetüket. :lol: látom te is sokat idöztél ott.
fiam 1hete minden reggel 6kor riadót fuj:)
Vendég
 


hát ez elég ilyesztően hangzik...., remélem mikor mi szülünk jobb lesz a helyzet...
pici fiad hogy viselte nélküled azt a pár napot? legalább megvolt a főpróba a szülés utáni napokra :)

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gabcika én nehezebben viseltem:(neki itt volt apa meg a mama.amugy se annyira anyás ami annak köszönhető,hogy 1éves koráig anyoséknál laktunk igy ragaszkodik mindenkihez.szombaton ügyeletre vitték mert mindent,még a vizet is,kihányta.hallottam a telefonba sirt mikor vitték én meg a kórházba sirtam.megkapta a hányos hasmenéses virust.tegnapra állt helyre.1kgt fogyott.mikor hétfön hazajöttem,átnézet rajtam és nem jött hozzám.szerintem haragudot:(nagyon rossz volt.a mama meg ugy elkapatta hogy most alig birok vele,nem hallgat rám.minden olyan meglett neki engadve amit én nem engedtem.most szenvedünk.a legnehezebb az,hogy 2hoja leszoktunk a babakocsiról,gyönyörüen sétált kézenfogva velem.anyos felvette mikor sétáltak meg elengedte a kezét igy az a legnagyobb szenvedés.nem akar sétálni,vagyis inkább a kezem fogni:( na de nem panaszkodom.:)majd csak helyre rázodunk. lánykád várja a tesot?kislány lesz ha jol olvastam.
megyünk vendégségbe ,meg bucsúba igy bizti hallgatom,hogy jaj mekkora a hasad:)
szép vasárnapot m.kinek:)
Vendég
 


Na remélem én anyósom, anyám nem fogja így elrontani pár nap alatt Lilit... :roll:
Én is attól félek egyébként, hogy én fogom rosszabbul viselni, bár lehet, hogy annyira el leszek foglalva a Picurral, hogy nem fog annyira hiányozni...
Igen, újra kislányunk lesz. Lili nem reagál még semmit, nem hiszem hogy érti, felfogja.... majd ha megszületik... remélem nem lesz nagyon féltékeny... ő elég anyás.

A "jajj, mekkora a hasad" és "Ti még egyben" kezdetű mondatoktól én is rosszul vagyok, mikor már az ember amúgyis tökre szeretne túlleni rajta, még hallgassa ezeket az okos megjegyzéseket is! :roll:
Kitartást!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


na túl vagyunk rajta,mondták hogy milyen szép az arcom még nem csunyult el meg, hogy milyen szép a hasam.csak lestem:)hát a nagy séta már nem nekem való,nyavalyogtam eleget.Baba nyomja a köldöksérvem és fáj nagyon:( de hála Levi jó fiú volt:)
nálunk Levi simogatja a hasam meg puszilgatja de ő se igazán érti. bizti meglepödik ha hazahozom Kristófot.
ti Lilinek vesztek ajándékot a baba nevében?
neked is kitartást ,mindjárt vége:)
Vendég
 


ja ma beszélgettem egy ismimmel januárba szült és 1 napra őt is a patologiára tették mert nem volt hely a gyermekágyon. ugyhogy nem reménykedem,hogy javul a helyzet.
Vendég
 


én azért bízom.... nem lenne jó ha csak 3 óránként láthatnám a babómat...
igen, készülök venni valamit Lilinek a hugi nevében :) csak nehéz kitalálni, minek is örülne igazán...

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


hát én is ezzen gondolkodám,hogy mit is vegyek,hiszen meg van mindene:) viccet félre téve tényleg nem tudom de szerintem valami kamiont kap mert most az a menő.tegnap vettem olyan szép babazoknikat.el voltam ájulva tőllük:)
Vendég
 


Sziasztok

Vikunya

Szerintem is a SOTE II. jobb ilyen szempontból
Ezt azért mondom,mert én 3 vetélés után lettem terhes Zalánnal.
de ha akkor nem ajánlanak nekem dokit itt akkor lehet,h még most sincs Zalán. :(
Nekem járt ismerősöm az I-re de aztán ő is átjött a II-re!
A dokikat nem ismerem,ill. csak látásból!
Vendég
 


megszületett unokatesomék kislánya ma reggel:)
3450gramm és 53cm.Réka baba:)
Vendég
 


Sziasztok lányok,

Új vagyok én is ezen a témán, első babát várom, eredetileg Kútvölgyiben szültem volna, DE...

Szóval sajnos magas cukor miatt átirányítottak a II-esre, ahol is úgy néz ki dr. Sára Leventéhez kerültem... Tudna valaki infókat küldeni róla?? Eddig 1x láttam, abszolút nem tudom mire számítsak... Ráadásul épp azzal ijesztget, hogy akár már egy hónap múlva is szülhetünk, mert a cukor miatt simán lehet koraszülés :(

Most így nagyon fura, mert volt egy dokim a Kútvölgyiben, akihez eddig jártam, itt meg senkit sem ismerek :(
Szóval bármilyen infónak örülnék, priviben is...

Nagyon köszi előre is,
Judit

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Lekri, gratula az unokatesódéknak!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Sziasztok

Judit
a cukor miatt nem kell hogy koraszülés legyen!
Nekem a nagyobbikkal volt terhességi cukrom, a végén már insulinoznom is kellett magam.
Nekem a dokim 1szót sem mondott arról hogy a cukor miatt koraszülés lehet.
Igaz ő is hamarabb született, de nem a cukor miatt, hanem a rossz áramlás miatt!
És a babád mekkora?
Nekem a cukor ellenére is kicsik voltak!

Na este majd még jövök.
De picurkám már jelez, sietnem kell

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Gabcika köszi:)
Vendég
 


Szia Erika,

Babóca a legutóbbi ultrahang szerint akkora, amekkorának lennie kell most :) Szóval még semmi jel nem utal arra, hogy óriásbébi akarna lenni...

Annyit mondott a doki, hogy jöhet korábban, mert öregedhet a méhlepény, de persze ez nem biztos. Csak felkészített, hogy ez is előfordulhat...

De hétfőn majd megvizsgál ő is, akkor többet tudunk majd... Meg aztán úgyis akkor jön, amikor ő gondolja :D

Judit

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Szia Judit!

Az jó ha akkora amekkorának lennie kell!
És UH-on mit mondtak a lepényre?
Igen végülis a lepény lehet hogy hamarabb kezd el öregedni.
Nekem sajna (ügye cukor esetén elméletileg nagy a baba) nekem mindkét srác kisebb volt, vagyis Ákos 2-3 héttel Áronka pedig 3-4 héttel volt elmaradva.
Engem Áronkával be is fektetett hogy cukros infúziót kapjak hogy növeljük de a cukor miatt nem kaptam végülis. De végülis egy idő után utolérték a többieket, és ez a lényeg!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szia,

A lepényre azt mondta, hogy szépen tapad. Úgyhogy eddig még jók vagyunk :)

Az a lényeg, hogy egészségesen születtek és utolérték a többieket. Én is csak azon izgulok, hogy minden rendben legyen vele, legyen teljesen egészséges, akkor semmi baj nincs :)

Azért remélem nem jön sokkal korábban, mert a gyerekszobával még sehogyse állok... :shock:

Sziasztok,
Judit

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Szia Judit!

Lepény: érettségi fokát nem mondta? Mert tapadni tapad, az érettségi foka a lényeg, hogy nem e meszesedik, öregedik stb. Erről is szoktak néha mondani valamit UH-on.

Szia

erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szia,

Arról nem mondott semmit (még a régi dokim), de gondolom csak mondta volna ha gáz van... Most hétfőn sztem nem is lesz ultrahang, (legalábbis nem mondta hogy jelentkezzek be), de akkor talán több ideje lesz, és megbeszéljük a dolgokat... Most valamilyen műtétre várták, szóval tényleg csak 5 perce volt... :(

Tényleg lányok, a laborba milyen papír kell? Mert az Ambrus doki adott egy papírt, amin írta, hogy jövő héten éhgyomri + reggeli után 1 órás vérvétel, de az meg Sára doktornál maradt :( Valamit gondolom be kell szereznem hogy levegyék a vért reggel...

Köszi
Judit

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


sziasztok
Judit az ambulanciára menj ott adnak papirt. az tudod hol van?
Vendég
 


sziasztok,

Tudom persze :) Köszi!! Ott mikortól csücsülnek a nővérek? Bent vannak 8 előtt? az éhgyomrit állítólag akkor kéne levenni... :?

Köszi

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


7.30 után már mehetsz nyugodtan.nekem 8.15kor vették le a cukrot utánna 2órát ültem ott és vártam és ugy vették le a 2.at. vigyél citromlevet azt tehetsz a poharadba
Vendég
 


Köszi!!

A cukoroldaton túl vagyunk, ez most kontroll miatt kell, úgyhogy reggelit kell vinnem (hálistennek)

Hogy vagy ma? Már nincs sok hátra :)

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


hopsz,akkor ezt benéztem:)
köszike jól vagyunk,tegnap még kertészkedtem is ami nagyon jól esett:)
te hogy vagy?pocak?
Vendég
 


Jól vagyunk köszi :) Rugdalózott egész reggel, néha akkorákat, hogy megugrottam :D

Nekem még nincs hol kertészkedni - még csak most alakul a kert :( Pedig néha kimondottan jól esne elbogarászni odakint :) Nem baj, addig ücsörgök a teraszon és olvasgatok :D

Meg átgondolom, hogy kimásszak-e a kutyával sétálni... Nagyon könyörög :D Csak az a baj, hogy pórázzal nem merem, nehogy elrántson, póráz nélkül meg nem mindig hallgat rám... Illetve többnyire igen, de ha másik kutyát látunk... :roll: Aztán most már nem esik jól utána futkosni a telepen keresztül kasul... Mondjuk elég nagy a kert, szóval mozgáshiánya nincs, inkább csak csavarogna kicsit...

Délután meg megyek be a klinikára - megnézem ezt a szülésfelkészítő tanfolyamot... Szóval van program :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


én holnap megyek be 1re Ctg meg vizsgálat.
olvasni én is szeretek nagyon,de kevesebb idő jut rá miota Levi meg van:) eddig mindig este a fürdőkádba olvastam miután leraktam Levit.sajna már 3hete zuhanyozok igy az is elmarad.
milyen kutyátok van? majd én is szeretnék 1 labradort ha a fiuk nagyobbak lesznek.
ja én pocilakom nagyon nyugodt baba,keveset rugdos,most már inkább csak feszit. volt,hogy már majdnem indultunk a kórházba mire megmozdult végre.
rem.kint is ilyen lesz mert Levi meg örökmozgó:)
Vendég
 


Nálunk apósom azt szeretné, ha eleven baba lenne :D Hát majd meglátjuk. Ő se rugdos olyan sokat, mint gondoltam, de néha nagyon :D

Egy németjuhász-keverékünk van, 7 éves. Tündéri egy dög, olyan emberi szemei vannak. És esküszöm, hogy mindent ért, amiről beszélünk :D
Azt mondják, hogy jó, ha van kutya a gyerek mellett... Kíváncsi leszek a mienkre is. Remélem nem lesz féltékeny :?

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


nálunk is szeretik,hogy Levi eleven.csak ők heti 1x ha vele vannak pár órácskát. a többi az enyém:)
de mondjuk jobb ,mintha gubbasztos lenne mert akkor arra gondolnék,hogy beteg:)
meg én dettó ugyan ez voltam ugyhogy azt mondják most vissza kapom:)[/img]
Vendég
 


Na igen, egy eleven baba jobb, főleg elsőre, mikor amúgy is agyonaggódja magát az ember :)

No én lassan elindulok, mert mennem kell még nyugdíjbiztosítóba is, és ott biztos ezren lesznek...

Szép napot nektek!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


sok sikert a mai naphoz:)
Vendég
 


Sziasztok
Bocsi hogy régen jelentkeztem. nagyon elvagyunk a babával. :D Dorka baba most volt 2 hónapos és 6 kiló körül van. Sajnos tápszert kap. :( nagyon jó baba kb. egyhónapja folyamatosan mindenkire mosolyog. este 9-10 től reggel 7-ig alszik bár ez már 2 hetes korától így van. még enni sem kel fel. :D gyre többet ismerkedik a világgal. tegnpa kaptuk meg az oltásokat + a rotavírus ellenit is szerintetek volt értelme ezt is beadatni? a védőnönk által ingyen hozzájutottunk :D

MPuma : veletek mizu?

Üdv: Bianka

bianka0530
 
 


szia Bianka
szerintem volt.a fiam aki 2éves most kapta el a hányás-hasmenést.5napig tartott 2nap csend és most ujra kezdödöttt csak most nincs hányás.most várjuk a széklet eredményt hogy mi lehet. még a viz is kijött belölle az elején.pici babánál mégveszélyesebb.
Vendég
 


Sziasztok!

Bianka, jó, hogy jelentkeztél! A rota elleni oltásnak abszolút volt értelme, szomszéd kisgyerek kórházban kötött ki a fertőzés miatt, minél kisebb a gyerek, annál veszélyesebb.

Örülök, hogy szépen fejlődik a baba és jól vagytok :)

A szoptatós csoportot nem nézted meg?


Rita, mi van veletek?

Kriszta - mázsálás eredménye?

Szép napot mindenkinek!

Tücsi
20150827140659
 
 


Sziasztok!

2008.04.25.-én kislányom Vivien megszületett,3180g,és 53 cm-rel!

Eda
eda2
 
 


Sziasztok!

Eda,
Gratula a kislányodhoz, jó babázást és sok tejcsit kívánok!

Tücsi,
Mázsáltunk hétfőn 5570 gr Kristóf, nem hízott "csak" 120-at, de elegendő ez neki. :) Nem is eszi meg a könyv szerinti átlagot, azt a bizonyos 1/5-öt, de nagyon sokat mosolyog, gagyarászik, igy nem aggódunk már miatta.:)
Sajnos az én remekül rossz bőrömet örökölte, szenvedünk vele nagyon, mert állandóan ki van száradva neki, a nyakában, hónaljában, kézhajlatban meg állandóan kiütéses meg piros neki. Megvettük a körzeti tanácsára a Babé-s baromi drága, de nekünk semmit nem használó tusfürdőt meg testápolót, de hiába kenegetem vele, most eljutottunk oda, hogy el kellene mennünk a Budai Gyermekkórház bőrgyógyászatára, de én azt hittem ezt a kórházat bezárták már.

Na meg ami újdonság nálunk, hogy megtalálta az öklét, azt rágja egész nap, és remekül fújja a nyálát, ugye ez még nem lehet a foga?? :)) Tökmag ő még ahhoz, nem?

És azóta is nagyon keveset alszik.:(

Kriszta

Kép
k.krisztina78
 
 


Szia Kriszta!


A Budai Gyermekkórházat még nem zárták be.
Mi ott voltunk, koponya, hasi Uh-n, és csipő szűrésen.

Kriszti

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
bchris
 
 


eda2 gratulálok:)
Vendég
 


Nem néztem még a szoptatós csoportot. Aggódom mert szerintem nagyon sokat eszik a Dorina.evésenként 200-250 ml-t is megeszik. ha kevesebbet adok neki csak sírdogál. nem szokott visszabukni semennyit tehát nem eszi túl magát. az orvos szerint a súlygyarapodása pont jó. csak ahogy olvasgatom a többi 2 hónapos baba jóval kevesebbet eszik. szerintetek hogy van ez?

bianka0530
 
 


Bianka fiam is tápszeres volt és ő is rengeteget evett.ő is 200-250eket.bukni ő se bukott.hizni szépen meghizott:)a cumisüvegböl könnyebben jön és igy többet esznek. napi hányszor eszik? fiam 2hosan napi 4-5x éjszaka 1x. 2,5 hosan már nem evett éjjel és át állt a napi 4xre.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

A segítségetekre lenne szükségem... Az első babámmal a 40. hetet taposom, jövő hét elejére vagyok kiírva. Végig magánrendelésre jártam, a klinikán egyáltalán nem voltam. A terhességem alatt ugyanis végig bizonytalan volt, hogy melyik kórházban lesz az orvosom. Most egyre inkább úgy tűnik, ha a babám a jövő héten kibújik, itt fog megszületni.
Szóval a lényeg, hogy szeretném megnézni a gyermekágyas részt és a szülőszobákat. Ezt csak a szülésfelkészítő keretein belül lehet, vagy megmutatják amúgy is? És van valami listájuk, hogy mit kell bevinnem, főleg a babának?
Szerettem volna szülésznőt is választani, de sajnos így alakult. Remélem azért minden rendben lesz.

Előre is köszönöm a segítségeteket!
Renáta
csgrencsi
 
 


Szia!
Eda! Gratulálok!!! Sok tejcsit, jó egészséget kívánok!

Renáta, nézd meg az eggyel lejjebbi topicot, ott megtalálod a listát, hogy mi kell (de röviden: babának adnak ruhát, de pelenkát, popsitörlőt, krémet nem; köldökcsonk ápoláshoz adnak cuccot). Ott megtalálod Németh Éva védőnő elérését is, aki a kórházi látogatásokat szervezi. Utcáról besétálva nem lehet megnézni egyiket sem, a gyermekágyas rész is el van zárva a látogatók elől.

Ha kicsit visszaolvasol ebben a topikban, akkor találhatsz sok infót a szülésznőkről, nekem nem volt, mert császárral szültem, de a lányok az összes szülésznőt dicsérték itt.

Ha visszafelé nézegetsz, akkor találsz képet a szülőszobáról is (azt speciel a kórház weblapján is meg tudod nézni), meg az egyágyas szobákról is.

Ne izgulj, elég jó hely a kórház!

Bianka, szerintem ne izgulj. Tápszerrel túl lehet ugyan etetni egy babát, de ha nem tömöd meg, akkor nem. Azt szokták mondani az orvosok, hogy egy csecsemőnek testsúlykilogrammonként 150 ml-t kell ennie egy nap, az összes étkezésre leosztva. Tehát, ha mondjuk 6150 gramm egy gyerek, akkor 6,15*150 ml-tkell ennie egy nap, ami kicsit több, mint 9 dl egy nap.

Azaz az evésmennyiség nem kortól függ, hanem testúlytól.

Kriszta, a 120 tök jó :) az egyötöd meg több, mint amit nekem eddig minden orvos mondott mindenhol (újszülöttorvosok két kóházban, gyerekorvos, gasztroenterológus), úgyhogy szerintem jók vagytok. Hát igen, vannak keveset alvó babák... de így többet élvezheted a gagyarászást, mosolygást :)

A fogzáshoz még tökmag, de a fogzási fájdalom hónapokkal korábban jelentkezik, mint az első fogacska :)
Nálunk mindkét gyereknél kb. kéthónaposan kezdődött a rémes nyálzás, csócsálás, fültekergetés; Brúnónak 8,5 hónaposan lett az első foga, két hétre rá a második. Mirának már látszik két kis fehér pötty, de nem nagyon igyekszenek kifelé.

Bchirs - felétek mi újság?

Szép hétvégét mindenkinek!
Tücsi
20150827140659
 
 


Sziasztok!

Köszönjük kérdéseteket, jól vagyunk :)

Szépen növögetünk, 2,5 hete voltunk a védőnéninél akkor voltunk 6100 gr és 62 cm, most már biztos vagyunk 6500gr. (sajnos a képfeltöltés vmiért nem megy, mindig visszadob a rendszer)

Nagyon szeretünk a jó levegőn lenni, és nagyokat sétálni. Ezt rendszerint követeljük anyától.

Sokat sikitozunk hangosan és gütyörészünk. Hason fekve már szépen emeljük a fejünket.

Fürödni imádunk (ezért anya gondolkozik a babauszáson).

Voltunk koponya, hasi uh-n, és csipőszűrésen mindent rendben talált a doktornéni. :)

Vannak napok amikor átalusszuk az éjszakákat (ma is egy ilyen esténk volt, sőt még visszatettem aludni, és még most is alszik :) ), de vannak olyanok is amikor még felkelünk enni.

Várjuk nagypapit, mert megint utra kelünk. :) MEgyünk a rokonokhoz Zalába. Remélem megint oylan jó kislány lesz, mint az 1 hónappal ezelőtti uton.


Kriszti


ui: most sem tölti fel a képet, nem tom miért

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
bchris
 
 


Eda! Gratulálok a kislányodhoz!!!!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a gratulációkat!
Eda
eda2
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: