Új privát üzeneted érkezett!

Lois,bizony,én beleszaladtam volna a komód megvételébe,aztán csak pislogtam volna...Drukk a vizsgához,és a problémamentes két héthez.Mostmár tényleg nemsoká kezedben tarthatod KisZét :D
...és micsoda hinta :D nagyon szuper!
Ha valamit a még a budaörsi brendonban lőnél,szólj,és megveszem szívesen.

Rani,gratulálok mégegyszer!Mikor lesz uhu?

Till,ez nagyon jó,hogy kaptok dolgokat.Mi is mindennek örülünk,ami csak úgy leesik nekünk :D Persze imádok vásárolgatni,de anyagilag azért elég sok.Meg itt a babaneten is veszek használt rucikat,pedig magamnak még sosem vettem,csak újat.De nem azért mert sajnálom tőlük(bár bevallom soknak tűnik egy plüss rugiért 3-4000 ft).Olyan hamar kinövik,a használtan vettek meg szintén alig használtak.Na azért az 50-es és 56-os rucikból jópárat beszereztem a brendonban,meg annak az outletjéből,de mindig nézem melyik akciós.
Vendég
 


Krisz,én is így vagyok ezzel,de szerintem sokunk.Nem tudjuk elfogadni,hogy kéne segítség.Hisz nem vagyunk betegek...de mostmár nem árt figyelni,mert a végefelé járunk.

Ma megkérdezte egy nő az állateledel boltban,hogy utolsó hónapban járunk? :shock: Eddig mindenki azt mondta,nem is nagy a pocim,és hogy ikrek,azt meg végképp nem gondolták volna. :roll:

Timi,bizony én is így vagyuk,duplán kell vásárolni,és így még húzósabb.
Vendég
 


Krisz: én már most fáradok, persze ennek az elmúlt 3 havi túlzásba vitt pihi az oka, de így sem vettem szigorúan a szigorú pihenést.

Segítségről: anyósomék 3 háznyira laknak tőlünk. Állandóan a nyakamra jár, mintha mozgáskorlátozott lennék és az agyamra megy. Mi lesz később? Ha szólok, hogy sok, akkor meg megsértődik. Utána van pár nap nyugtom és kezdi előről. Imádom őt tényleg, de azt hiszem lesznek harcaink. Egyszerűen nem fogja fel, hogy én önálló ember vagyok és nem kell helyettem csinálni dolgokat, nem kell kísérgeti, mint őt, mert ő egyedül képtelen bárhová is elmenni, dönteni bármiről. Nem is tudom mi a jobb a rossz anyós, vagy az olyan, mint az enyém? :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

skrisz72 írta:Icsilya, én mindkettőtől frászt kapok. :oops:

évi 36-40e km-rel csúnya lenne, ha én frászt kapnék tőle.
de tudom, hogy van, akit stresszel, de másokat meg nem, nem feltétlenül stresszforrás.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lois :P
Engem a 28. héttől kategorikusan eltiltott a dokim a vezetéstől. Azt mondta, meg ne lásson itt egyedül, mert nem vizsgál meg :shock: Mondjuk a 30. hét után már be sem fértem :lol: :lol:
Azé' Te is vettél használt rucit :wink: :wink: Még ha tényleg újszerűek is :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok!
Átlóban olvastam csak...

Lois!
Bugyi: melegen ajánlom a kórházba az eldobhatót.

Timi!
Én baromira önálló vagyok, nehezen tűröm, hogy bármiben is segítsenek, de most nem tudom, mit adnék egy normálisan hadra fogható nagymamáért. Anyám dolgozik (meg hajlamos lepattintani) párom anyukája meg összesen egyszer jött el megnézni a törpöket. Jó, nem a szomszédban lakik, de azért... A bébiszitterem a legnagyobb segítségem, remélem, nem kell egyhamar lemondanom róla.
vovanda
 
 


...akkor már tudom ki vitte el előlem azokat a jó rucikat :lol:
Vendég
 


Nyuszi :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szandra!
Írtam is, hogy "pár ruhácska van csak", na az mind Tőled van :wink:
Én nagyon simán tudok még vezetni, még az ülést sem kell hátrébb tolni. De a köv. 2 hétben nem fogok, itthon punnyadok nonstop, istibizi.

De amúgy a használt cuccokon a spórolást elsősorban nem rucikra értettem, hanem a drága nagyobb dolgokra.... az az igazán húzós :?

Skrisz!
Rendicsek :wink:
Tényleg lüke vagy, miért hajtod magad?? Nem kell egyszerre megcsinálni mindent...... és ami tényleg megterhelő, azt csinálja más, irgumburgum!!!!


Nyulasz!
Köszönöm, aranyos vagy, de azért a nagyobb cuccaink már megvannak (legalábbis remélem :roll: ) Még a forgó meg a hinta nem jött meg, de azt a neten rendeltem. De anélkül azért még megszülethet a babám nyugodtan :roll:
Szerintem én semmilyen ruciért nem adtam 3-4 ezret, annak kb. a feléért vagyok hajlandó... :) Brendonos rucink meg nincs is, ott valahogy nem is nézelődtem. Van Tescos, C&A-s, Kengurus. Nagy készleteket amúgy sem halmoztam fel. Viszont sok minden más van onnan, nagyobb cuccok, amik jó áron voltak, mert ha nem érzem úgy, hogy jó vásárt csinálok, akkor tutira nem veszem meg..... inkább kivárok :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


loislane írta:De a köv. 2 hétben nem fogok, itthon punnyadok nonstop, istibizi.

teljesen kinyílt külső-belsővel pont ebben a 2 hétben kellene otthon maradni, ha utána minden OK, akkor lehet mozogni, de most még nem tuti, hogy megússzátok a PICet, ha megszületik a baba.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Vanda!
Szívemből szóltál, én is értékelnék egy Nagyit, mert az én Babámnak nem jut egy sem :cry:
Bugyiból arra a hálósra gondolsz, vagy arra a fura papírszerűre?

Nyuszi!!
Bíbíbí :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bevallom én sem értem a dokidat, hogy enged el bárhová is, pláne vizsgázni kinyílt méhszájjal :shock: :shock:

Én a hálósra szavazok, a papírt lehúzza a véres betét súlya. (Nekem mind2 féle volt.) Bocsánat, de direkt voltam brutál, hogy képletes legyen :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Orsi!
Te turkálsz a fejemben? :lol: Épp most beszáltük meg a férjemmel, hogy nem megyünk le holnap.... Köv. hét szombaton (35+6) lemegyek, ha még egyben leszünk, de ezt a holnapit nem kockáztatom meg.
De amúgy a dokim váltig állította, hogy ne pánikoljak, mert PIC-re már nem lesz szükség semmiképp, akkora nagy a babám. Ráadásul PIC az ugye itt nincs is, csak 50 km-re :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :P
Huhhh, akkor jó. Szerintem ez egy jó döntés.
Nem csak a súly számít :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szandra!
Úgy fest az én dokim nem az a parázós alkat :roll:
Nekem konkrétan azt mondta, hogy húzzam ki ezt a 10 napot,hogy fel se merüljön az éretlen tüdő gondolata, de PIC-re nem fogják vinni az tuti.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,jó döntés,támogatom :wink:

A brendonban is volt akciós babaruci.Én meg a kenguruban nem voltam még nézelődni.

Szandra :D
Vendég
 


Vovanda: amikor a terhesség kezdetétől naponta 2x azt látod és hallod, hogy aggódó képpel csörtet be a házunkba (van csengőnk, de ő csak jön befelé), hogy hogy vagyok és szóljak ám, ha valamit nem bírok megcsinálni, akkor nem kívánnád te sem, akármennyire is el vagy havazva. Főleg amilyen butaságokat tud mondani néha! Ettől még nagyon szeretem, csak nekem kicsit nagyon sok ő így.

Én is nézegettem Szandra cuccait, de minden ami jöhetne már elkelt. :cry:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Bevallom becsülettel: még a lányom is hord olyan rucikat, amiket Szandrától vettem.... :oops:

Lois!
Kicsit azért még tartsatok ki. :lol:

Timi!
Valami arany középutas jótündér kéne... :wink:
vovanda
 
 


Sziasztok! :P

Lois,
akkor vizsga elhalasztva? :P Jól értem? :roll: helyes lenne! :wink:

Tudjátok, mikor Vackor született, senki nem volt az ismeretségi körünkben, aki babás lenne, így tényleg mindent meg kellett venni. Viszont akkor megengedhettük magunknak, hogy minden új legyen és bevallom: olyan jó érzés volt! :oops: :lol:
Most más a helyzet, és ezt elég nehéz megemésztenem :?
De a vadisúj barackvirágos ágynemű garniturához baldachinnal, szopipárnával ragaszkodom :wink: :lol:

máshonnan kapunk sterilizálót, megint máshonnan babamérleget (ilyenjeink is voltak, de mindent elajándékoztam :oops: ). Majd csak kialakul :P

tillidian
 
 


Lányok!Egy fontos kérdésem lenne.
Ma voltam UH-on, mindent rendben találtak.Most este viszont vérzést tapasztaltam.Ilyen nem fordult elő velem az előzőeknél.Van valaki, akinél igen?Eléggé el vagyok keseredve.
Ugye ez nem "az"!
konak
 
 


Konak!
Szerintem hüvelyi Uh után némi vérzés belefér. Persze csak ha nem kísérik görcsök. Azért én elmennék dokihoz reggel a helyedben mindenképp, mert a vérzés mindig aggasztó :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nyulasz!
A Kenguru szerintem nem annyira nagy szám, Bendonban jobb árak vannak.

Till!
Helyes, van amiből nem szabad engedni :wink:
De sajnálom, hogy elszomorít Téged, hogy nem tudtok mindenből újat venni :(

Vanda!
Úgy lesz, kitartunk :P

KisZé 2 napja egész brutálisra vette a figurát, teljesen tökélyre fejlesztette CsákNorriszbácsi körbepörgős rúgását, a hasamat valami elképesztő geometriai alakváltozásokra készteti..... :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!Köszi!
Csak hasi UH volt.Ma reggelre nem tapasztalok semmit.Görcs sincs.De azért beszólok a dokinak.
Jó egészséget mindenkinek!És nagyon örülök Raninak is!Legyünk egyre többen!
konak
 
 


Konak!
Mindenképpen keresd fel a dokit. Hány etes vagy? Én kb. a 10. hétig barnáztam meg egyszer brutálisan bevéreztem, de nem volt baj.
vovanda
 
 


Vanda!
9 hetes, 3 napos vagyok.Csak attól tartok, hogy befektet.Ez nem buli 2 gyerek és csak férj mellett. Egyedül nem bírná.Én meg megőrülnék benn.Sok mindent úgysem tudnának velem csinálni.
konak
 
 


Konak!
Pihizz minél többet, mást tényleg nem tudnak tenni. Remélem, minden rendben lesz.

1szálpasi megszívta:



[törölt kép]

[törölt kép]
vovanda
 
 


Sziasztok!
Konak,remélem semmi gond.
Lois, :lol: mi is pörgünk-forgunk,de iszonyatosan,azt viszont nem értem,miért lapítanak,ahogy apa teszi oda a kezét.Szegény mondja,jaj,most éreztem valamit,de én érzem ez közel sem az,mint elötte pár másodperccel.
Krisz,lehet csináltatunk az asztalossal pelenkázót.Úgyis jön a jövő héten,mert rakja össze a szekrényünket,amit magunknak kértünk.
Vendég
 


Vanda,ez tényleg szívás :lol: de nagyon cukik :D látom kíméletes voltál,és ostort nem adtál a kezükbe :mrgreen:
Vendég
 


Konak, feltétlenül írj, hogy mit mondott a doki!!!

Lois, az tök jó érzés, nem? :wink:

Nyulasz, eleinte az én kislányom is pont így viselkedett apjával. Mostanában már rendesen belerúg, ha a pocimra teszi a kezét. :lol:

Vanda, szegény ember! De látszik rajta, hogy élvezi! Legközelebb te is ülj a hátára! :wink:

Tilli, ne szomorkodj, én sem teszem. A lényeg, hogy ne valami szedett-vedett kinézete legyen a használt holmiknak. Erről jut eszembe, anyósomtól kaptunk egy etetőt is. Fából van, baromi ronda. Majd teszek fel róla fotót. Hát azt lehet, hogy majd veszek másikat, ha eljön az ideje. :oops:

skrisz72
 
 


Amit én tapasztaltam - a bodyk terén legjobb és legolcsóbb a Tesco, a C and A, a Scamp, és Kenguruban is a sima fehérek olcsóbbak.
Vékony pamut rugik is a Tescoban vannak a legjobb áron.
A plüssök mindenhol elég drágák sajnos. A C and A-sokkal az a baj, hogy alul nincs patent. A Kengurusok nagyon jók, de kétségtelenül drágák. (Nekem az van csak közel, így szinte minden rucink onnan van...)
Brendon drága, de ha az Outletbe eljut az ember, ott mindent egész jó áron lehet kapni. Nekem nagyon messze van, mióta a fiúk megvannak, ott nem is voltam...
A Kengurunak nagyon jó az ára már "nagyobb" gyerekeknél, pólók, együttesek tekinetében.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Ja, állítólag a H and M is jó, nekem az egyáltalán nincs a környékemen. 1x voltam a Camponában H and M-ben, nem vettem semmit. De Anyum ott vett a fiúknak 50-es talpas pamut nacit és az cuki volt és olcsó.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Lányok!
A doki nincs benn. Telefonon a szülésznőmet értem el.Régi motoros, érti a dolgát.Ő azt mondta, hogyha tegnap minden jó volt az UH-on és most nem vérzek és nem görcsölök, akkor nem kell bemenni.De ha rosszabb lenne, akkor igen.Azt is mondta, hogy nem olyan nagyon jó, ha minden nap UH-oznak.Az is okozhatta ezt.Szigorú pihi és a gyógyszerek.Mást ők sem tudnának csinálni.
konak
 
 


A brendon outletjével egy baj van,hogy ugye méret nem mindenből va.Rengeteg a 44-es,de én azt nem is vettem.Persze azért találtam ott is jó áron.De a brendonban is vettem akciósan dolgokat,bodyk 850 körül,rugik meg 1690-ért,ez szerintem még elfogadható ár.H and M-ben is voltam már,de ott nem vettem végül semmit.A tescoban is gyönyörködtem már egy sort,onnan tuti lesz egy-két darab.
Krisz,akkor mondom apának,hogy türelem,rúgást terem :D
Vendég
 


Anyukák,egy kis segítséget kérnék.
Mennyi 56 és 62-es bodyt és rugit érdemes beszereznem kezdésnek az ikreknek?Rövid és hosszúújjast?
Vendég
 


Nyuszi!
Először is: 50-56ossal fogsz kezdeni. Leginkább 50essel.
Nekem kezdésnek 5-6 darab volt/gyerek. ha keés, még tudsz hozzá venni. Nekem az 50-56ost Dani olyan 2 hós, Réka kb. 3 hós korára nőtte ki. Cirmike most 62ben nyomja, Dani 68ban, de már vannak 74es göncei is.
vovanda
 
 


Nyulasz :)
nálam 10db/fő volt ált. az adag. Ezzel jó esetben - nem nagyon bukós gyerekek esetén - 1 hétig ki lehet húzni, és nem kell minden második nap mosni.
Ha bukós a baba, akkor meg a világ össze ruhája nem elég, így szerintem akkor is elég ennyi.
(értelemszerűen minden méretből ennyit)

rövid hosszú ujj... szerintem ez nagyjából mind1. Lehet akár mind rövid, és ha hideg van, akkor hosszú ujjú pamut rugit adsz rá, ha meg meleg, akkor ujjatlan pamut rugit, ha meg nagyon meleg, akkor body + zokni.

és mivel ikres vagy, felhívom a te figyelmed is a manócsomagra:
http://manocsomag.blogspot.com/
tudj róla, hogy ha esetleg szükség lenne rá
(3 kg alatt szerint általában hasznát veszi az ember)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Konak, akkor szigorú fekvés legalább ma! Biztos, ami biztos! Jöhetnél gyakrabban is!

Védőnéni mára kipipálva, minden rendben. Jó nagyot sétáltam visszafelé. Nem is olyan könnyű ez a kiscsaj. Főleg, mikor menet közben fészkelődik. :)

Dobok néhány képet:

a csúnyácska etetőszék, aminek szerintem hiányzik egy-két darabja
Kép

a babaverda, amiről kiderült, hogy mégiscsak állítható a háttámlája :)
Kép

és a hordozó
Kép

skrisz72
 
 


Lányok!
A henyélés nem az én formám.Viszont most kell.És a kölkök pedig elevenek.
Skrisz!
Jó az a szék.Nekem egy ilyen már kettőt kiszolgált, előtte még kettőt.Egy kis csiszolás és baba-barát festék csodát művel.Lapot elé én is külön csináltattam, hogy nagyobb legyen.Szép rézfejű csavarral rögzítsd.Később imádják a szék-asztal verziót.Ők ennél ülve tanultak meg önállóan enni.
A kocsi meg teljesen úgy néz ki, mint az én Graco-m.A színének örülj, mert ezen nem sok kosz látszik.Nekem volt szürke, na azzal nem lehetett nagy sárba kimenni. :roll:
konak
 
 


Konak, nincs segítséged? Egy nagymama egy napra?
A babakocsi valami francia csoda. Még a márkáját sem találtam meg. Etetőszék ügyben köszönöm a tanácsokat és a bíztatást. Biztos igazad van, úgyis mindegy, mire köpik ki a spenótot. :lol:

skrisz72
 
 


Till!
Gratulálok a vizsgádhoz!! :)
Majd rakok képet, de mégbiztos egy hét legalább, mire lesz miről. Ma jön az asztalos. El sem hiszem. De csak holnap fejezik be. Aztán kövrtkrzik Litti szobájából a sok holmi átcuccolásda az új nappaliba, és jöhet az ő szobája :)

Skrisz, Lois!
Hát én annyit megtettem, hogy egy pár ruhácskát ( az újakból( kimostam, ha netalán hirtelen ki akar kerülni anya pocijából Litti. De aludnia még nemigen van hol. Remélem jövő héten már lesz. A körbepörgő rúgásokat illetőleg hát néha hihetetlen a helyzet. :lol: Még jó, hogy nem tud kiszakadni a poci!

Konak!
Pihenj sokat, nem lesz semmi baj!

Lois!
Rendes kis doki bácsid van. De azért nagyon vigyázz magadra! Én is tartok tőle kicsit, hogy be kell feküdni, de ennek még hála semmi jele. Ha kis szivem hallgat rám, akkor a 38. hétig benn körbe-pörög :) , aztán jön, ahogy doki bácsival is megbeszéltük!!

Skrisz!
Na ilyen nekem is van, hogy elsírom magam, hogy nem igaz hogy ennyitől fáradt vagyok.

Mó!
Örülök, hogy hallunk rólad. Épp valamelyik nap jutottál eszembe.

Már a korábbi taliról van ugye négy "gyakorló" anyukánk: te, Hanna, Leó, Angel, aztán vannak a pocakos kismamik: Till, Lois, és én. Remélem a többiek: Puszi, Alle, Amina, Kalkata ti is hamarosan itt lesztek!!! ( Ha valakit kifelejtettem, akkor lehet nem találkoztunk, vagy ennyi fér az emlékezetembe. Sorry!)

Rani!
Gratulálok itt is!

Nyulasz!
Apa kezével nálunk is minden úgy volt, ahogy Skrisz is írta! Eleinte nagyon sajnáltam a párom, hogy Litti meg se mozdult neki. Annyira várta már, hogy legyen. Olyan kis érzékeny, egyszer motyogta is az orra alatt, hogy de azért apát is sazereted, ugye? De ez már rég volt, mots állandóan nagy az ugri-bugri apánekl is. :)

Vanda!
Elkel a háznál egy erős apuka! :)

Timi!
Hát nem irigyellek. Nekem anyósom lakik az anyósa melett. Sajnos a hosszú évek alatt odáig fajult a helyzet, hogy ki nem állhatják egymást, Sajnos!! Pedig külön-külön nagyon aranyosak! :)
Azért az biztos, a nagymami mégis csak nagymami. Az unkájukat mindegyik imádja.

Nálunk mindkét nagyijelölt nagyon várja Littit, csak épp egyik Szeged a másik meg Nyíregyháza mellett lakik. Nem ugorhatnak át, ha épp szükség van rájuk. És mi se hozzájuk.

Till!
Teszel/küldesz képet magadról? Olyan kíváncsi vagyok rátok!!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Köszi a tanácsokat,akkor becélzom a középutat,8 db/gyerek :D Szóval a 62-es még ráér.Hát én lehet túl optimista vagyok,de 50-es bodyból csak 4 darabot vettem :oops: Ezek szerint abból,meg az 56-ból érdemes még beszereznem.

Orsi,olvastam a manócsomagot.Nagyon hasznos.Ezt te csinálod?És hogyan lehet feliratkozni erre?Vagy majd csak ha megszülettek?

Skrisz :lol: javaslom zöldre fesd az etetőszéket.És zöldes-barnás szőnyegeket szerezz be :lol:
Vendég
 


Krisz!
Anyu jön, mikor tud, de 69 éves és 100 km-re lakik.Anyósom 72 csak 25km-re, de szerintem már rá is vigyázni kéne.Ritkán merem behívni.Rajtuk kívül senki.A barátnőim meg mind dolgoznak nap közben.
Az első gyereknél én is sajnáltam, hogy nem a "legújabb,legszebb", hanem csak használtak a cuccok, de később rájöttem, hogy teljesen mindegy.A ruhákat 1-2 hónap alatt kinövik, a kocsit, széket,hordozót meg gyönyörűen lehet restaurálni.Olyan cuccaim lettek, mint senki másnak.Úgyhogy nem biztos, hogy az újabb szebb.
konak
 
 


Nyulasz, te kis gonosz! :lol: Engem legalább egyszerre csak egy gyerek fog leköpni. És téged?? :mrgreen:

Lányok, ti szoktátok nézni a "super nanny" című sorozatot? Asszem valami olyan címe van magyarul, hogy "segítség szülő vagyok". Én tökre betojok rajta néha. Ha nekem ilyen gyerekem lesz, mint ami a dokumentum filmben van, én kirakom a kutyához.

skrisz72
 
 


nyulasz írta:Orsi,olvastam a manócsomagot.Nagyon hasznos.Ezt te csinálod?És hogyan lehet feliratkozni erre?Vagy majd csak ha megszülettek?

igen, én szervezem.
Úgy szokott menni, hogy amikor megszületnek a babák, akkor aki el tud érni, felveszi velem a kapcsolatot, és megbeszéljük, hogy hogyan jut el hozzájuk a ruhacsomag. Amikor a babák kinövik, akkor visszajuttatják nekem.

(én azt gondolom, hogy ikrekkel ritkán indítanak 56os ruhákkal.. sőt, egy rövidebb 3 kg babán is jobban áll az 50es. Bár én extramód nem bírom, ha lóg a gyereken a ruha, ez is lehet a véleményem mögött)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


skrisz72 írta:Lányok, ti szoktátok nézni a "super nanny" című sorozatot? Asszem valami olyan címe van magyarul, hogy "segítség szülő vagyok". Én tökre betojok rajta néha. Ha nekem ilyen gyerekem lesz, mint ami a dokumentum filmben van, én kirakom a kutyához.

én egy fél részt láttam belőle.
de a gyerek nem ilyen "lesz", hanem ilyenné nevelik :wink: a kettő között óriási a különbség. Legritkább esetben tehet a gyerek a helyzetükről.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kicsit félek, milyen szülő leszek... :roll:

skrisz72
 
 


skrisz72 írta:Kicsit félek, milyen szülő leszek... :roll:

mindenki fél ettől, ez teljesen normális érzés :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Konak!
Örülök, hogy reggelre elmúlt a dolog, az alacsony progi-gond nálam pl. korábban jelentkezett, és nem is vérzéssel indult, hanem barnázással. A befektetésnek meg gondolom pont az lenne a célja, hogy pihenj, mert otthon nem tudsz. Az első trimeszterben én is le voltam tiltva gyakorlatilag mindenről :?

Vanda!

Azért Pasi arcán nem látom hogy olyan istenigazából szenvedne :lol:

Nyuszi!
KisZé is ezt csinálta, ha bárki tapizni akarta bojkott volt, de most már a legkisebb rezdülése is annyira látványos, hogy elbújni nem tud. Szerintem csak akkor van nyugi, ha alszik. A bioritmusa meg teljesen egyezik az enyémmel, sokáig szunyál, késő este meg éjszaka indul a tombolda :D

Skrisz!

Általában klassz érzés, de azért tud fájni, Zé nem csinálja annyira "lányosan", mint Eszter, kis szadista a drágám. Olyankor próbálom elterelgetni onnan, és visszatenni a szerveimet a helyükre :roll:
Babakocsi, hordozó nagyon klassz :D

Plüsst nem is vettem még, csak Szandrától van, pici méretre nem is biztos hogy szükségünk lesz nyáron.
Bodyból 56-osból meg 62-esből én is kb. 10-10 darabbal készülök. Rugikból, ujjatlanunk van, meg hosszúujjú, köztes rövid ujjas nincs. Már nem is tudom miből mennyi van, majd csinálok leltárt :)

A Tescoban vannak messze a legjobb árak bodyból (450.- -től) meg rugiból (1100-tól) szerintem is, nem mellesleg szépek is nagyon :roll:
De kétségtelen, hogy én is kényelmes vagyok, ott vásárolok, ami közel van, vagy útba esik, a Brendon Outletbe pl.sosem jutottam el.
Én etetőszéket nem is néztem még, az még nagyon ráér nem?? :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ma voltunk a 12 hetes kombinálton. Uh-n minden rendben, 12+6-ra becsülték őket, a vérvételre viszont hétfőn vissza kell mennem, mert most hívtak, hogy eltört a kémcső a centrifugában. :twisted: Elárulom, olyan jó vénáim vannak, hogy fél óra turkálás, és 3 szúrás volt az ára annak a cső vérnek és így is csak kézfejből sikerült. De a lényeg, hogy a gyerekeknek mindenük tökéletes! :D

Közben olvasom a ruha-tanácsokat! Nagyon hasznos!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lányok, köszönöm az aggódást!Remélem, nem lesz gond!
Lois!
Apci nem tud szabira menni, így befeküdni nekem csak a legvégső esetben lehetséges.
Nyuszi!
Nekem az első babám 2 kilós volt.Szegényen olyan bénán lógtak az akkor(10 éve) kapható legkisebb rugik, hogy megsajnáltam.A korás babák nagyon szeretnek magzati pózban lenni, még ha ölben vannak, akkor is.Állandóan kihúzta a lábát a rugiból. Úgy nézett ki,mintha nem is lett volna lába.Mint egy tojás.
Viszont volt angol pólyám, na azt imádta.És varrtam még neki hálózsákokat, éjszaka abban aludt.Imádta, ha a lába szabadon van.
konak
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: