Új privát üzeneted érkezett!

Lois!
Mi az, hogy eljátsza? :P Enyim pasimnak csíkos hassal meg azzal a plusz 2 kilócskával is én vagyok a legszebb, pedig én most nem szeretem magam... :?
vovanda
 
 


Skrisz, Lois: igazság szerint ez a 4 kg mind a hasamon mutatkozik, mert a centi szerint sehol máshol nincs több, mint induláskor. Na, jó, még a melleimnél van néhány centi. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Utánanéztem ennek a pelustárolós zacsi-dolognak, szóval egy egész guriga kell hozzá, és úgy fogynak a zacsik alulról.... szóval visszaszívtam a reklamációmat.......... (Bár azért teszem hozzá rakhattak volna hozzá egy pakk zacskót akkor is... :? )

Vanda!
Jólvanjólvan :wink: Ha meg épp nem szereted magad, akkor meg az a dolga, hogy ezt kompenzálja :) Tényleg írtad, hogy neked már Baluval lettek csíkok. A Manókkal jöttek újabbak, vagy csak a meglévőek pirosodtak be újra??

Timi!

Nekem anno' azt mondták, hogy a combon lehet látni (mérni), ha hízol, mindenhova máshova ha jön fel, az a "babáé" :wink: A comb az objektív felület, ott lehet látni, ha több lett a husi :) Ergó, ha az nem változott akkor nem híztál :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Lois!
A Balus csíkjaim gyakorlatilag eltűntek, egészen az alhasamon voltak, még bikiniben sem látszott. Most persze előjöttek (ott a legrondább a bőröm) meg persze lettek újabbak is, a köldököm körül. Ki fognak halványodni, ez annyira nem zavarna, viszont a köldökömnél meg az alhasamnál úgy tűnik, picit ráncos marad a bőr... Még próbálok segíteni rajta, kb. jővő januárra derül ki, mi marad és mi nem.
vovanda
 
 


Lois őszinte-reality sziluettje neglizsében ma :oops: :

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Nézem a vonalzódat, én 33+5nél szültem kb. kétszer ekkora pocakkal. Tök csini vagy!
vovanda
 
 


Lois, szép fürdő! Használjátok a kádat? Hasonló a miénkhez. Jól megvettük hulla drágán, aztán csak addig használtuk, míg elkészült a zuhanyzó. :? Bazi jól nézel ki, te lány! Nekem combra, csípőre, derékra jöttek a kilók. Cicire nagyon kevés. Na majd én is bevonulok a fürdőbe fotózkodni. 8) Rendezhetnénk kismama szépségversenyt a topikon. :mrgreen: Na jó, ez csak vicc volt.

Ma megettem életem első update kajáját, amit rendeltem a gastroyal-tól. Hát nem laktam jól. Olyan menüt rendeltem, amiben csak féladag főétel és féladag desszert van. Azt hittem elég lesz. Hát nem. Úgyhogy muszáj lesz valami normálisat vacsorázni.

skrisz72
 
 


Vanda!
Na azért ha két kölköcske ficeregne bennem, akkor nekem is nagyobb lenne :D

Skrisz!
Igen, én mindig azt használom. Mióta terhes vagyok azóta nem feküdtem bele, de ott szoktam zuhanyozni is (van ücsörgője, szeretek ott elmélkedni :roll: ) A zuhanyzónk eddig masszázskabin volt, épp most dobtuk ki, na azt utáltam, azért is szoktam rá a kádra, de most készült el az épített zuhanyzónk (vagyis még nincs is 100 %-ban kész), de ott én is fogok zuhanyozni, az klassz :)
Köszönöm a dicséretet :roll: Igen, nekem nem ment sehova máshova, legalábbis úgy tűnik, nem méregettem. A szépségversenyt illetően, a fejemet épp nem mutogatnám :roll: , bár holnap végre eljutok fodrászhoz, nagyon rám fér :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


De minek eszel ilyeneket?? És miért épp most??? És akkor most attól ápdét hogy csak a felét adják??? Ez jó.......... :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois: nagyon csini vagy!

Skrisz: az update-s kaják tele vannak mesterséges édesítőszerrel. Nem jó.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lois!
Nem attól update, hogy a fele. Amúgy nem feltétlenül kell megrendelni, ha levadászod a kódlistát a netről, "rendes" kajákkal is tartható. Rá kéne állnom nekem is normálisan, akkor lemenne az utolsó pár kilóm is. Legalábbis nekem szokott működni.
Amúgy édesítő helyett lehet sztíviát használni, az nem mesterséges, csak van egy kis mellékíze, én nem szeretem.
vovanda
 
 


Sziasztok!
Lois,na így már tényleg látok némi külömbséget a múltkori vakondos nadrágos,meg a csiniruhás képek között :D Bomba kismami vagy,nem hiszem,hogy nagyon el kéne játszania apának,hogy tetszel neki :wink:
A karika benne van a captiva dobozában?Mert azon vannak a zacsik.Elvileg jár hozzá egy karika,és kb 180 zacsit tartalmaz,amit utána 1900-ért tudsz megvenni bele.
Vendég
 


Lois, gondoltam kipróbálom. De tegnap este már anyós tarhonyás husikáját ettem vacsorára, mert éhes voltam. Ma reggel meg mákos bejglit fogok enni tejjel. :lol: Ettől a féladag ebédtől éhen is halnék. Jövő héten rendelek valami normálisat. Unom már a magamra főzőcskézést. Apa nem eszik itthon, akkor egymagamra minek kotyvasszak?

Timi, gratula a 12. héthez! :lol: Kombinált tesztre mész?

skrisz72
 
 


Skrisz: köszi! :) Csak uh lesz, ikrekkel teljesen fals eredményt ad a vérvétel, felesleges a dokim szerint és én vakon bízom benne, mert kiérdemelte! :wink: Pénteken megyek egyébként, de a múlt heti mérések szerint minden a legnagyobb rendben.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,a bűvös 12.hét :D Gratula!Én is csak uhun voltam.AFP-t se eröltesd majd.
Krisz,azért nehogy éhenhalj!Milyen a munka-nélküli élet? :D
Vendég
 


El sem hiszem, hogy végre elhagyhatom a Progi szurit, meg az Utrot! :D A progit már egy hete elkezdtem leépíteni, még egy hétig másnaponta lesz azért 1 amp., azt Utrót meg hétvégén kezdem csökkenteni. Juhéj! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi!
Dokim szerint a kombinált teszt ikreknél tűrhető eredményt ad, az AFP teljesen használhatatlan. Amúgy ő is leginkább az UH-ra alapoz.
vovanda
 
 


Lois :P
De csini vagy! Irigy-irigy, nekem kb. 20 hetesen volt ekkora a pocakom :oops:
Tényleg nem fog kelleni a pocaktartóm, max. ha a 40. héten szülsz...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Csajok!
Van egy feleslegessé vált Avent kézi mellsízvóm+10 db Via pohár fedővel+2 adapter.
Ha valaki kéri, dobjon privit, egyezkedünk.
vovanda
 
 


Vanda!
Persze tudom mi az Update kaja, jó pár Norbis cuccot próbáltam nemterhesen (a CH diéta ugye), sőt vagyok oly botor, hogy a kávémba-teámba édesítőszert teszek :roll: De ettől függetlenül ha az Update normál adagot lefelezed az igen karcsú úgy, nem csoda hogy Skrisz éhes maradt :D

Nyulasz!
Az én Captivámban nem volt karika, a tiédben igen?? :shock: Igen megnéztem már mindent hozzá, ha lesz időm délután veszek is egy adag zacsit. Köszönöm a kedves bókot :roll:

Skrisz!
Mákos beigli.... nyami. Bár én inkább diós fun vagyok, hideg tejjel, úgy a tuti :wink: Elhiszem, hogy nincs kedved főzőcskézni, főleg 1 főre, nálunk ezt szerencsére a férjem csinálja :roll:

Timi!
Gratula a 12 héthez!! :D Elhiszem, hogy jó érzés elhagyni a progiszurit, még emlékeszem rá.... :)

Szandra!
Szerintem sem fog kelleni :) Nekem eddig még egy percig sem volt nehézkes a hasam, nem fájt a derekam, semmi gerincet érintő kellemetlenség. Meg valószínűleg nem is leszünk egyben a 40.-ik hétig, szóval ezt szerintem nem is tapasztalom meg... :roll: Tegnap mentem volna dokihoz, hogy felmérje, mi a helyzet odabenn, de elblicceltem, holnap megyek, akkor megint okosabb leszek a végét illetően :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,nekem nincs ilyen kukám,de a dobozán úgy láttam kell benne lennie.

Én meg keresgélek pelenkázó komódot.Most viszont arra jutottam,hogy lehet mégis megveszem a brendonban akciós pelenkázós-fürdetős komódot,és kiveszem belőle a kádat.Így nem lesznek vizesek a dolgok benne,és meglesz a kádunk is,meg a pelenkázó feltét.Szerintetek?
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25
Vendég
 



ebben oldalról kell pelenkázni??? jól látom?
(a mélységnek írja a 46cm-t.) szerintem az iszonyú kényelmetlen, mert nem lehet jól hozzáférni a gyerekhez

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


ill. a pelekázófeltét nem külön még 22e ft??

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:24-kor.
seszi
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:23-kor.
seszi
 
 


Orsi,nem oldalról kell pelenkázni,hanem szerintem hátul túllóg rajta a feltét,int a többi pelenkázókomódon,és maga a szekrény 46cm.Legalábbis nekem jó méretűnek tűnt,amikor néztem,meg maszívnak is.
...ezt írja hogy van hozzá:Emelt peremű, felhajtható pelenkázófeltét.
...tehát nem kell külön.
Most megnéztem,vannak mélyebb komódok is,de pl. ez csak 40 cm: http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Na,asszem még jól megnézem magamnak,de ami komódok jobb minőségűek,azok iszonyú drágák.
Vendég
 


Nyulasz :D
OK, akkor jó lehet :wink:
csak emlékszem 2 helyen futottam bele ilyen oldalról pelekázós szekrénybe, és az nem volt túl praktikus.
tényleg valószínű, hogy azok a komód méretei.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


csak azt nézem, hogy szerintem ez akkor is oldalról megközelítős...
amit belinkeltél, annak látszik a mélysége, és írva is van, hogy "Komód mélysége toldással (cm): 72", ill. a másik, hogy se előre se hátra nem lóg ki a pelenkázólap, tehát akkor nem lehet lényegesen nagyobb

nézdd meg ezt még egyszer szerintem mindenképp élőben

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jajj,már én sem tudom :roll: majd holnap megnézem,de abban tutibiztos vagyok,hogy nem oldalról kell pelenkázni.Viszont a gyerek meg szemből nem fér el rajta,még akkor se nagyon,ha elöl-hátul 5-5 cm-ert túllóg rajta a feltét. :roll:
Lehet azért akciós :lol:
Vendég
 


nyulasz írta:Viszont a gyerek meg szemből nem fér el rajta,még akkor se nagyon,ha elöl-hátul 5-5 cm-ert túllóg rajta a feltét. :roll:
Lehet azért akciós :lol:

ezt mondom :wink:
szerintem ez egy oldalról pelenkázós komód. Van ilyen, amerikában elterjedt, és az angoloknál is, de én kínlódtam Lilivel ezzel mikor Londonban voltunk. Persze lehet, hogy ha megszokja az ember, akkor pont ugyanolyan jól használható.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


...bár ugyanez a termék más színben,és más szögből fotózva,itt úgy nézem hátrafelé túllóg
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =0&whid=25

..na jó,mostmár eldugulok,és inkább mégegyszer jól megnézem. :oops:

Seszi,biztos édesek egy évesen is :D Már várom én is,hogy babázzak :wink:
Vendég
 


Orsi,de a feltétnek pereme van,és csak szemből lapos.Akkor miért nem oldalt lapos?
Vendég
 


a gyereket teszed rá hozziránnyal párhuzamosan, és te oldalról állsz hozzá.
tehát nem a rövid oldalához kell állni, hanem a hosszúhoz, de ott a gyerek hozzá képest nem merőlegesen van, hanem párhuzamosan.

asszem ezt ennél bonyolultabban nem tudtam volna megfogalmazni.

de lehet, hogy ez nem olyan - ezt továbbra is fenntartom -, csak nézd meg!

a másik kép alapján ez lehet akármilyen :D :D ha megnézed kiderül úgyis

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,ja leesett.Így nem bír a gyerek szembef@sni :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


nyulasz írta:Orsi,ja leesett.Így nem bír a gyerek szembef@sni :lol: :lol: :lol:

kétségtelen :lol: :lol:
bár olyan velem sosem történt :D és lepisilni is ha összesen 2szer pisiltek le a fiúk, sokat mondok :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára icsilya 2009.06.09 14:34-kor.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


:lol: akkor mázlista vagy.
Vendég
 


Nyulasz, ha nem akarsz flancos pelenkázót, akkor itt is nézd meg őket: http://www.katibababolt.hu/

skrisz72
 
 


Krisz,köszi.Ezekkel az a bajom,hogy van egy ilyesmi előszobaszekrényünk,amit már le is cseréltünk,mert nagyon car minőség.Igaz olcsó volt,de olyan is.
Vendég
 


Éééértem. Nekem nem lesz külön pelenkázószekrényem, hanem egy állványos összecsukható fajta van. Ilyen lett a kiságy, még lepedőt kell vegyek.

Kép

Kép

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, tanulok, mert holnap vizsgázom! :?
Pusz Mindenkinek!

Skrisz,
csodaszép az ágyikó! :D

tillidian
 
 


Krisz,nagyon szép lett :D
Till,egy kalappal :wink:
Vendég
 


Nyulasz!
Amit felraktál másodjára nekem olyan van (a Dallas), azon gyárilag ott a toldás (hátrafelé) és 72 cm így, a 75 *85-ös pelenkázó feltét megy rá.

Till!
Drukk!++++++++ én szombaton megyek........ :?

Skrisz!
Igazán gyönyörűséges lett a szobácska!!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


NYulasz!
Na ebben a tárolóban nincs zsákos karika......vagy csak annyira eldugták, hogy nem lelem :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


De amúgy én is úgy értelmezem, hogy a pelenkázó feltét rá még + 22 e :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,lehet,hogy a fa feltétet lehet megvenni hozzá annyiért,és akkor nem "oldalról" pelenkázol,de amit néztem,azon ott volt a pelenkázólap.Mostmár holnap akkor is elmegyek,ha összedöl a világ.Kár,hogy csak egy üzletükben kapható,a legmesszibben.
Szép a dallas :D
Vendég
 


Köszi, nekem is tetszik, majdnem az egész családot megvettem :roll:

De a felárat amúgy furának tartanám, az enyémen egyben volt, cakk-pakk, ha akartam volna sem lehetett külön megvenni :shock:
És a natúr színű miért drágább gyárilag (úgy értem nem akciósan is??? :shock: )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ja a fiókos szekrényét nekem is az ország másik felében vette meg egy barátom..... A babakocsival jobban jártam, azért csak 50 km-t kellett autókáznom ... Én mindig ilyen macerás cuccokat lövök a Brendonban :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,én sem tudom miért drágább a natur.Pedig általában olcsóbb szokott lenni.
"Macerás cuccokat lövök..." hihi,ez jó :lol:
Vendég
 


sziasztok!

Lois,
hú, ezt már nagyon akartam írni a múltkor is, hogy marha jól nézel ki!! :wink:

Krisz,
aranyos a szoba, látom maci a kedvenc! :)

Timi,
gratu a 12. héthez! :)

Vanda,
köszi, most ezeket nem kérem! :roll: :wink:

Seszi,
2-3x, többi kaja cumiból :D (már csak nagyon ritkán szonda).

oldalról pelenkázás:
hmm..., azt hittem nem is leszek képes máshogy, úgy megszoktam, meg ugye lukon keresztül, hogy azt hittem, otthonra is kell majd szerezni egy terráriumot két lukkal az oldalán :roll: de megy szemből is! :D

ma 1760g

puszi Mindenkinek!
angel37
 
 


Angel, egész megtáltosodott ez a kicsi lány! Olyan jó olvasni! Szemecskéje hogy van?

skrisz72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: