Új privát üzeneted érkezett!

ja,még a fogzáshoz akartam: Eliza kb.3 hónapig szenvedett,mire nagynehezen kijött az első foga. Pedig már tiszta fehér volt,szinte csak egy hártya volt rajta,de azt is nehezen törte át a foga.
Most 3 van neki kinnt,és 5-nél látom megrepedni az inyt :?
Vendég
 


ja,még valami: adj neki normaflore-t,sokat használ a kakis-dolgoknál :wink:
Én úgy szoktam,hogy 1 ampullát adok neki 1 nap,két részletben.
Normaflore-t adhatsz neki,ugye?
Mármint az állitólagos lusta-enzim miatt kérdezem.
Vendég
 


Megjöttem, tegnap itt volt 11-től 16-ig az egyik volt szomszéd, akinek már 13 hónapos a kisfia, Balut teljesen feldobta, este 21.20-kor aludt el, és éjfélkor, fél 2-kor fent volt. Fél 3-ig tombolt, majd most 5.43-kor kelt fel.
Felöltöztünk, játszunk, nemsokára jön a reggeli...
Szeretnék dicsekedni, hogy felül kijött végre a második fogunk, alul van 3, és jön a negyedik, majd azt is megírom, hogy mikor tolta ki magát. :-)
Szóval ma hajnalban egyszer a cicimbe is harapot, pedig nem szokott, akkor aztán felszisszentem. :-)
2 napja nem mondja, hogy mammma és a többiek, hanem baba nyelven gagyog...
Nem értem...de sebaj, eljátszik magába.
Ismeritek a suttogó módszert? Ki írta a könyvet? A S tory magazinban olvastam, hogy sok sztár suttogó módszerrel neveli gyerekét...

Kép
fridus
 
 

 
 

Jó reggelt mindenkinek!

Tegnap oktatáson voltam, most is csak bekukk.....

Fridus!

Sokat hallottam róla, de erőteljes indulatokat kavar más topicban a könyv.
Amúgy nem tudom ki írta.
Keress rá a címre a keresőben.... :lol:

Cseriani!

Ennyi fog már? Itt mindenki fogpaszta reklám csak mi nem???????!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Fridus, itt vannak a könyvek:
http://bookline.hu/control/producthome?id=28107&type=22
http://bookline.hu/control/producthome?id=24466&type=22
http://bookline.hu/control/producthome?id=49205&type=22
mi az utolsót megkaptuk, a férjem olvasta csak. Van benne néhány elég fura és az én elveimmel tökéletesen ellenkező dolog, de tényleg sokan hisznek benne és állítják, hogy működik.
Azt viszont nem vagyok hajlandó benyalni, amit a sztárok magukról szoktak nyilatkozni, vagy amit csak úgy írnak róluk. A kedvencem az 'én gyerekem sosem sír', mert ugye lássuk be, ilyen nem nagyon van, legfeljebb keveset, de sosem???
danann
 
 


Lívi én meg azt szeretem nagyon,hogy a sztárok gyerekei kb.1 hetes koruktól végigalussza az éjszakát :evil:
Vendég
 


Hja!

a bébiszvetter mellett maximum.... :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


HURRÁ,ÉLJEN,KÖSZÖNÖM mindenki biztatását,tehát akkor a napi 20szori cicizés nem sok ha nyüglödés ellen van,a fiam pedig nyugodtan ugrálhat a fejemen miközben a lányom a térdig érő mellbimbomon kapaszkodva kuszik mögöttem,amig én vasalok,főzök,és intézem a férjem ügyeit a telefonon.... :twisted: :evil: :x
HUHA lehet hogy gonosznak tűnik de nagyon lennék már 1 évvel idősebb mégha mindenki az első 6 honapot tartja a legszebb időszaknak... :?
Tényleg édes-drága mikor a cicin szunyokál,de amikor lecsatlakozik onnan mintha elment volna a kis esze,átváltozik egy kis vámpirrá :cry:
Mi most éjjel kb 5ször voltunk fent aztán 6.30tol most aludt vissza 9.30kor
DE MEDDIG???????????????????????????????????

Kép
Kép
nuncili
 
 


FRIDUS!

Pont most hoztam le a psdlásrol a könyvet,el akarom olvasni még1szer,mert régen olvastam már.Az a baj hogy ez a nő nem nálunk van Bp-en,biztos meghivnám pár napra mert a könyv szerint néha oda is költözött a családokhoz és figyelve a gyermeket megjavitotta őket pár nap alatt mert ő a hallgatásával megértette hogy az mit akar.
Hagyjuk,sztem ez nem igy müködik...én sok dolgot máskánt gondolok,de az biztos hogy a napi rendszert tartani kellene nekem is mert Ádival még volt,Szonjával egyszerűen nem sikerül,lehet hogy ez a baj,hogy nem tud mihez igazodni.Ezt a könyvet egy védőnö irta 2 kislány anyukája.Felsorolja a babatipusokat és azokhoz ad tanácsokat....JO KÖNYV,sztem érdemes elolvasni

Kép
Kép
nuncili
 
 


Normaflort adtam volna neki de másnapra elmult,vagyis nem volt 10 kaki csak 5. azt vettem észre hogyha sokat cicizik akkor sokkal többet kakil,mint amikor napközben csak tápit kap,meg tejbedarát,meg gyümiket....
Szoval sztem az anyatej meghajtja,nemtudom miért.
Pedig probálok odafigyelni a kajámra,napi max 3 dl tejet iszom azt is csak megszokás miatt,tejeskávézom....
Nekem minden reggel addig cirkuszol amig nem birom tovább és megkapja a cicit,arra persze ráalszik de akkor nyom 2 orát is,erre irja a könyv hogy na ezt nem,meg kell tanulnia elaludni,és ez igaz is,ha már elcsesztem csak nem mindegy hogyan....
Sztem én már max 1 év mulva fogok aludni bár akkor sem biztos...
Ma reggel ugynéztem ki arcra mint egy nagy darab sz.r,karikák röhögtek a szemeim alatt és a tükör aztmondta:RONDÁBB MÁR NEM IS LEHETSZ!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
nuncili
 
 


most KELTÜNK FEL,MÁSFÉL ORA.... :?

Most olvastam hogy ez a nő 40évei közepén bőrrákban halt meg,2004ben....elég szörnyű...
megrendelem a 3.kötetet,érdekesnek tűnik...

TI JÁRTOK MINDENFÉLE RÁKSZŰRÉSRE???
MIVAN MOST A TŰDŐSZŰRÉSSEL?ingyenes?én ott kb 3éve voltam.
Elkéne menni börgyogyihoz is,televagyok anyajeggyel.

Kép
Kép
nuncili
 
 


Nuncili!

Sajna nincs pénzem szűrésekre. Az államit meg felületesnek tartom.
Melanómaszűrésen gondolkodom, az kb 3500 ft, de én fehér bőrű, szeplős vagyok, aki tele van anyajegyekkel.
Ráadásul az egyik befeketedett.... :evil:

Menni kéne!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Jó reggelt, 3. napja kúpozom a csemetémet, de még mindig ugyanazok a panaszaink. Illetve most kicsit más, nem akart ebéd után aludni, 4-kor aludt el, mikor levittem sétálni, aludt kb. 40 percet. Aztán este 20.13-kor aludt el, pedig fél 8 körül szokott.
Szerintetek elég csak a 3. könyvet megrendelni?
Vagy mind a 3-ra szükségünk van ?
Könyvesboltban is megnézem, milyen az ára, de neten mindig olcsóbb.
Nálunk ez a kakálás téma még most sem megy, akárhogy kúpozom, Mira vizezem a teáját.

Kép
fridus
 
 


Tüdő szűrésen már én is csak 3 évvel ezelőtt voltam, még Egerben.
Rákszűrést azt meg szülés előtt megcsinálták.

Kép
fridus
 
 


Kriszta menj el az anyajegyeiddel. Ne várj velük. Nekem is rengeteg van...Magánúton mentem bőrdokihoz-3500-at fizettem,majd a sebészeten szedtek le összesen 5-öt,ingyen. Muszáj volt. Szerencsére a szövettana mindnek negatív lett.
De el lehet menni a bőrgyógyászatra is,ott is adnak beutalót a sebészetre. Én nem bántam meg,hogy levették,amit le kellett ,és megfogadtam,hogy évente megyek kontrollra.
Tüdőszűrőre is rendszeresen jártam,nekem évente kellett mennem a kiskönyv miatt. Mostmár rég voltam,de hát ugye se szoptatás se terhesség alatt nem ajánlják.
Egyébként még rákszűrőre megyek évente,meg fogorvoshoz. Részemről ennyi.
Vendég
 


Mai napi döbbenet: nem jár nekem gyed,csak gyes,mert munkanélküliről mentem szülni!!!
Marha igazságos aki ezt kitalálta,de ez a rohadt cigány nép miatt van,aki ugye benyomta a tévébe is hogy minek menne melozni mikor a segélyekkel jobban jár.
Hát szétb... az ideg,csak kb minimum 20 ezret bukunk igy.
Na azért én sem a seggemet vakartam elötte hanem május elsején bezárt a baba bolt ahol meloztam,és május végén kiderült hogy megjött Szonja és hova vettek vna fel terhesen??????ezért más ötlet nem volt csak hogy gyorsan elmenjek munkanélkülire,és lehet hogy megvettek ezért de igy találtam jonak...hát jol ráfaragtam....
Ezeket a törvényeket mind azok a szemetek találják ki akik nem havi 70ezret kapnak családi potlékkal együtt....K.... IDEGES VAGYOK

Kép
Kép
nuncili
 
 


nuncili elhiszem,hogy ideges vagy,de én meg azon döbbentem meg kicsit,hogy ezt nem mondták el neked a munkanélküliben?
Vagy te nem jártál utána?
Vendég
 


Sziasztok, igen, ez a magyar mentalitás, nem szól senki semmiről, neked kell utána járnod, hogy tudd.
Nem tudom, miért van ez.
Talán nuncili nem is mondta a munkanélküli osztálynál, hogy terhes.
A bababolt végleg bezárt?
Azért mentél el ?
Na, még semmi eredménye ennek a popsi kúpnak, talán többet vagyok fent, mint eddig.
Tegnap olyan ari volt a kisfiam, voltunk Kispesten a nagyinál. 7-re értünk haza, pancsi után meg már be is aludt, előtte reggel aludt, meg dél felé egy órácskát.
Evett egy kis túrót, amit a palacsintába raktunk bele.

Kép
fridus
 
 


Ugy volt hogy végleg bezárt a fönöknő május elsejével,én meg elkezdtem melot keresni és ho végén kiderült hogy terhes vagyok,és akkor többen azt javasolták hogy menjek el munkanélkülire mert ugysem vesznek fel terhesen sehová,vagy ki is rugnak ha benyögöm hogy terhes vagyok.Erre én regisztráltam a munk.közp-ba,és ott szoltam a csajnak 4 honaposan mikor már ugye rendben a terhesség hogy jön a baba,aki aztmondta jo akkor ne keressek melot hanem csak irjam be és majd aláirja és majd kapok gyedet intézzük időben!
De ez a rendelet idén január 1 töl lépett életbe,én pedig ilyet nem hallottam egészen addig amig elkezdtem intézni,addig minek aggodtam volna,más pedig nem szolt rola mert nem sok ismerősöm ment munkanélküliről szülni ugyhogy most estem pofára nagyon.....

Kép
Kép
nuncili
 
 


nuncili sztem nem idén jan.1-től van ez így,unokatesóm sem kapott gyedet,csak gyest,mert munkanélkülin volt ő is,mikor terhes lett,és már 5 éve szült.
Vendég
 


Hahó, megint szar éjszakánk volt, de nem a fogunktól, eldöntöttem, betoljuk még ezt a kúpot, aztán nem veszek többet, mert ígyse-úgyse alszunk. Többször keltünk fel kúppal, mint anélkül.
Megrendeltem a suttógóból a 3. könyvet, amit az etetésről, alvásról tudni kell....
Olcsóbb, mint a könyvesboltban.

Kép
fridus
 
 


Nuncili!

Annyira sajnálom!!!
Télleg nagyon szomorú, hogy nem megfelelően lettél tájékoztatva.
De talán az a vigasz, hogy terhesen tényleg nem vett volna fel téged senki, így olyan mindegy, hogy mennyire akartál volna dolgozni.
Sokszor egyébként nem is tájékoztatják az ügyintézőket a jogszabályváltozásokról.

Fridus!

Kíváncsi vagyok, hogy fog beválni nektek a suttogós könyv!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Cseriani!

Megyek ám melanóma vizsgálatra! Meggyőztetek!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Végülis mi ennek a suttogónak a lényege ?
El tudja valaki magyarázni ?

Kép
fridus
 
 


Nem szabad hangosan beszélni. Csak suttogni... :D :wink:


booooooocs

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


csajok elnézést mindenkitől,nem akarok senkit megbántani,de nekem egyszer azt mondták,hogy 3 fajta anya létezik:1.aki a suttogóból neveli a gyermekét
2.aki szakkönyvekből,pszichológiai könyvekből
3.aki az ösztöneire hallgat
Vendég
 


fridus,vannak olyan gyerekek,akikkel ha meggebedsz,akkor sem alszanak úgy,ahogy szeretnénk. Ilyen Kristóf is. A szobánkban van egy matrac,azon alszik,pedig van külön szobája,és még így sem alussza végig az éjszakát.
Nekem az elmúlt 3.5 évben 1 éjszakám volt,amit végig tudtam aludni,miután epére megműtöttek.
Sokmindent kipróbáltam én is annakidején,de semmi nem vált be nála. Ez van.
Vendég
 


Kriszta örülök nagyon,hogy elmész. Nem bánod meg,megnyugszol kicsit,hidd el. Még ha nem is rendesen,de azért tudat alatt benned is benned volt a félsz,nem?

Ha nem vagyok tolakodó mi van tesódék kisfiával?
Vendég
 


Cseriani!

Igen, szeretném magam megnyugtatni. :lol:

Tesóm kisfia tegnap jött haza a bátortáborból. 30-án elvben műtenék, de nem tudjuk mi lesz, mert a Hugom észleli megint az egyik arcfele torzulását.
Ez azt jelenti, hogy nagyobbodott a daganat.
Mondtam neki, hogy tetesse előrébb a műtétet, de a professzor úr drága nem ér rá előbb műteni.
Ha szerdáig nincs érdemleges hajlandóaság a műtét előrehozására, akkor patáliát fogok csapni a kórházba.

A hugom meg olyan teszetosza ilyenkor. Jaj hát mit szól a professzor úr? Ki nem sz..ja le???!!! A gyerek fontosabb!!!

Gyereknevelés: a 2-es és 3-as pont egyben lehet???

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta rendezzél is patáliát. Én is ezt tenném!!!!
Az embernek néha a sarkára kell állnia,különben :evil:

Biztos lehet a kettő egyben is. Ezt egy idős bácsi mondta,aki óvónő és gyerekpszichológus volt fiatalabb napjaiban. És néha hatalmasakat csalódott a szakkönyvekben...a szülők néha egy-egy szakkönyv miatt okoztak hatalmas sérülést a gyermeküknek.
Na,megyek,gyermekeim pacsálnak :D
Vendég
 


Cseriani!

Mindig az arany középutat kellene megtalálni.
Könyvből maximum etetni jó.... :lol:
Bár ott is vannak baromságok ám. Pláne mikor írja, hogy édesítsem mézzel... :?
De sokszor vannak benne hasznos tanácsok is.

Azt olvastad, hogy a legújabb kutatások szerint a "háromhónapos hasfájás" nemis a hasfájáshoz kapcsolható????
Hanem az baba az egész nap felgyülemlett feszültséget sírja ki magából.
Lehet benne valami, mert Domi 3-4 hónapos koráig mindig ugyanazon időben sírt. De a hasfájás tüneteit nem produkálta. :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok, tegnap mi is pancsoltunk kint a nagyinál.
Egyébként az ösztöneimre hallgatok, nem szoktam másképpen tenni, maximum ha megtetszik valami, majd megpróbálom elsajátítani.
Ja, amit a nagyik mondanak is néha egyik fülemen be, a másikon ki.
Nem kell mindent megfogadni, jobban érdekel, amit ti, illetve nadimo mondd.

Kép
fridus
 
 


:lol: :lol:
Érdekes, hogy az ember lánya valahogy jobban megfogadja azt, amit egy barátnő mond, de anyóstól ugyanazt már jusztse... :lol:
Sajna én többek között ilyen vagyok....

Én is kíváncsi vagyok a suttogó könyvre, valahonnan beszerzem, mert annyira megoszlanak a vélemények róla, hogy muszáj elolvasnom.
Egy másik topicban komoly viharokat váltott ki.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Jaj Fridus!

Akartam kérdezni, hogy ezt próbáltad már? Végy tiszta levendula illóolajat és Balu egyik plüssfigurájára cseppents, majd tedd mellé az ágyba.
Bio boltban vedd, így tutira tiszta oljata fogsz kapni.
Hátha....

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok!

Igen már nem is érdekel,biztos én csesztem el utánna kellett volna járnom,bár igaz Kriszta mindegy mert már senki nem vett volna fel sehova terhesen.Aztmondták pénteken hogy gyed-et inditanak aztán majd kiderül mit itélnek...
Most olvasom a könyvet,vannak dolgok amik ugy jok ahogy ő leirja,de a legfontosabb hogy legyen napirend,én most 1 hete probálom ugyanugy csinálni,reggeli 9 kor,ebéd 1 kor,vagyika 4és 5 közt,és 9kor egy utolso tápi cicivel,de akkor sem alszunk pár napja már éjjel,sokat fentvagyunk,bár gyorsan vissza alszik...nappal elalszik egyedül is pár perc cirkusz után de éjjel nem!!!!
Én is megrendeltem most hozzák csütörtökön a másik 2 kötetet..

Kép
Kép
nuncili
 
 


Sziasztok!
Hú, elég mozgalmas hétvégénk volt, ebben a jóidőben. És jelentem, kint van a 3. fogunk (jobb felső metsző), és szerintem 2-3 nap múlva kint lesz mellette a másik metsző is. Már majdnem az is átütötte az ínyét, pici hiányzik csak.
Samu hihetelen iramban fejlődik, már olyan gyorsan közlekedik laposkúszásban, hogy csak lesek, minden veszélyben van :-)
Nuncili, én sem hiszem, hogy alaposabban utána jártam volna, szerintem egyáltalán nem magától értetődő, hogy melyik támogatás jár mikor. Jut eszembe, te kaptál GYÁSt? Mert szerintem az meg a GYED egyformán jár, de nem vagyok biztos. És ha még az ezzel foglalkozó ügyintéző sem tudja pontosan, akkor mégis, kitől tudtad volna megkérdezni?

Hoztam nektek pár fotót is, szombaton a férjem cége tartott családi napot, ott készültek a kis csibészről:
Kép Csakazértis a fűbe fekszem :-)
Kép Egész jól ülök, mi?
Kép Elnyomott a buzgóság, anya nagy örömére
Kép Nagyon sokáig markolásztam ezt a szépséges tuját
danann
 
 


Csak azért írok, mert ma aludt este 8-tól hajnal 2-ig, meg utána 5-ig.
Talán használ a kúp, nekünk megvan a napirendünk, eddig is megvolt, felkel, peluscsere, játék, kaja, alvás, lemenés,majd ebéd, alvás, játék, kaja,lemenés, majd feljövünk, pancsi, kaja, alvás... Kis játék, de csak amikor ő akarja...

Kép
fridus
 
 


Hűűű Lívi milyen nagy már Samu haverunk!!!
Kertész lesz? Favágó? Esetleg természetgyógyász?

3. fog?????!!!!!
Mi tényleg fogatlan banyák maradunk???

Új beceneve van Domink, ami a fogzásával kapcsolatos: Alien... :lol:

Ma voltunk úszni. Megdícsért az oktató, hogy végre nem akarom a lányt mindenáron belefojtani a vízbe. :?
Nem értem őt.
Eddig az volt a gond, hogy kevés ideig tartottam Domit a víz alatt. Mostmeg az hogy sokáig????

Napirend: nekünk ez van meg a napirendből.
Felkelés, Domi eszik, ágyba játszik, anya kávézik, Domi visszacsicsikázik.
Anya fogat mos, iszik mégegy kávét. Felöltözik, pakolgat.
Domi felkel, jön a reggeli, valami gyümis macera.
Játék. Alvás 1-2 óra.Anya gürcöl vagy netezeik.Sétafika.
Felkelés (no nem lázadás). Ebédféleség, játék. Megint alukálás, 2-3 óra (,arha mázlista az anyaaaaa). Anya ezalatt házimunkázik, vagy netezik, vagy mindkettő.
Felébred kajcsika, játék és 8-kor fürcike.Ennyi.
Időhöz azért nincs kötve, mert én is akkor eszek, amikor éhes vagyok.
Lehet hog ezt nem jól teszem?!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta emberek vagyunk,nem gépek. Sztem nem baj,ha nem kötsz mindent időhöz. Nálunk a fürdést próbáljuk beszabályozni,20-21 óra közé essen. :lol:
Ha jó az idő,az ember máshogy érzi magát,mint ha rossz...egyik nap fáradtabbak vagy lustábbak vagyunk...nálunk sincs szigorú napirend. Szeptembertől annyi változás lesz,hogy Kristófot fél 9-ig oviba kell vinnem....
Egyik gyerekemen sem látom,hogy baj lenne abból,hogy nincs szigorú napirendjük...
Viszont ha kell,odaérünk mindenhova időben,és nincs az,hogy mi most nem tudunk menni,mert pl. Elizának most kell enni,vagy aludni...
na,léptem,gyerekek kidőltek,kezdek magammal én is valamit :wink:
Vendég
 


Lívi nagyon édes Samu :D
És mennyi haja van.... :shock:
és gyönyörű.gyönyörű szemei :wink:
Vendég
 


Sziasztok, ma hozzák a könyvet. Már alig várom...
Nem aludtam semmit. Balázs megint megfázott szürcsög az orra, talán sokat pancsolt..
Velem aludt...
Gondolhatjátok, 10 percenként felsirdogált, meg talán melege is volt, de már nem tudtam róla mit levenni.
Este joghurtot csináltam barackkal, kekszel, lehet az sem volt jó ötlet éjszakára.

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Lehet estére csak rizzsel dúsított tejcsikét érdemes adni.
HOLLE natúr rízspép. Sajna elég drága, de csak beleszórod a langyos (anya)tejcibe.
Csinálhatod sűrűre is, mint a tejbedarát.
Nekünk nagyon bejött és gluténmentes. Bár Balu már eszik gluténeset is.

Cseriani!

Kösz a visszaigazolást! :lol: Érdekes, hogy Domi a 2. gyerekem, mégis úgy teszek néha, mint egy ipari tanuló.
Egyébként a dolgok menete állandó, csak időhöz nincs kötve. Kivétel az esti fürci, az mindig 8 órakor van.
Amúgy sokat nyúzzuk ám a csajt, állandóan megyünk, mint a mérgezett egerek.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Nálunk Samu addig volt Alien, amíg belülről rúgkapált :lol:
Szerintem addig örülj, amíg még nincs kint az a sok tűhegyes fog! Ha óvatlanok vagyunk, és Samu az ujjunk vagy igazából bármink közelébe tud férkőzni, akkor mindig rájövünk, hogy a fogatlan íny jobb volt :D Előbb utóbb persze Dominak is kijön, de lehet, ő majd kevesebbet fog vele szenvedni, legalábbis rövidebb ideig, mert pikk-pakk jönnek majd egymás után.

Napirend nálunk sincs kőbe vésve, főleg, mert Samu kb 3 hetente talál ki egy újabbat. A fürdés állandó csak nálunk is, de pont most gondolkodtam, hogy 8ról előrébb kell hozni az egész esti ceremóniát, mert ez utóbbi hónapban már csak nagy nyűgösségek árán húztuk ki addig. Pedig egy picit örültem, hogy pont meg tudom nézni a Szívek szállodáját, de puff neki, ez legyen a legnagyobb lemondás az életemben! Mától fél8kor kezdődik a masszírozás-fürdetés-altatás.
danann
 
 


Lívi tök jó,én meg épp kezdem kitovlni az egészet...fél 8 körül volt régebben a fürdés,de mostanában nem tudom őket behozni kintről. És hát ugye együtt fürdenek.
Általában már kint is vacsizunk,azzal is húzom kicsit a kint töltött időt.
Tegnap Elizát is bevittem a nagymedencébe. Tetszett neki a dolog,elég jól elvolt. Kristóf régi úszógumija kilukadt,tegnap még vettem egyet Elizának. Kristófra meg teszek karúszót,így egyedül is be tudok menni velük :shock:
Vendég
 


Na, miket hallok, pancsi ezerrel. én meg itt a melegben szopok a pizza tésztával, a sóskám már kész.
Ügyes vagyok, mi ?:-)
Gyereknek is reggel aprítottam, almát, barackot, kekszet. Félig meg is ette, ahhoz képest, hogy folyik az orra és a fogunk is nő...

Kép
fridus
 
 


Cseriani!

Van nagymedencétek???Uhhh de jóóóó nektek.
Mi az ósanba vettünk egyet, de Dominak mindig hideg, úgyhogy most vehetünk neki majd egy kisebbet... :lol:

Majd szeretnénk egy épített medencét, de amíg hitelünk van, addig bizti nem erre pazaroljuk a lóvét.
Amúgyis pecázni jobban szeretek, inkább damilt és horgot veszünk, mert tavaly kimaradt a peca.
Idén nem fog!!!És olcsóbb is.....

Fridus!

Én főztem vasárnap egy csomót, úgyhogy ma is "maradékokat" eszünk. Holnap főzök valamit, tán én is pizzát!
Úgyis ma jön haza a fiam táborból.

Lívi!

Domi már 2 hónapja nagyon szenved a fogával. Éjszaka felkel egy csomószor, és van, hogy nappal is egy adag nyűg az egész gyerek.
Jó volna, ha kitolná végre a képét az a fránya fog!
Szívek szállodája?
kötelező csendben lenni mert meg akarom nézni film nekem egy van: Szelemekkel suttogó Tudom elég bárgyú film, de nekem bejön.
Bár van, hogy nem adódik rá lehetőségem.
A híradóhoz ragaszkodóm 10000000000000%-osan nagyon. :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Egy ideig én is néztem a híradót, de mostanában van elég stresszhelyzet itthon, így csak ritkán kell utánpótlás :-)
Láttam vagy két részt még terhesen a szellemes filmedből, de a SzSz jobb, bibibí! :-) Nekem meg az az ironikus csipkelődős stílus jön be nagyon, ami ott megy.
Szegény Domi, akkor már tényleg kijöhetne végre valami! Mondjuk Samu is vagy 3 hónapja aludta át utoljára az éjszakát, akkor kezdtek jönni az alsók, és kb két hét nyugi volt a felsők előtt. Most meg a melegtől is kivan, szerintem. 30,5 fok van jelenleg itt a nappaliban! Tavaly 34 volt a max, de akkor elmenekültünk anyuékhoz egy hétre, pocakkal azt nem bírtam. Férjem nagyon akart klímát utána, egy darabig én is, de télen lebeszéltem magam róla, és még tartom. Az sem jó, ráadásul a hálóba lehetne csak könnyen beszerelni, de Samu is ott van, nem akarom, hogy jöjjön rá a hideg, szóval erről ennyit.
Nekünk csak a kis műanyag kád jut az erkélyen, majd ha megint megyünk a nagyikhoz, akkor a felfújható medence. Ma úgy ült a kiskádban délelőtt mint a cövek! És tegnap este a nagykádban a perembe kapaszkodva felhúzta magát állásba egy picit! :shock: Persze ott kell kunsztoznia, ahol a legjobban csúszik, véletlenül sem máshol :lol:
danann
 
 


csajok,nálunk van klíma,nem vagyok hajlandó 28-30 fokban aludni. A gyerekek is velünk alszanak. Úgy van beállítva a klíma,hogy nem fújja rájuk-ránk. És rendszeresen tisztítva is van-húgom barátja klímás :D
Úgyhogy én kihasználom az előnyeit. Mondjuk nálunk is csak a hálóban van.
Az alsó szinten elviselhetőbb a helyzet,itt max.26 fok van-kivétel a konyha.
De olyan szerencsések vagyunk,hogy a melléképületben is van egy konyha,és ott főzünk,ha itt bent már nem lehet bírni :?
A gyerekszobába is akartam klímát,lebeszéltek róla,de most megcsináltatjuk a padlásteret,ott is lesz 2 szoba,és oda mindenképpen tetetünk klímát,és akkor tetetek a gyerekszobába is,megfogadtam. Bár,hogy miért van nálunk gyerekszoba? :evil:
Velünk alszanak,és lent a nappaliban játszanak-vagy az udvaron...

Medencét ilyen nagyot először 2 éve vettünk,aztán kilyukadt,és tavaly vettünk egy nagyobbat-ez 3.6x0.76-os. És nagyon jó!!!!!
Van egy kisebb,annak van felfújható teteje,azt akkor használják a kópék,ha egyedül fürdenek...
na,megyek,megpróbálom elaltatni őket,bár egyik sem mutat hatalmas hajlandóságot az alváshoz... :evil:
Vendég
 


Lívi a műanyag kád nagyon jó,Kristóf nemrég beteg volt,akkor külön fürödtek,Eliza a kiskádban,és úgy harapdálta a szélét,hogy véres lett :shock:
És hirtelen megjelent egy foga felül :D
Vendég
 


Lívi!

Osztom Cserani véleméynét! A klímát lehet ám okosan használni, és senkinek nem lesz semmi baja tőle.
Az előző házikómba (amit otthagytam az ex pasimnak) volt klíma és rettentően szerettem.
Most is szeretném, d valahogy mindig másra kell a lóvé.

Cseriani!

Nekünk is akkora a medencénk, de olyan nehezen melegszik fel benne a víz.
Domi meg utálja a hideget.
Neki még a 28 fokos víz is hideg volt. :?

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?