Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi sajnos nem tudunk meni mert utazunk el igy most lázas készülődésben vagyunk! Pedig jó lett volna megismerkedni veletek. Talán majd legközelebb :D

Kép
trimi2003
 
 


mi meg nem érünk ki pont 10re, mert nem jön ki, de igyekszünk...Küldjetek számot nekem is lányok!

Kép
nyafi
 
 


Trimi! Akkor legközelebb! Hosszú még a nyár! :wink: Merre mentek? Mennyi időre?

Nyafi! Szám megy! Kint leszünk egész nap, nem kell rohanni. :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 

 
 

megkaptam dolli! köszi
akkor csütörtökön találkozunk :lol:

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Erdélybe megyünk kb. 10 napra, rokonlátogatás nyaralással vegyítve.

Kép
trimi2003
 
 


Én még nem tudom a csütörtöki proginkat, úgyhogy majd még jelentkezem addig.

Trimi! Mikor mentek pontosan?

Kép
makkmarci
 
 


Trimi! Akkor nagyon jó pihit, nyaralást! MAjd várjuk a beszámolót, hogy bírta Enikő! :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Pénteken megyünk, ezért sem tudunk menni mert vár az ajándékvásárlás és a csodás vasalás. Reméljük jól fogja bírni Enikő ugyanis csak a vonat 7 óra.

Kép
trimi2003
 
 


Hahó! Csajok sajnálom, mert én mondtam a csütörtököt, de nálunk meg megjött a férjem tesója, aki csak évente egyszer látogat haza! Ezért a férjem is szabit vett ki és csüt itthon lesz. Jövő kedden megy el, addig nem is érünk rá. De utána már jó lesz. Még egyszer bocsi, Trimi neked meg jó nyaralást. a vasalás meg szent cél érdekében van, ki kell bírni :wink:

Kép
nyafi
 
 


dolli: nekem sem a legjobb a holnap. menjünk jövőhéten inkább? amikor mindenkinek jobb lesz?

bkriszti
Kép
brinza
 
 


brühühühüüüüüüüüüüüüüü :cry:
Akkor szóljatok, mikor jó majd nektek, mi megyünk jövő héten is szívesen.

Kép
Kép
tekiroll
 
 


jó. akkor jövőhéten kitaláljuk,mikor.
többiek is írjátok meg! :lol:

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Sziasztok! Nekünk szerdától jó!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!
Mi szombaton utazunk egy hétre Balcsira, így biztos nem megyünk a szigetre. De amúgy érdekelne, hogy hogy oldjátok meg. Nyugatiig kocsival, onnan gyalog? És a kaja melegítés? Felnőtteknek toalett? Nekem ezek jutottak egyből eszembe, egy hosszabb szigeti kirándulásnál. Tényleg érdekel, mert amúgy jó lenne egy kicsit hosszabb időt kint tölteni, mondjuk nekünk a Városliget van közel, igaz az nem olyan hangulatos.

Lányok, miért nem töltötök fel képeket, főleg szülinaposra gondolok. Ha nekem egy éves lesz Zizi teleszórom vele az egész internetet az biztos. :D
Rakok is képet gyorsan, ti is ám!!
Kép Kép

Kép
Kép
tusimi
 
 


Tusimi!
Jók a kérdések!!! :) Én is kérdeztem Dollitól valamelyik nap a kajamelegítést, de a többi eszembe sem jutott. A melegítésre Dolli ötlete, hogy bekéredzkedni egy büfébe. Bár, ha odaállítanánk egy jó páran, annyira nem hiszem, hogy örülnének nekünk...

Nekünk eddig jó a jövő héten bármelyik nap, bár mi biztos nem maradunk egész nap. Mondjuk nekünk is jobb lenne a Városliget!

Jó nyaralást Nektek Tusimi!! Nagyon cuki Zizi!!:)

Kép
makkmarci
 
 


hát most lehet ,hogy megköveztek: de én adtam már neki egyszer úgy a babakaját,hogy nem lett megmelegítve, mondjuk jó meleg volt, mert épp egy tónál pihiztünk, és simán megette. de ha ez probléma, lehet azt is,hogy ebéd után mindenki berakja a babakocsiba és usgyi, akkor találkozunk, ott az egész délután.
a margiszigeti pisilés: én már megoldottam ezt bokorban is, de vannak kávézók, ahol lehet. :oops:
mi babakocsival megyünk, mert abban tud aludni a manó,ha elfárad. szerintem az egész nem para,mindent meg lehet oldani.a gyerekek meg élvezni fogják.

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Sziasztok, egy régi tékozló leány jelentkezem.

Pétekém nagyon szépen fejlődik, egyre ügyesebb, mászik ezerrel, mindenütt feláll.

Beszéd: mamama, bababa, tetete, és társai

Evés: csümölcs kivételével bármit megeszik, nem értem a dolgot, de semilyen formában nem fogadja el.

Olvastam, hogy talizatatok, csak a képeket hiányoltam.

Még két friss kép:
Kép Kép

Heni
KépKép
heni81
 
 


sziasztok csajok

én most egy ideig nem leszek, mert baleset történt a családban, és mindennap a kórházban leszünk ( párom papája volt a pilótája annak a helikopternek ,ami lezuhant) szóval mindenki drukkoljon neki,mert még mindig nincs túl az életveszélyen.
majd jelentkezem...

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Szurkolunk nagyon! Gyógyuljon meg apósod!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Brinza! Nagyon nagy drukk megy! Jelentkezz majd, mihelyt tudsz!

Lányok! Kajamelegítés egyrészt büfékben megoldható. Ha veszel egy csokit, vagy üdítőt, egy szavuk sem lesz. De ha nem, akkor sem szoktak kötözködni. Vagy ha egy ember 2-3 kajcival megy oda, egyszerre be tudja tenni mikroba. Mondjuk Brinzával egetemben én sem melegítettem mindig a bébiételt :oops: , attól függ, mit evett. Amiben nem volt husi/zsiradék csak a zöldség-/gümölcspüré, az tökéletes volt szoba illetve levegőhőmérsékleten.
Felnőtteknek toalett: én két helyet tutira ismerek, 100-as beugróért, de tiszták. :)

Tusimi! Édes Zita! :) Én Érdről babakocsizom, Délibe jön a vonat, onnan egy megálló a Moszkva, majd villamos, amiről a Jászain szállunk le, mert a szigetnél szűkös a lépcső, azt nem vállalnám be. :)
Egyébként a Nyugati és Árpád híd közt jár a 26-os busz, ami átmegy a szigeten, és alacsonypadlós járat, azt is tudom ajánlani.
Fotók: Én eddig azért nem raktam, mert apa ügyes volt, és csak a kamerát tartotta, szóval fénykép egy szál sem készült... :o Viszont azóta leszedtünk a videóról pár képet, bár nem a legjobb minőségek, azért csatolom. :)

Heni! Milyen nagyfiú már Petike! :) Joghurtot vagy túrót esztek már? Mert azzal jól lehet keverni a gyümölcsöt, hogy az is jusson a szervezetébe.

Nekünk eddig szabad a hetünk, bármikor mehetünk. Hét második felében nem is lesz annyira hőguta mint pl ma... Szerda? Csüt? Ja, és nekünk is ok a Városliget is!

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép
tekiroll
 
 



bkriszti
Kép
brinza
 
 


Kriszti! Most olvastam az indexen... Részvétünk az egész családnak! :cry:

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Kriszti, részvétem a családnak!

Anikó

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Sziasztok! Mi benyeltünk valamit, úgyhogy a héten tuti nem megyünk gyerektársaságba. Délelőtt leviszem dokihoz.

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Részvétünk Brinza!


Lányok jövő hét legyen akkor a tali, mert senkinek nem jó!

Kép
nyafi
 
 


Kriszti! Részvétünk az egész családnak! Sok erőt kívánunk!! Vigyázzatok egymásra!

Lányok, a jüvő hét nekünk is jobban hangzik. Sok minden jött össze erre a hétre!

Kép
makkmarci
 
 


Lányok! Egy kis segítséget kérnék, illetve tanácsot!
Van valakinek légzésfigyelője??
Elvileg ugye 1 éves korig kellene használni, de mióta Marci forog és lemászik róla, azóta minden éjszaka bejelez és nem tudok mit csinálni. Szívem szerint már nem használnánk, de mivel Marci hason alvós és horkol, így könnyen kimaradhat a légzése, így félek még nem használni.
Viszont a bejelzést sem értem, mert csak akkor jelez be, ha Marci lemászik róla és nem hason fekszik, hanem oldalt vagy hanyatt. Ha hason fekszik, de nem közvetlen a "gépen", akkor nem jelez be. Lehet, hogy csak szervízelni kellene???
Szerintetek mit tegyek??

Kép
makkmarci
 
 


Dolli!

Milyen tünetei vannak Gézának?? Mit mondott a doki?

Kép
makkmarci
 
 


Sziasztok!
Makkmarci! Nekünk nincs légzésfigyelőnk, úgyhogy nem tudok segíteni sajna. :? Szerintem érdemes lenne gyártónál vagy forgalmazónál utánaérdeklődni. Legalábbis én ott kezdeném.

Tegnap este lett lázas, hajnalban volt hasmenése is, de azóta semmi, illetve hője van még. Doki először azt mondta, hogy bekaphatott valami vírust, aztán mikor csibe szájába nézett, akkor annyit reagált, hogy: "Ja, hogy jönnek a fogacskák!"
Kaptunk Normaflort a pocijára, meg lázat kell csillapítani, ha felszökik.
Mindenesetre megnyugodtam! :)
Tegnap este itt bőgtem, hogy mit tettem szegény gyerekemmel, hogy beteg lett... Merthogy ez az első betegségünk, ami remélhetőleg, csak fogzástól van. Mit csináljak, kicsit önmarcangolós típus vagyok! :roll: :wink:

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Dolli!

Megnyugtató, hogy "csak" a fogai miatt van ez Gézának!! Eddig hány foga jött ki? Most jönnek az őrlő fogai?

Beszéltem a légzésfigyelő szervízével, beállítottuk azokat a dolgokat, amiket mondtak, remélem, ma este már nem fog bejelezni, mert az elmúlt 2 hétben nem volt olyan éjszaka, hogy ne jelzett volna...

Kép
makkmarci
 
 


Ugyan már Teki ne emészd magad!!! Még tudod hányszor beteg lesz a babó? Ejnye no...

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Nagyon kihalt itt minden... Mindenki eltűnt?
Képzeljétek, voltunk a héten mérésen. 6 hét alatt Marci mindössze 19 dekát hízott és 2 centit nőtt. Így most 71 cm és 7140 gramm.
Elég kevés ez a hízás, bár a védőnéni szerint nem kell aggódnom, bár azért meglepett, mert rendesen eszik Marci. Igaz, mióta forog, azóta meg sem áll soha és naponta 3-szor kakil is, de akkor is...
Mondtam a védőnéninek, hogy most sűrűbben megyünk akkor kicsit mérésre.
Ja, és úgy tűnik, hogy a két első foga mellett az egyik rágó foga fog hamarosan kibújni... Ma is olyan nyűgös szegény, és egyfolytában a szájában van a keze és mindent rág. Már adtam neki viburcol kúpot, de eddig nem vettem észre, hogy jobb lenne. Meg persze kenem is neki.

Kép
makkmarci
 
 


Sziasztok!
Nos haza jöttünk! Nagyon jó volt! Enikő már ül és fel is tud ülni, nagyon büszke szükék vagyunk rá. Csodásan viselte az egész nyaralást minden éjszakát végig aludt, mindenki csak csodálkozott. Azt hitték hogy míg ott leszünk nem fognak aludni, teljesen meg voltak lepődve hogy milyen jó és ügyes Enikő, bár amikor felült azon én is eléggé meglepődtem. Majd még jövök csak most még elég fáradttak vagyunk.

Kép
trimi2003
 
 


Sziasztok!

Nyafi! A racionálisabb Dolli tudja ám, hogy nem ő betegítette meg a gyerkőcöt... :wink:

Makkmarci! 8. fogunk jön, a rágófogak ezután fognak, de lehet, hogy már beindultak azok is, mert nagyon hátul rágja az öklét.
Légzésfigyelő megjavult?
SZerintem sem kell aggódni Marci súlya miatt, figyelni ll, hogy azért ne álljon meg a súlynövekedés, de a mozgás sok energiáját fölemészti ám.

Trimi! Örülök, hogy ilyen klassz élményekkel tértetek haza! Enikő tényleg nagyon ügyes lányzó, az éjszakákért meg irigy vagyok! :wink: :lol:

Nálunk lázhoz társult hasmars is, de csütörtök délutántól se láz, sesemmi, viszont tegnap kipöttyösödtünk, úgyhogy ma levittük ügyeletre, víruskiütést mondtak rá, ilyenről még nem hallottam. :o
De a kedélyállapota jó, csak fáradékony, amit az éjszakák miatt nem is csodálok.

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Miért ment át a csirke az úton?

ÓVÓNŐ: Hogy a másik oldalra jusson.
PLATÓN: A közjó érdekében.
ARISZTOTELÉSZ: Ilyen a csirkék természete, átmennek az úton.
KARL MARX: Történelmi szükségszerűségből.
SADDAM HUSSEIN: Ez példa nélküli provokáció, így feljogosítva érezzük magunkat, hogy 50 tonna ideggázt dobjunk a csirkére.
JAMES T. KIRK: Hogy eljusson oda, ahol csirke még nem járt azelőtt...
MARTIN LUTHER KING: Már látom azt a világot, ahol minden csirke szabadon átmehet az úton anélkül, hogy célját fel kellene fednie.
MÓZES: És leszállt Isten a mennyekből és imigyen szóla a csirkéhez: "Bizony mondom neked, kelj át az úton!" És a csirke
általkelt az úton, és nagy volt az öröm a mennyekben.
FOX MULDER: Saját szemeddel láttad, ahogy átment az úton. Még hány csirkét kell látnod ahhoz, hogy elhidd ???
BILL CLINTON: Fontos bejelentésem van. És megismétlem, hogy biztosan megértsék. Nem volt szexuális kapcsolatom azzal a csirkével. Nem volt ...
DARWIN: A csirkék, évmilliók alatt természetes kiválasztódás útján oly módon fejlődtek, amely felruházza őket a túloldalra való átkelés képességével.
EINSTEIN: Hogy most a csirke kelt át a túloldalra, vagy az út mozdult el a csirke alatt, ez viszonyítási pont kérdése.
BUDDHA: A puszta kérdés tagadja csirke mivoltodat.
ERNEST HEMINGWAY: Meghalni. Esőben.
RAMBO: Rosszul céloztam volna?
SZALACSI: Én aztat nem tudom. Mert egykora születésű. Vót Vele.
DÉVÉNYI TIBOR: Mert Tibi bácsi ezt is elintézte! Tibi bácsi mindent elintéz!

Kép
nyafi
 
 


Trimi!
Örülök, hogy újra itthon vagytok! Nagyon ügyes Enikő, de ezt eddig is tudtuk! :wink: Marcinak sem hiányzik már sok a felüléshez! Minden nap bőszen gyakorolja.
Nekünk is nagyon megindultak a fogacskák, szegény időnként nagyon szenved, de reméljük hamarosan kibújnak.

Dolli! Marcinak is volt már ilyen víruskiütése, úgy, hogy egy óra leforgása alatt lett tele mindenhol pöttyel. Nagyon be voltam szarva, hogy mi lehet ez, de gyorsan elmúlt szerencsére.

Kép
makkmarci
 
 


Sziasztok!

Jelentem, kezdünk helyreállni, bár még az éjjelek nem tökéletesek, pár pöttyünk is van...

Makkmarci! Én is megijedtem, hogy mi lehet ez, mert először pelusra gyanakodtam, vagy melegkiütésre, de mikor erősödött muszáj volt elvinnem dokihoz. Csak anyósom paráztatott, hogy ez nem normális. Képzelem, hogy aggóhatott, amikor a fia volt beteg. :)

Milyen ügyes és gyors Marcibaba is! :)
Fogacskákhoz kitartást! Én is minden nap reménykedem, hogy kibújik, de még mindig nem...

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Hali!
Mi a véleményetek a Meningococcus elleni oltásról???? Nekem a doki azt mondta hogy elégé ajánlott.
Makkmarci te beoltod Marcit, neked mondott valamit a dokid erről?

Kép
trimi2003
 
 


Sziasztok!

Trimi! Én beadattam, ezt, meg a pneumot adatom majd, illetve bárányhimlőn még elgondolkodom...

DOlli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Trimi!

Ez most melyik oltás? Az amelyik szeptembertől ingyenes lesz elvileg??
Azzal mindenképpen beoltatom, a dokim is mondta, de azt mondta, hogy várjunk még vele egy kicsit. (a szeptembert mindenképpen)
Bárányhimlő ellen nekem a dokink azt mondta, hogy felesleges.
A múltkorjában, úgy 2 hónapja végigbeszéltem a dokinkkal, hogy mit kellene Marcinak beadatni, de már nem emlékszem, a doki tartja ezeket számon...:)

Kép
makkmarci
 
 


Ja, és arra kifejezetten emlékszem, hogy mondta a dokink, hogy a HPV ellen is be akarja majd oltani Marcit, mert hiába mondják, hogy az csak női betegség, nem az, csak ez annyira nem elterjedt, meg ez kamaszkorban esedékes.

Kép
makkmarci
 
 


Gigi és a homokozó Kép Kép Kép

Kép
nyafi
 
 


Ma voltunk mérésen 70 centisek és 8300 grammosak vagyunk, szóval szépen fejlődünk. :D

Kép
trimi2003
 
 


Sziasztok!

Makkmarci! Elméletileg a pneumo lesz ingyenes, de tavasz vagy nyár eleje óta nem nagyon hallottam felőle.

Trimi! Szép méretei vannak Enikőnek! Jó hosszú baba ő is! :)

Nyafi! Abigél de édes! :) És milyen szépen csücsül! Homokot is megkóstizta? :)

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


ja kétpofira :wink:

Kép
nyafi
 
 


Kép Kép Pancsi a dédinél

Kép
trimi2003
 
 


De édes Enikő! Nekünk is van lavóros pancsis kép. Annyira tündériek benne! :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Bár kicsit késve de BOLDOG 6 hónapot kivánunk Marcinak!!!

Kép
trimi2003
 
 


Köszönjük szépen!!! Annyit nem késtetek! :)

Viszont mára Enikőnek nagyon boldog 6.hónapot!!!

Marcinak volt egy fél tortája is! :)

Kép
makkmarci
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: