Új privát üzeneted érkezett!

Gabi,
mit mondott az orvos?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
csak az ilyenkor szokásos: orrszívás, orrcsepp, mucopront a köhögésre. Meghallgatta, megnézte a torkát, fülét, nincs semmi komoly. Ja, hülyeséget írtam neked este, nem mucoprontot adtam neki a hőemire, hanem nurofent.
3/4-ed órát vártunk a rendelőben, de felért egy játszóterezéssel. Sőt, még jobb is volt, mert nem volt hideg. :wink: L az első percekben ÜLVE!!! (ez tőle ugyebár szokatlan) terepszemlét tartott, majd egy anyukát kiszúrt magának és neki tette a szépet. Aztán a többi rohangáló gyerekkel együtt szaladgált ő is, nézte, hogy a nagyobbak milyen jókat hülyéskednek. Mikor bementünk persze volt üvöltés, főleg, mikor lefogtuk 3-an, hogy a fülét megnézze az orvos. Elköszönéskor még mindig bömbölt, de azért integetett a doktorbácsinak. :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kíváncsi lennék miért van az, hogy le van rakva 36 db habtapi a szobában, ennek ellenére Petike azon a 20 cm-es csíkon érzi jól magát, ahol nincs habtapi. Meg odamászott a küszöbre és azt nyalogatta meg rágta. Nagy a csóróság a Mancs-családnál, gyerek is a küszöböt rágja! :lol:
Meg összeportalanított a kanapé alatt egy darabon. Bemászott alá. Pénteken porszívóztam, máris kisebb cicák vannak alatta :shock:

Kép
mancs
 
 

 
 

Ilba,
mikor álltok neki a kettes számú baba projektnek?

Kép
mancs
 
 


Ilba, tök jók a Hajógyáris fotók :D

Livianyu, nem lesz ma ebédem? Nem inkább vacsorám? ...márminthogy, tessék?! Nem lesz ma vacsorám? :cry:

Mamacka, aranyosak a répaszámolós képek :). Raksz fel tegnap estis viharfelhősöket is? Jumam 4 égtája se volt semmi, azok a kék színek!
Tegnap du. mi is próbáltunk pár égboltosat (alibiből azért Livi és Gabi is "belógott" a képbe :D ), de sajna a fényképezőgépünk olyan ronda színeket adott vissza, hogy... :twisted: lettem. (ráadásul a Livis képek közül is sikerült a jó pillanatokat elszalasztanom...)
liviapu
 
 


Mancsi,
hát ez most meg honnan jött? :shock:
Nem tudom. Amíg van szopi, addig nem. Nem szeretném "elvenni" esetleg ezért tőle. Meg ugye amíg ilyen kiismerhetően eszik :D amúgy is életmentő a cici. :lol:
De legkorábban is csak jövőre, 2-3 év minima kell közéjük.
Meg mit csinálok, ha megint veszélyeztetett leszek és letiltanak az emelgetésről? Mit csinálok a 11 kilós fiammal?

És Ti? :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Elaludt a járókában
Kép

Álmos pasik
Kép

Meghallotta a Kárókatona zenéjét
Kép Kép

Megkopasztja Mbát
Kép

Birkóznak a fiúk
Kép Kép

Ha sok lennék, bocs :lol:

Kép
mancs
 
 


Ilba,
úgy jutott eszembe, hogy vmelyik nap írtad hogy jövő ilyenkor 3 vonalzót szeretnél már :wink: Nálunk... elvileg 3 év korkülönbséget szeretnénk. Aztán hogy lesz-e egyáltalán tesó, azt még meglátjuk. Még van 2 és fél évünk :lol:

Kép
mancs
 
 


Mancsi,
Nálatok ilyen meleg van? Benin body + hosszú ujjú poló van.
Látom Petya is zoknigyilkos. :D
Az első birkózos nagyon tuti!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
ez az emelgetős dolog ördögi kör. Mert a gyerkőcök csak nőnek és nőnek, soványabb egyik se lesz. És még 4-5 évesen is szeretik, ha néha felveszik őket :roll: Most hogy írtad én is belegondoltam. Megint veszélyezetett leszek, ha úgy lesz :roll:

Kép
mancs
 
 


Íme:
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Aha, jó idő van. pedig nem is megy állandóan a fűtés. De a nagyszobában 3 hatalmas ablak van és egész délután besüt a nap. Jó meleg. Ez ilyenkor áldás, nyáron nem. Ezért lett klíma, nyárra.
Ha kicsit lazább a zoknin a gumi, kb. 1 percig van a lábán. :lol:

Kép
mancs
 
 


Ja-ja, de azért mondjuk egy 3 évessel jóval könnyebb, mint egy másfél évessel azért.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mancsi, Ilba, Gabi szuper képek!

Mivel mondtátok a cidrit, én is hasonlóan beöltöztettem Bencét, de kellett is, hideg van. :roll:

Ilba, Bencének ez a kaja a No.1. :)

Ma én gesztenyés, almás, csirkés rizst csináltam, csúszott. :) Hálát adok, hogy Bence ilyen jó evő.

Imádom a sült gesztenyét. :)

Gabi, hasonló kesztyűt vettünk Bencének, csak a színe nem ennyire csajos. :)

Puszi
Vendég
 


Sziasztok,

látom jól elvagytok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsófi kidőlt végre, lehet bnetezni :lol: :oops:

ezeket kapta tőlünk szülinapra Zsófi ILBA
:lol:

Kép

Kép

ez olyan mint Gabiék fluxuskondenzátora :lol: :lol:

Kapott még a rokonyoktól motort, gitárt, telefont, boxolós nemtudommicsodát :lol:

nagyon cuki sálat meg kesztyűt vettem Zofinak
vettünk autós ülést is
Ilba, tudom tudom képeket, de most bent van a fényképező ahol Zofi alszik
szóval egy kis türelem

:lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Képek nagyon jók :lol:
mindenkié nagyon tetszik :D

Ilba,
ne add fel az evést :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Eszti,
Te hol látod Livi kesztyűjét???????? :roll:

Sajti,
na, pirospont az ajcsikért! :lol: Tök jó! És mit tud ez az izé? :lol:
És akkor várom a többi képet is. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, ott, ahol Livi alszik. Szerintem az a kesztyűje. :wink:
Vendég
 


Az szerintem meg pulcsi. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Komoly??? :)

Jelentem, a fiam megtanult a csőrösből inni. Felbuzdultam Petikén, ahogy ivott az Ikea-ban, ma tettem vizet a csőrösbe, erre Bence bevette a szájába, és hipp-hopp megivott 2 dl-t. Lehet, hogy már hetek óta szomjazik????? :roll:
Vendég
 


Eszti,
igen, a pulcsija van ráhúzva a kezére, mert hideg vóóót.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba csak azé ilyen jólinformált, mert tőlük kapta Livi ezt a pulcsit. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


xc xc vfbvgf cv kk...,,mbv

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Dobok fel én is pár ma készült képet.
Voltunk sétálni meg Szonja aludt is a kocsiban egy keveset, aminek én most az egyszer annyira nem örültem.
Aztán most várjuk egyik volt koleginám, hogy bekopogjon hozzánk,..
Szonja evett túrós sült almát én meg a maradék túrót fogyasztottam el reggeli-ebéd néven :?

Szonja arcai:
Kép Kép Kép

Kép
Kép

Mi ma így voltunk kinn /vetkőzés közben/ Kép

Kép Kép
natasa1975
 
 


Gabuska, Livicseknek jobbulást!
Ilba, azt mondod a gyárban jobban főznek mint te? No, majd megjön a jóizlése a gyereknek,..csak idő kérdése!
Mancs a "két álmos pasi" csúcs!
Sajtine, az Mikrobi vagy mi a szösz? :shock:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
Szonja láthatóan elégedett a tükörben látottakkal! :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Egy kis figyelmet kérek!

Háromszoros hurrá Claus Hippnek! :lol:

Hipphipp, hurrá! Hipphipp hurrá! Hipphipp hurrá! :D

Ugyanis uzsi: őszi-alma, 5 perc alatt az egész üveg!!!!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


És még szórakoztatni sem kellett?

Éljen Klaus bá'!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nincs időm itt is olvasgatni, az előbb ezt böngésztem!
Ajánlom mindenkinek a figyelmébe, ez egy fikció... vagy igazság???
ORBÁN KONTRA GYURCSÁNY.... avagy a mi is lesz magyarországgal 2009-ig! A nagy terv!!!!!!! Amiért az egész öszödi beszéd kiszivárgott, amiért a zavargások vannak... illetve, hogy miért is így vannak... érdekes és elgondolkodtató, főleg a dátumok és a politikai nagyfőnökök találkozásai is egybeesnek....

http://matula.hu/index.php?section=arti ... =50&id=615

Kép
sasha
 
 


Halihó!

Köszönjük a köszöntéseket.

Anya odatette a levest, amúgy üzeni, hogy tiszta depi, nem tud jönni bnetezni, és lehet sajnálni.

Most jöttünk meg dokinénitől (takony, köhi, hiszti, meg szokatlan kaki - tünetegyüttessel). :( Erre kaptunk nurofent, valami ecsetelőt az ínyére, meg beutalót a fülészetre. Az olyan egzotikus gyümölcsöktől mint pl. meggy el lettünk tiltva. :(

Most bezzeg jók vagyunk, elégedetten esszük a szék lábát.

Mancs,

nálunk 76 db habtapi van a nappaliban, de a helyzet u.a.

Gabuska,

nézd, milyen szép mellénykénk van! :lol:

Kép

Esztipeszti,

nézd, milyen szépen mondjuk az "O" betűt! :lol:

Kép

Na pá, mennem kell hisztis Petrát vígasztalni.

Üdv.

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Minden betegeskedőnek jobbulást és sok gyógypuszkót küldök! :wink:

Jumam!
Nem írtad vagy csak én nem vettem észre,hogy hová küldjem a pénzt és mennyit :?: :?: :roll:

Mindenkinek pussz.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Anti,
nagyon jól áll Petrának a TUNIKA :twisted: (nem mellény :lol:), de mutassál már valamit, ami nem mutat jól rajta! :wink:

Nurofent miért kaptátok? Lázas is Petra? Fülészet brrrrrrrrrrr! Neki is jobbulást!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Dia,
a könyved 2100 pénz, mikor adhatom oda? Mondjuk egyszer, ha Domit hozza Apukája a bölcsibe? :wink:

Sasha,
gondolkodom, hogy megnézzem-e a linket, mert már összeraktam magamban nagyjából a történéseket, nem akarok megint összezavarodni. Csak az a bibi, hogy kíváncsi vagyok. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hali!

Csak gyors bekukk fürcsi előtt.

Látom vannak betegek, jobbulást nekik, a sorba mi is beállunk, az előbb nem írtam, de a Dani megint kezdi a füles dolgokat... Ma felszúrták a fülét....

Kálvária elolvasható a Gyermekek, betegségek, gondok c topikban mint Heim Pál Kórház - orvosok, vélemények.... Igen én nyitottam nagy felháborodásomban, csak elfeljtettem megemlíteni, kissé zűrösek a napjaink.... ja hétvégén én is kidőltem, magas lázzal, de nagyon levert a lábamról, kb 24 órát aludtam. Mindenem fájt, a bőrömtől kezdve, amit el tudtok képzelni (még az ágyékom is) Iszonyú volt. Másnapra már csak egy kis délelőtti fejfájs jutott, de azóta kutya bajom... ki érti ezt?

Gabuska!
Ez a lint egy eszmefuttatás, fikció, magánvélemény, illetve egy nagyon jól összeszedett gondolatmenet...... vagy a fene tudja mi... geri visít... a fene.

Kép
sasha
 
 


....írtátok, hogy van felesleges bababörzés belépőtök... én szívesen elfogadnám...



Megyek mert töki nagyon nyűgös...meg én is...


Jaj Liviapu
Majd teszek fel a viharos képekből is csak azokat még nem töltöttem le! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sasha
Én ismerem ezt a linket de az ilyen összesküvés elméletekben én nem hiszek... vagy legalábbis ez kicsit nekem olyan amit a Grimm fivérek is megirigyelhetnének... de persze attól még lehet, hogy van benne igazságmorzsa...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Hali!

Most kaptam:

Mamacka, itt az igazságmorzsa, meg a cáfolat is :lol: csak átfutottam
http://index.hu/politika/belfold/061027nrg/

Kép
sasha
 
 


Sasha,
elolvastam. Az a baj ezekkel, hogy nagyon jól hangzanak, de teória van millió. Melyik igaz? Sosem fogjuk megtudni. :wink: Én inkább maradok annál a verziónál, hogy hallgatok, nézek, olvasok (olyanokat, amiknek tudom az eredetét is), aztán levonom a magam következtetését.

Most megyek elolvasni a topikodat.

Rosszul hangzik, amit írtál magatokról. Gyógyuljatok!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Úgy örültem, hogy 23-án is a babákkal foglalkoztunk ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Petra! Boldog hófordulót és gyógyulgass!

A többi beteg mamának és babának is jobbulást!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
sztem amíg nem írunk konkrétumokat, nem szitkozódunk és nem győzködjük egymást a magunk igazáról, addig nincs gond. :wink: Beszélgetünk. 8) :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Itt a szép új konyhám, ahol mindig rend és tisztaság uralkodik... :oops:
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi,
:wink:
és
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Anti, Vuka, köszi az O-s képet, zseniális. :) Már megint nevetek, annyira édes. :)
Vendég
 


Kikérek magamnak mindenemű gyanúsítgatást :lol:
Nem politizálok, csak hozzásegítem a topiktársaimat a széleslátókör megszerzéséhez :wink: Leírtam, hogy miről szól, és aki akarta elolvasta és előrebocsátottam, hogy az egy fikció Nem mondtam, hogy igaz, de akár lehetne is... majd 2009-ben kiderül :wink: :twisted:

Gabus!
Mi a baj a konyháddal? Már egyszer bemutattad... akkor kissé kihalt vol, most ,..... van benne élet, látszik rajta, hogy laknak arrafelé :twisted:

Kép
sasha
 
 


Sasha,
mikor előzőleg bemutattam, akkor lett kész. Szép is lett volna, ha úgy adják át a melósok, ahogy ezeken a képeken kinéz. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Óriási problémám van:

Gombapörit főzők anyának, és nem tudom, hogy pennét, patent-ívet, vagy orsó tészta legyen-e hozzá.

HELP!


Közben: Petra nyekereg, anya nem bírja.

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Jól tudom ragzani a magyartot. :lol:

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Gabuska,

én vagyok az első, bibibeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Antivagy,
nem válszoltál, hogy honnan lehet látni, hogy melyik hsz hányadik? Vagy csak példaként mondtad a 40-et?

Gombapörihez csakis nokelllli!!! (Mi az a patent ív?)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?