Új privát üzeneted érkezett!

Lois, nekem is pont ez a problémám mostanában. Ha ülök, összeér a cicim a gyomrommal. Nekem is a hintőport ajánlották.

Jelentem, ma vettem egy pár babaruhát. Elmentem a tesco-ba és nagyon helyes cherokee darabokat vásároltam. Tök jó áron volt minden. A számlát megtartom péntekig, hátha fiunk lesz, nem lányunk. :oops: Akkor visszacserélem kék cuccokra. :lol: Babaszoba már 99%-ban kész. Festés, bordűr, szúnyogháló kész, kiságy a helyén, babahinta a sarokban, baldachin az ágy fölött, függöny a karnison. Már csak a hungarocell takarócsíkokat kell felragasztani a mennyezetre. :lol:

skrisz72
 
 


Csajok!
Cicire tessék vigyázni a terhesség alatt. Megnő, már ekkor húzza a tartószalagokat. A merevítős fazont a szoptatás végéig felejtsétek el. Én amíg szoptattam, éjjel-nappal rajtam volt.
Nekem a Dorina márkájú szopis melltartó jött be nagyon. Az alapfazon fehér pamut, de most már gyártanak kéket meg rózsaszínt is, én Corában vettem.
vovanda
 
 


sziasztok!

most kicsit vissza tudtam olvasni!

Katica, a kérdésed épp aktuális:

tegnap kenguruztunk először, ma megint! (azelőtt kétszer foghattam pár percre pokrócban)
hááát, el tudjátok képzelni milyen érzés egy kb 1 kilós kis picurka a mellkason, hogy a bőrünk összeér és lehet érezni egymás szívverését? csodás!
kapaszkodik, nyúlkál, nyekereg, vigyorog és édesen cuppog!! persze cici egyelőre neki még nincs, majd lassan talán megpróbálhatjuk...

Lois,
gratu a 30. héthez!

Cici-has összeérés: hát idáig nem jutottunk, de egy nem merev cicifix sztem jó lehet! A szoptatós valszeg úgyis kelleni fog.
Nekem is van most, éjjel-nappal rajtam van, betétekkel, mert csurgok.

Péterfys csajok: arra vagyok délelőtt, estefelé, du is, ha vmelyiktek arra jár, szóljon!
angel37
 
 

 
 

Angel!
De jó ezt olvasni! Bújjatok össze minél többet, nekem azt mondták a PICen, hogy iszonyatosan meglátszik egy babán, hogy a közelében van -e az anyukája...
vovanda
 
 


vovanda írta:A merevítős fazont a szoptatás végéig felejtsétek el.

nekem szinte csak merevítőseim voltak. A fiúkkal meg Lilivel is.
A többiben sehogy sem álltak a melleim.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lona :P
Köszönjük! Remélem, csak vaklárma és a foga miatt vinnyog szegénykém,... de azért megnézetem.

Angel :P
Annyira örülök nektek!
Puszi!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Lois :P
Igenis!!! :P Velem minden oké! :lol:
Dagadok :oops: idáig 6 kg plusz van rajtam, ami nem zavar, bár csak farra és combra jön :oops: namindegy...
Tornázni eccerűen nem bírok...

Van, aki tornázik valamit? :roll:
Hajszálerekre ötlet? Azt hittem, csak annyi marad, ami már Manónál beszerződött, de nem! Combokra jövöget :?

Angel,
nagyon örülök Nektek!!!!! :D
Sajna nem vagyok holnap Péterfyben, de gondolok Rátok! :D

Skrisz,
kiváncsi vagyok a babaszobára!!! :P Mutatsz majd képet? :D

Várom a szerdát naon :P (Géndiagnosztika, Hajdu Drnő, 18. heti UH)

tillidian
 
 


Tilidian :)
mármint seprűvéna, vagy mi?
mert ha az, akkor alkati és nem nagyon tudsz vele semmit kezdeni. Szülés után lézerrel lehet kezeltetni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Angel :D :D :D :D :D :D :D
de jóóóóó, örülök h. ott is támogatják a kengurúzást. Meglódulnak tőle még a grammocskák is...a tejcsiről nem is beszélve.

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok!
Velemismindenoké :D
Lois,én a börzén vettem szoptatósmelltartót,nagyon jó anyagból van,de én buta,azt hittem,hogy egy számmal nagyobb kerület,és egy betűvel nagyobb kosár elég lesz...hát nem. :shock:
Tőlük vettem,szerintem az ára is tök jó,csak el kéne mennem egy nagyobbért.
http://christinamoda.hu/kismama.php
Till,én nem tornázom.Szerdáig már csak egyet kel aludni :wink:
Skrisz,dejó,hogy így halad a szoba...Cherookis rucik nagyon szépek,és nagyon jó minőségűek,én is fogok sokmindent onnan venni...hihi,csak nem kukacosodott meg Eszter :lol:

Angel,én 27-én megyek uhura,szólok még elötte mindenképp!Diánának buksisimi :D
Vendég
 


Angel, nahát!micsoda jó hírek! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Icsilya!
A merevítő elnyomhatja a tejcsatornákat, ami iszonyatosan tud fájni, ezért alapból nem javasolják. De kinek mi jön be...

Till!
Én Baluval tornáztam, Rubint Réka pocis tornáját nyomtuk szinte végig, az ikrekkel letiltottak.
Hajszálerek: látnád, hogy néz ki a lábam... Kész katasztrófa.
vovanda
 
 


vovanda írta:Icsilya!
A merevítő elnyomhatja a tejcsatornákat, ami iszonyatosan tud fájni, ezért alapból nem javasolják. De kinek mi jön be...

Az anitának baromi sok merevítős szoptatós modellje van. Ha megfelelő a méret, jó helyen támaszt, és nem tudja elnyomni a tejcsatornát.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Angel, nagyon szuperek vagytok Diával! Én pénteken délre megyek UH-ra a Péterfy-be.

Nyulasz, 15 ezer Ft-ot költöttem, és ebben 21db ruha van, plusz előke, tutyika és sapi. Apa megdícsért, hogy jól vásároltam. Csak aggódik a méret miatt. Mind 56-os. Vennem kéne 62-es ruhákat is?

skrisz72
 
 


skrisz72 írta: Vennem kéne 62-es ruhákat is?


...hát elöbb-utóbb biztos :lol:
Vendég
 


Na de előbb, vagy utóbb? :lol:

skrisz72
 
 


Dicséretes a bejelentkezés mindenkitől, jövőben is elvárom!!! :D

Skrisz!
Én ma már azt is vettem, amik sírtak, hogy ne hagyjam ott őket.... :roll: (Én is vettem cherokee-t is egy zsiráfos hosszú ujjú rugit, na az valami tündérédes...) Képeket mutatsz majd szobáról?? Bennem volt egy kis bizonytalanság még az utolsó Uh előtt is (28.-ik hét), de mostmár elhiszem, hogy ez már Pasi is marad....:roll:

Ma nagy portyán voltam, vettem még bodykat, rugikat, volt egy újabb köröm melltartóért, sikertelenül.
Vettem már két szoptatósat, olyan eldobhatós fajtát (valami 1500 Ft-ért), nagyobb összegért jobb minőségűbe korainak érezném befektetni, ki tudja kell e egyáltalán, és ha kell is nem tudom még felbecsülni a majdani szoptatós paramétereimet. Ezeket is csak a kórházba szántam, hogy ott legyen valami, két hasonlóan ronda hálóinggel egyetemben, amit szerintem szintén nem fogok soha többet felvenni :roll:

Hajni!
Biztos nagyon kényelmesek ezek a melltartók, de én ha egy ilyet hordanék, kb. az egész ruhatáraimat cserélhetném hozzá... Biztos az stílusom túl "frivol", de nekem minden felsőm sokkal kivágottabb annál, hogy ilyet felvegyek alá. Főleg a nyáriak.

Lona!
Sportmelltartóval ugyanez a helyzet, van nekem, bár az még a nemterhes fazonomra persze, de ahhoz sem tudnék felvenni semmit, pont most szereztem be egy csomó pántos pólót a csinosabb fajtából... Met nélkül súlyban nem tudom hol tartanék, így vele, csak nagyon keveset híztam szerintem, kb. 5 kilónál tartok.

Angel!
Annyira boldoggá teszel ezekkel a sorokkal, örülök, hogy ilyen meghitt pillanataitok vannak!!

Tilli!
Jujjj, izgi lesz a holnap, majd tessék hamar jelentkezni!!! :)
Torna...... részemről nagyon passzolom a kérdést , elején ugye mindenről letiltva, azóta meg szintén semmi...pedig nemterhesként voltak még illúzióim kismamajógáról, meg ilyenek, de mostanság a gondolat is elborzaszt :oops:

Nyulasz!
Ez tényleg nagyon jó ár! :) Én szemre sosem veszek ilyesmit, annyira nehéz eset vagyok, ha 3 évente egyszer találok egy jó fazonú melltartót magam, az már jónak számít. Biztos én vagyok nagyon extrém, ma is beszóltak, hogy "implantátumos mellre nehéz találni ám..." Mondtam is, hogy nincs implantátumom, csak ilyen a mellem + terhes vagyok :shock: (De nemterhesen sem találtam, szóval valami sosem változik...)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


kórházba nyáron röviujjú pizsama :) én 1 db hálóinget nem vettem sosem. (nem is értem a mizériát, hogy miért kell, szerintem nem is praktikus)

nyáron short + póló
télen melegítő + póló

senki nem szólt érte :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Skrisz,hát inkább elöbb :D Utóbb már hogyan adod rá? :lol:
Lois,hát igen,fel kellett volna próbálnom.1200-ért árulták a börzén,de nem tudott huszasból visszaadni,aztán 100 forintot sikerült kiapróznom,és odaadták.A fene se gondolta volna,hogy még nagyobb kell :lol: Persze azóta sem vettem,amik vannak,meg elég kicsik már :?
Orsi,engem nyúz anyós,hogy gombos hálóinget mindenképp vegyek,mert a vizsgálatoknál is milyen jó lesz,dehát meddig tart letolni a gatyót?Lehet marad a rövidnadrágos pizsi.
Vendég
 


Nyulasz :D
vizsgálat összesen 1 van 1 nap, ha egyáltalán. Azon kívül szerintem baromi macerás a hálóing, ha lefekszel felcsúszik, ha szoptatsz sem kényelmes, kh-ban ált baromi meleg van, ha nem takarózol be tuti kint van a feneked 3 perc alatt.

(egyébként ha meg császármetszés van, akkor csak nem is igazán vizsgálnak, max a hasad, de ahhoz elég a pólót felhúzni)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lois,
na ja, majd' elfelejtettem, hogy a pántos cuccokhoz valóban nem jó. De én ezekhez is pántos sportfélét hordok, gyűlölöm a merevítőt... :oops: :roll:

Na, a hálóing-tukmálást én se értem, amúgy is utálom! Persze beszereztem néhány nembűnrondát, de simán jó lett volna vmi rövid, vékony pizsi is. Engem egyszer sem vizsgáltak meg, a hasamat nézték meg talán egyszer, de lehet egyszer sem, le volt ragasztva ugyanis, oszt nem bántották... :roll:
20140901102739
 
 


Icsilya!
Nekem nagyon nem jött be a merevítős fazon. 8)

Skrisz!
Vegyél 62es rucikat is. Főleg a nagyobb babák (értsd 3 kiló fölött) az 56ost nagyon hamar kinövik. (törpéimre még az 50es is nagy volt... :oops: )
vovanda
 
 


Én sem értettem ezt a hálóing mizériát, amiket vettem azok nagyon egyszerűek, + ujjatlanok, de így is úúúútálom, randa. Azért viszek be pizsit szerintem meg trikókat. A formámat ismerve tuti dögmeleg lesz, szóval szenvedés lesz mindenben :roll:
Engem most erősen noszogatnak hogy szerezzek haskötőt, meg hasleszorítós bugyit, vélemény??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt!
Hát ez szuper,hálóing kilőőőőőőőőőőőve :D
Vendég
 


Lois, igen, igazuk van. Sokat tudsz segíteni a hasadnak, hogy visszamenjen a helyére. Én is fogok venni.

skrisz72
 
 


Khm, hát, szerintem aki császáros lesz, az vigyen hálóinget. Ugyanis 1 napig fel sem kelsz, katéter bent. De ha kihúzták is jobb a hálóing, ugyanis vérzel mint állat. Nekem annyira fájt a sebem, hogy ha még egy gatyát is fel/le kellett volna húznom magamról, belehaltam volna :oops: Alapból pizsis vagyok és utálom a hálóinget, de nekem ott az volt a praktikus... Hálóing és köntös.

Krisz :P
Ha 4 kilósat szülsz, akkor sürgős a 62-es. Ha nem, akkor kicsit még ráérsz vele :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Halihó!

Krisz! Az 56-os ruhát hamar kinövik. Ne vegyél ám túl sokat.

Pizsi-hálóing. Én pizsiben nyomtam.
Szandra! Engem császár után 5 és fél órával már sétáltattak. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok! :D

Icsilya,
köszi, azt hiszem, az lehet: seprűvéna :roll:
rettentően néz ki a combom :oops:

Lois :D
ok, akkor nem tornázunk, és kész! :lol:

Indulunk az Istenhegyire :roll: :wink:

tillidian
 
 


Till! Mennek a drukkok. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Na,látom kinek a pap,kinek a ....
Akkor veszek egy hálóinget,a többi pizsi,oszt majd kiderül :lol:
Till,jajjdejó :D gyere majd a képekkel! :wink:
Vendég
 


Till!
Szülés után javulni fog a combod. Jelzem, az enyémmel is kezdeni kell valamit, mert marha ronda.

Nyuszi!
Én csaszi után 3 napig (amíg a szülészeten voltam) kórházi hálóingben voltam. Ha adnak, fogadd el, legalább nem a sajátod lesz tiszta trutymó (az enyém nagyon gáz volt, amikor az örzőben először felkeltem).
Utána a gyerekosztályon már saját pizsi ment, meg nappal macinaci.
vovanda
 
 


Hú csajok, én mindig annyira lemaradok itt :)

Melltartó téma:
Én is borzasztóan utálom, csak akkor hordok ha muszáj. Most én is sportmelltartóval próbálkozom. Egyébként ami merevítős melltartóm van, abból is mind kiszedtem a merevítőt. :lol: Persze felmerül a kérdés, akkor miért veszek olyat?! Egyszerű: azok szebbek. :lol:

Lona!
Igen arra a vaskészítményre gondoltam. Ahogy így olvasgattalak titeket, nem is tudom miért mondta a dokim, hogy vészesen romlik a vérszegénységem. Nem tudom miket kell nézni van egy pár *-om, de a meoglobin az most 114, az elején meg 116 volt. ez alapján nem olyan vészes a romlás. Én Tardyferon fol-t szedek, ebben van 80mg vas, 256.3 mg vas-szulfát 1,5 vaz formájában (??? ezt nem értem) , és 0,35mg folsav bevonat. Elvileg 2x1-et kell szednem, de van amikor a reggeli helyett beveszek egy elevitet és ha nagyon székrekedésem van, akkor meg kihagyom az estit. Így valahogy elboldogulok vele.

Nekem is van kellemetlen viseletem, hordott már valaki kompressziós harisnyát? Higgyétek el, rosszabb, mint a melltartó :lol: Mondjuk ha nagyon meleg napok lesznek akkor tutira nem bírom hordani, nem is azért mert szorít, hanem mert viszketek benne.

Vanda!
Édik vagytok!

Angel!
Nagyon örülök, hogy végre testközelben vagytok :)

babahordozó:
Én kaptam egy teljesen egyedi kenguru féleséget, nem tom beválik e . Ilyen kordbársony, puha anyag. Jó élénk rózsaszín. :lol:

Mit is akartam még :roll:

Ja igen: képzeljétek hétfőn voltam dokimnál, mióta telefonon megtudtam a PI rákszűrésem, azóta személyesen nem találkoztunk. Le is sápadtam nagy örömömben mert közölte, hogy vesz egy harmadik mintát is, mert a papíron az is rajta van, hogy talán nem volt elég a minta ( vagy nem elég mélyről vette) . hát marhára örültem. Remélem ez már oké lesz.
Melikém sokat mozog, van hogy több órát nem alszik. Hihetetlen. :lol: Szobája sajnos még mindig "szanaszét", de az összes fontosabb gholmiját megvettem. Ma hozzák a babakocsiját, jövő héten érkezik a fürdető pelenkázó állvány, és akkor minden meglesz. Csak a bútoraira kell várni, pontosabban az ajtókra. Ez még két-három hét.

Kérdésem: Ugye minden cuccot át kell mosni a babának? Úgy értem takarók, ágyneműk....

Ja igen, Till, Lois!
Én járok kismama jógára már régóta és nagyon tetszik. Sokat segít szülésnél is, a tapsztaltak ezt mondják. :) Ajánlom, még nem késő. Egyébként Till nem sok, de a hálózat tévén minden csütörtökön 9.30-tól van terhestorna. csak fél órás és mindig ugyanaz van. Szóval érdemes felvenni, aztán akkor csinálos, amikor tetszik. Nekem van egy pár dvd-m is, de azok nem jók, szerintem túl dinamikus, az olyanoknak valók, akik mondjuk rendszeresen aerobikoztak .

Naa, pusz, asszem így is sokat írtam.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Óh, csak azt felejtettem el, amit régen megígértem :oops: :
Kép

Kép

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Vanda :P
Engem 3x támogattak fel a szülés napján, de mind3x vissza kellett feküdjek sos, mert jött a hányinger és szédülés... Így én csak másnap jutottam ki a mosdóba...

Katerina :P
Nagyon szép a pocid!
Mosni és vasalni. Utóbbi is nagyon fontos, ugyanis a vasalás az, ami sterilizál.

Hanna :P
Akkor mi ebben is UFO-k vagyunk -meg én a hálóingemmel :lol: -, mert az 56-ost 3 hónapig viselték, a 62-est meg csak pár hétig, szinte átugrották azt a méretet...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok! :D

Köszönjük a drukkokat! :)
Kislányunk lesz!!!!! :D :D :D
Épp ahogy éreztük! :wink:
18+3, mindene rendben, kb 251 gr :P

Teszek majd képet is este, ha Apa segít bescannelni :P

Vovanda,
köszi :) Valami lézeres kezelésen gondolkozol? :roll:

Kat,
nagyon szép a pocid! :P
Hová jársz jógára?

tillidian
 
 


Katerina! Csodaszép pocak!

Szandra! Nekem reggel 1/2 5-kor már kihozták Olivért. Így fel kellett állnom.
Az 56-os nekünk kb 1 hónapot volt jó, volt ami annyit sem. A 62-es az sem túl sokáig. Most 68-as és 3-6 hós ruhákban nyomul Csibészke.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szandra!
Szó se róla, aranyos UFO-id vannak... :P

Till!
Gőzöm nincs, mit lehet vele kezdeni. Majd kerítek valami dokit, aki megmondja, hogy egyáltalán lehet -e és érdemes -e bármit is csinálni vele. Remélem, hogy igen, mert nagyon zavar.
Tudom, tudom: max. nem hordok miniszoknyát...Csomagolás kérdése az egész, tiszta marketing... :lol:
vovanda
 
 


Till, gratula a kiscsajhoz! Örülök, hogy minden rendben vele. :lol:

Katerina, szép kis poci! Jó nagy már! :D

skrisz72
 
 


Till! Gratula a kiscsajhoz!!!!!!
Várjuk a képeket!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Till! Gratula a Kislányhoz!!! :D Név már megvan?
Angel! Nagyon örülök, hogy már kenguruztok :) Szépen gyarapodik a Diababó, ügyesek vagytok! :D

Hálóing/Pizsi -én nem szeretem egyiket sem, de hasznosabb volt az elölgombolós hálóing, (az Istvánban reggeltől -estig lehetett látogatni, és a szomszéd csaj körül folyamatosan ültek minimum 6-an, és nehéz lett volna pólóban megoldanom a szopiztatást diszkréten, jó-jó, én nagyon szégyenlős vagyok)

Marci 55cm -rel született, de már egy másfél hete 62' ben van, nagyon gyorsan nőnek, tényleg, de azért 5-6 darab rugi, minimum kell 56-ból is, legalábbis nálunk gyakran volt baleset...

Torna-én jártam kismama-jógára, nagyon jó volt, Till! -Itt a sarkon van egy jó stúdió. Átküldjem a linket?

Puszi Mindenkinek, -sajna csak ritkán tudok jönni, de azért olvasni próbálok....

Cupp!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


sziasztok!

én is hozzászólnék a hálóing, császár témához:
pizsámában nem nagyon tudtam volna meglenni, több napig volt hólyagkatéter+ szívódrén a hasamból, sokáig véreztem (vmi még most is jön), természetesen minden a nehezen feltornászott bugyi mellett csurgott ki... :roll: és irdatlan meleg volt.
este 9-kor született Diócska, őt kikapták, utána még műtöttek egy órát (altatós volt, nem gerinces), másnap 6-kor már járnom kellett, zuhanyozni kellett, meg ugye elsétálni a PIC-re, megnézni először a kicsikémet...

Katerina,
jó kis pocak!

Tilli,
gratu a nunihoz!

Krisz,
ó, dél körül épp nem nagyon szoktam ott lenni, de előfordulhat, hogy a közelben vagyok!

Rólunk egy kicsit: 1180gr, és ha már hosszokról is beszélünk 40cm! a mai első pelenkában emberes adag fogadott! :shock:
angel37
 
 


Angel,örülök a teli pelusnak :D és a szépen növögető Diánának :wink:
Till,itt is nagy hurrá :D
Katerina,nagyon szép pocid van :D
Vendég
 


Hello Csajok!

Tilli!
Szívből gratulálok a kiscsajhoz, jól sejtem, hogy egy titkos vágy vált valóra??? :roll:
Barátnőmnek elinjekciózták a seprűvénákat, na az sz@rt se ér, pénzkidobás. Én mintha egy visszér-kezdeményt látnék a lábamon... :shock: Tesómnak is lett, ő hordott kompressziós harisnyát miután kiszedték, úúúútálatos dolog, de sajna kell.

Katerina!
elismerésem a torna miatt, én megalusta vagyok... :oops: Szép a pocid, te is túlnőttél engem. Én semmiben sem követem a pocaktrendeket, se a köldököm nem fordult ki, és nincs linea negrám sem.

Hasleszorítóval kapcsolatosan az az új jó tanács amit kaptam, hogy a haskötő felejtős, mert meg fogok pusztulni olyan melegem lesz benne, viszont van olyan oldalkapcsos bugyi, ami nagyon jó, állítólag a felinánál,de ott nem találom.

Na hálóinggel én sem ruháztam bele valami hűdenagy kiadásba, 2600 kemény pénzért vettem 2 darabot :roll:
Én kórházamban a szülészet-gyerekágy folyosójára sem lehet látogatóknak bejönni, szóval senki sem fogja illetéktelen skubizni dedem első étkezéseit.

A mi ruhamennyiségeinket még nem látom át... mingyá mutizok új képeket :P

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
Hűű, de nagyok vagytok, és teli pelus, GRATULA!! :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kép

Bár newborn, de összemértem a C & A-s 56-sal és dettó akkora, szóval ez is nagy lesz :?
Kép
Dettó ugyanaz, 62-esnek megfelelő 56-os :? Én csak ilyeneket tudok venni úgy fest. Kép
Na ez valóban 56-os 56-os :) Ebből lehet kicsit túllőttem a célon, lesz vagy összesen 12-14 darab, de nem mind új.

Kép
Hálózsák, amiből okosan sikerült hatalmasat venni, ráadásul kettőt :roll: Sebaj majd jövőre előszedjük... :roll:

Kép Törcsik :)

Kép
Na ez 62-es 62-es :wink:
Kép
Kiscipő :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2009.05.13 13:05-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


KisZé 2 hete, ezt fényképeztem nem scanneltem, ezért olyan a minőség amilyen... :roll:
Kép Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ez pedig Pizsim, ahogy tágra nyílt szemmel nézi, ahogy mint egy félhülye mindent fotografálok... :roll:

Kép

Na mára már nagyon sok voltam, Lois lelép ezennel... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Szép pofija van a babának!
Kutyus meg ennivaló. Ezt a " bánatos vagyok, vigasztalj meg" pofit a vizslák nagyon tudják...Én mindig elolvadok tőle. :lol:
vovanda
 
 


Lois, a zsiráfos és a kék háromdarabos szett ismerős. :lol: Én még nem fotózom le őket, mert nem merem szétszedni az ultrahang előtt. :oops: Bár úgy gondolom Hajdú doktornőnek azért jó szeme van hozzá, hogy meglássa azt, ami nincs ott. :lol: A dokim sem látott kukit, de azért a pénteki nagytévés mozit kivárom, hátha tévedtek. Bár ahogy érzem, inkább kislányosan rugdal a babám. Nem hinném, hogy fiú lenne. Most már szinte egész nap izeg-mozog. Éjjel továbbra is alszik. Édes kicsikém! :D
Szegény Pizsi! Hogy lehet felülről fotózni egy kutyust? :lol: :lol: Ilyenkor az egész kutya egy nagy fej és orr lesz, a teste meg alig látszik. Olyan, mint egy törpetacskó. :lol: Na jó, nem bántalak a fotó miatt, így is nagyon édes a malacka orrával. :D

Ja, fotókról jut eszembe, a blogomra feltettem a babaszoba képeket.

Angel, az hogy találkozunk-e persze a férjecskémtől is függ, mert ő állandóan rohan dolgozni. De ha "megengedi" dobok egy sms-t, hátha ott vagy. Gratulálok a kis pelusos csomaghoz! :lol: Ez már valami!

skrisz72
 
 


Vanda!
Ezt a "jajdeszomorúkivertkutyavagyokszeressjobban" kamu-nézést tanulják meg először, utána jön a többi, az "éhezőkutyavagyok", meg a neménástamalukatakertbenhanemasünök" :D

Skrisz!
Azért ennyire nem fotózok bénán, de épp a széken a zsiráfosat fotóztam, mikor ez a lüke benyomta a fejét a képbe, én meg belevillantottam az orrába :roll:
Gondoltam, hogy ismerősök lesznek a rucik, írtam is neked, hogy én is vettem cherokee-t, nagyon helyesek voltak. A lányosakat mondjuk nem nézegettem annyira, de a zsiráfos uniszex.
Mingyá' nézem a babaszoba-képeket :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: