Új privát üzeneted érkezett!

Ilba,
az Igazságügyi Minisztériumra gondolsz? :lol:
De akkor az IHM meg Informatikai és Hírközlési Minisztérium. (Jogi kiadónál dolgoztam, hööö. Kicsit nagyon berögződtek a rövidítések.)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Cool,
egy "vegytiszta" vigyorgós, csak neked

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


:!: November 2-től a Metroban játékok lesznek akciósan. Pl. a FP-k: sütifaló: 4308Ft, kutyus: 6348Ft, telefon: 3108Ft

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

 
 

A rövidítést nem tudtam :oops: , de hallottam már erről az együttesről :wink: :wink:
Szóval újabb klikk alakul :)
jumam
 
 


Hahó

szerintem Gabuska lesi kié a 38., 39., 40. hsz. Aztán jön és lecsap: ismét övé az első.

Ez már kóros. :oops:

Petra mostanság 4 arcát mutatja:

1. vegytiszta mosoly
2. "O"-betűs csodálkozás
3. kómás-komoly bambulás (lásd: IHM)
4. hiszti teli szájjal.

A bibi az, hogy ezeket átlag 1, 34632846 percenként váltogatja!!!!

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Elindultunk ma sétálni. elég későn 5kor vagy 6kor már nem tudom, összezavart az átállítás, mindegy, sötétedés előtt valamivel. Az első kereszteződésig jutottunk, onnan vissza is fordultunk emiatt: Kép
És a másik 3 oldalra fordulva ezt láttuk. Mindenhol mást:
Kép
Kép
Kép
nagyon szép volt!!

Ezt a mosolyt pedig csak most, csak nektek küldi Julcsi:
Kép
jumam
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy itt pörgés volt, de most nem lesz sok időm írni, miután minden hsz-t elolvastam. Erre pont Sasha nem írt :wink:
Cool, de de de, vörös vagyok eredetileg is /ezért költözünk Veresre :D /, de egy ideje kezdtem átmenni seszinbe és ezt álcázva hennát kenegetek a hajamra és olykor igazán gyufafejűre sikeredek. Mint pl most :)
Mancs, pihen! Akkor hamarosan mennek a képek. Meg Vukának, Coolnak, stb.
Kezdek komolan gondolkodni a zenetanárhoz járásról ha már mindenki a Sing h....-ra készül. Bár, én pár koktél után lehet elfelejtem, hogy nem tökéletes a hangom :wink: Egyébként én is a másnaptól vagyok óvatos.
Mancs, olvastam itt a csokis írásod,....nem leszek konkurenciás. Bár a csilis meg fűszeres csokik nálam is olykor lecsúsznak, de a töltöttek,....bljekkk! Az epres meg a mentolos a fő ellenségem.
Bubek, akkor most jó kép vagy nem jó kép?! Hogy van ez? Te tényleg vámpír vagy? akkor veled este tuti nem bulizunk!
Liviapu, én csak azért nem szeretem a hsz-id, mert olykor elkap a düh, hogy Szonjaapu miért nem, vagy miért titokban vagy miért máshogy. Szóval érted?

Játék, .... szonja kapott még régebben egy keljfeljancsi kutyust. Eddig nem érdekelte, de valamelyik nap elé raktam és nem mert hozzáérni csak morgott neki. FÉlt tőle. Aztán másnapra megbarátkoztak és most folyamatosan a kutyát macerálja. A haverom /akik itt voltak hétvégén/ kötött rá "pórázt" és most azzal rángatja a kutyát ide-oda. Egyébként nekünk van olyan golyós játékunk és nagy kedvenc már most, bár egy 8 hós tuti máshogy játszik vele, mint egy nagyobb gyerek.

Apropó, az Istvánban EDA-val szülhetsz és ha hirtelen csaszira fordul akkor azt mélyítik. Ha mindjárt csaszira készülnek akkor spinális érzéstelenítést kapsz. Ez elhangzott az egyik felkészítő előadáson is, ...nekem pl spinálom volt. És ez az anesztes dolog is változó, mert én a saját anesztesemmel azon a reggelen találkoztam először és a köszönésen kívül nem is szóltam hozzá csak ő hozzám :roll: Császárnál felesleges szülésznőt fogadni, mert szerintem kár azért mondjuk berángatni valakit, hogy kivigye meg behozza a babád. Más dolga neki ebben az esetben nincs.

Jumam, én voltam a másik albis lehetőséget felhozó. Küldjem a részleteket akkor is ha csak jövőre aktuális?
Julcsi nagyon tetszik ebben a bordó összeállításban!

Csajok nekem ez a kari aji nagyon :twisted: :twisted: , de az ötletek már tetszenek. Egyébként már írtam, de az Auchanban is elég jó áron mennek az FP játékok! Meg vannak ott Jumam kedvencei is. És hamarosan /2-án/ nyílik itt a közelünkben a Jumám által említett játékbolt újabb üzelete,...már várom startra készen :wink: Bár, inkább tárolót kell majd hamarosan venni, mert már az ágyunkban is játékok vannak.
Ilba, esetleg elhozhatnád Benit takarítani, elrejteni :lol:
Ildicsi, én is csak azt akartam írni, hogy Domi már nagyon nagy fiú! ....és még akartam írni, de most lépek, mert Szonja felpörgött és mennem kell.
Szép napot! Még jövök :lol:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Igen, Natasa azért küldd el, továbbítom, majd eldöntik, hogy jó-e így nekik. Jövőre pontosan mikor?

Én is szeretem ezt a bordó összeállítást Julcsin, a bordó amúgy is nagy kedvencem.
jumam
 
 


Sziasztok!

Jumam:
ezek a fotók nem semmik. Lett belőle vihar? Ezt már biztos nem telefonnal fényképezted, igaz? Egyébként csak sokadjára sikerült megnéznem a horror videótokat :) nekem volt kép is hang is, csak szó szerint éreztem :oops: Viszont a párodnak nagyon kellemes hangja van :lol:

Liviapu:
te még most is pont annyira izgatott és elragadtatott vagy Livitől, mint amilyen a szüléstörténetben. :D És ez tök jó :D Na most leírom, hogy Tücsökpapi( :lol: ) avagy Gergőapu ezt miként élte meg: " Jajjj, olyan unalmas ez a szülés, Tücsök, éhes vagyok, kényelmetlen itt feküdni, és különben is velem ki fog foglalkozni????" Na hát ez az én párom, jó oké, hogy nem voltam túl kommunikatív, mert szinte magamon kívül voltam, de akkor is :D :D Azóta meg még inkább ilyen :D Hiába no, egyszer már végigcsinálta, úgyhogy neki nem túl újdonság, most már csak nevetek, de azért már jó sokat jól megsértődtem :evil: :twisted:

Amúgy az Livi nagyon nevetős kép, szerintem az egyik legjobb kép, ami valaha készült róla.

Ilba-Bubek:
szerintem ezen a héten nem találkozunk. Gergő beteg. Ömlik az orrából a takony, hőemelkedése van , 38 fok és furi csípésekkel vagy kiütéssel van az arca és az alkarja tele, amiből víz jön, ha megnyomom. Ezt mind a fog csinálná? A múltkor ugyanez volt. Emlékszem még kérdeztem is a dr-nénit, hogy az normális hogy ilyen durván reagál a szúnyogcsípésre? Azt mondta igen, de most már nem vagyok meggyőződve hogy valóban szúnyog volt.
Találkozott már valaki ilyennel?

Jövő héten meg lehet lemegyünk Szentesre, mert váratlanul megjött anyu, és már idén biztos nem találkozunk többet.
A párocskámat meg otthagyom a dobozokkal az új lakásban :D Még van 5 napunk, és iszonyat sok meló van még. Persze szabit nem vesz ki :evil:

Már nem tudom kinek mit akartam, lehet jövök még ma.

Ja igen, az Ikeában azt a fehér etetőszéket árulják is? Ez az az olcsó?

Bubek:
azért a börzére lehet hogy megyünk. Láttál ott olyan anyukát, aki bevitte a babakocsit?
Vendég
 


Mancs:
most látom milyen csempétek van a fürdőben, nekünk meg majdnem ugyanilyen van a konyhában az új lakásban. Csak jól megsz.vtuk, mert a bordűr, vagy mi, drágább lett mint maga a csempe :twisted: :twisted:
Vendég
 


Nekem egyszerűen hihetetlennek tűnik, hogy Coolasanak féktelenül vad és romlott előélete lett volna... :D :D Én azért szeretek borozgatni... tudjátok a töményről már leszoktam :D :D
Vendég
 


Jumam, írtam neked a wiw-re. Mi is szeretjük a bordót /főleg mikor céklát eszünk :lol: /
Tücsi, jobbulást Gergőnek! Mi nem így reagáltunk a csípésre, de anno a védőnénink mondta, hogy lehet durva csak nem fejtette ki :roll:
Igen, ez az az olcsó szék, amit meg lehet evnni +1000 a tálca rá.
Nekünk bevált és Sajt is jókat írt róla :wink:

gyerek nyafog, megyek jó anya lenni :)
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Antivagy,
azt honnan lehet látni, hogy melyik hsz hányadik az oldalon? Nyilván azon kívül, hogy leszámolom. :wink: Kikérem magamnak a feltételezést, elfoglalt családanya vagyok, nincs nekem időm arra, hogy holmi hozzászólásokat számolgassak! :evil:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Tücsimami,
Gergőnek jobbulást! Én még nem hallottam ilyenről...

Mi is dögrováson vagyunk, takony, torokfájás, időnként hőemelkedés (most reggel nem volt). Szóval Z az egyetlen egészséges ember a családban. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi, az IHM-et én sem ismertem, csak az IPM-et. :wink:
Vendég
 


Az az Interpress magazin?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó anya voltam! Szonja alszik! :lol:
tegnap,... Kép apa haját téptem :)

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ha már a rövidítéseknél tartunk, Petike meg a ckm-et ismeri, legalábbis azt lapozgatta a múltkori fotón, nem?

Jumam, és in szeretem a bordót, ez nálunk bútorszinten is némileg megnyilvánul, és kiemeli Julcsi szemeit. Persze más ruhákban is látszik, hogy van szeme, érted.. Ja, ruháról jut eszembe, már jó Nokinak az a lila polár, amit a múltkor tőletek barterbe kaptunk a fejvédőért, és én olyan bizalommalteli megjegyeztem a méretéről, hogy most akkor eltesszük és majd esetleg 2 év múlva feelülvozsgáljuk a kérdést.. Tegnap abban volt teljes megelégedésére, mert hosszra oké, kicsit bő, de így legalább kényelmesen tudott benne mozogni.

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool, ejnye-bejnye, te is azon szülők közé tartozol, akik nem veszik észre, hogy egyszer kisgyerek lesz a babából?

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Coolasa,
Petike FHM rajongó, melynek hivatalos neve for him magazine, de pl. ha épp a Tescoban vesszük, a blokkon az áll, hogy férfiak és hímek magazin :lol: :lol: :lol:

Natasa,
melyik a Jumam által emlegetett játékbolt?

Ilba,
köszi a Metrós infót! Asszem megyek is a héten és bevásárolunk.

Petrababa, boldog kilencediket kívánunk!

Nálunk szegény apóska van dögrováson :( Megfázott, felfázott. Az a szar, hogy ilyenkor dolgozni sem tud úgy, pedig van neki munka. Apropó, ha vkinek szupiszépen dolgozó kárpitosra vagy antikbútor-asztalosra lenne szüksége kurjantson! Apósom gyönyörűen dolgozik, belvárosi antikbútorosoknak rengeteg bútort csinált már.

Kép
mancs
 
 


Jumam,
azt a durva felhőt mi is láttuk... Szerencsére akkorra már a fiúk túl voltak a sétán.
Ez az éjszakai szél is durva volt.... Már nincs se levél, se dió a fán.

Gabus,
hogy aludtál? Nem tört be az ablak? :lol:

Kép
mancs
 
 


Tücsimami,
a bordűrrel mi is úgy voltunk, hogy kiválasztottuk, de drágább volt a bordűr, mint a csempe. Úgyhogy végül nem vettük meg, hanem körülnéztünk barkácsáruházakban és ott volt leárazva, mert már nem volt nagy darabszám belőle. De nekünk bőven elég volt, peid nagyon nagy fürdőszobánk van. Szóval megvettük, nem volt 200 Ft darabja.

Kép
mancs
 
 


peid=pedig
P. itt tombol az ölemben.

Kép
mancs
 
 


Kühüm,..Petra! boldog kilencediket!
Figyelitek, most hogy nem kell Vukát "sajnálni" már nincs is percre bontott beszámoló :evil:

Mancs, elbizonytalanodtam,...lehet nem Jumam írta?! De akkor is www.jatekfutar.hu

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Mancs, 2 képet küldtem most, mert megint visszajöttek :cry:
Van még egy Coolasa +Petike. Sikíts ha kell!
Apropó, honnan is vannak neked smiley fejek?

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Petra baba, boldog 9 hót!! Asztamindenit... :)

Gabi, bezony. Nekünk járt. :)
Vendég
 


Petra, borzasztóan öregszel, szülőknek ajándékötlet: szemránckrém, bőrfiatalító- pakolás (persze FP), stb. (és ha marad belőle, kérem..)

Kép Kép
coolasa
 
 


Natasa,
átjöttek a képek. Van mégegy Petike+Coolasa kép? Azt is kérem szépen! Köszi :)
http://pet.site.hu/smilies_list.php

Ma krumpli-almát kapott, anyatejjel. Már próbáltam régebben, de akkor egyáltalán nem szerette. Tegnap olvastam vhol, hogy az almát és a krumplit nem szabad együtt főzni csak külön, mert különböző kémhatásúak vagy vmi ilyesmi, a konkrét indokra már nem emlékszem. Nos, ma külön főztem és tényleg finomabb lett. Tettem bele az alma főzővizéből is, jó édeskés.

Olyan csalóka az idő. Bentről verőfényes napsütés látszik, kimegyek és cidri van. Lehet pufajkába öltöztetni a gyerkőcöt Kép

Kép
mancs
 
 


Mancs, te főzögeted a dolgokat? Mármint a krumplit én is, de pl almát, barackot, céklát, stb csak lereszelem nyersen..

Kép Kép
coolasa
 
 


Almát nyersen szoktam ha más gyümölcsökkel kapja. Krumplival próbáltam nyersen, de az nem ment. Főzve bejött neki. A céklát is főzve kapja. Mást én sem szoktam főzögetni!

Kép
mancs
 
 


Egyet kihagytam: a répát is megfőzöm Kép

Kép
mancs
 
 


Sziasztok kismamik...

Gondoltam bejelentkezem.... nehogymán elfelejtsetek...:)

Dögrováson vagyunk én és a gyermek... taknyunk nyálunk folyik, köhögünk nekem a torkom is fáj erről aprónép nem tudott nyilatkozni.:(
Tegnap kapott kúpot... :( és szipákoljuk az orrát szegényem meg ordít mint fene...

Nemsokára kezdhetjük a felújítást csak az a baj, hogy pénzünk szinte semmi... nemtudom mi lesz ebből??? bordűr nem lesz az biztos... :) kb még egyszer annyi pénzünk van mint amennyibe a kád kerül... :(



Karácsonyi vásárra is kellene készülni...
Ajánlom figyelmetekbe nagyon jó szokott lenni. Az Iparművészeti múzeumban Dec második hétvégéjén.



Áronom elkezdett pogácsát sütni és nagyon boldog tőle. Nagymama énekelgette neki süti-süti pogácsát azóta ő is tapsolgat... olyan kis aranyos.
Azt is észrevettem ha a nagyobb unokatesója nálunk van, akkor mindig nagyobbat ugrik a fejlődésben... érdekes, hogy mennyit tanulnak egymástól.
Már mindenfélét kóstolgatunk... de a favorit a körte, alma, barack(még jó, hogy telefagyasztottam a hűtőt)

Juman
Mi is kint voltunk tegnap vihart fotózni! Gyönyörű volt.
Julcsi nagyon cuki


Eszti
Ezen a vonalzós képen is nagyon emlékeztet Bence Áronra... csak neki barna a szeme ha jól látom...


Gabus
Livicsekről az előző oldalon lévő kép annyira nagylányos... alig ismertem meg... :)

Fütyijátékhoz...
Ismerős gyerek rendszeresen játszik a fütykösével (talán másfél-két éves lehet) órákig el van vele beleteszi a mesekönyvbe majd becsukja... úgy használja mint egy kis játékot megszemélyesíti... kukacozik vele, elviszi haverkodni a "többi játékhoz"... stb :lol: :lol: :lol:



na megyünk valamit kajolni... pusszanat...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, még mindig rossz az óra a babaneten. Vennünk kell Livinek egy fluxusvisszakondenzátlanítót, nincs mese...

Mancs,
a formaegyeztető játékoknál (mint Gabi már írta is assszem) Livi a kör alakkal jár még csak sikerrel. Az első alkalmakkor, mikor látta, hogy mi be tudjuk rakni a hengert, ő meg nem, hát jól behergelte magát a kis méregzsák :D. Aztán próbálkozott jó sokat... és jó fej volt, mert azt hittük, hogy mikor meg lesz az első sikeres hengerátbújtatás, akkor nagy örömködésben tör ki Livi, ..ehelyett meg olyan arcot vágott, mint akinek a világ legtermészetesebb dolga lett volna mindig is hengertátbújtatás :)

Natasa, Tücsimami,
amúgy lehet ám, hogy én élem bele túlzottan a babás dolgokba, elvégre a férfi dolga az, hogy megverekedjen a bölénnyel és a krokodillal, hogy aztán legyen mit megvacsorálni - és nem pedig az, hogy elaléljon csemetéjének minden egyes mosolyától :) Szóval szerintem kicsit túlzásba szokok esni..
Amúgy az a "szüléstörténet" annyira túlizgatott állapotban íródott, hogy pár nap múlva visszaolvastam, és hát pironkodtam rendesen (már csak a magyartalan és összefüggéstelen fogalmazásokért is, az "A Gabiká"-zásról nem is szólva...)
De tényleg nagyon bele tudom élni magam a "Livizésbe" (na megint itt egy A). Mindig azon jár az agyam, hogy húúú de édes ez a lány, és vajon milyen lesz fél év.., egy év.., tíz év múlva. És emellett mindig eszembe jut, hogy X hónappal, vagy fél évvel ezelőtt hogy képzeltem el Livit mai korában, és hát... :) Az biztos, Livire rá merem mondani, hogy "ilyen Livilányt álmodni se mertem volna" (...persze a többit majd meglátjuk, lehet, hogy pl. tíz év múlva majd úgy fogok írni Liviről, mint valami Ördögfajzatról...:) )

Antikvagyunk, Mancsbákvagyunk,
Írtátok, hogy "...Liviapu söradagjával meg majd valahogy megbírkózunk", hát ez attól függ, mikori söradagommal. A 13-14 évvel ezelőttivel vagy a maival? (a mai null csepp nedűt nem lenne nehéz elosztanotok, viszont a régit... :wink: )
(jesszus, most esik le, hogy ez a "Mancsbákvagyunk" megszólítás kicsit félreérthető, hol is van az a delete gombocska... nem lelem...)

Coolasa,
Vegytiszta fotó :). Poén, mert ahhoz képest, hogy halomszámra lövöldözzük a fényképeket, általában csak életképeket sikerül megörökítenünk, olyan szekrényrekirakhatós igazi műfotó (képzavarért bocs) sose nem jön össze.
Sőt, belegondolok, hogy olyan hármas családi képünk is max. 3-4 db van (és azok is már fél évvel ezelőttiek), mert mindig vagy Gabi fényképez, vagy én... és bár tud önkioldani a fényképezőgépünk, halvány lila sejtelmem sincs, hogy miért nem élünk vele... (?)

Gabi, amúgy nekem is mocorog kicsit a torkom, lehet, hogy én is elkaptam Tőletek (...a hideg szelet?)

Ja, Coolasa, én meg kikérem magamnak azt a szemenszedett féligazságot, hogy a Kond' család a babaneten keresztül éli a családi életet, merthogy ... bocs, egy pillanat.
Livi ne állj fel az asztal alatt, gyere csak ki onnét...
...szóval Cool' hol is tartottam? Elfelejtettem..., na mindegy.

De, nekem meg itten dolgoznom kell ám :cry: :cry: :cry: (merthogy valóságomban a munkahelyemen ücsörgök :cry: )
Úgyhogy gyorsan: Sziasztok!

Zoli

liviapu
 
 


Petrababa de nagylány lettél! :)
Csak így tovább!
Boldog hóvordulót! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamac,
de jó, hogy jöttél! Képek nincsenek? :wink: Miket lehet kapni a vásáron? Jobbulást Nektek! Kép

Kép
mancs
 
 


Mindenféle iparművészeti kütyüt... ruháktól az üvegeken, kerámiákon át az ékszerekig... gyerekjátékokat is... múlt évben sütöttem egy rakat mézest de abból szinte mind a nyakamon maradt... legalább volt mit ajándékozni...

Répaszámlálós képeket feltettem már? Nem emlékszem... no majd előkeresem csak most sürget a férfinép, hogy adjak nekik enni...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Gyermekeitek nem a ti gyermekeitek.
Ők az élet önmaga iránti vágyakozásának
fiai és leányai.
Általatok érkeznek, de nem belőletek.
És bár veletek vannak, nem birtokaitok.

Adhattok nékik szeretetet, de gondolataitokat nem adhatjátok.
Mert nekik saját gondolataik vannak.
Testüknek adhattok otthont, de lelküknek nem.
Mert az ő lelkük a holnap házában lakik,
ahová ti nem látogathattok el, még álmaitokban sem.
Próbálhattok olyanná lenni, mint ők, de ne
próbáljátok őket olyanná tenni, mint ti vagytok.
Mert az élet sem visszafelé nem halad, sem
meg nem reked a tegnapban.

Ti vagytok az íj, melyről gyermekeitek
eleven nyílként röppennek el.
Az íjász látja a célt a végtelenség útján,
és ő feszít meg benneteket minden erejével,
hogy nyilai sebesen és messzire szálljanak.

Legyen az íjász kezének hajlítása a ti örömetek forrása:
Mert ő egyként szereti a repülő nyilat és az íjat, amely mozdulatlan.

Kahlil Gibran

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ez tök jó lehet... Mi Gödöllőre szoktunk menni az adventi napokra, ott is ilyenek vannak. Imádom. Meg a Vörösmarty téren lévő adventi vásárt is (asszem ott van) bár az idén nem lesznek késő estébe nyúló séták a vásárban. Meg fincsi forraltbor se... Tavaly még belekóstoltam. Nagyon fini volt.

Kép
mancs
 
 


Répaszámlálóóóós? Ez olyan, mintha Mancs írta volna.

Kép Kép
coolasa
 
 


Coolasa,
naaaaaa...... Nem kell engem ilyen színben feltüntetni!!!

Kép
mancs
 
 


Lányok, hol érdemes tapétát nézni? Csak azt ne mondjátok, hogy obi, mert ott kb 5féle van, amiből 4.5 fűrészporos..

Kép Kép
coolasa
 
 


Vettünk Petikének nagyon kafa Nuby játszócumit. Újabban megint cumis lett, de én nem bánom. Csak elalváshoz kell neki, ahogy elalszik, kiköpi. Nos, ő teljesen megértette a játszócumi lényegét, ugyanis azzal játszik. Dobálja, csapkodja, rázza mint egy csörgőt. Tetszik neki, hogy van ilyen fogantyúja (az előzőeknek nem volt) és az zörög. :lol:

Kép
mancs
 
 


Oké Mancs, közvéleménykutatást tartunk: Lányok ha csak ezt a répás hsz-t láttátok volna feladó nélkül, és ki kellett volna találni a szerzőt, tegye fel a kezét, aki nem Mancsra asszociált volna. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


TTL, Baumax. Brico Store, vagy szimplán tapétabolt. Van itt Lőrincen is, a Szarvas csárda térnél.

Kép
mancs
 
 


...no lássuk csak...
Kép Kép
hmmm... köszönöm de én inkább maradnék a hagyományos módszernél...
Kép Kép
...három... öt répát ettem...
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ahahm, Baumax lesz a megoldás, mint legközelebb eső nyertes, köszönöm (elnézést, ha bántó volt az előbbi, hajlandó vagyok önkrétikát gyakorolni, mintha az szkp 26. kongresszusán volnánk..) :?

Kép Kép
coolasa
 
 


Csajok!

Ezt el kell mondanom, de azonnal!
Mivel Beni napok, sőt hetek óta nagyon szarul eszik, besokaltam, hogy a nemtomki fog neki pacsmangolni, ha még megkóstolni sem hajlandó. Kivettem 1 Hipp sütőtök-pulykával kaját, ki sem vettem pohárba, be a mikróba (Beninek soha nem használom, de most ez se izgatott), bevágtam Benit a székbe, ééééés, 2 rágókával a kezében MEGETTE AZ EGÉSZET!!!!! És most még szopott is valamennyit.
Hát én kész vagyok! :D Ilyen jó is lehet egy etetés!!!!! :D

Na. Örülök most. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, téged aztán nem hagy eltunyulni kisfiad pszichésen. Lenn fenn lenn fenn.

Kép Kép
coolasa
 
 


Mancsusz,
az ablak nem tört be, de nagyon szarul aludtam. Utálom még a hangját is. :evil:

Liviapu,
tájékoztatlak, hogy nem biztos, hogy lesz ma ebéded, mert Livi elaludt a dokitól hazajövet a babakocsiban, és rend és tisztaságszerető feleség lévén nem toltam be a bkocsit a szobába, ezért a konyhában van, ahol nem tudok zörögni, míg a lányod alszik. Hi-hi!!! :lol:

Mancsi, így volt L felöltöztetve délelőtt, mikor dokihoz vittem:
Kép
(Harisnya + bélelt nadrág, hosszú body + hosszú ujjú póló + pulóver + télikabát, sál, sapka) + takaró. Mit adok rá, ha jönnek a mínuszok? :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Lehet, hogy a friss csípős cidri tette meg hatását?
Kint voltunk a Hajógyárin:
Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

és

:D :D :D :D :D :D :D

Csak így tovább Beni!
Akkor ahogy megbeszéltük, holnaptól megint nem eszel egy hétig.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?